0290 Onder 10 (4e fase)
Bladella JO10-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Adan van Beers | |||||||
Abel van den Borne | |||||||
Mees Brands | |||||||
Milan Brons | |||||||
Aiden van Put | |||||||
Max Spijkers | |||||||
Guus Spijkers | |||||||
Noud van de Ven | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Sem van den Borne | Leider / Trainer | ||||||
Daan Brands | Leider / Trainer | ||||||
Dennis van Put | Leider / Trainer | ||||||
Michiel van de Ven | Leider / Trainer |
Programma
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Accommodatie | Vertrektijd | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 09:30 | Bladella JO10-2 | Beerse Boys JO10-1 | 227772 | Sportpark De Smagtenbocht | 09:00 | ||
C | 18-05-2024 12:00 | Reusel Sport/CoTrans JO10-2 | Bladella JO10-2 | 228355 | Sportpark Den Hoek | 11:20 |
Uitslagen
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 20-04-2024 09:30 | Bladella JO10-2 | Oirschot Vooruit JO10-2 | 228622 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 10:00 | ST HMVV/Hulsel JO10-1 | RKVVO JO10-3 | 228034 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 10:30 | Beerse Boys JO10-1 | Reusel Sport/CoTrans JO10-2 | 228605 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 08:45 | Oirschot Vooruit JO10-2 | Reusel Sport/CoTrans JO10-2 | 228352 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 10:00 | RKVVO JO10-3 | Bladella JO10-2 | 228732 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 10:00 | ST HMVV/Hulsel JO10-1 | Beerse Boys JO10-1 | 227263 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 09:30 | Bladella JO10-2 | ST HMVV/Hulsel JO10-1 | 226277 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO10-2 | RKVVO JO10-3 | 228212 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 10:30 | Beerse Boys JO10-1 | Oirschot Vooruit JO10-2 | 226966 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-03-2024 10:00 | Hoogeloon JO10-1 | RKVVO JO10-3 | 172473 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 10:00 | ST HMVV/Hulsel JO10-1 | Were Di JO10-1 | 171940 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 09:30 | Hilvaria JO10-1 | Oirschot V. JO10-1JM | 170394 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 09:30 | Bladella JO10-2 | OVC'26 JO10-2 | 172189 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 10:00 | Oirschot V. JO10-1JM | Hoogeloon JO10-1 | 169138 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 09:00 | OVC'26 JO10-2 | Were Di JO10-1 | 172209 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 09:30 | Bladella JO10-2 | Hilvaria JO10-1 | 172066 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 10:00 | RKVVO JO10-3 | ST HMVV/Hulsel JO10-1 | 171248 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 10:00 | ST HMVV/Hulsel JO10-1 | Oirschot V. JO10-1JM | 173017 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 10:00 | Hoogeloon JO10-1 | Bladella JO10-2 | 172990 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 09:30 | Hilvaria JO10-1 | OVC'26 JO10-2 | 169769 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 09:00 | Were Di JO10-1 | RKVVO JO10-3 | 169747 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 09:00 | Hilvaria JO10-1 | Hoogeloon JO10-1 | 172118 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 09:30 | Bladella JO10-2 | ST HMVV/Hulsel JO10-1 | 171810 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 09:00 | OVC'26 JO10-2 | RKVVO JO10-3 | 171956 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:45 | Oirschot V. JO10-1JM | Were Di JO10-1 | 172732 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 10:00 | Hoogeloon JO10-1 | OVC'26 JO10-2 | 171392 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 10:00 | ST HMVV/Hulsel JO10-1 | Hilvaria JO10-1 | 171994 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 10:00 | RKVVO JO10-3 | Oirschot V. JO10-1JM | 170118 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 09:00 | Were Di JO10-1 | Bladella JO10-2 | 172299 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 09:00 | OVC'26 JO10-2 | Oirschot V. JO10-1JM | 170664 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 09:30 | Bladella JO10-2 | RKVVO JO10-3 | 172385 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 09:30 | Hilvaria JO10-1 | Were Di JO10-1 | 171435 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 10:00 | Hoogeloon JO10-1 | ST HMVV/Hulsel JO10-1 | 169325 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 10:00 | ST HMVV/Hulsel JO10-1 | OVC'26 JO10-2 | 173109 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 10:00 | RKVVO JO10-3 | Hilvaria JO10-1 | 171194 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 09:30 | Were Di JO10-1 | Hoogeloon JO10-1 | 172249 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:45 | Oirschot V. JO10-1JM | Bladella JO10-2 | 170688 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 09-12-2023 11:00 | SV Reeshof JO10-2JM | Sarto JO10-2 | 118995 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 11:15 | TSV Gudok JO10-2 | Chaam JO10-1 | 119143 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 09:30 | Bladella JO10-2 | Gloria UC JO10-1 | 118919 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 08:45 | VOAB JO10-4 | Rijen JO10-2 | 118705 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 08:45 | Sarto JO10-2 | VOAB JO10-4 | 118191 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 10:30 | Gloria UC JO10-1 | SV Reeshof JO10-2JM | 118368 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 10:30 | Rijen JO10-2 | TSV Gudok JO10-2 | 118119 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 11:15 | Chaam JO10-1 | Bladella JO10-2 | 118537 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 11:00 | SV Reeshof JO10-2JM | Chaam JO10-1 | 117873 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 10:30 | Rijen JO10-2 | Sarto JO10-2 | 117670 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 09:30 | Bladella JO10-2 | TSV Gudok JO10-2 | 117805 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 08:45 | VOAB JO10-4 | Gloria UC JO10-1 | 117445 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 11:15 | Chaam JO10-1 | VOAB JO10-4 | 116975 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 10:30 | Gloria UC JO10-1 | Rijen JO10-2 | 116806 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 09:45 | TSV Gudok JO10-2 | Sarto JO10-2 | 117253 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 11:00 | Bladella JO10-2 | SV Reeshof JO10-2JM | 117193 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 08:45 | SV Reeshof JO10-2JM | TSV Gudok JO10-2 | 116636 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 10:30 | Rijen JO10-2 | Chaam JO10-1 | 116410 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 08:45 | VOAB JO10-4 | Bladella JO10-2 | 116185 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 08:45 | Sarto JO10-2 | Gloria UC JO10-1 | 116491 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 09:30 | Bladella JO10-2 | Rijen JO10-2 | 115769 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 09:45 | TSV Gudok JO10-2 | Gloria UC JO10-1 | 115993 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 11:00 | SV Reeshof JO10-2JM | VOAB JO10-4 | 115845 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 11:15 | Chaam JO10-1 | Sarto JO10-2 | 115551 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 10:30 | Rijen JO10-2 | SV Reeshof JO10-2JM | 115124 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 10:30 | Gloria UC JO10-1 | Chaam JO10-1 | 115382 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 08:45 | VOAB JO10-4 | TSV Gudok JO10-2 | 114918 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 08:45 | Sarto JO10-2 | Bladella JO10-2 | 115205 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 07-10-2023 10:00 | DBS JO10-2 | Were Di JO10-2 | 91372 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 08:45 | Oirschot V. JO10-1JM | Best Vooruit JO10-1 | 36243 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 09:45 | UNA JO10-2 | Were Di JO10-2 | 36429 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 10:00 | RKVVO JO10-3 | Hoogeloon JO10-1 | 36159 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 10:30 | Beerse Boys JO10-1 | Bladella JO10-2 | 36018 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 10:00 | DBS JO10-2 | RKVVO JO10-3 | 91371 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 10:30 | Were Di JO10-2 | Oirschot V. JO10-1JM | 34190 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 10:00 | Best Vooruit JO10-1 | Beerse Boys JO10-1 | 34475 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 09:45 | UNA JO10-2 | RKVVO JO10-3 | 34344 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 09:30 | Bladella JO10-2 | Hoogeloon JO10-1 | 34087 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 10:30 | Beerse Boys JO10-1 | DBS JO10-2 | 91370 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 10:30 | Beerse Boys JO10-1 | UNA JO10-2 | 34733 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 10:00 | Hoogeloon JO10-1 | Best Vooruit JO10-1 | 35235 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 10:00 | RKVVO JO10-3 | Were Di JO10-2 | 34874 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 08:45 | Oirschot V. JO10-1JM | Bladella JO10-2 | 34959 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 10:30 | Were Di JO10-2 | Beerse Boys JO10-1 | 35638 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 10:00 | Hoogeloon JO10-1 | Oirschot V. JO10-1JM | 35395 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 10:15 | Best Vooruit JO10-1 | UNA JO10-2 | 35763 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 09:30 | Bladella JO10-2 | RKVVO JO10-3 | 35533 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 09:45 | UNA JO10-2 | Hoogeloon JO10-1 | 37556 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 10:00 | Best Vooruit JO10-1 | RKVVO JO10-3 | 37686 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 10:30 | Beerse Boys JO10-1 | Oirschot V. JO10-1JM | 37302 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 10:30 | Were Di JO10-2 | Bladella JO10-2 | 37403 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 10:00 | Hoogeloon JO10-1 | Were Di JO10-2 | 38289 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 10:00 | RKVVO JO10-3 | Beerse Boys JO10-1 | 37925 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:30 | Bladella JO10-2 | Best Vooruit JO10-1 | 38422 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 08:45 | Oirschot V. JO10-1JM | UNA JO10-2 | 38007 | 0-0 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oirschot Vooruit JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | RKVVO JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | ST HMVV/Hulsel JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Bladella JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Reusel Sport/CoTrans JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Beerse Boys JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hoogeloon JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | ST HMVV/Hulsel JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Were Di JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | RKVVO JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Oirschot V. JO10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Bladella JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Hilvaria JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | OVC'26 JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VOAB JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Rijen JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Sarto JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Gloria UC JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Chaam JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Bladella JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | SV Reeshof JO10-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | TSV Gudok JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beerse Boys JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | RKVVO JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Oirschot V. JO10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Hoogeloon JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Bladella JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Were Di JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | DBS JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Best Vooruit JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |