0289 Onder 11 (4e fase)
Bladella JO11-3 (J/M)
Teamleden
Spelers | |||||||
Olivia Bleijs | |||||||
Ralf Brons | |||||||
Jayden Doelman | |||||||
Layth Ghieth | |||||||
Bram van Heijst | |||||||
Yari van Kemenade | |||||||
Nikki Leermakers | |||||||
Isa Schilders | |||||||
Moos Spanjers | |||||||
Cas Wilborts | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Dirk Bleijs | Leider / Trainer | ||||||
Frank Leermakers | Leider / Trainer | ||||||
Ron Schilders | Leider / Trainer |
Programma
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Accommodatie | Vertrektijd | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 09:30 | Bladella JO11-3 (J/M) | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | 225391 | Sportpark De Smagtenbocht | |||
C | 13-05-2024 18:30 | Bladella JO11-3 (J/M) | ZSC JO11-1JM | K.C.W.J. (Keano) Baas | 223417 | Sportpark De Smagtenbocht | ||
C | 18-05-2024 10:30 | Bergeijk JO11-2 | Bladella JO11-3 (J/M) | 224393 | Sportpark De Bergerheide |
Uitslagen
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 08-05-2024 18:30 | Dommelen JO11-3 | EFC JO11-3JM | 223554 | 2-0 | ||
C | 20-04-2024 10:00 | EFC JO11-3JM | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | 225519 | 3-10 | ||
C | 13-04-2024 09:30 | Bladella JO11-3JM | EFC JO11-3JM | 223647 | 4-6 | ||
C | 13-04-2024 10:30 | Bergeijk JO11-2 | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | 225067 | 2-6 | ||
C | 13-04-2024 11:15 | ZSC JO11-1JM | Dommelen JO11-3 | 224238 | 2-3 | ||
C | 06-04-2024 10:00 | Dommelen JO11-3 | Bladella JO11-3JM | 224162 | 5-0 | ||
C | 06-04-2024 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | ZSC JO11-1JM | 223549 | 4-4 | ||
C | 06-04-2024 10:00 | EFC JO11-3JM | Bergeijk JO11-2 | 223468 | 4-5 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-03-2024 11:00 | ST Steensel/Knegselse Boys JO11-1 | SJO Casteren-Netersel JO11-1JM | 173786 | 2-2 | ||
C | 23-03-2024 11:00 | Bladella JO11-3JM | Rood Wit V JO11-3 | 176322 | 0-3 | ||
C | 23-03-2024 10:30 | Beerse Boys, JO11-2JM | De Weebosch JO11-1 | 176393 | 5-2 | ||
C | 23-03-2024 09:00 | Dommelen JO11-3 | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | 173909 | 3-3 | ||
C | 16-03-2024 09:30 | SJO Casteren-Netersel JO11-1JM | Rood Wit V JO11-3 | 174420 | 8-5 | ||
C | 16-03-2024 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | Beerse Boys, JO11-2JM | 173738 | 6-4 | ||
C | 16-03-2024 11:00 | ST Steensel/Knegselse Boys JO11-1 | Dommelen JO11-3 | 176936 | 2-1 | ||
C | 16-03-2024 11:00 | De Weebosch JO11-1 | Bladella JO11-3JM | 176974 | 6-2 | ||
C | 09-03-2024 10:30 | Beerse Boys, JO11-2JM | ST Steensel/Knegselse Boys JO11-1 | 175570 | 4-1 | ||
C | 09-03-2024 10:00 | Dommelen JO11-3 | SJO Casteren-Netersel JO11-1JM | 176285 | 2-4 | ||
C | 09-03-2024 10:00 | Rood Wit V JO11-3 | De Weebosch JO11-1 | 177706 | 2-5 | ||
C | 09-03-2024 09:30 | Bladella JO11-3JM | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | 175697 | 3-4 | ||
C | 02-03-2024 11:00 | ST Steensel/Knegselse Boys JO11-1 | Bladella JO11-3JM | 174804 | 2-3 | ||
