1920
1951
Nog geen artikelen
in uw mandje
Hoofdsponsor
Kalender
vrijdag 12 april 2024
t/m vrijdag 21 juni 2024
Activiteit
Voetbalacademy 2023-'24
18:15 - 19:30
Sportpark
woensdag 8 mei 2024
Activiteit
Automobielbedrijf P. van de Ven Penaltytoernooi 2024
18:00 - 20:00
Sportpark Smagtenbocht
zondag 12 mei 2024
Activiteit
Afsluiting senioren
vrijdag 17 mei 2024
Activiteit
voetbalquiz
kantine
zaterdag 18 mei 2024
Activiteit
Pasdag kleding jeugd
Bladella 1
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | De Valk 1 | 21 | 16 | 3 | 2 | 51 | 54 | 16 | 38 | 0 |
2 | Oirschot Vooruit 1 | 21 | 15 | 2 | 4 | 47 | 61 | 28 | 33 | 0 |
3 | s.v. Laar 1 | 21 | 13 | 2 | 6 | 41 | 55 | 26 | 29 | 0 |
4 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 21 | 11 | 5 | 5 | 38 | 35 | 20 | 15 | 0 |
5 | RKSV Heeze 1 | 21 | 9 | 3 | 9 | 30 | 47 | 42 | 5 | 0 |
6 | NWC 1 | 21 | 7 | 8 | 6 | 29 | 28 | 26 | 2 | 0 |
7 | Bladella 1 | 22 | 8 | 5 | 9 | 29 | 41 | 42 | -1 | 0 |
8 | ZSV 1 | 22 | 9 | 2 | 11 | 29 | 35 | 36 | -1 | 0 |
9 | Geldrop 1 | 21 | 6 | 7 | 8 | 25 | 34 | 31 | 3 | 0 |
10 | Brabantia 1 | 21 | 5 | 8 | 8 | 23 | 34 | 47 | -13 | 0 |
11 | Wilhelmina'08 1 | 21 | 5 | 4 | 12 | 19 | 18 | 49 | -31 | 0 |
12 | Hilvaria 1 | 22 | 5 | 4 | 13 | 19 | 27 | 45 | -18 | 0 |
13 | FC Eindhoven AV 1 | 21 | 2 | 1 | 18 | 7 | 22 | 83 | -61 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RBC 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 1 | 5 | 0 |
2 | Goes | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 2 | 4 | 0 |
3 | Heerjansdam | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 |
4 | Best Vooruit | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 |
5 | Geldrop 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 |
6 | Zwaluw VFC 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 |
7 | Achilles Veen | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 |
8 | IFC 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 |
9 | Arnemuiden 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
10 | Dongen | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
11 | Dongen 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | -1 | 0 |
12 | Bladella 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | -2 | 0 |
13 | Roda Boys/Bommelerwaard 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 0 |
14 | Halsteren | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | -3 | 0 |
15 | SVOD'22 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 6 | -4 | 0 |
16 | TSC 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 6 | -5 | 0 |
Bladella 2
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella 2 | 18 | 14 | 4 | 0 | 46 | 50 | 15 | 35 | 0 |
2 | Beerse Boys 3 | 19 | 12 | 4 | 3 | 40 | 69 | 29 | 40 | 0 |
3 | Acht 2 | 18 | 12 | 3 | 3 | 39 | 62 | 24 | 38 | 0 |
4 | DBS 2 | 18 | 12 | 2 | 4 | 38 | 57 | 26 | 31 | 0 |
5 | Dommelen 2 | 18 | 8 | 4 | 6 | 28 | 34 | 35 | -1 | 0 |
6 | RPC 2 | 18 | 8 | 3 | 7 | 27 | 36 | 35 | 1 | 0 |
7 | SV Unitas'59 3 | 18 | 5 | 6 | 7 | 21 | 38 | 39 | -1 | 0 |
8 | SBC 3 | 18 | 4 | 3 | 11 | 15 | 25 | 56 | -31 | 0 |
9 | Braakhuizen 2 | 19 | 4 | 3 | 12 | 15 | 35 | 65 | -30 | 0 |
10 | Rood Wit V 2 | 18 | 2 | 3 | 13 | 9 | 25 | 57 | -32 | 0 |
11 | Best Vooruit 3 | 18 | 1 | 1 | 16 | 1 | 21 | 71 | -50 | 3 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EFC 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 15 | 5 | 10 | 0 |
2 | Bladella 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 9 | 9 | 0 | 0 |
3 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | 5 | 1 | 0 |
4 | Bergeijk 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 14 | -11 | 0 |
Bladella O23
Er is geen standoverzicht beschikbaar
Bladella 3
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella 3 | 20 | 15 | 3 | 2 | 48 | 59 | 36 | 23 | 0 |
2 | RPC 3 | 19 | 11 | 4 | 4 | 37 | 52 | 42 | 10 | 0 |
3 | SV Unitas'59 7 | 20 | 10 | 3 | 7 | 33 | 76 | 55 | 21 | 0 |
4 | Braakhuizen 4 | 20 | 8 | 6 | 6 | 30 | 44 | 32 | 12 | 0 |
5 | UNA 4 | 19 | 8 | 3 | 8 | 27 | 44 | 40 | 4 | 0 |
6 | EFC 3 | 20 | 8 | 3 | 9 | 27 | 36 | 49 | -13 | 0 |
7 | Nieuw Woensel 7 | 18 | 8 | 2 | 8 | 26 | 44 | 49 | -5 | 0 |
8 | Oirschot Vooruit 6 | 20 | 8 | 2 | 10 | 26 | 49 | 35 | 14 | 0 |
9 | Hapert 3 | 20 | 6 | 6 | 8 | 24 | 32 | 34 | -2 | 0 |
10 | SBC 7 | 20 | 7 | 2 | 11 | 23 | 37 | 50 | -13 | 0 |
11 | Dommelen 3 | 20 | 6 | 2 | 12 | 20 | 44 | 69 | -25 | 0 |
12 | SV Budel 3 | 18 | 2 | 4 | 12 | 10 | 43 | 69 | -26 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oirschot Vooruit 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 4 | 0 |
2 | Bladella 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | -4 | 0 |
Bladella 4
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SBC 6 | 17 | 12 | 1 | 4 | 37 | 44 | 26 | 18 | 0 |
2 | Bladella 4 | 15 | 11 | 0 | 4 | 33 | 55 | 21 | 34 | 0 |
3 | Bergeijk 3 | 16 | 9 | 3 | 4 | 30 | 42 | 31 | 11 | 0 |
4 | Oirschot Vooruit 7 | 15 | 9 | 2 | 4 | 29 | 50 | 29 | 21 | 0 |
5 | Woenselse Boys 4 | 15 | 7 | 3 | 5 | 24 | 39 | 31 | 8 | 0 |
6 | Bladella 5 | 14 | 7 | 2 | 5 | 23 | 36 | 25 | 11 | 0 |
7 | RKSV Heeze 3 | 16 | 7 | 1 | 8 | 22 | 36 | 40 | -4 | 0 |
8 | SV Budel 4 | 16 | 5 | 3 | 8 | 18 | 27 | 41 | -14 | 0 |
9 | Nieuw Woensel 5 | 17 | 2 | 0 | 15 | 6 | 23 | 60 | -37 | 0 |
10 | Dommelen 4 | 15 | 1 | 1 | 13 | 4 | 17 | 65 | -48 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Geldrop 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
2 | Bladella 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | -1 | 0 |
Bladella 5
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SBC 6 | 17 | 12 | 1 | 4 | 37 | 44 | 26 | 18 | 0 |
2 | Bladella 4 | 15 | 11 | 0 | 4 | 33 | 55 | 21 | 34 | 0 |
3 | Bergeijk 3 | 16 | 9 | 3 | 4 | 30 | 42 | 31 | 11 | 0 |
4 | Oirschot Vooruit 7 | 15 | 9 | 2 | 4 | 29 | 50 | 29 | 21 | 0 |
5 | Woenselse Boys 4 | 15 | 7 | 3 | 5 | 24 | 39 | 31 | 8 | 0 |
6 | Bladella 5 | 14 | 7 | 2 | 5 | 23 | 36 | 25 | 11 | 0 |
7 | RKSV Heeze 3 | 16 | 7 | 1 | 8 | 22 | 36 | 40 | -4 | 0 |
8 | SV Budel 4 | 16 | 5 | 3 | 8 | 18 | 27 | 41 | -14 | 0 |
9 | Nieuw Woensel 5 | 17 | 2 | 0 | 15 | 6 | 23 | 60 | -37 | 0 |
10 | Dommelen 4 | 15 | 1 | 1 | 13 | 4 | 17 | 65 | -48 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dommelen 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 |
2 | Bladella 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | -2 | 0 |
Bladella 6
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oirschot Vooruit 4 | 20 | 16 | 3 | 1 | 51 | 102 | 32 | 70 | 0 |
2 | Nieuw Woensel 4 | 20 | 13 | 3 | 4 | 42 | 86 | 37 | 49 | 0 |
3 | SBC 8 | 20 | 11 | 2 | 7 | 35 | 44 | 41 | 3 | 0 |
4 | Hoogeloon 3 | 19 | 10 | 4 | 5 | 34 | 38 | 37 | 1 | 0 |
5 | Best Vooruit 5 | 20 | 10 | 4 | 6 | 34 | 50 | 34 | 16 | 0 |
6 | Wilhelmina Boys 4 | 20 | 11 | 0 | 9 | 33 | 46 | 43 | 3 | 0 |
7 | EFC 4 | 19 | 9 | 3 | 7 | 30 | 43 | 57 | -14 | 0 |
8 | Dommelen 5 | 19 | 7 | 0 | 12 | 21 | 46 | 67 | -21 | 0 |
9 | Bladella 6 | 20 | 5 | 4 | 11 | 19 | 40 | 52 | -12 | 0 |
10 | Woenselse Boys 5 | 20 | 5 | 2 | 13 | 17 | 33 | 43 | -10 | 0 |
11 | Geldrop 6 | 20 | 3 | 5 | 12 | 14 | 21 | 69 | -48 | 0 |
12 | Beerse Boys 5 | 19 | 2 | 2 | 15 | 8 | 30 | 67 | -37 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Netersel 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 9 | 2 | 7 | 0 |
2 | Oirschot Vooruit 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 4 | 2 | 0 |
3 | Beerse Boys 6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | 9 | -4 | 0 |
4 | Bladella 6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 3 | 8 | -5 | 0 |
Bladella 7
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DVS 4 | 18 | 13 | 4 | 1 | 43 | 56 | 16 | 40 | 0 |
2 | Reusel Sport/CoTrans 5 | 19 | 11 | 3 | 5 | 36 | 57 | 33 | 24 | 0 |
3 | Hoogeloon 5 | 17 | 10 | 3 | 4 | 33 | 61 | 41 | 20 | 0 |
4 | Vessem 4 | 17 | 9 | 4 | 4 | 31 | 43 | 24 | 19 | 0 |
5 | Waalre 3 | 18 | 9 | 3 | 6 | 30 | 47 | 40 | 7 | 0 |
6 | Bladella 7 | 17 | 9 | 2 | 6 | 29 | 42 | 25 | 17 | 0 |
7 | Rood Wit V 3 | 17 | 6 | 2 | 9 | 20 | 40 | 42 | -2 | 0 |
8 | De Raven 3 | 18 | 6 | 2 | 10 | 20 | 31 | 52 | -21 | 0 |
9 | EFC 6 | 16 | 6 | 2 | 8 | 19 | 32 | 37 | -5 | 1 |
10 | De Zuiderburen 2 | 18 | 2 | 3 | 13 | 9 | 32 | 72 | -40 | 0 |
11 | Bergeijk 5 | 17 | 0 | 2 | 15 | 2 | 18 | 77 | -59 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reusel Sport/CoTrans 8 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 6 | 2 | 4 | 0 |
2 | EFC 11 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 7 | 5 | 2 | 0 |
3 | Bladella 7 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 10 | -6 | 0 |
Bladella 8
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Steensel 4 | 20 | 18 | 2 | 0 | 56 | 93 | 18 | 75 | 0 |
2 | Hoogeloon 6 | 20 | 13 | 5 | 2 | 44 | 65 | 27 | 38 | 0 |
3 | Bladella 8 | 20 | 13 | 1 | 6 | 40 | 64 | 37 | 27 | 0 |
4 | ZSC 4 | 19 | 12 | 2 | 5 | 38 | 65 | 45 | 20 | 0 |
5 | De Raven 4 | 20 | 11 | 3 | 6 | 36 | 59 | 40 | 19 | 0 |
6 | Rood Wit V 5 | 20 | 8 | 4 | 8 | 28 | 40 | 45 | -5 | 0 |
7 | Dommelen 6 | 20 | 7 | 2 | 11 | 23 | 50 | 63 | -13 | 0 |
8 | Hapert 4 | 20 | 7 | 2 | 11 | 23 | 31 | 56 | -25 | 0 |
9 | Spoordonkse Boys 6 | 19 | 5 | 3 | 11 | 18 | 31 | 39 | -8 | 0 |
10 | Reusel Sport/CoTrans 9 | 20 | 5 | 1 | 14 | 16 | 43 | 68 | -25 | 0 |
11 | Oirschot Vooruit 12 | 20 | 4 | 1 | 15 | 13 | 33 | 73 | -40 | 0 |
12 | Wilhelmina Boys 6 | 20 | 2 | 2 | 16 | 8 | 27 | 90 | -63 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rood Wit V 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 0 | 7 | 0 |
2 | Bladella 8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | -7 | 0 |
Bladella 9
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jong Brabant 10 | 19 | 15 | 3 | 1 | 48 | 71 | 25 | 46 | 0 |
2 | Reusel Sport/CoTrans 8 | 20 | 14 | 4 | 2 | 46 | 71 | 21 | 50 | 0 |
3 | Tuldania 4 | 18 | 13 | 1 | 4 | 40 | 75 | 37 | 38 | 0 |
4 | Bladella 9 | 20 | 10 | 4 | 6 | 34 | 59 | 31 | 28 | 0 |
5 | Hilvaria 10 | 19 | 10 | 2 | 7 | 32 | 53 | 50 | 3 | 0 |
6 | RKDSV 7 | 20 | 10 | 2 | 8 | 32 | 59 | 51 | 8 | 0 |
7 | SDO'39 4 | 19 | 8 | 3 | 8 | 27 | 55 | 59 | -4 | 0 |
8 | Casteren 4 | 20 | 7 | 4 | 9 | 25 | 48 | 61 | -13 | 0 |
9 | Hulsel 3 | 20 | 7 | 3 | 10 | 24 | 36 | 47 | -11 | 0 |
10 | SVSOS 3 | 19 | 3 | 4 | 12 | 13 | 28 | 46 | -18 | 0 |
11 | Audacia 6 | 19 | 2 | 3 | 14 | 9 | 26 | 86 | -60 | 0 |
12 | HMVV 3 | 19 | 0 | 1 | 18 | 1 | 20 | 87 | -67 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reusel Sport/CoTrans 7 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 12 | 3 | 9 | 0 |
2 | EFC 7 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 7 | 8 | -1 | 0 |
3 | Bladella 9 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | 7 | -2 | 0 |
4 | Hapert 4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 10 | -6 | 0 |
Bladella 45+1
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella 45+1 | 12 | 10 | 2 | 0 | 32 | 28 | 1 | 27 | 0 |
2 | DOSKO'32 45+1 | 12 | 6 | 3 | 3 | 21 | 16 | 8 | 8 | 0 |
