1920
1951
Hoofdsponsor
Kalender
vrijdag 5 april 2024
Activiteit
The Schippers Group dag
vrijdag 12 april 2024
t/m vrijdag 21 juni 2024
Activiteit
Voetbalacademy seizoen 2023-2024 (na winterstop)
18:15 - 19:30
Sportpark
Agenda
Kaartavond
20.00 uur
kantine
vrijdag 3 mei 2024
Agenda
Kaartavond
20.00 uur
kantine
woensdag 8 mei 2024
Activiteit
Automobielbedrijf P. van de Ven Penaltytoernooi 2024
18:00 - 20:00
Sportpark Smagtenbocht
Uitslagen
Seizoen:
- Type:
- Alle wedstrijden
- C
- B
- V
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 30-05-2020 afgelast | Bladella JO8-3 | ST Vessem/DEES JO8-1 | ||||
C | 24-05-2020 14:30 | RPC | Bladella 1 | M (Mario) van Erp | |||
C | 24-05-2020 14:30 | RPC 1 | Bladella 1 | M (Mario) van Erp | |||
C | 24-05-2020 11:00 | Braakhuizen 2 | Bladella 2 | H (Harrie) Coolen | |||
C | 24-05-2020 11:00 | Braakhuizen 2 | Bladella 2 | H (Harrie) Coolen | |||
C | 24-05-2020 12:00 | Bladella 3 | Oirschot Vooruit 3 | J.H. (Jan) Mariën | |||
C | 24-05-2020 12:00 | Bladella 3 | Oirschot Vooruit 3 | J.H. (Jan) Mariën | |||
C | 24-05-2020 12:00 | Bladella 4 | Best Vooruit 4 | H (Maan) vd Sande | |||
C | 24-05-2020 12:00 | Bladella 4 | Best Vooruit 4 | H (Maan) vd Sande | |||
C | 24-05-2020 09:45 | Bladella 5 | DBS 4 | P (Peter) Daniels | |||
C | 24-05-2020 09:45 | Bladella 5 | DBS 4 | P (Peter) Daniels | |||
C | 24-05-2020 11:00 | Marvilde 6 | Bladella 6 | ||||
C | 24-05-2020 11:00 | Marvilde 6 | Bladella 6 | ||||
C | 24-05-2020 10:00 | ZSC 4 | Bladella 7 | F.A. (Frans) van Ansem | |||
C | 24-05-2020 10:00 | ZSC 4 | Bladella 7 | F.A. (Frans) van Ansem | |||
C | 24-05-2020 10:30 | Casteren 3 | Bladella 8 | ||||
C | 24-05-2020 10:30 | Casteren 3 | Bladella 8 | ||||
C | 24-05-2020 09:45 | Bladella 9 | UNA 11 | F. (Frank) Krekels | |||
C | 24-05-2020 09:45 | Bladella 9 | UNA 11 | F. (Frank) Krekels | |||
C | 24-05-2020 09:45 | Steensel 4 | Bladella 10 | Afgeschermd | |||
C | 24-05-2020 09:45 | Steensel 4 | Bladella 10 | Afgeschermd | |||
C | 23-05-2020 14:30 | TSVV Merlijn 3 | Bladella Za2 | ||||
C | 23-05-2020 14:30 | TSVV Merlijn 3 | Bladella Za2 | ||||
C | 23-05-2020 15:00 | Bladella JO19-1 | Hilvaria JO19-1 | P. (Peter) Mariën | |||
C | 23-05-2020 15:00 | Bladella JO19-1 | Hilvaria JO19-1 | P. (Peter) Mariën | |||
C | 23-05-2020 14:30 | ST DEES/Vessem JO19-1 | Bladella JO19-2 | Afgeschermd | |||
C | 23-05-2020 14:30 | ST DEES/Vessem JO19-1 | Bladella JO19-2 | Afgeschermd | |||
C | 23-05-2020 15:00 | RKVVO JO19-2 | Bladella JO19-3 | ||||
C | 23-05-2020 15:00 | RKVVO JO19-2 | Bladella JO19-3 | ||||
C | 23-05-2020 13:00 | Bladella JO17-1 | Venlosche Boys JO17-1 | ||||
C | 23-05-2020 13:00 | Bladella JO17-1 | Venlosche Boys JO17-1 | ||||
C | 23-05-2020 15:00 | Bladella JO17-2 | FC Eindhoven AV JO17-1 | ||||
C | 23-05-2020 15:00 | Bladella JO17-2 | FC Eindhoven AV JO17-1 | ||||
C | 23-05-2020 14:45 | Terlo JO17-1 | Bladella JO17-3 | L. (Leroy) Heesters | |||
C | 23-05-2020 14:45 | Terlo JO17-1 | Bladella JO17-3 | L. (Leroy) Heesters | |||
C | 23-05-2020 15:00 | Bladella JO17-4 | Wilhelmina Boys JO17-4 | H.H.C. (Harold) Swaanen | |||
C | 23-05-2020 15:00 | Bladella JO17-4 | Wilhelmina Boys JO17-4 | H.H.C. (Harold) Swaanen | |||
C | 23-05-2020 13:00 | WODAN JO15-1 | Bladella JO15-1 | F. (Frank) Krekels | |||
C | 23-05-2020 13:00 | WODAN JO15-1 | Bladella JO15-1 | F. (Frank) Krekels | |||
C | 23-05-2020 13:00 | Bladella JO15-2 | RKSV Heeze JO15-1G | Afgeschermd | |||
C | 23-05-2020 13:00 | Bladella JO15-2 | RKSV Heeze JO15-1G | Afgeschermd | |||
C | 23-05-2020 13:15 | Reusel Sport/CoTrans JO15-3 | Bladella JO15-3 | ||||
C | 23-05-2020 13:15 | Reusel Sport/CoTrans JO15-3 | Bladella JO15-3 | ||||
C | 23-05-2020 13:15 | SBC JO15-3 | Bladella JO15-4 | ||||
C | 23-05-2020 11:00 | Bladella JO15-5 | EMK JO15-1 | ||||
C | 23-05-2020 12:45 | Bavel JO13-1 | Bladella JO13-1 | L (Leon) Brull | |||
