Uitslagen

Seizoen:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 07-12-2019 14:30 Bladella Za2 TSVV Merlijn 3 J. (Joris) Heusschen 1 - 2
C 07-12-2019 14:30 SC 't Zand MO19-3 Bladella MO19-1 D. (Dave) Donders 0 - 2
C 07-12-2019 12:30 Bladella MO17-1 SJO Juventud MO17-1 P.J. (Piet) Vermeulen 3 - 0
C 07-12-2019 11:30 HMVV MO15-1 Bladella MO15-1 P. (Peter) Spooren 1 - 1
C 07-12-2019 09:45 Bladella MO11-1 Best Vooruit MO11-1 T.R.K. (Tristan) Leemans 11 - 2
C 07-12-2019 16:15 DBS JO19-1 Bladella JO19-1 A.P.M. (Ad) van Helvert
C 07-12-2019 afgelast UNA JO19-5 Bladella JO19-3 Afgeschermd
C 07-12-2019 12:30 Venlosche Boys JO17-1 Bladella JO17-1 R.T.P. (Rob) van Vuuren 2 - 0
C 07-12-2019 14:30 Bladella JO17-2 RPC JO17-2 T. (Tom) Meijer
C 07-12-2019 12:30 Bladella JO17-3 SBC JO17-5G P.M.C. (Pieter) van Heeswijk
C 07-12-2019 14:45 Terlo JO17-1 Bladella JO17-4 H.H.C. (Harold) Swaanen 1 - 0
C 07-12-2019 12:30 Bladella JO15-1 WODAN JO15-1 J.A. (John) Swaans 0 - 4
C 07-12-2019 afgelast SV Budel JO15-2 Bladella JO15-2 Afgeschermd
C 07-12-2019 vervallen Bladella JO15-3 Hapert JO15-1
C 07-12-2019 10:30 DBS JO15-8 Bladella JO15-3 L.B.M. (Leo) Bohncke 0 - 9
C 07-12-2019 12:45 SCG'18 JO15-2 Bladella JO15-4 P.G. (Peter) Thomas 9 - 0
C 07-12-2019 11:00 Bladella JO15-5 DVS JO15-3 Afgeschermd 1 - 8
C 07-12-2019 11:00 Bladella JO13-1 DVS JO13-1 S.J.W.M. (Stan) van den Berg 5 - 0
C 07-12-2019 12:00 Rood Wit'67/Plus JO13-1G Bladella JO13-2 J. (Jesse) Biesmans 2 - 5
C 07-12-2019 vervallen Wilhelmina Boys JO13-2 Bladella JO13-3
C 07-12-2019 11:00 Bladella JO13-4 EFC JO13-3G W.E.A. (Wouter) Ploeg 1 - 6
C 07-12-2019 09:45 Bladella JO11-1 Acht JO11-2 Afgeschermd
C 07-12-2019 11:15 ZSC JO11-1 Bladella JO11-2 Afgeschermd 6 - 1
C 07-12-2019 vervallen VOAB JO10-3 Bladella JO10-1
C 07-12-2019 vervallen Terlo JO10-1 Bladella JO10-2
C 07-12-2019 09:45 Bladella JO10-3 EMK JO10-2
C 07-12-2019 09:45 Bladella JO9-1 Oirschot V. JO9-1G
C 07-12-2019 vervallen Bladella JO9-2 ST Vessem/DEES JO9-1
C 07-12-2019 vervallen UNA JO9-4G Bladella JO9-3
C 07-12-2019 vervallen Bladella JO9-4 Bergeijk JO9-2
C 07-12-2019 vervallen Bladella JO8-1 Reusel Sport/CoTrans JO8-2
C 07-12-2019 vervallen UNA JO8-2 Bladella JO8-2
C 07-12-2019 vervallen RKVVO JO8-4 Bladella JO8-3
C 07-12-2019 08:45 Bladella JO8-4 Hapert JO8-2G
C 07-12-2019 14:30 Haarsteeg G1G Bladella G1 C.J. (Chris) de Waal 2 - 8
V 07-12-2019 09:45 Bladella JO7-2 RKVVO JO7-2
V 07-12-2019 10:00 Hoogeloon JO7-1 Bladella JO7-4
V 04-12-2019 20:00 Terlo VR1 Bladella VR1
C 03-12-2019 19:00 Dommelen JO13-2G Bladella JO13-2 M. (Marc) Grijseels 3 - 1
C 02-12-2019 19:30 Bladella JO13-3 RKVVO JO13-4 J.C.M. (Jan) Hooijen 6 - 0
C 01-12-2019 14:30 PSV 1 Bladella 1 P. (Pascal) van der Zwan (JR) 0 - 0
C 01-12-2019 12:00 Acht 2 Bladella 2 A (André) van Gemert 3 - 0
C 01-12-2019 12:00 Bladella 3 Viola 3 C.A.A.M. (Karel) Krekels 1 - 2
C 01-12-2019 12:00 Bladella 4 Hapert 3 Afgeschermd 2 - 4
C 01-12-2019 09:45 Bladella 5 BES 1 H (Maan) vd Sande 0 - 0
C 01-12-2019 10:00 Gestel 3 Bladella 6 Afgeschermd 3 - 0
C 01-12-2019 12:00 Knegselse Boys 2 Bladella 7 S. (Sjack) Wouters 6 - 2
C 01-12-2019 10:00 Reusel Sp. 9 Bladella 8 Afgeschermd 1 - 2
C 01-12-2019 09:45 Bladella 9 De Valk 6 T.B.J. (Tom) Maas 0 - 0
C 01-12-2019 10:00 SV Unitas'59 12 Bladella 10 Afgeschermd 10 - 1
C 30-11-2019 13:45 SV Reeshof 3 Bladella Za2 A..A.H.M. (Ton) Schoenmakers 3 - 1
C 30-11-2019 14:00 Rood Wit'67/Plus MO19-1 Bladella MO19-1 M.A.L. (Mat) Lammers 9 - 0
C 30-11-2019 14:45 Bergeijk MO17-1 Bladella MO17-1 Afgeschermd 2 - 0
C 30-11-2019 11:30 Zwaluw VFC MO11-3 Bladella MO11-1 A.T. (Ali) Yousef 3 - 4
C 30-11-2019 14:30 Bladella JO19-1 RKSV Heeze JO19-1 A.H.M. (Ton) Verkoeijen 4 - 4
C 30-11-2019 14:30 Hoogeloon JO19-1 Bladella JO19-2 B.M.G.M. (Bram) Hoeks 1 - 0
C 30-11-2019 14:30 Bladella JO19-3 Bergeijk JO19-2 C.A.A.M. (Karel) Krekels 5 - 2
C 30-11-2019 12:30 Bladella JO17-1 Schijndel/DE WIT JO17-1 M. (Marc) Groot 4 - 2
C 30-11-2019 14:30 Bladella JO17-2 SV Valkenswaard JO17-2 P.J. (Piet) Vermeulen 1 - 3
C 30-11-2019 14:00 Oirschot Vooruit JO17-4 Bladella JO17-3 ABM (Aron) van Beers 0 - 2
C 30-11-2019 12:30 Bladella JO17-4 SV Valkenswaard JO17-3 H.H.C. (Harold) Swaanen 2 - 3
C 30-11-2019 12:45 EFC JO15-1 Bladella JO15-1 F. (Frank) Krekels 2 - 2
C 30-11-2019 12:30 Bladella JO15-2 DVS JO15-2 Afgeschermd 4 - 1
C 30-11-2019 11:00 Bladella JO15-3 RKDSV JO15-1 P.M.C. (Pieter) van Heeswijk 2 - 3
C 30-11-2019 vervallen ST Casteren / Netersel JO15-2G Bladella JO15-3
C 30-11-2019 11:00 Bladella JO15-4 RKSV Nuenen JO15-6 T. (Tom) Meijer 3 - 1
C 30-11-2019 13:30 Terlo JO15-1 Bladella JO15-5 J.M.S. (Jack) Schippers 8 - 0
C 30-11-2019 14:30 RKVVO Bladella JO13-1 Afgeschermd 1 - 2
C 30-11-2019 09:45 Bladella JO13-2 EFC JO13-2G Afgeschermd 7 - 0
C 30-11-2019 09:45 Bladella JO13-3 Rood Wit V JO13-3 S.W.J. (Sten) Groenland 3 - 3
C 30-11-2019 11:00 SV Budel JO13-3 Bladella JO13-4 M. (Mark) van Vlierden 7 - 3
C 30-11-2019 09:00 DBS JO11-2 Bladella JO11-1 2 - 7
C 30-11-2019 09:45 Bladella JO11-2 Beerse Boys JO11-2 Afgeschermd 2 - 10
C 30-11-2019 09:45 Bladella JO10-1 VV Trinitas Oisterwijk JO10-2
C 30-11-2019 vervallen Tongelre JO10-1G Bladella JO10-3
C 30-11-2019 08:45 Bladella JO10-2 DOSKO'32 JO10-1
C 30-11-2019 vervallen Zwaluw VFC JO9-2 Bladella JO9-1
C 30-11-2019 vervallen EFC JO9-3G Bladella JO9-2
C 30-11-2019 08:45 Bladella JO9-3 ST Netersel / Casteren JO9-1
C 30-11-2019 vervallen Braakhuizen JO9-2 Bladella JO9-4
C 30-11-2019 vervallen Hapert JO8-1G Bladella JO8-1
C 30-11-2019 08:45 Bladella JO8-2 Marvilde JO8-2
C 30-11-2019 08:45 Bladella JO8-3 Hoogeloon JO8-1
C 30-11-2019 vervallen Hilvaria JO8-2 Bladella JO8-4
C 30-11-2019 11:15 Virtus G1G Bladella G1 Afgeschermd 5 - 1
V 30-11-2019 10:00 Reusel Sport JO7-1 Bladella JO7-1
V 30-11-2019 10:00 SDO'39 JO7-1 Bladella JO7-3
C 24-11-2019 14:30 Bladella 1 DBS 1 C. (Colin) van Laarhoven 8 - 2
C 24-11-2019 12:00 Bladella 2 Braakhuizen 2 J. (John) Bruininx 0 - 1
C 24-11-2019 12:00 Bladella 3 VV Trinitas Oisterwijk 5 J.H. (Jan) Mariën 1 - 3