3 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | 12 | 6 | 2 | 4 | 20 | 16 | 14 | 2 | 0 |
4 | SV Unitas'59 45+2 | 12 | 2 | 4 | 6 | 10 | 8 | 13 | -5 | 0 |
5 | Bergeijk 45+1 | 12 | 0 | 1 | 11 | 1 | 2 | 34 | -32 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella 45+1 | 16 | 14 | 2 | 0 | 44 | 42 | 6 | 36 | 0 |
2 | Casteren 45+1 | 16 | 7 | 5 | 4 | 26 | 17 | 13 | 4 | 0 |
3 | Hapert 45+1 | 16 | 3 | 6 | 7 | 15 | 19 | 25 | -6 | 0 |
4 | Hulsel 45+1 | 16 | 3 | 5 | 8 | 14 | 12 | 31 | -19 | 0 |
5 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | 16 | 2 | 4 | 10 | 10 | 14 | 29 | -15 | 0 |
Bladella ZZT
Er is geen standoverzicht beschikbaar
Walking Football
Er is geen standoverzicht beschikbaar
Bladella VR1
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SVO RDM VR1 | 18 | 17 | 0 | 1 | 51 | 68 | 13 | 55 | 0 |
2 | Terlo VR1 | 18 | 15 | 2 | 1 | 47 | 68 | 16 | 52 | 0 |
3 | Bergeijk VR2 | 17 | 11 | 3 | 3 | 36 | 50 | 19 | 31 | 0 |
4 | Steensel VR1 | 17 | 10 | 2 | 5 | 32 | 62 | 34 | 28 | 0 |
5 | ZSC VR1 | 17 | 8 | 2 | 7 | 26 | 48 | 36 | 12 | 0 |
6 | Bladella VR1 | 17 | 7 | 2 | 8 | 23 | 48 | 58 | -10 | 0 |
7 | SVSOS VR1 | 15 | 6 | 0 | 9 | 18 | 31 | 44 | -13 | 0 |
8 | De Zuiderburen VR1 | 16 | 4 | 1 | 11 | 13 | 22 | 52 | -30 | 0 |
9 | De Weebosch VR1 | 17 | 3 | 2 | 12 | 11 | 17 | 50 | -33 | 0 |
10 | Beerse Boys VR4 | 16 | 2 | 1 | 13 | 7 | 27 | 67 | -40 | 0 |
11 | Vessem VR1 | 16 | 0 | 3 | 13 | 3 | 16 | 68 | -52 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bergeijk VR2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 14 | 3 | 11 | 0 |
2 | Bladella VR1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 4 | 2 | 0 |
3 | Pusphaira VR2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | 9 | -3 | 0 |
4 | SV Budel VR2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | 15 | -10 | 0 |
Bladella Da1
Er is geen standoverzicht beschikbaar
Bladella JO19-1
- 0670 Onder 19 (3e fase A-cat)
- 0358 Onder 19 (2e fase A-cat)
- 0350 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase A-Cat)
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Geldrop JO19-1 | 8 | 7 | 0 | 1 | 21 | 51 | 6 | 45 | 0 |
2 | FC Eindhoven AV JO19-1 | 8 | 6 | 2 | 0 | 20 | 34 | 14 | 20 | 0 |
3 | RKSV Heeze JO19-1 | 8 | 6 | 1 | 1 | 19 | 19 | 11 | 8 | 0 |
4 | Rood Wit V JO19-1 | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 | 26 | 22 | 4 | 0 |
5 | Dommelen JO19-1 | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 | 20 | 15 | 5 | 0 |
6 | S.V. Brandevoort JO19-1 | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 15 | 15 | 0 | 0 |
7 | RKVVO JO19-1 | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 18 | 19 | -1 | 0 |
8 | Mierlo Hout JO19-1 | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 14 | 30 | -16 | 0 |
9 | Bladella JO19-1 | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 | 16 | 26 | -10 | 0 |
10 | Woenselse Boys JO19-1 | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 | 9 | 36 | -27 | 0 |
11 | Deurne JO19-1 | 9 | 1 | 2 | 6 | 5 | 24 | 52 | -28 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reusel Sport/CoTrans JO19-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 21 | 10 | 11 | 0 |
2 | Bladella JO19-1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 20 | 16 | 4 | 0 |
3 | RKSV Heeze JO19-1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 16 | 18 | -2 | 0 |
4 | Geldrop JO19-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 23 | 10 | 13 | 0 |
5 | FC Eindhoven AV JO19-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 21 | 21 | 0 | 0 |
6 | SV Budel JO19-1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 15 | 15 | 0 | 0 |
7 | Rood Wit V JO19-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 11 | 22 | -11 | 0 |
8 | RKVVO JO19-1 | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | 8 | 23 | -15 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Eindhoven AV JO19-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 16 | 6 | 10 | 0 |
2 | Oirschot Vooruit JO19-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 10 | 6 | 4 | 0 |
3 | Reusel Sport/CoTrans JO19-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 19 | 11 | 8 | 0 |
4 | RKVVO JO19-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 8 | 11 | -3 | 0 |
5 | Bladella JO19-1 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 10 | 9 | 1 | 0 |
6 | EFC JO19-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 | 21 | -20 | 0 |
Bladella JO19-2
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | De Valk JO19-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | 19 | 7 | 12 | 0 |
2 | Hapert JO19-1 | 9 | 6 | 1 | 2 | 19 | 30 | 14 | 16 | 0 |
3 | Dommelen JO19-3JM | 9 | 6 | 0 | 3 | 18 | 29 | 16 | 13 | 0 |
4 | Bladella JO19-2 | 8 | 5 | 1 | 2 | 16 | 21 | 16 | 5 | 0 |
5 | Reusel Sport/CoTrans JO19-2 | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 | 15 | 15 | 0 | 0 |
6 | EFC JO19-2 | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 16 | 22 | -6 | 0 |
7 | De Raven JO19-1 | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 12 | 15 | -3 | 0 |
8 | Waalre JO19-1 | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | 10 | 14 | -4 | 0 |
9 | SV Valkenswaard JO19-2 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 13 | 24 | -11 | 0 |
10 | RPC JO19-2 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 15 | 19 | -4 | 0 |
11 | ST SDO'39/HMVV/Hulsel JO19-1 | 8 | 1 | 3 | 4 | 6 | 10 | 16 | -6 | 0 |
12 | DOSL JO19-1 | 9 | 1 | 2 | 6 | 5 | 21 | 33 | -12 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marvilde JO19-1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 18 | 10 | 8 | 0 |
2 | UNA JO19-2 | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | 20 | 13 | 7 | 0 |
3 | RKSV Nuenen JO19-2 | 7 | 3 | 3 | 1 | 12 | 18 | 13 | 5 | 0 |
4 | FC Eindhoven AV JO19-2 | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 15 | 10 | 5 | 0 |
5 | Bladella JO19-2 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 12 | 15 | -3 | 0 |
6 | Best Vooruit JO19-3 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 11 | 15 | -4 | 0 |
7 | De Valk JO19-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 5 | 13 | -8 | 0 |
8 | SBC JO19-3 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 6 | 16 | -10 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bergeijk JO19-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | 34 | 6 | 28 | 0 |
2 | Hapert JO19-1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 32 | 13 | 19 | 0 |
3 | Reusel Sport/CoTrans JO19-2 | 7 | 3 | 3 | 1 | 12 | 12 | 8 | 4 | 0 |
4 | ST SDO'39/HMVV/Hulsel JO19-1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 13 | 11 | 2 | 0 |
5 | Bladella JO19-2 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 9 | 15 | -6 | 0 |
6 | De Raven JO19-1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 8 | 16 | -8 | 0 |
7 | Dommelen JO19-2 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 7 | 22 | -15 | 0 |
8 | Riethoven JO19-1 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 5 | 29 | -24 | 0 |
Bladella JO19-3
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viola JO19-1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 12 | 2 | 10 | 0 |
2 | Willem II JO19-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 15 | 5 | 10 | 0 |
3 | ZIGO JO19-2 | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 | 12 | 13 | -1 | 0 |
4 | Best Vooruit JO19-3 | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 | 16 | 15 | 1 | 0 |
5 | Riel JO19-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 12 | 9 | 3 | 0 |
6 | Olympia'60 JO19-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 9 | 9 | 0 | 0 |
7 | VOAB JO19-3 | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 14 | 16 | -2 | 0 |
8 | RKDVC JO19-2 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 13 | 16 | -3 | 0 |
9 | Nemelaer JO19-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 11 | 19 | -8 | 0 |
10 | Bladella JO19-3 | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | 17 | 19 | -2 | 0 |
11 | Zwaluw VFC JO19-3 | 9 | 1 | 3 | 5 | 6 | 15 | 23 | -8 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Best Vooruit JO19-2 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 30 | 2 | 28 | 0 |
2 | Bruheze JO19-1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 24 | 8 | 16 | 0 |
3 | Geldrop JO19-5 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 17 | 17 | 0 | 0 |
4 | EFC JO19-2 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 14 | 17 | -3 | 0 |
5 | Waalre JO19-1 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 7 | 15 | -8 | 0 |
6 | Bladella JO19-3 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 10 | 19 | -9 | 0 |
7 | DVS JO19-2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 8 | 17 | -9 | 0 |
8 | ZSC JO19-1 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 13 | 28 | -15 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zwaluw VFC JO19-4 | 7 | 6 | 1 | 0 | 19 | 39 | 4 | 35 | 0 |
2 | Bladella JO19-3 | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 27 | 8 | 19 | 0 |
3 | Wilhelmina JO19-2 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 21 | 22 | -1 | 0 |
4 | RKVVO JO19-2 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 18 | 23 | -5 | 0 |
5 | SV BLC JO19-2 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 26 | 13 | 13 | 0 |
6 | DBS JO19-4 | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | 17 | 31 | -14 | 0 |
7 | Wilhelmina Boys JO19-3 | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | 14 | 35 | -21 | 0 |
8 | SV Valkenswaard JO19-3 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 6 | 32 | -26 | 0 |
Bladella JO19-4
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Acht JO19-2 | 9 | 7 | 2 | 0 | 23 | 31 | 12 | 19 | 0 |
2 | ZSC JO19-1 | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 | 31 | 15 | 16 | 0 |
3 | DVS JO19-2 | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 | 20 | 17 | 3 | 0 |
4 | Nieuw Woensel JO19-1 | 9 | 4 | 4 | 1 | 16 | 26 | 18 | 8 | 0 |
5 | SV Unitas'59 JO19-3 | 9 | 4 | 4 | 1 | 16 | 19 | 14 | 5 | 0 |
6 | EMK JO19-1 | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 | 24 | 26 | -2 | 0 |
7 | UNA JO19-4 | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 16 | 17 | -1 | 0 |
8 | Dommelen JO19-2 | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | 16 | 14 | 2 | 0 |
9 | Bladella JO19-4 | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 | 22 | 28 | -6 | 0 |
10 | S.V. Brandevoort JO19-4 | 8 | 2 | 0 | 6 | 6 | 21 | 26 | -5 | 0 |
11 | Stiphout Vooruit JO19-2 | 8 | 2 | 0 | 6 | 6 | 16 | 34 | -18 | 0 |
12 | RKVVO JO19-2 | 9 | 2 | 0 | 7 | 6 | 17 | 38 | -21 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beerse Boys JO19-1 | 7 | 6 | 1 | 0 | 19 | 33 | 9 | 24 | 0 |
2 | Hapert JO19-1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 23 | 19 | 4 | 0 |
3 | DBS JO19-2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 12 | 8 | 4 | 0 |
4 | Dommelen JO19-3JM | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 18 | 9 | 9 | 0 |
