0388 Onder 15 (3e fase)
Bladella JO15-3
Teamleden
Spelers | |||||||
Milan Meijer | Keeper | ||||||
Job Schilders | Keeper | ||||||
Tarek Alknbar | |||||||
Fanuel Amanuel Hayleab | |||||||
Ivo Bles | |||||||
Jarno de De backer | |||||||
Joris Duis | |||||||
Sebas den Engelsen | |||||||
Niels Hoeks | |||||||
Wessel Kaal | |||||||
Tuur Kuijpers | |||||||
Ismael Niragira | |||||||
Diek Peijs | |||||||
Jop Van der Plas | |||||||
Tijn Simons | |||||||
Giel Soetens | |||||||
Vic van de Ven | |||||||
Lars Vos | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Roel Baselmans | Leider / Trainer | ||||||
Erwin Peijs | Leider / Trainer | ||||||
Jasper Simons | Leider / Trainer | ||||||
Barry Vos | Leider / Trainer |
Programma
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Accommodatie | Vertrektijd | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 13:00 | Bladella JO15-3 | ST Steensel / Knegselse Boys JO15-1JM | R. (Ron) Vennix | 189449 | Sportpark De Smagtenbocht | ||
C | 18-05-2024 12:45 | SV Unitas'59 JO15-3JM | Bladella JO15-3 | 188699 | Sportpark Bokt |
Uitslagen
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 04-05-2024 12:00 | DVS JO15-2 | NWC JO15-3 | 189495 | 4-3 | ||
C | 20-04-2024 13:15 | EFC JO15-3 | ST Steensel / Knegselse Boys JO15-1JM | 192083 | 0-8 | ||
C | 20-04-2024 13:00 | NWC JO15-3 | SV Unitas'59 JO15-3JM | 189526 | 4-2 | ||
C | 20-04-2024 13:00 | Terlo JO15-1 | Acht JO15-3 | 190272 | 3-0 | ||
C | 20-04-2024 13:00 | Bladella JO15-3 | RKVVO JO15-3 | 188921 | 4-7 | ||
C | 20-04-2024 12:30 | DOSL JO15-2 | DVS JO15-2 | 190653 | 4-2 | ||
C | 20-04-2024 12:30 | S.V. Tongelre JO15-2 | FC Eindhoven AV JO15-3 | 188863 | 6-4 | ||
C | 13-04-2024 12:00 | DVS JO15-2 | S.V. Tongelre JO15-2 | 189283 | 6-1 | ||
C | 13-04-2024 12:30 | DOSL JO15-2 | Terlo JO15-1 | 191339 | 3-4 | ||
C | 13-04-2024 12:45 | SV Unitas'59 JO15-3JM | EFC JO15-3 | 191634 | 11-0 | ||
C | 13-04-2024 13:30 | ST Steensel / Knegselse Boys JO15-1JM | Acht JO15-3 | 190010 | 1-1 | ||
C | 13-04-2024 15:00 | RKVVO JO15-3 | NWC JO15-3 | 190647 | 3-3 | ||
C | 13-04-2024 11:45 | FC Eindhoven AV JO15-3 | Bladella JO15-3 | 191405 | 6-6 | ||
C | 06-04-2024 11:30 | EFC JO15-3 | RKVVO JO15-3 | 190154 | 3-3 | ||
C | 06-04-2024 13:00 | NWC JO15-3 | FC Eindhoven AV JO15-3 | 192190 | 11-0 | ||
C | 06-04-2024 13:00 | Terlo JO15-1 | ST Steensel / Knegselse Boys JO15-1JM | 191960 | 0-2 | ||
C | 06-04-2024 13:00 | Bladella JO15-3 | DVS JO15-2 | 191732 | 0-4 | ||
C | 06-04-2024 12:15 | S.V. Tongelre JO15-2 | DOSL JO15-2 | 191976 | 5-2 | ||
C | 30-03-2024 11:45 | FC Eindhoven AV JO15-3 | EFC JO15-3 | 190497 | 4-3 | ||
C | 30-03-2024 13:00 | Terlo JO15-1 | DVS JO15-2 | 192217 | 3-1 | ||
C | 23-03-2024 12:45 | SV Unitas'59 JO15-3JM | ST Steensel / Knegselse Boys JO15-1JM | 190456 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 14:30 | S.V. Tongelre JO15-2 | Terlo JO15-1 | 191938 | 4-3 | ||
C | 23-03-2024 11:30 | RKVVO JO15-3 | Acht JO15-3 | 192234 | 0-6 | ||
C | 23-03-2024 12:00 | DOSL JO15-2 | Bladella JO15-3 | 191465 | 6-0 | ||
C | 16-03-2024 13:30 | ST Steensel / Knegselse Boys JO15-1JM | RKVVO JO15-3 | 190567 | 0-1 | ||
C | 16-03-2024 13:15 | EFC JO15-3 | DVS JO15-2 | 188829 | 1-5 | ||
C | 16-03-2024 15:00 | Terlo JO15-1 | SV Unitas'59 JO15-3JM | 189992 | 2-1 | ||
C | 16-03-2024 13:00 | Bladella JO15-3 | S.V. Tongelre JO15-2 | 191301 | 0-3 | ||
C | 16-03-2024 11:45 | Acht JO15-3 | FC Eindhoven AV JO15-3 | 188797 | 3-0 | ||
C | 09-03-2024 12:00 | DVS JO15-2 | SV Unitas'59 JO15-3JM | 189204 | 1-6 | ||
C | 09-03-2024 13:00 | Bladella JO15-3 | EFC JO15-3 | 189259 | 0-4 | ||
C | 02-03-2024 11:45 | EFC JO15-3 | S.V. Tongelre JO15-2 | 188808 | 1-7 | ||
C | 02-03-2024 13:00 | NWC JO15-3 | Bladella JO15-3 | 192144 | 4-2 | ||
C | 02-03-2024 11:45 | Acht JO15-3 | DOSL JO15-2 | 188739 | 1-0 | ||
C | 02-03-2024 12:45 | SV Unitas'59 JO15-3JM | FC Eindhoven AV JO15-3 | 190556 | 1-1 | ||
C | 02-03-2024 13:30 | ST Steensel / Knegselse Boys JO15-1JM | DVS JO15-2 | 189466 | 2-1 | ||
C | 02-03-2024 13:00 | Terlo JO15-1 | RKVVO JO15-3 | 191381 | 3-1 | ||
C | 24-02-2024 12:00 | DOSL JO15-2 | ST Steensel / Knegselse Boys JO15-1JM | 191113 | 0-5 | ||
C | 24-02-2024 13:00 | NWC JO15-3 | Terlo JO15-1 | 190679 | 3-2 | ||
C | 24-02-2024 14:30 | S.V. Tongelre JO15-2 | Acht JO15-3 | 189378 | 3-4 | ||
C | 03-02-2024 11:45 | Acht JO15-3 | Bladella JO15-3 | 189174 | 2-0 | ||
C | 03-02-2024 12:45 | SV Unitas'59 JO15-3JM | DOSL JO15-2 | 189221 | 7-2 | ||
C | 03-02-2024 13:00 | Terlo JO15-1 | FC Eindhoven AV JO15-3 | 191858 | 12-0 | ||
C | 03-02-2024 13:15 | EFC JO15-3 | NWC JO15-3 | 189230 | 0-2 | ||
C | 03-02-2024 13:30 | ST Steensel / Knegselse Boys JO15-1JM | S.V. Tongelre JO15-2 | 189554 | 4-0 | ||
C | 03-02-2024 15:00 | RKVVO JO15-3 | DVS JO15-2 | 188811 | 2-2 | ||
C | 27-01-2024 15:00 | RKVVO JO15-3 | SV Unitas'59 JO15-3JM | 189725 | 2-3 | ||
C | 27-01-2024 14:30 | S.V. Tongelre JO15-2 | NWC JO15-3 | 190417 | 0-7 | ||
C | 27-01-2024 13:00 | Bladella JO15-3 | Terlo JO15-1 | 189273 | 1-6 | ||
C | 27-01-2024 12:30 | DOSL JO15-2 | EFC JO15-3 | 191031 | 2-1 | ||
C | 27-01-2024 12:00 | DVS JO15-2 | Acht JO15-3 | 188809 | 2-2 | ||
C | 27-01-2024 11:45 | FC Eindhoven AV JO15-3 | ST Steensel / Knegselse Boys JO15-1JM | 191120 | 0-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 12:45 | Bruheze JO15-2 | Bladella JO15-3 | 131628 | 2-2 | ||
C | 09-12-2023 13:15 | EFC JO15-4JM | Bladella JO15-3 | 133536 | 3-3 | ||
C | 09-12-2023 13:15 | ZSV JO15-2 | RKVVO JO15-3 | 133290 | 2-1 | ||
C | 09-12-2023 12:00 | RKSV Nuenen JO15-3 | Bruheze JO15-2 | 133556 | 6-2 | ||
C | 09-12-2023 12:00 | SJO Casteren-Netersel JO15-1JM | SJVV JO15-2JM | 133449 | 5-1 | ||
C | 06-12-2023 19:30 | Bladella JO15-3 | SJVV JO15-2JM | 132112 | 2-1 | ||
C | 02-12-2023 12:45 | Bruheze JO15-2 | SJO Casteren-Netersel JO15-1JM | 133218 | 0-6 | ||
C | 02-12-2023 13:00 | Bladella JO15-3 | ZSV JO15-2 | 133008 | 8-2 | ||
C | 02-12-2023 13:00 | SJVV JO15-2JM | EFC JO15-4JM | 133184 | 4-3 | ||
C | 02-12-2023 15:00 | RKVVO JO15-3 | RKSV Nuenen JO15-3 | 132968 | 6-0 | ||
C | 25-11-2023 15:00 | RKVVO JO15-3 | Bladella JO15-3 | 132729 | 4-2 | ||
