0294 Mannen 45+ Vrijdag Toernooivorm 7x7 (voorjaar)
Bladella 45+1
Teamleden
Spelers | |||||||
Jeroen Schilders | Keeper | ||||||
Martijn Timmermans | Keeper | ||||||
Bas Aarden | |||||||
Rob van Avendonk | |||||||
Louis Broers | |||||||
Joris Fiers | |||||||
Hein Hermans | |||||||
Adrie Hoskens | |||||||
Frank Kaptheijns | |||||||
Henrie Kneefel | |||||||
Rob Leermakers | |||||||
Roy van Meel | |||||||
Erwin Peijs | |||||||
Rob van de Put | |||||||
Niels Seuntjens | |||||||
Marc van der Zanden | |||||||
Frank Leermakers | Speler / Leider | ||||||
Koen Wenting | Speler / Leider |
Programma
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Accommodatie | Vertrektijd | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 17-05-2024 19:30 | Bladella 45+1 | SV Unitas'59 45+2 | 204732 | Sportpark Bokt | 18:45 | ||
C | 17-05-2024 20:00 | Bergeijk 45+1 | Bladella 45+1 | 204516 | Sportpark Bokt | 18:55 | ||
C | 17-05-2024 20:30 | Bladella 45+1 | DOSKO'32 45+1 | 204731 | Sportpark Bokt | 19:45 | ||
C | 17-05-2024 21:30 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | Bladella 45+1 | 204693 | Sportpark Bokt | 20:35 | ||
C | 24-05-2024 19:30 | Bladella 45+1 | Bergeijk 45+1 | 204734 | Sportpark De Bergerheide | 18:45 | ||
C | 24-05-2024 20:00 | SV Unitas'59 45+2 | Bladella 45+1 | 204624 | Sportpark De Bergerheide | 18:45 | ||
C | 24-05-2024 20:30 | Bladella 45+1 | DOSKO'32 45+1 | 204733 | Sportpark De Bergerheide | 19:45 | ||
C | 24-05-2024 21:30 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | Bladella 45+1 | 204695 | Sportpark De Bergerheide | 20:35 |
Uitslagen
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 19-04-2024 21:30 | DOSKO'32 45+1 | Bergeijk 45+1 | 204646 | 7-0 | ||
C | 19-04-2024 19:30 | Bladella 45+1 | DOSKO'32 45+1 | 204729 | 1-0 | ||
C | 19-04-2024 19:30 | Bergeijk 45+1 | SV Unitas'59 45+2 | 204515 | 0-0 | ||
C | 19-04-2024 20:00 | SV Unitas'59 45+2 | Bladella 45+1 | 204620 | 0-0 | ||
C | 19-04-2024 20:00 | DOSKO'32 45+1 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | 204645 | 0-2 | ||
C | 19-04-2024 20:30 | Bladella 45+1 | Bergeijk 45+1 | 204730 | 5-0 | ||
C | 19-04-2024 20:30 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | SV Unitas'59 45+2 | 204692 | 2-0 | ||
C | 19-04-2024 21:00 | Bergeijk 45+1 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | 204514 | 0-4 | ||
C | 19-04-2024 21:00 | SV Unitas'59 45+2 | DOSKO'32 45+1 | 204621 | 0-1 | ||
C | 19-04-2024 21:30 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | Bladella 45+1 | 204691 | 0-4 | ||
C | 05-04-2024 19:30 | DOSKO'32 45+1 | SV Unitas'59 45+2 | 204641 | 1-0 | ||
C | 05-04-2024 21:30 | Bergeijk 45+1 | Bladella 45+1 | 204510 | 0-3 | ||
C | 05-04-2024 19:30 | Bladella 45+1 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | 204725 | 2-0 | ||
C | 05-04-2024 20:00 | SV Unitas'59 45+2 | Bladella 45+1 | 204617 | 0-2 | ||
C | 05-04-2024 20:00 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | Bergeijk 45+1 | 204688 | 2-1 | ||
C | 05-04-2024 20:30 | Bergeijk 45+1 | SV Unitas'59 45+2 | 204511 | 0-3 | ||
C | 05-04-2024 20:30 | Bladella 45+1 | DOSKO'32 45+1 | 204726 | 0-0 | ||
