E-Pupillen (voorjaar), 5e klasse 5.98
Bladella E6
Teamleden
Spelers | |||||||
Bjorn van Buytene | |||||||
Roman Duijvelaar | |||||||
Cas Schoenmakers | |||||||
Jaap Willemse | |||||||
Guus Wouters |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-05-2016 11:00 | De Weebosch E2 | VOAB E10 | 122960 | 5-5 | ||
C | 23-04-2016 11:00 | De Weebosch E2 | Spoordonkse Boys E2G | 122958 | 2-9 | ||
C | 23-04-2016 10:00 | Bladella E6 | RKVVO E5 | 120681 | 2-2 | ||
C | 23-04-2016 08:45 | UNA E7G | VOAB E10 | 121250 | 2-3 | ||
C | 20-04-2016 18:45 | De Weebosch E2 | Bladella E6 | 122956 | 2-11 | ||
C | 16-04-2016 08:45 | VOAB E10 | De Weebosch E2 | 122601 | 3-1 | ||
C | 16-04-2016 09:30 | Spoordonkse Boys E2G | Bladella E6 | 121185 | 5-2 | ||
C | 16-04-2016 10:30 | RKVVO E5 | UNA E7G | 120797 | 5-0 | ||
C | 13-04-2016 18:30 | UNA E7G | RKVVO E5 | 121248 | 2-10 | ||
C | 09-04-2016 08:45 | UNA E7G | Spoordonkse Boys E2G | 121249 | 1-12 | ||
C | 09-04-2016 08:45 | VOAB E10 | RKVVO E5 | 122598 | 1-2 | ||
C | 09-04-2016 10:00 | Bladella E6 | De Weebosch E2 | 120685 | 5-1 | ||
C | 02-04-2016 11:00 | De Weebosch E2 | UNA E7G | 122959 | 2-4 | ||
C | 02-04-2016 10:00 | Bladella E6 | VOAB E10 | 120684 | 3-1 | ||
C | 02-04-2016 09:30 | Spoordonkse Boys E2G | RKVVO E5 | 121186 | 4-5 | ||
C | 26-03-2016 09:30 | Spoordonkse Boys E2G | VOAB E10 | 121188 | 6-1 | ||
C | 23-03-2016 18:45 | De Weebosch E2 | RKVVO E5 | 122957 | 3-5 | ||
C | 23-03-2016 19:00 | VOAB E10 | UNA E7G | 122600 | 2-4 | ||
C | 19-03-2016 09:00 | UNA E7G | Bladella E6 | 121247 | 0-4 | ||
C | 19-03-2016 08:45 | VOAB E10 | Spoordonkse Boys E2G | 122599 | 0-3 | ||
C | 19-03-2016 10:30 | RKVVO E5 | De Weebosch E2 | 120799 | 8-2 | ||
C | 12-03-2016 09:30 | Spoordonkse Boys E2G | De Weebosch E2 | 121189 | 5-3 | ||
C | 12-03-2016 10:30 | RKVVO E5 | Bladella E6 | 120795 | 2-6 | ||
C | 05-03-2016 10:00 | Bladella E6 | Spoordonkse Boys E2G | 120682 | 5-4 | ||
C | 27-02-2016 09:00 | UNA E7G | De Weebosch E2 | 121251 | 2-3 | ||
C | 27-02-2016 10:30 | RKVVO E5 | Spoordonkse Boys E2G | 120796 | 2-3 | ||
C | 27-02-2016 08:45 | VOAB E10 | Bladella E6 | 122597 | 1-3 | ||
C | 20-02-2016 10:30 | RKVVO E5 | VOAB E10 | 120798 | 1-1 | ||
C | 20-02-2016 09:30 | Spoordonkse Boys E2G | UNA E7G | 121187 | 8-1 | ||
C | 23-01-2016 10:00 | Bladella E6 | UNA E7G | 120683 | 5-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 24-10-2015 10:45 | ST Netersel/Casteren E1 ZA | Reusel Sport/Faes Gr E6 ZA | 11566 | 7-3 | ||
B | 24-10-2015 11:15 | HMVV E2 ZA | Bladella E6 ZA | 11841 | 8-0 | ||
B | 05-09-2015 11:15 | HMVV E2 ZA | ST Netersel/Casteren E1 ZA | 10916 | 11-0 | ||
B | 05-09-2015 10:00 | Bladella E6 ZA | Reusel Sport/Faes Gr E6 ZA | 11479 | 3-3 | ||
B | 29-08-2015 10:45 | ST Netersel/Casteren E1 ZA | Bladella E6 ZA | 10343 | 5-3 | ||
B | 29-08-2015 10:15 | Reusel Sport/Faes Gr E6 ZA | HMVV E2 ZA | 10596 | 3-13 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 05-12-2015 11:00 | Riethoven E2 | Dommelen E8G | 100078 | 4-6 | ||
C | 28-11-2015 10:45 | Bergeijk E6M | Bladella E6 | 59719 | 1-4 | ||
C | 28-11-2015 10:30 | EFC E5 | De Weebosch E2 | 57814 | 1-9 | ||
C | 28-11-2015 10:15 | Dommelen E8G | Riethoven E2 | 100086 | 3-5 | ||
C | 21-11-2015 11:00 | De Weebosch E2 | Dommelen E8G | 59659 | 12-3 | ||