C | 25-11-2023 13:15 | ZSV JO15-2 | SJVV JO15-2JM | 132618 | 3-0 | ||
C | 25-11-2023 13:00 | EFC JO15-4JM | Bruheze JO15-2 | 132931 | 4-1 | ||
C | 25-11-2023 12:00 | SJO Casteren-Netersel JO15-1JM | RKSV Nuenen JO15-3 | 132845 | 6-3 | ||
C | 18-11-2023 13:00 | SJVV JO15-2JM | RKVVO JO15-3 | 132356 | 0-6 | ||
C | 18-11-2023 12:45 | Bruheze JO15-2 | ZSV JO15-2 | 132390 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 12:00 | RKSV Nuenen JO15-3 | Bladella JO15-3 | 132548 | 0-2 | ||
C | 18-11-2023 12:00 | SJO Casteren-Netersel JO15-1JM | EFC JO15-4JM | 132531 | 4-1 | ||
C | 11-11-2023 15:00 | RKVVO JO15-3 | Bruheze JO15-2 | 132057 | 4-0 | ||
C | 11-11-2023 13:15 | ZSV JO15-2 | SJO Casteren-Netersel JO15-1JM | 131946 | 3-3 | ||
C | 11-11-2023 11:45 | EFC JO15-4JM | RKSV Nuenen JO15-3 | 132263 | 2-2 | ||
C | 04-11-2023 12:00 | SJO Casteren-Netersel JO15-1JM | RKVVO JO15-3 | 131770 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 12:00 | RKSV Nuenen JO15-3 | SJVV JO15-2JM | 131876 | 3-1 | ||
C | 04-11-2023 13:00 | EFC JO15-4JM | ZSV JO15-2 | 131856 | 0-4 | ||
C | 28-10-2023 15:00 | RKVVO JO15-3 | EFC JO15-4JM | 131362 | 7-3 | ||
C | 28-10-2023 13:15 | ZSV JO15-2 | RKSV Nuenen JO15-3 | 131271 | 9-1 | ||
C | 28-10-2023 13:00 | SJVV JO15-2JM | Bruheze JO15-2 | 131594 | 3-3 | ||
C | 28-10-2023 13:00 | Bladella JO15-3 | SJO Casteren-Netersel JO15-1JM | 131417 | 1-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-10-2023 19:00 | SJO Casteren-Netersel JO15-1JM | RKVVO JO15-3 | 52432 | 3-2 | ||
C | 21-10-2023 13:00 | Bladella JO15-3 | DBS JO15-3 | 52523 | 0-7 | ||
C | 14-10-2023 15:00 | RKVVO JO15-3 | DBS JO15-3 | 51954 | 1-6 | ||
C | 14-10-2023 13:00 | Bladella JO15-3 | DVS JO15-2 | 51746 | 2-3 | ||
C | 14-10-2023 12:00 | EFC JO15-3 | SJO Casteren-Netersel JO15-1JM | 52033 | 1-2 | ||
C | 11-10-2023 20:00 | Acht JO15-3 | S.V. Brandevoort JO15-2 | 51860 | 1-6 | ||
C | 11-10-2023 19:00 | DVS JO15-2 | EFC JO15-3 | 52293 | 3-2 | ||
C | 07-10-2023 10:15 | S.V. Brandevoort JO15-2 | Bladella JO15-3 | 52212 | 8-0 | ||
C | 07-10-2023 11:45 | DBS JO15-3 | Acht JO15-3 | 52100 | 10-0 | ||
C | 30-09-2023 15:00 | RKVVO JO15-3 | DVS JO15-2 | 51175 | 6-2 | ||
C | 30-09-2023 12:45 | EFC JO15-3 | DBS JO15-3 | 51337 | 1-8 | ||
C | 30-09-2023 12:00 | SJO Casteren-Netersel JO15-1JM | S.V. Brandevoort JO15-2 | 51306 | 1-3 | ||
C | 30-09-2023 11:45 | Acht JO15-3 | Bladella JO15-3 | 51086 | 2-3 | ||
C | 23-09-2023 13:00 | Bladella JO15-3 | EFC JO15-3 | 51662 | 1-3 | ||
C | 23-09-2023 12:45 | S.V. Brandevoort JO15-2 | RKVVO JO15-3 | 51519 | 2-0 | ||
C | 23-09-2023 12:00 | DVS JO15-2 | Acht JO15-3 | 51602 | 3-3 | ||
C | 23-09-2023 11:45 | DBS JO15-3 | SJO Casteren-Netersel JO15-1JM | 51407 | 13-0 | ||
C | 16-09-2023 12:30 | EFC JO15-3 | RKVVO JO15-3 | 52721 | 3-2 | ||
C | 16-09-2023 12:00 | DVS JO15-2 | S.V. Brandevoort JO15-2 | 52462 | 1-1 | ||
C | 16-09-2023 11:45 | Acht JO15-3 | SJO Casteren-Netersel JO15-1JM | 52642 | 4-2 | ||
C | 09-09-2023 11:45 | DBS JO15-3 | DVS JO15-2 | 52791 | 5-0 | ||
