E-Pupillen (voorjaar), 5e klasse 5.108
Bladella E9
Teamleden
Spelers | |||||||
Thijs Mennen | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Gerie van Leeuwen | Trainer | ||||||
Jos van Gemert | Leider / Trainer |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-05-2016 10:30 | EFC E6 | Waalre E2 | 135789 | 4-2 | ||
C | 11-05-2016 19:00 | UNA E8G | Bergeijk E6M | 123026 | 0-1 | ||
C | 23-04-2016 09:50 | UNA E8G | Bladella E9 | 123024 | 3-6 | ||
C | 23-04-2016 09:00 | SV Valkenswaard E6 | Waalre E2 | 122345 | 5-3 | ||
C | 20-04-2016 18:45 | EFC E6 | Bergeijk E6M | 135795 | 2-2 | ||
C | 16-04-2016 10:45 | Bergeijk E6M | UNA E8G | 123011 | 10-1 | ||
C | 16-04-2016 10:30 | Waalre E2 | EFC E6 | 135794 | 2-4 | ||
C | 16-04-2016 10:00 | Bladella E9 | SV Valkenswaard E6 | 121960 | 1-3 | ||
C | 09-04-2016 08:45 | UNA E8G | Waalre E2 | 123022 | 1-5 | ||
C | 09-04-2016 10:00 | Bladella E9 | Bergeijk E6M | 121961 | 6-2 | ||
C | 09-04-2016 10:30 | EFC E6 | SV Valkenswaard E6 | 135793 | 3-0 | ||
C | 02-04-2016 10:30 | EFC E6 | Bladella E9 | 135792 | 2-1 | ||
C | 02-04-2016 10:30 | Waalre E2 | Bergeijk E6M | 121220 | 1-2 | ||
C | 02-04-2016 09:00 | SV Valkenswaard E6 | UNA E8G | 122349 | 9-2 | ||
C | 26-03-2016 10:30 | Waalre E2 | Bladella E9 | 121218 | 0-1 | ||
C | 19-03-2016 10:45 | Bergeijk E6M | SV Valkenswaard E6 | 123010 | 1-4 | ||
C | 19-03-2016 09:00 | Bladella E9 | Waalre E2 | 121958 | 6-1 | ||
C | 19-03-2016 09:00 | UNA E8G | EFC E6 | 135791 | 1-4 | ||
C | 12-03-2016 10:45 | Bergeijk E6M | EFC E6 | 135790 | 4-0 | ||
C | 12-03-2016 10:30 | Waalre E2 | SV Valkenswaard E6 | 121219 | 2-3 | ||
C | 12-03-2016 10:00 | Bladella E9 | UNA E8G | 121962 | 4-1 | ||
C | 05-03-2016 10:00 | SV Valkenswaard E6 | Bladella E9 | 122347 | 4-4 | ||
C | 27-02-2016 09:00 | UNA E8G | SV Valkenswaard E6 | 123025 | 1-4 | ||
C | 27-02-2016 10:45 | Bergeijk E6M | Waalre E2 | 123007 | 2-4 | ||
C | 20-02-2016 10:00 | SV Valkenswaard E6 | EFC E6 | 135788 | 2-3 | ||
C | 20-02-2016 10:30 | Waalre E2 | UNA E8G | 121221 | 5-2 | ||
C | 20-02-2016 10:45 | Bergeijk E6M | Bladella E9 | 123009 | 2-3 | ||
C | 30-01-2016 10:00 | Bladella E9 | EFC E6 | 135787 | 1-3 | ||
C | 23-01-2016 10:30 | EFC E6 | UNA E8G | 135786 | 5-2 | ||
C | 23-01-2016 10:30 | EFC E7 | UNA E8G | 121411 | 0-0 | ||
C | 23-01-2016 09:00 | SV Valkenswaard E6 | Bergeijk E6M | 122348 | 1-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 24-10-2015 10:00 | Bladella E9 ZA | EFC E5 ZA | 11552 | 5-2 | ||
B | 24-10-2015 10:45 | Bergeijk E4 ZA | Hapert E3 ZA | 12072 | 1-12 | ||
B | 05-09-2015 10:45 | Bergeijk E4 ZA | Bladella E9 ZA | 11166 | 8-0 | ||
B | 05-09-2015 09:30 | Hapert E3 ZA | EFC E5 ZA | Groenen, Ward | 11318 | 15-1 | |
B | 29-08-2015 10:00 | Bladella E9 ZA | Hapert E3 ZA | 10330 | 0-16 | ||
B | 29-08-2015 10:30 | EFC E5 ZA | Bergeijk E4 ZA | 10690 | 1-18 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 12-12-2015 10:00 | ST Knegselse Boys/Steensel E1G | De Raven E4 | 101951 | 7-0 | ||
C | 12-12-2015 10:00 | Bladella E9 | Bergeijk E5 | 58506 | 8-0 | ||
