0394 Onder 13 (3e fase)
Bladella JO13-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Xam Cales | Trainer / Coach | ||||||
Ties Soetens | Keeper | ||||||
Niek Bax | |||||||
Max Been | |||||||
Thijs Edward Bottram | |||||||
Mike van de Brande | |||||||
Mart Geurtzen | |||||||
Gijs van Gompel | |||||||
Raff Hendrikx | |||||||
Mamadi Kamara | |||||||
Bram Leenders | |||||||
Maxim Myslywec | |||||||
Bram Peijs | |||||||
Thijn Sol | |||||||
Melle van Uitert | |||||||
Tuur Verblackt | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Pieter Geurtzen | Leider / Trainer | ||||||
Pako van Gompel | Leider / Trainer | ||||||
Ivar Meijer | Leider / Trainer | ||||||
Rick Meijer | Leider / Trainer | ||||||
Daryll Vialle | Leider / Trainer |
Programma
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Accommodatie | Vertrektijd | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 11:00 | Bladella JO13-1 | Brabantia JO13-2 | B. (Bram) van de Ven | 184259 | Sportpark De Smagtenbocht | 10:00 | |
C | 18-05-2024 11:30 | Dommelen JO13-1JM | Bladella JO13-1 | 184125 | Sportpark 't Heike | 10:05 |
Uitslagen
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 20-04-2024 12:00 | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | Best Vooruit JO13-1 | 182536 | 6-1 | ||
C | 20-04-2024 12:00 | Brabantia JO13-2 | Dommelen JO13-1JM | 182945 | 1-2 | ||
C | 20-04-2024 13:00 | Bladella JO13-1 | Acht JO13-1 | 185227 | 3-1 | ||
C | 13-04-2024 11:00 | EFC JO13-1 | RKVVO JO13-1JM | 182780 | 3-0 | ||
C | 13-04-2024 11:15 | RPC JO13-2 | Brabantia JO13-2 | 182725 | 0-2 | ||
C | 13-04-2024 10:00 | Best Vooruit JO13-1 | Bladella JO13-1 | 182868 | 0-3 | ||
C | 13-04-2024 11:30 | Nieuw Woensel JO13-1 | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | 182377 | 5-6 | ||
C | 13-04-2024 11:45 | Acht JO13-1 | Dommelen JO13-1JM | 181656 | 4-0 | ||
C | 06-04-2024 11:00 | Bladella JO13-1 | Nieuw Woensel JO13-1 | 181815 | 10-3 | ||
C | 06-04-2024 11:30 | Brabantia JO13-2 | Acht JO13-1 | 180989 | 3-1 | ||
C | 06-04-2024 11:30 | Dommelen JO13-1JM | Best Vooruit JO13-1 | 182885 | 6-0 | ||
C | 06-04-2024 12:00 | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | EFC JO13-1 | 181440 | 1-4 | ||
C | 06-04-2024 13:00 | RKVVO JO13-1JM | Wilhelmina Boys JO13-2 | 182932 | 3-2 | ||
C | 23-03-2024 11:30 | Best Vooruit JO13-1 | Acht JO13-1 | 183597 | 1-4 | ||
C | 23-03-2024 11:15 | Wilhelmina Boys JO13-2 | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | 185499 | 3-0 | ||
C | 23-03-2024 11:30 | Nieuw Woensel JO13-1 | Dommelen JO13-1JM | 184678 | 6-5 | ||
C | 23-03-2024 11:45 | EFC JO13-1 | Bladella JO13-1 | 184850 | 3-2 | ||
C | 16-03-2024 12:00 | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | RPC JO13-2 | 185311 | 2-0 | ||
C | 16-03-2024 11:45 | Acht JO13-1 | Nieuw Woensel JO13-1 | 183661 | 2-3 | ||
C | 16-03-2024 11:30 | Dommelen JO13-1JM | EFC JO13-1 | 184109 | 1-0 | ||
C | 16-03-2024 11:30 | Brabantia JO13-2 | Best Vooruit JO13-1 | 183607 | 3-0 | ||
C | 16-03-2024 11:00 | Bladella JO13-1 | Wilhelmina Boys JO13-2 | 184449 | 2-0 | ||
C | 02-03-2024 12:00 | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | RKVVO JO13-1JM | 183499 | 2-2 | ||
C | 02-03-2024 11:45 | Acht JO13-1 | Wilhelmina Boys JO13-2 | 185534 | 2-2 | ||
C | 02-03-2024 11:30 | Dommelen JO13-1JM | RPC JO13-2 | 181346 | 4-0 | ||
C | 02-03-2024 11:30 | Best Vooruit JO13-1 | EFC JO13-1 | 185259 | 0-5 | ||
C | 02-03-2024 11:00 | Brabantia JO13-2 | Nieuw Woensel JO13-1 | 182764 | 2-3 | ||
C | 24-02-2024 11:15 | RPC JO13-2 | Acht JO13-1 | 184910 | 0-3 | ||
C | 24-02-2024 11:15 | Wilhelmina Boys JO13-2 | Best Vooruit JO13-1 | 184690 | 1-1 | ||
C | 24-02-2024 11:30 | EFC JO13-1 | Nieuw Woensel JO13-1 | 182484 | 6-0 | ||
C | 24-02-2024 12:00 | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | Brabantia JO13-2 | 181837 | 2-1 | ||
