Bladella JO15-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Gijs Fiers | |||||||
Timme Groenen | |||||||
Sten Groenland | |||||||
Jelle de Kort | |||||||
Mies de Kort | |||||||
Tristan Leemans | |||||||
David van Lierop | |||||||
Cas Schoenmakers | |||||||
Niels Schotgerrits | |||||||
Nick Schreuder | |||||||
Gianni Smolders | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Stijn Wouters | Trainer | ||||||
Peter Fiers | Leider / Trainer | ||||||
Ruud Leemans | Leider / Trainer | ||||||
Jens Maas | Leider / Trainer |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 01-06-2019 11:00 | FC Cranendonck JO15-1 | Waalre JO15-1 | 113229 | 2-2 | ||
C | 25-05-2019 13:30 | Maarheeze JO15-1 | Geldrop JO15-3 | 113581 | 2-2 | ||
C | 25-05-2019 13:00 | De Raven JO15-1 | DOSKO'32 JO15-1 | 112955 | 3-4 | ||
C | 25-05-2019 13:00 | FC Cranendonck JO15-1 | Dommelen JO15-2G | 114299 | 0-1 | ||
C | 25-05-2019 12:45 | Waalre JO15-1 | De Valk JO15-1 | 113919 | 1-3 | ||
C | 25-05-2019 12:45 | SV Budel JO15-2 | Bladella JO15-2 | 114548 | 3-1 | ||
C | 25-05-2019 12:30 | SV Unitas'59 JO15-4 | DVS JO15-2 | 113343 | 3-0 | ||
C | 23-05-2019 19:00 | De Raven JO15-1 | Maarheeze JO15-1 | 115095 | 2-1 | ||
C | 22-05-2019 19:00 | Geldrop JO15-3 | De Raven JO15-1 | 115112 | 0-3 | ||
C | 22-05-2019 19:00 | DOSKO'32 JO15-1 | SV Budel JO15-2 | 113942 | 4-6 | ||
C | 20-05-2019 19:00 | Dommelen JO15-2G | Waalre JO15-1 | 112837 | 3-1 | ||
C | 18-05-2019 13:00 | Bladella JO15-2 | SV Unitas'59 JO15-4 | 114028 | 3-1 | ||
C | 18-05-2019 13:30 | DVS JO15-2 | Maarheeze JO15-1 | 115186 | 2-0 | ||
C | 18-05-2019 13:30 | De Valk JO15-1 | FC Cranendonck JO15-1 | 112818 | 1-0 | ||
C | 14-05-2019 19:00 | Maarheeze JO15-1 | SV Budel JO15-2 | 113158 | 4-1 | ||
C | 14-05-2019 18:45 | Dommelen JO15-2G | DOSKO'32 JO15-1 | 114500 | 6-3 | ||
C | 11-05-2019 12:45 | SV Budel JO15-2 | De Valk JO15-1 | 114356 | 2-0 | ||
C | 11-05-2019 13:30 | Waalre JO15-1 | DVS JO15-2 | 113667 | 2-3 | ||
C | 11-05-2019 13:00 | FC Cranendonck JO15-1 | Geldrop JO15-3 | 113484 | 2-2 | ||
C | 11-05-2019 13:30 | Maarheeze JO15-1 | Bladella JO15-2 | 114504 | 2-0 | ||
C | 11-05-2019 13:00 | De Raven JO15-1 | SV Unitas'59 JO15-4 | 113308 | 2-1 | ||
C | 09-05-2019 19:00 | DVS JO15-2 | De Raven JO15-1 | 114036 | 1-4 | ||
C | 08-05-2019 19:00 | Geldrop JO15-3 | SV Budel JO15-2 | 114532 | 10-2 | ||
C | 07-05-2019 19:00 | Bladella JO15-2 | Waalre JO15-1 | 115315 | 6-1 | ||
C | 04-05-2019 13:30 | DOSKO'32 JO15-1 | FC Cranendonck JO15-1 | 114932 | 4-3 | ||
C | 04-05-2019 12:30 | SV Unitas'59 JO15-4 | Maarheeze JO15-1 | 114685 | 3-4 | ||
C | 04-05-2019 13:30 | De Valk JO15-1 | Dommelen JO15-2G | 114373 | 3-3 | ||
C | 13-04-2019 13:30 | De Valk JO15-1 | DVS JO15-2 | 113889 | 5-1 | ||
C | 13-04-2019 12:45 | SV Budel JO15-2 | SV Unitas'59 JO15-4 | 115346 | 1-2 | ||
C | 13-04-2019 13:00 | Dommelen JO15-2G | Geldrop JO15-3 | 115087 | 4-2 | ||
C | 13-04-2019 13:00 | FC Cranendonck JO15-1 | Bladella JO15-2 | 113815 | 2-3 | ||
C | 13-04-2019 12:45 | Waalre JO15-1 | DOSKO'32 JO15-1 | 115368 | 2-3 | ||
C | 10-04-2019 19:00 | Maarheeze JO15-1 | DOSKO'32 JO15-1 | 114604 | 2-0 | ||
C | 10-04-2019 18:30 | De Raven JO15-1 | Dommelen JO15-2G | 114969 | 0-4 | ||
C | 06-04-2019 14:15 | SV Unitas'59 JO15-4 | Dommelen JO15-2G | 113684 | 3-2 | ||
C | 06-04-2019 13:30 | DVS JO15-2 | FC Cranendonck JO15-1 | 113202 | 0-5 | ||
C | 06-04-2019 13:30 | DOSKO'32 JO15-1 | De Valk JO15-1 | 113537 | 2-2 | ||
C | 06-04-2019 13:00 | Geldrop JO15-3 | Waalre JO15-1 | 115019 | 4-3 | ||
C | 06-04-2019 13:00 | Bladella JO15-2 | De Raven JO15-1 | 114215 | 3-2 | ||
C | 03-04-2019 18:30 | Waalre JO15-1 | Maarheeze JO15-1 | 114522 | 1-8 | ||
C | 30-03-2019 13:00 | Dommelen JO15-2G | Maarheeze JO15-1 | 114354 | 7-1 | ||
C | 30-03-2019 12:30 | SV Unitas'59 JO15-4 | FC Cranendonck JO15-1 | 114274 | 0-1 | ||
C | 30-03-2019 11:00 | Waalre JO15-1 | SV Budel JO15-2 | 112909 | 2-2 | ||
C | 23-03-2019 13:30 | De Valk JO15-1 | SV Unitas'59 JO15-4 | 115086 | 3-1 | ||
C | 23-03-2019 13:30 | DOSKO'32 JO15-1 | Geldrop JO15-3 | 114256 | 0-3 | ||
C | 23-03-2019 12:45 | SV Budel JO15-2 | DVS JO15-2 | 114334 | 6-2 | ||
C | 23-03-2019 13:00 | FC Cranendonck JO15-1 | Maarheeze JO15-1 | 114440 | 2-4 | ||
C | 23-03-2019 13:00 | Dommelen JO15-2G | Bladella JO15-2 | 113588 | 3-1 | ||
C | 23-03-2019 12:45 | Waalre JO15-1 | De Raven JO15-1 | 115234 | 0-2 | ||
C | 16-03-2019 13:00 | Geldrop JO15-3 | De Valk JO15-1 | 114533 | 3-0 | ||
C | 16-03-2019 13:00 | Bladella JO15-2 | DVS JO15-2 | 113887 | 7-1 | ||
C | 09-03-2019 13:30 | DVS JO15-2 | Geldrop JO15-3 | 113242 | 0-9 | ||
C | 09-03-2019 11:00 | SV Budel JO15-2 | De Raven JO15-1 | 114853 | 1-4 | ||
C | 09-03-2019 13:30 | DOSKO'32 JO15-1 | SV Unitas'59 JO15-4 | 113234 | 0-3 | ||
C | 09-03-2019 14:00 | De Valk JO15-1 | Bladella JO15-2 | 113364 | 3-1 | ||
C | 16-02-2019 12:45 | SV Budel JO15-2 | Dommelen JO15-2G | 114578 | 3-5 | ||
C | 16-02-2019 13:00 | Bladella JO15-2 | Geldrop JO15-3 | 115367 | 1-5 | ||
C | 16-02-2019 13:30 | Maarheeze JO15-1 | De Valk JO15-1 | 112886 | 0-3 | ||
C | 16-02-2019 13:30 | DVS JO15-2 | DOSKO'32 JO15-1 | 115168 | 1-1 | ||
C | 16-02-2019 14:15 | SV Unitas'59 JO15-4 | Waalre JO15-1 | 113440 | 1-1 | ||
C | 16-02-2019 13:00 | De Raven JO15-1 | FC Cranendonck JO15-1 | 114393 | 1-1 | ||
C | 09-02-2019 13:30 | De Valk JO15-1 | De Raven JO15-1 | 113172 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 13:30 | DOSKO'32 JO15-1 | Bladella JO15-2 | 115068 | 2-3 | ||
C | 09-02-2019 13:00 | Dommelen JO15-2G | DVS JO15-2 | 114940 | 3-2 | ||
C | 09-02-2019 13:00 | Geldrop JO15-3 | SV Unitas'59 JO15-4 | 114625 | 2-2 | ||
C | 09-02-2019 13:00 | FC Cranendonck JO15-1 | SV Budel JO15-2 | 113745 | 0-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 26-01-2019 12:30 | ZIGO JO15-2 | Bladella JO15-2 | 104755 | 0-0 | ||
C | 26-01-2019 11:15 | SC 't Zand JO15-3 | Nemelaer JO15-1 | 77255 | 0-0 | ||
C | 19-01-2019 11:00 | TSV Gudok JO15-2 | Nemelaer JO15-1 | 39780 | 2-2 | ||
C | 22-12-2018 11:00 | Bladella JO15-2 | Dongen JO15-2 | 104754 | 0-3 | ||
C | 15-12-2018 13:00 | Bladella JO15-2 | Oirschot Vooruit JO15-2 | 104756 | 0-5 | ||