C | 23-05-2020 12:45 | Bavel JO13-1 | Bladella JO13-1 | L (Leon) Brull | |||
C | 23-05-2020 11:00 | Bladella JO13-2 | Beerse Boys JO13-1 | ||||
C | 23-05-2020 11:00 | Bladella JO13-2 | Beerse Boys JO13-1 | ||||
C | 23-05-2020 09:30 | Bladella JO13-3 | SV Budel JO13-3 | ||||
C | 23-05-2020 09:30 | Bladella JO13-3 | SV Budel JO13-3 | ||||
C | 23-05-2020 11:00 | ST Vessem/DEES JO13-2 | Bladella JO13-4 | ||||
C | 23-05-2020 11:00 | ST Vessem/DEES JO13-2 | Bladella JO13-4 | ||||
C | 23-05-2020 10:00 | Oirschot Vooruit JO11-1 | Bladella JO11-1 | ||||
C | 23-05-2020 10:00 | Oirschot Vooruit JO11-1 | Bladella JO11-1 | ||||
C | 23-05-2020 09:30 | Bladella JO11-2 | SV Valkenswaard JO11-4 | ||||
C | 23-05-2020 09:30 | Bladella JO11-2 | SV Valkenswaard JO11-4 | ||||
C | 23-05-2020 afgelast | Bladella JO10-1 | FC Eindhoven AV JO10-5 | ||||
C | 23-05-2020 afgelast | Best Vooruit JO10-5 | Bladella JO10-2 | ||||
C | 23-05-2020 afgelast | Bladella JO10-3 | ST Vessem/DEES JO10-2 | ||||
C | 23-05-2020 afgelast | Waalre JO9-1 | Bladella JO9-1 | ||||
C | 23-05-2020 afgelast | Hapert JO9-2G | Bladella JO9-2 | ||||
C | 23-05-2020 afgelast | Bladella JO9-3 | VOAB JO9-6 | ||||
C | 23-05-2020 afgelast | RPC JO9-4 | Bladella JO9-4 | ||||
C | 23-05-2020 afgelast | Bladella JO8-1 | Audacia JO8-1 | ||||
C | 23-05-2020 afgelast | Bladella JO8-2 | Oirschot Vooruit JO8-1 | ||||
C | 23-05-2020 afgelast | Best Vooruit JO8-5 | Bladella JO8-3 | ||||
C | 23-05-2020 afgelast | Reusel Sport/CoTrans JO8-7G | Bladella JO8-4 | ||||
C | 23-05-2020 10:30 | DBS G1 | Bladella G1 | ||||
C | 23-05-2020 10:30 | DBS G1 | Bladella G1 | ||||
C | 17-05-2020 14:30 | Bladella 1 | Hapert | C.A. (Kees) Koolen | |||
C | 17-05-2020 14:30 | Bladella 1 | Hapert 1 | C.A. (Kees) Koolen | |||
C | 17-05-2020 12:00 | Bladella 2 | RPC 2 | H (Harrie) Coolen | |||
C | 17-05-2020 12:00 | Bladella 2 | RPC 2 | H (Harrie) Coolen | |||
C | 17-05-2020 10:00 | Hilvaria 3 | Bladella 3 | ||||
C | 17-05-2020 10:00 | Hilvaria 3 | Bladella 3 | ||||
C | 17-05-2020 12:00 | RKSV Heeze 4 | Bladella 4 | ||||
C | 17-05-2020 12:00 | RKSV Heeze 4 | Bladella 4 | ||||
C | 17-05-2020 10:30 | Maarheeze 4 | Bladella 5 | P (Peter) Daniels | |||
C | 17-05-2020 10:30 | Maarheeze 4 | Bladella 5 | P (Peter) Daniels | |||
C | 17-05-2020 09:45 | Bladella 6 | Dommelen 3 | P.M.C. (Pieter) van Heeswijk | |||
C | 17-05-2020 09:45 | Bladella 6 | Dommelen 3 | P.M.C. (Pieter) van Heeswijk | |||
C | 17-05-2020 12:00 | Bladella 7 | Woenselse Boys 9 | J.H. (Jan) Mariën | |||
C | 17-05-2020 12:00 | Bladella 7 | Woenselse Boys 9 | J.H. (Jan) Mariën | |||
C | 17-05-2020 12:00 | Bladella 8 | De Zuiderburen 4 | T.B.J. (Tom) Maas | |||
C | 17-05-2020 12:00 | Bladella 8 | De Zuiderburen 4 | T.B.J. (Tom) Maas | |||
C | 17-05-2020 10:00 | Pusphaira 4 | Bladella 9 | F. (Frank) Krekels | |||
C | 17-05-2020 10:00 | Pusphaira 4 | Bladella 9 | F. (Frank) Krekels | |||
C | 17-05-2020 09:45 | Bladella 10 | Marvilde 7 | Afgeschermd | |||
C | 17-05-2020 09:45 | Bladella 10 | Marvilde 7 | Afgeschermd | |||
C | 16-05-2020 15:00 | Bladella Za2 | SCG'18 2 | ||||
C | 16-05-2020 15:00 | Bladella Za2 | SCG'18 2 | ||||
C | 16-05-2020 14:45 | VOAB JO19-1 | Bladella JO19-1 | G.A. (Gijs) Vugts | |||
C | 16-05-2020 14:45 | VOAB JO19-1 | Bladella JO19-1 | G.A. (Gijs) Vugts | |||
C | 16-05-2020 15:00 | Bladella JO19-2 | Geldrop JO19-2 | Afgeschermd | |||
C | 16-05-2020 15:00 | Bladella JO19-2 | Geldrop JO19-2 | Afgeschermd | |||
C | 16-05-2020 13:00 | Bladella JO19-3 | Riethoven JO19-1 | A.F.H.M. Visser | |||
C | 16-05-2020 13:00 | Bladella JO19-3 | Riethoven JO19-1 | A.F.H.M. Visser | |||
C | 16-05-2020 15:00 | Geldrop JO17-1 | Bladella JO17-1 | ||||
C | 16-05-2020 15:00 | Geldrop JO17-1 | Bladella JO17-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 30-05-2020 afgelast | Bladella JO8-3 | ST Vessem/DEES JO8-1 | ||||
