F-Pupillen (voorjaar), 4e klasse F488
Bladella F5
Teamleden
Spelers | |||||||
Femm van Empel | |||||||
Tim Hoskens | |||||||
Milan Hoskens | |||||||
Thijs Mennen | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Adrie Hoskens | Leider / Trainer |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 20-05-2015 18:30 | Bladella F5 | Rood Wit V F3 | 135668 | 2-3 | ||
C | 16-05-2015 10:15 | Reusel Sport/Faes Group F4G | SV Valkenswaard F6 | 134007 | 5-6 | ||
C | 16-05-2015 10:00 | De Weebosch F1 | EFC F4 | 134027 | 0-8 | ||
C | 13-05-2015 19:00 | Rood Wit V F3 | De Weebosch F1 | 135679 | 5-0 | ||
C | 09-05-2015 11:15 | Bladella F5 | De Valk F3 | 134020 | 2-5 | ||
C | 02-05-2015 09:15 | Reusel Sport/Faes Group F4G | Bladella F5 | 134022 | 1-5 | ||
C | 02-05-2015 09:30 | De Valk F3 | De Weebosch F1 | 134026 | 5-6 | ||
C | 02-05-2015 09:00 | SV Valkenswaard F6 | EFC F4 | 134038 | 3-10 | ||
C | 02-05-2015 10:45 | Rood Wit V F3 | Beerse Boys F3G | 135678 | 9-1 | ||
C | 29-04-2015 18:30 | Rood Wit V F3 | De Valk F3 | 135669 | 5-2 | ||
C | 29-04-2015 18:30 | EFC F4 | Reusel Sport/Faes Group F4G | 134037 | 4-1 | ||
C | 29-04-2015 18:30 | Beerse Boys F3G | SV Valkenswaard F6 | 134021 | 2-6 | ||
C | 25-04-2015 10:00 | SV Valkenswaard F6 | De Weebosch F1 | 134017 | 15-2 | ||
C | 25-04-2015 09:15 | Reusel Sport/Faes Group F4G | De Valk F3 | 134018 | 3-1 | ||
C | 25-04-2015 09:30 | Beerse Boys F3G | Bladella F5 | 134016 | 1-3 | ||
C | 22-04-2015 18:30 | Reusel Sport/Faes Group F4G | Beerse Boys F3G | 134023 | 4-3 | ||
C | 22-04-2015 19:00 | De Weebosch F1 | Bladella F5 | 134025 | 0-11 | ||
C | 22-04-2015 18:30 | SV Valkenswaard F6 | Rood Wit V F3 | 135681 | 5-4 | ||
C | 22-04-2015 18:30 | De Valk F3 | EFC F4 | 134035 | 2-6 | ||
C | 18-04-2015 09:15 | Reusel Sport/Faes Group F4G | Rood Wit V F3 | 135676 | 3-10 | ||
C | 18-04-2015 09:00 | Bladella F5 | EFC F4 | 134034 | 3-4 | ||
C | 18-04-2015 10:00 | De Weebosch F1 | Beerse Boys F3G | 134014 | 2-5 | ||
C | 18-04-2015 09:30 | De Valk F3 | SV Valkenswaard F6 | 134015 | 3-4 | ||
C | 11-04-2015 09:30 | Beerse Boys F3G | De Valk F3 | 121827 | 1-3 | ||
C | 11-04-2015 09:00 | SV Valkenswaard F6 | Reusel Sport/Faes Group F4G | 134013 | 6-2 | ||
C | 11-04-2015 09:30 | EFC F4 | De Weebosch F1 | 134033 | 9-1 | ||
C | 11-04-2015 09:15 | Rood Wit V F3 | Bladella F5 | 135675 | 6-1 | ||
C | 07-04-2015 18:30 | EFC F4 | Rood Wit V F3 | 135674 | 8-2 | ||
C | 06-04-2015 09:00 | De Valk F3 | Rood Wit V F3 | 135680 | 1-5 | ||
C | 06-04-2015 10:00 | EFC F4 | Beerse Boys F3G | 134036 | 4-0 | ||
C | 06-04-2015 10:00 | De Weebosch F1 | Reusel Sport/Faes Group F4G | 134024 | 5-5 | ||
C | 06-04-2015 10:00 | Bladella F5 | SV Valkenswaard F6 | 134019 | 3-2 | ||
C | 04-04-2015 10:00 | De Weebosch F1 | SV Valkenswaard F6 | 124888 | 0-14 | ||