C 24-11-2019 12:00 RKSV Nuenen 4 Bladella 4 P.H.M. (Peter) de Haas 6 - 3
C 24-11-2019 12:00 Bergeijk 3 Bladella 5 P (Peter) Daniels 0 - 1
C 24-11-2019 vervallen Bladella 6 Marvilde 6 P.M.C. (Pieter) van Heeswijk
C 24-11-2019 12:00 Bladella 7 Dommelen 7 T.B.J. (Tom) Maas 0 - 4
C 24-11-2019 12:00 RKVVO 8 Bladella 8 H. (Harm) van Beers 5 - 3
C 24-11-2019 10:00 Marvilde 8 Bladella 9 F. (Frank) Krekels 1 - 2
C 24-11-2019 09:45 Bladella 10 Brabantia 14 Afgeschermd 4 - 1
C 23-11-2019 16:00 ZIGO 2 Bladella Za2 D.P.M.A. (David) de Laure 10 - 2
C 23-11-2019 14:30 Bladella MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1 J.H. (Jan) Mariën 0 - 3
C 23-11-2019 11:00 Bladella MO17-1 SV Budel MO17-1 J.C.M. (Jan) Hooijen 0 - 8
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 07-12-2019 14:30 Bladella Za2 TSVV Merlijn 3 J. (Joris) Heusschen 1 - 2
C 07-12-2019 14:30 SC 't Zand MO19-3 Bladella MO19-1 D. (Dave) Donders 0 - 2
C 07-12-2019 12:30 Bladella MO17-1 SJO Juventud MO17-1 P.J. (Piet) Vermeulen 3 - 0
C 07-12-2019 11:30 HMVV MO15-1 Bladella MO15-1 P. (Peter) Spooren 1 - 1
C 07-12-2019 09:45 Bladella MO11-1 Best Vooruit MO11-1 T.R.K. (Tristan) Leemans 11 - 2
C 07-12-2019 16:15 DBS JO19-1 Bladella JO19-1 A.P.M. (Ad) van Helvert
C 07-12-2019 afgelast UNA JO19-5 Bladella JO19-3 Afgeschermd
C 07-12-2019 12:30 Venlosche Boys JO17-1 Bladella JO17-1 R.T.P. (Rob) van Vuuren 2 - 0
C 07-12-2019 14:30 Bladella JO17-2 RPC JO17-2 T. (Tom) Meijer
C 07-12-2019 12:30 Bladella JO17-3 SBC JO17-5G P.M.C. (Pieter) van Heeswijk
C 07-12-2019 14:45 Terlo JO17-1 Bladella JO17-4 H.H.C. (Harold) Swaanen 1 - 0
C 07-12-2019 12:30 Bladella JO15-1 WODAN JO15-1 J.A. (John) Swaans 0 - 4
C 07-12-2019 afgelast SV Budel JO15-2 Bladella JO15-2 Afgeschermd
C 07-12-2019 vervallen Bladella JO15-3 Hapert JO15-1
C 07-12-2019 10:30 DBS JO15-8 Bladella JO15-3 L.B.M. (Leo) Bohncke 0 - 9
C 07-12-2019 12:45 SCG'18 JO15-2 Bladella JO15-4 P.G. (Peter) Thomas 9 - 0
C 07-12-2019 11:00 Bladella JO15-5 DVS JO15-3 Afgeschermd 1 - 8
C 07-12-2019 11:00 Bladella JO13-1 DVS JO13-1 S.J.W.M. (Stan) van den Berg 5 - 0
C 07-12-2019 12:00 Rood Wit'67/Plus JO13-1G Bladella JO13-2 J. (Jesse) Biesmans 2 - 5
C 07-12-2019 vervallen Wilhelmina Boys JO13-2 Bladella JO13-3
C 07-12-2019 11:00 Bladella JO13-4 EFC JO13-3G W.E.A. (Wouter) Ploeg 1 - 6
C 07-12-2019 09:45 Bladella JO11-1 Acht JO11-2 Afgeschermd
C 07-12-2019 11:15 ZSC JO11-1 Bladella JO11-2 Afgeschermd 6 - 1
C 07-12-2019 vervallen VOAB JO10-3 Bladella JO10-1
C 07-12-2019 vervallen Terlo JO10-1 Bladella JO10-2
C 07-12-2019 09:45 Bladella JO10-3 EMK JO10-2
C 07-12-2019 09:45 Bladella JO9-1 Oirschot V. JO9-1G
C 07-12-2019 vervallen Bladella JO9-2 ST Vessem/DEES JO9-1
C 07-12-2019 vervallen UNA JO9-4G Bladella JO9-3
C 07-12-2019 vervallen Bladella JO9-4 Bergeijk JO9-2
C 07-12-2019 vervallen Bladella JO8-1 Reusel Sport/CoTrans JO8-2
C 07-12-2019 vervallen UNA JO8-2 Bladella JO8-2
C 07-12-2019 vervallen RKVVO JO8-4 Bladella JO8-3
C 07-12-2019 08:45 Bladella JO8-4 Hapert JO8-2G
