0325 Onder 9 (4e fase)
Bladella JO9-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Cas Adriaans | |||||||
Tygo Bolkestein | |||||||
Hamza FaAlfashtaki | |||||||
Max Kneefel | |||||||
Teun van de Put | |||||||
Boet Rossiau | |||||||
Bram Schellekens | |||||||
Seff van Spreuwel | |||||||
Kijn Tielemans | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Arvid Bolkestein | Leider / Trainer | ||||||
Ralph Kneefel | Leider / Trainer | ||||||
Mark Rossiau | Leider / Trainer | ||||||
Johan van Spreuwel | Leider / Trainer | ||||||
Harm Tielemans | Leider / Trainer |
Programma
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Accommodatie | Vertrektijd | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-05-2024 08:30 | Bladella JO9-1 | EFC JO9-2 | 232129 | Sportpark De Smagtenbocht | 07:55 | ||
C | 22-05-2024 18:30 | ST HMVV/Hulsel JO9-1 | Bladella JO9-1 | 232085 | Sportpark De Leeuwerik | 17:40 |
Uitslagen
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 09:30 | RKDSV JO9-1 | Hilvaria JO9-2 | 230164 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 09:00 | EFC JO9-2 | Hoogeloon JO9-1 | 232124 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 10:00 | ST HMVV/Hulsel JO9-1 | Hoogeloon JO9-1 | 230633 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 09:30 | RKDSV JO9-1 | EFC JO9-2 | 230197 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 08:30 | Bladella JO9-1 | Hilvaria JO9-2 | 232177 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 10:00 | Hoogeloon JO9-1 | Hilvaria JO9-2 | 230537 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 09:30 | RKDSV JO9-1 | Bladella JO9-1 | 229245 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 09:00 | EFC JO9-2 | ST HMVV/Hulsel JO9-1 | 230902 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 10:00 | ST HMVV/Hulsel JO9-1 | RKDSV JO9-1 | 230358 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 12:00 | Hilvaria JO9-2 | EFC JO9-2 | 231253 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 08:30 | Bladella JO9-1 | Hoogeloon JO9-1 | 230217 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-03-2024 09:30 | SJO DEES/Vessem JO9-1 | ST HMVV/Hulsel JO9-2JM | 168560 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:45 | Marvilde JO9-3 | Dommelen JO9-1 | 168318 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:30 | DBS JO9-3 | RKVVO JO9-2 | 164799 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:30 | Bladella JO9-1 | Hoogeloon JO9-1 | 167451 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:30 | DBS JO9-3 | Marvilde JO9-3 | 168862 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 09:00 | Dommelen JO9-1 | Bladella JO9-1 | 167952 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 10:00 | RKVVO JO9-2 | ST HMVV/Hulsel JO9-2JM | 165499 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 10:00 | Hoogeloon JO9-1 | SJO DEES/Vessem JO9-1 | 167130 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 10:00 | ST HMVV/Hulsel JO9-2JM | Hoogeloon JO9-1 | 166361 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 09:30 | SJO DEES/Vessem JO9-1 | Dommelen JO9-1 | 167197 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 08:45 | Marvilde JO9-3 | RKVVO JO9-2 | 166195 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 08:30 | Bladella JO9-1 | DBS JO9-3 | 168932 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 10:00 | RKVVO JO9-2 | Hoogeloon JO9-1 | 167807 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 09:00 | Dommelen JO9-1 | ST HMVV/Hulsel JO9-2JM | 166591 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:45 | Marvilde JO9-3 | Bladella JO9-1 | 166812 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:30 | DBS JO9-3 | SJO DEES/Vessem JO9-1 | 166199 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 10:00 | Hoogeloon JO9-1 | Dommelen JO9-1 | 166136 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 10:00 | ST HMVV/Hulsel JO9-2JM | DBS JO9-3 | 166985 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 10:00 | SJO DEES/Vessem JO9-1 | Marvilde JO9-3 | 166926 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:30 | Bladella JO9-1 | RKVVO JO9-2 | 168162 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:30 | Bladella JO9-1 | SJO DEES/Vessem JO9-1 | 168422 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:30 | DBS JO9-3 | Hoogeloon JO9-1 | 166545 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:45 | Marvilde JO9-3 | ST HMVV/Hulsel JO9-2JM | 167512 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 10:00 | RKVVO JO9-2 | Dommelen JO9-1 | 165202 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 10:00 | Hoogeloon JO9-1 | Marvilde JO9-3 | 164519 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 10:00 | ST HMVV/Hulsel JO9-2JM | Bladella JO9-1 | 165712 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:45 | SJO DEES/Vessem JO9-1 | RKVVO JO9-2 | 166182 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 09:00 | Dommelen JO9-1 | DBS JO9-3 | 164599 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 09-12-2023 09:30 | RKDSV JO9-1 | Bladella JO9-1 | 114011 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 09:30 | SJO DEES/Vessem JO9-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO9-1 | 114606 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 09:00 | Rood Wit V JO9-1JM | ST HMVV/Hulsel JO9-1 | 114465 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 08:45 | Oirschot Vooruit JO9-3 | Wilhelmina Boys JO9-2 | 114184 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 09:00 | Wilhelmina Boys JO9-2 | Rood Wit V JO9-1JM | 113670 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO9-1 | Oirschot Vooruit JO9-3 | 113963 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 09:30 | Bladella JO9-1 | SJO DEES/Vessem JO9-1 | 113364 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 10:00 | ST HMVV/Hulsel JO9-1 | RKDSV JO9-1 | 113573 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 09:30 | RKDSV JO9-1 | Wilhelmina Boys JO9-2 | 112751 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 09:30 | Bladella JO9-1 | ST HMVV/Hulsel JO9-1 | 112896 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 09:00 | Rood Wit V JO9-1JM | VV Trinitas Oisterwijk JO9-1 | 113349 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 08:45 | Oirschot Vooruit JO9-3 | SJO DEES/Vessem JO9-1 | 113084 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 09:30 | SJO DEES/Vessem JO9-1 | ST HMVV/Hulsel JO9-1 | 112716 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO9-1 | RKDSV JO9-1 | 112397 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 09:00 | Wilhelmina Boys JO9-2 | Bladella JO9-1 | 112104 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 08:45 | Oirschot Vooruit JO9-3 | Rood Wit V JO9-1JM | 112456 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 10:00 | ST HMVV/Hulsel JO9-1 | Wilhelmina Boys JO9-2 | 111863 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 09:30 | RKDSV JO9-1 | Oirschot Vooruit JO9-3 | 111491 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 09:00 | Rood Wit V JO9-1JM | SJO DEES/Vessem JO9-1 | 112091 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 09:30 | Bladella JO9-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO9-1 | 111636 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 08:45 | Oirschot Vooruit JO9-3 | Bladella JO9-1 | 111034 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 09:00 | Rood Wit V JO9-1JM | RKDSV JO9-1 | 111315 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO9-1 | ST HMVV/Hulsel JO9-1 | 110975 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 09:30 | SJO DEES/Vessem JO9-1 | Wilhelmina Boys JO9-2 | 111456 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 10:00 | ST HMVV/Hulsel JO9-1 | Oirschot Vooruit JO9-3 | 110585 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 09:30 | RKDSV JO9-1 | SJO DEES/Vessem JO9-1 | 110229 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 09:00 | Wilhelmina Boys JO9-2 | VV Trinitas Oisterwijk JO9-1 | 110682 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 08:30 | Bladella JO9-1 | Rood Wit V JO9-1JM | 110358 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 07-10-2023 09:30 | Bergeijk JO9-1 | EFC JO9-1 | 31678 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 09:30 | Beerse Boys JO9-1 | SV Unitas'59 JO9-2 | 31452 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 08:30 | Bladella JO9-1 | Wilhelmina Boys JO9-2 | 31723 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 10:00 | RPC JO9-2 | Bladella JO9-1 | 29732 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 09:00 | Wilhelmina Boys JO9-2 | Beerse Boys JO9-1 | 30007 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 08:30 | SV Unitas'59 JO9-2 | EFC JO9-1 | 29670 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 09:30 | Bergeijk JO9-1 | RPC JO9-2 | 30428 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 09:00 | EFC JO9-1 | Wilhelmina Boys JO9-2 | 30680 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 08:30 | Bladella JO9-1 | SV Unitas'59 JO9-2 | 30473 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 10:00 | RPC JO9-2 | Beerse Boys JO9-1 | 31141 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 09:00 | EFC JO9-1 | Bladella JO9-1 | 30836 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 08:30 | SV Unitas'59 JO9-2 | Bergeijk JO9-1 | 31080 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 10:00 | RPC JO9-2 | SV Unitas'59 JO9-2 | 32856 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 09:30 | Beerse Boys JO9-1 | Bladella JO9-1 | 32704 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 09:00 | Wilhelmina Boys JO9-2 | Bergeijk JO9-1 | 33129 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:30 | Bergeijk JO9-1 | Beerse Boys JO9-1 | 33397 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:00 | EFC JO9-1 | RPC JO9-2 | 33651 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 08:30 | SV Unitas'59 JO9-2 | Wilhelmina Boys JO9-2 | 33890 | 0-0 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hoogeloon JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | EFC JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | RKDSV JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | ST HMVV/Hulsel JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Hilvaria JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Bladella JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | SJO DEES/Vessem JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | ST HMVV/Hulsel JO9-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Hoogeloon JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Dommelen JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | DBS JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Marvilde JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | RKVVO JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKDSV JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Bladella JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | ST HMVV/Hulsel JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Wilhelmina Boys JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | VV Trinitas Oisterwijk JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Oirschot Vooruit JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Rood Wit V JO9-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | SJO DEES/Vessem JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beerse Boys JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Bergeijk JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Bladella JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | EFC JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | SV Unitas'59 JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | RPC JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Wilhelmina Boys JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |