0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Bladella JO17-3
Teamleden
Spelers | |||||||
Jori van Kemenade | |||||||
Mart Lavrijsen | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Tim Frijters | Leider / Trainer |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 16:00 | SV Unitas'59 JO17-3 | Spoordonkse Boys JO17-1 | 101368 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 15:15 | SBC JO17-5G | Geldrop JO17-4 | 103013 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 14:45 | Terlo JO17-1 | Bladella JO17-3 | 100684 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 14:30 | De Weebosch JO17-1 | Dommelen JO17-3 | 99378 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 14:30 | ST Steensel/Knegselse Boys JO17-1 | Beerse Boys JO17-2 | 100356 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 13:30 | DVS JO17-2 | DBS JO17-4 | 153558 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 12:00 | Beerse Boys JO17-2 | DVS JO17-2 | 98547 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 12:15 | DBS JO17-4 | ST Steensel/Knegselse Boys JO17-1 | 153557 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 13:00 | Bladella JO17-3 | SV Unitas'59 JO17-3 | 98574 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 13:00 | Dommelen JO17-3 | SBC JO17-5G | 101937 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 13:00 | Geldrop JO17-4 | De Weebosch JO17-1 | 98978 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 14:30 | Spoordonkse Boys JO17-1 | Terlo JO17-1 | 99063 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 13:00 | Dommelen JO17-3 | DBS JO17-4 | 153556 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 14:15 | SV Unitas'59 JO17-3 | ST Steensel/Knegselse Boys JO17-1 | 102639 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 14:30 | Spoordonkse Boys JO17-1 | Geldrop JO17-4 | 100562 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 14:30 | De Weebosch JO17-1 | Bladella JO17-3 | 100572 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 14:45 | Terlo JO17-1 | Beerse Boys JO17-2 | 102184 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 15:15 | SBC JO17-5G | DVS JO17-2 | 100641 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 13:30 | DVS JO17-2 | SV Unitas'59 JO17-3 | 101882 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:30 | ST Steensel/Knegselse Boys JO17-1 | Bladella JO17-3 | 102526 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:30 | De Weebosch JO17-1 | Spoordonkse Boys JO17-1 | 99864 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:45 | Terlo JO17-1 | SBC JO17-5G | 99866 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 15:00 | Geldrop JO17-4 | Dommelen JO17-3 | 98395 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 14:30 | ST Steensel/Knegselse Boys JO17-1 | SBC JO17-5G | 101256 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 12:45 | DBS JO17-4 | SV Unitas'59 JO17-3 | 153554 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 13:00 | Bladella JO17-3 | SBC JO17-5G | 102631 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:30 | Beerse Boys JO17-2 | De Weebosch JO17-1 | 102945 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 13:00 | Dommelen JO17-3 | ST Steensel/Knegselse Boys JO17-1 | 99179 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:30 | Spoordonkse Boys JO17-1 | DVS JO17-2 | 99699 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 15:00 | Geldrop JO17-4 | Terlo JO17-1 | 101836 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 16:00 | SV Unitas'59 JO17-3 | Beerse Boys JO17-2 | 101009 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 15:15 | SBC JO17-5G | Spoordonkse Boys JO17-1 | 101690 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 14:45 | Terlo JO17-1 | Dommelen JO17-3 | 101147 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 14:30 | De Weebosch JO17-1 | DBS JO17-4 | 153553 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 14:30 | ST Steensel/Knegselse Boys JO17-1 | Geldrop JO17-4 | 100217 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:30 | DVS JO17-2 | Bladella JO17-3 | 100962 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 14:30 | De Weebosch JO17-1 | Terlo JO17-1 | 98861 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 14:15 | SV Unitas'59 JO17-3 | SBC JO17-5G | 101604 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 13:00 | Bladella JO17-3 | DBS JO17-4 | 153549 | 0-0 | ||
C | 19-03-2020 19:30 | De Weebosch JO17-1 | DVS JO17-2 | 102136 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:30 | Beerse Boys JO17-2 | SBC JO17-5G | 102471 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 13:00 | Bladella JO17-3 | Geldrop JO17-4 | 101192 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 12:15 | DBS JO17-4 | Terlo JO17-1 | 153552 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:30 | Spoordonkse Boys JO17-1 | Dommelen JO17-3 | 100448 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:30 | ST Steensel/Knegselse Boys JO17-1 | DVS JO17-2 | 102138 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 16:00 | SV Unitas'59 JO17-3 | De Weebosch JO17-1 | 99967 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 13:00 | Dommelen JO17-3 | Bladella JO17-3 | 102535 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 14:30 | Spoordonkse Boys JO17-1 | Beerse Boys JO17-2 | 102482 | 0-2 | ||
C | 07-03-2020 14:45 | Terlo JO17-1 | ST Steensel/Knegselse Boys JO17-1 | 100675 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 15:00 | Geldrop JO17-4 | SV Unitas'59 JO17-3 | 102256 | 3-3 | ||
C | 07-03-2020 15:15 | SBC JO17-5G | DBS JO17-4 | 153551 | 1-3 | ||
C | 29-02-2020 14:30 | Beerse Boys JO17-2 | DBS JO17-4 | 153555 | 4-0 | ||
C | 29-02-2020 14:15 | SV Unitas'59 JO17-3 | Dommelen JO17-3 | 98720 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 13:00 | Bladella JO17-3 | Spoordonkse Boys JO17-1 | 101740 | 1-7 | ||
C | 15-02-2020 13:30 | DVS JO17-2 | Terlo JO17-1 | 99214 | 2-1 | ||
C | 15-02-2020 14:15 | DBS JO17-3 | Geldrop JO17-4 | 99064 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 14:30 | Beerse Boys JO17-2 | Dommelen JO17-3 | 99103 | 3-1 | ||
C | 15-02-2020 14:15 | DBS JO17-4 | Geldrop JO17-4 | 153550 | 0-1 | ||
C | 15-02-2020 14:30 | ST Steensel/Knegselse Boys JO17-1 | De Weebosch JO17-1 | 99923 | 1-1 | ||
C | 08-02-2020 15:00 | Geldrop JO17-4 | Beerse Boys JO17-2 | 101644 | 3-3 | ||
C | 08-02-2020 13:00 | Dommelen JO17-3 | DVS JO17-2 | 100271 | 1-2 | ||
C | 08-02-2020 13:00 | Bladella JO17-3 | DBS JO17-3 | 99220 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 15:15 | SBC JO17-5G | De Weebosch JO17-1 | 98778 | 2-2 | ||
C | 08-02-2020 14:45 | Terlo JO17-1 | SV Unitas'59 JO17-3 | 102943 | 3-2 | ||
C | 08-02-2020 14:30 | Spoordonkse Boys JO17-1 | ST Steensel/Knegselse Boys JO17-1 | 100358 | 2-1 | ||
C | 01-02-2020 13:30 | DVS JO17-2 | Geldrop JO17-4 | 102213 | 2-1 | ||
C | 01-02-2020 14:30 | Beerse Boys JO17-2 | Bladella JO17-3 | 102031 | 1-1 | ||
C | 01-02-2020 14:15 | DBS JO17-3 | Spoordonkse Boys JO17-1 | 99865 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 14:15 | DBS JO17-4 | Spoordonkse Boys JO17-1 | 153548 | 3-4 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-01-2020 14:30 | ST DEES/Vessem JO17-1 | Best Vooruit JO17-3 | 31531 | 1-4 | ||
C | 21-12-2019 10:30 | DBS JO17-5 | UNA JO17-2G | 31882 | 2-2 | ||
C | 21-12-2019 14:00 | SBC JO17-5G | Spoordonkse Boys JO17-1 | 33918 | 0-6 | ||
C | 21-12-2019 14:15 | Oirschot Vooruit JO17-4 | Beerse Boys JO17-3 | 31940 | 0-5 | ||
C | 21-12-2019 12:30 | Bladella JO17-3 | Oirschot Vooruit JO17-3 | 32199 | 9-0 | ||
C | 21-12-2019 11:25 | SV Unitas'59 JO17-3 | Wilhelmina Boys JO17-5 | 33438 | 4-3 | ||
C | 18-12-2019 19:00 | Oirschot Vooruit JO17-4 | UNA JO17-2G | 31567 | 3-5 | ||
C | 16-12-2019 19:30 | RKVVO JO17-3 | DBS JO17-5 | 94237 | 3-3 | ||
C | 14-12-2019 12:15 | DBS JO17-5 | SV Unitas'59 JO17-3 | 32830 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 13:00 | Best Vooruit JO17-3 | Oirschot Vooruit JO17-3 | 31777 | 4-1 | ||
C | 14-12-2019 14:30 | Spoordonkse Boys JO17-1 | RKVVO JO17-3 | 32455 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 14:30 | ST DEES/Vessem JO17-1 | Wilhelmina Boys JO17-5 | 31533 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 14:30 | Bladella JO17-3 | Beerse Boys JO17-3 | 31635 | 1-0 | ||
C | 07-12-2019 14:30 | Oirschot Vooruit JO17-3 | DBS JO17-5 | 33147 | 3-2 | ||
C | 07-12-2019 12:30 | Bladella JO17-3 | SBC JO17-5G | 33331 | 2-2 | ||
C | 07-12-2019 14:30 | Beerse Boys JO17-3 | Best Vooruit JO17-3 | 33167 | 1-7 | ||
C | 07-12-2019 14:30 | RKVVO JO17-3 | UNA JO17-2G | 32567 | 1-6 | ||
C | 07-12-2019 14:45 | Wilhelmina Boys JO17-5 | Spoordonkse Boys JO17-1 | 33369 | 1-9 | ||
C | 07-12-2019 16:00 | SV Unitas'59 JO17-3 | Oirschot Vooruit JO17-4 | 32661 | 3-0 | ||
C | 30-11-2019 13:00 | Best Vooruit JO17-3 | Wilhelmina Boys JO17-5 | 33100 | 10-0 | ||
C | 30-11-2019 14:00 | Oirschot Vooruit JO17-4 | Bladella JO17-3 | 33779 | 0-2 | ||
C | 30-11-2019 14:30 | ST DEES/Vessem JO17-1 | SV Unitas'59 JO17-3 | 32056 | 4-2 | ||
C | 30-11-2019 14:30 | Spoordonkse Boys JO17-1 | Beerse Boys JO17-3 | 31586 | 14-0 | ||
C | 30-11-2019 15:00 | UNA JO17-2G | Oirschot Vooruit JO17-3 | 33202 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 15:15 | SBC JO17-5G | RKVVO JO17-3 | 32883 | 6-0 | ||
C | 25-11-2019 20:00 | Wilhelmina Boys JO17-5 | Beerse Boys JO17-3 | 32938 | 1-3 | ||
C | 23-11-2019 12:15 | DBS JO17-5 | SBC JO17-5G | 33850 | 2-8 | ||
C | 23-11-2019 14:00 | Oirschot Vooruit JO17-3 | Spoordonkse Boys JO17-1 | 33857 | 2-9 | ||
C | 23-11-2019 14:30 | RKVVO JO17-3 | Oirschot Vooruit JO17-4 | 32234 | 1-1 | ||
C | 23-11-2019 16:00 | SV Unitas'59 JO17-3 | Best Vooruit JO17-3 | 33934 | 3-4 | ||
C | 23-11-2019 13:00 | UNA JO17-2G | ST DEES/Vessem JO17-1 | 31868 | 1-7 | ||
C | 20-11-2019 19:00 | RKVVO JO17-3 | Beerse Boys JO17-3 | 31723 | 8-1 | ||
C | 16-11-2019 15:00 | Bladella JO17-3 | SV Unitas'59 JO17-3 | 33046 | 0-1 | ||
C | 16-11-2019 14:45 | Wilhelmina Boys JO17-5 | RKVVO JO17-3 | 31972 | 2-7 | ||
C | 16-11-2019 14:30 | Beerse Boys JO17-3 | UNA JO17-2G | 31682 | 2-8 | ||
C | 16-11-2019 14:30 | Spoordonkse Boys JO17-1 | ST DEES/Vessem JO17-1 | 34054 | 4-5 | ||