C | 08-12-2018 11:15 | Oirschot Vooruit JO15-2 | ZIGO JO15-2 | 41463 | 2-8 | ||
C | 08-12-2018 11:15 | TSV Gudok JO15-2 | Zwaluw VFC JO15-2 | 41996 | 4-2 | ||
C | 08-12-2018 13:00 | Sarto JO15-2 | Dongen JO15-2 | 40699 | 4-2 | ||
C | 01-12-2018 10:30 | Dongen JO15-2 | Audacia JO15-1 | 39540 | 1-4 | ||
C | 01-12-2018 12:30 | ZIGO JO15-2 | Sarto JO15-2 | 39631 | 3-3 | ||
C | 01-12-2018 11:30 | Zwaluw VFC JO15-2 | Oirschot Vooruit JO15-2 | 41628 | 0-3 | ||
C | 01-12-2018 13:00 | Nemelaer JO15-1 | Bladella JO15-2 | 104762 | 7-1 | ||
C | 24-11-2018 11:15 | SC 't Zand JO15-3 | ZIGO JO15-2 | 77253 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 13:00 | Bladella JO15-2 | Zwaluw VFC JO15-2 | 104761 | 2-3 | ||
C | 24-11-2018 14:00 | Audacia JO15-1 | Sarto JO15-2 | 40796 | 4-3 | ||
C | 24-11-2018 11:30 | Oirschot Vooruit JO15-2 | Nemelaer JO15-1 | 41474 | 1-2 | ||
C | 17-11-2018 09:00 | Oirschot Vooruit JO15-2 | TSV Gudok JO15-2 | 39969 | 2-1 | ||
C | 17-11-2018 11:30 | Zwaluw VFC JO15-2 | SC 't Zand JO15-3 | 77252 | 2-2 | ||
C | 17-11-2018 12:30 | ZIGO JO15-2 | Audacia JO15-1 | 40876 | 4-4 | ||
C | 17-11-2018 13:00 | Nemelaer JO15-1 | Dongen JO15-2 | 40592 | 1-1 | ||
C | 17-11-2018 11:15 | Sarto JO15-2 | Bladella JO15-2 | 104760 | 8-0 | ||
C | 10-11-2018 12:45 | DOSL JO15-1 | RKSV Heeze JO15-1 | 41341 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 10:30 | Dongen JO15-2 | Zwaluw VFC JO15-2 | 40967 | 0-4 | ||
C | 10-11-2018 13:00 | Beerse Boys JO15-1 | Acht JO15-1 | 40947 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 13:00 | Bladella JO15-2 | Braakhuizen JO15-1 | 41443 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 13:00 | Rood Wit'67/Plus JO15-1G | De Valk JO15-1 | 39449 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 13:00 | EMK JO15-1 | Bergeijk JO15-1 | 42094 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 12:30 | Marvilde JO15-1 | SV Valkenswaard JO15-2 | 41839 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 13:00 | TSV Gudok JO15-2 | ZIGO JO15-2 | 41176 | 1-3 | ||
C | 10-11-2018 12:45 | Audacia JO15-1 | Oirschot Vooruit JO15-2 | 41921 | 6-2 | ||
C | 10-11-2018 11:15 | SC 't Zand JO15-3 | Sarto JO15-2 | 77251 | 0-6 | ||
C | 03-11-2018 13:00 | Bladella JO15-2 | EMK JO15-1 | 40390 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 12:15 | TSV Gudok JO15-2 | Bladella JO15-2 | 104759 | 4-2 | ||
C | 03-11-2018 12:30 | ZIGO JO15-2 | Nemelaer JO15-1 | 40019 | 3-4 | ||
C | 03-11-2018 12:45 | Audacia JO15-1 | Zwaluw VFC JO15-2 | 41422 | 3-2 | ||
C | 03-11-2018 11:00 | Oirschot Vooruit JO15-2 | Dongen JO15-2 | 41789 | 1-2 | ||
C | 03-11-2018 13:00 | RKSV Heeze JO15-1 | Marvilde JO15-1 | 39977 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 13:00 | Rood Wit'67/Plus JO15-1G | Beerse Boys JO15-1 | 39565 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 12:45 | DOSL JO15-1 | SV Valkenswaard JO15-2 | 40058 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 12:45 | Braakhuizen JO15-1 | Acht JO15-1 | 40805 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 12:00 | De Valk JO15-1 | Bergeijk JO15-1 | 40786 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 13:00 | EMK JO15-1 | RKSV Heeze JO15-1 | 40569 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 13:00 | Beerse Boys JO15-1 | Bladella JO15-2 | 40478 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 12:45 | Acht JO15-1 | De Valk JO15-1 | 41462 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 12:30 | Marvilde JO15-1 | Rood Wit'67/Plus JO15-1G | 40332 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 13:00 | Nemelaer JO15-1 | Audacia JO15-1 | 41098 | 3-1 | ||
C | 27-10-2018 11:30 | Zwaluw VFC JO15-2 | Sarto JO15-2 | 40842 | 2-6 | ||
C | 27-10-2018 10:30 | Dongen JO15-2 | TSV Gudok JO15-2 | 40266 | 1-2 | ||
C | 27-10-2018 13:15 | Bergeijk JO15-1 | DOSL JO15-1 | 39668 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 13:00 | Bladella JO15-2 | SC 't Zand JO15-3 | 104758 | 4-2 | ||
C | 27-10-2018 13:15 | SV Valkenswaard JO15-2 | Braakhuizen JO15-1 | 40960 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 12:00 | De Valk JO15-1 | Marvilde JO15-1 | 40601 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 12:45 | Braakhuizen JO15-1 | EMK JO15-1 | 41950 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 12:45 | DOSL JO15-1 | Beerse Boys JO15-1 | 41335 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 12:45 | Acht JO15-1 | SV Valkenswaard JO15-2 | 41173 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 13:00 | RKSV Heeze JO15-1 | Bladella JO15-2 | 41623 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 13:00 | Rood Wit'67/Plus JO15-1G | Bergeijk JO15-1 | 41764 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 12:30 | ZIGO JO15-2 | Dongen JO15-2 | 40872 | 3-2 | ||
C | 13-10-2018 12:45 | Audacia JO15-1 | Bladella JO15-2 | 104757 | 6-0 | ||
C | 13-10-2018 11:00 | Oirschot Vooruit JO15-2 | SC 't Zand JO15-3 | 77249 | 7-3 | ||
C | 06-10-2018 13:00 | Beerse Boys JO15-1 | RKSV Heeze JO15-1 | 39604 | 3-3 | ||
C | 06-10-2018 13:00 | Bladella JO15-2 | Rood Wit'67/Plus JO15-1G | 40242 | 0-9 | ||
C | 06-10-2018 12:30 | Marvilde JO15-1 | Acht JO15-1 | 41601 | 7-1 | ||
C | 06-10-2018 13:00 | EMK JO15-1 | DOSL JO15-1 | 39472 | 0-5 | ||
C | 06-10-2018 13:15 | Bergeijk JO15-1 | Braakhuizen JO15-1 | 41037 | 2-2 | ||
C | 06-10-2018 13:15 | SV Valkenswaard JO15-2 | De Valk JO15-1 | 39743 | 1-0 | ||
C | 06-10-2018 13:30 | Zwaluw VFC JO15-2 | ZIGO JO15-2 | 40455 | 2-7 | ||
C | 06-10-2018 13:00 | Nemelaer JO15-1 | Sarto JO15-2 | 41367 | 2-1 | ||
C | 06-10-2018 11:15 | SC 't Zand JO15-3 | TSV Gudok JO15-2 | 77248 | 0-3 | ||
C | 29-09-2018 11:45 | De Valk JO15-1 | Beerse Boys JO15-1 | 40687 | 1-4 | ||
C | 29-09-2018 12:30 | Marvilde JO15-1 | Bladella JO15-2 | 40040 | 6-1 | ||
C | 29-09-2018 12:45 | Acht JO15-1 | Bergeijk JO15-1 | 40022 | 2-3 | ||
C | 29-09-2018 12:45 | Braakhuizen JO15-1 | RKSV Heeze JO15-1 | 41027 | 4-2 | ||
C | 29-09-2018 12:45 | DOSL JO15-1 | Rood Wit'67/Plus JO15-1G | 40339 | 0-3 | ||
C | 29-09-2018 13:15 | SV Valkenswaard JO15-2 | EMK JO15-1 | 39536 | 0-4 | ||