5 | ST SDO'39/HMVV/Hulsel JO19-1 | 7 | 1 | 3 | 3 | 6 | 12 | 12 | 0 | 0 |
6 | De Raven JO19-1 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 12 | 14 | -2 | 0 |
7 | Reusel Sport/CoTrans JO19-2 | 5 | 0 | 3 | 2 | 3 | 10 | 16 | -6 | 0 |
8 | Bladella JO19-4 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 8 | 41 | -33 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZSC JO19-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 27 | 6 | 21 | 0 |
2 | SV Valkenswaard JO19-2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 24 | 5 | 19 | 0 |
3 | Bladella JO19-4 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 18 | 7 | 11 | 0 |
4 | S.V. Brandevoort JO19-3 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 22 | 16 | 6 | 0 |
5 | Merefeldia JO19-2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 9 | 29 | -20 | 0 |
6 | Nieuw Woensel JO19-1 | 6 | 1 | 2 | 3 | 1 | 5 | 12 | -7 | 4 |
7 | SV Someren JO19-3 | 6 | 0 | 1 | 5 | -3 | 9 | 39 | -30 | 4 |
Bladella JO17-1
- 0673 Onder 17 (3e fase A-cat)
- 0359 Onder 17 (2e fase A-cat)
- 0352 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase A-Cat)
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stiphout Vooruit JO17-1 | 9 | 9 | 0 | 0 | 27 | 58 | 7 | 51 | 0 |
2 | SV De Braak JO17-1 | 9 | 7 | 2 | 0 | 23 | 33 | 15 | 18 | 0 |
3 | SV Valkenswaard JO17-1 | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 | 34 | 22 | 12 | 0 |
4 | RKVVO JO17-1 | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 | 27 | 16 | 11 | 0 |
5 | SV Unitas'59 JO17-2 | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 | 28 | 23 | 5 | 0 |
6 | Mierlo Hout, JO17-1JM | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 24 | 25 | -1 | 0 |
7 | RKSV Nuenen JO17-2 | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 | 12 | 24 | -12 | 0 |
8 | Dommelen JO17JM | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 15 | 24 | -9 | 0 |
9 | EFC JO17-1 | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 | 23 | 16 | 7 | 0 |
10 | Bladella JO17-1 | 9 | 1 | 4 | 4 | 7 | 14 | 28 | -14 | 0 |
11 | RPC JO17-1 | 9 | 1 | 2 | 6 | 5 | 12 | 42 | -30 | 0 |
12 | Bruheze JO17-1 | 9 | 0 | 1 | 8 | 1 | 11 | 49 | -38 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DBS JO17-1 | 7 | 6 | 1 | 0 | 19 | 23 | 8 | 15 | 0 |
2 | SV Valkenswaard JO17-1 | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | 21 | 10 | 11 | 0 |
3 | Dommelen JO17JM | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 14 | 14 | 0 | 0 |
4 | RKVVO JO17-1 | 7 | 2 | 3 | 2 | 9 | 11 | 11 | 0 | 0 |
5 | EFC JO17-1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 18 | 11 | 7 | 0 |
6 | SV Unitas'59 JO17-2 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 15 | 19 | -4 | 0 |
7 | Bladella JO17-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 15 | 23 | -8 | 0 |
8 | RPC JO17-1 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 9 | 30 | -21 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SV Valkenswaard JO17-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | 30 | 8 | 22 | 0 |
2 | EFC JO17-1 | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | 15 | 9 | 6 | 0 |
3 | Dommelen JO17JM | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | 14 | 11 | 3 | 0 |
4 | DBS JO17-1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 16 | 15 | 1 | 0 |
5 | Bladella JO17-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 12 | 15 | -3 | 0 |
6 | RKVVO JO17-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 7 | 11 | -4 | 0 |
7 | Oirschot Vooruit JO17-1 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 9 | 16 | -7 | 0 |
8 | Wilhelmina Boys JO17-1 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 3 | 21 | -18 | 0 |
Bladella JO17-2
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Waalre JO17-1 | 9 | 8 | 1 | 0 | 25 | 32 | 12 | 20 | 0 |
2 | Bladella JO17-2 | 8 | 8 | 0 | 0 | 24 | 35 | 11 | 24 | 0 |
3 | DOSKO'32 JO17-1JM | 8 | 7 | 1 | 0 | 22 | 26 | 15 | 11 | 0 |
4 | DVS JO17-3 | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | 25 | 19 | 6 | 0 |
5 | FC Eindhoven AV JO17-2 | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 22 | 26 | -4 | 0 |
6 | Bergeijk JO17-2 | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 17 | 29 | -12 | 0 |
7 | De Raven JO17-1JM | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 17 | 21 | -4 | 0 |
8 | Riethoven JO17-1 | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 | 31 | 26 | 5 | 0 |
9 | Oirschot Vooruit JO17-3 | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 | 27 | 25 | 2 | 0 |
10 | EMK JO17-1 | 9 | 1 | 3 | 5 | 6 | 22 | 27 | -5 | 0 |
11 | DOSL JO17-2 | 8 | 0 | 2 | 6 | 2 | 8 | 33 | -25 | 0 |
12 | SV Valkenswaard JO17-3 | 9 | 0 | 2 | 7 | 2 | 16 | 34 | -18 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EFC JO17-3 | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 14 | 6 | 8 | 0 |
2 | Rood Wit V JO17-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 36 | 6 | 30 | 0 |
3 | Beerse Boys, JO17-1JM | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 16 | 12 | 4 | 0 |
4 | SV Unitas'59 JO17-3 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 10 | 16 | -6 | 0 |
5 | Best Vooruit JO17-3 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 9 | 20 | -11 | 0 |
6 | Bladella JO17-2 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 7 | 19 | -12 | 0 |
7 | Waalre JO17-1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 9 | 22 | -13 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marvilde JO17-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 15 | 33 | 6 | 27 | 0 |
2 | EFC JO17-3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 24 | 16 | 8 | 0 |
3 | Bladella JO17-2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 11 | 11 | 0 | 0 |
4 | Waalre JO17-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 10 | 18 | -8 | 0 |
5 | Brabantia JO17-2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 13 | 20 | -7 | 0 |
6 | Woenselse Boys JO17-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 8 | 28 | -20 | 0 |
Bladella JO15-1
- 0388 Onder 15 (3e fase)
- 0361 Onder 15 (2e fase A-cat)
- 0354 Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase A-Cat)
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oirschot Vooruit JO15-1 | 9 | 6 | 2 | 1 | 20 | 39 | 14 | 25 | 0 |
2 | EFC JO15-1JM | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 32 | 16 | 16 | 0 |
3 | Tivoli JO15-1 | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 | 16 | 8 | 8 | 0 |
4 | Bladella JO15-1 | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 | 15 | 11 | 4 | 0 |
5 | FC Eindhoven AV JO15-2 | 8 | 5 | 1 | 2 | 16 | 19 | 7 | 12 | 0 |
6 | Bergeijk JO15-1JM | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 | 21 | 16 | 5 | 0 |
7 | Reusel Sport/CoTrans JO15-1 | 9 | 4 | 3 | 2 | 15 | 23 | 13 | 10 | 0 |
8 | Brabantia JO15-1 | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 17 | 29 | -12 | 0 |
9 | Woenselse Boys JO15-2 | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | 17 | 21 | -4 | 0 |
10 | DBS JO15-2 | 9 | 2 | 0 | 7 | 6 | 14 | 28 | -14 | 0 |
11 | DOSL JO15-1 | 9 | 1 | 1 | 7 | 4 | 11 | 36 | -25 | 0 |
12 | Rood Wit V JO15-1 | 9 | 1 | 0 | 8 | 3 | 12 | 37 | -25 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VOAB JO15-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 26 | 11 | 15 | 0 |
2 | ODC JO15-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 37 | 23 | 14 | 0 |
3 | Best Vooruit JO15-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 18 | 10 | 8 | 0 |
4 | Jong Brabant JO15-1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 15 | 10 | 5 | 0 |
5 | Beerse Boys JO15-1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 15 | 16 | -1 | 0 |
6 | ZIGO JO15-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 19 | 22 | -3 | 0 |
7 | RKDVC JO15-1 | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | 10 | 24 | -14 | 0 |
8 | Bladella JO15-1 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 3 | 27 | -24 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ODC JO15-1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 40 | 15 | 25 | 0 |
2 | Jong Brabant JO15-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 20 | 9 | 11 | 0 |
3 | Best Vooruit JO15-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 28 | 9 | 19 | 0 |
4 | RKVVO JO15-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 10 | 11 | -1 | 0 |
5 | Wilhelmina Boys JO15-1JM | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 15 | 16 | -1 | 0 |
6 | SBC JO15-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 14 | 13 | 1 | 0 |
7 | Bladella JO15-1 | 7 | 1 | 3 | 3 | 6 | 6 | 18 | -12 | 0 |
8 | Oirschot Vooruit JO15-1 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 3 | 45 | -42 | 0 |
Bladella JO15-2
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oirschot Vooruit JO15-3 | 9 | 8 | 0 | 1 | 24 | 37 | 9 | 28 | 0 |
2 | De Raven JO15-1JM | 9 | 7 | 0 | 2 | 21 | 32 | 14 | 18 | 0 |
3 | Bladella JO15-2 | 9 | 7 | 0 | 2 | 21 | 26 | 10 | 16 | 0 |
4 | Riethoven JO15-1JM | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 | 30 | 17 | 13 | 0 |
5 | Reusel Sport/CoTrans JO15-2 | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 | 22 | 22 | 0 | 0 |
6 | Beerse Boys JO15-2 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 20 | 11 | 9 | 0 |
7 | SBC JO15-3 | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 | 22 | 22 | 0 | 0 |
8 | Nieuw Woensel JO15-2 | 8 | 3 | 0 | 5 | 9 | 27 | 28 | -1 | 0 |
9 | Rhode/VSB JO15-3 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 17 | 24 | -7 | 0 |
10 | Bergeijk JO15-2 | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | 14 | 30 | -16 | 0 |
11 | SV Valkenswaard JO15-4JM | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | 15 | 37 | -22 | 0 |
12 | SJO Casteren-Netersel JO15-1JM | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 3 | 41 | -38 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO15-1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 28 | 9 | 19 | 0 |
2 | Hapert JO15-1JM | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 24 | 9 | 15 | 0 |
3 | RKDSV JO15-1JM | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 22 | 16 | 6 | 0 |
4 | Oirschot Vooruit JO15-2 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 15 | 11 | 4 | 0 |
5 | Spoord. Boys JO15-1JM | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 19 | 29 | -10 | 0 |
6 | Bladella JO15-2 | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | 9 | 15 | -6 | 0 |
7 | Beerse Boys JO15-2 | 7 | 0 | 3 | 4 | 3 | 14 | 28 | -14 | 0 |
8 | ST Steensel / Knegselse Boys JO15-1JM | 7 | 0 | 1 | 6 | 1 | 4 | 18 | -14 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EFC JO15-2JM | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 28 | 9 | 19 | 0 |
2 | Hapert JO15-1JM | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 24 | 8 | 16 | 0 |
3 | ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO15-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 29 | 19 | 10 | 0 |
