0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
Bladella 2
Teamleden
Spelers | |||||||
Jesse Duijvelaar | Keeper | ||||||
Lars van de Put | Keeper | ||||||
Thijs Wouters | Keeper | ||||||
Ahmed Al Mohamed | |||||||
Loek van den Berg | |||||||
Xam Cales | |||||||
Sem Diepens | |||||||
Jesper van Erkel | |||||||
Jorn van Erkel | |||||||
Broos Hendriks | |||||||
Joris Hermans | |||||||
Tom Hermans | |||||||
Giel van Hoof | |||||||
Nick Huijbregts | |||||||
Niek Janssen | |||||||
They Lauwers | |||||||
Roel Lavrijsen | |||||||
Tristan Leemans | |||||||
Huib Liebregts | |||||||
Kelvin van Lierop | |||||||
Jens Maas | |||||||
Rick Meijer | |||||||
Bob Michiels | |||||||
Noud Oostdijk | |||||||
Joep van Sambeeck | |||||||
Zem van Sambeeck | |||||||
Rob Schilders | |||||||
Yoran Schinkel | |||||||
Niels Schotgerrits | |||||||
Anel Selimovic | |||||||
Daryll Vialle | |||||||
Stan Vinken | |||||||
Cas Vosters | |||||||
Douwe de Vries | |||||||
Stijn Wouters | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Niels Seuntjens | Assistent-trainer / coach 2 | ||||||
Robert Van Oosterwijk | Keeperstrainer | ||||||
Rob van Brakel | Leider / Trainer |
Programma
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Accommodatie | Vertrektijd | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 20-05-2024 12:00 | RPC 2 | Bladella 2 | 19348 | Sportpark De Heihoef | 10:35 |
Uitslagen
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Eindstand | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 12-05-2024 12:00 | Bladella 2 | DBS 2 | 19380 | 6 - 1 | |||
C | 21-04-2024 12:00 | Bladella 2 | Dommelen 2 | 19302 | 3 - 1 KAMPIOEN! | |||
C | 14-04-2024 12:00 | Best Vooruit 3 | Bladella 2 | 19255 | 2 - 5 | |||
C | 07-04-2024 12:00 | Bladella 2 | SV Unitas'59 3 | 19224 | 1 - 1 | |||
C | 24-03-2024 12:00 | SBC 3 | Bladella 2 | 19195 | 1 - 3 | |||
C | 17-03-2024 12:00 | Bladella 2 | Acht 2 | 19146 | 1 - 1 | |||
C | 10-03-2024 12:00 | Bladella 2 | Rood Wit V 2 | 19134 | 6 - 0 | |||
C | 03-03-2024 11:00 | Beerse Boys 3 | Bladella 2 | 19075 | 0 - 0 | |||
C | 25-02-2024 12:00 | Bladella 2 | Braakhuizen 2 | 19062 | 6 - 1 | |||
V | 18-02-2024 vervallen | Hilvaria 2 | Bladella 2 | |||||
V | 18-02-2024 vervallen | Reusel Sport 2 | Bladella 2 | |||||
C | 04-02-2024 vervallen | Bergeijk 2 | Bladella 2 | 19008 | ||||
V | 01-02-2024 20:30 | Bladella 3 | Bladella 2 | 0 - 6 | ||||
V | 28-01-2024 12:00 | Beerse Boys 2 | Bladella 2 | 1 - 2 | ||||
V | 21-01-2024 afgelast | Bladella JO19-1 | Bladella 2 | |||||
