0519 Mannen Zondag reserve
Bladella 9
Teamleden
Spelers | |||||||
Martijn Timmermans | Keeper | ||||||
Daan Beerens | |||||||
Lorenzo de Beijer | |||||||
Joeri Borgmans | |||||||
Sem van den Borne | |||||||
Mitchel Cox | |||||||
Stefan Dirkx | |||||||
Jordy Frijters | |||||||
Hein Hermans | |||||||
Willem van Hoof | |||||||
Frank Kaptheijns | |||||||
Stan Keeris | |||||||
Ben Kraaijvanger | |||||||
John Lavrijsen | |||||||
Hein Lavrijsen | |||||||
Rob van de Put | |||||||
Jeroen Roijmans | |||||||
Thijs Schepers | |||||||
Pim Spooren | |||||||
Remco Tenbült | |||||||
Luuk Schepens | Speler / Leider | ||||||
Kevin Tenbült | Speler / Leider | ||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Job Minten | Leider |
Programma
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Accommodatie | Vertrektijd | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 20-05-2024 09:45 | Bladella 9 | Hilvaria 10 | Afgeschermd | 82511 | Sportpark De Smagtenbocht | 09:00 |
Uitslagen
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Eindstand | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 12-05-2024 11:00 | Jong Brabant 10 | Bladella 9 | 82695 | 1 - 1 | |||
C | 21-04-2024 10:00 | Audacia 6 | Bladella 9 | 82135 | 0 - 8 | |||
C | 14-04-2024 09:45 | Bladella 9 | SVSOS 3 | 81984 | 2 - 0 | |||
C | 07-04-2024 10:00 | Casteren 4 | Bladella 9 | 81634 | 3 - 1 | |||
C | 01-04-2024 10:00 | SVSOS 3 | Bladella 9 | 78701 | 0 - 2 | |||
C | 24-03-2024 09:45 | Bladella 9 | HMVV 3 | 81408 | 6 - 1 | |||
C | 17-03-2024 10:00 | SDO'39 4 | Bladella 9 | 81077 | 0 - 8 | |||
C | 10-03-2024 09:45 | Bladella 9 | RKDSV 7 | 80833 | 2 - 3 | |||
C | 03-03-2024 09:45 | Tuldania 4 | Bladella 9 | 80567 | 1 - 2 | |||
C | 25-02-2024 10:00 | Hulsel 3 | Bladella 9 | 80030 | 2 - 0 | |||
C | 18-02-2024 10:00 | Hilvaria 10 | Bladella 9 | 79289 | 3 - 5 | |||
C | 04-02-2024 09:45 | Bladella 9 | Reusel Sport/CoTrans 8 | 79920 | 2 - 6 | |||
C | 10-12-2023 09:45 | Bladella 9 | Jong Brabant 10 | 79632 | 2 - 2 | |||
C | 26-11-2023 09:45 | Bladella 9 | Audacia 6 | 79106 | 6 - 0 | |||
C | 12-11-2023 09:45 | Bladella 9 | Casteren 4 | 78529 | 3 - 2 | |||
C | 05-11-2023 11:00 | HMVV 3 | Bladella 9 | 78169 | 0 - 7 | |||
C | 29-10-2023 09:45 | Bladella 9 | SDO'39 4 | 77953 | 0 - 3 | |||
C | 15-10-2023 10:00 | RKDSV 7 | Bladella 9 | 77658 | 0 - 0 | |||
C | 08-10-2023 09:45 | Bladella 9 | Tuldania 4 | 77376 | 2 - 4 | |||
C | 01-10-2023 09:45 | Bladella 9 | Hulsel 3 | 77040 | 1 - 1 | |||
C | 24-09-2023 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 8 | Bladella 9 | 76612 | 0 - 0 | |||
B | 17-09-2023 12:00 | EFC 7 | Bladella 9 | 68713 | 3 - 2 | |||
B | 10-09-2023 09:45 | Bladella 9 | Hapert 4 | 68357 | 2 - 1 | |||
B | 03-09-2023 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 7 | Bladella 9 | 68364 | 3 - 1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 12-05-2024 11:00 | Jong Brabant 10 | Bladella 9 | 82695 | 1-1 | ||
C | 12-05-2024 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 8 | Hulsel 3 | 82612 | 4-0 | ||
C | 12-05-2024 10:00 | Audacia 6 | SDO'39 4 | 82758 | 1-5 | ||
C | 12-05-2024 10:00 | Casteren 4 | Tuldania 4 | 82882 | 2-5 | ||
C | 12-05-2024 10:00 | Hilvaria 10 | RKDSV 7 | 82745 | 0-2 | ||
C | 12-05-2024 10:00 | SVSOS 3 | HMVV 3 | 82829 | 4-1 | ||
C | 05-05-2024 10:00 | SDO'39 4 | Hilvaria 10 | 79828 | 5-3 | ||
C | 05-05-2024 09:45 | Tuldania 4 | Jong Brabant 10 | 78839 | 1-2 | ||
C | 05-05-2024 11:00 | HMVV 3 | Audacia 6 | 79801 | 1-4 | ||
C | 28-04-2024 11:00 | HMVV 3 | SDO'39 4 | 78792 | 3-3 | ||
C | 28-04-2024 10:00 | RKDSV 7 | SVSOS 3 | 79098 | 3-0 | ||
C | 21-04-2024 10:00 | Casteren 4 | SDO'39 4 | 82257 | 5-2 | ||
C | 21-04-2024 09:45 | Tuldania 4 | HMVV 3 | 82295 | 5-0 | ||
C | 21-04-2024 10:00 | Hilvaria 10 | Hulsel 3 | 82120 | 2-6 | ||
C | 21-04-2024 10:00 | Audacia 6 | Bladella 9 | 82135 | 0-8 | ||
C | 21-04-2024 11:00 | Jong Brabant 10 | Reusel Sport/CoTrans 8 | 82071 | 2-3 | ||
C | 21-04-2024 09:45 | SVSOS 3 | RKDSV 7 | 82206 | 1-3 | ||
C | 18-04-2024 20:00 | Hulsel 3 | SDO'39 4 | 80606 | 1-6 | ||
C | 14-04-2024 09:45 | Bladella 9 | SVSOS 3 | 81984 | 2-0 | ||
C | 14-04-2024 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 8 | Hilvaria 10 | 81794 | 0-1 | ||
C | 14-04-2024 11:00 | Jong Brabant 10 | Tuldania 4 | 81878 | 3-2 | ||
C | 14-04-2024 10:00 | RKDSV 7 | Casteren 4 | 81976 | 1-3 | ||
C | 14-04-2024 10:00 | Hulsel 3 | Audacia 6 | 81757 | 1-2 | ||
C | 14-04-2024 10:00 | SDO'39 4 | HMVV 3 | 81893 | 4-2 | ||
C | 07-04-2024 11:00 | HMVV 3 | RKDSV 7 | 81673 | 2-5 | ||
C | 07-04-2024 09:45 | Tuldania 4 | SDO'39 4 | 81719 | 4-4 | ||
C | 07-04-2024 10:00 | Casteren 4 | Bladella 9 | 81634 | 3-1 | ||
C | 07-04-2024 10:00 | Hilvaria 10 | Jong Brabant 10 | 81496 | 1-3 | ||
C | 07-04-2024 09:45 | SVSOS 3 | Hulsel 3 | 81582 | 1-1 | ||
C | 07-04-2024 10:00 | Audacia 6 | Reusel Sport/CoTrans 8 | 81511 | 0-5 | ||
C | 01-04-2024 10:00 | SVSOS 3 | Bladella 9 | 78701 | 0-2 | ||
C | 01-04-2024 10:00 | RKDSV 7 | Hilvaria 10 | 79624 | 4-2 | ||
C | 01-04-2024 10:00 | SDO'39 4 | Audacia 6 | 79542 | 7-2 | ||
C | 30-03-2024 17:00 | RKDSV 7 | Jong Brabant 10 | 79912 | 2-2 | ||
C | 30-03-2024 17:00 | Tuldania 4 | Hulsel 3 | 79992 | 4-2 | ||
C | 30-03-2024 17:00 | Hilvaria 10 | Audacia 6 | 77895 | 2-1 | ||
