1920
1951
Hoofdsponsor
Kalender
vrijdag 12 april 2024
t/m vrijdag 21 juni 2024
Activiteit
Voetbalacademy 2023-'24
18:15 - 19:30
Sportpark
vrijdag 17 mei 2024
Activiteit
voetbalquiz
kantine
zaterdag 18 mei 2024
Activiteit
Pasdag kleding jeugd
Activiteit
25 jaar WFC!
20:00 -
Kantine Bladella
zaterdag 25 mei 2024
Activiteit
Seizoensafsluiting Jeugd
Sportpark de Smagtenbocht
Seizoen:
- Type:
- Alle wedstrijden
- C
- B
- V
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 13-05-2024 18:30 | Bladella JO11-3 (J/M) | ZSC JO11-1JM | K.C.W.J. (Keano) Baas | |||
C | 13-05-2024 18:30 | Dommelen JO8-1JM | Bladella JO8-2 | ||||
C | 12-05-2024 14:30 | Bladella 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 0 - 1 | |||
C | 12-05-2024 12:00 | Bladella 2 | DBS 2 | 6 - 1 | |||
C | 12-05-2024 12:00 | Bladella 3 | Nieuw Woensel 7 | ||||
C | 12-05-2024 12:00 | Bladella 5 | Bladella 4 | 0 - 7 | |||
C | 12-05-2024 09:45 | Bladella 6 | Hoogeloon 3 | 2 - 2 | |||
C | 12-05-2024 10:00 | De Zuiderburen 2 | Bladella 7 | 3 - 2 | |||
C | 12-05-2024 10:00 | ZSC 4 | Bladella 8 | 6 - 2 | |||
C | 12-05-2024 11:00 | Jong Brabant 10 | Bladella 9 | 1 - 1 | |||
C | 12-05-2024 12:00 | Vessem VR1 | Bladella VR1 | 2 - 2 | |||
C | 11-05-2024 15:00 | RPC JO17-1 | Bladella JO17-1 | 4 - 2 | |||
C | 11-05-2024 14:30 | Waalre JO17-1 | Bladella JO17-2 | 2 - 0 | |||
C | 11-05-2024 13:00 | Nieuw Woensel JO15-2 | Bladella JO15-2 | 4 - 5 | |||
C | 11-05-2024 13:00 | Bladella JO15-3 | ST Steensel / Knegselse Boys JO15-1JM | 0 - 10 | |||
C | 11-05-2024 11:00 | Bladella JO13-1 | Brabantia JO13-2 | 4 - 0 | |||
C | 11-05-2024 12:30 | UNA JO13-3JM | Bladella JO13-2 | 4 - 3 | |||
C | 11-05-2024 11:00 | Bladella MO13-1 | FC Tilburg MO13-1 | 4 - 4 | |||
C | 11-05-2024 11:00 | Bladella JO12-2 | DBS JO12-3 | 3 - 12 | |||
C | 11-05-2024 11:30 | RKVVO JO11-6 | Bladella JO11-2 (J/M) | 1 - 10 | |||
C | 11-05-2024 09:30 | Bladella JO11-3 (J/M) | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | ||||
C | 11-05-2024 10:00 | RKVVO JO10-2JM | Bladella JO10-1 | ||||
C | 11-05-2024 vervallen | Bladella JO10-2 | Beerse Boys JO10-1 | ||||
C | 11-05-2024 09:30 | Bladella JO10-3 | DBS JO10-4 | ||||
C | 11-05-2024 vervallen | Dommelen JO10-3JM | Bladella JO10-4 | ||||
C | 11-05-2024 09:30 | Bladella JO10-5 | SJO DEES/Vessem JO10-1JM | ||||
C | 11-05-2024 08:30 | Bladella JO9-2 | DBS JO9-4 | ||||
C | 11-05-2024 vervallen | Wilhelmina Boys JO8-1 | Bladella JO8-1 | ||||
C | 11-05-2024 08:30 | Bladella JO8-2 | EFC JO8-3 | ||||
C | 11-05-2024 08:30 | Bladella JO8-3 | Terlo JO8-1 | ||||
C | 11-05-2024 vervallen | Bladella JO8-5 | EFC JO8-5 | ||||
V | 11-05-2024 10:00 | Reusel Sport JO7-2 | Bladella JO7-1a | ||||
V | 11-05-2024 09:30 | Bladella JO6-1b | RKDSV JO6-1 | ||||
V | 08-05-2024 20:00 | Vessem Da1 | Bladella Da1 | ||||
C | 05-05-2024 12:00 | Bladella 5 | Bergeijk 3 | ||||
C | 05-05-2024 11:00 | Beerse Boys VR4 | Bladella VR1 | 3 - 4 | |||
C | 04-05-2024 13:30 | De Valk JO19-1 | Bladella JO19-2 | 1 - 2 | |||
C | 04-05-2024 15:30 | VOAB JO19-3 | Bladella JO19-3 | 4 - 3 | |||
C | 04-05-2024 14:15 | RPC JO13-5 | Bladella JO13-2 | 3 - 4 | |||
C | 04-05-2024 15:15 | SBC MO20-1 | Bladella MO20-1 | 5 - 4 | |||
C | 04-05-2024 11:45 | VOAB MO13-1 | Bladella MO13-1 | 1 - 0 | |||
C | 04-05-2024 11:00 | Bladella JO12-1 | Viola JO12-1 JM | 2 - 2 | |||
C | 04-05-2024 09:30 | Bladella JO10-5 | SVSOS JO10-1JM | ||||
V | 02-05-2024 20:15 | sv Valkenswaard 1 | Bladella 1 | ||||
V | 30-04-2024 20:15 | Bergeijk O23 | Bladella O23 | 4 - 3 | |||
C | 28-04-2024 14:30 | FC Eindhoven AV 1 | Bladella 1 | 0 - 2 | |||
C | 28-04-2024 12:00 | Bladella 5 | Dommelen 4 | ||||
C | 25-04-2024 19:00 | De Zuiderburen VR1 | Bladella VR1 | 0 - 2 | |||
C | 21-04-2024 14:30 | Bladella 1 | Brabantia 1 | 2 - 3 | |||
C | 21-04-2024 12:00 | Bladella 2 | Dommelen 2 | 3 - 1 KAMPIOEN! | |||
C | 21-04-2024 09:45 | Bladella 3 | Hapert 3 | 2 - 0 KAMPIOEN! | |||
C | 21-04-2024 10:00 | Dommelen 4 | Bladella 4 | 0 - 6 | |||
C | 21-04-2024 12:00 | Bladella 5 | SV Budel 4 | 3 - 1 | |||
C | 21-04-2024 09:45 | Bladella 6 | Nieuw Woensel 4 | 2 - 3 | |||
C | 21-04-2024 10:30 | Waalre 3 | Bladella 7 | 2 - 2 | |||
C | 21-04-2024 10:00 | Rood Wit V 5 | Bladella 8 | 1 - 3 | |||
C | 21-04-2024 10:00 | Audacia 6 | Bladella 9 | 0 - 8 | |||
C | 20-04-2024 13:45 | FC Eindhoven AV JO19-1 | Bladella JO19-1 | 5 - 1 | |||
C | 20-04-2024 15:00 | Bladella JO19-2 | ST SDO'39/HMVV/Hulsel JO19-1 | 3 - 2 | |||
C | 20-04-2024 12:45 | ZIGO JO19-2 | Bladella JO19-3 | 2 - 1 | |||
C | 20-04-2024 15:15 | UNA JO19-4 | Bladella JO19-4 | 3 - 3 | |||
C | 20-04-2024 15:00 | RKVVO JO17-1 | Bladella JO17-1 | 3 - 3 | |||
C | 20-04-2024 13:30 | Riethoven JO17-1 | Bladella JO17-2 | 3 - 4 | |||
C | 20-04-2024 13:15 | Bergeijk JO15-2 | Bladella JO15-2 | 1 - 6 | |||
C | 20-04-2024 13:00 | Bladella JO15-3 | RKVVO JO15-3 | 4 - 7 | |||
C | 20-04-2024 13:00 | Bladella JO13-1 | Acht JO13-1 | 3 - 1 | |||
C | 20-04-2024 11:00 | Bladella MO13-1 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 | 3 - 0 | |||
C | 20-04-2024 11:00 | Bladella JO12-1 | Hilvaria JO12-1 | 0 - 0 | |||
C | 20-04-2024 10:45 | Hapert JO12-1 | Bladella JO12-2 | 9 - 0 | |||
C | 20-04-2024 09:00 | Bladella JO11-1 (J/M) | Hapert JO11-1 | 2 - 6 | |||
C | 20-04-2024 vervallen | Marvilde JO10-1 | Bladella JO10-1 | ||||
C | 20-04-2024 vervallen | Bladella JO10-2 | Oirschot Vooruit JO10-2 | ||||
C | 20-04-2024 09:30 | Bladella JO10-3 | FC Eindhoven AV JO10-3 | ||||
C | 20-04-2024 vervallen | EFC JO10-3JM | Bladella JO10-4 | ||||
C | 20-04-2024 09:30 | Bladella JO10-5 | Beerse Boys JO10-2 | ||||
C | 20-04-2024 vervallen | Bladella JO9-1 | Hilvaria JO9-2 | ||||
C | 20-04-2024 vervallen | Bladella JO9-2 | ST Steensel/Knegselse Boys JO9-2JM | ||||
C | 20-04-2024 08:45 | Woenselse Boys JO8-1 | Bladella JO8-1 | ||||
C | 20-04-2024 08:30 | Bladella JO8-2 | Bergeijk JO8-2 | ||||
C | 20-04-2024 afgelast | Bladella JO8-3 | SV Valkenswaard JO8-2 | ||||
C | 20-04-2024 vervallen | Beerse Boys JO8-3 | Bladella JO8-4 | ||||
