1920
1951
Hoofdsponsor
Kalender
vrijdag 12 april 2024
t/m vrijdag 21 juni 2024
Activiteit
Voetbalacademy 2023-'24
18:15 - 19:30
Sportpark
woensdag 8 mei 2024
Activiteit
Automobielbedrijf P. van de Ven Penaltytoernooi 2024
18:00 - 20:00
Sportpark Smagtenbocht
zondag 12 mei 2024
Activiteit
Afsluiting senioren
vrijdag 17 mei 2024
Activiteit
voetbalquiz
kantine
zaterdag 18 mei 2024
Activiteit
Pasdag kleding jeugd
Uitslagen
Seizoen:
- Type:
- Alle wedstrijden
- C
- B
- V
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 07-05-2017 12:00 | SDO'39 4 | Bladella 9 | Willems, W. | 0-4 | ||
C | 07-05-2017 09:45 | Bladella 10 | Bergeijk 5 | Karel Krekels (Scheidsrechter) | 1-3 | ||
C | 06-05-2017 15:00 | Bladella Za3 | TGG 2 | Patrick Hoeks (Scheidsrechter) | 4-0 | ||
C | 06-05-2017 15:00 | Bladella JO19-1 | DBS JO19-1 | Arendonk, J.M. | 3-1 | ||
C | 06-05-2017 14:45 | Best Vooruit JO19-3 | Bladella JO19-3 | Donders, P | 2-2 | ||
C | 06-05-2017 15:00 | Bladella JO17-1 | WODAN JO17-1 | Vink, L.C.F. | 0-3 | ||
C | 06-05-2017 14:30 | Braakhuizen JO17-1 | Bladella JO17-2 | Cruz, J. | 9-1 | ||
C | 06-05-2017 13:00 | Bladella JO15-1 | RPC JO15-1 | Kroot, E.J.H.M. | 3-3 | ||
C | 06-05-2017 15:00 | ZSC JO15-1 | Bladella JO15-2 | Lathouwers, R. | 3-1 | ||
C | 06-05-2017 13:00 | Bladella JO15-3 | SC 't Zand JO15-5 | Wim Ploeg (Scheidsrechter) | 1-2 | ||
C | 06-05-2017 11:20 | Unitas'59 JO15-8 | Bladella JO15-4 | Looij, T.J.A. van der | 4-2 | ||
C | 06-05-2017 13:00 | Bladella JO15-5 | Riethoven JO15-2 | Chris Kraaijvanger (Scheidsrechter) | 4-6 | ||
C | 06-05-2017 11:15 | Bladella JO13-1 | VOAB JO13-1 | Heusschen, J. | 0-1 | ||
C | 06-05-2017 08:45 | Sarto JO13-2 | Bladella JO13-2 | Elabbassi, A. | 3-2 | ||
C | 06-05-2017 14:15 | DOSL JO13-3 | Bladella JO13-4 | Bax, A.H.M. | 7-1 | ||
C | 06-05-2017 11:15 | Bladella JO13-5 | EFC JO13-4 | Lars Cosijns (Scheidsrechter) | 3-10 | ||
C | 06-05-2017 10:00 | Braakhuizen JO11-1 | Bladella JO11-1 | 1-5 | |||
C | 06-05-2017 10:30 | Beerse Boys JO11-1 | Bladella JO11-2 | Lie, Dennis | 4-3 | ||
C | 06-05-2017 10:00 | Bladella JO11-4 | Beerse Boys JO11-3 | Harm Wouters (Scheidsrechter) | 9-2 | ||
C | 06-05-2017 09:00 | Bladella JO11-7 | ST HMVV/Hulsel JO11-2 | Lars van de Put (Scheidsrechter) | 2-5 | ||
C | 06-05-2017 09:00 | Bladella JO9-2 | ZSC JO9-1 | Douwe de Vries (Scheidsrechter) | 0-4 | ||
C | 06-05-2017 09:00 | Bladella JO9-3 | Hilvaria JO9-2 | Thijs Wouters (Scheidsrechter) | 3-2 | ||
C | 06-05-2017 09:30 | Hapert JO9-3 | Bladella JO9-6 | Sambeeck, Troy van | 10-0 | ||
C | 06-05-2017 10:00 | UNA JO9-6G | Bladella JO9-7 | 1-2 | |||
C | 06-05-2017 09:00 | Bladella JO9-8G | ST RKDSV/EDN'56 JO9-3 | Rick Meijer (Scheidsrechter) | 1-10 | ||
C | 06-05-2017 10:00 | Bladella G1 | Best Vooruit G2G | Hans van Mill (Scheidsrechter) | 10-2 | ||
C | 03-05-2017 18:30 | Bladella 9 | Casteren 3 | Mariën, J.H. | 5-2 | ||
C | 03-05-2017 afgelast | Bladella JO19-2 | RKSV Heeze JO19-2 | Hans van Mill (Scheidsrechter) | |||
C | 01-05-2017 19:00 | Bladella JO15-4 | Marvilde JO15-2 | Loek van den Berg (Scheidsrechter) | 0-2 | ||
C | 30-04-2017 14:30 | Nijnsel/TVE Reclame 1 | Bladella 1 | Moll, L.W.M. van | 0-3 | ||
C | 30-04-2017 11:30 | Oirschot V. 2 | Bladella 2 | Peels, J. | 4-3 | ||
C | 30-04-2017 12:00 | Bladella 3 | DBS 3 | Hooijen, J.C.M.… (+1) | 5-1 | ||
C | 30-04-2017 12:00 | Bladella 4 | Brabantia 5 | Mariën, J.H.… (+1) | 4-3 | ||
C | 30-04-2017 09:45 | Bladella 5 | Braakhuizen 3 | Kanen, B.… (+1) | 2-5 | ||
C | 30-04-2017 12:00 | Dommelen 5 | Bladella 6 | Zwieten, B. van | 3-7 | ||
C | 30-04-2017 10:00 | RKVVO 4 | Bladella 7 | Pols, E. van der | 5-6 | ||
C | 30-04-2017 14:00 | RPC 6 | Bladella 8 | Rijke, M de | 8-1 | ||
C | 30-04-2017 afgelast | Bladella 9 | Casteren 3 | Karel Krekels (Scheidsrechter) | |||
C | 30-04-2017 10:00 | Reusel Sport/Faes Gr 7 | Bladella 10 | Dirkx, H.H. | 4-3 | ||
C | 29-04-2017 15:00 | Bladella Za2 | Rhode 2 | Tom Maas (Scheidsrechter) | 2-11 | ||
C | 29-04-2017 15:00 | Zwaluw VFC 3 | Bladella Za3 | Middelhoff, L.A.J.M. | 1-3 | ||
C | 29-04-2017 15:00 | Rood Wit V JO19-1 | Bladella JO19-1 | Leeuw, A.E.M. de | 2-6 | ||
C | 29-04-2017 afgelast | Bladella JO19-2 | RKSV Heeze JO19-2 | Hans van Mill (Scheidsrechter) | |||
C | 29-04-2017 15:00 | Bladella JO19-3 | Taxandria JO19-2 | Jan Mariën (Scheidsrechter) | 0-3 | ||
C | 29-04-2017 14:45 | Reusel Sport/Faes Gr JO17-1 | Bladella JO17-1 | Verbeek, R.A.J. | 0-1 | ||
C | 29-04-2017 13:00 | Bladella JO17-2 | Bergeijk JO17-1 | Tom Meijer (Scheidsrechter) | 2-1 | ||
C | 29-04-2017 14:45 | Hapert JO17-2 | Bladella JO17-3 | Beers, P.W.A.M. van | 2-4 | ||
C | 29-04-2017 13:00 | Bladella JO15-2 | Bergeijk JO15-2 | Chris Kraaijvanger (Scheidsrechter) | 5-1 | ||
C | 29-04-2017 13:00 | SJO Juventud JO15-1 | Bladella JO15-3 | Dael, R. van | 2-4 | ||
C | 29-04-2017 11:15 | Bladella JO13-2 | NOAD JO13-1 | Lars Cosijns (Scheidsrechter) | 2-2 | ||
C | 29-04-2017 10:00 | Bladella JO9-1 | RKSV Heeze JO9-1 | Giel van Hoof (Scheidsrechter) | 2-5 | ||
C | 29-04-2017 10:00 | Bladella JO9-8G | Beerse Boys JO9-3 | Sten Groenland (Scheidsrechter) | 1-9 | ||
C | 26-04-2017 19:30 | Gestel JO17-1 | Bladella JO17-2 | Manichand, R.L.A.C. | 3-3 | ||
C | 25-04-2017 19:45 | Bladella 6 | Woenselse Boys 3 | Hoeks, P.T.A. | 3-3 | ||
C | 24-04-2017 20:00 | Bladella JO17-2 | Marvilde JO17-1 | Tom Meijer (Scheidsrechter) | 3-0 | ||
C | 23-04-2017 14:30 | Bladella 1 | Reusel Sport/Faes Gr 1 | Geertsen, L.R.M. | 1-3 | ||
C | 23-04-2017 10:00 | EFC 6 | Bladella 6 | Brekelmans, J.A.H. | 1-3 | ||
C | 23-04-2017 12:00 | Bladella 7 | Pusphaira 8 | Mill, J.H.M. van… (+1) | 4-1 | ||
C | 23-04-2017 vervallen | Rood Wit V 7 | Bladella 8 | ||||
V | 23-04-2017 12:00 | Bladella 8 | Bladella O19-2 | Karel Krekels (Scheidsrechter) | 6-5 | ||
C | 23-04-2017 09:45 | Bladella 9 | Oirschot V. 8 | Kerkhofs, A.… (+1) | 1-10 | ||
V | 23-04-2017 12:45 | Bladella JO11-1 | Reusel Sp. Onder 11-1 | Giel van Hoof (Scheidsrechter) | 2-2 | ||
V | 23-04-2017 12:45 | Bladella JO11-4 | Bladella Onder 9-1 | Max van Rooij (Scheidsrechter) | 1-1 | ||
V | 23-04-2017 12:45 | Bladella Onder 11-4 | Bladella JO9-1 | 1-1 | |||
C | 22-04-2017 12:30 | TGG 2 | Bladella Za3 | Westelaken, A | 5-2 | ||
C | 22-04-2017 15:00 | Bladella JO17-2 | SV Valkenswaard JO17-2 | Mariën, J.H.… (+1) | 7-0 | ||
C | 22-04-2017 13:00 | Bladella JO17-3 | Brabantia JO17-4 | Mill, J.H.M. van… (+1) | 6-2 | ||