C | 02-03-2024 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | Rood Wit V JO11-3 | 177168 | 4-1 | ||
C | 02-03-2024 10:00 | Dommelen JO11-3 | Beerse Boys, JO11-2JM | 177006 | 6-1 | ||
C | 02-03-2024 09:30 | SJO Casteren-Netersel JO11-1JM | De Weebosch JO11-1 | 176321 | 2-4 | ||
C | 24-02-2024 11:00 | De Weebosch JO11-1 | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | 175316 | 3-3 | ||
C | 24-02-2024 11:00 | Bladella JO11-3JM | Dommelen JO11-3 | 174490 | 5-1 | ||
C | 24-02-2024 10:30 | Beerse Boys, JO11-2JM | SJO Casteren-Netersel JO11-1JM | 176465 | 1-7 | ||
C | 24-02-2024 10:00 | Rood Wit V JO11-3 | ST Steensel/Knegselse Boys JO11-1 | 176859 | 8-3 | ||
C | 17-02-2024 11:00 | De Weebosch JO11-1 | Dommelen JO11-3 | 174860 | 7-0 | ||
C | 03-02-2024 09:30 | SJO Casteren-Netersel JO11-1JM | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | 177131 | 4-2 | ||
C | 03-02-2024 10:00 | Dommelen JO11-3 | Rood Wit V JO11-3 | 174171 | 3-2 | ||
C | 03-02-2024 10:30 | Beerse Boys, JO11-2JM | Bladella JO11-3JM | 174842 | 6-2 | ||
C | 03-02-2024 11:00 | ST Steensel/Knegselse Boys JO11-1 | De Weebosch JO11-1 | 174375 | 2-2 | ||
C | 27-01-2024 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | ST Steensel/Knegselse Boys JO11-1 | 177108 | 1-1 | ||
C | 27-01-2024 10:00 | Rood Wit V JO11-3 | Beerse Boys, JO11-2JM | 176833 | 2-6 | ||
C | 27-01-2024 09:30 | Bladella JO11-3JM | SJO Casteren-Netersel JO11-1JM | 177419 | 2-6 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 09-12-2023 11:15 | ZSC JO11-1JM | ST Steensel/Knegselse Boys JO11-1 | 123290 | 3-3 | ||
C | 09-12-2023 10:00 | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | Bergeijk JO11-2 | 123057 | 6-1 | ||
C | 09-12-2023 10:00 | Dommelen JO11-3 | Bladella JO11-3JM | 122910 | 1-2 | ||
C | 09-12-2023 10:00 | SV Valkenswaard JO11-3JM | EFC JO11-3JM | 123125 | 9-2 | ||
C | 02-12-2023 10:30 | Bergeijk JO11-2 | SV Valkenswaard JO11-3JM | 122601 | 4-1 | ||
C | 02-12-2023 10:15 | EFC JO11-3JM | Dommelen JO11-3 | 122401 | 1-15 | ||
C | 02-12-2023 11:00 | Bladella JO11-3JM | ZSC JO11-1JM | 122352 | 2-4 | ||
C | 02-12-2023 11:00 | ST Steensel/Knegselse Boys JO11-1 | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | 122764 | 2-0 | ||
C | 25-11-2023 09:00 | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | ZSC JO11-1JM | 122061 | 5-2 | ||
C | 25-11-2023 10:00 | SV Valkenswaard JO11-3JM | ST Steensel/Knegselse Boys JO11-1 | 122126 | 4-2 | ||
C | 25-11-2023 11:00 | Bladella JO11-3JM | EFC JO11-3JM | 121942 | 3-1 | ||
C | 25-11-2023 09:00 | Dommelen JO11-3 | Bergeijk JO11-2 | 121779 | 1-4 | ||
C | 18-11-2023 11:15 | ZSC JO11-1JM | EFC JO11-3JM | 121596 | 2-2 | ||
C | 18-11-2023 11:00 | ST Steensel/Knegselse Boys JO11-1 | Dommelen JO11-3 | 121357 | 4-1 | ||
C | 18-11-2023 10:30 | Bergeijk JO11-2 | Bladella JO11-3JM | 121194 | 9-2 | ||
C | 18-11-2023 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | SV Valkenswaard JO11-3JM | 121506 | 6-3 | ||
C | 11-11-2023 10:00 | EFC JO11-3JM | Bergeijk JO11-2 | 120862 | 5-5 | ||