C | 24-02-2024 11:30 | RKVVO JO13-1JM | Bladella JO13-1 | 184865 | 1-2 | ||
C | 03-02-2024 11:00 | Bladella JO13-1 | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | 182981 | 1-1 | ||
C | 03-02-2024 11:40 | Best Vooruit JO13-1 | RPC JO13-2 | 184714 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 13:00 | Brabantia JO13-2 | EFC JO13-1 | 185014 | 0-5 | ||
C | 03-02-2024 11:30 | Nieuw Woensel JO13-1 | Wilhelmina Boys JO13-2 | 182593 | 6-1 | ||
C | 03-02-2024 11:30 | Dommelen JO13-1JM | RKVVO JO13-1JM | 181322 | 0-2 | ||
C | 27-01-2024 13:00 | RKVVO JO13-1JM | Brabantia JO13-2 | 183792 | 3-1 | ||
C | 27-01-2024 11:30 | Nieuw Woensel JO13-1 | Best Vooruit JO13-1 | 182305 | 7-2 | ||
C | 27-01-2024 11:15 | Wilhelmina Boys JO13-2 | Dommelen JO13-1JM | 183119 | 1-4 | ||
C | 27-01-2024 11:30 | RPC JO13-2 | Bladella JO13-1 | 184194 | 2-2 | ||
C | 27-01-2024 11:45 | EFC JO13-1 | Acht JO13-1 | 182941 | 6-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 09:45 | DOSL JO13-1 | Dommelen JO13-1JM | 126926 | 2-1 | ||
C | 16-12-2023 11:00 | Bladella JO13-1 | EFC JO13-1 | 128998 | 1-1 | ||
C | 11-12-2023 19:00 | DOSL JO13-1 | EFC JO13-1 | 127840 | 1-1 | ||
C | 09-12-2023 12:00 | Hapert, JO13-1JM | Bergeijk JO13-1 | 129236 | 2-1 | ||
C | 09-12-2023 11:30 | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | DOSL JO13-1 | 129120 | 2-1 | ||
C | 02-12-2023 11:00 | DOSL JO13-1 | Hapert, JO13-1JM | 128840 | 5-1 | ||
C | 02-12-2023 12:00 | Bergeijk JO13-1 | Bladella JO13-1 | 128749 | 1-8 | ||
C | 02-12-2023 11:15 | Dommelen JO13-1JM | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | 128951 | 4-1 | ||
C | 25-11-2023 11:00 | EFC JO13-1 | Bergeijk JO13-1 | 128324 | 10-0 | ||
C | 25-11-2023 10:30 | Hapert, JO13-1JM | Dommelen JO13-1JM | 128514 | 0-11 | ||
C | 25-11-2023 13:00 | Bladella JO13-1 | DOSL JO13-1 | 128190 | 3-1 | ||
C | 18-11-2023 11:30 | Dommelen JO13-1JM | Bladella JO13-1 | 127951 | 3-2 | ||
C | 18-11-2023 12:00 | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | Hapert, JO13-1JM | 128014 | 6-1 | ||
C | 11-11-2023 12:00 | Bergeijk JO13-1 | DOSL JO13-1 | 127663 | 2-5 | ||
C | 11-11-2023 11:30 | EFC JO13-1 | Dommelen JO13-1JM | 127516 | 7-1 | ||
C | 11-11-2023 11:00 | Bladella JO13-1 | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | 127382 | 2-1 | ||
C | 04-11-2023 12:00 | Hapert, JO13-1JM | Bladella JO13-1 | 127216 | 1-2 | ||
C | 04-11-2023 12:00 | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | EFC JO13-1 | 127100 | 3-2 | ||
C | 04-11-2023 10:00 | Dommelen JO13-1JM | Bergeijk JO13-1 | 127037 | 3-0 | ||
C | 28-10-2023 11:45 | EFC JO13-1 | Hapert, JO13-1JM | 126688 | 11-0 | ||
C | 28-10-2023 12:00 | Bergeijk JO13-1 | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | 126835 | 0-8 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 24-10-2023 18:30 | Oirschot Vooruit JO13-1 | RPC JO13-2 | 47033 | 3-0 | ||
C | 14-10-2023 12:00 | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | Brabantia JO13-2 | 47136 | 7-1 | ||
C | 14-10-2023 11:00 | EFC JO13-1 | Dommelen JO13-1JM | 46941 | 2-1 | ||
C | 14-10-2023 11:00 | UNA JO13-2JM | Bladella JO13-1 | 46846 | 1-7 | ||
C | 07-10-2023 11:00 | Bladella JO13-1 | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | 47429 | 2-4 | ||
C | 07-10-2023 11:15 | RPC JO13-2 | EFC JO13-1 | 47243 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 11:30 | Brabantia JO13-2 | Oirschot Vooruit JO13-1 | 47554 | 2-8 | ||
C | 07-10-2023 11:30 | Dommelen JO13-1JM | UNA JO13-2JM | 47387 | 12-2 | ||
C | 30-09-2023 12:00 | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | RPC JO13-2 | 46326 | 4-1 | ||
C | 30-09-2023 11:30 | Oirschot Vooruit JO13-1 | Bladella JO13-1 | 46125 | 3-3 | ||
C | 30-09-2023 11:30 | Brabantia JO13-2 | Dommelen JO13-1JM | 46239 | 1-3 | ||