C | 22-04-2017 13:00 | Bladella JO15-4 | RPC JO15-5 | Kraaijvanger, C.… (+1) | 1-2 | ||
C | 22-04-2017 12:45 | SV Budel JO15-4 | Bladella JO15-5 | Bogers, S.H.P. | 1-9 | ||
V | 22-04-2017 10:00 | Bladella JO13-5 | Reusel Sport/Faes Group JO13-4 | Willem van Hoof (Scheidsrechter) | 4-6 | ||
C | 22-04-2017 10:15 | Dommelen JO11-1 | Bladella JO11-1 | 3-3 | |||
C | 22-04-2017 11:15 | ST HMVV/Hulsel JO11-1 | Bladella JO11-2 | 4-1 | |||
C | 22-04-2017 10:00 | Bladella JO11-4 | SDO'39 JO11-2 | Wouter Ploeg (Scheidsrechter) | 4-1 | ||
C | 22-04-2017 10:30 | EFC JO11-5G | Bladella JO11-6 | 4-2 | |||
C | 22-04-2017 10:30 | Rood Wit V JO9-1 | Bladella JO9-1 | 2-4 | |||
C | 22-04-2017 10:00 | ZSC JO9-2 | Bladella JO9-4 | 3-5 | |||
C | 22-04-2017 10:00 | Bladella JO9-8G | VOAB JO9-12 | Gijs Fiers (Scheidsrechter) | 1-4 | ||
C | 20-04-2017 19:00 | Casteren JO15-2 | Bladella JO15-5 | Sterken, B. | 3-1 | ||
C | 20-04-2017 19:00 | Bergeijk JO11-1 | Bladella JO11-2 | 7-0 | |||
C | 19-04-2017 19:00 | Wilhelmina Boys JO15-1 | Bladella JO15-1 | Iersel, K.J.L. van | 3-0 | ||
C | 19-04-2017 19:00 | Hapert JO13-1 | Bladella JO13-2 | Beers, P.W.A.M. van | 4-2 | ||
C | 19-04-2017 19:00 | Bladella JO13-4 | Dommelen JO13-4G | Jari Duijvelaar (Scheidsrechter) | 8-1 | ||
C | 18-04-2017 afgelast | Bladella Za3 | OSC'45 3 | Karel Krekels (Scheidsrechter) | |||
C | 18-04-2017 15:00 | Bladella Za3 | OSC'45 3 | 3-0 | |||
B | 17-04-2017 14:30 | RKSV Nuenen | Bladella 1 | Bezemer, J.H. | 1-0 | ||
C | 17-04-2017 10:30 | BES 3 | Bladella 6 | Wijten, J.J.W.M. | 2-0 | ||
C | 17-04-2017 afgelast | Bladella Za3 | OSC'45 3 | Maas, T.B.J. | |||
C | 15-04-2017 16:30 | Bladella 3 | De Valk 3 | Sande, H vd… (+1) | 3-2 | ||
B | 15-04-2017 18:30 | Bladella Za3 | SC Elshout 2 | Stroot, R.B.J. | 2-1 | ||
C | 15-04-2017 14:45 | De Valk JO19-1 | Bladella JO19-2 | Jansen, J | 1-0 | ||
C | 15-04-2017 14:30 | EMK JO19-2 | Bladella JO19-3 | Leenen, H.C. | 6-3 | ||
C | 15-04-2017 14:30 | DOSL JO17-1 | Bladella JO17-2 | Hurkmans, J. | 3-0 | ||
C | 15-04-2017 14:30 | Braakhuizen JO17-3G | Bladella JO17-3 | Cruz, J. | 5-3 | ||
C | 15-04-2017 13:00 | Hapert JO15-1 | Bladella JO15-2 | Minkels, J. | 4-0 | ||
C | 15-04-2017 13:00 | Bladella JO15-3 | SBC JO15-4 | Ploeg, W.R.J.H.… (+1) | 1-1 | ||
C | 15-04-2017 13:30 | Marvilde JO15-2 | Bladella JO15-4 | Rhee, N. van | 3-0 | ||
C | 15-04-2017 11:15 | Bladella JO15-5 | ZSC JO15-2 | Mill, J.H.M. van… (+1) | 6-0 | ||
C | 15-04-2017 10:45 | RKTVV JO13-1 | Bladella JO13-2 | Schuurkes, R.A.W. | 2-6 | ||
C | 15-04-2017 11:15 | Bladella JO13-3 | Waalre JO13-1 | Berg, L.W.A. van den… (+1) | 1-2 | ||
C | 15-04-2017 12:00 | Reusel Sport/Faes Gr JO13-3G | Bladella JO13-4 | Bleijs, A.G. | 2-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 19-04-2017 19:00 | Hapert JO13-1 | Bladella JO13-2 | Beers, P.W.A.M. van | 4-2 | ||
C | 19-04-2017 19:00 | Bladella JO13-4 | Dommelen JO13-4G | Jari Duijvelaar (Scheidsrechter) | 8-1 | ||
C | 18-04-2017 afgelast | Bladella Za3 | OSC'45 3 | Karel Krekels (Scheidsrechter) | |||
C | 18-04-2017 15:00 | Bladella Za3 | OSC'45 3 | 3-0 | |||
C | 17-04-2017 10:30 | BES 3 | Bladella 6 | Wijten, J.J.W.M. | 2-0 | ||
C | 17-04-2017 afgelast | Bladella Za3 | OSC'45 3 | Maas, T.B.J. | |||
