0214 Mannen Zaterdag reserve
Bladella Za2
Teamleden
Spelers | |||||||
Guus van Avendonk | |||||||
Joost Gubbels | |||||||
Ties Jansen | |||||||
Pim Meulenbroeks | |||||||
Nick Michiels | |||||||
Bart Vromans | |||||||
Koen Wijnen |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 09-06-2018 14:30 | Willem II 3 | Real Lunet 2 | 143253 | 4-0 | ||
C | 09-06-2018 15:00 | Bladella 2 | OVC'26 2 | 143379 | 3-2 | ||
C | 07-06-2018 19:30 | Rhode/Van Stiphout Bouw 2 | Rust Roest 1 | 31006 | 3-0 | ||
C | 05-06-2018 20:00 | Willem II 3 | OVC'26 2 | 33771 | 3-4 | ||
C | 02-06-2018 15:00 | Bladella 2 | OVC'26 2 | 33030 | 0-0 | ||
C | 02-06-2018 15:00 | SV BLC 3 | SSC'55 3 | 35245 | 3-0 | ||
C | 31-05-2018 19:30 | Willem II 3 | SV Reeshof 2 | 32391 | 4-1 | ||
C | 31-05-2018 19:30 | SVG 2 | TSVV Merlijn 2 | 35375 | 1-4 | ||
C | 31-05-2018 19:30 | Rust Roest 1 | SV BLC 3 | 31317 | 3-4 | ||
C | 26-05-2018 15:00 | Zwaluw VFC 2 | Bladella 2 | 33999 | 1-6 | ||
C | 26-05-2018 14:00 | OVC'26 2 | Rhode/Van Stiphout Bouw 2 | 33951 | 0-6 | ||
C | 26-05-2018 16:15 | SV Reeshof 2 | TSVV Merlijn 2 | 31079 | 3-1 | ||
C | 26-05-2018 14:30 | SSC'55 3 | SVG 2 | 34598 | 0-0 | ||
C | 26-05-2018 14:30 | Willem II 3 | Real Lunet 2 | 35109 | 0-0 | ||
C | 24-05-2018 19:15 | Rhode/Van Stiphout Bouw 2 | SSC'55 3 | 142857 | 8-2 | ||
C | 22-05-2018 19:45 | Willem II 3 | Zwaluw VFC 2 | 34999 | 0-0 | ||
C | 19-05-2018 15:00 | Bladella 2 | SSC'55 3 | 35687 | 7-0 | ||
C | 19-05-2018 14:30 | Real Lunet 2 | Rust Roest 1 | 35033 | 1-1 | ||
C | 19-05-2018 15:00 | SV BLC 3 | SV Reeshof 2 | 30941 | 2-0 | ||
C | 19-05-2018 14:30 | SVG 2 | Zwaluw VFC 2 | 30892 | 4-1 | ||
C | 19-05-2018 12:00 | TSVV Merlijn 2 | OVC'26 2 | 35562 | 8-0 | ||
C | 17-05-2018 19:00 | SV BLC 3 | OVC'26 2 | 31947 | 5-1 | ||
C | 15-05-2018 20:00 | Real Lunet 2 | Zwaluw VFC 2 | 32410 | 7-0 | ||
C | 12-05-2018 12:30 | SSC'55 3 | Zwaluw VFC 2 | 31815 | 1-1 | ||
C | 12-05-2018 16:30 | Rhode/Van Stiphout Bouw 2 | TSVV Merlijn 2 | 30485 | 2-2 | ||
C | 12-05-2018 15:45 | SV Reeshof 2 | Real Lunet 2 | 35145 | 3-2 | ||
C | 12-05-2018 15:00 | Bladella 2 | SV BLC 3 | 35024 | 5-0 | ||
C | 12-05-2018 14:30 | Rust Roest 1 | SVG 2 | 34107 | 2-2 | ||
