Bladella Da1
Teamleden
Spelers | |||||||
Fleur Coolen-Zumker | |||||||
Panzu Daniëls-Nzau Ngola | |||||||
Kelly Janssen - Gijbels | |||||||
Loesje Kalsbeek-Waarma | |||||||
Jacqueline Lemmens | |||||||
Marjolein Lemmens | |||||||
Lotte Molenaars - Evers | |||||||
Janneke Spoormans-Coolbergen | |||||||
Joyce Verhoeven | |||||||
Renske Waarma |
Programma
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Accommodatie | Vertrektijd | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
V | 15-05-2024 20:00 | Hulsel Da1 | Bladella Da1 | 19:20 |
Uitslagen
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Eindstand | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
V | 08-05-2024 20:00 | Vessem Da1 | Bladella Da1 | |||||
V | 10-04-2024 20:00 | Bladella Da1 | Hulsel Da1 | Karel Krekels (Scheidsrechter) | ||||
V | 03-04-2024 20:00 | Bladella Da1 | Vessem Da1 | |||||
V | 06-03-2024 20:00 | Bladella Da1 | Vessem Da | Pieter van Heeswijk (Scheidsrechter) | ||||
V | 21-02-2024 20:00 | Casteren Da | Bladella Da1 | |||||
V | 06-12-2023 20:00 | Bladella Da1 | Hapert Da | Jan Mariën (Scheidsrechter) | ||||
V | 08-11-2023 20:00 | Bladella Da1 | HMVV Da | Hans van Mill (Scheidsrechter) | 2 - 1 | |||
V | 25-10-2023 20:00 | Hilvaria Da | Bladella Da1 | Hans van Mill (Scheidsrechter) | ||||
V | 11-10-2023 20:30 | Bladella Da1 | Terlo Da | Hans van Mill (Scheidsrechter) | 1 - 1 | |||
V | 27-09-2023 20:00 | Hulsel Da | Bladella Da1 | |||||
V | 13-09-2023 20:00 | Netersel Da | Bladella Da1 |
Stand
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 19:30 - 21:00 | 3B | 2 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|