C | 24-03-2024 09:45 | Bladella 9 | HMVV 3 | 81408 | 6-1 | ||
C | 24-03-2024 10:00 | Hulsel 3 | Casteren 4 | 81182 | 0-0 | ||
C | 24-03-2024 09:45 | Reusel Sport/CoTrans 8 | SVSOS 3 | 81219 | 3-3 | ||
C | 24-03-2024 10:00 | Hilvaria 10 | Tuldania 4 | 81351 | 3-2 | ||
C | 24-03-2024 10:00 | RKDSV 7 | SDO'39 4 | 81400 | 0-2 | ||
C | 24-03-2024 11:00 | Jong Brabant 10 | Audacia 6 | 81301 | 4-1 | ||
C | 17-03-2024 10:00 | Casteren 4 | Reusel Sport/CoTrans 8 | 81010 | 0-4 | ||
C | 17-03-2024 11:00 | HMVV 3 | Hulsel 3 | 81049 | 1-2 | ||
C | 17-03-2024 10:00 | SDO'39 4 | Bladella 9 | 81077 | 0-8 | ||
C | 17-03-2024 11:00 | Audacia 6 | Hilvaria 10 | 80886 | 1-4 | ||
C | 17-03-2024 09:45 | Tuldania 4 | RKDSV 7 | 81144 | 3-2 | ||
C | 17-03-2024 09:45 | SVSOS 3 | Jong Brabant 10 | 80957 | 0-1 | ||
C | 10-03-2024 09:45 | Bladella 9 | RKDSV 7 | 80833 | 2-3 | ||
C | 10-03-2024 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 8 | HMVV 3 | 80643 | 1-0 | ||
C | 10-03-2024 10:00 | Hilvaria 10 | SVSOS 3 | 80776 | 1-1 | ||
C | 10-03-2024 10:00 | Audacia 6 | Tuldania 4 | 80791 | 3-5 | ||
C | 10-03-2024 11:00 | Jong Brabant 10 | Casteren 4 | 80726 | 4-1 | ||
C | 03-03-2024 10:00 | RKDSV 7 | Hulsel 3 | 80536 | 3-1 | ||
C | 03-03-2024 10:00 | SDO'39 4 | Reusel Sport/CoTrans 8 | 80453 | 2-8 | ||
C | 03-03-2024 10:00 | Casteren 4 | Hilvaria 10 | 80385 | 4-6 | ||
C | 03-03-2024 11:00 | HMVV 3 | Jong Brabant 10 | 80425 | 1-7 | ||
C | 03-03-2024 09:45 | Tuldania 4 | Bladella 9 | 80567 | 1-2 | ||
C | 03-03-2024 10:00 | SVSOS 3 | Audacia 6 | 80334 | 5-0 | ||
C | 25-02-2024 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 8 | RKDSV 7 | 80068 | 4-0 | ||
C | 25-02-2024 10:00 | Audacia 6 | Casteren 4 | 80215 | 3-3 | ||
C | 25-02-2024 10:00 | Hulsel 3 | Bladella 9 | 80030 | 2-0 | ||
C | 25-02-2024 10:00 | Hilvaria 10 | HMVV 3 | 80200 | 5-1 | ||
C | 25-02-2024 11:00 | Jong Brabant 10 | SDO'39 4 | 80150 | 7-2 | ||
C | 18-02-2024 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 8 | Tuldania 4 | 79156 | 4-3 | ||
C | 18-02-2024 10:00 | Hilvaria 10 | Bladella 9 | 79289 | 3-5 | ||
C | 04-02-2024 10:00 | Casteren 4 | SVSOS 3 | 79762 | 6-3 | ||
C | 04-02-2024 09:45 | Bladella 9 | Reusel Sport/CoTrans 8 | 79920 | 2-6 | ||
C | 28-01-2024 11:00 | Audacia 6 | Hulsel 3 | 78631 | 1-2 | ||
C | 28-01-2024 10:00 | Hilvaria 10 | Reusel Sport/CoTrans 8 | 78616 | 2-2 | ||
C | 28-01-2024 10:00 | Casteren 4 | RKDSV 7 | 78753 | 5-2 | ||
C | 14-01-2024 10:00 | SVSOS 3 | SDO'39 4 | 79373 | 2-5 | ||
C | 17-12-2023 10:00 | SVSOS 3 | Reusel Sport/CoTrans 8 | 78077 | 0-3 | ||
C | 17-12-2023 10:00 | SDO'39 4 | Casteren 4 | 79015 | 3-3 | ||