C | 15-04-2017 16:30 | Bladella 3 | De Valk 3 | Sande, H vd… (+1) | 3-2 | ||
C | 15-04-2017 14:45 | De Valk JO19-1 | Bladella JO19-2 | Jansen, J | 1-0 | ||
C | 15-04-2017 14:30 | EMK JO19-2 | Bladella JO19-3 | Leenen, H.C. | 6-3 | ||
C | 15-04-2017 14:30 | DOSL JO17-1 | Bladella JO17-2 | Hurkmans, J. | 3-0 | ||
C | 15-04-2017 14:30 | Braakhuizen JO17-3G | Bladella JO17-3 | Cruz, J. | 5-3 | ||
C | 15-04-2017 13:00 | Hapert JO15-1 | Bladella JO15-2 | Minkels, J. | 4-0 | ||
C | 15-04-2017 13:00 | Bladella JO15-3 | SBC JO15-4 | Ploeg, W.R.J.H.… (+1) | 1-1 | ||
C | 15-04-2017 13:30 | Marvilde JO15-2 | Bladella JO15-4 | Rhee, N. van | 3-0 | ||
C | 15-04-2017 11:15 | Bladella JO15-5 | ZSC JO15-2 | Mill, J.H.M. van… (+1) | 6-0 | ||
C | 15-04-2017 10:45 | RKTVV JO13-1 | Bladella JO13-2 | Schuurkes, R.A.W. | 2-6 | ||
C | 15-04-2017 11:15 | Bladella JO13-3 | Waalre JO13-1 | Berg, L.W.A. van den… (+1) | 1-2 | ||
C | 15-04-2017 12:00 | Reusel Sport/Faes Gr JO13-3G | Bladella JO13-4 | Bleijs, A.G. | 2-2 | ||
C | 15-04-2017 11:00 | SV Budel JO13-3 | Bladella JO13-5 | Lamers, J. | 0-0 | ||
C | 15-04-2017 11:00 | FC Cranendonck JO13-2 | Bladella JO13-6 | Meeuwissen, I.E. | 4-1 | ||
C | 15-04-2017 afgelast | Bladella JO11-1 | Best Vooruit JO11-2 | Giel van Hoof (Scheidsrechter) | |||
C | 15-04-2017 10:00 | Bladella JO11-3 | DOSL JO11-1 | Jan Lavrijsen (Scheidsrechter) | 2-3 | ||
C | 15-04-2017 10:30 | EFC JO11-4 | Bladella JO11-4 | 3-4 | |||
C | 15-04-2017 10:00 | Bladella JO11-5 | SV Budel JO11-9 | Rick Meijer (Scheidsrechter) | 13-1 | ||
C | 15-04-2017 11:15 | Steensel JO11-1G | Bladella JO11-6 | 4-6 | |||
C | 15-04-2017 10:00 | WODAN JO11-9 | Bladella JO11-7 | 1-8 | |||
C | 15-04-2017 09:00 | RPC JO9-1 | Bladella JO9-1 | 1-8 | |||
C | 15-04-2017 09:45 | SV Budel JO9-2 | Bladella JO9-2 | 1-6 | |||
C | 15-04-2017 10:00 | ST HMVV/Hulsel JO9-1 | Bladella JO9-3 | 3-4 | |||
C | 15-04-2017 09:30 | EFC JO9-3 | Bladella JO9-4 | 7-6 | |||
C | 15-04-2017 09:00 | Bladella JO9-5 | Hoogeloon JO9-2 | 2-8 | |||
C | 15-04-2017 09:00 | Bladella JO9-6 | Bergeijk JO9-5 | Gijs Fiers (Scheidsrechter) | 1-1 | ||
C | 15-04-2017 09:00 | Bladella JO9-7 | Riethoven JO9-2G | Sten Groenland (Scheidsrechter) | 0-9 | ||
C | 15-04-2017 10:45 | Hilvaria JO9-7 | Bladella JO9-8G | 3-6 | |||
C | 15-04-2017 vervallen | RPC JO9-8 | Bladella JO9-8G | ||||
C | 13-04-2017 18:30 | Wilhelmina Boys 3 | Bladella 5 | Bondt, J. de | 4-0 | ||
C | 12-04-2017 18:30 | SV Valkenswaard JO17-2 | Bladella JO17-2 | Eijnden, G.T.A. van den | 4-3 | ||
C | 12-04-2017 18:45 | Oirschot V. JO17-3 | Bladella JO17-3 | Agt, J.P.T.C. van | 1-4 | ||
C | 12-04-2017 18:30 | VOAB JO9-12 | Bladella JO9-8G | 0-3 | |||
C | 11-04-2017 18:30 | Bladella Za3 | Rust Roest 3 | Maan van de Sande (Scheidsrechter) | 3-0 | ||
C | 09-04-2017 14:30 | Bladella 1 | EMK 1 | Janssen, N. | 3-1 | ||
C | 09-04-2017 12:00 | Bladella 2 | Acht 2 | Vermeulen, A.J.P. | 2-1 | ||
C | 09-04-2017 10:00 | EFC 4 | Bladella 3 | Koops, J | 4-0 | ||
C | 09-04-2017 12:00 | Nieuw Woensel 4 | Bladella 4 | Uum, J.J. van | 1-1 | ||
C | 09-04-2017 12:00 | Best Vooruit 3 | Bladella 5 | Keulen, H.A.J.M. van | 7-0 | ||
C | 09-04-2017 09:45 | Bladella 6 | Bergeijk 4 | Kanen, B.… (+1) | 0-0 | ||
