E-Pupillen (voorjaar), 3e klasse 3.48
Bladella E4
Teamleden
Spelers | |||||||
Jurrian Bons | |||||||
Joran Bons | |||||||
Kees Box | |||||||
Mats van Herk | |||||||
Mies de Kort | |||||||
Nina Kraaijvanger |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2016 18:45 | HMVV E1G | SDO'39 E2 | 118467 | 5-0 | ||
C | 23-04-2016 11:15 | HMVV E1G | Bergeijk E4 | 118466 | 1-0 | ||
C | 23-04-2016 10:30 | Terlo E2 | SDO'39 E2 | 118737 | 3-6 | ||
C | 20-04-2016 18:45 | De Raven E2 | Bladella E4 | 118510 | 0-6 | ||
C | 16-04-2016 11:15 | SDO'39 E2 | HMVV E1G | 117675 | 1-4 | ||
C | 16-04-2016 10:45 | Bergeijk E4 | De Raven E2 | 117512 | 4-1 | ||
C | 16-04-2016 10:00 | Bladella E4 | Terlo E2 | 117408 | 7-0 | ||
C | 09-04-2016 10:30 | De Raven E2 | HMVV E1G | 118513 | 0-5 | ||
C | 09-04-2016 10:30 | Terlo E2 | Bergeijk E4 | 118736 | 2-3 | ||
C | 09-04-2016 11:15 | SDO'39 E2 | Bladella E4 | 117673 | 6-5 | ||
C | 02-04-2016 11:15 | HMVV E1G | Terlo E2 | 118469 | 1-0 | ||
C | 02-04-2016 10:45 | Bergeijk E4 | Bladella E4 | 117509 | 2-0 | ||
C | 02-04-2016 10:30 | De Raven E2 | SDO'39 E2 | 118512 | 0-3 | ||
C | 26-03-2016 10:30 | Terlo E2 | HMVV E1G | 118738 | 2-7 | ||
C | 19-03-2016 11:15 | SDO'39 E2 | Bergeijk E4 | 117674 | 7-1 | ||
C | 19-03-2016 10:30 | Terlo E2 | De Raven E2 | 118739 | 1-3 | ||
C | 19-03-2016 10:00 | Bladella E4 | HMVV E1G | 117406 | 1-2 | ||
C | 12-03-2016 11:15 | SDO'39 E2 | Terlo E2 | 117677 | 3-2 | ||
C | 12-03-2016 10:45 | Bergeijk E4 | HMVV E1G | 117511 | 0-10 | ||
C | 12-03-2016 10:00 | Bladella E4 | De Raven E2 | 117407 | 5-1 | ||
C | 05-03-2016 10:30 | Terlo E2 | Bladella E4 | 118735 | 1-10 | ||
C | 05-03-2016 10:30 | De Raven E2 | Bergeijk E4 | 118511 | 4-3 | ||
C | 27-02-2016 11:15 | HMVV E1G | Bladella E4 | 118465 | 5-2 | ||
C | 27-02-2016 11:15 | SDO'39 E2 | De Raven E2 | 117676 | 5-0 | ||
C | 27-02-2016 10:45 | Bergeijk E4 | Terlo E2 | 117513 | 5-1 | ||
C | 20-02-2016 09:00 | Bladella E4 | SDO'39 E2 | 117405 | 1-4 | ||
C | 20-02-2016 11:15 | HMVV E1G | De Raven E2 | 118468 | 9-1 | ||
C | 13-02-2016 10:45 | Bergeijk E4 | SDO'39 E2 | 117510 | 3-3 | ||
C | 13-02-2016 10:30 | De Raven E2 | Terlo E2 | 118514 | 3-0 | ||
C | 30-01-2016 10:00 | Bladella E4 | Bergeijk E4 | 117404 | 8-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 16-01-2016 10:15 | Best Vooruit E6 ZA | Bladella E4 ZA | 104400 | 4-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 24-10-2015 09:30 | Hapert E5 ZA | Bladella E4 ZA | 11523 | 0-5 | ||
B | 24-10-2015 10:30 | EFC E4 ZA | DEES E1 ZA | 11936 | 9-5 | ||
B | 05-09-2015 10:30 | EFC E4 ZA | Hapert E5 ZA | 11014 | 6-2 | ||
B | 05-09-2015 10:00 | DEES E1 ZA | Bladella E4 ZA | 11434 | 1-14 | ||
B | 02-09-2015 18:30 | Hapert E5 ZA | DEES E1 ZA | 10302 | 2-6 | ||
B | 29-08-2015 10:00 | Bladella E4 ZA | EFC E4 ZA | 10869 | 6-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 28-11-2015 11:15 | SDO'39 E2 | Reusel Sport/Faes Gr E4 | 55629 | 4-1 | ||
C | 28-11-2015 10:45 | ST Netersel/Casteren E1 | Hapert E3 | 56695 | 0-8 | ||
C | 28-11-2015 10:00 | Bladella E4 | HMVV E1G | 55421 | 1-3 | ||
C | 21-11-2015 10:00 | HMVV E1G | SDO'39 E2 | 56406 | 0-1 | ||
C | 21-11-2015 10:45 | ST Netersel/Casteren E1 | Bladella E4 | 56692 | 2-2 | ||