C | 11-11-2023 10:00 | Dommelen JO11-3 | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | 120650 | 0-4 | ||
C | 11-11-2023 10:00 | SV Valkenswaard JO11-3JM | ZSC JO11-1JM | 121004 | 4-4 | ||
C | 11-11-2023 11:00 | Bladella JO11-3JM | ST Steensel/Knegselse Boys JO11-1 | 120813 | 4-3 | ||
C | 04-11-2023 08:45 | SV Valkenswaard JO11-3JM | Dommelen JO11-3 | 120299 | 2-7 | ||
C | 04-11-2023 09:00 | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | Bladella JO11-3JM | 120231 | 4-4 | ||
C | 04-11-2023 11:00 | ST Steensel/Knegselse Boys JO11-1 | EFC JO11-3JM | 120082 | 7-2 | ||
C | 04-11-2023 11:15 | ZSC JO11-1JM | Bergeijk JO11-2 | 120465 | 3-9 | ||
C | 28-10-2023 10:15 | EFC JO11-3JM | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | 119721 | 4-3 | ||
C | 28-10-2023 10:30 | Bergeijk JO11-2 | ST Steensel/Knegselse Boys JO11-1 | 119921 | 3-3 | ||
C | 28-10-2023 10:00 | Dommelen JO11-3 | ZSC JO11-1JM | 119510 | 1-1 | ||
C | 28-10-2023 09:30 | Bladella JO11-3JM | SV Valkenswaard JO11-3JM | 119672 | 2-5 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 07-10-2023 11:00 | De Weebosch JO11-1 | Reusel Sport/CoTrans JO11-4 | 40624 | 13-3 | ||
C | 07-10-2023 10:30 | Bergeijk JO11-2 | ST Steensel/Knegselse Boys JO11-1 | 40803 | 7-3 | ||
C | 07-10-2023 10:15 | EFC JO11-3JM | ZSC JO11-1JM | 40305 | 1-6 | ||
C | 07-10-2023 09:30 | Bladella JO11-3JM | Terlo JO11-1 | 40549 | 3-7 | ||
C | 30-09-2023 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO11-4 | EFC JO11-3JM | 38983 | 0-9 | ||
C | 30-09-2023 10:30 | Bergeijk JO11-2 | Bladella JO11-3JM | 38922 | 11-3 | ||
C | 30-09-2023 11:00 | ST Steensel/Knegselse Boys JO11-1 | De Weebosch JO11-1 | 38790 | 11-1 | ||
C | 30-09-2023 11:45 | ZSC JO11-1JM | Terlo JO11-1 | 38591 | 2-9 | ||
C | 23-09-2023 11:00 | De Weebosch JO11-1 | ZSC JO11-1JM | 39469 | 3-4 | ||
C | 23-09-2023 11:00 | Terlo JO11-1 | Reusel Sport/CoTrans JO11-4 | 39613 | 11-1 | ||
C | 23-09-2023 10:30 | EFC JO11-3JM | Bergeijk JO11-2 | 39145 | 8-4 | ||
C | 23-09-2023 09:30 | Bladella JO11-3JM | ST Steensel/Knegselse Boys JO11-1 | 39390 | 1-8 | ||
C | 16-09-2023 11:15 | ZSC JO11-1JM | Bladella JO11-3JM | 39901 | 4-8 | ||
C | 16-09-2023 11:00 | Terlo JO11-1 | De Weebosch JO11-1 | 39755 | 16-2 | ||
C | 16-09-2023 11:00 | ST Steensel/Knegselse Boys JO11-1 | EFC JO11-3JM | 40098 | 7-3 | ||
C | 16-09-2023 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO11-4 | Bergeijk JO11-2 | 40145 | 2-6 | ||
C | 09-09-2023 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO11-4 | Bladella JO11-3JM | 41883 | 1-8 | ||
C | 09-09-2023 10:30 | Bergeijk JO11-2 | Terlo JO11-1 | 41822 | 4-7 | ||
C | 09-09-2023 10:30 | EFC JO11-3JM | De Weebosch JO11-1 | 41465 | 10-1 | ||
C | 09-09-2023 11:00 | ST Steensel/Knegselse Boys JO11-1 | ZSC JO11-1JM | 41693 | 9-3 | ||
C | 02-09-2023 11:15 | ZSC JO11-1JM | Reusel Sport/CoTrans JO11-4 | 42510 | 13-0 | ||
C | 02-09-2023 11:00 | De Weebosch JO11-1 | Bergeijk JO11-2 | 42223 | 5-9 | ||
C | 02-09-2023 11:00 | Terlo JO11-1 | ST Steensel/Knegselse Boys JO11-1 | 42369 | 4-3 | ||
