Bladella 1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gloria UC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hulsel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Netersel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SV Budel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DBS 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gestel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hapert 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hoogeloon 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 MMC Weert 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 PSV 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Reusel Sport/CoTrans 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RPC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SBC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Tivoli 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 SV Unitas'59 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Wilhelmina Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella 2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hapert 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Reusel Sport/CoTrans 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 De Valk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Acht 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beerse Boys 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bergeijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bladella 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Braakhuizen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Dommelen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 GSBW 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Hilvaria 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RPC 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SBC 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 FC Tilburg 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SV Unitas'59 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella 3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 EFC 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKVVO 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ZSC 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Gloria UC 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hilvaria 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oirschot Vooruit 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 OVC'26 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Reusel Sport/CoTrans 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Riel 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKDSV 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Sarto 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 VV Trinitas Oisterwijk 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Viola 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 VOAB 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella 4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 EFC 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Gloria UC 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HMVV 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bladella 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 EFC 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 EMK 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hapert 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RKSV Heeze 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKSV Nuenen 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Reusel Sport/CoTrans 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKVVO 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rood Wit V 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 UNA 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 De Valk 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella 5

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 EFC 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hapert 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Netersel 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bergeijk 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BES 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bladella 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Brabantia 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Dommelen 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 EFC 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKSV Heeze 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Maarheeze 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKVVO 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Tongelre 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SV Unitas'59 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 De Zuiderburen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella 6

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bladella 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 EFC 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hulsel 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DBS 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dommelen 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DOSKO'32 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Gestel 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hapert 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Hoogeloon 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Marvilde 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKVVO 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rood Wit V 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 UNA 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Woenselse Boys 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella 7

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hapert 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Reusel Sport/CoTrans 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 De Zuiderburen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dommelen 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hoogeloon 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Knegselse Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Riethoven 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RKVVO 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RPC 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SV Unitas'59 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 De Valk 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Woenselse Boys 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ZSC 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 De Zuiderburen 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella 8

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bergeijk 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bladella 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hapert 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Reusel Sport/CoTrans 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bladella 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 De Bocht'80 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Casteren 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DEES 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DVS 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Oirschot Vooruit 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Reusel Sport/CoTrans 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKVVO 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Spoordonkse Boys 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 UNA 14 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 De Zuiderburen 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella 9

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HMVV 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Reusel Sport/CoTrans 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SDO'39 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DBS 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DVS 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Knegselse Boys 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Marvilde 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Pusphaira 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SBC 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 UNA 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SV Valkenswaard 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 De Valk 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wilhelmina Boys 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Woenselse Boys 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella 10

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bladella 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Reusel Sport/CoTrans 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RKDSV 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bergeijk 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bladella 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Brabantia 14 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dommelen 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DOSKO'32 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Gestel 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Hapert 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Hulsel 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Marvilde 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rood Wit V 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Steensel 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SV Unitas'59 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella Za2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SV Reeshof 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Rijen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rust Roest 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bladella 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SV BLC 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dommelen 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DVG 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SV Reeshof 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rust Roest 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SCG'18 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SVSSS 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 TSVV Merlijn 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Willem II 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 ZIGO 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella VR1



