0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Bladella JO19-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Loet Liebregts | Keeper | ||||||
Jeroen Put | Keeper | ||||||
Lorenzo de Beijer | |||||||
Loek van den Berg | |||||||
Willem van Hoof | |||||||
Tim Vromans | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Marco Sol | Trainer | ||||||
Louis van der Linden | Ass. scheidsrechter | ||||||
Davy Jansen | Leider / Trainer |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 02-06-2018 14:30 | Steensel JO19-1 | Bladella JO19-2 | 106058 | 5-1 | ||
C | 02-06-2018 14:30 | ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO19-1 | ZSC JO19-1 | 106273 | 2-5 | ||
C | 31-05-2018 19:00 | UNA JO19-3 | Bladella JO19-2 | 106566 | 2-9 | ||
C | 30-05-2018 19:00 | Audacia JO19-1 | Beerse Boys JO19-1 | 106539 | 5-4 | ||
C | 30-05-2018 18:30 | DBS JO19-2 | Marvilde JO19-1 | 143058 | 0-0 | ||
C | 29-05-2018 19:00 | UNA JO19-3 | Hoogeloon JO19-1 | 107620 | 3-2 | ||
C | 26-05-2018 13:00 | ZSC JO19-1 | Steensel JO19-1 | 107525 | 1-4 | ||
C | 26-05-2018 15:00 | Bladella JO19-2 | DBS JO19-2 | 105625 | 6-0 | ||
C | 26-05-2018 14:30 | RKVVO JO19-2 | UNA JO19-3 | 106449 | 4-1 | ||
C | 26-05-2018 14:30 | Hoogeloon JO19-1 | ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO19-1 | 105698 | 2-4 | ||
C | 26-05-2018 17:00 | Marvilde JO19-1 | Beerse Boys JO19-1 | 105413 | 0-0 | ||
C | 26-05-2018 14:30 | ST Vessem/D.E.E.S. JO19-1 | Audacia JO19-1 | 106206 | 5-0 | ||
C | 23-05-2018 20:00 | Marvilde JO19-1 | Steensel JO19-1 | 105810 | 1-4 | ||
C | 22-05-2018 19:00 | DBS JO19-2 | ST Vessem/D.E.E.S. JO19-1 | 107164 | 2-2 | ||
C | 19-05-2018 14:30 | Audacia JO19-1 | Hoogeloon JO19-1 | 107339 | 3-3 | ||
C | 19-05-2018 14:30 | Steensel JO19-1 | RKVVO JO19-2 | 107664 | 3-2 | ||
C | 19-05-2018 14:30 | Beerse Boys JO19-1 | ZSC JO19-1 | 106224 | 3-1 | ||
C | 19-05-2018 16:00 | DBS JO19-2 | Marvilde JO19-1 | 107076 | 0-0 | ||
C | 17-05-2018 19:00 | ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO19-1 | ST Vessem/D.E.E.S. JO19-1 | 107629 | 2-2 | ||
C | 16-05-2018 20:30 | RKVVO JO19-2 | Hoogeloon JO19-1 | 106294 | 3-1 | ||
C | 15-05-2018 19:30 | Marvilde JO19-1 | ST Vessem/D.E.E.S. JO19-1 | 106166 | 1-3 | ||
C | 14-05-2018 19:00 | DBS JO19-2 | ZSC JO19-1 | 107529 | 2-4 | ||
C | 12-05-2018 14:30 | RKVVO JO19-2 | ZSC JO19-1 | 107409 | 3-2 | ||
C | 12-05-2018 13:00 | ST Vessem/D.E.E.S. JO19-1 | Hoogeloon JO19-1 | 107662 | 3-1 | ||
C | 12-05-2018 14:30 | Steensel JO19-1 | Beerse Boys JO19-1 | 105699 | 0-1 | ||
C | 12-05-2018 17:00 | Marvilde JO19-1 | UNA JO19-3 | 105642 | 2-2 | ||
C | 12-05-2018 15:00 | Bladella JO19-2 | Audacia JO19-1 | 107659 | 4-8 | ||
C | 09-05-2018 18:30 | Bladella JO19-2 | Marvilde JO19-1 | 142842 | 6-2 | ||
C | 05-05-2018 14:30 | ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO19-1 | Audacia JO19-1 | 106625 | 2-3 | ||