C | 20-04-2024 vervallen | Bladella JO8-5 | Reusel Sport/CoTrans JO8-4 | ||||
V | 20-04-2024 09:30 | Bladella JO7-1a | Bergeijk JO7-2 | ||||
V | 20-04-2024 afgelast | UNA JO6-2 | Bladella JO6-1b | ||||
C | 19-04-2024 20:30 | Bladella 45+1 | Bergeijk 45+1 | 5 - 0 | |||
C | 19-04-2024 21:30 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | Bladella 45+1 | 0 - 4 | |||
C | 19-04-2024 19:30 | Bladella 45+1 | DOSKO'32 45+1 | 1 - 0 | |||
C | 19-04-2024 20:00 | SV Unitas'59 45+2 | Bladella 45+1 | 0 - 0 | |||
C | 17-04-2024 afgelast | Bladella JO12-2 | De Raven JO12-1JM | ||||
C | 17-04-2024 19:00 | Bergeijk MO11-1 | Bladella JO11-2 (J/M) | 1 - 2 | |||
C | 14-04-2024 14:30 | s.v. Laar 1 | Bladella 1 | 3 - 2 | |||
C | 14-04-2024 12:00 | Best Vooruit 3 | Bladella 2 | 2 - 5 | |||
C | 14-04-2024 12:00 | SV Unitas'59 7 | Bladella 3 | 2 - 0 | |||
C | 14-04-2024 10:00 | Oirschot Vooruit 7 | Bladella 5 | 1 - 5 | |||
C | 14-04-2024 10:00 | Dommelen 5 | Bladella 6 | 3 - 4 | |||
C | 14-04-2024 09:45 | Bladella 7 | Reusel Sport/CoTrans 5 | 2 - 1 | |||
C | 14-04-2024 09:45 | Bladella 8 | Steensel 4 | 2 - 4 | |||
C | 14-04-2024 09:45 | Bladella 9 | SVSOS 3 | 2 - 0 | |||
C | 14-04-2024 12:00 | Bladella VR1 | Terlo VR1 | 2 - 3 | |||
C | 13-04-2024 15:00 | RKVVO JO19-1 | Bladella JO19-1 | 3 - 3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 13-05-2024 18:30 | Bladella JO11-3 (J/M) | ZSC JO11-1JM | K.C.W.J. (Keano) Baas | |||
C | 13-05-2024 18:30 | Dommelen JO8-1JM | Bladella JO8-2 | ||||
C | 12-05-2024 14:30 | Bladella 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 0 - 1 | |||
C | 12-05-2024 12:00 | Bladella 2 | DBS 2 | 6 - 1 | |||
C | 12-05-2024 12:00 | Bladella 3 | Nieuw Woensel 7 | ||||
C | 12-05-2024 12:00 | Bladella 5 | Bladella 4 | 0 - 7 | |||
C | 12-05-2024 09:45 | Bladella 6 | Hoogeloon 3 | 2 - 2 | |||
C | 12-05-2024 10:00 | De Zuiderburen 2 | Bladella 7 | 3 - 2 | |||
C | 12-05-2024 10:00 | ZSC 4 | Bladella 8 | 6 - 2 | |||
C | 12-05-2024 11:00 | Jong Brabant 10 | Bladella 9 | 1 - 1 | |||
C | 12-05-2024 12:00 | Vessem VR1 | Bladella VR1 | 2 - 2 | |||
C | 11-05-2024 15:00 | RPC JO17-1 | Bladella JO17-1 | 4 - 2 | |||
C | 11-05-2024 14:30 | Waalre JO17-1 | Bladella JO17-2 | 2 - 0 | |||
C | 11-05-2024 13:00 | Nieuw Woensel JO15-2 | Bladella JO15-2 | 4 - 5 | |||
C | 11-05-2024 13:00 | Bladella JO15-3 | ST Steensel / Knegselse Boys JO15-1JM | 0 - 10 | |||
C | 11-05-2024 11:00 | Bladella JO13-1 | Brabantia JO13-2 | 4 - 0 | |||
C | 11-05-2024 12:30 | UNA JO13-3JM | Bladella JO13-2 | 4 - 3 | |||
C | 11-05-2024 11:00 | Bladella MO13-1 | FC Tilburg MO13-1 | 4 - 4 | |||
C | 11-05-2024 11:00 | Bladella JO12-2 | DBS JO12-3 | 3 - 12 | |||
C | 11-05-2024 11:30 | RKVVO JO11-6 | Bladella JO11-2 (J/M) | 1 - 10 | |||
C | 11-05-2024 09:30 | Bladella JO11-3 (J/M) | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | ||||
C | 11-05-2024 10:00 | RKVVO JO10-2JM | Bladella JO10-1 | ||||
C | 11-05-2024 vervallen | Bladella JO10-2 | Beerse Boys JO10-1 | ||||
C | 11-05-2024 09:30 | Bladella JO10-3 | DBS JO10-4 | ||||