C | 24-05-2020 14:30 | RPC | Bladella 1 | M (Mario) van Erp | |||
C | 24-05-2020 14:30 | RPC 1 | Bladella 1 | M (Mario) van Erp | |||
C | 24-05-2020 11:00 | Braakhuizen 2 | Bladella 2 | H (Harrie) Coolen | |||
C | 24-05-2020 11:00 | Braakhuizen 2 | Bladella 2 | H (Harrie) Coolen | |||
C | 24-05-2020 12:00 | Bladella 3 | Oirschot Vooruit 3 | J.H. (Jan) Mariën | |||
C | 24-05-2020 12:00 | Bladella 3 | Oirschot Vooruit 3 | J.H. (Jan) Mariën | |||
C | 24-05-2020 12:00 | Bladella 4 | Best Vooruit 4 | H (Maan) vd Sande | |||
C | 24-05-2020 12:00 | Bladella 4 | Best Vooruit 4 | H (Maan) vd Sande | |||
C | 24-05-2020 09:45 | Bladella 5 | DBS 4 | P (Peter) Daniels | |||
C | 24-05-2020 09:45 | Bladella 5 | DBS 4 | P (Peter) Daniels | |||
C | 24-05-2020 11:00 | Marvilde 6 | Bladella 6 | ||||
C | 24-05-2020 11:00 | Marvilde 6 | Bladella 6 | ||||
C | 24-05-2020 10:00 | ZSC 4 | Bladella 7 | F.A. (Frans) van Ansem | |||
C | 24-05-2020 10:00 | ZSC 4 | Bladella 7 | F.A. (Frans) van Ansem | |||
C | 24-05-2020 10:30 | Casteren 3 | Bladella 8 | ||||
C | 24-05-2020 10:30 | Casteren 3 | Bladella 8 | ||||
C | 24-05-2020 09:45 | Bladella 9 | UNA 11 | F. (Frank) Krekels | |||
C | 24-05-2020 09:45 | Bladella 9 | UNA 11 | F. (Frank) Krekels | |||
C | 24-05-2020 09:45 | Steensel 4 | Bladella 10 | Afgeschermd | |||
C | 24-05-2020 09:45 | Steensel 4 | Bladella 10 | Afgeschermd | |||
C | 23-05-2020 14:30 | TSVV Merlijn 3 | Bladella Za2 | ||||
C | 23-05-2020 14:30 | TSVV Merlijn 3 | Bladella Za2 | ||||
C | 23-05-2020 15:00 | Bladella JO19-1 | Hilvaria JO19-1 | P. (Peter) Mariën | |||
C | 23-05-2020 15:00 | Bladella JO19-1 | Hilvaria JO19-1 | P. (Peter) Mariën | |||
C | 23-05-2020 14:30 | ST DEES/Vessem JO19-1 | Bladella JO19-2 | Afgeschermd | |||
C | 23-05-2020 14:30 | ST DEES/Vessem JO19-1 | Bladella JO19-2 | Afgeschermd | |||
C | 23-05-2020 15:00 | RKVVO JO19-2 | Bladella JO19-3 | ||||
C | 23-05-2020 15:00 | RKVVO JO19-2 | Bladella JO19-3 | ||||
C | 23-05-2020 13:00 | Bladella JO17-1 | Venlosche Boys JO17-1 | ||||
C | 23-05-2020 13:00 | Bladella JO17-1 | Venlosche Boys JO17-1 | ||||
C | 23-05-2020 15:00 | Bladella JO17-2 | FC Eindhoven AV JO17-1 | ||||
C | 23-05-2020 15:00 | Bladella JO17-2 | FC Eindhoven AV JO17-1 | ||||
C | 23-05-2020 14:45 | Terlo JO17-1 | Bladella JO17-3 | L. (Leroy) Heesters | |||
C | 23-05-2020 14:45 | Terlo JO17-1 | Bladella JO17-3 | L. (Leroy) Heesters | |||
C | 23-05-2020 15:00 | Bladella JO17-4 | Wilhelmina Boys JO17-4 | H.H.C. (Harold) Swaanen | |||
C | 23-05-2020 15:00 | Bladella JO17-4 | Wilhelmina Boys JO17-4 | H.H.C. (Harold) Swaanen | |||
C | 23-05-2020 13:00 | WODAN JO15-1 | Bladella JO15-1 | F. (Frank) Krekels | |||
C | 23-05-2020 13:00 | WODAN JO15-1 | Bladella JO15-1 | F. (Frank) Krekels | |||
C | 23-05-2020 13:00 | Bladella JO15-2 | RKSV Heeze JO15-1G | Afgeschermd | |||
C | 23-05-2020 13:00 | Bladella JO15-2 | RKSV Heeze JO15-1G | Afgeschermd | |||
C | 23-05-2020 13:15 | Reusel Sport/CoTrans JO15-3 | Bladella JO15-3 | ||||
C | 23-05-2020 13:15 | Reusel Sport/CoTrans JO15-3 | Bladella JO15-3 | ||||
C | 23-05-2020 13:15 | SBC JO15-3 | Bladella JO15-4 | ||||
C | 23-05-2020 11:00 | Bladella JO15-5 | EMK JO15-1 | ||||
C | 23-05-2020 12:45 | Bavel JO13-1 | Bladella JO13-1 | L (Leon) Brull | |||
C | 23-05-2020 12:45 | Bavel JO13-1 | Bladella JO13-1 | L (Leon) Brull | |||
C | 23-05-2020 11:00 | Bladella JO13-2 | Beerse Boys JO13-1 | ||||
C | 23-05-2020 11:00 | Bladella JO13-2 | Beerse Boys JO13-1 | ||||
C | 23-05-2020 09:30 | Bladella JO13-3 | SV Budel JO13-3 | ||||
C | 23-05-2020 09:30 | Bladella JO13-3 | SV Budel JO13-3 | ||||
C | 23-05-2020 11:00 | ST Vessem/DEES JO13-2 | Bladella JO13-4 | ||||
C | 23-05-2020 11:00 | ST Vessem/DEES JO13-2 | Bladella JO13-4 | ||||
C | 23-05-2020 10:00 | Oirschot Vooruit JO11-1 | Bladella JO11-1 | ||||