C | 09-04-2017 12:00 | Bladella 7 | SBC 5 | Maas, T.B.J.… (+1) | 1-0 | ||
C | 09-04-2017 09:45 | Bladella 8 | Braakhuizen 9 | Heeswijk, P.M.C. van… (+1) | 4-0 | ||
C | 09-04-2017 10:00 | SVSOS 3 | Bladella 9 | Loonen, J.C. | 4-2 | ||
C | 09-04-2017 09:45 | Bladella 10 | Terlo 4 | Kerkhofs, A.… (+1) | 3-3 | ||
C | 08-04-2017 15:00 | Zwaluw VFC 4 | Bladella Za2 | Wilde, R.W. de | 3-0 | ||
C | 08-04-2017 afgelast | Bladella Za3 | Rust Roest 3 | Sande, H vd… (+1) | |||
C | 08-04-2017 15:00 | Bladella JO19-1 | UNA JO19-2 | Yucel, M. | 8-0 | ||
C | 08-04-2017 14:30 | UNA JO19-3 | Bladella JO19-2 | Lommers, F.P.J. | 1-3 | ||
C | 08-04-2017 15:30 | Nuenen JO19-5 | Bladella JO19-3 | Sijbers, R.S.J. | 1-1 | ||
C | 08-04-2017 15:00 | Bladella JO17-1 | Unitas'59 JO17-1 | Sprengers, RPA | 0-4 | ||
C | 08-04-2017 13:00 | Bladella JO17-3 | Nuenen JO17-7 | Mariën, J.H.… (+1) | 13-2 | ||
C | 08-04-2017 13:00 | Bladella JO15-1 | Zwaluw VFC JO15-1 | Wilmes, J. | 1-1 | ||
C | 08-04-2017 13:00 | DOSKO'32 JO15-1 | Bladella JO15-2 | Verhees, R. | 1-5 | ||
C | 08-04-2017 11:15 | Bladella JO15-3 | Beerse Boys JO15-2 | Ploeg, W.R.J.H.… (+1) | 4-2 | ||
C | 08-04-2017 12:00 | De Valk JO15-2 | Bladella JO15-4 | Rijkers, W.P.A.C. | 4-3 | ||
C | 08-04-2017 11:15 | Bladella JO15-5 | Rijen JO15-5 | Kraaijvanger, C.… (+1) | 4-2 | ||
C | 08-04-2017 11:15 | Bladella JO13-1 | Beek Vooruit JO13-1 | Schinkel, Y.F.P. | 3-0 | ||
C | 08-04-2017 09:15 | Taxandria JO13-1 | Bladella JO13-2 | Visser*, D. | 5-1 | ||
C | 08-04-2017 11:30 | DOSKO'32 JO13-1G | Bladella JO13-3 | Ansems, R.A.C. | 1-1 | ||
C | 08-04-2017 10:00 | Bladella JO13-4 | Spoordonkse Boys JO13-2G | Maas, J.J.… (+1) | 8-1 | ||
C | 08-04-2017 10:15 | Hapert JO13-3G | Bladella JO13-6 | Dijkstra, S. | 8-0 | ||
C | 08-04-2017 10:00 | Bladella JO11-1 | Hapert JO11-1 | Jan Lavrijsen (Scheidsrechter) | 1-4 | ||
C | 08-04-2017 10:00 | Bladella JO11-2 | VOAB JO11-2 | Joep van Sambeeck (Scheidsrechter) | 3-6 | ||
C | 08-04-2017 09:00 | Bladella JO11-3 | Vessem JO11-1G | 4-2 | |||
C | 08-04-2017 10:00 | SV Valkenswaard JO11-4 | Bladella JO11-4 | 3-4 | |||
C | 08-04-2017 09:00 | Bladella JO11-5 | SV Valkenswaard JO11-5 | Harm Wouters (Scheidsrechter) | 4-1 | ||
C | 08-04-2017 09:30 | FC Cranendonck JO11-2 | Bladella JO11-6 | 1-6 | |||
C | 08-04-2017 10:30 | DVS JO11-6 | Bladella JO11-7 | Feenstra, Julius | 10-1 | ||
C | 08-04-2017 10:15 | Brabantia JO9-1 | Bladella JO9-1 | 0-2 | |||
C | 08-04-2017 09:15 | RKSV Heeze JO9-2 | Bladella JO9-2 | 1-2 | |||
C | 08-04-2017 09:00 | Gloria UC JO9-2 | Bladella JO9-3 | 4-2 | |||
C | 08-04-2017 09:00 | Bladella JO9-4 | Knegselse Boys JO9-2G | Wouter Ploeg (Scheidsrechter) | 2-0 | ||
C | 08-04-2017 10:00 | HMVV JO9-2 | Bladella JO9-5 | 2-2 | |||
C | 08-04-2017 09:00 | Bladella JO9-6 | Reusel Sport/Faes Gr JO9-5 | Finn van de Ven (Scheidsrechter) | 2-0 | ||
C | 08-04-2017 09:00 | Bladella JO9-7 | Dommelen JO9-5 | Thijs Wouters (Scheidsrechter) | 5-1 | ||
C | 08-04-2017 vervallen | SV Valkenswaard JO9-7 | Bladella JO9-8G | ||||
C | 08-04-2017 09:30 | Beerse Boys JO9-3 | Bladella JO9-8G | Fiers, Daan | 8-4 | ||
C | 05-04-2017 19:30 | Gestel JO19-1 | Bladella JO19-2 | Heuvel, N.C.J. van den | 6-2 | ||