C | 11-05-2024 vervallen | Dommelen JO10-3JM | Bladella JO10-4 | ||||
C | 11-05-2024 09:30 | Bladella JO10-5 | SJO DEES/Vessem JO10-1JM | ||||
C | 11-05-2024 08:30 | Bladella JO9-2 | DBS JO9-4 | ||||
C | 11-05-2024 vervallen | Wilhelmina Boys JO8-1 | Bladella JO8-1 | ||||
C | 11-05-2024 08:30 | Bladella JO8-2 | EFC JO8-3 | ||||
C | 11-05-2024 08:30 | Bladella JO8-3 | Terlo JO8-1 | ||||
C | 11-05-2024 vervallen | Bladella JO8-5 | EFC JO8-5 | ||||
C | 05-05-2024 12:00 | Bladella 5 | Bergeijk 3 | ||||
C | 05-05-2024 11:00 | Beerse Boys VR4 | Bladella VR1 | 3 - 4 | |||
C | 04-05-2024 13:30 | De Valk JO19-1 | Bladella JO19-2 | 1 - 2 | |||
C | 04-05-2024 15:30 | VOAB JO19-3 | Bladella JO19-3 | 4 - 3 | |||
C | 04-05-2024 14:15 | RPC JO13-5 | Bladella JO13-2 | 3 - 4 | |||
C | 04-05-2024 15:15 | SBC MO20-1 | Bladella MO20-1 | 5 - 4 | |||
C | 04-05-2024 11:45 | VOAB MO13-1 | Bladella MO13-1 | 1 - 0 | |||
C | 04-05-2024 11:00 | Bladella JO12-1 | Viola JO12-1 JM | 2 - 2 | |||
C | 04-05-2024 09:30 | Bladella JO10-5 | SVSOS JO10-1JM | ||||
C | 28-04-2024 14:30 | FC Eindhoven AV 1 | Bladella 1 | 0 - 2 | |||
C | 28-04-2024 12:00 | Bladella 5 | Dommelen 4 | ||||
C | 25-04-2024 19:00 | De Zuiderburen VR1 | Bladella VR1 | 0 - 2 | |||
C | 21-04-2024 14:30 | Bladella 1 | Brabantia 1 | 2 - 3 | |||
C | 21-04-2024 12:00 | Bladella 2 | Dommelen 2 | 3 - 1 KAMPIOEN! | |||
C | 21-04-2024 09:45 | Bladella 3 | Hapert 3 | 2 - 0 KAMPIOEN! | |||
C | 21-04-2024 10:00 | Dommelen 4 | Bladella 4 | 0 - 6 | |||
C | 21-04-2024 12:00 | Bladella 5 | SV Budel 4 | 3 - 1 | |||
C | 21-04-2024 09:45 | Bladella 6 | Nieuw Woensel 4 | 2 - 3 | |||
C | 21-04-2024 10:30 | Waalre 3 | Bladella 7 | 2 - 2 | |||
C | 21-04-2024 10:00 | Rood Wit V 5 | Bladella 8 | 1 - 3 | |||
C | 21-04-2024 10:00 | Audacia 6 | Bladella 9 | 0 - 8 | |||
C | 20-04-2024 13:45 | FC Eindhoven AV JO19-1 | Bladella JO19-1 | 5 - 1 | |||
C | 20-04-2024 15:00 | Bladella JO19-2 | ST SDO'39/HMVV/Hulsel JO19-1 | 3 - 2 | |||
C | 20-04-2024 12:45 | ZIGO JO19-2 | Bladella JO19-3 | 2 - 1 | |||
C | 20-04-2024 15:15 | UNA JO19-4 | Bladella JO19-4 | 3 - 3 | |||
C | 20-04-2024 15:00 | RKVVO JO17-1 | Bladella JO17-1 | 3 - 3 | |||
C | 20-04-2024 13:30 | Riethoven JO17-1 | Bladella JO17-2 | 3 - 4 | |||
C | 20-04-2024 13:15 | Bergeijk JO15-2 | Bladella JO15-2 | 1 - 6 | |||
C | 20-04-2024 13:00 | Bladella JO15-3 | RKVVO JO15-3 | 4 - 7 | |||
C | 20-04-2024 13:00 | Bladella JO13-1 | Acht JO13-1 | 3 - 1 | |||
C | 20-04-2024 11:00 | Bladella MO13-1 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 | 3 - 0 | |||
C | 20-04-2024 11:00 | Bladella JO12-1 | Hilvaria JO12-1 | 0 - 0 | |||
C | 20-04-2024 10:45 | Hapert JO12-1 | Bladella JO12-2 | 9 - 0 | |||
C | 20-04-2024 09:00 | Bladella JO11-1 (J/M) | Hapert JO11-1 | 2 - 6 | |||
C | 20-04-2024 vervallen | Marvilde JO10-1 | Bladella JO10-1 | ||||
C | 20-04-2024 vervallen | Bladella JO10-2 | Oirschot Vooruit JO10-2 | ||||
C | 20-04-2024 09:30 | Bladella JO10-3 | FC Eindhoven AV JO10-3 | ||||