4 | Bladella JO15-2 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 16 | 8 | 8 | 0 |
5 | Reusel Sport/CoTrans JO15-2 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 29 | 29 | 0 | 0 |
6 | Bergeijk JO15-2 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 13 | 32 | -19 | 0 |
7 | De Raven JO15-1JM | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | 22 | 34 | -12 | 0 |
8 | Terlo JO15-1 | 7 | 0 | 1 | 6 | 1 | 9 | 31 | -22 | 0 |
Bladella JO15-3
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terlo JO15-1 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 38 | 16 | 22 | 0 |
2 | ST Steensel / Knegselse Boys JO15-1JM | 9 | 6 | 2 | 1 | 20 | 25 | 3 | 22 | 0 |
3 | NWC JO15-3 | 7 | 6 | 1 | 0 | 19 | 34 | 9 | 25 | 0 |
4 | Acht JO15-3 | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 | 19 | 9 | 10 | 0 |
5 | S.V. Tongelre JO15-2 | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | 29 | 31 | -2 | 0 |
6 | SV Unitas'59 JO15-3JM | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | 31 | 12 | 19 | 0 |
7 | DVS JO15-2 | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 24 | 21 | 3 | 0 |
8 | RKVVO JO15-3 | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | 19 | 24 | -5 | 0 |
9 | DOSL JO15-2 | 8 | 3 | 0 | 5 | 9 | 19 | 25 | -6 | 0 |
10 | FC Eindhoven AV JO15-3 | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 | 15 | 45 | -30 | 0 |
11 | EFC JO15-3 | 9 | 1 | 1 | 7 | 4 | 13 | 42 | -29 | 0 |
12 | Bladella JO15-3 | 9 | 0 | 1 | 8 | 1 | 13 | 42 | -29 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SJO Casteren-Netersel JO15-1JM | 7 | 5 | 2 | 0 | 17 | 27 | 9 | 18 | 0 |
2 | RKVVO JO15-3 | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 28 | 7 | 21 | 0 |
3 | ZSV JO15-2 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 23 | 13 | 10 | 0 |
4 | Bladella JO15-3 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 20 | 15 | 5 | 0 |
5 | RKSV Nuenen JO15-3 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 15 | 28 | -13 | 0 |
6 | EFC JO15-4JM | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | 16 | 25 | -9 | 0 |
7 | SJVV JO15-2JM | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | 10 | 25 | -15 | 0 |
8 | Bruheze JO15-2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 8 | 25 | -17 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | S.V. Brandevoort JO15-2 | 7 | 6 | 1 | 0 | 19 | 28 | 5 | 23 | 0 |
2 | DBS JO15-3 | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 50 | 5 | 45 | 0 |
3 | DVS JO15-2 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 19 | 23 | -4 | 0 |
4 | EFC JO15-3 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 15 | 22 | -7 | 0 |
5 | SJO Casteren-Netersel JO15-1JM | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 15 | 32 | -17 | 0 |
6 | RKVVO JO15-3 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 19 | 23 | -4 | 0 |
7 | Bladella JO15-3 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 12 | 29 | -17 | 0 |
8 | Acht JO15-3 | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | 14 | 33 | -19 | 0 |
Bladella JO13-1
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EFC JO13-1 | 8 | 7 | 0 | 1 | 21 | 32 | 5 | 27 | 0 |
2 | Bladella JO13-1 | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 | 25 | 11 | 14 | 0 |
3 | Dommelen JO13-1JM | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 | 22 | 14 | 8 | 0 |
4 | Nieuw Woensel JO13-1 | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 | 33 | 34 | -1 | 0 |
5 | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | 20 | 17 | 3 | 0 |
6 | RKVVO JO13-1JM | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 11 | 10 | 1 | 0 |
7 | Acht JO13-1 | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 18 | 18 | 0 | 0 |
8 | Brabantia JO13-2 | 8 | 3 | 0 | 5 | 9 | 13 | 16 | -3 | 0 |
9 | Wilhelmina Boys JO13-2 | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | 10 | 18 | -8 | 0 |
10 | RPC JO13-2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 2 | 13 | -11 | 0 |
11 | Best Vooruit JO13-1 | 9 | 0 | 2 | 7 | 2 | 5 | 35 | -30 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella JO13-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 18 | 8 | 10 | 0 |
2 | Dommelen JO13-1JM | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 23 | 12 | 11 | 0 |
3 | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 21 | 10 | 11 | 0 |
4 | EFC JO13-1 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 32 | 6 | 26 | 0 |
5 | DOSL JO13-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 15 | 10 | 5 | 0 |
6 | Hapert, JO13-1JM | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 5 | 36 | -31 | 0 |
7 | Bergeijk JO13-1 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 4 | 36 | -32 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oirschot Vooruit JO13-1 | 7 | 5 | 2 | 0 | 17 | 30 | 11 | 19 | 0 |
2 | Dommelen JO13-1JM | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 25 | 11 | 14 | 0 |
3 | EFC JO13-1 | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | 24 | 8 | 16 | 0 |
4 | Reusel Sport/CoTrans JO13-1 | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | 28 | 17 | 11 | 0 |
5 | Bladella JO13-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 18 | 17 | 1 | 0 |
6 | RPC JO13-2 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 6 | 11 | -5 | 0 |
7 | Brabantia JO13-2 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 7 | 30 | -23 | 0 |
8 | UNA JO13-2JM | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 7 | 40 | -33 | 0 |
Bladella JO13-2
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rood Wit V JO13-2 | 9 | 9 | 0 | 0 | 27 | 47 | 4 | 43 | 0 |
2 | FC Cranendonck JO13-1 | 8 | 6 | 1 | 1 | 19 | 29 | 7 | 22 | 0 |
3 | SV Valkenswaard JO13-3 | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 | 34 | 25 | 9 | 0 |
4 | Dommelen JO13-2JM | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 | 25 | 19 | 6 | 0 |
5 | Terlo JO13-1 | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | 22 | 17 | 5 | 0 |
6 | UNA JO13-3JM | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 19 | 24 | -5 | 0 |
7 | Reusel Sport/CoTrans JO13-2 | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | 14 | 19 | -5 | 0 |
8 | RPC JO13-5 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 11 | 25 | -14 | 0 |
9 | ZSC JO13-1JM | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 17 | 35 | -18 | 0 |
10 | Bladella JO13-2 | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | 22 | 23 | -1 | 0 |
11 | FC Eindhoven AV JO13-3 | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 6 | 48 | -42 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marvilde JO13-2 | 7 | 6 | 1 | 0 | 19 | 33 | 12 | 21 | 0 |
2 | Reusel Sport/CoTrans JO13-2 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 18 | 17 | 1 | 0 |
3 | SV Valkenswaard JO13-3 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 16 | 19 | -3 | 0 |
4 | Rood Wit V JO13-2 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 21 | 15 | 6 | 0 |
5 | Dommelen JO13-2JM | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 20 | 22 | -2 | 0 |
6 | Terlo JO13-1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 20 | 24 | -4 | 0 |
7 | Bladella JO13-2 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 13 | 16 | -3 | 0 |
8 | SJO Casteren-Netersel JO13-1JM | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | 8 | 24 | -16 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST Steensel/Knegselse Boys JO13-1JM | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 33 | 9 | 24 | 0 |
2 | Dommelen JO13-2JM | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 28 | 14 | 14 | 0 |
3 | Bladella JO13-2 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 28 | 12 | 16 | 0 |
4 | Terlo JO13-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 27 | 12 | 15 | 0 |
5 | Reusel Sport/CoTrans JO13-2 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 16 | 18 | -2 | 0 |
6 | EFC JO13-3JM | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 14 | 34 | -20 | 0 |
7 | ZSC JO13-1JM | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 37 | 31 | 6 | 0 |
8 | Bergeijk JO13-2 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 5 | 58 | -53 | 0 |
Bladella MO20-1
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SV Someren MO20-1 | 8 | 7 | 0 | 1 | 21 | 37 | 8 | 29 | 0 |
2 | RKHSV MO20-1 | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 | 27 | 13 | 14 | 0 |
3 | Sparta'25 MO20-1 | 10 | 3 | 5 | 2 | 14 | 21 | 19 | 2 | 0 |
4 | SBC MO20-1 | 7 | 3 | 3 | 1 | 12 | 17 | 15 | 2 | 0 |
5 | Bergeijk MO20-1 | 9 | 3 | 0 | 6 | 9 | 11 | 26 | -15 | 0 |
6 | Nieuw Woensel MO20-1 | 9 | 1 | 3 | 5 | 6 | 11 | 16 | -5 | 0 |
7 | Bladella MO20-1 | 8 | 1 | 1 | 6 | 4 | 19 | 46 | -27 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella MO20-1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 37 | 8 | 29 | 0 |
2 | Bergeijk MO20-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 25 | 8 | 17 | 0 |
3 | Irene MO20-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 9 | 16 | -7 | 0 |
4 | Wilhelmina Boys MO20-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 9 | 17 | -8 | 0 |
5 | Sparta'25 MO20-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 13 | 6 | 7 | 0 |
6 | SVO RDM MO20-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 12 | 13 | -1 | 0 |
7 | Rhode/VSB MO20-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 7 | 25 | -18 | 0 |
8 | VOW MO20-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 8 | 27 | -19 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nieuw Woensel MO20-1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 36 | 3 | 33 | 0 |
2 | FC Eindhoven AV MO20-1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 23 | 9 | 14 | 0 |
3 | Bladella MO20-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 31 | 16 | 15 | 0 |
4 | SVO RDM MO20-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 14 | 16 | -2 | 0 |
5 | Bruheze MO20-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 10 | 13 | -3 | 0 |
6 | Wilhelmina Boys MO20-1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 10 | 27 | -17 | 0 |
7 | Bergeijk MO20-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 10 | 19 | -9 | 0 |
8 | Rhode/VSB MO20-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 4 | 35 | -31 | 0 |
Bladella MO17-1
- MO17 Final League (4e fase)
- 294 MO17 (3e fase)
- 293 MO17 (2e fase)
- 292 MO17 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella MO17-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | SV Budel MO17-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | ST MBC '13/FC Maasgouw MO17-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | RKHSV MO17-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Sittard MO17-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | ZIGO MO17-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella MO17-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 22 | 16 | 6 | 0 |
2 | Rijen MO17-1 (9-tal) | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | 23 | 18 | 5 | 0 |