C | 21-11-2015 10:45 | Bergeijk E6M | EFC E5 | 59716 | 3-1 | ||
C | 21-11-2015 10:00 | Bladella E6 | Riethoven E2 | 100085 | 3-0 | ||
C | 14-11-2015 10:00 | Bladella E6 | De Weebosch E2 | 57024 | 1-1 | ||
C | 14-11-2015 10:30 | EFC E5 | Dommelen E8G | 57815 | 9-3 | ||
C | 14-11-2015 10:45 | Bergeijk E6M | Riethoven E2 | 100084 | 5-0 | ||
C | 07-11-2015 11:00 | De Weebosch E2 | Bergeijk E6M | 59663 | 1-0 | ||
C | 07-11-2015 11:00 | Riethoven E2 | EFC E5 | 100083 | 3-2 | ||
C | 07-11-2015 10:15 | Dommelen E8G | Bladella E6 | 59509 | 2-4 | ||
C | 31-10-2015 11:00 | Riethoven E2 | De Weebosch E2 | 100077 | 2-2 | ||
C | 17-10-2015 11:00 | De Weebosch E2 | Riethoven E2 | 100082 | 6-2 | ||
C | 17-10-2015 10:45 | Bergeijk E6M | Dommelen E8G | 59718 | 5-2 | ||
C | 17-10-2015 10:00 | Bladella E6 | EFC E5 | 57023 | 7-2 | ||
C | 10-10-2015 11:00 | Riethoven E2 | Bladella E6 | 100081 | 1-2 | ||
C | 10-10-2015 10:30 | EFC E5 | Bergeijk E6M | 57813 | 1-9 | ||
C | 10-10-2015 10:15 | Dommelen E8G | De Weebosch E2 | 59507 | 2-5 | ||
C | 03-10-2015 11:00 | De Weebosch E2 | Bladella E6 | 59661 | 0-3 | ||
C | 03-10-2015 11:00 | Riethoven E2 | Bergeijk E6M | 100080 | 1-1 | ||
C | 03-10-2015 10:15 | Dommelen E8G | EFC E5 | 59506 | 1-5 | ||
C | 26-09-2015 10:00 | Bladella E6 | Dommelen E8G | 57022 | 13-1 | ||
C | 26-09-2015 10:30 | EFC E5 | De Raven E3G | 57812 | 0-0 | ||
C | 26-09-2015 10:45 | Bergeijk E6M | De Weebosch E2 | 59717 | 2-4 | ||
C | 26-09-2015 10:30 | EFC E5 | Riethoven E2 | 100079 | 3-1 | ||
C | 19-09-2015 11:00 | De Weebosch E2 | EFC E5 | 59660 | 6-2 | ||
C | 19-09-2015 10:00 | Bladella E6 | Bergeijk E6M | 57021 | 1-3 | ||
C | 19-09-2015 09:30 | De Raven E3G | Dommelen E8 | 57917 | 0-0 | ||
C | 12-09-2015 10:30 | EFC E5 | Bladella E6 | 57811 | 2-7 | ||
C | 12-09-2015 09:30 | De Raven E3G | De Weebosch E2 | 57916 | 11-1 | ||
C | 09-09-2015 18:30 | Dommelen E8 | Bergeijk E6M | 59505 | 0-1 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella E6 | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 46 | 21 | 25 | 0 |
2 | Spoordonkse Boys E2G | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 59 | 22 | 37 | 0 |
3 | RKVVO E5 | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 42 | 24 | 18 | 0 |
4 | VOAB E10 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 18 | 30 | -12 | 0 |
5 | UNA E7G | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 19 | 54 | -35 | 0 |
6 | De Weebosch E2 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 24 | 57 | -33 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella E6 | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 45 | 13 | 32 | 0 |
2 | De Weebosch E2 | 10 | 7 | 2 | 1 | 23 | 46 | 18 | 28 | 0 |
3 | Bergeijk E6M | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 30 | 15 | 15 | 0 |
4 | EFC E5 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 28 | 49 | -21 | 0 |
5 | Riethoven E2 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 19 | 33 | -14 | 0 |
6 | Dommelen E8G | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 23 | 63 | -40 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:15 - 19:15 | 4 | 10 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:15 - 19:15 | 2 | 10 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:00 | 3 | 1 | Keepers training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|