C | 23-05-2020 10:00 | Oirschot Vooruit JO11-1 | Bladella JO11-1 | ||||
C | 23-05-2020 09:30 | Bladella JO11-2 | SV Valkenswaard JO11-4 | ||||
C | 23-05-2020 09:30 | Bladella JO11-2 | SV Valkenswaard JO11-4 | ||||
C | 23-05-2020 afgelast | Bladella JO10-1 | FC Eindhoven AV JO10-5 | ||||
C | 23-05-2020 afgelast | Best Vooruit JO10-5 | Bladella JO10-2 | ||||
C | 23-05-2020 afgelast | Bladella JO10-3 | ST Vessem/DEES JO10-2 | ||||
C | 23-05-2020 afgelast | Waalre JO9-1 | Bladella JO9-1 | ||||
C | 23-05-2020 afgelast | Hapert JO9-2G | Bladella JO9-2 | ||||
C | 23-05-2020 afgelast | Bladella JO9-3 | VOAB JO9-6 | ||||
C | 23-05-2020 afgelast | RPC JO9-4 | Bladella JO9-4 | ||||
C | 23-05-2020 afgelast | Bladella JO8-1 | Audacia JO8-1 | ||||
C | 23-05-2020 afgelast | Bladella JO8-2 | Oirschot Vooruit JO8-1 | ||||
C | 23-05-2020 afgelast | Best Vooruit JO8-5 | Bladella JO8-3 | ||||
C | 23-05-2020 afgelast | Reusel Sport/CoTrans JO8-7G | Bladella JO8-4 | ||||
C | 23-05-2020 10:30 | DBS G1 | Bladella G1 | ||||
C | 23-05-2020 10:30 | DBS G1 | Bladella G1 | ||||
C | 17-05-2020 14:30 | Bladella 1 | Hapert | C.A. (Kees) Koolen | |||
C | 17-05-2020 14:30 | Bladella 1 | Hapert 1 | C.A. (Kees) Koolen | |||
C | 17-05-2020 12:00 | Bladella 2 | RPC 2 | H (Harrie) Coolen | |||
C | 17-05-2020 12:00 | Bladella 2 | RPC 2 | H (Harrie) Coolen | |||
C | 17-05-2020 10:00 | Hilvaria 3 | Bladella 3 | ||||
C | 17-05-2020 10:00 | Hilvaria 3 | Bladella 3 | ||||
C | 17-05-2020 12:00 | RKSV Heeze 4 | Bladella 4 | ||||
C | 17-05-2020 12:00 | RKSV Heeze 4 | Bladella 4 | ||||
C | 17-05-2020 10:30 | Maarheeze 4 | Bladella 5 | P (Peter) Daniels | |||
C | 17-05-2020 10:30 | Maarheeze 4 | Bladella 5 | P (Peter) Daniels | |||
C | 17-05-2020 09:45 | Bladella 6 | Dommelen 3 | P.M.C. (Pieter) van Heeswijk | |||
C | 17-05-2020 09:45 | Bladella 6 | Dommelen 3 | P.M.C. (Pieter) van Heeswijk | |||
C | 17-05-2020 12:00 | Bladella 7 | Woenselse Boys 9 | J.H. (Jan) Mariën | |||
C | 17-05-2020 12:00 | Bladella 7 | Woenselse Boys 9 | J.H. (Jan) Mariën | |||
C | 17-05-2020 12:00 | Bladella 8 | De Zuiderburen 4 | T.B.J. (Tom) Maas | |||
C | 17-05-2020 12:00 | Bladella 8 | De Zuiderburen 4 | T.B.J. (Tom) Maas | |||
C | 17-05-2020 10:00 | Pusphaira 4 | Bladella 9 | F. (Frank) Krekels | |||
C | 17-05-2020 10:00 | Pusphaira 4 | Bladella 9 | F. (Frank) Krekels | |||
C | 17-05-2020 09:45 | Bladella 10 | Marvilde 7 | Afgeschermd | |||
C | 17-05-2020 09:45 | Bladella 10 | Marvilde 7 | Afgeschermd | |||
C | 16-05-2020 15:00 | Bladella Za2 | SCG'18 2 | ||||
C | 16-05-2020 15:00 | Bladella Za2 | SCG'18 2 | ||||
C | 16-05-2020 14:45 | VOAB JO19-1 | Bladella JO19-1 | G.A. (Gijs) Vugts | |||
C | 16-05-2020 14:45 | VOAB JO19-1 | Bladella JO19-1 | G.A. (Gijs) Vugts | |||
C | 16-05-2020 15:00 | Bladella JO19-2 | Geldrop JO19-2 | Afgeschermd | |||
C | 16-05-2020 15:00 | Bladella JO19-2 | Geldrop JO19-2 | Afgeschermd | |||
C | 16-05-2020 13:00 | Bladella JO19-3 | Riethoven JO19-1 | A.F.H.M. Visser | |||
C | 16-05-2020 13:00 | Bladella JO19-3 | Riethoven JO19-1 | A.F.H.M. Visser | |||
C | 16-05-2020 15:00 | Geldrop JO17-1 | Bladella JO17-1 | ||||
C | 16-05-2020 15:00 | Geldrop JO17-1 | Bladella JO17-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 13-04-2020 12:00 | Bladella 2 | Blauw Geel'38/JUMBO 2 | ||||
B | 21-03-2020 11:00 | Bladella G1 | Boeimeer G1 | Afgeschermd | |||
B | 05-03-2020 20:00 | Best Vooruit 1 | Bladella 1 | T.N.H. (Teun) Martens | 1 - 1 (4 - 2) | ||
B | 03-03-2020 18:30 | Bladella JO13-1 | Willem II | M. (Muhammed) Kulluk | 2 - 2 (3 - 1) | ||
B | 01-03-2020 12:00 | Bladella 2 | Sarto 2 | N. (Nico) Opstraat | 2 - 1 | ||
B | 29-02-2020 14:30 | Hoogeloon JO19-1 | Bladella JO19-2 | B.M.G.M. (Bram) Hoeks | 3 - 1 | ||
B | 29-02-2020 10:00 | Dommelen JO13-1 | Bladella JO13-2 | H (Hein) Habraken | 5 - 0 | ||