C | 05-12-2015 10:00 | ST Knegselse Boys/Steensel E1G | Bladella E9 | 101944 | 4-1 | ||
C | 28-11-2015 10:30 | De Raven E4 | Bergeijk E5 | 58699 | 5-3 | ||
C | 28-11-2015 10:00 | Bladella E9 | ST Knegselse Boys/Steensel E1G | 101952 | 0-5 | ||
C | 21-11-2015 10:30 | Terlo E3M | Bergeijk E5 | 59689 | 1-5 | ||
C | 14-11-2015 10:00 | Bladella E9 | De Raven E4 | 58509 | 15-0 | ||
C | 14-11-2015 10:30 | Terlo E3M | ST Knegselse Boys/Steensel E1G | 101950 | 0-13 | ||
C | 07-11-2015 10:45 | Bergeijk E5 | Bladella E9 | 57099 | 0-10 | ||
C | 07-11-2015 10:30 | De Raven E4 | Terlo E3M | 58700 | 4-6 | ||
C | 31-10-2015 10:45 | Bergeijk E5 | ST Knegselse Boys/Steensel E1G | 101943 | 1-15 | ||
C | 17-10-2015 10:30 | Terlo E3M | Bladella E9 | 59692 | 2-9 | ||
C | 17-10-2015 10:00 | ST Knegselse Boys/Steensel E1G | Bergeijk E5 | 101948 | 14-0 | ||
C | 10-10-2015 10:45 | Bergeijk E5 | Terlo E3M | 57098 | 3-3 | ||
C | 10-10-2015 10:30 | De Raven E4 | ST Knegselse Boys/Steensel E1G | 101947 | 1-11 | ||
C | 03-10-2015 10:00 | ST Knegselse Boys/Steensel E1G | Terlo E3M | 101946 | 13-1 | ||
C | 03-10-2015 11:00 | EFC E7 | Terlo E3M | 57818 | 0-0 | ||
C | 03-10-2015 10:45 | Bergeijk E5 | Dommelen E6G | 57097 | 0-0 | ||
C | 03-10-2015 10:30 | De Raven E4 | Bladella E9 | 58697 | 1-8 | ||
C | 26-09-2015 10:15 | Dommelen E6G | EFC E7 | 58290 | 18-0 | ||
C | 26-09-2015 10:30 | Terlo E3M | De Raven E4 | 59691 | 8-1 | ||
C | 19-09-2015 10:45 | Bergeijk E5 | De Raven E4 | 57096 | 1-6 | ||
C | 19-09-2015 10:30 | Terlo E3M | Dommelen E6G | 59690 | 0-13 | ||
C | 19-09-2015 10:30 | EFC E7 | Bladella E9 | 57817 | 2-12 | ||
C | 12-09-2015 10:45 | Bergeijk E5 | EFC E7 | 57095 | 8-2 | ||
C | 12-09-2015 10:30 | De Raven E4 | Dommelen E6 | 58696 | 0-14 | ||
C | 12-09-2015 10:00 | Bladella E9 | Terlo E3M | 58505 | 1-0 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EFC E6 | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 30 | 17 | 13 | 0 |
2 | SV Valkenswaard E6 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 35 | 20 | 15 | 0 |
3 | Bladella E9 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 33 | 21 | 12 | 0 |
4 | Bergeijk E6M | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 26 | 22 | 4 | 0 |
5 | Waalre E2 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 25 | 30 | -5 | 0 |
6 | UNA E8G | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 14 | 53 | -39 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST Knegselse Boys/Steensel E1G | 8 | 8 | 0 | 0 | 24 | 82 | 4 | 78 | 0 |
2 | Bladella E9 | 8 | 6 | 0 | 2 | 18 | 52 | 12 | 40 | 0 |
3 | Terlo E3M | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | 21 | 49 | -28 | 0 |
4 | De Raven E4 | 8 | 2 | 0 | 6 | 6 | 18 | 59 | -41 | 0 |
5 | Bergeijk E5 | 8 | 1 | 1 | 6 | 4 | 13 | 62 | -49 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:15 - 19:15 | 4 | 5 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:15 - 19:15 | 2 | 5 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:00 | 3 | 1 | Keepers training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|