3 | Beerse Boys MO17-1 | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | 23 | 16 | 7 | 0 |
4 | DESK MO17-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 14 | 7 | 7 | 0 |
5 | SVO RDM MO17-1 | 8 | 2 | 0 | 6 | 6 | 13 | 22 | -9 | 0 |
6 | Marvilde MO17-2 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 9 | 25 | -16 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beerse Boys MO17-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 29 | 12 | 17 | 0 |
2 | DESK MO17-1 | 7 | 3 | 3 | 1 | 12 | 20 | 17 | 3 | 0 |
3 | SVSSS MO17-1 | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 29 | 10 | 19 | 0 |
4 | SVO RDM MO17-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 16 | 18 | -2 | 0 |
5 | Rijen MO17-1 (9-tal) | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 20 | 23 | -3 | 0 |
6 | Bladella MO17-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 23 | 30 | -7 | 0 |
7 | VV Trinitas Oisterwijk MO17-1 (9-tal) | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 9 | 17 | -8 | 0 |
8 | VOAB MO17-1 (9-tal) | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6 | 25 | -19 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST RKVV Bergeijk/Terlo MO17-1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 38 | 3 | 35 | 0 |
2 | FC Eindhoven AV MO17-2 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 35 | 3 | 32 | 0 |
3 | SVO RDM MO17-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 12 | 19 | -7 | 0 |
4 | Bladella MO17-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 21 | 31 | -10 | 0 |
5 | RKVVO MO17-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 12 | 14 | -2 | 0 |
6 | SV Budel MO17-2 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 8 | 24 | -16 | 0 |
7 | Marvilde MO17-2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 9 | 26 | -17 | 0 |
8 | SV Valkenswaard MO17-1 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 7 | 22 | -15 | 0 |
Bladella MO13-1
- MO13 Final League (4e fase)
- 310 MO13 (3e fase)
- 309 MO13 (2e fase)
- 308 MO13 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella MO13-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Blauw Geel'38/JUMBO MO13-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | SV De Braak MO13-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | ELI MO13-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | ST FC Maasgouw/MBC'13 MO13-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VOAB MO13-1 | 8 | 7 | 0 | 1 | 21 | 26 | 14 | 12 | 0 |
2 | FC Tilburg MO13-1 | 9 | 7 | 0 | 2 | 21 | 39 | 19 | 20 | 0 |
3 | Bladella MO13-1 | 9 | 6 | 1 | 2 | 19 | 27 | 20 | 7 | 0 |
4 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 20 | 16 | 4 | 0 |
5 | Gilze MO13-1 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 23 | 39 | -16 | 0 |
6 | Marvilde MO13-1 | 9 | 1 | 3 | 5 | 6 | 10 | 19 | -9 | 0 |
7 | Zwaluw VFC MO13-1 | 9 | 0 | 2 | 7 | 2 | 12 | 30 | -18 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VOAB MO13-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 15 | 16 | 4 | 12 | 0 |
2 | Bladella MO13-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 11 | 9 | 2 | 0 |
3 | SCG'18 MO13-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 11 | 9 | 2 | 0 |
4 | FC Tilburg MO13-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 15 | 12 | 3 | 0 |
5 | Marvilde MO13-1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 6 | 11 | -5 | 0 |
6 | Nieuw Woensel MO13-1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 4 | 13 | -9 | 0 |
7 | Zwaluw VFC MO13-1 | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | 8 | 13 | -5 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella MO13-1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 27 | 1 | 26 | 0 |
2 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 36 | 8 | 28 | 0 |
3 | Baardwijk MO13-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 17 | 4 | 13 | 0 |
4 | VOAB MO13-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 9 | 18 | -9 | 0 |
5 | WSC MO13-1 (9-tal) | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 16 | 19 | -3 | 0 |
6 | Nieuwkuijk MO13-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 11 | 21 | -10 | 0 |
7 | FC Tilburg MO13-2 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 6 | 26 | -20 | 0 |
8 | SVO RDM MO13-2 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 8 | 33 | -25 | 0 |
Bladella JO12-1
- 0336 Onder 12 (4e fase)
- 0332 Onder 12 (3e fase)
- 0331 Onder 12 (2e fase)
- 0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SJO Casteren-Netersel JO12-1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 12 | 9 | 3 | 0 |
2 | Reusel Sport/CoTrans JO12-2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 12 | 4 | 8 | 0 |
3 | Bladella JO12-1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 7 | 3 | 4 | 0 |
4 | Viola JO12-1 JM | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 7 | 5 | 2 | 0 |
5 | Hilvaria JO12-1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 0 |
6 | ST HMVV/Hulsel JO12-1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 10 | 24 | -14 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EFC JO12-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | 45 | 10 | 35 | 0 |
2 | Gestel JO12-2JM | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 22 | 12 | 10 | 0 |
3 | RPC JO12-3 | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | 19 | 15 | 4 | 0 |
4 | DBS JO12-2 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 37 | 24 | 13 | 0 |
5 | Bladella JO12-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 22 | 31 | -9 | 0 |
6 | Hapert JO12-1 | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | 20 | 30 | -10 | 0 |
7 | SV Valkenswaard JO12-2JM | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 10 | 30 | -20 | 0 |
8 | Brabantia JO12-3 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 13 | 36 | -23 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brabantia JO12-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | 50 | 9 | 41 | 0 |
2 | EFC JO12-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 29 | 17 | 12 | 0 |
3 | Bladella JO12-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 37 | 15 | 22 | 0 |
4 | SV Valkenswaard JO12-2JM | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 15 | 23 | -8 | 0 |
5 | Gestel JO12-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 18 | 18 | 0 | 0 |
6 | DBS JO12-3 | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | 22 | 36 | -14 | 0 |
7 | De Raven JO12-1JM | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 11 | 28 | -17 | 0 |
8 | RKVVO JO12-2 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 42 | -36 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DVS JO12-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 30 | 17 | 13 | 0 |
2 | RPC JO12-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 27 | 11 | 16 | 0 |
3 | DBS JO12-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 23 | 13 | 10 | 0 |
4 | SV Budel JO12-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 28 | 23 | 5 | 0 |
5 | SV Valkenswaard JO12-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 21 | 22 | -1 | 0 |
6 | Marvilde JO12-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 20 | 15 | 5 | 0 |
7 | FC Eindhoven AV JO12-2 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 12 | 21 | -9 | 0 |
8 | Bladella JO12-1 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 10 | 49 | -39 | 0 |
Bladella JO12-2
- 0336 Onder 12 (4e fase)
- 0332 Onder 12 (3e fase)
- 0331 Onder 12 (2e fase)
- 0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Reeks
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hapert JO12-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 20 | 1 | 19 | 0 |
2 | DBS JO12-3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 6 | 3 | 3 | 0 |
3 | SV Valkenswaard JO12-2JM | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 4 | 3 | 1 | 0 |
4 | De Raven JO12-1JM | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 8 | -6 | 0 |
5 | Dommelen JO12-1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 8 | -7 | 0 |
6 | Bladella JO12-2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 12 | -10 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-4 | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 25 | 5 | 20 | 0 |
2 | Bladella JO12-2 | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 33 | 19 | 14 | 0 |
3 | Reusel Sport/CoTrans JO12-3 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 41 | 19 | 22 | 0 |
4 | Oirschot Vooruit JO12-2 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 24 | 18 | 6 | 0 |
5 | SVSOS JO12-1JM | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 25 | 21 | 4 | 0 |
6 | SDO'39 JO12-1JM | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 11 | 30 | -19 | 0 |
7 | FC Tilburg JO12-5 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 11 | 35 | -24 | 0 |
8 | VOAB JO12-5 | 7 | 0 | 1 | 6 | 1 | 14 | 37 | -23 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST Knegselse Boys / Steensel JM12-1JM | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 46 | 15 | 31 | 0 |
2 | DBS JO12-4 | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 18 | 9 | 9 | 0 |
3 | SJO DEES/Vessem JO12-1JM | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 20 | 10 | 10 | 0 |
4 | EFC JO12-2 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 20 | 14 | 6 | 0 |
5 | Bladella JO12-2 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 35 | 36 | -1 | 0 |
6 | Best Vooruit JO12-4 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 8 | 19 | -11 | 0 |
7 | SBC JO12-3JM | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 20 | 39 | -19 | 0 |
8 | RKVVO JO12-4 | 7 | 0 | 2 | 5 | 2 | 13 | 38 | -25 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SJO Casteren-Netersel JO12-1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 56 | 10 | 46 | 0 |
2 | Hoogeloon JO12-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 30 | 17 | 13 | 0 |
3 | Bladella JO12-2 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 38 | 24 | 14 | 0 |
4 | ST Knegselse Boys/Steensel JM12-2JM | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 29 | 26 | 3 | 0 |
5 | SJO DEES/Vessem JO12-1JM | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 24 | 24 | 0 | 0 |
6 | EFC JO12-3JM | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 16 | 33 | -17 | 0 |
7 | Reusel Sport/CoTrans JO12-3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 23 | 43 | -20 | 0 |
8 | Hapert JO12-2JM | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 10 | 49 | -39 | 0 |
Bladella JO11-1 (J/M)
- 0289 Onder 11 (4e fase)
- 0270 Onder 11 (3e fase)
- 0269 Onder 11 (2e fase)
- 0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hapert JO11-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 19 | 8 | 11 | 0 |
2 | Reusel Sport/CoTrans JO11-1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 11 | 2 | 9 | 0 |