B | 28-01-2020 20:15 | Bladella 2 | VOAB 2 | W.A.P.M. (Willie) Timmers | 2 - 1 | ||
B | 16-01-2020 20:00 | Nuenen | Bladella 1 | C.A. (Kees) Koolen | 4 - 3 | ||
B | 21-12-2019 14:00 | Bladella 1 | Vuren 1 | M.H.A.M. (Matthijs) Klerks | 4 - 1 | ||
B | 15-12-2019 12:00 | Wilhelmina 2 | Bladella 2 | Afgeschermd | 1 - 1 (1 - 3) | ||
B | 17-11-2019 14:30 | Bladella 1 | EFC 1 | T. (Tim) Visser | 1 - 1 (3 - 0) | ||
B | 06-11-2019 18:30 | Gloria UC JO13-2 | Bladella JO13-3 | D. (Dennis) Beulink | 11 - 1 | ||
B | 24-10-2019 19:00 | ZSC JO13-1 | Bladella JO13-1 | Afgeschermd | 1 - 9 | ||
B | 20-10-2019 12:00 | WODAN 2 | Bladella 2 | H (Harrie) Coolen | 1 - 3 | ||
B | 20-10-2019 09:45 | Bladella 9 | Reusel Sport/CoTrans 8 | F. (Frank) Krekels | 0 - 6 | ||
B | 20-10-2019 10:00 | EFC 8 | Bladella 10 | Afgeschermd | 12 - 1 | ||
B | 19-10-2019 15:00 | Bladella JO19-2 | DOSKO'32 JO19-1 | C.J.M.P. (Lia) Jacobs | 4 - 1 | ||
B | 19-10-2019 14:30 | Hoogeloon JO19-1 | Bladella JO19-3 | B.M.G.M. (Bram) Hoeks | 5 - 0 | ||
B | 19-10-2019 13:00 | Bladella JO17-1 | UNA JO17-1 | P.T.A. (Paul) van Summeren | 0 - 6 | ||
B | 19-10-2019 11:00 | Bladella JO13-2 | Gloria UC JO13-1 | Afgeschermd | 0 - 0 (4 - 1) | ||
B | 19-10-2019 vervallen | Bladella JO9-1 | De Raven JO9-1 | ||||
B | 19-10-2019 vervallen | SDO'39 JO9-2 | Bladella JO9-2 | ||||
B | 19-10-2019 09:30 | Bladella G1 | Rijen G2 | J.C.M. (Jan) Hooijen | 5 - 1 | ||
B | 15-09-2019 14:30 | Bladella 1 | Hulsel 1 | B. (Bertus) van der Heijden | 6 - 0 | ||
B | 15-09-2019 12:00 | Bladella 2 | Reusel Sport/CoTrans 2 | H (Harrie) Coolen | 2 - 0 | ||
B | 15-09-2019 12:00 | Bladella 3 | EFC 3 | J.H. (Jan) Mariën | 0 - 6 | ||
B | 15-09-2019 12:00 | EFC 4 | Bladella 4 | G (Gerard) Louwers | 2 - 0 | ||
B | 15-09-2019 11:00 | Netersel 2 | Bladella 5 | P (Peter) Daniels | 2 - 1 | ||
B | 15-09-2019 09:45 | Bladella 6 | EFC 7 | P.M.C. (Pieter) van Heeswijk | 1 - 1 | ||
B | 15-09-2019 12:00 | Hapert 6 | Bladella 7 | M. (Michel) Maas | 4 - 1 | ||
B | 15-09-2019 12:00 | Bergeijk 5 | Bladella 8 | J. (Jorg) Vroomen | 1 - 0 | ||
B | 15-09-2019 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 6 | Bladella 9 | T. (Ton) Vosters | 2 - 3 | ||
B | 15-09-2019 09:45 | Bladella 10 | Reusel Sp. 10 | Afgeschermd | 8 - 1 | ||
B | 14-09-2019 14:30 | Rust Roest 1 | Bladella Za2 | O (Ozden) Bahceci | 0 - 4 | ||
B | 14-09-2019 14:45 | EFC JO19-1 | Bladella JO19-1 | N.H.P. (Nico) Verhagen | 6 - 4 | ||
B | 14-09-2019 15:00 | Bladella JO19-2 | RKDSV JO19-2 | E. (Erwin) Geerts | 5 - 0 | ||
B | 14-09-2019 14:30 | ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO19-1 | Bladella JO19-3 | T (Twan) van Sambeeck | 4 - 10 | ||
B | 14-09-2019 15:00 | Bladella JO17-2 | Hoogeloon JO17-1 | W.T. (Willem) van Rooij | 2 - 5 | ||
B | 14-09-2019 13:00 | Bladella JO17-3 | Dommelen JO17-4 | C.A.A.M. (Karel) Krekels | 6 - 2 | ||
B | 14-09-2019 14:30 | ST DEES/Vessem JO17-1 | Bladella JO17-4 | H.H.C. (Harold) Swaanen | 8 - 1 | ||
B | 14-09-2019 12:45 | EFC JO15-1 | Bladella JO15-1 | H.M.J. (Erik) Snijders | 4 - 3 | ||
B | 14-09-2019 13:00 | ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO15-1 | Bladella JO15-2 | Afgeschermd | 1 - 3 | ||
B | 14-09-2019 13:00 | Bladella JO15-3 | EFC JO15-2G | P.M.C. (Pieter) van Heeswijk | 0 - 3 | ||
B | 14-09-2019 13:00 | Beerse Boys JO15-2 | Bladella JO15-4 | S.J.M. (Sam) van Breugel | 6 - 1 | ||
B | 14-09-2019 12:45 | ST DEES/Vessem JO15-2 | Bladella JO15-5 | B.H. (Bart) de Laat | 1 - 1 | ||
B | 14-09-2019 13:00 | Bladella JO13-1 | Reusel Sp. | S.J.W.M. (Stan) van den Berg | 7 - 1 | ||
B | 14-09-2019 12:15 | Hapert JO13-1 | Bladella JO13-2 | F.D.C.D. (Fientje) van Elst | 1 - 2 | ||
B | 14-09-2019 13:00 | RKVVO JO13-4 | Bladella JO13-3 | J.A.H. (Jesse) Slegers | 2 - 9 | ||
B | 14-09-2019 11:00 | Bladella JO13-4 | ST Netersel / Casteren JO13-1G | J. (Jorg) Baselmans | 4 - 3 | ||