C | 05-04-2017 18:30 | Oirschot V. JO15-4 | Bladella JO15-4 | Brands, T.H. | 2-4 | ||
C | 03-04-2017 18:30 | Bladella JO13-3 | Dommelen JO13-3G | Jan Mariën (Scheidsrechter) | 1-0 | ||
C | 02-04-2017 14:30 | PSV 1 | Bladella 1 | Swaanen, J.W.J. | 1-1 | ||
C | 02-04-2017 12:00 | Nuenen 3 | Bladella 2 | Loomans, A. | 2-0 | ||
C | 02-04-2017 12:00 | Bladella 3 | WODAN 4 | Mill, J.H.M. van… (+1) | 0-2 | ||
C | 02-04-2017 12:00 | Bladella 4 | UNA 5 | Ploeg, W.R.J.H.… (+1) | 2-1 | ||
C | 02-04-2017 09:45 | Bladella 5 | EMK 4 | Hooijen, J.C.M.… (+1) | 4-1 | ||
C | 02-04-2017 10:00 | SV Valkenswaard 5 | Bladella 6 | Zwaag, J. | 2-3 | ||
C | 02-04-2017 12:15 | DEES 2 | Bladella 7 | Rooijakkers, R.H.J.W. | 9-0 | ||
C | 02-04-2017 12:00 | Sterksel 2 | Bladella 8 | Velden, M v.d | 1-0 | ||
C | 02-04-2017 09:45 | Bladella 9 | De Bocht'80 4 | Krekels, C.A.A.M.… (+1) | 5-2 | ||
C | 02-04-2017 11:00 | Beerse Boys 9 | Bladella 10 | Willems, F.J.M.I. | 5-1 | ||
C | 01-04-2017 15:00 | Bladella Za2 | OVC'26 3 | Sande, H vd… (+1) | 3-3 | ||
C | 01-04-2017 16:45 | Best Vooruit 2 | Bladella Za3 | Sande, J.J. van de | 2-3 | ||
C | 01-04-2017 14:45 | EFC JO19-1 | Bladella JO19-1 | Verberne, H.J. | 5-3 | ||
C | 01-04-2017 15:00 | Bladella JO19-2 | Brabantia JO19-2 | Mariën, J.H.… (+1) | 1-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 04-09-2016 12:00 | Hulsel 2 | Bladella 6 | Jansen, H. | 4-1 | ||
B | 04-09-2016 12:00 | Bergeijk 3 | Bladella 7 | Mariën, J.H. | 2-2 | ||
B | 04-09-2016 09:45 | Bladella 8 | Bergeijk 4 | Maas, T.B.J.… (+2) | 3-1 | ||
B | 04-09-2016 10:00 | Beerse Boys 12 | Bladella 9 | Rooijakkers, P.J.A.M. | 0-3 | ||
B | 04-09-2016 09:45 | Bladella 10 | EFC 8 | Krekels, C.A.A.M.… (+1) | 1-4 | ||
B | 03-09-2016 15:00 | Bladella Za3 | St Mich.Gestel 3 | Dirkx, A… (+1) | 6-1 | ||
B | 03-09-2016 15:00 | Bladella JO19-2 | Brabantia JO19-3 | Mariën, J.H.… (+2) | 0-4 | ||
B | 03-09-2016 15:00 | Zwaluw VFC JO19-3 | Bladella JO19-3 | Gaalen, M.J.A.M. van | 1-1 | ||
B | 03-09-2016 16:00 | ODC JO17-2 | Bladella JO17-2 | Veroude, N. | 3-1 | ||
B | 03-09-2016 13:00 | SBC JO17-4 | Bladella JO17-3 | Versantvoort, A. | 14-0 | ||
B | 03-09-2016 13:00 | Bladella JO15-2 | Hoogeloon JO15-1 | Kanen, B.… (+1) | 0-2 | ||
B | 03-09-2016 13:15 | Reusel Sport/Faes Gr JO15-4 | Bladella JO15-3 | Bruininx, J. | 1-11 | ||
B | 03-09-2016 11:15 | Bladella JO15-4 | ST HMVV/Hulsel JO15-1 | Hoof, W. van… (+1) | 1-7 | ||
B | 03-09-2016 13:45 | Steensel JO15-1 | Bladella JO15-5 | Aa, C. van der | 15-0 | ||
B | 03-09-2016 11:45 | RPC JO12-1 | Bladella JO13-2 | Bax, F | 0-3 | ||
B | 03-09-2016 10:00 | Bladella JO13-3 | Bergeijk JO13-2 | Boullart, J.… (+1) | 0-4 | ||
B | 03-09-2016 11:15 | Bladella JO13-4 | ODC JO13-7 | 0-12 | |||
B | 03-09-2016 10:00 | Geldrop JO11-2 | Bladella JO11-1 | 0-12 | |||
B | 03-09-2016 10:00 | Bladella JO11-6 | Netersel JO11-1 | Meijer, Rick… (+1) | 0-4 | ||
B | 03-09-2016 09:15 | Hilvaria JO11-4 | Bladella JO11-7 | 13-0 | |||
B | 03-09-2016 09:30 | Gloria UC JO9-1 | Bladella JO9-1 | 0-5 | |||
B | 03-09-2016 09:00 | Bladella JO9-5 | HMVV JO9-2 | Rooij, Max van… (+1) | 2-7 | ||
B | 03-09-2016 09:00 | Bladella JO9-6 | DOSKO'32 JO9-2 | 0-18 | |||
B | 03-09-2016 09:30 | Bergeijk JO9-4 | Bladella JO9-7 | 8-0 | |||