C | 20-04-2024 vervallen | EFC JO10-3JM | Bladella JO10-4 | ||||
C | 20-04-2024 09:30 | Bladella JO10-5 | Beerse Boys JO10-2 | ||||
C | 20-04-2024 vervallen | Bladella JO9-1 | Hilvaria JO9-2 | ||||
C | 20-04-2024 vervallen | Bladella JO9-2 | ST Steensel/Knegselse Boys JO9-2JM | ||||
C | 20-04-2024 08:45 | Woenselse Boys JO8-1 | Bladella JO8-1 | ||||
C | 20-04-2024 08:30 | Bladella JO8-2 | Bergeijk JO8-2 | ||||
C | 20-04-2024 afgelast | Bladella JO8-3 | SV Valkenswaard JO8-2 | ||||
C | 20-04-2024 vervallen | Beerse Boys JO8-3 | Bladella JO8-4 | ||||
C | 20-04-2024 vervallen | Bladella JO8-5 | Reusel Sport/CoTrans JO8-4 | ||||
C | 19-04-2024 20:30 | Bladella 45+1 | Bergeijk 45+1 | 5 - 0 | |||
C | 19-04-2024 21:30 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | Bladella 45+1 | 0 - 4 | |||
C | 19-04-2024 19:30 | Bladella 45+1 | DOSKO'32 45+1 | 1 - 0 | |||
C | 19-04-2024 20:00 | SV Unitas'59 45+2 | Bladella 45+1 | 0 - 0 | |||
C | 17-04-2024 afgelast | Bladella JO12-2 | De Raven JO12-1JM | ||||
C | 17-04-2024 19:00 | Bergeijk MO11-1 | Bladella JO11-2 (J/M) | 1 - 2 | |||
C | 14-04-2024 14:30 | s.v. Laar 1 | Bladella 1 | 3 - 2 | |||
C | 14-04-2024 12:00 | Best Vooruit 3 | Bladella 2 | 2 - 5 | |||
C | 14-04-2024 12:00 | SV Unitas'59 7 | Bladella 3 | 2 - 0 | |||
C | 14-04-2024 10:00 | Oirschot Vooruit 7 | Bladella 5 | 1 - 5 | |||
C | 14-04-2024 10:00 | Dommelen 5 | Bladella 6 | 3 - 4 | |||
C | 14-04-2024 09:45 | Bladella 7 | Reusel Sport/CoTrans 5 | 2 - 1 | |||
C | 14-04-2024 09:45 | Bladella 8 | Steensel 4 | 2 - 4 | |||
C | 14-04-2024 09:45 | Bladella 9 | SVSOS 3 | 2 - 0 | |||
C | 14-04-2024 12:00 | Bladella VR1 | Terlo VR1 | 2 - 3 | |||
C | 13-04-2024 15:00 | RKVVO JO19-1 | Bladella JO19-1 | 3 - 3 | |||
C | 13-04-2024 15:00 | Bladella JO19-3 | RKDVC JO19-2 | 3 - 0 | |||
C | 13-04-2024 15:00 | Bladella JO19-4 | EMK JO19-1 | 3 - 5 | |||
C | 13-04-2024 13:00 | Bladella JO17-1 | Mierlo Hout, JO17-1JM | 2 - 5 | |||
C | 13-04-2024 13:00 | EFC JO15-1JM | Bladella JO15-1 | 0 - 1 | |||
C | 13-04-2024 11:00 | Bladella JO15-2 | Rhode/VSB JO15-3 | 2 - 1 | |||
C | 13-04-2024 11:45 | FC Eindhoven AV JO15-3 | Bladella JO15-3 | 6 - 6 | |||
C | 13-04-2024 10:00 | Best Vooruit JO13-1 | Bladella JO13-1 | 0 - 3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 22-02-2024 20:15 | Bladella 1 | Best Vooruit | 2 - 4 | |||
B | 23-01-2024 20:15 | SCG'18 1 | Bladella 1 | 1 - 4 | |||
B | 17-12-2023 10:00 | Oirschot Vooruit 4 | Bladella 3 | 4 - 0 | |||
B | 17-12-2023 12:00 | Bladella 4 | Geldrop 5 | 1 - 2 | |||
B | 14-12-2023 20:00 | EFC 1 | Bladella 1 | 2 - 3 | |||
B | 30-11-2023 20:15 | Rood Wit V 3 | Bladella 8 | 7 - 0 | |||
B | 19-11-2023 12:00 | Bladella 3 | Nieuw Woensel 2 | Jan Mariën (Scheidsrechter) | 3 - 0 | ||
B | 19-11-2023 10:00 | Gestel 2 | Bladella 4 | 2 - 2 (3 - 4) | |||
B | 22-10-2023 14:30 | Bladella 1 | Hoogeloon 1 | 4 - 1 | |||
B | 22-10-2023 12:00 | Netersel 2 | Bladella 3 | 1 - 4 | |||
B | 22-10-2023 12:00 | Bladella 4 | EFC 3 | 10 - 0 | |||
B | 22-10-2023 10:00 | Dommelen 5 | Bladella 5 | 4 - 2 | |||