C | 05-05-2018 15:00 | Bladella JO19-2 | Marvilde JO19-1 | 106700 | 0-0 | ||
C | 05-05-2018 14:30 | Steensel JO19-1 | ST Vessem/D.E.E.S. JO19-1 | 106911 | 2-0 | ||
C | 05-05-2018 14:30 | UNA JO19-3 | Beerse Boys JO19-1 | 105600 | 1-6 | ||
C | 03-05-2018 19:30 | ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO19-1 | DBS JO19-2 | 107266 | 2-3 | ||
C | 02-05-2018 19:00 | Hoogeloon JO19-1 | Bladella JO19-2 | 106326 | 2-2 | ||
C | 28-04-2018 13:00 | ZSC JO19-1 | UNA JO19-3 | 106462 | 2-3 | ||
C | 28-04-2018 14:30 | Beerse Boys JO19-1 | ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO19-1 | 107265 | 4-1 | ||
C | 28-04-2018 14:30 | Audacia JO19-1 | DBS JO19-2 | 106608 | 3-0 | ||
C | 28-04-2018 14:30 | ST Vessem/D.E.E.S. JO19-1 | RKVVO JO19-2 | 106621 | 0-2 | ||
C | 24-04-2018 20:00 | Hoogeloon JO19-1 | Marvilde JO19-1 | 105531 | 3-2 | ||
C | 21-04-2018 16:00 | DBS JO19-2 | Steensel JO19-1 | 107132 | 4-7 | ||
C | 21-04-2018 14:30 | Audacia JO19-1 | RKVVO JO19-2 | 107371 | 2-1 | ||
C | 21-04-2018 14:30 | UNA JO19-3 | ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO19-1 | 107063 | 2-1 | ||
C | 21-04-2018 14:30 | ZSC JO19-1 | Bladella JO19-2 | 106168 | 1-0 | ||
C | 20-04-2018 18:30 | Bladella JO19-2 | Beerse Boys JO19-1 | 106270 | 1-11 | ||
C | 14-04-2018 14:30 | RKVVO JO19-2 | ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO19-1 | 105608 | 1-0 | ||
C | 14-04-2018 14:30 | Hoogeloon JO19-1 | ZSC JO19-1 | 107116 | 3-0 | ||
C | 14-04-2018 14:30 | Steensel JO19-1 | Audacia JO19-1 | 105475 | 4-1 | ||
C | 14-04-2018 13:45 | UNA JO19-3 | DBS JO19-2 | 105847 | 2-2 | ||
C | 11-04-2018 20:00 | RKVVO JO19-2 | Marvilde JO19-1 | 106952 | 2-1 | ||
C | 07-04-2018 14:30 | ZSC JO19-1 | Marvilde JO19-1 | 107150 | 4-1 | ||
C | 07-04-2018 14:30 | Audacia JO19-1 | UNA JO19-3 | 106161 | 5-3 | ||
C | 07-04-2018 14:30 | ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO19-1 | Steensel JO19-1 | 106457 | 3-2 | ||
C | 07-04-2018 16:00 | DBS JO19-2 | Hoogeloon JO19-1 | 107109 | 3-2 | ||
C | 07-04-2018 14:30 | ST Vessem/D.E.E.S. JO19-1 | Bladella JO19-2 | 106118 | 0-0 | ||
C | 07-04-2018 14:30 | Beerse Boys JO19-1 | RKVVO JO19-2 | 106325 | 4-3 | ||
C | 31-03-2018 15:00 | Marvilde JO19-1 | ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO19-1 | 106890 | 2-3 | ||
C | 24-03-2018 14:30 | ST Vessem/D.E.E.S. JO19-1 | ZSC JO19-1 | 106692 | 0-2 | ||
C | 24-03-2018 15:00 | Bladella JO19-2 | ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO19-1 | 105767 | 2-1 | ||
C | 24-03-2018 14:30 | Steensel JO19-1 | UNA JO19-3 | 107272 | 4-0 | ||
C | 24-03-2018 15:00 | Marvilde JO19-1 | Audacia JO19-1 | 106363 | 2-3 | ||
C | 24-03-2018 14:30 | RKVVO JO19-2 | DBS JO19-2 | 105641 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 14:30 | Hoogeloon JO19-1 | Beerse Boys JO19-1 | 107387 | 3-1 | ||
C | 10-03-2018 14:30 | Beerse Boys JO19-1 | DBS JO19-2 | 107097 | 2-1 | ||
