0680 Onder 19 (3e fase)
Bladella JO19-4
Teamleden
Spelers | |||||||
Tim Hoskens | Keeper | ||||||
Cas Swaanen | Keeper | ||||||
Joran Bons | |||||||
Bjorn van Buytene | |||||||
Nilles Gevers | |||||||
Mees Jansen | |||||||
Rens Jansen | |||||||
Abubakar Sidiki Kamara | |||||||
Niels Laureijs | |||||||
Sjors Lepelaars | |||||||
Thijs Mennen | |||||||
Lars Naethuijs | |||||||
Ludo van Sambeeck | |||||||
Dean Vos | |||||||
Tim Vugts | |||||||
Jaap Willemse | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Ad de Bijl | Leider / Trainer |
Programma
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Accommodatie | Vertrektijd | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-05-2024 15:00 | Bladella JO19-4 | Acht JO19-2 | T. (Tom) Meijer | 198711 | Sportpark De Smagtenbocht | ||
C | 25-05-2024 15:00 | Stiphout Vooruit JO19-2 | Bladella JO19-4 | 208269 | Sportpark Molenven |
Uitslagen
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 15:15 | UNA JO19-4 | Dommelen JO19-2 | 200211 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 15:15 | Acht JO19-2 | SV Unitas'59 JO19-3 | 199418 | 5-0 | ||
C | 11-05-2024 15:00 | RKVVO JO19-2 | DVS JO19-2 | 198040 | 2-5 | ||
C | 04-05-2024 15:00 | Stiphout Vooruit JO19-2 | UNA JO19-4 | 208260 | 1-3 | ||
C | 04-05-2024 13:00 | Dommelen JO19-2 | S.V. Brandevoort JO19-4 | 198890 | 2-1 | ||
C | 24-04-2024 19:00 | RKVVO JO19-2 | ZSC JO19-1 | 200296 | 2-5 | ||
C | 20-04-2024 15:00 | RKVVO JO19-2 | Nieuw Woensel JO19-1 | 199164 | 0-5 | ||
C | 20-04-2024 15:00 | Stiphout Vooruit JO19-2 | S.V. Brandevoort JO19-4 | 208268 | 3-2 | ||
C | 20-04-2024 14:30 | ZSC JO19-1 | Dommelen JO19-2 | 198993 | 3-1 | ||
C | 20-04-2024 14:30 | EMK JO19-1 | SV Unitas'59 JO19-3 | 198272 | 1-2 | ||
C | 20-04-2024 15:15 | UNA JO19-4 | Bladella JO19-4 | 199551 | 3-3 | ||
C | 20-04-2024 15:15 | Acht JO19-2 | DVS JO19-2 | 199883 | 3-2 | ||
C | 13-04-2024 13:15 | DVS JO19-2 | UNA JO19-4 | 199858 | 3-2 | ||
C | 13-04-2024 13:30 | S.V. Brandevoort JO19-4 | Acht JO19-2 | 199966 | 2-5 | ||
C | 13-04-2024 14:15 | SV Unitas'59 JO19-3 | Dommelen JO19-2 | 199490 | 2-2 | ||
C | 13-04-2024 15:00 | Bladella JO19-4 | EMK JO19-1 | 198131 | 3-5 | ||
C | 13-04-2024 13:00 | Nieuw Woensel JO19-1 | Stiphout Vooruit JO19-2 | 208267 | 4-2 | ||
C | 06-04-2024 12:45 | Stiphout Vooruit JO19-2 | RKVVO JO19-2 | 208266 | 7-1 | ||
C | 06-04-2024 13:00 | Dommelen JO19-2 | Bladella JO19-4 | 198145 | 3-2 | ||
C | 06-04-2024 14:30 | EMK JO19-1 | DVS JO19-2 | 199002 | 3-0 | ||
C | 06-04-2024 15:00 | Acht JO19-2 | Nieuw Woensel JO19-1 | 199038 | 1-1 | ||
C | 03-04-2024 18:30 | Acht JO19-2 | Stiphout Vooruit JO19-2 | 208812 | 4-1 | ||