C | 30-09-2023 10:30 | EFC JO13-1 | UNA JO13-2JM | 46035 | 7-0 | ||
C | 23-09-2023 11:30 | Dommelen JO13-1JM | Oirschot Vooruit JO13-1 | 46580 | 1-4 | ||
C | 23-09-2023 11:15 | RPC JO13-2 | Brabantia JO13-2 | 46436 | 2-0 | ||
C | 23-09-2023 11:00 | UNA JO13-2JM | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | 46746 | 3-5 | ||
C | 23-09-2023 11:00 | Bladella JO13-1 | EFC JO13-1 | 46622 | 0-5 | ||
C | 16-09-2023 12:00 | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | Oirschot Vooruit JO13-1 | 47943 | 3-3 | ||
C | 16-09-2023 10:15 | EFC JO13-1 | Brabantia JO13-2 | 47854 | 6-1 | ||
C | 16-09-2023 11:00 | UNA JO13-2JM | RPC JO13-2 | 47754 | 0-3 | ||
C | 16-09-2023 11:00 | Bladella JO13-1 | Dommelen JO13-1JM | 47626 | 0-2 | ||
C | 09-09-2023 11:15 | RPC JO13-2 | Bladella JO13-1 | 48051 | 0-2 | ||
C | 09-09-2023 11:30 | Brabantia JO13-2 | UNA JO13-2JM | 48260 | 3-2 | ||
C | 09-09-2023 11:00 | Oirschot Vooruit JO13-1 | EFC JO13-1 | 48144 | 3-1 | ||
C | 09-09-2023 12:00 | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | Dommelen JO13-1JM | 48346 | 2-4 | ||
C | 02-09-2023 13:00 | Dommelen JO13-1JM | RPC JO13-2 | 48498 | 2-0 | ||
C | 02-09-2023 11:00 | EFC JO13-1 | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | 48765 | 3-3 | ||
C | 02-09-2023 11:00 | UNA JO13-2JM | Oirschot Vooruit JO13-1 | 48664 | 1-6 | ||
C | 02-09-2023 11:00 | Bladella JO13-1 | Brabantia JO13-2 | 48540 | 4-2 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EFC JO13-1 | 8 | 7 | 0 | 1 | 21 | 32 | 5 | 27 | 0 |
2 | Bladella JO13-1 | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 | 25 | 11 | 14 | 0 |
3 | Dommelen JO13-1JM | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 | 22 | 14 | 8 | 0 |
4 | Nieuw Woensel JO13-1 | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 | 33 | 34 | -1 | 0 |
5 | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | 20 | 17 | 3 | 0 |
6 | RKVVO JO13-1JM | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 11 | 10 | 1 | 0 |
7 | Acht JO13-1 | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 18 | 18 | 0 | 0 |
8 | Brabantia JO13-2 | 8 | 3 | 0 | 5 | 9 | 13 | 16 | -3 | 0 |
9 | Wilhelmina Boys JO13-2 | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | 10 | 18 | -8 | 0 |
10 | RPC JO13-2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 2 | 13 | -11 | 0 |
11 | Best Vooruit JO13-1 | 9 | 0 | 2 | 7 | 2 | 5 | 35 | -30 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella JO13-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 18 | 8 | 10 | 0 |
2 | Dommelen JO13-1JM | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 23 | 12 | 11 | 0 |
3 | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 21 | 10 | 11 | 0 |
4 | EFC JO13-1 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 32 | 6 | 26 | 0 |
5 | DOSL JO13-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 15 | 10 | 5 | 0 |
6 | Hapert, JO13-1JM | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 5 | 36 | -31 | 0 |
7 | Bergeijk JO13-1 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 4 | 36 | -32 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oirschot Vooruit JO13-1 | 7 | 5 | 2 | 0 | 17 | 30 | 11 | 19 | 0 |
2 | Dommelen JO13-1JM | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 25 | 11 | 14 | 0 |
3 | EFC JO13-1 | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | 24 | 8 | 16 | 0 |
4 | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | 28 | 17 | 11 | 0 |
5 | Bladella JO13-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 18 | 17 | 1 | 0 |
6 | RPC JO13-2 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 6 | 11 | -5 | 0 |
7 | Brabantia JO13-2 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 7 | 30 | -23 | 0 |
8 | UNA JO13-2JM | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 7 | 40 | -33 | 0 |