B | 22-10-2023 12:00 | Bladella 8 | EFC 6 | 3 - 3 (5 - 4) | |||
B | 17-09-2023 14:30 | Gilze 1 | Bladella 1 | 3 - 4 | |||
B | 17-09-2023 12:00 | Bergeijk 2 | Bladella 2 | 1 - 5 | |||
B | 17-09-2023 12:00 | Bladella 3 | Beerse Boys 5 | 6 - 0 | |||
B | 17-09-2023 12:00 | Bladella 4 | HMVV 2 | 5 - 0 | |||
B | 17-09-2023 10:00 | Hapert 3 | Bladella 5 | 0 - 3 | |||
B | 17-09-2023 10:00 | Beerse Boys 6 | Bladella 6 | 1 - 3 | |||
B | 17-09-2023 vervallen | Bergeijk 7 | Bladella 7 | ||||
B | 17-09-2023 09:45 | Bladella 8 | Hulsel 2 | 3 - 1 | |||
B | 17-09-2023 12:00 | EFC 7 | Bladella 9 | 3 - 2 | |||
B | 17-09-2023 09:45 | Pusphaira VR2 | Bladella VR1 | 0 - 3 | |||
B | 10-09-2023 12:00 | EFC 2 | Bladella 2 | 7 - 2 | |||
B | 10-09-2023 12:00 | Bladella 3 | EFC 5 | 3 - 1 | |||
B | 10-09-2023 10:00 | Gloria UC 2 | Bladella 4 | 1 - 6 | |||
B | 10-09-2023 12:15 | Bladella 5 | Casteren 2 | 3 - 2 | |||
B | 10-09-2023 13:00 | Oirschot Vooruit 6 | Bladella 6 | 3 - 0 | |||
B | 10-09-2023 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 8 | Bladella 7 | 4 - 1 | |||
B | 10-09-2023 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 6 | Bladella 8 | 1 - 5 | |||
B | 10-09-2023 09:45 | Bladella 9 | Hapert 4 | 2 - 1 | |||
B | 10-09-2023 09:45 | Bladella VR1 | Bergeijk VR2 | 0 - 2 | |||
B | 09-09-2023 17:00 | SC 't Zand 1 | Bladella 1 | 2 - 4 | |||
B | 03-09-2023 14:30 | Bladella 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 2 - 7 | |||
B | 03-09-2023 12:00 | Bladella 2 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 2 - 1 | |||
B | 03-09-2023 11:00 | DOSKO'32 2 | Bladella 3 | 0 - 2 | |||
B | 03-09-2023 11:00 | Bladella 4 | Hilvaria 4 | 5 - 1 | |||
B | 03-09-2023 12:00 | Hoogeloon 3 | Bladella 5 | 1 - 1 | |||
B | 03-09-2023 09:45 | Bladella 6 | Netersel 2 | 0 - 4 | |||
B | 03-09-2023 09:45 | Bladella 7 | EFC 11 | 3 - 6 | |||
B | 03-09-2023 12:00 | Bladella 8 | De Zuiderburen 2 | 1 - 0 | |||
B | 03-09-2023 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 7 | Bladella 9 | 3 - 1 | |||
B | 03-09-2023 10:00 | SV Budel VR2 | Bladella VR1 | 2 - 3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
V | 11-05-2024 10:00 | Reusel Sport JO7-2 | Bladella JO7-1a | ||||
V | 11-05-2024 09:30 | Bladella JO6-1b | RKDSV JO6-1 | ||||
V | 08-05-2024 20:00 | Vessem Da1 | Bladella Da1 | ||||
V | 02-05-2024 20:15 | sv Valkenswaard 1 | Bladella 1 | ||||
V | 30-04-2024 20:15 | Bergeijk O23 | Bladella O23 | 4 - 3 | |||
V | 20-04-2024 09:30 | Bladella JO7-1a | Bergeijk JO7-2 | ||||
V | 20-04-2024 afgelast | UNA JO6-2 | Bladella JO6-1b | ||||
V | 13-04-2024 09:30 | Bladella JO7-1b | RKVVO JO7-2 | ||||
V | 13-04-2024 09:30 | Bladella JO6-1a | KSC JO6-1 | ||||
V | 10-04-2024 20:00 | Bladella Da1 | Hulsel Da1 | Karel Krekels (Scheidsrechter) | |||
V | 06-04-2024 10:00 | RKVVO JO7-1 | Bladella JO7-1a | ||||
V | 06-04-2024 09:30 | Bladella JO6-1b | Bergeijk JO6-1 | ||||
V | 05-04-2024 18:00 | Schippers toernooi | The Schippers Group | ||||
V | 03-04-2024 20:00 | Bladella Da1 | Vessem Da1 | ||||
V | 30-03-2024 09:30 | SJO DEES/Vessem JO7-1 | Bladella JO7-1b | ||||
V | 30-03-2024 10:00 | SJO DEES/Vessem JO6-1 | Bladella JO6-1a | ||||
V | 26-03-2024 20:15 | Bladella O23 | Brandevoort O23 | Daniel Jansen (Scheidsrechter) | 1 - 1 | ||
V | 23-03-2024 10:00 | Marvilde JO7-2 | Bladella JO7-1a | ||||
V | 23-03-2024 10:00 | DOSKO'32 JO6-1 | Bladella JO6-1b | ||||
V | 16-03-2024 09:30 | Bladella JO7-1b | EFC JO7-2 | ||||
V | 16-03-2024 09:30 | Bladella JO6-1a | Marvilde JO6-1 | ||||
V | 09-03-2024 09:30 | Bladella JO7-1a | EFC JO7-1 | ||||
V | 09-03-2024 09:30 | Bladella JO6-1b | ZSC JO6-1 | ||||
V | 06-03-2024 20:00 | Bladella Da1 | Vessem Da | Pieter van Heeswijk (Scheidsrechter) | |||
V | 02-03-2024 09:30 | Bladella JO7-1a | Reusel Sport JO7-2 | ||||
V | 02-03-2024 10:00 | Hoogeloon JO6-1 | Bladella JO6-1a | ||||
V | 24-02-2024 09:30 | Bladella JO7-1a | Reusel Sport JO7-2 | ||||
V | 24-02-2024 10:00 | RKDSV JO6-1 | Bladella JO6-1b | ||||
V | 21-02-2024 20:00 | Casteren Da | Bladella Da1 | ||||
V | 18-02-2024 14:00 | PSV Av | Bladella 1 | 0 - 2 | |||
V | 18-02-2024 vervallen | Reusel Sport 2 | Bladella 2 | ||||
V | 18-02-2024 vervallen | Hilvaria 2 | Bladella 2 | ||||
V | 17-02-2024 13:00 | Bladella JO17-1 | Reusel Sport/CoTrans JO17-1 | Tom Meijer (Scheidsrechter) | 3 - 5 | ||
V | 17-02-2024 10:30 | Bladella JO8-1 | EFC JO8-1 | ||||
V | 17-02-2024 10:30 | Bladella JO8-2 | Hoogeloon JO8-1 | ||||
V | 17-02-2024 10:00 | Reusel Sport JO7-3 | Bladella JO7-1b | ||||
V | 17-02-2024 09:30 | Bladella JO6-1a | UNA JO6-1 | ||||
V | 03-02-2024 10:00 | RKVVO JO7-2 | Bladella JO7-1b | ||||
V | 03-02-2024 10:00 | KSC JO6-1 | Bladella JO6-1a | ||||
V | 01-02-2024 20:30 | Bladella 3 | Bladella 2 | 0 - 6 | |||
V | 01-02-2024 20:30 | Bladella 3 | Bladella 2 | 0 - 6 | |||
V | 28-01-2024 12:00 | Beerse Boys 2 | Bladella 2 | 1 - 2 | |||
V | 27-01-2024 10:00 | Bergeijk JO7-2 | Bladella JO7-1a | ||||
V | 27-01-2024 09:30 | Bladella JO6-1b | UNA JO6-2 | ||||
V | 21-01-2024 afgelast | Bladella 1 | Unitas'59 1 | Hans Panjoel (Scheidsrechter) | |||
V | 21-01-2024 afgelast | Bladella JO19-1 | Bladella 2 | ||||
V | 21-01-2024 afgelast | Bladella 5 | training | ||||
V | 21-01-2024 afgelast | Bladella JO19-1 | Bladella 2 | Karel Krekels (Scheidsrechter) | |||
V | 20-01-2024 afgelast | Bladella JO17-1 | JEKA JO17-2 | Tom Meijer (Scheidsrechter) | |||
V | 20-01-2024 afgelast | Bladella JO15-1 | Hapert JO15-1 | Jan Mariën (Scheidsrechter) | |||
V | 20-01-2024 afgelast | Bladella JO12-1 | Bladella JO12-2 | Bram van de Ven (Scheidsrechter) | |||
V | 20-01-2024 afgelast | Bladella JO12-1 | Bladella JO12-2 | ||||
V | 20-01-2024 afgelast | Bladella JO10-1 | Reusel Sport/CoTrans JO10-1 | ||||
V | 20-01-2024 afgelast | Bladella JO8-1 | Bladella JO9-1 | ||||
V | 20-01-2024 afgelast | Bladella JO8-1 | Bladella JO9-1 | ||||
V | 20-01-2024 afgelast | Bladella JO7-1b | SJO DEES/Vessem JO7-1 | ||||
V | 20-01-2024 afgelast | Bladella JO6-1a | SJO DEES/Vessem JO6-1 | ||||
V | 16-01-2024 vervallen | Bladella O23 | EFC O23 | ||||
