0519 Mannen Zondag reserve
Bladella 7
Teamleden
Spelers | |||||||
Arvid Bolkestein | Keeper | ||||||
Colin Tielemans | Keeper | ||||||
Tom Ansems | |||||||
Peter Bons | |||||||
Teun Cox | |||||||
Rob Dijkmans | |||||||
Rob Evers | |||||||
Roel van Gisbergen | |||||||
Buck Hamers | |||||||
Berry van der Heijden | |||||||
Mark Hendriks | |||||||
Niels Hendriks | |||||||
Gijs van Hintum | |||||||
Davy Jansen | |||||||
Hans van Kemenade | |||||||
Tom Knapen | |||||||
Ruud Leermakers | |||||||
Bas van Limpt | |||||||
Roberto Panjoel | |||||||
Ronny van de Sande | |||||||
Ruud van de Schoot | |||||||
Harm Tielemans | |||||||
Tim Vromans | |||||||
Roel van de Weijer | |||||||
Bart Panjoel | Speler / Leider | ||||||
Johan van Spreuwel | Speler / Leider |
Programma
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Accommodatie | Vertrektijd | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 12-05-2024 10:00 | De Zuiderburen 2 | Bladella 7 | MJAAM (Mario) Faasen | 82797 | Sportpark Den Hoek | 09:20 | |
C | 16-05-2024 19:00 | EFC 6 | Bladella 7 | 81729 | Sportpark de Dieprijt | 18:15 | ||
C | 20-05-2024 vervallen | Bladella 7 | DOSKO'32 3 | 82417 | Sportpark De Smagtenbocht | 00:30 | ||
C | 26-05-2024 10:00 | Vessem 4 | Bladella 7 | 81369 | Sportpark De Lille | 09:10 |
Uitslagen
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Eindstand | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 21-04-2024 10:30 | Waalre 3 | Bladella 7 | 82251 | 2 - 2 | |||
C | 14-04-2024 09:45 | Bladella 7 | Reusel Sport/CoTrans 5 | 81889 | 2 - 1 | |||
C | 01-04-2024 10:45 | Hoogeloon 5 | Bladella 7 | 80142 | 1 - 3 | |||
C | 17-03-2024 09:45 | Bladella 7 | DVS 4 | 81073 | 0 - 5 | |||
C | 10-03-2024 12:00 | Rood Wit V 3 | Bladella 7 | 80628 | 1 - 5 | |||
C | 03-03-2024 09:45 | Bladella 7 | De Raven 3 | 80449 | 4 - 0 | |||
C | 18-02-2024 09:45 | Bladella 7 | De Zuiderburen 2 | 141979 | 1 - 1 | |||
C | 04-02-2024 09:45 | Bladella 7 | Bergeijk 5 | 79824 | 5 - 1 | |||
C | 28-01-2024 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 5 | Bladella 7 | 78771 | 1 - 6 | |||
C | 17-12-2023 09:45 | Bladella 7 | De Zuiderburen 2 | 79538 | ||||
C | 03-12-2023 10:00 | DOSKO'32 3 | Bladella 7 | 79362 | 4 - 4 | |||
C | 26-11-2023 09:45 | Bladella 7 | Waalre 3 | 79011 | 1 - 2 | |||
C | 12-11-2023 09:45 | Bladella 7 | EFC 6 | 78433 | 3 - 0 | |||
C | 05-11-2023 09:45 | Bladella 7 | Vessem 4 | 78193 | 0 - 1 | |||
C | 29-10-2023 11:00 | DVS 4 | Bladella 7 | 77971 | 3 - 0 | |||