C 07-12-2019 14:30 Haarsteeg G1G Bladella G1 C.J. (Chris) de Waal 2 - 8
C 03-12-2019 19:00 Dommelen JO13-2G Bladella JO13-2 M. (Marc) Grijseels 3 - 1
C 02-12-2019 19:30 Bladella JO13-3 RKVVO JO13-4 J.C.M. (Jan) Hooijen 6 - 0
C 01-12-2019 14:30 PSV 1 Bladella 1 P. (Pascal) van der Zwan (JR) 0 - 0
C 01-12-2019 12:00 Acht 2 Bladella 2 A (André) van Gemert 3 - 0
C 01-12-2019 12:00 Bladella 3 Viola 3 C.A.A.M. (Karel) Krekels 1 - 2
C 01-12-2019 12:00 Bladella 4 Hapert 3 Afgeschermd 2 - 4
C 01-12-2019 09:45 Bladella 5 BES 1 H (Maan) vd Sande 0 - 0
C 01-12-2019 10:00 Gestel 3 Bladella 6 Afgeschermd 3 - 0
C 01-12-2019 12:00 Knegselse Boys 2 Bladella 7 S. (Sjack) Wouters 6 - 2
C 01-12-2019 10:00 Reusel Sp. 9 Bladella 8 Afgeschermd 1 - 2
C 01-12-2019 09:45 Bladella 9 De Valk 6 T.B.J. (Tom) Maas 0 - 0
C 01-12-2019 10:00 SV Unitas'59 12 Bladella 10 Afgeschermd 10 - 1
C 30-11-2019 13:45 SV Reeshof 3 Bladella Za2 A..A.H.M. (Ton) Schoenmakers 3 - 1
C 30-11-2019 14:00 Rood Wit'67/Plus MO19-1 Bladella MO19-1 M.A.L. (Mat) Lammers 9 - 0
C 30-11-2019 14:45 Bergeijk MO17-1 Bladella MO17-1 Afgeschermd 2 - 0
C 30-11-2019 11:30 Zwaluw VFC MO11-3 Bladella MO11-1 A.T. (Ali) Yousef 3 - 4
C 30-11-2019 14:30 Bladella JO19-1 RKSV Heeze JO19-1 A.H.M. (Ton) Verkoeijen 4 - 4
C 30-11-2019 14:30 Hoogeloon JO19-1 Bladella JO19-2 B.M.G.M. (Bram) Hoeks 1 - 0
C 30-11-2019 14:30 Bladella JO19-3 Bergeijk JO19-2 C.A.A.M. (Karel) Krekels 5 - 2
C 30-11-2019 12:30 Bladella JO17-1 Schijndel/DE WIT JO17-1 M. (Marc) Groot 4 - 2
C 30-11-2019 14:30 Bladella JO17-2 SV Valkenswaard JO17-2 P.J. (Piet) Vermeulen 1 - 3
C 30-11-2019 14:00 Oirschot Vooruit JO17-4 Bladella JO17-3 ABM (Aron) van Beers 0 - 2
C 30-11-2019 12:30 Bladella JO17-4 SV Valkenswaard JO17-3 H.H.C. (Harold) Swaanen 2 - 3
C 30-11-2019 12:45 EFC JO15-1 Bladella JO15-1 F. (Frank) Krekels 2 - 2
C 30-11-2019 12:30 Bladella JO15-2 DVS JO15-2 Afgeschermd 4 - 1
C 30-11-2019 11:00 Bladella JO15-3 RKDSV JO15-1 P.M.C. (Pieter) van Heeswijk 2 - 3
C 30-11-2019 vervallen ST Casteren / Netersel JO15-2G Bladella JO15-3
C 30-11-2019 11:00 Bladella JO15-4 RKSV Nuenen JO15-6 T. (Tom) Meijer 3 - 1
C 30-11-2019 13:30 Terlo JO15-1 Bladella JO15-5 J.M.S. (Jack) Schippers 8 - 0
C 30-11-2019 14:30 RKVVO Bladella JO13-1 Afgeschermd 1 - 2
C 30-11-2019 09:45 Bladella JO13-2 EFC JO13-2G Afgeschermd 7 - 0
C 30-11-2019 09:45 Bladella JO13-3 Rood Wit V JO13-3 S.W.J. (Sten) Groenland 3 - 3
C 30-11-2019 11:00 SV Budel JO13-3 Bladella JO13-4 M. (Mark) van Vlierden 7 - 3
C 30-11-2019 09:00 DBS JO11-2 Bladella JO11-1 2 - 7
C 30-11-2019 09:45 Bladella JO11-2 Beerse Boys JO11-2 Afgeschermd 2 - 10
C 30-11-2019 09:45 Bladella JO10-1 VV Trinitas Oisterwijk JO10-2
C 30-11-2019 vervallen Tongelre JO10-1G Bladella JO10-3
C 30-11-2019 08:45 Bladella JO10-2 DOSKO'32 JO10-1
C 30-11-2019 vervallen Zwaluw VFC JO9-2 Bladella JO9-1
C 30-11-2019 vervallen EFC JO9-3G Bladella JO9-2
C 30-11-2019 08:45 Bladella JO9-3 ST Netersel / Casteren JO9-1
C 30-11-2019 vervallen Braakhuizen JO9-2 Bladella JO9-4
C 30-11-2019 vervallen Hapert JO8-1G Bladella JO8-1