B | 14-09-2019 11:15 | ST HMVV/Hulsel JO11-1G | Bladella JO11-2 | Afgeschermd | 6 - 3 | ||
B | 14-09-2019 vervallen | EFC JO10-2 | Bladella JO10-1 | ||||
B | 14-09-2019 vervallen | ST Casteren / Netersel JO10-1 | Bladella JO10-3 | ||||
B | 14-09-2019 vervallen | Bladella JO10-2 | RKVVO JO10-5G | ||||
B | 14-09-2019 vervallen | Bladella JO9-1 | Oirschot V. JO9-1G | ||||
B | 14-09-2019 vervallen | Bladella JO9-2 | Hapert JO9-2G | ||||
B | 14-09-2019 vervallen | ST Netersel / Casteren JO9-1 | Bladella JO9-3 | ||||
B | 14-09-2019 vervallen | Bladella JO9-4 | Bergeijk JO9-2 | ||||
B | 14-09-2019 vervallen | Hapert JO8-1G | Bladella JO8-1 | ||||
B | 14-09-2019 vervallen | ST HMVV/Hulsel JO8-2 | Bladella JO8-2 | ||||
B | 14-09-2019 08:30 | Bladella JO8-3 | Reusel Sport/CoTrans JO8-4 | ||||
B | 14-09-2019 08:30 | Bladella JO8-4 | DOSKO'32 JO8-1G | ||||
B | 08-09-2019 12:00 | Hapert 2 | Bladella 2 | Afgeschermd | 0 - 4 | ||
B | 08-09-2019 12:00 | Bladella 3 | ZSC 2 | J.C.M. (Jan) Hooijen | 3 - 1 | ||
B | 08-09-2019 12:00 | HMVV 2 | Bladella 4 | R (Ruud) vd Schoot | 2 - 3 | ||
B | 08-09-2019 09:45 | Bladella 5 | Hapert 4 | P (Peter) Daniels | 4 - 2 | ||
B | 08-09-2019 12:00 | Hulsel 2 | Bladella 6 | H. (Hennie) Jansen | 7 - 0 | ||
B | 08-09-2019 12:00 | Bladella 7 | Reusel Sport/CoTrans 8 | K (Kevin) Gijbels | 1 - 8 | ||
B | 08-09-2019 10:00 | Reusel Sp. 11 | Bladella 8 | Afgeschermd | 2 - 3 | ||
B | 08-09-2019 09:45 | Bladella 9 | SDO'39 3 | F. (Frank) Krekels | 1 - 1 | ||
B | 08-09-2019 09:45 | Bladella 10 | RKDSV 6 | Afgeschermd | 2 - 2 | ||
B | 07-09-2019 18:00 | Bladella 1 | Netersel 1 | L.R.M. (Lennart) Geertsen | 2 - 1 | ||
B | 07-09-2019 15:00 | Rijen 2 | Bladella Za2 | Afgeschermd | 0 - 2 | ||
B | 07-09-2019 15:00 | Bladella JO19-1 | SVSSS JO19-1 | H. (Herman) Verheyden | 1 - 1 | ||
B | 07-09-2019 15:00 | Bladella JO19-2 | ST Casteren / Netersel JO19-1 | Afgeschermd | 3 - 5 | ||
B | 07-09-2019 15:00 | Bladella JO19-3 | Hilvaria JO19-2 | R. (Robert) van Rooij | 3 - 0 | ||
B | 07-09-2019 13:00 | Bladella JO17-1 | Rood Wit V JO17-1 | A. (Alexander) Fransen | 4 - 0 | ||
B | 07-09-2019 14:45 | Bergeijk JO17-2 | Bladella JO17-2 | Afgeschermd | 1 - 9 | ||
B | 07-09-2019 15:00 | Hapert JO17-2 | Bladella JO17-3 | Afgeschermd | 0 - 3 | ||
B | 07-09-2019 14:45 | Hilvaria JO17-2 | Bladella JO17-4 | H.H.C. (Harold) Swaanen | 2 - 1 | ||
B | 07-09-2019 13:00 | Bladella JO15-1 | Were Di JO15-1 | F. (Frank) Krekels | 2 - 2 | ||
B | 07-09-2019 11:00 | Bladella JO15-2 | ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1 | Afgeschermd | 1 - 1 | ||
B | 07-09-2019 13:00 | De Raven JO15-2G | Bladella JO15-3 | P.J.A. (Piet) van Montfort | 0 - 6 | ||
B | 07-09-2019 13:00 | RKVVO JO15-3 | Bladella JO15-4 | J.P.M.P. (Jan) Schellekens | 3 - 2 | ||
B | 07-09-2019 11:00 | Bladella JO15-5 | ST Casteren / Netersel JO15-2G | S.J.W.M. (Stan) van den Berg | 0 - 8 | ||
B | 07-09-2019 11:00 | Bladella JO13-1 | EFC JO13-1 | W. (Willem) van Hoof | 5 - 2 | ||
B | 07-09-2019 09:30 | Bladella JO13-2 | ST SDO'39/HMVV/Hulsel JO13-1 | Afgeschermd | 4 - 0 | ||
B | 07-09-2019 09:30 | Bladella JO13-3 | EFC JO13-3G | W.E.A. (Wouter) Ploeg | 3 - 2 | ||
B | 07-09-2019 10:30 | Beerse Boys JO13-2G | Bladella JO13-4 | G. (Gijs) de Bie | 5 - 1 | ||
B | 07-09-2019 09:30 | Bladella JO11-1 | SV Valkenswaard JO11-2 | Afgeschermd | 4 - 5 | ||
B | 07-09-2019 10:30 | EFC JO11-3 | Bladella JO11-2 | 2 - 10 | |||
B | 07-09-2019 vervallen | Bladella JO10-1 | Hapert JO10-1 | ||||
B | 07-09-2019 vervallen | Bladella JO10-3 | Hapert JO10-2G | ||||
B | 07-09-2019 vervallen | DOSKO'32 JO10-1 | Bladella JO10-2 | ||||
B | 07-09-2019 vervallen | Hapert JO9-1G | Bladella JO9-1 | ||||
B | 07-09-2019 vervallen | Reusel Sport/CoTrans JO9-4G | Bladella JO9-2 | ||||
B | 07-09-2019 vervallen | Bladella JO9-3 | ST Vessem/DEES JO9-2 | ||||
