0289 Onder 11 (4e fase)
Bladella JO11-2 (J/M)
Teamleden
Spelers | |||||||
Dex Adams | |||||||
Juul Adriaans | |||||||
Lynn van de Brande | |||||||
Isa van Ham | |||||||
Jesper van Limpt | |||||||
Sem Meijer | |||||||
Elisa Poppeliers | |||||||
Guusje Verhagen | |||||||
Rocky van Voorenberghe | |||||||
David de Vries | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Thijs van Ham | Leider / Trainer | ||||||
Jurgen van Limpt | Leider / Trainer | ||||||
Luuk Meijer | Leider / Trainer |
Programma
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Accommodatie | Vertrektijd | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 11:30 | RKVVO JO11-6 | Bladella JO11-2 (J/M) | 225066 | Sportpark Heikant | 10:30 | ||
C | 18-05-2024 09:30 | Bladella JO11-2 (J/M) | Reusel Sport/CoTrans JO11-4 | 224357 | Sportpark De Smagtenbocht | 08:55 |
Uitslagen
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 11:30 | RKVVO JO11-6 | Bladella JO11-2JM | 225066 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 10:30 | Bergeijk MO11-1 | Hapert JO11-2JM | 223069 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO11-4 | Rood Wit V JO11-3 | 225538 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 12:00 | Hapert JO11-2JM | Rood Wit V JO11-3 | 224275 | 0-10 | ||
C | 20-04-2024 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO11-4 | RKVVO JO11-6 | 224512 | 9-6 | ||
C | 17-04-2024 19:00 | Bergeijk MO11-1 | Bladella JO11-2JM | 222688 | 1-2 | ||
C | 13-04-2024 11:30 | RKVVO JO11-6 | Bergeijk MO11-1 | 224008 | 7-9 | ||
C | 13-04-2024 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO11-4 | Hapert JO11-2JM | 222761 | 2-1 | ||
C | 13-04-2024 09:30 | Bladella JO11-2JM | Rood Wit V JO11-3 | 223860 | 5-3 | ||
C | 06-04-2024 12:00 | Hapert JO11-2JM | Bladella JO11-2JM | 225441 | 0-3 | ||
C | 06-04-2024 10:30 | Bergeijk MO11-1 | Reusel Sport/CoTrans JO11-4 | 222749 | 14-0 | ||
C | 06-04-2024 10:00 | Rood Wit V JO11-3 | RKVVO JO11-6 | 224599 | 7-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 30-03-2024 12:00 | Hapert JO11-2JM | EDN'56 JO11-1 | 175432 | 1-12 | ||
C | 23-03-2024 12:00 | Hapert JO11-2JM | FC Tilburg JO11-4 | 176768 | 1-16 | ||
C | 23-03-2024 10:45 | EDN'56 JO11-1 | GSBW JO11-1 | 173917 | 2-3 | ||
C | 23-03-2024 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO11-4 | SVSSS JO11-3 | 176762 | 0-6 | ||
C | 23-03-2024 10:00 | VOAB JO11-8 | Bladella JO11-2JM | 174838 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:30 | SVSSS JO11-3 | Hapert JO11-2JM | 175633 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 09:30 | Bladella JO11-2JM | FC Tilburg JO11-4 | 176401 | 4-4 | ||
C | 16-03-2024 10:00 | VOAB JO11-8 | EDN'56 JO11-1 | 174806 | 3-9 | ||
C | 16-03-2024 11:00 | GSBW JO11-1 | Reusel Sport/CoTrans JO11-4 | 177308 | 4-2 | ||
C | 09-03-2024 12:00 | Hapert JO11-2JM | GSBW JO11-1 | 177000 | 3-6 | ||
C | 09-03-2024 10:45 | EDN'56 JO11-1 | Bladella JO11-2JM | 174767 | 4-4 | ||
C | 09-03-2024 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO11-4 | VOAB JO11-8 | 176984 | 8-6 | ||
C | 09-03-2024 09:30 | FC Tilburg JO11-4 | SVSSS JO11-3 | 173979 | 2-4 | ||
C | 02-03-2024 11:00 | GSBW JO11-1 | FC Tilburg JO11-4 | 176462 | 4-2 | ||
C | 02-03-2024 11:15 | EDN'56 JO11-1 | Reusel Sport/CoTrans JO11-4 | 176472 | 8-0 | ||
C | 02-03-2024 10:00 | VOAB JO11-8 | Hapert JO11-2JM | 175806 | 5-1 | ||
C | 02-03-2024 09:30 | Bladella JO11-2JM | SVSSS JO11-3 | 176737 | 1-2 | ||
C | 24-02-2024 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO11-4 | Bladella JO11-2JM | 173875 | 0-7 | ||
C | 24-02-2024 09:30 | FC Tilburg JO11-4 | VOAB JO11-8 | 176222 | 5-2 | ||
C | 24-02-2024 08:30 | SVSSS JO11-3 | GSBW JO11-1 | 175375 | 2-4 | ||
C | 07-02-2024 18:30 | EDN'56 JO11-1 | FC Tilburg JO11-4 | 177748 | 3-1 | ||
C | 03-02-2024 09:30 | Bladella JO11-2JM | GSBW JO11-1 | 176150 | 8-0 | ||
C | 03-02-2024 10:00 | VOAB JO11-8 | SVSSS JO11-3 | 173753 | 4-4 | ||
C | 03-02-2024 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO11-4 | Hapert JO11-2JM | 176511 | 2-5 | ||