C 30-11-2019 08:45 Bladella JO8-2 Marvilde JO8-2
C 30-11-2019 08:45 Bladella JO8-3 Hoogeloon JO8-1
C 30-11-2019 vervallen Hilvaria JO8-2 Bladella JO8-4
C 30-11-2019 11:15 Virtus G1G Bladella G1 Afgeschermd 5 - 1
C 24-11-2019 14:30 Bladella 1 DBS 1 C. (Colin) van Laarhoven 8 - 2
C 24-11-2019 12:00 Bladella 2 Braakhuizen 2 J. (John) Bruininx 0 - 1
C 24-11-2019 12:00 Bladella 3 VV Trinitas Oisterwijk 5 J.H. (Jan) Mariën 1 - 3
C 24-11-2019 12:00 RKSV Nuenen 4 Bladella 4 P.H.M. (Peter) de Haas 6 - 3
C 24-11-2019 12:00 Bergeijk 3 Bladella 5 P (Peter) Daniels 0 - 1
C 24-11-2019 vervallen Bladella 6 Marvilde 6 P.M.C. (Pieter) van Heeswijk
C 24-11-2019 12:00 Bladella 7 Dommelen 7 T.B.J. (Tom) Maas 0 - 4
C 24-11-2019 12:00 RKVVO 8 Bladella 8 H. (Harm) van Beers 5 - 3
C 24-11-2019 10:00 Marvilde 8 Bladella 9 F. (Frank) Krekels 1 - 2
C 24-11-2019 09:45 Bladella 10 Brabantia 14 Afgeschermd 4 - 1
C 23-11-2019 16:00 ZIGO 2 Bladella Za2 D.P.M.A. (David) de Laure 10 - 2
C 23-11-2019 14:30 Bladella MO19-1 Oirschot Vooruit MO19-1 J.H. (Jan) Mariën 0 - 3
C 23-11-2019 11:00 Bladella MO17-1 SV Budel MO17-1 J.C.M. (Jan) Hooijen 0 - 8
C 23-11-2019 12:00 FC Tilburg MO15-1 Bladella MO15-1 B. (Bas) van Boxtel 13 - 1
C 23-11-2019 10:15 Boxtel MO11-1 Bladella MO11-1 Afgeschermd 11 - 2
C 23-11-2019 14:30 Bladella JO19-1 EFC JO19-1 M.A.A. (Rick) Pijnenburg 1 - 3
C 23-11-2019 14:30 EFC JO19-2 Bladella JO19-2 Afgeschermd 1 - 1
C 23-11-2019 14:30 Bladella JO19-3 Dommelen JO19-2 T. (Tom) Meijer 4 - 3
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 17-11-2019 14:30 Bladella 1 EFC 1 T. (Tim) Visser 1 - 1 (3 - 0)
B 06-11-2019 18:30 Gloria UC JO13-2 Bladella JO13-3 D. (Dennis) Beulink 11 - 1
B 24-10-2019 19:00 ZSC JO13-1 Bladella JO13-1 Afgeschermd 1 - 9
B 20-10-2019 12:00 WODAN 2 Bladella 2 H (Harrie) Coolen 1 - 3
B 20-10-2019 09:45 Bladella 9 Reusel Sport/CoTrans 8 F. (Frank) Krekels 0 - 6
B 20-10-2019 10:00 EFC 8 Bladella 10 Afgeschermd 12 - 1
B 19-10-2019 09:30 Bladella MO11-1 SC 't Zand MO11-1 Afgeschermd 0 - 8
B 19-10-2019 15:00 Bladella JO19-2 DOSKO'32 JO19-1 C.J.M.P. (Lia) Jacobs 4 - 1
B 19-10-2019 14:30 Hoogeloon JO19-1 Bladella JO19-3 B.M.G.M. (Bram) Hoeks 5 - 0
B 19-10-2019 13:00 Bladella JO17-1 UNA JO17-1 P.T.A. (Paul) van Summeren 0 - 6
B 19-10-2019 11:00 Bladella JO13-2 Gloria UC JO13-1 Afgeschermd 0 - 0 (4 - 1)
B 19-10-2019 vervallen Bladella JO9-1 De Raven JO9-1
B 19-10-2019 vervallen SDO'39 JO9-2 Bladella JO9-2
B 19-10-2019 09:30 Bladella G1 Rijen G2 J.C.M. (Jan) Hooijen 5 - 1
B 15-09-2019 14:30 Bladella 1 Hulsel 1 B. (Bertus) van der Heijden 6 - 0
B 15-09-2019 12:00 Bladella 2 Reusel Sport/CoTrans 2 H (Harrie) Coolen 2 - 0
B 15-09-2019 12:00 Bladella 3 EFC 3 J.H. (Jan) Mariën 0 - 6
B 15-09-2019 12:00 EFC 4 Bladella 4 G (Gerard) Louwers 2 - 0
B 15-09-2019 11:00 Netersel 2 Bladella 5 P (Peter) Daniels 2 - 1
B 15-09-2019 09:45 Bladella 6 EFC 7 P.M.C. (Pieter) van Heeswijk 1 - 1
B 15-09-2019 12:00 Hapert 6 Bladella 7 M. (Michel) Maas 4 - 1
B 15-09-2019 12:00 Bergeijk 5 Bladella 8 J. (Jorg) Vroomen 1 - 0