B | 07-09-2019 vervallen | ST Steensel/Knegselse Boys JO9-1 | Bladella JO9-4 | ||||
B | 07-09-2019 vervallen | Bladella JO8-1 | ST HMVV/Hulsel JO8-1G | ||||
B | 07-09-2019 vervallen | Bladella JO8-2 | EFC JO8-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
V | 04-04-2020 10:00 | RKDSV JO7-1 | Bladella JO7-4 | ||||
V | 04-04-2020 09:30 | Bladella JO7-4 | Reusel Sport/Co Trans JO7-2 | ||||
V | 28-03-2020 afgelast | EFC JO7-1 | Bladella JO7-1 | ||||
V | 28-03-2020 afgelast | Vessem/DEES JO7-2 | Bladella JO7-2 | ||||
V | 21-03-2020 afgelast | Bladella JO19-1 | Oirschot Vooruit JO19-1 | ||||
V | 21-03-2020 afgelast | RKDSV JO7-1 | Bladella JO7-3 | ||||
V | 21-03-2020 afgelast | Bladella JO7-4 | Rood Wit V JO7-1 | ||||
V | 14-03-2020 vervallen | Bladella JO7-1 | Tuldania JO7-1 | ||||
V | 14-03-2020 vervallen | Bladella JO7-2 | RKVVO JO7-5 | ||||
V | 10-03-2020 18:30 | Dommelen JO13-1 | Bladella JO13-1 | ||||
V | 07-03-2020 09:30 | Bladella JO7-3 | Bladella JO7-4 | ||||
V | 07-03-2020 09:30 | Bladella JO7-3 | Bladella JO7-4 | ||||
V | 29-02-2020 11:00 | Bladella JO15-1 | UNA JO14-1 | Piet Vermeulen (Scheidsrechter) | 6 - 1 | ||
V | 29-02-2020 10:00 | ZSC JO7-1 | Bladella JO7-1 | ||||
V | 29-02-2020 10:00 | Marvilde JO7-3 | Bladella JO7-2 | ||||
V | 18-02-2020 20:15 | Bladella O23 | Rood Wit V O23 | Pieter van Heeswijk (Scheidsrechter) | 6 - 0 | ||
V | 15-02-2020 09:30 | Bladella JO7-3 | RKVVO JO7-4 | ||||
V | 15-02-2020 09:30 | Bladella JO7-4 | De Weebosch JO7-1 | ||||
V | 08-02-2020 09:30 | Bladella JO7-1 | RKVVO JO7-1 | ||||
V | 08-02-2020 10:00 | SDO'39 JO7-1 | Bladella JO7-2 | ||||
V | 04-02-2020 18:30 | Dommelen JO13-1 | Bladella JO13-1 | ||||
V | 02-02-2020 afgelast | Reusel Sport JO11 | Bladella JO11 comb. | ||||
V | 01-02-2020 10:00 | Marvilde JO7-2 | Bladella JO7-3 | ||||
V | 01-02-2020 10:00 | RKVVO JO7-4 | Bladella JO7-4 | ||||
V | 26-01-2020 09:45 | Bladella 9 | Zuiderburen 4 | Karel Krekels (Scheidsrechter) | 5 -4 | ||
V | 25-01-2020 vervallen | Bladella JO19-1 | Bladella 2 | ||||
V | 25-01-2020 vervallen | Bladella JO19-1 | Bladella 2 | ||||
V | 25-01-2020 13:00 | Bladella JO17-1 | Hoogeloon JO17-1 | Wim Ploeg (Scheidsrechter) | 4 - 0 | ||
V | 25-01-2020 13:00 | Bladella JO17-2 | Bladella JO17-3 | Tom Meijer (Scheidsrechter) | 4 - 0 | ||
V | 25-01-2020 13:00 | Bladella JO17-2 | Bladella JO17-3 | 4 - 0 | |||
V | 25-01-2020 13:00 | Beerse Boys JO15-1 | Bladella JO15-2 | ||||
V | 25-01-2020 13:00 | DBS JO13-1 | Bladella JO13-1 | 2 - 4 | |||
V | 25-01-2020 11:00 | Bladella JO13-2 | Bladella JO13-3 | Sten Groenland (Scheidsrechter) | 9 - 1 | ||
V | 25-01-2020 11:00 | Bladella JO13-2 | Bladella JO13-3 | 9 - 1 | |||
V | 25-01-2020 09:30 | Bladella JO10-1 | Vessem/DEES JO10-1 | 2 - 9 | |||
V | 25-01-2020 09:30 | Bladella JO10-2 | Hapert JO10-1 | 4 - 6 | |||
V | 25-01-2020 10:00 | Bergeijk JO7-1 | Bladella JO7-1 | ||||
V | 25-01-2020 09:30 | Bladella JO7-2 | Hapert JO7-1 | 6 - 11 | |||
V | 21-01-2020 20:15 | Brabantia 1 | Bladella 1 | 0 - 5 | |||
V | 21-01-2020 20:15 | Bladella 2 | Hoogeloon 2 | Jan Hooijen (Scheidsrechter) | 2 - 4 | ||
V | 19-01-2020 vervallen | Heeswijk | Bladella 1 | ||||
V | 19-01-2020 12:00 | Bladella 2 | Netersel 1 | 4 - 0 | |||
V | 18-01-2020 15:00 | RKVVO JO19-1 | Bladella JO19-1 | 1 - 3 | |||
V | 18-01-2020 13:00 | Bladella JO17-1 | Reusel Sport/CoTrans JO17-1 | Karel Krekels (Scheidsrechter) | 4 - 2 | ||
V | 18-01-2020 13:00 | Bladella JO17-2 | Beerse Boys JO17-1 | Jan Mariën (Scheidsrechter) | 2 - 2 | ||
V | 18-01-2020 13:00 | Bladella JO15-1 | Reusel Sport/CoTrans JO15-1 | Pieter van Heeswijk (Scheidsrechter) | 4 - 0 | ||
V | 18-01-2020 11:00 | Bladella JO15-2 | Hapert JO14-1 | Wim Ploeg (Scheidsrechter) | 7 - 4 | ||
V | 18-01-2020 11:30 | SV Valkenswaard JO13-1 | Bladella JO13-1 | 2 -3 | |||
V | 18-01-2020 11:00 | Bladella G1 | Lommel United G (B) | Jan Hooijen (Scheidsrechter) | 0 - 1 | ||
V | 11-01-2020 12:30 | Bladella JO17-1 | Hilvaria JO17-1 | Jan Hooijen (Scheidsrechter) | 5 - 0 | ||
V | 11-01-2020 12:30 | Bladella JO15-1 | DESK JO15-1 | Tom Meijer (Scheidsrechter) | 2 - 1 | ||
V | 21-12-2019 10:00 | HMVV/Hulsel JO7-2 | Bladella JO7-2 | ||||
V | 21-12-2019 09:45 | Bladella JO7-4 | SDO'39 JO7-2 | ||||
V | 17-12-2019 20:15 | Bladella O23 | Beerse Boys O23 | Karel Krekels (Scheidsrechter) | 0 - 2 | ||
V | 17-12-2019 vervallen | Bladella O23 | EFC O23 | Jan Hooijen (Scheidsrechter) | |||
V | 14-12-2019 09:45 | Bladella JO7-1 | ZSC JO7-1 | ||||
V | 14-12-2019 09:45 | Bladella JO7-3 | DEES/Vessem JO7-2 | ||||
V | 10-12-2019 19:00 | Oirschot Vooruit JO13-1 | Bladella JO13-1 | 0 - 2 | |||
V | 07-12-2019 09:45 | Bladella JO7-2 | RKVVO JO7-2 | ||||
V | 07-12-2019 10:00 | Hoogeloon JO7-1 | Bladella JO7-4 | ||||
V | 30-11-2019 10:00 | Reusel Sport JO7-1 | Bladella JO7-1 | ||||
V | 30-11-2019 10:00 | SDO'39 JO7-1 | Bladella JO7-3 | ||||
V | 23-11-2019 10:00 | DEES/Vessem JO7-1 | Bladella JO7-2 | ||||
V | 23-11-2019 09:45 | Bladella JO7-4 | Hapert JO7-3 | ||||
V | 16-11-2019 09:30 | Bladella JO7-1 | Casteren/Netersel JO7-1 | ||||
V | 16-11-2019 09:30 | Bladella JO7-3 | Hapert JO7-1 | ||||
V | 12-11-2019 20:15 | Bladella O23 | Casteren 1 | Karel Krekels (Scheidsrechter) | 4 - 0 | ||
V | 09-11-2019 09:30 | Bladella JO7-2 | Bergeijk JO7-2 | ||||
V | 09-11-2019 10:00 | Tuldania JO7-2 | Bladella JO7-4 | ||||
V | 02-11-2019 09:30 | Bladella JO7-1 | HMVV/Hulsel JO7-1 | ||||
V | 02-11-2019 10:00 | Tuldania JO7-1 | Bladella JO7-3 | ||||
V | 26-10-2019 10:00 | Marvilde JO7-1 | Bladella JO7-2 | ||||
V | 26-10-2019 09:30 | Bladella JO7-4 | RKVVO JO7-4 | ||||
V | 19-10-2019 11:00 | Bladella JO15-2 | Bladella JO15-3 | Tom Meijer (Scheidsrechter) | 4 - 0 | ||
V | 19-10-2019 11:00 | Bladella JO15-2 | Bladella JO15-3 | 4 - 0 | |||
V | 19-10-2019 11:00 | Bladella JO10-1 | RPC JO101-1 | ||||
V | 19-10-2019 10:00 | Bergeijk JO7-1 | Bladella JO7-1 | ||||
V | 19-10-2019 09:30 | Bladella JO7-3 | RKVVO JO7-3 | ||||
V | 12-10-2019 15:00 | Den Dungen JO19-1 | Bladella JO19-1 | 4 - 4 | |||
V | 12-10-2019 12:30 | Hilvaria JO15-2 | Bladella JO15-2 | 0 - 7 | |||
V | 12-10-2019 09:30 | Bladella JO7-2 | ZSC JO7-2 | ||||
V | 12-10-2019 10:00 | SDO'39 JO7-2 | Bladella JO7-4 | ||||
V | 06-10-2019 13:15 | Bladella JO11-1 | Reusel Sport/CoTrans JO11-1 | ||||
V | 05-10-2019 09:30 | Bladella JO7-1 | Acht JO7-1 | ||||
V | 05-10-2019 10:00 | DEES/Vessem JO7-2 | Bladella JO7-3 | ||||
V | 28-09-2019 10:00 | Reusel Sport JO7-2 | Bladella JO7-2 | ||||
V | 28-09-2019 09:30 | Bladella JO7-4 | Hoogeloon JO7-1 | ||||
V | 21-09-2019 10:00 | RKVVO JO7-1 | Bladella JO7-1 | ||||
V | 21-09-2019 09:30 | Bladella JO7-3 | SDO'39 JO7-1 | ||||
V | 11-09-2019 18:45 | Hapert JO15-1 | Bladella JO15-3 | ||||
V | 29-08-2019 20:15 | Bladella 2 | Bergeijk 2 | Stijn van Zuilichem (Scheidsrechter) | 3 - 1 | ||
V | 28-08-2019 19:30 | Bladella G1 | Lommel SK | 2 - 3 | |||
V | 24-08-2019 18:00 | Bladella 1 | Nijnsel 1 | Jan Mariën (Scheidsrechter) | 7 - 3 | ||
V | 24-08-2019 18:00 | Bladella 2 | Hulsel 1 | Joris Heusschen (Scheidsrechter) | 2 - 2 | ||
V | 24-08-2019 18:00 | Bladella 3 | Netersel 2 | tno | |||
V | 24-08-2019 18:00 | Bladella 6 | Bladella 4 | 4 - 2 | |||
V | 24-08-2019 18:00 | Bladella 6 | Bladella 4 | Piet Vermeulen (Scheidsrechter) | 4 - 2 | ||
V | 24-08-2019 15:00 | Bladella Za2 | Best Vooruit Za2 | Jan Hooijen (Scheidsrechter) | 2 - 3 | ||
V | 24-08-2019 15:00 | Bladella JO19-1 | vv Acht JO19-1 | Karel Krekels (Scheidsrechter) | 4 - 1 | ||
V | 24-08-2019 14:30 | vv Acht JO19-2 | Bladella JO19-2 | 3 - 1 |
VV Bladella - Sportpark De Smagtenbocht, Bossingel 7, 5531 NH Bladel - Tel. 0497 38 19 24 - Banknummer NL83RABO0107588439 - KVKnummer 40235434 - BTWnummer NL2651786B01