C | 05-04-2024 21:00 | DOSKO'32 45+1 | Bergeijk 45+1 | 204642 | 2-0 | ||
C | 05-04-2024 21:00 | SV Unitas'59 45+2 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | 204616 | 1-2 | ||
C | 05-04-2024 21:30 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | DOSKO'32 45+1 | 204687 | 0-0 | ||
C | 15-03-2024 19:30 | DOSKO'32 45+1 | SV Unitas'59 45+2 | 204644 | 2-2 | ||
C | 15-03-2024 21:30 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | Bergeijk 45+1 | 204690 | 4-1 | ||
C | 15-03-2024 21:30 | Bladella 45+1 | DOSKO'32 45+1 | 204728 | 3-0 | ||
C | 15-03-2024 21:00 | DOSKO'32 45+1 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | 204643 | 1-0 | ||
C | 15-03-2024 21:00 | SV Unitas'59 45+2 | Bladella 45+1 | 204618 | 1-3 | ||
C | 15-03-2024 19:30 | Bergeijk 45+1 | Bladella 45+1 | 204512 | 0-1 | ||
C | 15-03-2024 20:30 | Bergeijk 45+1 | DOSKO'32 45+1 | 204513 | 0-2 | ||
C | 15-03-2024 20:00 | SV Unitas'59 45+2 | Bergeijk 45+1 | 204619 | 1-0 | ||
C | 15-03-2024 20:00 | Bladella 45+1 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | 204727 | 4-0 | ||
C | 15-03-2024 20:30 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | SV Unitas'59 45+2 | 204689 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 01-12-2023 21:30 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | Hapert 45+1 | 87044 | 2-2 | ||
C | 01-12-2023 19:30 | Hapert 45+1 | Hulsel 45+1 | 86931 | 5-0 | ||
C | 01-12-2023 19:30 | Casteren 45+1 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | 86870 | 2-0 | ||
C | 01-12-2023 20:00 | Hulsel 45+1 | Casteren 45+1 | 87064 | 1-1 | ||
C | 01-12-2023 20:00 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | Bladella 45+1 | 87043 | 0-3 | ||
C | 01-12-2023 20:30 | Bladella 45+1 | Hulsel 45+1 | 87075 | 2-0 | ||
C | 01-12-2023 20:30 | Casteren 45+1 | Hapert 45+1 | 86869 | 2-1 | ||
C | 01-12-2023 21:00 | Hulsel 45+1 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | 87065 | 1-3 | ||
C | 01-12-2023 21:00 | Hapert 45+1 | Bladella 45+1 | 86930 | 1-2 | ||
C | 01-12-2023 21:30 | Bladella 45+1 | Casteren 45+1 | 87074 | 1-1 | ||
C | 17-11-2023 19:30 | Casteren 45+1 | Hulsel 45+1 | 86868 | 0-0 | ||
C | 17-11-2023 19:30 | Hapert 45+1 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | 86929 | 0-0 | ||
C | 17-11-2023 20:00 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | Casteren 45+1 | 87041 | 0-0 | ||
C | 17-11-2023 20:00 | Hulsel 45+1 | Bladella 45+1 | 87062 | 0-0 | ||
C | 17-11-2023 20:30 | Bladella 45+1 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | 87073 | 0-0 | ||
C | 17-11-2023 20:30 | Casteren 45+1 | Hapert 45+1 | 86867 | 0-0 | ||
C | 17-11-2023 21:00 | Hapert 45+1 | Bladella 45+1 | 86928 | 0-0 | ||
C | 17-11-2023 21:00 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | Hulsel 45+1 | 87042 | 0-0 | ||
C | 17-11-2023 21:30 | Hulsel 45+1 | Hapert 45+1 | 87063 | 0-0 | ||
C | 17-11-2023 21:30 | Bladella 45+1 | Casteren 45+1 | 87072 | 0-0 | ||
C | 03-11-2023 21:00 | Hulsel 45+1 | Hapert 45+1 | 87061 | 2-2 | ||
C | 03-11-2023 21:00 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | Bladella 45+1 | 87039 | 0-3 | ||
C | 03-11-2023 21:30 | Hapert 45+1 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | 86927 | 1-1 | ||