C | 10-03-2018 15:15 | Hoogeloon JO19-1 | Steensel JO19-1 | 105449 | 2-2 | ||
C | 10-03-2018 14:30 | ST Vessem/D.E.E.S. JO19-1 | UNA JO19-3 | 107483 | 5-1 | ||
C | 10-03-2018 15:00 | Bladella JO19-2 | RKVVO JO19-2 | 107078 | 1-1 | ||
C | 10-03-2018 14:30 | ZSC JO19-1 | Audacia JO19-1 | 107508 | 5-1 | ||
C | 17-02-2018 14:30 | Beerse Boys JO19-1 | ST Vessem/D.E.E.S. JO19-1 | 107646 | 4-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2017 15:15 | SBC JO19-3 | Hoogeloon JO19-1 | 53324 | 0-0 | ||
C | 16-12-2017 14:30 | FC Cranendonck JO19-1 | ZSC JO19-1 | 54121 | 0-0 | ||
C | 16-12-2017 14:30 | FC Cranendonck JO19-1 | Bladella JO19-2 | 53723 | 0-0 | ||
C | 12-12-2017 19:30 | Terlo JO19-1 | ST Vessem/D.E.E.S. JO19-1 | 52579 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 13:00 | Rood Wit V JO19-2 | ZSC JO19-1 | 52262 | 3-1 | ||
C | 09-12-2017 14:30 | ST HMVV/SDO'39/Hulsel JO19-1 | RKVVO JO19-2 | 54081 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 14:45 | Terlo JO19-1 | RKSV Nuenen JO19-3 | 52302 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 13:00 | Riethoven JO19-1 | ST Vessem/D.E.E.S. JO19-1 | 53965 | 0-0 | ||
C | 02-12-2017 14:30 | Hoogeloon JO19-1 | FC Cranendonck JO19-1 | 52874 | 4-3 | ||
C | 02-12-2017 14:30 | ZSC JO19-1 | ST HMVV/SDO'39/Hulsel JO19-1 | 54200 | 1-1 | ||
C | 02-12-2017 14:30 | ST Vessem/D.E.E.S. JO19-1 | SBC JO19-3 | 54213 | 1-0 | ||
C | 02-12-2017 13:00 | RKVVO JO19-2 | Rood Wit V JO19-2 | 53725 | 2-0 | ||
C | 02-12-2017 14:30 | Bladella JO19-2 | Terlo JO19-1 | 52859 | 4-2 | ||
C | 02-12-2017 15:30 | RKSV Nuenen JO19-3 | Riethoven JO19-1 | 53978 | 3-4 | ||
C | 29-11-2017 20:00 | SBC JO19-3 | Terlo JO19-1 | 52406 | 1-2 | ||
C | 25-11-2017 14:30 | ST HMVV/SDO'39/Hulsel JO19-1 | Bladella JO19-2 | 54285 | 3-2 | ||
C | 25-11-2017 14:30 | Hoogeloon JO19-1 | RKVVO JO19-2 | 53804 | 4-1 | ||
C | 25-11-2017 14:30 | Riethoven JO19-1 | SBC JO19-3 | 53130 | 5-1 | ||
C | 25-11-2017 14:45 | Rood Wit V JO19-2 | RKSV Nuenen JO19-3 | 52770 | 0-2 | ||
C | 18-11-2017 14:30 | RKVVO JO19-2 | FC Cranendonck JO19-1 | 53663 | 3-4 | ||
C | 18-11-2017 14:30 | ST Vessem/D.E.E.S. JO19-1 | ST HMVV/SDO'39/Hulsel JO19-1 | 54052 | 4-1 | ||
C | 18-11-2017 14:30 | Bladella JO19-2 | ZSC JO19-1 | 52651 | 1-2 | ||
C | 18-11-2017 14:00 | Rood Wit V JO19-2 | Riethoven JO19-1 | 53027 | 4-3 | ||
C | 18-11-2017 15:30 | RKSV Nuenen JO19-3 | Hoogeloon JO19-1 | 52341 | 3-0 | ||
C | 11-11-2017 14:30 | Hoogeloon JO19-1 | ST Vessem/D.E.E.S. JO19-1 | 54129 | 1-1 | ||
C | 11-11-2017 14:30 | FC Cranendonck JO19-1 | SBC JO19-3 | 52349 | 2-1 | ||
C | 11-11-2017 14:30 | ZSC JO19-1 | RKVVO JO19-2 | 52873 | 1-3 | ||
C | 11-11-2017 14:30 | ST HMVV/SDO'39/Hulsel JO19-1 | RKSV Nuenen JO19-3 | 54034 | 4-3 | ||
C | 11-11-2017 15:00 | Riethoven JO19-1 | Bladella JO19-2 | 53326 | 4-1 | ||
C | 11-11-2017 14:45 | Terlo JO19-1 | Rood Wit V JO19-2 | 53477 | 0-1 | ||
C | 07-11-2017 20:15 | Terlo JO19-1 | FC Cranendonck JO19-1 | 53616 | 1-2 | ||
C | 04-11-2017 15:15 | SBC JO19-3 | ZSC JO19-1 | 54036 | 2-5 | ||
C | 04-11-2017 15:00 | Rood Wit V JO19-2 | Bladella JO19-2 | 54459 | 1-3 | ||
C | 04-11-2017 15:00 | Riethoven JO19-1 | RKVVO JO19-2 | 53064 | 3-1 | ||
C | 04-11-2017 14:30 | ST Vessem/D.E.E.S. JO19-1 | RKSV Nuenen JO19-3 | 54494 | 5-5 | ||
C | 04-11-2017 14:30 | ST HMVV/SDO'39/Hulsel JO19-1 | Hoogeloon JO19-1 | 52844 | 3-1 | ||
C | 28-10-2017 14:30 | FC Cranendonck JO19-1 | ST HMVV/SDO'39/Hulsel JO19-1 | 52244 | 11-0 | ||
C | 28-10-2017 14:30 | ZSC JO19-1 | Riethoven JO19-1 | 52808 | 2-4 | ||
C | 28-10-2017 14:30 | Hoogeloon JO19-1 | Rood Wit V JO19-2 | 52757 | 7-0 | ||
C | 28-10-2017 15:00 | Bladella JO19-2 | ST Vessem/D.E.E.S. JO19-1 | 54164 | 1-1 | ||
C | 28-10-2017 15:00 | RKVVO JO19-2 | Terlo JO19-1 | 53215 | 3-2 | ||
C | 28-10-2017 15:30 | RKSV Nuenen JO19-3 | SBC JO19-3 | 53507 | 7-0 | ||
C | 14-10-2017 14:30 | ST Vessem/D.E.E.S. JO19-1 | RKVVO JO19-2 | 53121 | 4-3 | ||
C | 14-10-2017 14:45 | Terlo JO19-1 | ST HMVV/SDO'39/Hulsel JO19-1 | 53530 | 3-4 | ||
C | 14-10-2017 15:00 | Rood Wit V JO19-2 | FC Cranendonck JO19-1 | 53473 | 0-3 | ||
C | 14-10-2017 15:00 | Riethoven JO19-1 | Hoogeloon JO19-1 | 52481 | 8-1 | ||
C | 14-10-2017 15:15 | SBC JO19-3 | Bladella JO19-2 | 53689 | 1-8 | ||
C | 14-10-2017 15:30 | RKSV Nuenen JO19-3 | ZSC JO19-1 | 52565 | 4-5 | ||
C | 07-10-2017 14:30 | Hoogeloon JO19-1 | Terlo JO19-1 | 53334 | 3-2 | ||
C | 07-10-2017 14:30 | ST HMVV/SDO'39/Hulsel JO19-1 | Rood Wit V JO19-2 | 53596 | 7-2 | ||
C | 07-10-2017 14:30 | RKVVO JO19-2 | SBC JO19-3 | 52329 | 2-0 | ||
C | 07-10-2017 14:30 | ZSC JO19-1 | ST Vessem/D.E.E.S. JO19-1 | 52399 | 1-1 | ||
C | 07-10-2017 14:30 | FC Cranendonck JO19-1 | Riethoven JO19-1 | 54015 | 2-3 | ||
C | 07-10-2017 15:00 | Bladella JO19-2 | RKSV Nuenen JO19-3 | 54132 | 4-1 | ||
C | 30-09-2017 15:30 | RKSV Nuenen JO19-3 | RKVVO JO19-2 | 53999 | 2-4 | ||
C | 30-09-2017 14:30 | ZSC JO19-1 | Terlo JO19-1 | 52900 | 3-1 | ||
C | 30-09-2017 14:30 | ST Vessem/D.E.E.S. JO19-1 | FC Cranendonck JO19-1 | 53320 | 4-4 | ||
C | 30-09-2017 15:00 | Riethoven JO19-1 | ST HMVV/SDO'39/Hulsel JO19-1 | 54411 | 5-5 | ||
C | 30-09-2017 15:00 | Bladella JO19-2 | Hoogeloon JO19-1 | 53720 | 5-1 | ||
C | 30-09-2017 15:15 | SBC JO19-3 | Rood Wit V JO19-2 | 54138 | 2-2 | ||
C | 23-09-2017 14:30 | RKVVO JO19-2 | Bladella JO19-2 | 53074 | 1-3 | ||
C | 23-09-2017 14:45 | Terlo JO19-1 | Riethoven JO19-1 | 52419 | 1-2 | ||
C | 23-09-2017 14:30 | Hoogeloon JO19-1 | ZSC JO19-1 | 54027 | 4-6 | ||
C | 23-09-2017 14:30 | FC Cranendonck JO19-1 | Nuenen JO19-3 | 52597 | 1-3 | ||
C | 23-09-2017 14:30 | ST HMVV/SDO'39/Hulsel JO19-1 | SBC JO19-3 | 53603 | 3-3 | ||