B | 01-09-2016 18:30 | Bladella 5 | SDO'39 2 | Dirkx, Toon | 4-1 | ||
B | 30-08-2016 19:00 | Hapert 2 | Bladella 2 | Masman, J.D. | 1-1 | ||
B | 28-08-2016 12:00 | Bladella 2 | EFC 2 | Kanen, B. | 3-3 | ||
B | 28-08-2016 12:00 | Bladella 3 | Hoogeloon 2 | Mariën, J.H. | 3-3 | ||
B | 28-08-2016 12:00 | Bladella 7 | Hapert 3 | Hooijen, J.C.M. | 2-1 | ||
B | 28-08-2016 12:00 | EFC 5 | Bladella 8 | Noten, P | 7-1 | ||
B | 28-08-2016 09:45 | Bladella 9 | EFC 9 | Heeswijk, P.M.C. van | 0-4 | ||
B | 28-08-2016 10:00 | Beerse Boys 10 | Bladella 10 | Willems, F.J.M.I. | 2-3 | ||
B | 27-08-2016 18:00 | Bladella 1 | EDN'56 1 | Roks, L.P. | 3-0 | ||
B | 27-08-2016 18:00 | Beerse Boys 5 | Bladella 4 | Spijkers, R.H.W.M. | 1-7 | ||
B | 27-08-2016 18:00 | Bladella 6 | Beerse Boys 6 | Mill, J.H.M. van… (+1) | 2-4 | ||
B | 27-08-2016 15:00 | Bladella Za2 | Best Vooruit 2 | Sande, H vd… (+2) | 2-4 | ||
B | 27-08-2016 15:00 | Zwaluw Za3 | Bladella Za3 | Middelhoff, L.A.J.M. | 1-4 | ||
B | 27-08-2016 15:00 | Bladella JO19-1 | Hilvaria JO19-1 | Summeren, P.T.A. van | 2-3 | ||
B | 27-08-2016 14:45 | EFC JO17-1 | Bladella JO17-1 | Gerven, L.S.W. van | 1-7 | ||
B | 25-08-2016 18:45 | Bladella 2 | Beerse Boys 2 | Mariën, Jan… (+1) | 2-1 | ||
B | 23-08-2016 18:45 | Hapert 1 | Bladella 1 | Rijn, R.C.H. van | 1-2 | ||
B | 21-08-2016 14:30 | DOSKO'32 1 | Bladella 1 | Scheffers, S. | 1-5 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
V | 22-01-2017 vervallen | Bladella 2 | Heeze 2 | Bart Kanen (Scheidsrechter) | |||
V | 22-01-2017 12:00 | Casteren | Maarheeze 1 | 0-6 | |||
V | 22-01-2017 09:45 | Bladella 10 | Bladella 9 | 6-3 | |||
V | 22-01-2017 09:45 | Bladella 10 | Bladella 9 | Karel Krekels (Scheidsrechter) | 6-3 | ||
V | 21-01-2017 18:00 | Bladella 1 | Heeze 1 | Patrick Hoeks (Scheidsrechter) | 6-4 | ||
V | 21-01-2017 15:00 | Bladella JO19-1 | Heeze O19-1 | Jan Mariën (Scheidsrechter) | 5-1 | ||
V | 21-01-2017 13:00 | Bladella JO15-2 | Hoogeloon JO15-1 | Bart Kanen (Scheidsrechter) | 3-0 | ||
V | 21-01-2017 15:00 | Bladella JO15-3 | Casteren JO15-1 | Wim Ploeg (Scheidsrechter) | 5-2 | ||
V | 21-01-2017 11:15 | Bladella JO13-1 | Reusel Sp. O13-1 | eigen leider D (Scheidsrechter) | 2-0 | ||
V | 21-01-2017 11:15 | Bladella JO13-3 | Reusel Sp. O13-3 | Pieter van Heeswijk (Scheidsrechter) | 6-1 | ||
V | 21-01-2017 09:00 | Bladella JO9-1 | WODAN JO9-1 | Giel van Hoof (Scheidsrechter) | 4-10 | ||
V | 17-01-2017 20:15 | Bladella 1 | Hilvaria 1 | Daniel Jansen (Scheidsrechter) | 3-3 | ||
V | 14-01-2017 13:00 | Bladella Za3 | Strijen 4 | Tom Maas (Scheidsrechter) | 2-1 | ||
V | 14-01-2017 15:00 | Bladella JO17-2 | EFC JO17-2 | Hans van Mill (Scheidsrechter) | 7-0 | ||
V | 14-01-2017 afgelast | Rood Wit V JO17-3 | Bladella JO17-3 | ||||
V | 14-01-2017 afgelast | Valkenswaard JO15-1 | Bladella JO15-1 | ||||
V | 14-01-2017 13:00 | Bladella JO15-2 | WODAN JO14-1 | Tom Meijer (Scheidsrechter) | 0-2 | ||
V | 14-01-2017 10:00 | Bladella JO13-1 | Wieldrecht JO13-1 | 2-1 | |||
V | 14-01-2017 vervallen | Bladella JO13-2 | WODAN JO13-2 | ||||
V | 14-01-2017 afgelast | Reusel Sport/Faes Groep JO13-2 | Bladella JO13-3 | ||||
V | 14-01-2017 afgelast | Bladella JO13-5 | Bladella JO13-6 | Jari Duijvelaar (Scheidsrechter) | |||
V | 14-01-2017 09:00 | Bladella JO9-1 | NWC JO9-1 | Giel van Hoof (Scheidsrechter) | 2-3 | ||
V | 14-01-2017 09:00 | Bladella JO9-6 | Vessem JO9-2 | Max van Rooij (Scheidsrechter) | 1-4 | ||
V | 10-01-2017 20:00 | Bladella JO19-1 | WODAN JO19-1 | Stef Wieskamp (Scheidsrechter) | 6-6 | ||
V | 07-01-2017 afgelast | Bladella 1 | Excellent | Daniel Jansen (Scheidsrechter) | |||
V | 07-01-2017 afgelast | Bladella 2 | Excellent 2 | Bart Kanen (Scheidsrechter) | |||
V | 07-01-2017 afgelast | Toernooi De Valk | Bladella JO17-2 | ||||
V | 07-01-2017 afgelast | Bladella JO15-1 | WODAN JO15-1 | Karel Krekels (Scheidsrechter) | |||
V | 07-01-2017 afgelast | Valkenswaard JO15-2 | Bladella JO15-2 | ||||
V | 07-01-2017 vervallen | Bladella JO13-1 | Valkenswaard JO13-1 | ||||
V | 07-01-2017 vervallen | Valkenswaard JO13-2 | Bladella JO13-2 | ||||
V | 17-12-2016 vervallen | RKVV Wilhelmina JO19-1 | Bladella JO19-1 | ||||
V | 17-12-2016 15:00 | UDI'19 JO17-1 | Bladella JO17-1 | 2-5 | |||
V | 17-12-2016 13:00 | UDI'19 JO15-2 | Bladella JO15-2 | 4-1 | |||
V | 17-12-2016 11:15 | Bladella JO13-1 | WODAN JO13-1 | 1-3 | |||
V | 17-12-2016 11:15 | RKVV Wilhelmina JO13-2 | Bladella JO13-2 | 4-2 | |||
V | 17-12-2016 11:15 | Bladella JO13-3 | Hoogeloon JO13-1 | 1-1 | |||
V | 17-12-2016 10:00 | Bladella JO9-2 | ZSC JO9-1 | 3-7 | |||
V | 10-12-2016 11:15 | Bladella JO13-3 | ST HMVV/Hulsel JO13-1 | 1-5 | |||
V | 10-12-2016 10:00 | Bladella JO9-4 | Bladella JO9-5 | Gijs Fiers (Scheidsrechter) | 3-0 | ||
V | 10-12-2016 10:00 | Bladella JO9-4 | Bladella JO9-5 | 3-0 | |||
V | 15-11-2016 20:15 | Bladella O23 | Netersel 1 | Stijn van Zuilichem (Scheidsrechter) | 4-1 | ||
V | 13-11-2016 13:30 | Reusel sport/Faes Group JO11-5 | Bladella JO11-5 | 0-7 | |||
V | 18-10-2016 20:15 | Bladella O23 | Heeze O23 | Luuk Hendrix (Scheidsrechter) | 2-0 | ||
V | 02-10-2016 09:45 | Bladella 5 | Reusel Sport 6 | Jan Hooijen (Scheidsrechter) | 6-0 | ||
V | 01-10-2016 14:30 | Beerse Boys JO17-3 | Bladella JO17-3 | ||||
V | 17-09-2016 13:00 | Rood Wit Veldhoven JO17-2 | Bladella JO17-3 | 17-0 | |||
V | 08-09-2016 18:45 | Netersel 3 | Bladella 7 | 1-4 | |||
V | 07-09-2016 19:30 | Bladella JO15-2 | Bladella JO15-3 | Schinkel, Yoran | 1-2 | ||
V | 07-09-2016 19:30 | Bladella JO15-2 | Bladella JO15-3 | 1-2 | |||
V | 01-09-2016 18:45 | Netersel 2 | Bladella 6 | 2-2 | |||
V | 20-08-2016 14:00 | NOAD Za2 | Bladella Za3 | 3-5 | |||
V | 18-08-2016 19:30 | Knegselse Boys 1 | Bladella 2 | 0-7 | |||
V | 16-08-2016 19:00 | Bladella 1 | Hoogeloon 1 | Stijn van Zuilichem (Scheidsrechter) | 4-2 | ||
V | 13-08-2016 18:00 | Bladella 1 | sv Budel 1 | Mariën, Jan… (+1) | 0-1 | ||
V | 21-07-2016 20:00 | Zigo 1 | Bladella 1 | 1-2 | |||
V | 19-07-2016 afgelast | Bladella JO13-3 | DBS JO13-4 | Hoof, Willem van… (+1) | |||
V | 17-07-2016 12:00 | Avanti'31 2 | Bladella 2 | 0-1 | |||
V | 16-07-2016 14:30 | Bladella 1 | MS Schippers Utd | 1-1 Bla w.n.s. | |||
V | 16-07-2016 10:00 | Bladella JO15-5 | Reusel Sport/Faes Group JO13-2 | Berg, Loek van den… (+1) | 7-1 |
VV Bladella - Sportpark De Smagtenbocht, Bossingel 7, 5531 NH Bladel - Tel. 0497 38 19 24 - Banknummer NL83RABO0107588439 - KVKnummer 40235434 - BTWnummer NL2651786B01