B 15-09-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 6 Bladella 9 T. (Ton) Vosters 2 - 3
B 15-09-2019 09:45 Bladella 10 Reusel Sp. 10 Afgeschermd 8 - 1
B 14-09-2019 14:30 Rust Roest 1 Bladella Za2 O (Ozden) Bahceci 0 - 4
B 14-09-2019 13:00 Best Vooruit MO19-1 Bladella MO19-1 Afgeschermd 12 - 0
B 14-09-2019 15:00 Bladella MO17-1 Bergeijk MO17-1 P.J. (Piet) Vermeulen 1 - 2
B 14-09-2019 11:00 Bladella MO15-1 Hilvaria MO15-1 Afgeschermd 0 - 16
B 14-09-2019 11:00 Bladella MO11-1 Marvilde MO11-1 Afgeschermd 5 - 0
B 14-09-2019 14:45 EFC JO19-1 Bladella JO19-1 N.H.P. (Nico) Verhagen 6 - 4
B 14-09-2019 15:00 Bladella JO19-2 RKDSV JO19-2 E. (Erwin) Geerts 5 - 0
B 14-09-2019 14:30 ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO19-1 Bladella JO19-3 T (Twan) van Sambeeck 4 - 10
B 14-09-2019 15:00 Bladella JO17-2 Hoogeloon JO17-1 W.T. (Willem) van Rooij 2 - 5
B 14-09-2019 13:00 Bladella JO17-3 Dommelen JO17-4 C.A.A.M. (Karel) Krekels 6 - 2
B 14-09-2019 14:30 ST DEES/Vessem JO17-1 Bladella JO17-4 H.H.C. (Harold) Swaanen 8 - 1
B 14-09-2019 12:45 EFC JO15-1 Bladella JO15-1 H.M.J. (Erik) Snijders 4 - 3
B 14-09-2019 13:00 ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO15-1 Bladella JO15-2 Afgeschermd 1 - 3
B 14-09-2019 13:00 Bladella JO15-3 EFC JO15-2G P.M.C. (Pieter) van Heeswijk 0 - 3
B 14-09-2019 13:00 Beerse Boys JO15-2 Bladella JO15-4 S.J.M. (Sam) van Breugel 6 - 1
B 14-09-2019 12:45 ST DEES/Vessem JO15-2 Bladella JO15-5 B.H. (Bart) de Laat 1 - 1
B 14-09-2019 13:00 Bladella JO13-1 Reusel Sp. S.J.W.M. (Stan) van den Berg 7 - 1
B 14-09-2019 12:15 Hapert JO13-1 Bladella JO13-2 F.D.C.D. (Fientje) van Elst 1 - 2
B 14-09-2019 13:00 RKVVO JO13-4 Bladella JO13-3 J.A.H. (Jesse) Slegers 2 - 9
B 14-09-2019 11:00 Bladella JO13-4 ST Netersel / Casteren JO13-1G J. (Jorg) Baselmans 4 - 3
B 14-09-2019 11:15 ST HMVV/Hulsel JO11-1G Bladella JO11-2 Afgeschermd 6 - 3
B 14-09-2019 vervallen EFC JO10-2 Bladella JO10-1
B 14-09-2019 vervallen Bladella JO10-2 RKVVO JO10-5G
B 14-09-2019 vervallen ST Casteren / Netersel JO10-1 Bladella JO10-3
B 14-09-2019 vervallen Bladella JO9-1 Oirschot V. JO9-1G
B 14-09-2019 vervallen Bladella JO9-2 Hapert JO9-2G
B 14-09-2019 vervallen ST Netersel / Casteren JO9-1 Bladella JO9-3
B 14-09-2019 vervallen Bladella JO9-4 Bergeijk JO9-2
B 14-09-2019 vervallen Hapert JO8-1G Bladella JO8-1
B 14-09-2019 vervallen ST HMVV/Hulsel JO8-2 Bladella JO8-2
B 14-09-2019 08:30 Bladella JO8-3 Reusel Sport/CoTrans JO8-4
B 14-09-2019 08:30 Bladella JO8-4 DOSKO'32 JO8-1G
B 08-09-2019 12:00 Hapert 2 Bladella 2 Afgeschermd 0 - 4
B 08-09-2019 12:00 Bladella 3 ZSC 2 J.C.M. (Jan) Hooijen 3 - 1
B 08-09-2019 12:00 HMVV 2 Bladella 4 R (Ruud) vd Schoot 2 - 3
B 08-09-2019 09:45 Bladella 5 Hapert 4 P (Peter) Daniels 4 - 2
B 08-09-2019 12:00 Hulsel 2 Bladella 6 H. (Hennie) Jansen 7 - 0
B 08-09-2019 12:00 Bladella 7 Reusel Sport/CoTrans 8 K (Kevin) Gijbels 1 - 8
B 08-09-2019 10:00 Reusel Sp. 11 Bladella 8 Afgeschermd 2 - 3
B 08-09-2019 09:45 Bladella 9 SDO'39 3 F. (Frank) Krekels 1 - 1