C | 15-10-2023 09:45 | Bladella 7 | Rood Wit V 3 | 77571 | 0 - 2 | |||
C | 08-10-2023 12:00 | De Raven 3 | Bladella 7 | 77213 | 0 - 3 | |||
C | 01-10-2023 09:45 | Bladella 7 | Hoogeloon 5 | 76944 | 3 - 4 | |||
C | 24-09-2023 12:00 | Bergeijk 5 | Bladella 7 | 76708 | 0 - 4 | |||
B | 17-09-2023 vervallen | Bergeijk 7 | Bladella 7 | 68394 | ||||
B | 10-09-2023 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 8 | Bladella 7 | 68366 | 4 - 1 | |||
B | 03-09-2023 09:45 | Bladella 7 | EFC 11 | 68354 | 3 - 6 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 05-05-2024 10:00 | Rood Wit V 3 | Hoogeloon 5 | 82357 | 6-3 | ||
C | 28-04-2024 10:00 | Vessem 4 | Hoogeloon 5 | 79881 | 2-0 | ||
C | 28-04-2024 11:00 | DVS 4 | Reusel Sport/CoTrans 5 | 81426 | 1-1 | ||
C | 25-04-2024 19:00 | Vessem 4 | EFC 6 | 77914 | 2-0 | ||
C | 21-04-2024 12:00 | EFC 6 | Reusel Sport/CoTrans 5 | 82305 | 1-4 | ||
C | 21-04-2024 10:45 | Hoogeloon 5 | De Raven 3 | 82062 | 7-1 | ||
C | 21-04-2024 10:30 | Waalre 3 | Bladella 7 | 82251 | 2-2 | ||
C | 21-04-2024 10:00 | De Zuiderburen 2 | DVS 4 | 82174 | 1-5 | ||
C | 14-04-2024 10:45 | Hoogeloon 5 | EFC 6 | 81869 | 3-3 | ||
C | 14-04-2024 09:45 | Bladella 7 | Reusel Sport/CoTrans 5 | 81889 | 2-1 | ||
C | 14-04-2024 10:00 | Vessem 4 | Waalre 3 | 81946 | 0-2 | ||
C | 14-04-2024 12:00 | De Raven 3 | Bergeijk 5 | 81820 | 4-0 | ||
C | 14-04-2024 12:00 | Rood Wit V 3 | De Zuiderburen 2 | 81780 | 0-6 | ||
C | 07-04-2024 12:00 | Bergeijk 5 | Hoogeloon 5 | 81459 | 1-5 | ||
C | 07-04-2024 10:30 | Waalre 3 | DVS 4 | 81628 | 0-3 | ||
C | 07-04-2024 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 5 | Vessem 4 | 81652 | 5-2 | ||
C | 07-04-2024 10:30 | De Zuiderburen 2 | De Raven 3 | 81550 | 3-3 | ||
C | 01-04-2024 10:30 | Waalre 3 | Vessem 4 | 78747 | 1-3 | ||
C | 01-04-2024 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 5 | EFC 6 | 78965 | 3-1 | ||
C | 01-04-2024 10:45 | Hoogeloon 5 | Bladella 7 | 80142 | 1-3 | ||
C | 01-04-2024 12:00 | Bergeijk 5 | DVS 4 | 79252 | 2-5 | ||
C | 30-03-2024 17:00 | Bergeijk 5 | De Raven 3 | 78579 | 1-3 | ||
C | 24-03-2024 12:00 | Rood Wit V 3 | Waalre 3 | 81205 | 2-3 | ||
C | 24-03-2024 10:45 | Hoogeloon 5 | De Zuiderburen 2 | 81293 | 3-1 | ||
C | 24-03-2024 12:00 | Bergeijk 5 | EFC 6 | 81314 | 0-2 | ||
C | 17-03-2024 12:00 | EFC 6 | Vessem 4 | 81153 | 0-0 | ||
C | 17-03-2024 10:30 | Waalre 3 | De Raven 3 | 81004 | 3-0 | ||
C | 17-03-2024 09:45 | Bladella 7 | DVS 4 | 81073 | 0-5 | ||
C | 17-03-2024 10:00 | De Zuiderburen 2 | Bergeijk 5 | 80925 | 4-2 | ||