Bladella MO19-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Best Vooruit MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bladella MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oirschot Vooruit MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Audacia MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beerse Boys MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Best Vooruit MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bladella MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Jong Brabant MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Nemelaer MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nieuw Woensel MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKSV Nuenen MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Oirschot Vooruit MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rood Wit'67/Plus MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SC 't Zand MO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella MO17-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bergeijk MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bladella MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Marvilde MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST Reusel Sport/CoTrans/Hulsel/HMVV/SDO'39 MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bergeijk MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bladella MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SV Budel MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Geldrop MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ST RKSV Heeze/DOSL MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SJO Juventud MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Marvilde MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKSV Nuenen MO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Oirschot Vooruit MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SBC MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SV Valkenswaard MO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wilhelmina Boys MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella MO15-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hilvaria MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HMVV MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST Reusel Sport/CoTrans/SDO'39/HMVV/Hulsel MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Chaam MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST FC Eindhoven AV / RPC MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Gloria UC MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hilvaria MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HMVV MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ST Reusel Sport/CoTrans/SDO'39/HMVV/Hulsel MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKVVO MO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Tilburg MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Uno Animo MO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Viola MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 VOAB MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella MO11-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SV Budel MO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 EMK MO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Marvilde MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bladella MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Boxtel MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SV Budel MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Eindhoven AV MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 EMK MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 EMK MO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Marvilde MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Nieuw Woensel MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SCG'18 MO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Zwaluw VFC MO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella JO19-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dommelen JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 EFC JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SVSSS JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Acht JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bladella JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Brabantia JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SV Budel JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DBS JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 EFC JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKSV Heeze JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Hilvaria JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Rood Wit V JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RPC JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SV Valkenswaard JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 VOAB JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 WODAN JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella JO19-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST Casteren / Netersel JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKDSV JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST SDO'39/HMVV/Hulsel JO18-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 EFC JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Geldrop JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hoogeloon JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Jong Brabant JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RKSV Nuenen JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 OVC'26 JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 De Raven JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rood Wit V JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Tuldania JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 ST Vessem/DEES JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella JO19-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hilvaria JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 VOAB JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bergeijk JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bladella JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST Casteren / Netersel JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dommelen JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DOSKO'32 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 EFC JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Reusel Sport/CoTrans JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Riethoven JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ST Steensel/Knegselse Boys JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 UNA JO19-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SV Valkenswaard JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella JO17-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 EFC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Rood Wit V JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bladella JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Brabantia JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 S.V. Brandevoort JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Dommelen JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Geldrop JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 NWC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Schijndel/DE WIT JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SHH JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SJO Weltania Bekkerveld JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Venlosche Boys JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SV Venray JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella JO17-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bergeijk JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bladella JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hoogeloon JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Reusel Sport/CoTrans JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bergeijk JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bladella JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Cranendonck JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DBS JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Dommelen JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DOSL JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Eindhoven AV JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Geldrop JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Hoogeloon JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RKSV Nuenen JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 RPC JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SV Valkenswaard JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella JO17-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dommelen JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 EFC JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hapert JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Best Vooruit JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bladella JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DBS JO17-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ST DEES/Vessem JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oirschot Vooruit JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Oirschot Vooruit JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKVVO JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SBC JO17-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Spoordonkse Boys JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 UNA JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SV Unitas'59 JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Wilhelmina Boys JO17-5G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella JO17-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST DEES/Vessem JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hapert JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hilvaria JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bergeijk JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bladella JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 EFC JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hapert JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ST Netersel / Casteren JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Reusel Sport/CoTrans JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Riethoven JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Rood Wit V JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ST Steensel/Knegselse Boys JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Terlo JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SV Valkenswaard JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 De Weebosch JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella JO15-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 EFC JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Tilburg JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Were Di JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SV Budel JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DBS JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dommelen JO15-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 EFC JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Eindhoven AV JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Mifano JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKVVO JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Rood Wit V JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RPC JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SV Valkenswaard JO15-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 WODAN JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella JO15-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Reusel Sport/CoTrans JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SDO'39 JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bergeijk JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bladella JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SV Budel JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DBS JO15-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Dommelen JO15-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DVS JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Hoogeloon JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 De Raven JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Reusel Sport/CoTrans JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rood Wit'67/Plus JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 RPC JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 UNA JO15-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella JO15-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 EFC JO15-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 De Raven JO15-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Terlo JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bladella JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST Casteren / Netersel JO15-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DBS JO15-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 EFC JO15-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hilvaria JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 OVC'26 JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Reusel Sport/CoTrans JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKDSV JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RKVVO JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SVG JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 ST Vessem/DEES JO15-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella JO15-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bladella JO15-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKVVO JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST Vessem/DEES JO15-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Best Vooruit JO15-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bladella JO15-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 EMK JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Geldrop JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RKSV Nuenen JO15-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SBC JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Tongelre JO15-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SV Unitas'59 JO15-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SV Valkenswaard JO15-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 WODAN JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Woenselse Boys JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella JO15-5

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella JO15-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST Casteren / Netersel JO15-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Reusel Sport/CoTrans JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST DEES/Vessem JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella JO15-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SV Budel JO15-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Cranendonck JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DBS JO15-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DOSL JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DVS JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 De Raven JO15-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKVVO JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Terlo JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SV Valkenswaard JO15-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ST DEES/Vessem JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 WODAN JO15-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella JO13-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bergeijk JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bladella JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 EFC JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Reusel Sport/CoTrans JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Acht JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bergeijk JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bladella JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dommelen JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DVS JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 EFC JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Eindhoven AV JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKSV Heeze JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Reusel Sport/CoTrans JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RKVVO JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 RPC JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 VV Trinitas Oisterwijk JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 WODAN JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Woenselse Boys JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella JO13-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hapert JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Reusel Sport/CoTrans JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST SDO'39/HMVV/Hulsel JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SV Budel JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dommelen JO13-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DOSL JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 EFC JO13-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Eindhoven JO13-3M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Hapert JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Maarheeze JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Marvilde JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rood Wit'67/Plus JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Terlo JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 ZSC JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella JO13-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST DEES/Vessem JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 EFC JO13-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RKVVO JO13-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Best Vooruit JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bladella JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST DEES/Vessem JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ST Netersel / Casteren JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ODC JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Oirschot Vooruit JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKVVO JO13-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Rood Wit V JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wilhelmina Boys JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella JO13-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bladella JO13-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST Netersel / Casteren JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Oirschot Vooruit JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella JO13-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SV Budel JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Cranendonck JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dommelen JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DOSL JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 EFC JO13-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Geldrop JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RPC JO13-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SV Valkenswaard JO13-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Waalre JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ZSC JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella JO11-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bergeijk JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bladella JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SV Valkenswaard JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Acht JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bergeijk JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bergeijk JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Best Vooruit JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Bladella JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DBS JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Geldrop JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 RKVVO JO11-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 UNA JO11-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SV Unitas'59 JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SV Valkenswaard JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wilhelmina Boys JO11-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella JO11-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 EFC JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST HMVV/Hulsel JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hoogeloon JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bladella JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 EFC JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST HMVV/Hulsel JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hoogeloon JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 De Raven JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Riethoven JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Rood Wit V JO11-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SBC JO11-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Terlo JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 De Weebosch JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 ZSC JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella JO10-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hapert JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 EFC JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bladella JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Were Di JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Jong Brabant JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 VV Trinitas Oisterwijk JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bladella JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RKDSV JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hilvaria JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Best Vooruit JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Reusel Sport/CoTrans JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 VOAB JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Oirschot Vooruit JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ST HMVV/Hulsel JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Gloria UC JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella JO10-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKVVO JO10-5G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DOSKO'32 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST Knegselse Boys / Steensel JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 EFC JO10-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST Casteren / Netersel JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Reusel Sport/CoTrans JO10-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hapert JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Bergeijk JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ST DEES/Vessem JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Terlo JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 De Weebosch JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ST Knegselse Boys / Steensel JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 De Raven JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Bladella JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 DOSKO'32 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella JO10-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Reusel Sport/CoTrans JO10-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hapert JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST Casteren / Netersel JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bladella JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Eindhoven AV JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DOSL JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DBS JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 EMK JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SBC JO10-5G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Braakhuizen JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Geldrop JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Tongelre JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Bladella JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 RKVVO JO10-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SV Unitas'59 JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Brabantia JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella JO9-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Oirschot V. JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hapert JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oirschot V. JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Zwaluw VFC JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Haarsteeg JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Zwaluw VFC JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Bladella JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 OVC'26 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Were Di JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 VV Trinitas Oisterwijk JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Jong Brabant JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 GSBW JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella JO9-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hapert JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Reusel Sport/CoTrans JO9-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 EFC JO9-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Terlo JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Oirschot Vooruit JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SDO'39 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hapert JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RKDSV JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Reusel Sport/CoTrans JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Beerse Boys JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ZSC JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Hilvaria JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ST Vessem/DEES JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 EFC JO9-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Bladella JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella JO9-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SDO'39 JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST Vessem/DEES JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST Netersel / Casteren JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bladella JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rood Wit V JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKVVO JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST Steensel/Knegselse Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 EFC JO9-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ST Vessem/DEES JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ST Netersel / Casteren JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SDO'39 JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 DBS JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Bladella JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Tuldania JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 UNA JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella JO9-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bergeijk JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST Steensel/Knegselse Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 EFC JO9-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Maarheeze JO9-2M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bergeijk JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RPC JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ZSC JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Bladella JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Riethoven JO9-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Brabantia JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SV Valkenswaard JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 De Raven JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rood Wit'67/Plus JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rood Wit'67/Plus JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Waalre JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella JO8-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Reusel Sport/CoTrans JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST HMVV/Hulsel JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hapert JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bladella JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DBS JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST HMVV/Hulsel JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Reusel Sport/CoTrans JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bladella JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hapert JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Reusel Sport/CoTrans JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella JO8-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gloria UC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 EFC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST HMVV/Hulsel JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bladella JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Brabantia JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bladella JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Rood Wit V JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wilhelmina Boys JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 UNA JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Marvilde JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 EFC JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SBC JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 DBS JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Braakhuizen JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 RKSV Nuenen JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Best Vooruit JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella JO8-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoogeloon JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hapert JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bladella JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Reusel Sport/CoTrans JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bladella JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dommelen JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DOSKO'32 JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RKVVO JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hoogeloon JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 De Raven JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Bergeijk JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ST Knegselse Boys / Steensel JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ST DEES/Vessem JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Reusel Sport/CoTrans JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 EFC JO8-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella JO8-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DOSKO'32 JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bergeijk JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Reusel Sport/CoTrans JO8-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beerse Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST Casteren / Netersel JO08-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKDSV JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SDO'39 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ST DEES/Vessem JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Tuldania JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Reusel Sport/CoTrans JO8-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Reusel Sport/CoTrans JO8-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ST Knegselse Boys / Steensel JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Hapert JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Hilvaria JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Bladella JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella G1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella G1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DOSKO'32 G1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Haarsteeg G1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Rhelico G1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RKDVC G1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Roosendaal G1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RPC G1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SVG G3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Virtus G1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella G1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 EMK G1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bladella JO7-1



Bladella JO7-2



Bladella JO7-3



Bladella JO7-4



VV Bladella
Sportpark De Smagtenbocht
Bossingel 7
5531 NH Bladel
 0497 38 19 24

Banknummer NL83RABO0107588439
KVKnummer 40235434
BTWnummer NL2651786B01
Terug naar boven