C | 10-12-2023 11:30 | DBS 2 | Bladella 2 | 18980 | 1 - 2 | |||
C | 03-12-2023 12:00 | Bladella 2 | RPC 2 | 18948 | 4 - 1 | |||
C | 26-11-2023 12:00 | Dommelen 2 | Bladella 2 | 18928 | 0 - 2 | |||
C | 19-11-2023 12:00 | Bladella 2 | Best Vooruit 3 | 18864 | 3 - 1 | |||
C | 12-11-2023 10:00 | SV Unitas'59 3 | Bladella 2 | 18828 | 1 - 1 | |||
C | 05-11-2023 12:00 | Bladella 2 | SBC 3 | 18786 | 2 - 1 | |||
C | 29-10-2023 12:00 | Acht 2 | Bladella 2 | 18768 | 0 - 4 | |||
C | 15-10-2023 12:00 | Rood Wit V 2 | Bladella 2 | 18744 | 1 - 3 | |||
C | 08-10-2023 11:30 | Bladella 2 | Beerse Boys 3 | 18702 | 2 - 1 | |||
C | 01-10-2023 11:00 | Braakhuizen 2 | Bladella 2 | 18643 | 1 - 2 | |||
C | 24-09-2023 12:00 | Bladella 2 | Bergeijk 2 | 18630 | 9 - 0 | |||
B | 17-09-2023 12:00 | Bergeijk 2 | Bladella 2 | 810 | 1 - 5 | |||
B | 10-09-2023 12:00 | EFC 2 | Bladella 2 | 838 | 7 - 2 | |||
B | 03-09-2023 12:00 | Bladella 2 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 794 | 2 - 1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 12-05-2024 12:00 | SBC 3 | Dommelen 2 | 19369 | 4-5 | ||
C | 12-05-2024 12:00 | Bladella 2 | DBS 2 | 19380 | 6-1 | ||
C | 12-05-2024 12:00 | Acht 2 | RPC 2 | 19374 | 9-0 | ||
C | 12-05-2024 11:00 | Braakhuizen 2 | Rood Wit V 2 | 19393 | 8-4 | ||
C | 12-05-2024 09:45 | SV Unitas'59 3 | Best Vooruit 3 | 19362 | 0-0 | ||
C | 21-04-2024 12:00 | Acht 2 | Best Vooruit 3 | 19296 | 3-0 | ||
C | 21-04-2024 11:00 | Beerse Boys 3 | RPC 2 | 19309 | 5-3 | ||
C | 21-04-2024 11:00 | Braakhuizen 2 | DBS 2 | 19315 | 1-6 | ||
C | 21-04-2024 12:00 | Bladella 2 | Dommelen 2 | 19302 | 3-1 | ||
C | 21-04-2024 10:00 | SBC 3 | SV Unitas'59 3 | 19291 | 2-2 | ||
C | 14-04-2024 09:45 | SV Unitas'59 3 | Acht 2 | 19260 | 1-2 | ||
C | 14-04-2024 12:00 | Best Vooruit 3 | Bladella 2 | 19255 | 2-5 | ||
C | 14-04-2024 12:00 | SBC 3 | Rood Wit V 2 | 19267 | 4-1 | ||
C | 14-04-2024 12:00 | RPC 2 | Braakhuizen 2 | 19282 | 4-3 | ||
C | 14-04-2024 12:00 | Dommelen 2 | Beerse Boys 3 | 19288 | 3-3 | ||
C | 07-04-2024 12:00 | Acht 2 | SBC 3 | 19218 | 10-0 | ||
C | 07-04-2024 11:00 | Beerse Boys 3 | Best Vooruit 3 | 19231 | 12-0 | ||
C | 07-04-2024 11:00 | Braakhuizen 2 | Dommelen 2 | 19237 | 1-3 | ||
C | 07-04-2024 12:00 | Bladella 2 | SV Unitas'59 3 | 19224 | 1-1 | ||
C | 07-04-2024 12:00 | Rood Wit V 2 | DBS 2 | 19248 | 1-2 | ||
C | 24-03-2024 12:00 | Acht 2 | Rood Wit V 2 | 19200 | 4-1 | ||
C | 24-03-2024 12:00 | SBC 3 | Bladella 2 | 19195 | 1-3 | ||
C | 24-03-2024 12:00 | Best Vooruit 3 | Braakhuizen 2 | 19183 | 2-5 | ||