C | 03-11-2023 21:30 | Bladella 45+1 | Casteren 45+1 | 87070 | 2-2 | ||
C | 03-11-2023 20:30 | Bladella 45+1 | Hulsel 45+1 | 87071 | 4-0 | ||
C | 03-11-2023 20:30 | Casteren 45+1 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | 86866 | 0-1 | ||
C | 03-11-2023 20:00 | Hulsel 45+1 | Casteren 45+1 | 87060 | 1-0 | ||
C | 03-11-2023 20:00 | Hapert 45+1 | Bladella 45+1 | 86926 | 0-2 | ||
C | 03-11-2023 19:30 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | Hulsel 45+1 | 87040 | 0-1 | ||
C | 03-11-2023 19:30 | Casteren 45+1 | Hapert 45+1 | 86865 | 1-0 | ||
C | 06-10-2023 20:00 | Hulsel 45+1 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | 87059 | 1-1 | ||
C | 06-10-2023 20:00 | Casteren 45+1 | Bladella 45+1 | 86863 | 0-1 | ||
C | 06-10-2023 19:30 | Hapert 45+1 | Hulsel 45+1 | 86925 | 2-0 | ||
C | 06-10-2023 19:30 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | Casteren 45+1 | 87037 | 2-3 | ||
C | 06-10-2023 20:30 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | Hapert 45+1 | 87038 | 1-1 | ||
C | 06-10-2023 20:30 | Bladella 45+1 | Hulsel 45+1 | 87068 | 2-0 | ||
C | 06-10-2023 21:00 | Hulsel 45+1 | Casteren 45+1 | 87058 | 0-0 | ||
C | 06-10-2023 21:00 | Hapert 45+1 | Bladella 45+1 | 86924 | 0-4 | ||
C | 06-10-2023 21:30 | Bladella 45+1 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | 87069 | 3-0 | ||
C | 06-10-2023 21:30 | Casteren 45+1 | Hapert 45+1 | 86864 | 1-0 | ||
C | 22-09-2023 19:30 | Hapert 45+1 | Hulsel 45+1 | 86922 | 1-1 | ||
C | 22-09-2023 20:00 | Hulsel 45+1 | Casteren 45+1 | 87057 | 1-2 | ||
C | 22-09-2023 20:00 | Bladella 45+1 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | 87067 | 3-1 | ||
C | 22-09-2023 20:30 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | Hulsel 45+1 | 87036 | 1-2 | ||
C | 22-09-2023 20:30 | Casteren 45+1 | Hapert 45+1 | 86862 | 1-1 | ||
C | 22-09-2023 21:00 | Hapert 45+1 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | 86923 | 2-1 | ||
C | 22-09-2023 21:00 | Hulsel 45+1 | Bladella 45+1 | 87056 | 1-5 | ||
C | 22-09-2023 21:30 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | Casteren 45+1 | 87035 | 0-1 | ||
C | 22-09-2023 21:30 | Bladella 45+1 | Hapert 45+1 | 87066 | 4-0 | ||
C | 22-09-2023 19:30 | Casteren 45+1 | Bladella 45+1 | 86861 | 0-1 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella 45+1 | 12 | 10 | 2 | 0 | 32 | 28 | 1 | 27 | 0 |
2 | DOSKO'32 45+1 | 12 | 6 | 3 | 3 | 21 | 16 | 8 | 8 | 0 |
3 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | 12 | 6 | 2 | 4 | 20 | 16 | 14 | 2 | 0 |
4 | SV Unitas'59 45+2 | 12 | 2 | 4 | 6 | 10 | 8 | 13 | -5 | 0 |
5 | Bergeijk 45+1 | 12 | 0 | 1 | 11 | 1 | 2 | 34 | -32 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella 45+1 | 16 | 14 | 2 | 0 | 44 | 42 | 6 | 36 | 0 |
2 | Casteren 45+1 | 16 | 7 | 5 | 4 | 26 | 17 | 13 | 4 | 0 |
3 | Hapert 45+1 | 16 | 3 | 6 | 7 | 15 | 19 | 25 | -6 | 0 |
4 | Hulsel 45+1 | 16 | 3 | 5 | 8 | 14 | 12 | 31 | -19 | 0 |
5 | Reusel Sport/CoTrans 45+2 | 16 | 2 | 4 | 10 | 10 | 14 | 29 | -15 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 20:30 - 22:00 | 2A | 1 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|