C | 27-01-2024 12:00 | Hapert JO11-2JM | Bladella JO11-2JM | 176514 | 0-6 | ||
C | 27-01-2024 10:00 | GSBW JO11-1 | VOAB JO11-8 | 177474 | 7-1 | ||
C | 27-01-2024 09:30 | FC Tilburg JO11-4 | Reusel Sport/CoTrans JO11-4 | 174897 | 4-9 | ||
C | 27-01-2024 08:30 | SVSSS JO11-3 | EDN'56 JO11-1 | 175686 | 2-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 11:00 | SJO DEES/Vessem JO11-2 | VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 | 122344 | 5-1 | ||
C | 09-12-2023 10:00 | Tuldania JO11-1JM | RKDSV JO11-1 | 123035 | 3-3 | ||
C | 09-12-2023 09:30 | Bladella JO11-2JM | Reusel Sport/CoTrans JO11-2JM | 123080 | 4-6 | ||
C | 09-12-2023 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 | Beerse Boys, JO11-2JM | 123336 | 2-5 | ||
C | 09-12-2023 09:00 | Dommelen JO11-2JM | SJO DEES/Vessem JO11-2 | 122875 | 3-5 | ||
C | 02-12-2023 11:30 | Reusel Sport/CoTrans JO11-2JM | Dommelen JO11-2JM | 122386 | 7-1 | ||
C | 02-12-2023 10:30 | Beerse Boys, JO11-2JM | Tuldania JO11-1JM | 122695 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 10:30 | RKDSV JO11-1 | Bladella JO11-2JM | 122507 | 2-1 | ||
C | 25-11-2023 11:00 | SJO DEES/Vessem JO11-2 | Reusel Sport/CoTrans JO11-2JM | 121933 | 5-0 | ||
C | 25-11-2023 11:00 | Bladella JO11-2JM | Beerse Boys, JO11-2JM | 122082 | 3-4 | ||
C | 25-11-2023 10:00 | Dommelen JO11-2JM | RKDSV JO11-1 | 121744 | 3-5 | ||
C | 25-11-2023 10:00 | Tuldania JO11-1JM | VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 | 122042 | 7-1 | ||
C | 18-11-2023 10:30 | RKDSV JO11-1 | SJO DEES/Vessem JO11-2 | 121100 | 2-4 | ||
C | 18-11-2023 10:30 | Beerse Boys, JO11-2JM | Dommelen JO11-2JM | 121288 | 5-1 | ||
C | 18-11-2023 10:00 | Tuldania JO11-1JM | Bladella JO11-2JM | 121484 | 7-2 | ||
C | 18-11-2023 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 | Reusel Sport/CoTrans JO11-2JM | 121641 | 1-5 | ||
C | 11-11-2023 11:00 | SJO DEES/Vessem JO11-2 | Beerse Boys, JO11-2JM | 120804 | 3-2 | ||
C | 11-11-2023 09:00 | Reusel Sport/CoTrans JO11-2JM | RKDSV JO11-1 | 120847 | 5-4 | ||
C | 11-11-2023 10:00 | Dommelen JO11-2JM | Tuldania JO11-1JM | 120615 | 5-3 | ||
C | 11-11-2023 11:00 | Bladella JO11-2JM | VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 | 120962 | 8-5 | ||
C | 04-11-2023 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 | RKDSV JO11-1 | 120511 | 2-10 | ||
C | 04-11-2023 09:30 | Bladella JO11-2JM | Dommelen JO11-2JM | 120254 | 3-4 | ||
C | 04-11-2023 10:00 | Tuldania JO11-1JM | SJO DEES/Vessem JO11-2 | 120209 | 7-3 | ||
C | 04-11-2023 10:30 | Beerse Boys, JO11-2JM | Reusel Sport/CoTrans JO11-2JM | 120013 | 3-3 | ||
C | 28-10-2023 11:00 | SJO DEES/Vessem JO11-2 | Bladella JO11-2JM | 119663 | 5-2 | ||
C | 28-10-2023 10:30 | RKDSV JO11-1 | Beerse Boys, JO11-2JM | 119827 | 6-3 | ||
C | 28-10-2023 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO11-2JM | Tuldania JO11-1JM | 119706 | 4-1 | ||
C | 28-10-2023 10:00 | Dommelen JO11-2JM | VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 | 119477 | 8-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 07-10-2023 11:00 | SJO DEES/Vessem JO11-2 | UNA JO11-2 | 90924 | 2-9 | ||
C | 07-10-2023 09:30 | Bladella JO11-2JM | EDN'56 JO11-1 | 40410 | 6-0 | ||
C | 07-10-2023 09:30 | SJO Casteren-Netersel JO11-1JM | Hapert JO11-2JM | 40832 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 10:00 | Tuldania JO11-1JM | Beerse Boys, JO11-2JM | 40347 | 4-1 | ||
C | 30-09-2023 09:45 | UNA JO11-2 | Tuldania JO11-1JM | 90923 | 8-0 | ||
C | 30-09-2023 12:00 | Hapert JO11-2JM | SJO DEES/Vessem JO11-2 | 38786 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 10:30 | Beerse Boys, JO11-2JM | EDN'56 JO11-1 | 38565 | 3-2 | ||
C | 30-09-2023 09:30 | SJO Casteren-Netersel JO11-1JM | Bladella JO11-2JM | 38950 | 12-0 | ||
C | 23-09-2023 10:45 | EDN'56 JO11-1 | UNA JO11-2 | 90922 | 0-14 | ||
C | 23-09-2023 09:30 | SJO DEES/Vessem JO11-2 | Beerse Boys, JO11-2JM | 39530 | 11-2 | ||
C | 23-09-2023 10:00 | Tuldania JO11-1JM | SJO Casteren-Netersel JO11-1JM | 39186 | 3-4 | ||