C | 10-05-2018 14:30 | Rhode/Van Stiphout Bouw 2 | OVC'26 2 | 32456 | 6-3 | ||
C | 05-05-2018 14:30 | Real Lunet 2 | TSVV Merlijn 2 | 34654 | 2-5 | ||
C | 05-05-2018 14:30 | Rust Roest 1 | SV Reeshof 2 | 32135 | 5-3 | ||
C | 05-05-2018 15:00 | Bladella 2 | SVG 2 | 32667 | 1-0 | ||
C | 05-05-2018 16:30 | Rhode/Van Stiphout Bouw 2 | SSC'55 3 | 34755 | 0-0 | ||
C | 28-04-2018 12:45 | SV Reeshof 2 | Rhode/Van Stiphout Bouw 2 | 31686 | 0-8 | ||
C | 28-04-2018 15:00 | OVC'26 2 | Real Lunet 2 | 33373 | 0-9 | ||
C | 28-04-2018 14:30 | SVG 2 | SV BLC 3 | 34160 | 0-6 | ||
C | 28-04-2018 12:30 | SSC'55 3 | Willem II 3 | 32576 | 1-0 | ||
C | 28-04-2018 12:00 | TSVV Merlijn 2 | Bladella 2 | 34526 | 1-2 | ||
C | 28-04-2018 15:00 | Zwaluw VFC 2 | Rust Roest 1 | 31263 | 1-1 | ||
C | 21-04-2018 15:00 | SV BLC 3 | Rhode/Van Stiphout Bouw 2 | 32960 | 1-4 | ||
C | 21-04-2018 15:00 | OVC'26 2 | Rust Roest 1 | 32989 | 2-2 | ||
C | 21-04-2018 14:30 | SVG 2 | Willem II 3 | 32592 | 2-7 | ||
C | 21-04-2018 14:30 | Real Lunet 2 | Bladella 2 | 34589 | 0-1 | ||
C | 21-04-2018 12:00 | TSVV Merlijn 2 | SSC'55 3 | 34765 | 1-0 | ||
C | 21-04-2018 15:00 | Zwaluw VFC 2 | SV Reeshof 2 | 35067 | 0-3 | ||
C | 14-04-2018 16:30 | Rhode/Van Stiphout Bouw 2 | SVG 2 | 32879 | 6-0 | ||
C | 14-04-2018 15:00 | Zwaluw VFC 2 | OVC'26 2 | 31503 | 7-1 | ||
C | 14-04-2018 14:30 | Willem II 3 | Bladella 2 | 35501 | 3-0 | ||
C | 14-04-2018 14:30 | Rust Roest 1 | TSVV Merlijn 2 | 35683 | 1-5 | ||
C | 14-04-2018 14:30 | Real Lunet 2 | SV BLC 3 | 33040 | 3-3 | ||
C | 14-04-2018 15:00 | SV Reeshof 2 | SSC'55 3 | 32010 | 1-0 | ||
C | 10-04-2018 19:00 | OVC'26 2 | SSC'55 3 | 34163 | 2-3 | ||
C | 07-04-2018 15:00 | OVC'26 2 | SV Reeshof 2 | 34538 | 5-8 | ||
C | 07-04-2018 15:00 | Bladella 2 | Rhode/Van Stiphout Bouw 2 | 35520 | 0-2 | ||
C | 07-04-2018 14:30 | SVG 2 | Real Lunet 2 | 34380 | 3-0 | ||
C | 07-04-2018 14:30 | SSC'55 3 | Rust Roest 1 | 34541 | 1-3 | ||
C | 07-04-2018 12:00 | TSVV Merlijn 2 | Willem II 3 | 30556 | 2-0 | ||
C | 07-04-2018 15:00 | SV BLC 3 | Zwaluw VFC 2 | 31125 | 4-0 | ||
C | 31-03-2018 13:00 | Rhode/Van Stiphout Bouw 2 | Willem II 3 | 32352 | 5-0 | ||