C | 23-09-2017 15:00 | Rood Wit V JO19-2 | ST Vessem/D.E.E.S. JO19-1 | 54316 | 1-4 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beerse Boys JO19-1 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 40 | 16 | 24 | 0 |
2 | Steensel JO19-1 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 33 | 15 | 18 | 0 |
3 | Audacia JO19-1 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 31 | 31 | 0 | 0 |
4 | RKVVO JO19-2 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 20 | 14 | 6 | 0 |
5 | ZSC JO19-1 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 23 | 21 | 2 | 0 |
6 | ST Vessem/D.E.E.S. JO19-1 | 10 | 3 | 3 | 4 | 12 | 17 | 16 | 1 | 0 |
7 | Bladella JO19-2 | 10 | 3 | 3 | 4 | 12 | 26 | 31 | -5 | 0 |
8 | UNA JO19-3 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 18 | 40 | -22 | 0 |
9 | Hoogeloon JO19-1 | 10 | 2 | 3 | 5 | 9 | 21 | 24 | -3 | 0 |
10 | DBS JO19-2 | 10 | 2 | 3 | 5 | 9 | 17 | 30 | -13 | 0 |
11 | ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO19-1 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 18 | 26 | -8 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oirschot Vooruit JO19-2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 19 | 3 | 16 | 0 |
2 | Bladella JO19-2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 12 | 4 | 8 | 0 |
3 | EFC JO19-2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | 5 | 1 | 0 |
4 | Beerse Boys JO19-2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 26 | -25 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Riethoven JO19-1 | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 41 | 21 | 20 | 0 |
2 | Bladella JO19-2 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 32 | 17 | 15 | 0 |
3 | ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO19-1 | 10 | 5 | 3 | 2 | 18 | 31 | 35 | -4 | 0 |
4 | ST Vessem/D.E.E.S. JO19-1 | 9 | 4 | 5 | 0 | 17 | 25 | 17 | 8 | 0 |
5 | ZSC JO19-1 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 27 | 24 | 3 | 0 |
6 | FC Cranendonck JO19-1 | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 | 32 | 19 | 13 | 0 |
7 | RKVVO JO19-2 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 23 | 23 | 0 | 0 |
8 | RKSV Nuenen JO19-3 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 33 | 27 | 6 | 0 |
9 | Hoogeloon JO19-1 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 26 | 32 | -6 | 0 |
10 | Rood Wit V JO19-2 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 14 | 34 | -20 | 0 |
11 | Terlo JO19-1 | 9 | 1 | 0 | 8 | 3 | 14 | 23 | -9 | 0 |
12 | SBC JO19-3 | 10 | 0 | 2 | 8 | 2 | 11 | 37 | -26 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 19:00 - 19:45 | 3 | 9 | Keepers training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
maandag | 19:30 - 21:00 | 3A | 12 | Team training | vanaf maandag 19 augustus 2019 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:30 - 21:00 | 2A | 12 | Team training | vanaf maandag 19 augustus 2019 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|