C | 17-03-2024 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 5 | Rood Wit V 3 | 81027 | 3-2 | ||
C | 10-03-2024 10:00 | De Zuiderburen 2 | EFC 6 | 80830 | 0-5 | ||
C | 10-03-2024 10:00 | De Raven 3 | Reusel Sport/CoTrans 5 | 80669 | 2-2 | ||
C | 10-03-2024 10:45 | Hoogeloon 5 | Waalre 3 | 80718 | 3-1 | ||
C | 10-03-2024 12:00 | Rood Wit V 3 | Bladella 7 | 80628 | 1-5 | ||
C | 10-03-2024 12:00 | Bergeijk 5 | DOSKO'32 3 | 80739 | 0-0 | ||
C | 10-03-2024 11:00 | DVS 4 | Vessem 4 | 80851 | 2-2 | ||
C | 03-03-2024 11:00 | DOSKO'32 3 | De Zuiderburen 2 | 80323 | 0-0 | ||
C | 03-03-2024 12:00 | EFC 6 | DVS 4 | 80577 | 0-2 | ||
C | 03-03-2024 09:45 | Bladella 7 | De Raven 3 | 80449 | 4-0 | ||
C | 03-03-2024 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 5 | Hoogeloon 5 | 80403 | 2-0 | ||
C | 03-03-2024 10:00 | Vessem 4 | Rood Wit V 3 | 80505 | 4-0 | ||
C | 03-03-2024 10:30 | Waalre 3 | Bergeijk 5 | 80379 | 4-0 | ||
C | 25-02-2024 12:00 | Rood Wit V 3 | DVS 4 | 80053 | 1-4 | ||
C | 25-02-2024 10:00 | De Zuiderburen 2 | Waalre 3 | 80253 | 3-4 | ||
C | 25-02-2024 11:00 | DOSKO'32 3 | EFC 6 | 80274 | 0-0 | ||
C | 25-02-2024 12:00 | Bergeijk 5 | Reusel Sport/CoTrans 5 | 80163 | 1-7 | ||
C | 25-02-2024 12:00 | De Raven 3 | Vessem 4 | 80093 | 2-4 | ||
C | 18-02-2024 12:00 | Rood Wit V 3 | De Raven 3 | 79477 | 5-0 | ||
C | 18-02-2024 09:45 | Bladella 7 | De Zuiderburen 2 | 141979 | 1-1 | ||
C | 18-02-2024 10:00 | Vessem 4 | Bergeijk 5 | 79593 | 5-1 | ||
C | 18-02-2024 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 5 | DOSKO'32 3 | 79492 | 0-0 | ||
C | 18-02-2024 12:00 | EFC 6 | Waalre 3 | 79714 | 6-4 | ||
C | 04-02-2024 09:45 | Reusel Sport/CoTrans 5 | De Zuiderburen 2 | 79780 | 5-2 | ||
C | 04-02-2024 09:45 | Bladella 7 | Bergeijk 5 | 79824 | 5-1 | ||
C | 04-02-2024 10:30 | Waalre 3 | DOSKO'32 3 | 79756 | 0-0 | ||
C | 04-02-2024 12:00 | EFC 6 | Rood Wit V 3 | 80002 | 1-4 | ||
C | 28-01-2024 11:00 | DOSKO'32 3 | DVS 4 | 78690 | 0-8 | ||
C | 28-01-2024 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 5 | Bladella 7 | 78771 | 1-6 | ||
C | 28-01-2024 10:00 | De Zuiderburen 2 | Rood Wit V 3 | 78669 | 1-3 | ||
C | 28-01-2024 12:00 | EFC 6 | Hoogeloon 5 | 78849 | 2-2 | ||
C | 14-01-2024 11:00 | DVS 4 | De Raven 3 | 79938 | 4-0 | ||
C | 17-12-2023 12:00 | EFC 6 | Bergeijk 5 | 78273 | 3-2 | ||
C | 17-12-2023 10:45 | Hoogeloon 5 | DOSKO'32 3 | 77838 | 0-1 | ||
C | 17-12-2023 10:00 | Vessem 4 | Reusel Sport/CoTrans 5 | 78490 | 3-3 | ||