C | 24-03-2018 16:30 | Rhode/Van Stiphout Bouw 2 | Real Lunet 2 | 33521 | 8-3 | ||
C | 24-03-2018 16:00 | SV Reeshof 2 | SVG 2 | 34624 | 0-1 | ||
C | 24-03-2018 15:00 | Zwaluw VFC 2 | TSVV Merlijn 2 | 30815 | 4-1 | ||
C | 24-03-2018 14:30 | Willem II 3 | SV BLC 3 | 34514 | 3-1 | ||
C | 24-03-2018 14:30 | Rust Roest 1 | Bladella 2 | 31734 | 1-1 | ||
C | 24-03-2018 12:30 | SSC'55 3 | OVC'26 2 | 31773 | 4-0 | ||
C | 10-03-2018 16:00 | SV Reeshof 2 | Bladella 2 | 35159 | 1-3 | ||
C | 10-03-2018 15:00 | OVC'26 2 | SVG 2 | 33864 | 6-2 | ||
C | 10-03-2018 15:00 | Zwaluw VFC 2 | Rhode/Van Stiphout Bouw 2 | 32544 | 1-1 | ||
C | 10-03-2018 12:00 | TSVV Merlijn 2 | SV BLC 3 | 32073 | 4-1 | ||
C | 10-03-2018 14:30 | SSC'55 3 | Real Lunet 2 | 31797 | 6-2 | ||
C | 10-03-2018 14:30 | Rust Roest 1 | Willem II 3 | 30766 | 4-4 | ||
C | 17-02-2018 15:00 | SV BLC 3 | Bladella 2 | 30263 | 0-1 | ||
C | 17-02-2018 14:30 | Real Lunet 2 | Willem II 3 | 32855 | 3-4 | ||
C | 17-02-2018 14:30 | SVG 2 | Rhode/Van Stiphout Bouw 2 | 31276 | 0-6 | ||
C | 17-02-2018 13:00 | Zwaluw VFC 2 | SSC'55 3 | 31843 | 2-2 | ||
C | 17-02-2018 14:30 | Rust Roest 1 | OVC'26 2 | 100933 | 7-2 | ||
C | 03-02-2018 15:00 | SV BLC 3 | Rust Roest 1 | 33472 | 0-2 | ||
C | 16-12-2017 14:30 | Real Lunet 2 | OVC'26 2 | 100145 | 7-3 | ||
C | 16-12-2017 14:30 | SVG 2 | Rust Roest 1 | 33367 | 1-2 | ||
C | 09-12-2017 14:30 | SVG 2 | SSC'55 3 | 34155 | 1-2 | ||
C | 09-12-2017 14:30 | Bladella 2 | Zwaluw VFC 2 | 35363 | 0-1 | ||
C | 09-12-2017 12:00 | TSVV Merlijn 2 | SV Reeshof 2 | 33987 | 4-4 | ||
C | 02-12-2017 16:00 | SV Reeshof 2 | SV BLC 3 | 33204 | 2-3 | ||
C | 02-12-2017 14:30 | Rust Roest 1 | Real Lunet 2 | 34025 | 3-0 | ||
C | 02-12-2017 14:30 | SSC'55 3 | Bladella 2 | 34773 | 0-4 | ||
C | 02-12-2017 15:00 | Zwaluw VFC 2 | SVG 2 | 34967 | 1-1 | ||
C | 02-12-2017 14:45 | OVC'26 2 | TSVV Merlijn 2 | 34073 | 1-6 | ||
C | 02-12-2017 14:30 | Willem II 3 | Rhode/Van Stiphout Bouw 2 | 31472 | 1-4 | ||
C | 25-11-2017 14:30 | Bladella 2 | Rust Roest 1 | 34888 | 2-0 | ||
C | 25-11-2017 14:30 | SVG 2 | SV Reeshof 2 | 32860 | 2-1 | ||
C | 25-11-2017 15:00 | SV BLC 3 | Willem II 3 | 30544 | 2-1 | ||