C | 16-11-2019 13:15 | Oirschot Vooruit JO17-4 | DBS JO17-5 | 31622 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 13:00 | Best Vooruit JO17-3 | SBC JO17-5G | 33762 | 5-0 | ||
C | 09-11-2019 14:15 | SV Unitas'59 JO17-3 | Oirschot Vooruit JO17-3 | 32978 | 13-0 | ||
C | 09-11-2019 14:30 | ST DEES/Vessem JO17-1 | Bladella JO17-3 | 33552 | 13-2 | ||
C | 09-11-2019 15:15 | SBC JO17-5G | Oirschot Vooruit JO17-4 | 33319 | 1-0 | ||
C | 09-11-2019 14:15 | DBS JO17-5 | Best Vooruit JO17-3 | 31781 | 0-10 | ||
C | 09-11-2019 15:00 | UNA JO17-2G | Wilhelmina Boys JO17-5 | 33135 | 7-2 | ||
C | 02-11-2019 14:45 | Best Vooruit JO17-3 | UNA JO17-2G | 31512 | 4-3 | ||
C | 02-11-2019 14:30 | Beerse Boys JO17-3 | SV Unitas'59 JO17-3 | 31582 | 0-16 | ||
C | 02-11-2019 13:00 | Bladella JO17-3 | Wilhelmina Boys JO17-5 | 34061 | 3-1 | ||
C | 02-11-2019 15:15 | SBC JO17-5G | ST DEES/Vessem JO17-1 | 33780 | 2-7 | ||
C | 02-11-2019 14:30 | Spoordonkse Boys JO17-1 | DBS JO17-5 | 33913 | 7-1 | ||
C | 02-11-2019 14:00 | Oirschot Vooruit JO17-3 | RKVVO JO17-3 | 32631 | 1-4 | ||
C | 26-10-2019 12:45 | UNA JO17-2G | Spoordonkse Boys JO17-1 | 32551 | 0-4 | ||
C | 26-10-2019 14:15 | DBS JO17-5 | Bladella JO17-3 | 33219 | 2-3 | ||
C | 26-10-2019 14:30 | ST DEES/Vessem JO17-1 | Oirschot Vooruit JO17-4 | 33119 | 4-1 | ||
C | 26-10-2019 14:45 | Wilhelmina Boys JO17-5 | Oirschot Vooruit JO17-3 | 33242 | 6-1 | ||
C | 26-10-2019 15:00 | RKVVO JO17-3 | Best Vooruit JO17-3 | 33249 | 0-7 | ||
C | 26-10-2019 16:00 | SV Unitas'59 JO17-3 | SBC JO17-5G | 33053 | 7-0 | ||
C | 24-10-2019 18:30 | Spoordonkse Boys JO17-1 | Best Vooruit JO17-3 | 31520 | 0-3 | ||
C | 23-10-2019 19:45 | SBC JO17-5G | UNA JO17-2G | 31830 | 1-0 | ||
C | 19-10-2019 14:00 | Oirschot Vooruit JO17-3 | Oirschot Vooruit JO17-4 | 31712 | 1-7 | ||
C | 19-10-2019 14:30 | Beerse Boys JO17-3 | ST DEES/Vessem JO17-1 | 34075 | 2-7 | ||
C | 19-10-2019 14:30 | RKVVO JO17-3 | DBS JO17-5 | 32129 | 0-0 | ||
C | 19-10-2019 14:45 | Wilhelmina Boys JO17-5 | SBC JO17-5G | 33590 | 1-12 | ||
C | 19-10-2019 15:00 | UNA JO17-2G | Bladella JO17-3 | 33540 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 15:00 | Bladella JO17-3 | RKVVO JO17-3 | 32571 | 6-1 | ||
C | 05-10-2019 15:30 | Spoordonkse Boys JO17-1 | SV Unitas'59 JO17-3 | 33312 | 2-3 | ||
C | 05-10-2019 14:30 | ST DEES/Vessem JO17-1 | DBS JO17-5 | 32459 | 10-2 | ||
C | 05-10-2019 14:30 | Beerse Boys JO17-3 | Oirschot Vooruit JO17-3 | 33620 | 4-3 | ||
C | 05-10-2019 13:45 | Oirschot Vooruit JO17-4 | Wilhelmina Boys JO17-5 | 33244 | 7-2 | ||
C | 30-09-2019 19:30 | RKVVO JO17-3 | SV Unitas'59 JO17-3 | 33011 | 1-5 | ||
C | 28-09-2019 14:45 | Wilhelmina Boys JO17-5 | DBS JO17-5 | 32024 | 5-1 | ||
C | 28-09-2019 14:30 | Spoordonkse Boys JO17-1 | Bladella JO17-3 | 33664 | 3-7 | ||
C | 28-09-2019 13:00 | Best Vooruit JO17-3 | Oirschot Vooruit JO17-4 | 31833 | 3-2 | ||
C | 28-09-2019 14:00 | Oirschot Vooruit JO17-3 | ST DEES/Vessem JO17-1 | 32457 | 0-7 | ||
C | 28-09-2019 14:30 | Beerse Boys JO17-3 | SBC JO17-5G | 31981 | 1-8 | ||
C | 21-09-2019 12:15 | DBS JO17-5 | Beerse Boys JO17-3 | 33447 | 10-3 | ||
C | 21-09-2019 15:15 | SBC JO17-5G | Oirschot Vooruit JO17-3 | 32946 | 1-0 | ||
C | 21-09-2019 14:30 | ST DEES/Vessem JO17-1 | RKVVO JO17-3 | 33706 | 5-1 | ||
C | 21-09-2019 13:15 | Oirschot Vooruit JO17-4 | Spoordonkse Boys JO17-1 | 31903 | 1-4 | ||
C | 21-09-2019 13:00 | Bladella JO17-3 | Best Vooruit JO17-3 | 33967 | 1-2 | ||