C | 17-12-2023 09:45 | Bladella 7 | De Zuiderburen 2 | 79538 | 0-0 | ||
C | 10-12-2023 12:00 | DVS 4 | Hoogeloon 5 | 79650 | 2-2 | ||
C | 03-12-2023 12:00 | De Raven 3 | EFC 6 | 79182 | 5-0 | ||
C | 03-12-2023 10:00 | DOSKO'32 3 | Bladella 7 | 79362 | 4-4 | ||
C | 03-12-2023 10:00 | De Zuiderburen 2 | Vessem 4 | 79342 | 0-4 | ||
C | 03-12-2023 10:00 | Waalre 3 | Reusel Sport/CoTrans 5 | 79420 | 4-1 | ||
C | 03-12-2023 10:00 | Hoogeloon 5 | Rood Wit V 3 | 79231 | 3-3 | ||
C | 26-11-2023 12:00 | Rood Wit V 3 | Bergeijk 5 | 78901 | 8-0 | ||
C | 26-11-2023 10:00 | Vessem 4 | DOSKO'32 3 | 79067 | 5-0 | ||
C | 26-11-2023 12:00 | De Raven 3 | Hoogeloon 5 | 78942 | 3-4 | ||
C | 26-11-2023 09:45 | Bladella 7 | Waalre 3 | 79011 | 1-2 | ||
C | 26-11-2023 11:00 | DVS 4 | De Zuiderburen 2 | 79124 | 9-2 | ||
C | 12-11-2023 09:45 | Bladella 7 | EFC 6 | 78433 | 3-0 | ||
C | 12-11-2023 10:00 | Rood Wit V 3 | DOSKO'32 3 | 78325 | 3-2 | ||
C | 12-11-2023 10:45 | Hoogeloon 5 | Bergeijk 5 | 78413 | 7-2 | ||
C | 12-11-2023 11:00 | DVS 4 | Waalre 3 | 78547 | 1-1 | ||
C | 12-11-2023 12:00 | De Raven 3 | De Zuiderburen 2 | 78365 | 3-1 | ||
C | 05-11-2023 09:45 | Bladella 7 | Vessem 4 | 78193 | 0-1 | ||
C | 05-11-2023 10:00 | De Zuiderburen 2 | Hoogeloon 5 | 78045 | 2-8 | ||
C | 05-11-2023 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 5 | DVS 4 | 78147 | 0-2 | ||
C | 05-11-2023 10:30 | Waalre 3 | Rood Wit V 3 | 78123 | 2-3 | ||
C | 05-11-2023 11:00 | DOSKO'32 3 | De Raven 3 | 78066 | 1-5 | ||
C | 29-10-2023 12:00 | De Raven 3 | Waalre 3 | 77789 | 0-1 | ||
C | 29-10-2023 10:00 | Rood Wit V 3 | Reusel Sport/CoTrans 5 | 77749 | 0-1 | ||
C | 29-10-2023 11:00 | DVS 4 | Bladella 7 | 77971 | 3-0 | ||
C | 29-10-2023 12:00 | Bergeijk 5 | De Zuiderburen 2 | 77860 | 2-2 | ||
C | 15-10-2023 09:45 | Bladella 7 | Rood Wit V 3 | 77571 | 0-2 | ||
C | 15-10-2023 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 5 | De Raven 3 | 77525 | 7-0 | ||
C | 15-10-2023 10:00 | Vessem 4 | DVS 4 | 77627 | 1-3 | ||
C | 15-10-2023 10:30 | Waalre 3 | Hoogeloon 5 | 77501 | 3-7 | ||
C | 15-10-2023 11:00 | DOSKO'32 3 | Bergeijk 5 | 77443 | 3-4 | ||
C | 15-10-2023 12:00 | EFC 6 | De Zuiderburen 2 | 77698 | 5-0 | ||
C | 08-10-2023 10:00 | De Zuiderburen 2 | DOSKO'32 3 | 77373 | 4-1 | ||
C | 08-10-2023 10:45 | Hoogeloon 5 | Reusel Sport/CoTrans 5 | 77261 | 3-2 | ||
C | 08-10-2023 11:00 | DVS 4 | EFC 6 | 77394 | 1-0 | ||
C | 08-10-2023 12:00 | Bergeijk 5 | Waalre 3 | 77283 | 3-3 | ||
C | 08-10-2023 12:00 | Rood Wit V 3 | Vessem 4 | 77172 | 1-1 | ||