C | 24-03-2024 10:00 | SV Unitas'59 3 | Beerse Boys 3 | 19188 | 1-3 | ||
C | 24-03-2024 12:00 | RPC 2 | DBS 2 | 19210 | 0-4 | ||
C | 17-03-2024 11:00 | Beerse Boys 3 | SBC 3 | 19153 | 9-3 | ||
C | 17-03-2024 11:00 | Braakhuizen 2 | SV Unitas'59 3 | 19159 | 1-1 | ||
C | 17-03-2024 11:30 | DBS 2 | Dommelen 2 | 19172 | 3-3 | ||
C | 17-03-2024 12:00 | Rood Wit V 2 | RPC 2 | 19176 | 2-2 | ||
C | 17-03-2024 12:00 | Bladella 2 | Acht 2 | 19146 | 1-1 | ||
C | 14-03-2024 20:15 | Dommelen 2 | RPC 2 | 19144 | 3-2 | ||
C | 10-03-2024 12:00 | Best Vooruit 3 | DBS 2 | 19111 | 0-4 | ||
C | 10-03-2024 12:00 | Bladella 2 | Rood Wit V 2 | 19134 | 6-0 | ||
C | 10-03-2024 12:00 | Acht 2 | Beerse Boys 3 | 19128 | 1-1 | ||
C | 10-03-2024 12:00 | SBC 3 | Braakhuizen 2 | 19123 | 3-5 | ||
C | 05-03-2024 20:15 | RPC 2 | Best Vooruit 3 | 19102 | 3-0 | ||
C | 03-03-2024 11:00 | Rood Wit V 2 | Dommelen 2 | 19104 | 4-1 | ||
C | 03-03-2024 11:30 | DBS 2 | SV Unitas'59 3 | 19094 | 2-2 | ||
C | 03-03-2024 11:00 | Braakhuizen 2 | Acht 2 | 19081 | 1-5 | ||
C | 03-03-2024 11:00 | Beerse Boys 3 | Bladella 2 | 19075 | 0-0 | ||
C | 25-02-2024 10:00 | SV Unitas'59 3 | RPC 2 | 19044 | 4-0 | ||
C | 25-02-2024 11:00 | Beerse Boys 3 | Rood Wit V 2 | 19069 | 6-0 | ||
C | 25-02-2024 12:00 | Bladella 2 | Braakhuizen 2 | 19062 | 6-1 | ||
C | 25-02-2024 12:00 | Best Vooruit 3 | Dommelen 2 | 19039 | 0-3 | ||
C | 25-02-2024 12:00 | SBC 3 | DBS 2 | 19051 | 0-4 | ||
C | 04-02-2024 11:00 | Braakhuizen 2 | Beerse Boys 3 | 19003 | 2-5 | ||
C | 04-02-2024 11:30 | DBS 2 | Acht 2 | 19016 | 1-3 | ||
C | 04-02-2024 12:00 | Rood Wit V 2 | Best Vooruit 3 | 19032 | 2-3 | ||
C | 04-02-2024 12:00 | RPC 2 | SBC 3 | 19024 | 2-0 | ||
C | 04-02-2024 12:00 | Dommelen 2 | SV Unitas'59 3 | 19030 | 5-1 | ||
C | 17-12-2023 12:00 | SBC 3 | Best Vooruit 3 | 141809 | 3-1 | ||
C | 14-12-2023 20:15 | SV Unitas'59 3 | Rood Wit V 2 | 18930 | 4-0 | ||
C | 10-12-2023 12:00 | Dommelen 2 | SBC 3 | 18994 | 0-0 | ||
C | 10-12-2023 12:00 | RPC 2 | Acht 2 | 18988 | 2-2 | ||
C | 10-12-2023 12:00 | Best Vooruit 3 | SV Unitas'59 3 | 18967 | 3-7 | ||
C | 10-12-2023 12:00 | Rood Wit V 2 | Braakhuizen 2 | 18996 | 5-2 | ||
C | 10-12-2023 11:30 | DBS 2 | Bladella 2 | 18980 | 1-2 | ||
C | 03-12-2023 12:00 | Bladella 2 | RPC 2 | 18948 | 4-1 | ||
C | 03-12-2023 12:00 | SBC 3 | Best Vooruit 3 | 18937 | 0-0 | ||
C | 03-12-2023 10:00 | Acht 2 | Dommelen 2 | 18942 | 6-0 | ||
C | 03-12-2023 10:00 | Beerse Boys 3 | DBS 2 | 18955 | 4-0 | ||
C | 26-11-2023 10:00 | SV Unitas'59 3 | SBC 3 | 18900 | 1-2 | ||