B 08-09-2019 09:45 Bladella 10 RKDSV 6 Afgeschermd 2 - 2
B 07-09-2019 18:00 Bladella 1 Netersel 1 L.R.M. (Lennart) Geertsen 2 - 1
B 07-09-2019 15:00 Rijen 2 Bladella Za2 Afgeschermd 0 - 2
B 07-09-2019 13:00 Oirschot Vooruit MO19-1 Bladella MO19-1 P.J. (Piet) Vermeulen 7 - 1
B 07-09-2019 15:45 Marvilde MO17-1 Bladella MO17-1 R. (Ronnie) Saris 2 - 3
B 07-09-2019 11:30 HMVV MO15-1 Bladella MO15-1 Afgeschermd 2 - 1
B 07-09-2019 10:00 EMK MO11-2 Bladella MO11-1 Afgeschermd 7 - 2
B 07-09-2019 15:00 Bladella JO19-1 SVSSS JO19-1 H. (Herman) Verheyden 1 - 1
B 07-09-2019 15:00 Bladella JO19-2 ST Casteren / Netersel JO19-1 Afgeschermd 3 - 5
B 07-09-2019 15:00 Bladella JO19-3 Hilvaria JO19-2 R. (Robert) van Rooij 3 - 0
B 07-09-2019 13:00 Bladella JO17-1 Rood Wit V JO17-1 A. (Alexander) Fransen 4 - 0
B 07-09-2019 14:45 Bergeijk JO17-2 Bladella JO17-2 Afgeschermd 1 - 9
B 07-09-2019 15:00 Hapert JO17-2 Bladella JO17-3 Afgeschermd 0 - 3
B 07-09-2019 14:45 Hilvaria JO17-2 Bladella JO17-4 H.H.C. (Harold) Swaanen 2 - 1
B 07-09-2019 13:00 Bladella JO15-1 Were Di JO15-1 F. (Frank) Krekels 2 - 2
B 07-09-2019 11:00 Bladella JO15-2 ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1 Afgeschermd 1 - 1
B 07-09-2019 13:00 De Raven JO15-2G Bladella JO15-3 P.J.A. (Piet) van Montfort 0 - 6
B 07-09-2019 13:00 RKVVO JO15-3 Bladella JO15-4 J.P.M.P. (Jan) Schellekens 3 - 2
B 07-09-2019 11:00 Bladella JO15-5 ST Casteren / Netersel JO15-2G S.J.W.M. (Stan) van den Berg 0 - 8
B 07-09-2019 11:00 Bladella JO13-1 EFC JO13-1 W. (Willem) van Hoof 5 - 2
B 07-09-2019 09:30 Bladella JO13-2 ST SDO'39/HMVV/Hulsel JO13-1 Afgeschermd 4 - 0
B 07-09-2019 09:30 Bladella JO13-3 EFC JO13-3G W.E.A. (Wouter) Ploeg 3 - 2
B 07-09-2019 10:30 Beerse Boys JO13-2G Bladella JO13-4 G. (Gijs) de Bie 5 - 1
B 07-09-2019 09:30 Bladella JO11-1 SV Valkenswaard JO11-2 Afgeschermd 4 - 5
B 07-09-2019 10:30 EFC JO11-3 Bladella JO11-2 2 - 10
B 07-09-2019 vervallen Bladella JO10-1 Hapert JO10-1
B 07-09-2019 vervallen DOSKO'32 JO10-1 Bladella JO10-2
B 07-09-2019 vervallen Bladella JO10-3 Hapert JO10-2G
B 07-09-2019 vervallen Hapert JO9-1G Bladella JO9-1
B 07-09-2019 vervallen Reusel Sport/CoTrans JO9-4G Bladella JO9-2
B 07-09-2019 vervallen Bladella JO9-3 ST Vessem/DEES JO9-2
B 07-09-2019 vervallen ST Steensel/Knegselse Boys JO9-1 Bladella JO9-4
B 07-09-2019 vervallen Bladella JO8-1 ST HMVV/Hulsel JO8-1G
B 07-09-2019 vervallen Bladella JO8-2 EFC JO8-1
B 07-09-2019 vervallen Bladella JO8-3 Hoogeloon JO8-1
B 07-09-2019 vervallen Bergeijk JO8-2 Bladella JO8-4
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 07-12-2019 09:45 Bladella JO7-2 RKVVO JO7-2
V 07-12-2019 10:00 Hoogeloon JO7-1 Bladella JO7-4
V 04-12-2019 20:00 Terlo VR1 Bladella VR1
V 30-11-2019 10:00 Reusel Sport JO7-1 Bladella JO7-1
V 30-11-2019 10:00 SDO'39 JO7-1 Bladella JO7-3
V 23-11-2019 10:00 DEES/Vessem JO7-1 Bladella JO7-2
V 23-11-2019 09:45 Bladella JO7-4 Hapert JO7-3
V 20-11-2019 20:00 Vessem VR1 Bladella VR1
V 16-11-2019 09:30 Bladella JO7-1 Casteren/Netersel JO7-1