3 | EFC JO11-1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 11 | 4 | 7 | 0 |
4 | De Raven JO11-1JM | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 10 | -5 | 0 |
5 | Dommelen JO11-1JM | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 15 | -9 | 0 |
6 | Bladella JO11-1JM | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 16 | -13 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella JO11-1JM | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | 68 | 12 | 56 | 0 |
2 | De Raven JO11-1JM | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 55 | 10 | 45 | 0 |
3 | Riethoven JO11-1JM | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 38 | 14 | 24 | 0 |
4 | ST HMVV/Hulsel JO11-2 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 37 | 28 | 9 | 0 |
5 | Terlo JO11-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 24 | 35 | -11 | 0 |
6 | EFC JO11-2 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 25 | 45 | -20 | 0 |
7 | Bergeijk JO11-2 | 7 | 0 | 1 | 6 | 1 | 15 | 61 | -46 | 0 |
8 | SJO DEES/Vessem JO11-2 | 7 | 0 | 1 | 6 | 1 | 15 | 72 | -57 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DOSKO'32 JO11-1JM | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 28 | 13 | 15 | 0 |
2 | ST HMVV/Hulsel JO11-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 27 | 14 | 13 | 0 |
3 | Hapert JO11-1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 23 | 18 | 5 | 0 |
4 | Marvilde JO11-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 15 | 10 | 5 | 0 |
5 | RKVVO JO11-2 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 16 | 18 | -2 | 0 |
6 | Dommelen JO11-1JM | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 20 | 30 | -10 | 0 |
7 | Bladella JO11-1JM | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 10 | 27 | -17 | 0 |
8 | De Raven JO11-1JM | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | 7 | 16 | -9 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bergeijk JO11-1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 35 | 13 | 22 | 0 |
2 | RPC JO11-2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 32 | 14 | 18 | 0 |
3 | De Valk JO11-1JM | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 16 | 12 | 4 | 0 |
4 | EFC JO11-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 31 | 16 | 15 | 0 |
5 | SV Valkenswaard JO11-1JM | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 26 | 28 | -2 | 0 |
6 | FC Cranendonck JO11-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 19 | 25 | -6 | 0 |
7 | SV Budel JO11-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 19 | 43 | -24 | 0 |
8 | Bladella JO11-1JM | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 18 | 45 | -27 | 0 |
Bladella JO11-2 (J/M)
- 0289 Onder 11 (4e fase)
- 0270 Onder 11 (3e fase)
- 0269 Onder 11 (2e fase)
- 0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella JO11-2JM | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 10 | 4 | 6 | 0 |
2 | Bergeijk MO11-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 24 | 9 | 15 | 0 |
3 | Rood Wit V JO11-3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 20 | 8 | 12 | 0 |
4 | Reusel Sport/CoTrans JO11-4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 11 | 21 | -10 | 0 |
5 | RKVVO JO11-6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 16 | 25 | -9 | 0 |
6 | Hapert JO11-2JM | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 15 | -14 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GSBW JO11-1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 28 | 20 | 8 | 0 |
2 | EDN'56 JO11-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 41 | 14 | 27 | 0 |
3 | Bladella JO11-2JM | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 30 | 10 | 20 | 0 |
4 | SVSSS JO11-3 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 20 | 14 | 6 | 0 |
5 | FC Tilburg JO11-4 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 34 | 27 | 7 | 0 |
6 | Reusel Sport/CoTrans JO11-4 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 21 | 40 | -19 | 0 |
7 | VOAB JO11-8 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 21 | 34 | -13 | 0 |
8 | Hapert JO11-2JM | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 11 | 47 | -36 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SJO DEES/Vessem JO11-2 | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 30 | 17 | 13 | 0 |
2 | Reusel Sport/CoTrans JO11-2JM | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 30 | 19 | 11 | 0 |
3 | RKDSV JO11-1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 32 | 21 | 11 | 0 |
4 | Tuldania JO11-1JM | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 28 | 18 | 10 | 0 |
5 | Beerse Boys, JO11-2JM | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 22 | 18 | 4 | 0 |
6 | Dommelen JO11-2JM | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 25 | 29 | -4 | 0 |
7 | Bladella JO11-2JM | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 23 | 33 | -10 | 0 |
8 | VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 13 | 48 | -35 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SJO Casteren-Netersel JO11-1JM | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 34 | 10 | 24 | 0 |
2 | SJO DEES/Vessem JO11-2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 29 | 21 | 8 | 0 |
3 | UNA JO11-2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 31 | 2 | 29 | 0 |
4 | Bladella JO11-2JM | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 13 | 20 | -7 | 0 |
5 | Tuldania JO11-1JM | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 14 | 19 | -5 | 0 |
6 | Beerse Boys, JO11-2JM | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 10 | 22 | -12 | 0 |
7 | EDN'56 JO11-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 6 | 43 | -37 | 0 |
Bladella JO11-3 (J/M)
- 0289 Onder 11 (4e fase)
- 0270 Onder 11 (3e fase)
- 0269 Onder 11 (2e fase)
- 0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 20 | 9 | 11 | 0 |
2 | Dommelen JO11-3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 8 | 2 | 6 | 0 |
3 | Bergeijk JO11-2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 | 0 |
4 | EFC JO11-3JM | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 13 | 19 | -6 | 0 |
5 | ZSC JO11-1JM | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6 | 7 | -1 | 0 |
6 | Bladella JO11-3JM | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 11 | -7 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SJO Casteren-Netersel JO11-1JM | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 33 | 18 | 15 | 0 |
2 | De Weebosch JO11-1 | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | 29 | 16 | 13 | 0 |
3 | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | 7 | 3 | 3 | 1 | 12 | 23 | 19 | 4 | 0 |
4 | Beerse Boys, JO11-2JM | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 27 | 26 | 1 | 0 |
5 | Dommelen JO11-3 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 16 | 24 | -8 | 0 |
6 | Rood Wit V JO11-3 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 23 | 29 | -6 | 0 |
7 | ST Steensel/Knegselse Boys JO11-1 | 7 | 1 | 3 | 3 | 6 | 13 | 21 | -8 | 0 |
8 | Bladella JO11-3JM | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 17 | 28 | -11 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bergeijk JO11-2 | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | 35 | 21 | 14 | 0 |
2 | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 28 | 16 | 12 | 0 |
3 | ST Steensel/Knegselse Boys JO11-1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 24 | 17 | 7 | 0 |
4 | SV Valkenswaard JO11-3JM | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 28 | 27 | 1 | 0 |
5 | Bladella JO11-3JM | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 19 | 27 | -8 | 0 |
6 | Dommelen JO11-3 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 26 | 18 | 8 | 0 |
7 | ZSC JO11-1JM | 7 | 1 | 4 | 2 | 7 | 19 | 26 | -7 | 0 |
8 | EFC JO11-3JM | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | 17 | 44 | -27 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terlo JO11-1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 54 | 15 | 39 | 0 |
2 | ST Steensel/Knegselse Boys JO11-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 41 | 19 | 22 | 0 |
3 | EFC JO11-3JM | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 37 | 21 | 16 | 0 |
4 | Bergeijk JO11-2 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 41 | 28 | 13 | 0 |
5 | ZSC JO11-1JM | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 32 | 30 | 2 | 0 |
6 | Bladella JO11-3JM | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 26 | 37 | -11 | 0 |
7 | De Weebosch JO11-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 25 | 53 | -28 | 0 |
8 | Reusel Sport/CoTrans JO11-4 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 7 | 60 | -53 | 0 |
Bladella JO10-1
- 0290 Onder 10 (4e fase)
- 0266 Onder 10 (3e fase)
- 0273 Onder 10 (2e fase)
- 0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bergeijk JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | EFC JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | RKVVO JO10-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Reusel Sport/CoTrans JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Bladella JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Marvilde JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ODC JO10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | VOAB JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Oirschot Vooruit JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Bladella JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | EFC JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | DBS JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Reusel Sport/CoTrans JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Were Di JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dommelen JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Rood Wit V JO10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Bladella JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Beerse Boys JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | DVS JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | SV Valkenswaard JO10-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Hoogeloon JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | EFC JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EFC JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Marvilde JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | De Valk JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Dommelen JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Bergeijk JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Bladella JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | SV Valkenswaard JO10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bladella JO10-2
- 0290 Onder 10 (4e fase)
- 0266 Onder 10 (3e fase)
- 0273 Onder 10 (2e fase)
- 0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oirschot Vooruit JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | RKVVO JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | ST HMVV/Hulsel JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Bladella JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Reusel Sport/CoTrans JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Beerse Boys JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hoogeloon JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | ST HMVV/Hulsel JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Were Di JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | RKVVO JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Oirschot V. JO10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Bladella JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Hilvaria JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | OVC'26 JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VOAB JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Rijen JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Sarto JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Gloria UC JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Chaam JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Bladella JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | SV Reeshof JO10-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | TSV Gudok JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beerse Boys JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | RKVVO JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Oirschot V. JO10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Hoogeloon JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Bladella JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Were Di JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | DBS JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Best Vooruit JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bladella JO10-3
- 0290 Onder 10 (4e fase)
- 0266 Onder 10 (3e fase)
- 0273 Onder 10 (2e fase)
- 0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Eindhoven AV JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | RPC JO10-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Waalre JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Bladella JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | DVS JO10-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | DBS JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gestel JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | RKVVO JO10-5JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Bladella JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | EFC JO10-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Brabantia JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | DBS JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Waalre JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | UNA JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST Knegselse Boys / Steensel JM10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Bladella JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Dommelen JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | De Raven JO10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | SV Valkenswaard JO10-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | FC Eindhoven AV JO10-4JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Marvilde JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Waalre JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Bergeijk JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | ST HMVV/Hulsel JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | ZSC JO10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Rood Wit V JO10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Reusel Sport/CoTrans JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | RKVVO JO10-4JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Hapert JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bladella JO10-4
- 0290 Onder 10 (4e fase)
- 0266 Onder 10 (3e fase)
- 0273 Onder 10 (2e fase)
- 0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella JO10-4JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Dommelen JO10-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | De Raven JO10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | EFC JO10-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | DOSKO'32 JO10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | ST Knegselse Boys / Steensel JM10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella JO10-4JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | ST Knegselse Boys / Steensel JM10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | De Raven JO10-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Reusel Sport/CoTrans JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | FC Eindhoven AV MO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Terlo JO10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Dommelen JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Rood Wit V JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wilhelmina Boys JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Beerse Boys JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | RKVVO JO10-5JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | FC Eindhoven AV JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Oirschot V. JO10-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Best Vooruit JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Acht JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Bladella JO10-4JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EFC JO10-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | De Raven JO10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Hapert JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Bladella JO10-4JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | DOSKO'32 JO10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | ST Knegselse Boys / Steensel JM10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | SJO Casteren-Netersel JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Reusel Sport/CoTrans JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bladella JO10-5
- 0290 Onder 10 (4e fase)
- 0266 Onder 10 (3e fase)
- 0273 Onder 10 (2e fase)
- 0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKDSV JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Beerse Boys JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Bladella JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | SJO Casteren-Netersel JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | SJO DEES/Vessem JO10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | SVSOS JO10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EFC JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | De Raven JO10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Bergeijk, JO10-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Beerse Boys JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Hapert JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | DOSKO'32 JO10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Bladella JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | SJO Casteren-Netersel JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reusel Sport/CoTrans JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Bladella JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Bergeijk, JO10-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | DOSKO'32 JO10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | EFC JO10-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Dommelen JO10-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | De Raven JO10-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | ZSC JO10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dommelen JO10-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Reusel Sport/CoTrans JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Bergeijk, JO10-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Terlo JO10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Bladella JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | EFC JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | De Raven JO10-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bladella JO9-1
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hoogeloon JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | EFC JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | RKDSV JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | ST HMVV/Hulsel JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Hilvaria JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Bladella JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | SJO DEES/Vessem JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | ST HMVV/Hulsel JO9-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Hoogeloon JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Dommelen JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | DBS JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Marvilde JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | RKVVO JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKDSV JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Bladella JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | ST HMVV/Hulsel JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Wilhelmina Boys JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | VV Trinitas Oisterwijk JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Oirschot Vooruit JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Rood Wit V JO9-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | SJO DEES/Vessem JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beerse Boys JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Bergeijk JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Bladella JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | EFC JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | SV Unitas'59 JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | RPC JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Wilhelmina Boys JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bladella JO9-2