C | 08-10-2023 12:00 | De Raven 3 | Bladella 7 | 77213 | 0-3 | ||
C | 01-10-2023 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 5 | Bergeijk 5 | 76898 | 6-0 | ||
C | 01-10-2023 10:00 | Vessem 4 | De Raven 3 | 77001 | 1-2 | ||
C | 01-10-2023 10:30 | Waalre 3 | De Zuiderburen 2 | 76875 | 7-2 | ||
C | 01-10-2023 11:00 | DVS 4 | Rood Wit V 3 | 77057 | 2-0 | ||
C | 01-10-2023 12:00 | EFC 6 | DOSKO'32 3 | 77121 | 9-1 | ||
C | 01-10-2023 09:45 | Bladella 7 | Hoogeloon 5 | 76944 | 3-4 | ||
C | 24-09-2023 12:00 | De Raven 3 | DVS 4 | 76638 | 3-2 | ||
C | 24-09-2023 11:45 | DOSKO'32 3 | Waalre 3 | 76818 | 2-5 | ||
C | 24-09-2023 12:00 | Rood Wit V 3 | EFC 6 | 76597 | 5-6 | ||
C | 24-09-2023 12:00 | Bergeijk 5 | Bladella 7 | 76708 | 0-4 | ||
C | 24-09-2023 10:45 | Hoogeloon 5 | Vessem 4 | 76686 | 2-8 | ||
C | 24-09-2023 10:00 | De Zuiderburen 2 | Reusel Sport/CoTrans 5 | 76798 | 1-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 17-09-2023 10:00 | Bergeijk 7 | Bladella 7 | 68394 | 0-0 | ||
B | 17-09-2023 10:00 | EFC 11 | Reusel Sport/CoTrans 8 | 68839 | 1-2 | ||
B | 10-09-2023 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 8 | Bladella 7 | 68366 | 4-1 | ||
B | 10-09-2023 10:00 | EFC 11 | Bergeijk 7 | 68838 | 0-0 | ||
B | 03-09-2023 09:45 | Bladella 7 | EFC 11 | 68354 | 3-6 | ||
B | 03-09-2023 10:00 | Bergeijk 7 | Reusel Sport/CoTrans 8 | 68393 | 0-0 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DVS 4 | 18 | 13 | 4 | 1 | 43 | 56 | 16 | 40 | 0 |
2 | Reusel Sport/CoTrans 5 | 19 | 11 | 3 | 5 | 36 | 57 | 33 | 24 | 0 |
3 | Hoogeloon 5 | 19 | 10 | 4 | 5 | 34 | 67 | 50 | 17 | 0 |
4 | Vessem 4 | 17 | 9 | 4 | 4 | 31 | 43 | 24 | 19 | 0 |
5 | Waalre 3 | 18 | 9 | 3 | 6 | 30 | 47 | 40 | 7 | 0 |
6 | Bladella 7 | 17 | 9 | 2 | 6 | 29 | 42 | 25 | 17 | 0 |
7 | Rood Wit V 3 | 18 | 7 | 2 | 9 | 23 | 46 | 45 | 1 | 0 |
8 | EFC 6 | 17 | 6 | 3 | 8 | 20 | 35 | 40 | -5 | 1 |
9 | De Raven 3 | 18 | 6 | 2 | 10 | 20 | 31 | 52 | -21 | 0 |
10 | De Zuiderburen 2 | 18 | 2 | 3 | 13 | 9 | 32 | 72 | -40 | 0 |
11 | Bergeijk 5 | 17 | 0 | 2 | 15 | 2 | 18 | 77 | -59 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reusel Sport/CoTrans 8 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 6 | 2 | 4 | 0 |
2 | EFC 11 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 7 | 5 | 2 | 0 |
3 | Bladella 7 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 10 | -6 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 19:00 - 20:30 | 1 | 5 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|