C | 21-09-2019 16:00 | SV Unitas'59 JO17-3 | UNA JO17-2G | 32836 | 8-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 13:00 | Bladella JO17-3 | Dommelen JO17-4 | 7824 | 6-2 | ||
B | 14-09-2019 15:00 | Hapert JO17-2 | EFC JO17-2 | 7921 | 4-9 | ||
B | 07-09-2019 11:00 | EFC JO17-2 | Dommelen JO17-4 | 7638 | 22-0 | ||
B | 07-09-2019 15:00 | Hapert JO17-2 | Bladella JO17-3 | 7499 | 0-3 | ||
B | 31-08-2019 13:00 | Bladella JO17-3 | EFC JO17-2 | 7258 | 1-5 | ||
B | 31-08-2019 13:00 | Dommelen JO17-4 | Hapert JO17-2 | 7315 | 1-12 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beerse Boys JO17-2 | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 13 | 5 | 8 | 0 |
2 | DVS JO17-2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 6 | 3 | 3 | 0 |
3 | Spoordonkse Boys JO17-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 13 | 7 | 6 | 0 |
4 | Geldrop JO17-4 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 8 | 8 | 0 | 0 |
5 | Terlo JO17-1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | 4 | 0 | 0 |
6 | DBS JO17-4 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 6 | 10 | -4 | 0 |
7 | De Weebosch JO17-1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 |
8 | SV Unitas'59 JO17-3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 0 |
9 | ST Steensel/Knegselse Boys JO17-1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 0 |
10 | SBC JO17-5G | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 0 |
11 | Bladella JO17-3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 8 | -6 | 0 |
12 | Dommelen JO17-3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 5 | -3 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Best Vooruit JO17-3 | 12 | 12 | 0 | 0 | 36 | 63 | 12 | 51 | 0 |
2 | ST DEES/Vessem JO17-1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 30 | 70 | 21 | 49 | 0 |
3 | SV Unitas'59 JO17-3 | 11 | 9 | 0 | 2 | 27 | 65 | 15 | 50 | 0 |
4 | Bladella JO17-3 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 36 | 25 | 11 | 0 |
5 | SBC JO17-5G | 12 | 7 | 1 | 4 | 22 | 41 | 31 | 10 | 0 |
6 | Spoordonkse Boys JO17-1 | 11 | 7 | 0 | 4 | 21 | 62 | 23 | 39 | 0 |
7 | UNA JO17-2G | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 33 | 34 | -1 | 0 |
8 | RKVVO JO17-3 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 27 | 43 | -16 | 0 |
9 | Beerse Boys JO17-3 | 12 | 3 | 0 | 9 | 9 | 22 | 83 | -61 | 0 |
10 | Oirschot Vooruit JO17-4 | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 22 | 31 | -9 | 0 |
11 | Wilhelmina Boys JO17-5 | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 | 24 | 64 | -40 | 0 |
12 | DBS JO17-5 | 10 | 1 | 2 | 7 | 5 | 25 | 54 | -29 | 0 |
13 | Oirschot Vooruit JO17-3 | 11 | 1 | 0 | 10 | 3 | 12 | 66 | -54 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EFC JO17-2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 36 | 5 | 31 | 0 |
2 | Bladella JO17-3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 10 | 7 | 3 | 0 |
3 | Hapert JO17-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 16 | 13 | 3 | 0 |
4 | Dommelen JO17-4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 40 | -37 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:30 - 21:00 | 1A | 5 | Team training | vanaf maandag 19 augustus 2019 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:30 - 21:00 | 3A | 5 | Team training | vanaf maandag 19 augustus 2019 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|