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST HMVV/Hulsel JO9-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | ST Steensel/Knegselse Boys JO9-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Bladella JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | SJO Casteren-Netersel JO9-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | DBS JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Reusel Sport/CoTrans JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BES JO9-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Reusel Sport/CoTrans JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Bergeijk JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Bladella JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | EFC JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | ST Steensel/Knegselse Boys JO9-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Riethoven JO9-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | SJO Casteren-Netersel JO9-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | De Raven JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Reusel Sport/CoTrans JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | EFC JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | ST Steensel/Knegselse Boys JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Hapert, JO9-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Bergeijk JO9-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Bladella JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hapert, JO9-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | EFC JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Beerse Boys JO9-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Reusel Sport/CoTrans JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Bladella JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | ST Steensel/Knegselse Boys JO9-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | SJO Casteren-Netersel JO9-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | SJO DEES/Vessem JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bladella JO8-1
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Wilhelmina Boys JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Brabantia JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Woenselse Boys JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | EFC JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Reusel Sport/CoTrans JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Bergeijk JO8-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | SV Unitas'59 JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | RPC JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | NWC JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Acht JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | SV Valkenswaard JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Brabantia JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | RKVVO JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | SV Someren JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ODC JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | SCG'18 JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Zwaluw VFC JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | GSBW JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Bladella JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Reusel Sport/CoTrans JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | VV Trinitas Oisterwijk JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Were Di JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EFC JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Brabantia JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | EFC JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | DBS JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | DVS JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Bergeijk JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Bladella JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bladella JO8-2
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bergeijk JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | ZSC JO8-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Reusel Sport/CoTrans JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Bladella JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Dommelen JO8-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | EFC JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EFC, JO8-4JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | ST Knegselse Boys / Steensel JM8-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | SJO DEES/Vessem JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Hilvaria JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Hapert JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Hoogeloon JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Bladella JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | SJO Casteren-Netersel JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RPC JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | RKVVO, JO8-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | FC Eindhoven AV JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Waalre JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Bladella JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Wilhelmina Boys JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | SV Unitas'59 JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Hapert JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UNA JO8-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Best Vooruit JO8-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | EFC JO8-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Oirschot Vooruit JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Hoogeloon JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Rood Wit V JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Bladella JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Beerse Boys JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bladella JO8-3
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SV Valkenswaard JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | EFC, JO8-4JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Dommelen JO8-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Bladella JO8-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Rood Wit V JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Terlo JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dommelen JO8-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | ST Knegselse Boys / Steensel JM8-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | RKVVO JO8-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | SJO DEES/Vessem JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Bladella JO8-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Bergeijk JO8-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Hapert JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | De Raven JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST Knegselse Boys / Steensel JM8-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Bladella JO8-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Hapert JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Terlo JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Reusel Sport/CoTrans JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Dommelen JO8-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella JO8-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | SJO DEES/Vessem JO8-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Hapert JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Dommelen JO8-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | RPC JO8-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | ST Knegselse Boys / Steensel JM8-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Reusel Sport/CoTrans JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | RKVVO, JO8-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bladella JO8-4
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella JO8-4JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | ST HMVV/Hulsel JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Hapert JO8-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Beerse Boys JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | RKVVO JO8-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | ST Knegselse Boys / Steensel JM8-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKVVO, JO8-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Terlo JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Waalre JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | SV Valkenswaard JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Dommelen JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Bladella JO8-4JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Reusel Sport/CoTrans JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Hapert JO8-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella JO8-4JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Hapert JO8-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | ST Knegselse Boys / Steensel JM8-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Reusel Sport/CoTrans JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Rood Wit V JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Dommelen JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Waalre JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | ZSC JO8-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hapert JO8-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | ST HMVV/Hulsel JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | SDO'39 JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Bladella JO8-4JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Reusel Sport/CoTrans JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Hilvaria JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | SJO Casteren-Netersel JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | DOSKO'32 JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bladella JO8-5
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hapert JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Reusel Sport/CoTrans JO8-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Bladella JO8-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | SJO Casteren-Netersel JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | EFC JO8-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Hoogeloon JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jong Brabant JO8-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | RKDSV JO8-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Bladella JO8-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | SDO'39 JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Reusel Sport/CoTrans JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | ST HMVV/Hulsel JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | EDN'56 JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Hilavaria JO8-4JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bladella JO7-1a
Er is geen standoverzicht beschikbaar
Bladella JO7-1b
Er is geen standoverzicht beschikbaar
Bladella JO6-1a
Er is geen standoverzicht beschikbaar
Bladella JO6-1b
Er is geen standoverzicht beschikbaar
VV Bladella - Sportpark De Smagtenbocht, Bossingel 7, 5531 NH Bladel - Tel. 0497 38 19 24 - Banknummer NL83RABO0107588439 - KVKnummer 40235434 - BTWnummer NL2651786B01