C | 17-12-2023 11:00 | Jong Brabant 10 | Hilvaria 10 | 78422 | 6-1 | ||
C | 10-12-2023 09:45 | Bladella 9 | Jong Brabant 10 | 79632 | 2-2 | ||
C | 10-12-2023 11:00 | Hulsel 3 | Reusel Sport/CoTrans 8 | 79454 | 1-2 | ||
C | 10-12-2023 11:00 | HMVV 3 | SVSOS 3 | 79514 | 0-4 | ||
C | 10-12-2023 09:45 | Tuldania 4 | Casteren 4 | 79704 | 6-0 | ||
C | 03-12-2023 10:00 | Audacia 6 | RKDSV 7 | 79304 | 2-7 | ||
C | 03-12-2023 10:00 | Casteren 4 | HMVV 3 | 79426 | 5-2 | ||
C | 03-12-2023 11:00 | Jong Brabant 10 | Hulsel 3 | 79240 | 6-0 | ||
C | 26-11-2023 09:45 | Bladella 9 | Audacia 6 | 79106 | 6-0 | ||
C | 26-11-2023 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 8 | Jong Brabant 10 | 78916 | 1-1 | ||
C | 26-11-2023 11:00 | HMVV 3 | Tuldania 4 | 78987 | 1-4 | ||
C | 26-11-2023 10:00 | Hulsel 3 | Hilvaria 10 | 78878 | 3-2 | ||
C | 12-11-2023 10:00 | RKDSV 7 | HMVV 3 | 78521 | 8-1 | ||
C | 12-11-2023 10:00 | Hulsel 3 | SVSOS 3 | 78302 | 3-0 | ||
C | 12-11-2023 10:00 | SDO'39 4 | Tuldania 4 | 78437 | 1-2 | ||
C | 12-11-2023 09:45 | Bladella 9 | Casteren 4 | 78529 | 3-2 | ||
C | 12-11-2023 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 8 | Audacia 6 | 78340 | 9-0 | ||
C | 05-11-2023 09:45 | Tuldania 4 | Hilvaria 10 | 78263 | 7-4 | ||
C | 05-11-2023 10:00 | SDO'39 4 | RKDSV 7 | 78197 | 1-3 | ||
C | 05-11-2023 10:00 | Casteren 4 | Hulsel 3 | 78129 | 2-1 | ||
C | 05-11-2023 11:00 | Audacia 6 | Jong Brabant 10 | 78006 | 1-5 | ||
C | 05-11-2023 11:00 | HMVV 3 | Bladella 9 | 78169 | 0-7 | ||
C | 29-10-2023 09:45 | Bladella 9 | SDO'39 4 | 77953 | 0-3 | ||
C | 29-10-2023 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 8 | Casteren 4 | 77764 | 8-0 | ||
C | 29-10-2023 10:00 | Hulsel 3 | HMVV 3 | 77726 | 4-1 | ||
C | 29-10-2023 10:00 | RKDSV 7 | Tuldania 4 | 77945 | 4-8 | ||
C | 29-10-2023 10:00 | Jong Brabant 10 | SVSOS 3 | 77847 | 2-1 | ||
C | 22-10-2023 11:00 | Jong Brabant 10 | RKDSV 7 | 76695 | 5-2 | ||
C | 15-10-2023 09:45 | Tuldania 4 | Audacia 6 | 77689 | 7-2 | ||
C | 15-10-2023 10:00 | SDO'39 4 | Hulsel 3 | 77575 | 5-2 | ||
C | 15-10-2023 10:00 | Casteren 4 | Jong Brabant 10 | 77507 | 0-2 | ||
C | 15-10-2023 10:00 | SVSOS 3 | Hilvaria 10 | 77454 | 2-3 | ||
C | 15-10-2023 10:00 | RKDSV 7 | Bladella 9 | 77658 | 0-0 | ||
C | 15-10-2023 11:00 | HMVV 3 | Reusel Sport/CoTrans 8 | 77547 | 0-4 | ||
C | 08-10-2023 10:00 | Audacia 6 | SVSOS 3 | 77334 | 1-1 | ||
C | 08-10-2023 09:45 | Bladella 9 | Tuldania 4 | 77376 | 2-4 | ||
C | 08-10-2023 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 8 | SDO'39 4 | 77187 | 0-1 | ||
C | 08-10-2023 10:00 | Hulsel 3 | RKDSV 7 | 77150 | 3-4 | ||
C | 08-10-2023 11:00 | Jong Brabant 10 | HMVV 3 | 77270 | 5-2 | ||
C | 08-10-2023 10:00 | Hilvaria 10 | Casteren 4 | 77319 | 3-0 | ||
C | 01-10-2023 09:45 | Tuldania 4 | SVSOS 3 | 77111 | 4-0 | ||
C | 01-10-2023 09:45 | Bladella 9 | Hulsel 3 | 77040 | 1-1 | ||
C | 01-10-2023 10:00 | SDO'39 4 | Jong Brabant 10 | 76948 | 2-4 | ||
C | 01-10-2023 10:00 | Casteren 4 | Audacia 6 | 76881 | 3-3 | ||
C | 01-10-2023 11:00 | HMVV 3 | Hilvaria 10 | 76920 | 0-5 | ||
C | 01-10-2023 10:00 | RKDSV 7 | Reusel Sport/CoTrans 8 | 77032 | 3-4 | ||
C | 24-09-2023 10:00 | Audacia 6 | HMVV 3 | 76759 | 3-2 | ||
C | 24-09-2023 10:00 | SVSOS 3 | Casteren 4 | 76829 | 4-3 | ||
C | 24-09-2023 10:00 | Hilvaria 10 | SDO'39 4 | 76744 | 3-2 | ||
C | 24-09-2023 10:00 | Hulsel 3 | Tuldania 4 | 76574 | 0-4 | ||
C | 24-09-2023 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 8 | Bladella 9 | 76612 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 17-09-2023 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 7 | Hapert 4 | 68365 | 5-1 | ||
B | 17-09-2023 12:00 | EFC 7 | Bladella 9 | 68713 | 3-2 | ||
B | 10-09-2023 09:45 | Bladella 9 | Hapert 4 | 68357 | 2-1 | ||
B | 10-09-2023 12:00 | EFC 7 | Reusel Sport/CoTrans 7 | 68712 | 1-4 | ||
B | 03-09-2023 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 7 | Bladella 9 | 68364 | 3-1 | ||
B | 03-09-2023 10:00 | Hapert 4 | EFC 7 | 68735 | 2-3 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jong Brabant 10 | 21 | 16 | 4 | 1 | 52 | 74 | 27 | 47 | 0 |
2 | Reusel Sport/CoTrans 8 | 21 | 15 | 4 | 2 | 49 | 75 | 21 | 54 | 0 |
3 | Tuldania 4 | 20 | 14 | 1 | 5 | 43 | 81 | 41 | 40 | 0 |
4 | Bladella 9 | 21 | 10 | 5 | 6 | 35 | 60 | 32 | 28 | 0 |
5 | RKDSV 7 | 21 | 11 | 2 | 8 | 35 | 61 | 51 | 10 | 0 |
6 | SDO'39 4 | 21 | 10 | 3 | 8 | 33 | 65 | 63 | 2 | 0 |
7 | Hilvaria 10 | 21 | 10 | 2 | 9 | 32 | 56 | 57 | -1 | 0 |
8 | Casteren 4 | 21 | 7 | 4 | 10 | 25 | 50 | 66 | -16 | 0 |
9 | Hulsel 3 | 21 | 7 | 3 | 11 | 24 | 36 | 51 | -15 | 0 |
10 | SVSOS 3 | 20 | 4 | 4 | 12 | 16 | 32 | 47 | -15 | 0 |
11 | Audacia 6 | 21 | 3 | 3 | 15 | 12 | 31 | 92 | -61 | 0 |
12 | HMVV 3 | 21 | 0 | 1 | 20 | 1 | 22 | 95 | -73 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reusel Sport/CoTrans 7 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 12 | 3 | 9 | 0 |
2 | EFC 7 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 7 | 8 | -1 | 0 |
3 | Bladella 9 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | 7 | -2 | 0 |
4 | Hapert 4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 10 | -6 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 20:30 - 22:00 | 2A | 1 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|