C | 26-11-2023 11:30 | DBS 2 | Braakhuizen 2 | 18914 | 9-0 | ||
C | 26-11-2023 12:00 | RPC 2 | Beerse Boys 3 | 18922 | 1-3 | ||
C | 26-11-2023 12:00 | Best Vooruit 3 | Acht 2 | 18895 | 2-7 | ||
C | 26-11-2023 12:00 | Dommelen 2 | Bladella 2 | 18928 | 0-2 | ||
C | 19-11-2023 11:00 | Beerse Boys 3 | Dommelen 2 | 18871 | 4-0 | ||
C | 19-11-2023 11:00 | Braakhuizen 2 | RPC 2 | 18877 | 1-3 | ||
C | 19-11-2023 12:00 | Acht 2 | SV Unitas'59 3 | 18858 | 1-2 | ||
C | 19-11-2023 12:00 | Rood Wit V 2 | SBC 3 | 18888 | 2-3 | ||
C | 19-11-2023 12:00 | Bladella 2 | Best Vooruit 3 | 18864 | 3-1 | ||
C | 12-11-2023 12:00 | Dommelen 2 | Braakhuizen 2 | 18856 | 2-0 | ||
C | 12-11-2023 12:00 | Best Vooruit 3 | Beerse Boys 3 | 18823 | 1-3 | ||
C | 12-11-2023 12:00 | SBC 3 | Acht 2 | 18835 | 0-3 | ||
C | 12-11-2023 11:30 | DBS 2 | Rood Wit V 2 | 18842 | 3-2 | ||
C | 12-11-2023 10:00 | SV Unitas'59 3 | Bladella 2 | 18828 | 1-1 | ||
C | 05-11-2023 11:00 | Beerse Boys 3 | SV Unitas'59 3 | 18793 | 4-1 | ||
C | 05-11-2023 11:00 | Braakhuizen 2 | Best Vooruit 3 | 18799 | 2-1 | ||
C | 05-11-2023 11:30 | DBS 2 | RPC 2 | 18812 | 1-0 | ||
C | 05-11-2023 12:00 | Rood Wit V 2 | Acht 2 | 18816 | 1-5 | ||
C | 05-11-2023 12:00 | Bladella 2 | SBC 3 | 18786 | 2-1 | ||
C | 29-10-2023 11:45 | SBC 3 | Beerse Boys 3 | 18763 | 1-2 | ||
C | 29-10-2023 10:00 | SV Unitas'59 3 | Braakhuizen 2 | 18756 | 2-2 | ||
C | 29-10-2023 11:00 | Dommelen 2 | DBS 2 | 18784 | 1-2 | ||
C | 29-10-2023 12:00 | Best Vooruit 3 | Bergeijk 2 | 18751 | 0-0 | ||
C | 29-10-2023 12:00 | Acht 2 | Bladella 2 | 18768 | 0-4 | ||
C | 29-10-2023 12:00 | RPC 2 | Rood Wit V 2 | 18778 | 5-0 | ||
C | 15-10-2023 11:00 | Beerse Boys 3 | Acht 2 | 18715 | 2-6 | ||
C | 15-10-2023 11:00 | Braakhuizen 2 | SBC 3 | 18721 | 2-2 | ||
C | 15-10-2023 11:30 | DBS 2 | Best Vooruit 3 | 18734 | 3-2 | ||
C | 15-10-2023 12:00 | Bergeijk 2 | SV Unitas'59 3 | 18726 | 0-0 | ||
C | 15-10-2023 12:00 | Rood Wit V 2 | Bladella 2 | 18744 | 1-3 | ||
C | 15-10-2023 12:00 | RPC 2 | Dommelen 2 | 18742 | 1-1 | ||
C | 12-10-2023 20:00 | Best Vooruit 3 | RPC 2 | 18679 | 1-2 | ||
C | 08-10-2023 11:30 | Bladella 2 | Beerse Boys 3 | 18702 | 2-1 | ||
C | 08-10-2023 12:00 | SBC 3 | Bergeijk 2 | 18691 | 0-0 | ||
C | 08-10-2023 12:00 | Dommelen 2 | Rood Wit V 2 | 18712 | 2-1 | ||
C | 08-10-2023 12:00 | Acht 2 | Braakhuizen 2 | 18696 | 3-2 | ||
C | 05-10-2023 20:30 | SV Unitas'59 3 | DBS 2 | 18684 | 5-4 | ||
C | 01-10-2023 11:30 | DBS 2 | SBC 3 | 18656 | 5-0 | ||