C | 04-04-2015 09:30 | De Valk F3 | Reusel Sport/Faes Group F4G | 125167 | 4-3 | ||
C | 04-04-2015 09:00 | Bladella F5 | Beerse Boys F3G | 121672 | 1-3 | ||
C | 04-04-2015 09:15 | Rood Wit V F3 | EFC F4 | 135677 | 1-2 | ||
C | 28-03-2015 09:00 | Bladella F5 | De Weebosch F1 | 134011 | 11-1 | ||
C | 28-03-2015 09:30 | Beerse Boys F3G | Reusel Sport/Faes Group F4G | 134012 | 2-3 | ||
C | 28-03-2015 09:15 | Rood Wit V F3 | SV Valkenswaard F6 | 135673 | 5-4 | ||
C | 28-03-2015 10:30 | EFC F4 | De Valk F3 | 134032 | 1-1 | ||
C | 21-03-2015 10:00 | De Weebosch F1 | Rood Wit V F3 | 135672 | 0-7 | ||
C | 21-03-2015 09:15 | Reusel Sport/Faes Group F4G | EFC F4 | 134031 | 1-8 | ||
C | 21-03-2015 09:30 | De Valk F3 | Bladella F5 | 134010 | 2-4 | ||
C | 21-03-2015 09:00 | SV Valkenswaard F6 | Beerse Boys F3G | 128295 | 5-3 | ||
C | 14-03-2015 09:30 | Beerse Boys F3G | De Weebosch F1 | 134008 | 9-1 | ||
C | 14-03-2015 09:30 | EFC F4 | Bladella F5 | 134028 | 2-2 | ||
C | 14-03-2015 09:15 | Rood Wit V F3 | Reusel Sport/Faes Group F4G | 135671 | 4-1 | ||
C | 14-03-2015 09:00 | SV Valkenswaard F6 | De Valk F3 | 134009 | 3-3 | ||
C | 07-03-2015 09:00 | Bladella F5 | Reusel Sport/Faes Group F4G | 121673 | 4-2 | ||
C | 07-03-2015 10:00 | De Weebosch F1 | De Valk F3 | 124889 | 2-3 | ||
C | 07-03-2015 09:30 | EFC F4 | SV Valkenswaard F6 | 134030 | 3-5 | ||
C | 07-03-2015 09:30 | Beerse Boys F3G | Rood Wit V F3 | 135670 | 2-5 | ||
C | 28-02-2015 09:30 | Beerse Boys F3G | EFC F4 | 134029 | 1-3 | ||
C | 28-02-2015 09:15 | Reusel Sport/Faes Group F4G | De Weebosch F1 | 121842 | 6-3 | ||
C | 28-02-2015 09:00 | SV Valkenswaard F6 | Bladella F5 | 128294 | 8-5 | ||
C | 21-02-2015 09:30 | De Valk F3 | Beerse Boys F3G | 134006 | 0-7 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 06-06-2015 10:00 | Bladella F5 ZA | Woenselse Boys F3 ZA | 137429 | 0-7 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 16-05-2015 09:00 | SBC F7 ZA | Bladella F5 ZA | 136758 | 1-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-04-2015 18:30 | Bladella F5 ZA | SV Valkenswaard F6 ZA | 136306 | 4-3 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EFC F4 | 14 | 11 | 2 | 1 | 35 | 72 | 23 | 49 | 0 |
2 | Rood Wit V F3 | 14 | 11 | 0 | 3 | 33 | 71 | 32 | 39 | 0 |
3 | SV Valkenswaard F6 | 14 | 10 | 1 | 3 | 31 | 86 | 50 | 36 | 0 |
4 | Bladella F5 | 14 | 7 | 1 | 6 | 22 | 57 | 40 | 17 | 0 |
5 | De Valk F3 | 14 | 4 | 2 | 8 | 14 | 35 | 52 | -17 | 0 |
6 | Reusel Sport/Faes Group F4G | 14 | 4 | 1 | 9 | 13 | 40 | 65 | -25 | 0 |
7 | Beerse Boys F3G | 14 | 4 | 0 | 10 | 12 | 40 | 49 | -9 | 0 |
8 | De Weebosch F1 | 14 | 1 | 1 | 12 | 4 | 23 | 113 | -90 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:15 - 19:15 | 4A | 8 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
donderdag | 18:00 - 19:00 | 1B | 8 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|