C | 25-11-2017 14:30 | Real Lunet 2 | Rhode/Van Stiphout Bouw 2 | 32813 | 2-9 | ||
C | 25-11-2017 12:00 | TSVV Merlijn 2 | Zwaluw VFC 2 | 35241 | 8-3 | ||
C | 18-11-2017 16:30 | Rhode/Van Stiphout Bouw 2 | SV BLC 3 | 32792 | 6-2 | ||
C | 18-11-2017 14:30 | Bladella 2 | Real Lunet 2 | 35499 | 4-0 | ||
C | 18-11-2017 14:30 | Rust Roest 1 | OVC'26 2 | 33781 | 0-0 | ||
C | 18-11-2017 14:30 | Willem II 3 | SVG 2 | 34564 | 9-0 | ||
C | 18-11-2017 14:30 | SSC'55 3 | TSVV Merlijn 2 | 30635 | 0-0 | ||
C | 18-11-2017 15:00 | SV Reeshof 2 | Zwaluw VFC 2 | 31884 | 10-3 | ||
C | 11-11-2017 12:00 | TSVV Merlijn 2 | Rhode/Van Stiphout Bouw 2 | 35254 | 1-4 | ||
C | 11-11-2017 14:45 | OVC'26 2 | Willem II 3 | 34644 | 0-5 | ||
C | 04-11-2017 15:00 | Bladella 2 | SV Reeshof 2 | 31452 | 7-0 | ||
C | 04-11-2017 14:30 | SVG 2 | OVC'26 2 | 30972 | 0-6 | ||
C | 04-11-2017 14:30 | Willem II 3 | Rust Roest 1 | 34896 | 3-1 | ||
C | 04-11-2017 16:30 | Rhode/Van Stiphout Bouw 2 | Zwaluw VFC 2 | 34720 | 11-2 | ||
C | 04-11-2017 15:00 | SV BLC 3 | TSVV Merlijn 2 | 32312 | 2-2 | ||
C | 04-11-2017 14:30 | Real Lunet 2 | SSC'55 3 | 30282 | 0-1 | ||
C | 28-10-2017 12:00 | TSVV Merlijn 2 | SVG 2 | 30281 | 2-1 | ||
C | 28-10-2017 14:30 | Rust Roest 1 | Rhode/Van Stiphout Bouw 2 | 34776 | 2-6 | ||
C | 28-10-2017 14:30 | SSC'55 3 | SV BLC 3 | 32249 | 2-6 | ||
C | 28-10-2017 15:00 | Zwaluw VFC 2 | Real Lunet 2 | 33203 | 2-3 | ||
C | 28-10-2017 15:45 | SV Reeshof 2 | Willem II 3 | 32461 | 2-5 | ||
C | 28-10-2017 14:45 | OVC'26 2 | Bladella 2 | 31254 | 1-6 | ||
C | 21-10-2017 14:30 | Real Lunet 2 | SV Reeshof 2 | 32327 | 2-1 | ||
C | 21-10-2017 14:45 | OVC'26 2 | SV BLC 3 | 34318 | 1-4 | ||
C | 21-10-2017 14:30 | Rust Roest 1 | Zwaluw VFC 2 | 35538 | 6-0 | ||
C | 14-10-2017 14:30 | Willem II 3 | SSC'55 3 | 33237 | 0-4 | ||
C | 14-10-2017 14:30 | Real Lunet 2 | OVC'26 2 | 30283 | 0-0 | ||
C | 14-10-2017 15:00 | Bladella 2 | TSVV Merlijn 2 | 33665 | 4-1 | ||
C | 14-10-2017 16:30 | Rhode/Van Stiphout Bouw 2 | SV Reeshof 2 | 31673 | 15-3 | ||
C | 14-10-2017 15:00 | SV BLC 3 | SVG 2 | 34546 | 7-1 | ||
C | 07-10-2017 12:00 | TSVV Merlijn 2 | Real Lunet 2 | 32116 | 2-3 | ||
C | 07-10-2017 14:30 | SVG 2 | Bladella 2 | 30625 | 0-2 | ||