C | 30-03-2024 14:30 | ZSC JO19-1 | SV Unitas'59 JO19-3 | 199978 | 0-0 | ||
C | 30-03-2024 15:00 | UNA JO19-4 | S.V. Brandevoort JO19-4 | 198554 | 1-2 | ||
C | 30-03-2024 15:00 | Stiphout Vooruit JO19-2 | Dommelen JO19-2 | 208262 | 1-6 | ||
C | 30-03-2024 15:00 | RKVVO JO19-2 | Acht JO19-2 | 200180 | 2-7 | ||
C | 27-03-2024 19:30 | UNA JO19-4 | RKVVO JO19-2 | 198963 | 3-2 | ||
C | 23-03-2024 15:00 | Stiphout Vooruit JO19-2 | ZSC JO19-1 | 208265 | 0-9 | ||
C | 23-03-2024 15:00 | Nieuw Woensel JO19-1 | UNA JO19-4 | 198268 | 3-2 | ||
C | 23-03-2024 15:00 | Bladella JO19-4 | SV Unitas'59 JO19-3 | 198599 | 0-1 | ||
C | 23-03-2024 13:15 | DVS JO19-2 | Dommelen JO19-2 | 199237 | 1-0 | ||
C | 23-03-2024 14:30 | S.V. Brandevoort JO19-4 | EMK JO19-1 | 199485 | 6-2 | ||
C | 16-03-2024 14:15 | SV Unitas'59 JO19-3 | DVS JO19-2 | 199126 | 1-1 | ||
C | 16-03-2024 14:30 | EMK JO19-1 | Nieuw Woensel JO19-1 | 200082 | 3-3 | ||
C | 16-03-2024 14:30 | ZSC JO19-1 | Bladella JO19-4 | 198952 | 5-1 | ||
C | 16-03-2024 15:00 | Acht JO19-2 | Stiphout Vooruit JO19-2 | 208264 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 14:15 | SV Unitas'59 JO19-3 | Stiphout Vooruit JO19-2 | 208261 | 4-0 | ||
C | 02-03-2024 13:00 | Dommelen JO19-2 | RKVVO JO19-2 | 197888 | 0-1 | ||
C | 02-03-2024 14:15 | SV Unitas'59 JO19-3 | Nieuw Woensel JO19-1 | 199198 | 3-3 | ||
C | 02-03-2024 14:30 | ZSC JO19-1 | DVS JO19-2 | 197978 | 3-3 | ||
C | 02-03-2024 15:00 | Bladella JO19-4 | S.V. Brandevoort JO19-4 | 199295 | 4-1 | ||
C | 02-03-2024 15:15 | UNA JO19-4 | Acht JO19-2 | 199569 | 0-2 | ||
C | 02-03-2024 14:30 | EMK JO19-1 | Stiphout Vooruit JO19-2 | 208263 | 4-2 | ||
C | 24-02-2024 15:00 | Acht JO19-2 | EMK JO19-1 | 198875 | 4-1 | ||
C | 24-02-2024 15:00 | RKVVO JO19-2 | SV Unitas'59 JO19-3 | 200324 | 4-2 | ||
C | 24-02-2024 15:00 | Nieuw Woensel JO19-1 | Bladella JO19-4 | 199785 | 4-2 | ||
C | 24-02-2024 15:15 | UNA JO19-4 | ZSC JO19-1 | 198675 | 2-1 | ||
C | 24-02-2024 15:15 | S.V. Brandevoort JO19-4 | DVS JO19-2 | 198411 | 3-4 | ||
C | 03-02-2024 13:00 | Dommelen JO19-2 | Acht JO19-2 | 198870 | 1-1 | ||
C | 03-02-2024 13:15 | DVS JO19-2 | Nieuw Woensel JO19-1 | 200248 | 2-0 | ||
C | 03-02-2024 13:00 | EMK JO19-1 | UNA JO19-4 | 198842 | 1-3 | ||
C | 03-02-2024 14:30 | ZSC JO19-1 | S.V. Brandevoort JO19-4 | 198696 | 3-2 | ||
C | 03-02-2024 15:00 | Bladella JO19-4 | RKVVO JO19-2 | 199988 | 5-2 | ||
C | 27-01-2024 15:00 | Nieuw Woensel JO19-1 | Dommelen JO19-2 | 198467 | 3-3 | ||
C | 27-01-2024 15:00 | RKVVO JO19-2 | EMK JO19-1 | 199793 | 3-4 | ||
C | 27-01-2024 15:00 | Acht JO19-2 | ZSC JO19-1 | 198280 | 4-2 | ||