C | 23-09-2023 09:30 | Bladella JO11-2JM | Hapert JO11-2JM | 39248 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 12:00 | Hapert JO11-2JM | Tuldania JO11-1JM | 40094 | 0-7 | ||
C | 16-09-2023 10:45 | EDN'56 JO11-1 | SJO DEES/Vessem JO11-2 | 39774 | 2-7 | ||
C | 16-09-2023 10:30 | Beerse Boys, JO11-2JM | Bladella JO11-2JM | 39872 | 4-5 | ||
C | 09-09-2023 09:30 | SJO Casteren-Netersel JO11-1JM | EDN'56 JO11-1 | 41850 | 13-2 | ||
C | 09-09-2023 10:00 | Tuldania JO11-1JM | SJO DEES/Vessem JO11-2 | 41509 | 3-4 | ||
C | 09-09-2023 10:15 | Reusel Sport/CoTrans MO11-1 | Bladella JO11-2JM | 41965 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 12:00 | Hapert JO11-2JM | Beerse Boys, JO11-2JM | 41689 | 0-15 | ||
C | 02-09-2023 11:00 | SJO DEES/Vessem JO11-2 | SJO Casteren-Netersel JO11-1JM | 42282 | 5-5 | ||
C | 02-09-2023 10:45 | EDN'56 JO11-1 | Hapert JO11-2JM | 42388 | 17-2 | ||
C | 02-09-2023 10:30 | Beerse Boys JO11-2 | Reusel Sport/CoTrans MO11-1 | 42483 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:30 | Bladella JO11-2JM | Tuldania JO11-1JM | 42002 | 2-4 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella JO11-2JM | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 20 | 5 | 15 | 0 |
2 | Bergeijk MO11-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 30 | 12 | 18 | 0 |
3 | Rood Wit V JO11-3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 28 | 10 | 18 | 0 |
4 | Reusel Sport/CoTrans JO11-4 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 13 | 29 | -16 | 0 |
5 | Hapert JO11-2JM | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 21 | -17 | 0 |
6 | RKVVO JO11-6 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 17 | 35 | -18 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GSBW JO11-1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 28 | 20 | 8 | 0 |
2 | EDN'56 JO11-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 41 | 14 | 27 | 0 |
3 | Bladella JO11-2JM | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 30 | 10 | 20 | 0 |
4 | SVSSS JO11-3 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 20 | 14 | 6 | 0 |
5 | FC Tilburg JO11-4 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 34 | 27 | 7 | 0 |
6 | Reusel Sport/CoTrans JO11-4 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 21 | 40 | -19 | 0 |
7 | VOAB JO11-8 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 21 | 34 | -13 | 0 |
8 | Hapert JO11-2JM | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 11 | 47 | -36 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SJO DEES/Vessem JO11-2 | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 30 | 17 | 13 | 0 |
2 | Reusel Sport/CoTrans JO11-2JM | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 30 | 19 | 11 | 0 |
3 | RKDSV JO11-1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 32 | 21 | 11 | 0 |
4 | Tuldania JO11-1JM | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 28 | 18 | 10 | 0 |
5 | Beerse Boys, JO11-2JM | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 22 | 18 | 4 | 0 |
6 | Dommelen JO11-2JM | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 25 | 29 | -4 | 0 |
7 | Bladella JO11-2JM | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 23 | 33 | -10 | 0 |
8 | VV Trinitas Oisterwijk JO11-4 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 13 | 48 | -35 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SJO Casteren-Netersel JO11-1JM | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 34 | 10 | 24 | 0 |
2 | SJO DEES/Vessem JO11-2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 29 | 21 | 8 | 0 |
3 | UNA JO11-2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 31 | 2 | 29 | 0 |
4 | Bladella JO11-2JM | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 13 | 20 | -7 | 0 |
5 | Tuldania JO11-1JM | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 14 | 19 | -5 | 0 |
6 | Beerse Boys, JO11-2JM | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 10 | 22 | -12 | 0 |
7 | EDN'56 JO11-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 6 | 43 | -37 | 0 |