C | 29-09-2018 10:15 | Dongen JO15-2 | SC 't Zand JO15-3 | 77247 | 3-1 | ||
C | 29-09-2018 11:15 | Olympia'60 JO15-1 | Nemelaer JO15-1 | 40061 | 0-6 | ||
C | 29-09-2018 12:30 | ZIGO JO15-2 | GSBW JO15-1 | 41439 | 7-1 | ||
C | 29-09-2018 13:00 | Sarto JO15-2 | Oirschot Vooruit JO15-2 | 41566 | 1-0 | ||
C | 29-09-2018 12:45 | Audacia JO15-1 | TSV Gudok JO15-2 | 40949 | 7-1 | ||
C | 27-09-2018 19:15 | Oirschot Vooruit JO15-2 | Olympia'60 JO15-1 | 41059 | 14-0 | ||
C | 22-09-2018 13:00 | Rood Wit'67/Plus JO15-1G | Braakhuizen JO15-1 | 41130 | 4-0 | ||
C | 22-09-2018 13:00 | Bladella JO15-2 | DOSL JO15-1 | 40959 | 1-8 | ||
C | 22-09-2018 13:00 | EMK JO15-1 | De Valk JO15-1 | 40602 | 3-0 | ||
C | 22-09-2018 13:00 | RKSV Heeze JO15-1 | Acht JO15-1 | 41750 | 4-0 | ||
C | 22-09-2018 13:15 | Bergeijk JO15-1 | SV Valkenswaard JO15-2 | 40645 | 1-2 | ||
C | 22-09-2018 13:00 | Beerse Boys JO15-1 | Marvilde JO15-1 | 40427 | 4-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2018 13:00 | GSBW JO15-1 | Bladella JO15-2 | 6399 | 1-0 | ||
B | 15-09-2018 14:30 | Gloria UC JO15-1 | Reusel Sport/CoTrans JO15-2 | 6045 | 8-0 | ||
B | 08-09-2018 13:00 | Bladella JO15-2 | Reusel Sport/CoTrans JO15-2 | 6654 | 9-2 | ||
B | 08-09-2018 13:00 | GSBW JO15-1 | Gloria UC JO15-1 | 6249 | 2-7 | ||
B | 01-09-2018 13:15 | Reusel Sport/CoTrans JO15-2 | GSBW JO15-1 | 6138 | 0-5 | ||
B | 01-09-2018 14:30 | Gloria UC JO15-1 | Bladella JO15-2 | 6092 | 5-1 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Audacia JO15-1 | 9 | 7 | 1 | 1 | 22 | 44 | 20 | 24 | 0 |
2 | Sarto JO15-2 | 9 | 6 | 1 | 2 | 19 | 36 | 15 | 21 | 0 |
3 | Nemelaer JO15-1 | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 | 23 | 14 | 9 | 0 |
4 | ZIGO JO15-2 | 8 | 4 | 3 | 1 | 15 | 31 | 18 | 13 | 0 |
5 | TSV Gudok JO15-2 | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 | 20 | 23 | -3 | 0 |
6 | Oirschot Vooruit JO15-2 | 9 | 4 | 0 | 5 | 12 | 23 | 23 | 0 | 0 |
7 | Dongen JO15-2 | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 | 15 | 20 | -5 | 0 |
8 | Zwaluw VFC JO15-2 | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 | 21 | 29 | -8 | 0 |
9 | Bladella JO15-2 | 8 | 1 | 0 | 7 | 3 | 9 | 38 | -29 | 0 |
10 | SC 't Zand JO15-3 | 8 | 0 | 2 | 6 | 2 | 12 | 34 | -22 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gloria UC JO15-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 20 | 3 | 17 | 0 |
2 | GSBW JO15-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 8 | 7 | 1 | 0 |
3 | Bladella JO15-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 10 | 8 | 2 | 0 |
4 | Reusel Sport/CoTrans JO15-2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 22 | -20 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:30 - 19:15 | 3B | 8 | Keepers training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
dinsdag | 18:15 - 19:45 | 2B | 5 | Team training | vanaf woensdag 21 augustus 2019 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:45 | 3B | 5 | Team training | vanaf woensdag 21 augustus 2019 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|