V | 14-01-2024 14:15 | Casteren 1 | Knegselse Boys 1 | 1 - 2 | |||
V | 14-01-2024 13:00 | Bladella 1 | Vessem 1 | Stijn Heusschen (Scheidsrechter) | 6 - 0 | ||
V | 13-01-2024 12:30 | vv Spirit | training | ||||
V | 13-01-2024 10:00 | DVO'32 | training | ||||
V | 13-01-2024 13:00 | Bladella JO17-1 | DVS JO17-1 | Jan Mariën (Scheidsrechter) | 8 - 0 | ||
V | 06-01-2024 12:30 | vv Brielle | sv ROAC 2 | ||||
V | 06-01-2024 12:30 | vv Brielle | sv ROAC 1 | ||||
V | 05-01-2024 16:30 | vv Brielle | training | ||||
V | 05-01-2024 15:00 | sv Den Hoorn | training | ||||
V | 04-01-2024 14:00 | sv ROAC | training | ||||
V | 04-01-2024 19:00 | Hoogeloon | training | ||||
V | 23-12-2023 10:00 | Reusel Sport JO7-3 | Bladella JO7-1a | ||||
V | 19-12-2023 20:15 | Bladella O23 | Dommelen O23 | Karel Krekels (Scheidsrechter) | 3 - 0 | ||
V | 16-12-2023 09:30 | Bladella JO7-1b | Hapert JO7-1 | ||||
V | 16-12-2023 09:30 | Bladella JO6-1a | RKVVO JO7-2 | ||||
V | 16-12-2023 10:00 | KSC JO6-1 | Bladella JO6-1b | ||||
V | 10-12-2023 13:10 | Reusel Sport/CoTrans JO11-1 | Bladella JO11-1 (J/M) | 0 - 3 | |||
V | 09-12-2023 10:00 | Bergeijk JO7-2 | Bladella JO7-1a | ||||
V | 09-12-2023 10:00 | DEES/Vessem JO7-2 | Bladella JO6-1a | ||||
V | 06-12-2023 20:00 | Bladella Da1 | Hapert Da | Jan Mariën (Scheidsrechter) | |||
V | 02-12-2023 09:30 | Bladella JO7-1b | Riethoven JO7-2 | ||||
V | 02-12-2023 09:30 | Bladella JO6-1b | ZSC JO6-1 | ||||
V | 25-11-2023 09:30 | Bladella JO7-1a | Riethoven JO7-1 | ||||
V | 25-11-2023 09:30 | Bladella JO6-1a | Reusel Sport JO7-4 | ||||
V | 18-11-2023 10:00 | RKDSV JO7-1 | Bladella JO7-1b | ||||
V | 18-11-2023 10:00 | Dosko'32 JO7-1 | Bladella JO6-1b | ||||
V | 14-11-2023 afgelast | Bladella O23 | Hapert O23 | Karel Krekels (Scheidsrechter) | afgelast | ||
V | 11-11-2023 afgelast | Bladella JO7-1a | De Raven JO7-1 | ||||
V | 11-11-2023 afgelast | Bladella JO6-1a | Tuldania JO7-1 | ||||
V | 08-11-2023 20:00 | Bladella Da1 | HMVV Da | Hans van Mill (Scheidsrechter) | 2 - 1 | ||
V | 04-11-2023 09:30 | Bladella JO7-1b | RKVVO JO7-3 | ||||
V | 04-11-2023 10:00 | HMVV/Hulsel JO6-1 | Bladella JO6-1b | ||||
V | 28-10-2023 10:00 | De Weebosch JO7-1 | Bladella JO7-1a | ||||
V | 28-10-2023 10:00 | ZSC JO7-1 | Bladella JO6-1a | ||||
V | 25-10-2023 20:00 | Hilvaria Da | Bladella Da1 | Hans van Mill (Scheidsrechter) | |||
V | 21-10-2023 15:00 | Bladella JO19-3 | Bladella JO19-4 | Tom Meijer (Scheidsrechter) | 4 - 0 | ||
V | 21-10-2023 15:00 | Bladella JO19-3 | Bladella JO19-4 | 4 - 0 | |||
V | 21-10-2023 10:00 | SDO'39 JO7-1 | Bladella JO7-1b | ||||
V | 21-10-2023 09:30 | Bladella JO6-1b | UNA JO6-1 | ||||
V | 17-10-2023 20:15 | Brabantia O23 | Bladella O23 | 2 - 1 | |||
V | 14-10-2023 09:30 | Bladella JO7-1a | Hoogeloon JO7-1 | ||||
V | 14-10-2023 10:00 | RKVVO JO7-2 | Bladella JO6-1a |
VV Bladella - Sportpark De Smagtenbocht, Bossingel 7, 5531 NH Bladel - Tel. 0497 38 19 24 - Banknummer NL83RABO0107588439 - KVKnummer 40235434 - BTWnummer NL2651786B01