C | 27-01-2024 13:00 | S.V. Brandevoort JO19-4 | SV Unitas'59 JO19-3 | 200247 | 3-4 | ||
C | 27-01-2024 13:15 | DVS JO19-2 | Bladella JO19-4 | 199768 | 4-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 15:45 | DBS JO19-2 | Bladella JO19-4 | 137120 | 4-0 | ||
C | 16-12-2023 14:30 | ST SDO'39/HMVV/Hulsel JO19-1 | Beerse Boys JO19-1 | 137884 | 1-1 | ||
C | 16-12-2023 14:00 | Hapert JO19-1 | Reusel Sport/CoTrans JO19-2 | 137436 | 4-3 | ||
C | 09-12-2023 15:00 | Dommelen JO19-3JM | Beerse Boys JO19-1 | 138529 | 1-2 | ||
C | 09-12-2023 14:00 | Hapert JO19-1 | De Raven JO19-1 | 138393 | 2-2 | ||
C | 09-12-2023 14:30 | ST SDO'39/HMVV/Hulsel JO19-1 | Bladella JO19-4 | 138601 | 6-0 | ||
C | 09-12-2023 14:10 | Reusel Sport/CoTrans JO19-2 | DBS JO19-2 | 138450 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 14:30 | Beerse Boys JO19-1 | Hapert JO19-1 | 138217 | 4-0 | ||
C | 02-12-2023 14:30 | De Raven JO19-1 | ST SDO'39/HMVV/Hulsel JO19-1 | 138167 | 1-0 | ||
C | 02-12-2023 15:00 | Bladella JO19-4 | Reusel Sport/CoTrans JO19-2 | 138370 | 5-5 | ||
C | 02-12-2023 15:45 | DBS JO19-2 | Dommelen JO19-3JM | 138255 | 1-0 | ||
C | 25-11-2023 15:00 | Dommelen JO19-3JM | Bladella JO19-4 | 138105 | 8-1 | ||
C | 25-11-2023 14:35 | Reusel Sport/CoTrans JO19-2 | ST SDO'39/HMVV/Hulsel JO19-1 | 138031 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 14:30 | Hapert JO19-1 | DBS JO19-2 | 137914 | 4-4 | ||
C | 25-11-2023 14:30 | De Raven JO19-1 | Beerse Boys JO19-1 | 137992 | 5-6 | ||
C | 18-11-2023 15:45 | DBS JO19-2 | De Raven JO19-1 | 137660 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 15:00 | Bladella JO19-4 | Hapert JO19-1 | 137775 | 1-6 | ||
C | 18-11-2023 14:30 | Reusel Sport/CoTrans JO19-2 | Dommelen JO19-3JM | 137793 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 15:00 | Dommelen JO19-3JM | ST SDO'39/HMVV/Hulsel JO19-1 | 137629 | 2-2 | ||
C | 11-11-2023 14:30 | De Raven JO19-1 | Bladella JO19-4 | 137515 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 14:30 | Beerse Boys JO19-1 | DBS JO19-2 | 137568 | 3-1 | ||
C | 04-11-2023 14:30 | Reusel Sport/CoTrans JO19-2 | De Raven JO19-1 | 137252 | 2-2 | ||
C | 04-11-2023 14:30 | ST SDO'39/HMVV/Hulsel JO19-1 | DBS JO19-2 | 137405 | 1-2 | ||
C | 04-11-2023 15:00 | Bladella JO19-4 | Beerse Boys JO19-1 | 137234 | 1-12 | ||
C | 04-11-2023 13:00 | Dommelen JO19-3JM | Hapert JO19-1 | 137332 | 3-1 | ||
C | 28-10-2023 14:30 | Hapert JO19-1 | ST SDO'39/HMVV/Hulsel JO19-1 | 136954 | 6-2 | ||
C | 28-10-2023 14:30 | De Raven JO19-1 | Dommelen JO19-3JM | 137029 | 2-4 | ||
C | 28-10-2023 13:00 | Beerse Boys JO19-1 | Reusel Sport/CoTrans JO19-2 | 137082 | 5-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 21-10-2023 15:00 | SV Someren JO19-3 | Nieuw Woensel JO19-1 | 90100 | 2-2 | ||
C | 16-10-2023 19:45 | SV Someren JO19-3 | Brevendia JO19-2 | 58137 | 1-1 | ||
C | 14-10-2023 15:00 | Nieuw Woensel JO19-1 | ZSC JO19-1 | 90106 | 0-2 | ||
C | 14-10-2023 15:00 | Bladella JO19-4 | SV Valkenswaard JO19-2 | 58327 | 0-3 | ||
C | 14-10-2023 13:00 | S.V. Brandevoort JO19-3 | Merefeldia JO19-2 | 58202 | 13-2 | ||
C | 11-10-2023 20:00 | Merefeldia JO19-2 | Nieuw Woensel JO19-1 | 90103 | 1-2 | ||
C | 11-10-2023 19:45 | SV Valkenswaard JO19-2 | SV Someren JO19-3 | 58973 | 4-2 | ||
C | 07-10-2023 14:00 | Brevendia JO19-2 (Buiten mededinging) alleen voor Fase 1 | Bladella JO19-4 | 58495 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 14:30 | ZSC JO19-1 | S.V. Brandevoort JO19-3 | 58358 | 3-0 | ||
C | 07-10-2023 15:00 | Merefeldia JO19-2 | SV Someren JO19-3 | 58414 | 6-1 | ||
C | 07-10-2023 15:00 | SV Valkenswaard JO19-2 | Nieuw Woensel JO19-1 | 90105 | 5-0 | ||
C | 02-10-2023 19:45 | S.V. Brandevoort JO19-3 | SV Someren JO19-3 | 57669 | 7-2 | ||
C | 30-09-2023 15:00 | Nieuw Woensel JO19-1 | Brevendia JO19-2 (Buiten mededinging) alleen voor Fase 1 | 90104 | 5-0 | ||
C | 30-09-2023 15:00 | SV Valkenswaard JO19-2 | Merefeldia JO19-2 | 57790 | 6-0 | ||
C | 30-09-2023 15:00 | Bladella JO19-4 | ZSC JO19-1 | 57853 | 4-1 | ||
C | 30-09-2023 13:30 | DVS JO19-3 | Brevendia JO19-2 | 57705 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 15:00 | SV Someren JO19-3 | Bladella JO19-4 | 58079 | 2-8 | ||
C | 23-09-2023 14:30 | ZSC JO19-1 | SV Valkenswaard JO19-2 | 57884 | 3-2 | ||
C | 23-09-2023 14:15 | Merefeldia JO19-2 | DVS JO19-3 | 57939 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 14:00 | Brevendia JO19-2 | S.V. Brandevoort JO19-3 | 58024 | 2-9 | ||
C | 16-09-2023 12:30 | S.V. Brandevoort JO19-3 | SV Valkenswaard JO19-2 | 58734 | 0-4 | ||
C | 16-09-2023 14:00 | Brevendia JO19-2 | Merefeldia JO19-2 | 58615 | 0-6 | ||
C | 16-09-2023 15:00 | Bladella JO19-4 | DVS JO19-3 | 58801 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 15:00 | SV Someren JO19-3 | ZSC JO19-1 | 58669 | 0-12 | ||
C | 16-09-2023 15:00 | Bladella JO19-4 | Nieuw Woensel JO19-1 | 90102 | 1-0 | ||
C | 09-09-2023 13:30 | DVS JO19-3 | S.V. Brandevoort JO19-3 | 58885 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 14:30 | ZSC JO19-1 | Brevendia JO19-2 | 58830 | 8-2 | ||
C | 09-09-2023 15:00 | Bladella JO19-4 | Merefeldia JO19-2 | 59038 | 1-0 | ||
C | 09-09-2023 15:00 | Nieuw Woensel JO19-1 | S.V. Brandevoort JO19-3 | 90101 | 1-1 | ||