V 16-11-2019 09:30 Bladella JO7-3 Hapert JO7-1
V 12-11-2019 20:15 Bladella O23 Casteren 1 Karel Krekels (Scheidsrechter) 4 - 0
V 09-11-2019 09:30 Bladella JO7-2 Bergeijk JO7-2
V 09-11-2019 10:00 Tuldania JO7-2 Bladella JO7-4
V 06-11-2019 20:00 Bladella VR1 Casteren VR1 Jan Hooijen (Scheidsrechter)
V 02-11-2019 09:30 Bladella JO7-1 HMVV/Hulsel JO7-1
V 02-11-2019 10:00 Tuldania JO7-1 Bladella JO7-3
V 26-10-2019 10:00 Marvilde JO7-1 Bladella JO7-2
V 26-10-2019 09:30 Bladella JO7-4 RKVVO JO7-4
V 23-10-2019 20:00 Tuldania VR1 Bladella VR1
V 19-10-2019 11:00 Bladella JO15-2 Bladella JO15-3 Tom Meijer (Scheidsrechter) 4 - 0
V 19-10-2019 11:00 Bladella JO15-2 Bladella JO15-3 4 - 0
V 19-10-2019 11:00 Bladella JO10-1 RPC JO101-1
V 19-10-2019 10:00 Bergeijk JO7-1 Bladella JO7-1
V 19-10-2019 09:30 Bladella JO7-3 RKVVO JO7-3
V 12-10-2019 15:00 Den Dungen JO19-1 Bladella JO19-1 4 - 4
V 12-10-2019 12:30 Hilvaria JO15-2 Bladella JO15-2 0 - 7
V 12-10-2019 09:30 Bladella JO7-2 ZSC JO7-2
V 12-10-2019 10:00 SDO'39 JO7-2 Bladella JO7-4
V 09-10-2019 20:00 Bladella VR1 Hulsel VR1 1 - 1
V 06-10-2019 13:15 Bladella JO11-1 Reusel Sport/CoTrans JO11-1
V 05-10-2019 09:30 Bladella JO7-1 Acht JO7-1
V 05-10-2019 10:00 DEES/Vessem JO7-2 Bladella JO7-3
V 28-09-2019 10:00 Reusel Sport JO7-2 Bladella JO7-2
V 28-09-2019 09:30 Bladella JO7-4 Hoogeloon JO7-1
V 25-09-2019 20:00 HMVV VR1 Bladella VR1 2 - 1
V 21-09-2019 10:00 RKVVO JO7-1 Bladella JO7-1
V 21-09-2019 09:30 Bladella JO7-3 SDO'39 JO7-1
V 11-09-2019 18:45 Hapert JO15-1 Bladella JO15-3
V 29-08-2019 20:15 Bladella 2 Bergeijk 2 Stijn van Zuilichem (Scheidsrechter) 3 - 1
V 28-08-2019 19:30 Bladella G1 Lommel SK 2 - 3
V 24-08-2019 18:00 Bladella 1 Nijnsel 1 Jan Mariën (Scheidsrechter) 7 - 3
V 24-08-2019 18:00 Bladella 2 Hulsel 1 Joris Heusschen (Scheidsrechter) 2 - 2
V 24-08-2019 18:00 Bladella 3 Netersel 2 tno
V 24-08-2019 18:00 Bladella 6 Bladella 4 4 - 2
V 24-08-2019 18:00 Bladella 6 Bladella 4 Piet Vermeulen (Scheidsrechter) 4 - 2
V 24-08-2019 15:00 Bladella Za2 Best Vooruit Za2 Jan Hooijen (Scheidsrechter) 2 - 3
V 24-08-2019 15:00 Bladella JO19-1 vv Acht JO19-1 Karel Krekels (Scheidsrechter) 4 - 1
V 24-08-2019 14:30 vv Acht JO19-2 Bladella JO19-2 3 - 1
V 24-08-2019 14:30 EFC JO19-2 Bladella JO19-3 5 - 1
V 24-08-2019 13:00 Bladella JO17-1 Wilhelmina Boys JO17-1 Pieter van Heeswijk (Scheidsrechter) 3 - 2
V 24-08-2019 vervallen Bladella JO15-1 SV Valkenswaard JO15-1 Piet Vermeulen (Scheidsrechter)
V 24-08-2019 10:00 DBS toern. Bladella JO13-1 1e pl.
V 22-08-2019 20:15 Bladella 2 Reusel Sport 2 Karel Krekels (Scheidsrechter) 0 - 0
V 21-08-2019 18:30 EFC JO15-1 Bladella JO15-1 3 - 1
V 20-08-2019 20:00 V'waard 1 Bladella 1 0 - 0
V 17-08-2019 11:30 SV Valkenswaard JO17-1 Bladella JO17-1 3 - 4
V 15-08-2019 20:15 Bladella 1 Bergeijk 1 Jan Hooijen (Scheidsrechter) 7 - 1



VV Bladella
Sportpark De Smagtenbocht
Bossingel 7
5531 NH Bladel
 0497 38 19 24

Banknummer NL83RABO0107588439
KVKnummer 40235434
BTWnummer NL2651786B01
Terug naar boven