C | 02-09-2023 09:30 | Bladella JO11-3JM | EFC JO11-3JM | 42145 | 3-6 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dommelen JO11-3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 10 | 2 | 8 | 0 |
2 | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 20 | 9 | 11 | 0 |
3 | Bergeijk JO11-2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 | 0 |
4 | EFC JO11-3JM | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 13 | 21 | -8 | 0 |
5 | ZSC JO11-1JM | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6 | 7 | -1 | 0 |
6 | Bladella JO11-3JM | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 11 | -7 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SJO Casteren-Netersel JO11-1JM | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 33 | 18 | 15 | 0 |
2 | De Weebosch JO11-1 | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | 29 | 16 | 13 | 0 |
3 | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | 7 | 3 | 3 | 1 | 12 | 23 | 19 | 4 | 0 |
4 | Beerse Boys, JO11-2JM | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 27 | 26 | 1 | 0 |
5 | Dommelen JO11-3 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 16 | 24 | -8 | 0 |
6 | Rood Wit V JO11-3 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 23 | 29 | -6 | 0 |
7 | ST Steensel/Knegselse Boys JO11-1 | 7 | 1 | 3 | 3 | 6 | 13 | 21 | -8 | 0 |
8 | Bladella JO11-3JM | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 17 | 28 | -11 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bergeijk JO11-2 | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | 35 | 21 | 14 | 0 |
2 | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 28 | 16 | 12 | 0 |
3 | ST Steensel/Knegselse Boys JO11-1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 24 | 17 | 7 | 0 |
4 | SV Valkenswaard JO11-3JM | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 28 | 27 | 1 | 0 |
5 | Bladella JO11-3JM | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 19 | 27 | -8 | 0 |
6 | Dommelen JO11-3 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 26 | 18 | 8 | 0 |
7 | ZSC JO11-1JM | 7 | 1 | 4 | 2 | 7 | 19 | 26 | -7 | 0 |
8 | EFC JO11-3JM | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | 17 | 44 | -27 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terlo JO11-1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 54 | 15 | 39 | 0 |
2 | ST Steensel/Knegselse Boys JO11-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 41 | 19 | 22 | 0 |
3 | EFC JO11-3JM | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 37 | 21 | 16 | 0 |
4 | Bergeijk JO11-2 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 41 | 28 | 13 | 0 |
5 | ZSC JO11-1JM | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 32 | 30 | 2 | 0 |
6 | Bladella JO11-3JM | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 26 | 37 | -11 | 0 |
7 | De Weebosch JO11-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 25 | 53 | -28 | 0 |
8 | Reusel Sport/CoTrans JO11-4 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 7 | 60 | -53 | 0 |