C | 02-09-2023 15:15 | S.V. Brandevoort JO19-3 | Bladella JO19-4 | 59267 | 1-4 | ||
C | 02-09-2023 15:00 | Merefeldia JO19-2 | ZSC JO19-1 | 59066 | 0-6 | ||
C | 02-09-2023 15:00 | SV Someren JO19-3 | DVS JO19-3 | 59204 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 14:00 | Brevendia JO19-2 | SV Valkenswaard JO19-2 | 59147 | 0-12 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Acht JO19-2 | 10 | 8 | 2 | 0 | 26 | 36 | 12 | 24 | 0 |
2 | DVS JO19-2 | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 25 | 19 | 6 | 0 |
3 | ZSC JO19-1 | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 | 31 | 15 | 16 | 0 |
4 | Nieuw Woensel JO19-1 | 9 | 4 | 4 | 1 | 16 | 26 | 18 | 8 | 0 |
5 | SV Unitas'59 JO19-3 | 10 | 4 | 4 | 2 | 16 | 19 | 19 | 0 | 0 |
6 | UNA JO19-4 | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 | 19 | 18 | 1 | 0 |
7 | EMK JO19-1 | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 | 24 | 26 | -2 | 0 |
8 | Dommelen JO19-2 | 9 | 3 | 3 | 3 | 12 | 18 | 15 | 3 | 0 |
9 | Bladella JO19-4 | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 | 22 | 28 | -6 | 0 |
10 | S.V. Brandevoort JO19-4 | 9 | 2 | 0 | 7 | 6 | 22 | 28 | -6 | 0 |
11 | Stiphout Vooruit JO19-2 | 9 | 2 | 0 | 7 | 6 | 17 | 37 | -20 | 0 |
12 | RKVVO JO19-2 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 19 | 43 | -24 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beerse Boys JO19-1 | 7 | 6 | 1 | 0 | 19 | 33 | 9 | 24 | 0 |
2 | Hapert JO19-1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 23 | 19 | 4 | 0 |
3 | DBS JO19-2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 12 | 8 | 4 | 0 |
4 | Dommelen JO19-3JM | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 18 | 9 | 9 | 0 |
5 | ST SDO'39/HMVV/Hulsel JO19-1 | 7 | 1 | 3 | 3 | 6 | 12 | 12 | 0 | 0 |
6 | De Raven JO19-1 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 12 | 14 | -2 | 0 |
7 | Reusel Sport/CoTrans JO19-2 | 5 | 0 | 3 | 2 | 3 | 10 | 16 | -6 | 0 |
8 | Bladella JO19-4 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 8 | 41 | -33 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZSC JO19-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 27 | 6 | 21 | 0 |
2 | SV Valkenswaard JO19-2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 24 | 5 | 19 | 0 |
3 | Bladella JO19-4 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 18 | 7 | 11 | 0 |
4 | S.V. Brandevoort JO19-3 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 22 | 16 | 6 | 0 |
5 | Merefeldia JO19-2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 9 | 29 | -20 | 0 |
6 | Nieuw Woensel JO19-1 | 6 | 1 | 2 | 3 | 1 | 5 | 12 | -7 | 4 |
7 | SV Someren JO19-3 | 6 | 0 | 1 | 5 | -3 | 9 | 39 | -30 | 4 |