C | 09-09-2023 12:00 | SJO Casteren-Netersel JO15-1JM | Bladella JO15-3 | 53037 | 3-2 | ||
C | 09-09-2023 12:00 | EFC JO15-3 | S.V. Brandevoort JO15-2 | 53067 | 1-5 | ||
C | 09-09-2023 15:00 | RKVVO JO15-3 | Acht JO15-3 | 52904 | 5-3 | ||
C | 06-09-2023 19:00 | DVS JO15-2 | SJO Casteren-Netersel JO15-1JM | 53244 | 7-4 | ||
C | 02-09-2023 13:00 | Bladella JO15-3 | RKVVO JO15-3 | 53302 | 4-3 | ||
C | 02-09-2023 11:45 | Acht JO15-3 | EFC JO15-3 | 53422 | 1-4 | ||
C | 02-09-2023 11:00 | S.V. Brandevoort JO15-2 | DBS JO15-3 | 53162 | 3-1 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terlo JO15-1 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 38 | 16 | 22 | 0 |
2 | ST Steensel / Knegselse Boys JO15-1JM | 9 | 6 | 2 | 1 | 20 | 25 | 3 | 22 | 0 |
3 | NWC JO15-3 | 8 | 6 | 1 | 1 | 19 | 37 | 13 | 24 | 0 |
4 | Acht JO15-3 | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 | 19 | 9 | 10 | 0 |
5 | S.V. Tongelre JO15-2 | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | 29 | 31 | -2 | 0 |
6 | SV Unitas'59 JO15-3JM | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | 31 | 12 | 19 | 0 |
7 | DVS JO15-2 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 28 | 24 | 4 | 0 |
8 | RKVVO JO15-3 | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | 19 | 24 | -5 | 0 |
9 | DOSL JO15-2 | 8 | 3 | 0 | 5 | 9 | 19 | 25 | -6 | 0 |
10 | FC Eindhoven AV JO15-3 | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 | 15 | 45 | -30 | 0 |
11 | EFC JO15-3 | 9 | 1 | 1 | 7 | 4 | 13 | 42 | -29 | 0 |
12 | Bladella JO15-3 | 9 | 0 | 1 | 8 | 1 | 13 | 42 | -29 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SJO Casteren-Netersel JO15-1JM | 7 | 5 | 2 | 0 | 17 | 27 | 9 | 18 | 0 |
2 | RKVVO JO15-3 | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 28 | 7 | 21 | 0 |
3 | ZSV JO15-2 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 23 | 13 | 10 | 0 |
4 | Bladella JO15-3 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 20 | 15 | 5 | 0 |
5 | RKSV Nuenen JO15-3 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 15 | 28 | -13 | 0 |
6 | EFC JO15-4JM | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | 16 | 25 | -9 | 0 |
7 | SJVV JO15-2JM | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | 10 | 25 | -15 | 0 |
8 | Bruheze JO15-2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 8 | 25 | -17 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | S.V. Brandevoort JO15-2 | 7 | 6 | 1 | 0 | 19 | 28 | 5 | 23 | 0 |
2 | DBS JO15-3 | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 50 | 5 | 45 | 0 |
3 | DVS JO15-2 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 19 | 23 | -4 | 0 |
4 | EFC JO15-3 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 15 | 22 | -7 | 0 |
5 | SJO Casteren-Netersel JO15-1JM | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 15 | 32 | -17 | 0 |
6 | RKVVO JO15-3 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 19 | 23 | -4 | 0 |
7 | Bladella JO15-3 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 12 | 29 | -17 | 0 |
8 | Acht JO15-3 | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | 14 | 33 | -19 | 0 |