C | 01-10-2023 12:00 | RPC 2 | SV Unitas'59 3 | 18664 | 3-1 | ||
C | 01-10-2023 12:00 | Bergeijk 2 | Acht 2 | 18648 | 0-8 | ||
C | 01-10-2023 12:00 | Rood Wit V 2 | Beerse Boys 3 | 18672 | 1-1 | ||
C | 01-10-2023 12:00 | Dommelen 2 | Best Vooruit 3 | 18670 | 3-1 | ||
C | 01-10-2023 11:00 | Braakhuizen 2 | Bladella 2 | 18643 | 1-2 | ||
C | 24-09-2023 12:00 | Acht 2 | DBS 2 | 18624 | 0-3 | ||
C | 24-09-2023 12:00 | SBC 3 | RPC 2 | 18619 | 0-2 | ||
C | 24-09-2023 12:00 | Bladella 2 | Bergeijk 2 | 18630 | 9-0 | ||
C | 24-09-2023 12:00 | Best Vooruit 3 | Rood Wit V 2 | 18607 | 1-1 | ||
C | 24-09-2023 11:00 | Beerse Boys 3 | Braakhuizen 2 | 18637 | 1-3 | ||
C | 24-09-2023 10:00 | SV Unitas'59 3 | Dommelen 2 | 18612 | 1-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 17-09-2023 12:00 | Reusel Sport/CoTrans 2 | EFC 2 | 887 | 2-2 | ||
B | 17-09-2023 12:00 | Bergeijk 2 | Bladella 2 | 810 | 1-5 | ||
B | 10-09-2023 12:00 | Reusel Sport/CoTrans 2 | Bergeijk 2 | 802 | 3-1 | ||
B | 10-09-2023 12:00 | EFC 2 | Bladella 2 | 838 | 7-2 | ||
B | 03-09-2023 12:00 | Bergeijk 2 | EFC 2 | 835 | 1-6 | ||
B | 03-09-2023 12:00 | Bladella 2 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 794 | 2-1 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella 2 | 19 | 15 | 4 | 0 | 49 | 56 | 16 | 40 | 0 |
2 | Acht 2 | 19 | 13 | 3 | 3 | 42 | 71 | 24 | 47 | 0 |
3 | Beerse Boys 3 | 19 | 12 | 4 | 3 | 40 | 69 | 29 | 40 | 0 |
4 | DBS 2 | 19 | 12 | 2 | 5 | 38 | 58 | 32 | 26 | 0 |
5 | Dommelen 2 | 19 | 9 | 4 | 6 | 31 | 39 | 39 | 0 | 0 |
6 | RPC 2 | 19 | 8 | 3 | 8 | 27 | 36 | 44 | -8 | 0 |
7 | SV Unitas'59 3 | 18 | 5 | 6 | 7 | 21 | 38 | 39 | -1 | 0 |
8 | Braakhuizen 2 | 20 | 5 | 3 | 12 | 18 | 43 | 69 | -26 | 0 |
9 | SBC 3 | 19 | 4 | 3 | 12 | 15 | 29 | 61 | -32 | 0 |
10 | Rood Wit V 2 | 19 | 2 | 3 | 14 | 9 | 29 | 65 | -36 | 0 |
11 | Best Vooruit 3 | 18 | 1 | 1 | 16 | 1 | 21 | 71 | -50 | 3 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EFC 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 15 | 5 | 10 | 0 |
2 | Bladella 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 9 | 9 | 0 | 0 |
3 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | 5 | 1 | 0 |
4 | Bergeijk 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 14 | -11 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 20:00 - 21:30 | 2 | 10 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
dinsdag | 20:00 - 21:30 | 3 | 10 | Keepers training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 20:00 - 21:30 | 4 | 10 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|