C | 21-11-2015 09:30 | Hapert E3 | Reusel Sport/Faes Gr E4 | 56416 | 11-1 | ||
C | 14-11-2015 09:30 | Hapert E3 | HMVV E1G | 56420 | 1-6 | ||
C | 14-11-2015 10:00 | Bladella E4 | SDO'39 E2 | 55422 | 0-3 | ||
C | 14-11-2015 10:45 | ST Netersel/Casteren E1 | Reusel Sport/Faes Gr E4 | 56696 | 0-1 | ||
C | 07-11-2015 11:15 | HMVV E1G | ST Netersel/Casteren E1 | 56410 | 7-0 | ||
C | 07-11-2015 11:15 | SDO'39 E2 | Hapert E3 | 55630 | 1-8 | ||
C | 07-11-2015 10:15 | Reusel Sport/Faes Gr E4 | Bladella E4 | 55442 | 1-6 | ||
C | 17-10-2015 11:15 | HMVV E1G | Reusel Sport/Faes Gr E4 | 56409 | 8-0 | ||
C | 17-10-2015 10:45 | ST Netersel/Casteren E1 | SDO'39 E2 | 56694 | 5-2 | ||
C | 17-10-2015 09:30 | Hapert E3 | Bladella E4 | 56419 | 3-5 | ||
C | 10-10-2015 11:15 | SDO'39 E2 | HMVV E1G | 55628 | 3-4 | ||
C | 10-10-2015 10:15 | Reusel Sport/Faes Gr E4 | Hapert E3 | 55441 | 0-10 | ||
C | 10-10-2015 10:00 | Bladella E4 | ST Netersel/Casteren E1 | 55420 | 8-2 | ||
C | 03-10-2015 11:15 | HMVV E1G | Hapert E3 | 56408 | 5-1 | ||
C | 03-10-2015 11:15 | SDO'39 E2 | Bladella E4 | 55627 | 5-4 | ||
C | 03-10-2015 10:15 | Reusel Sport/Faes Gr E4 | ST Netersel/Casteren E1 | 55440 | 1-1 | ||
C | 26-09-2015 09:30 | Hapert E3 | SDO'39 E2 | 56418 | 8-2 | ||
C | 26-09-2015 10:00 | Bladella E4 | Reusel Sport/Faes Gr E4 | 55419 | 6-0 | ||
C | 26-09-2015 10:45 | ST Netersel/Casteren E1 | HMVV E1G | 56693 | 0-5 | ||
C | 19-09-2015 11:15 | HMVV E1G | Bladella E4 | 56407 | 4-2 | ||
C | 19-09-2015 10:15 | Reusel Sport/Faes Gr E4 | SDO'39 E2 | 55439 | 2-5 | ||
C | 19-09-2015 09:30 | Hapert E3 | ST Netersel/Casteren E1 | 56417 | 11-1 | ||
C | 12-09-2015 11:15 | SDO'39 E2 | ST Netersel/Casteren E1 | 55626 | 5-4 | ||
C | 12-09-2015 10:15 | Reusel Sport/Faes Gr E4 | HMVV E1G | 55438 | 2-10 | ||
C | 12-09-2015 10:00 | Bladella E4 | Hapert E3 | 55418 | 5-11 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HMVV E1G | 10 | 10 | 0 | 0 | 30 | 49 | 7 | 42 | 0 |
2 | SDO'39 E2 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 38 | 24 | 14 | 0 |
3 | Bladella E4 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 45 | 22 | 23 | 0 |
4 | Bergeijk E4 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 22 | 37 | -15 | 0 |
5 | De Raven E2 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 13 | 41 | -28 | 0 |
6 | Terlo E2 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 12 | 48 | -36 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HMVV E1G | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 52 | 11 | 41 | 0 |
2 | Hapert E3 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 72 | 26 | 46 | 0 |
3 | SDO'39 E2 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 31 | 36 | -5 | 0 |
4 | Bladella E4 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 39 | 34 | 5 | 0 |
5 | ST Netersel/Casteren E1 | 10 | 1 | 2 | 7 | 5 | 15 | 50 | -35 | 0 |
6 | Reusel Sport/Faes Gr E4 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 9 | 61 | -52 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:15 - 19:15 | 3 | 4 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:15 - 19:15 | 1 | 4 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:00 | 3 | 1 | Keepers training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|