C | 07-10-2017 14:30 | SSC'55 3 | Rhode/Van Stiphout Bouw 2 | 31945 | 1-7 | ||
C | 07-10-2017 16:30 | SV Reeshof 2 | Rust Roest 1 | 30425 | 1-1 | ||
C | 07-10-2017 15:00 | Zwaluw VFC 2 | Willem II 3 | 34959 | 1-2 | ||
C | 30-09-2017 13:00 | Zwaluw VFC 2 | SV BLC 3 | 31145 | 1-5 | ||
C | 30-09-2017 14:30 | Rust Roest 1 | SSC'55 3 | 34254 | 1-0 | ||
C | 30-09-2017 14:30 | Willem II 3 | TSVV Merlijn 2 | 34312 | 2-1 | ||
C | 30-09-2017 14:30 | Real Lunet 2 | SVG 2 | 31776 | 5-4 | ||
C | 30-09-2017 16:45 | SV Reeshof 2 | OVC'26 2 | 31055 | 3-0 | ||
C | 30-09-2017 16:30 | Rhode/Van Stiphout Bouw 2 | Bladella 2 | 34248 | 0-1 | ||
C | 23-09-2017 15:00 | Bladella 2 | Willem II 3 | 33743 | 4-3 | ||
C | 23-09-2017 14:45 | OVC'26 2 | Zwaluw VFC 2 | 33840 | 5-3 | ||
C | 23-09-2017 14:30 | SSC'55 3 | SV Reeshof 2 | 34958 | 3-1 | ||
C | 23-09-2017 12:00 | TSVV Merlijn 2 | Rust Roest 1 | 34004 | 2-1 | ||
C | 23-09-2017 15:00 | SV BLC 3 | Real Lunet 2 | 35664 | 3-1 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rhode/Van Stiphout Bouw 2 | 22 | 19 | 2 | 1 | 59 | 127 | 27 | 100 | 0 |
2 | Bladella 2 | 22 | 18 | 1 | 3 | 55 | 64 | 17 | 47 | 0 |
3 | SV BLC 3 | 22 | 13 | 2 | 7 | 41 | 64 | 43 | 21 | 0 |
4 | Willem II 3 | 21 | 12 | 1 | 8 | 37 | 63 | 42 | 21 | 0 |
5 | TSVV Merlijn 2 | 22 | 11 | 4 | 7 | 37 | 63 | 41 | 22 | 0 |
6 | Rust Roest 1 | 22 | 8 | 7 | 7 | 31 | 49 | 44 | 5 | 0 |
7 | SSC'55 3 | 22 | 8 | 4 | 10 | 28 | 33 | 50 | -17 | 0 |
8 | Real Lunet 2 | 22 | 7 | 2 | 13 | 23 | 55 | 70 | -15 | 0 |
9 | SV Reeshof 2 | 22 | 7 | 2 | 13 | 23 | 51 | 76 | -25 | 0 |
10 | SVG 2 | 22 | 4 | 3 | 15 | 15 | 26 | 76 | -50 | 0 |
11 | Zwaluw VFC 2 | 21 | 3 | 5 | 13 | 14 | 35 | 82 | -47 | 0 |
12 | OVC'26 2 | 22 | 4 | 1 | 17 | 13 | 45 | 107 | -62 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rhode/Van Stiphout Bouw 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
2 | Bladella 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 19:45 - 20:30 | Panna kooi | 11 | Keepers training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 20:30 - 22:00 | 1 | 11 | Team training | vanaf maandag 19 augustus 2019 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|