0670 Onder 19 (3e fase A-cat)
Bladella JO19-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Jasper Ploeg | Keeper | ||||||
Roel Abrahams | |||||||
Tijs Deeben | |||||||
Kay van Erkel | |||||||
Gijs Fiers | |||||||
Sjef Goossens | |||||||
Milan Hoskens | |||||||
Lucas de Jongh | |||||||
Jelle de Kort | |||||||
Milan van Lierop | |||||||
David van Lierop | |||||||
Sjoerd Meijer | |||||||
Tijn van de Sande | |||||||
Cas Schoenmakers | |||||||
Gianni Smolders | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Adrie Hoskens | Leider | ||||||
Roy van Eekert | Trainer | ||||||
Peter Mariƫn | Ass. scheidsrechter | ||||||
Pieter Abrahams | Leider / Trainer |
Programma
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Accommodatie | Vertrektijd | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-05-2024 15:00 | Bladella JO19-1 | Geldrop JO19-1 | A.M. (Toon) Adriaans | 197618 | Sportpark De Smagtenbocht | 13:45 |
Uitslagen
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 15:00 | RKSV Heeze JO19-1 | Mierlo Hout JO19-1 | 197645 | 5-0 | ||
C | 11-05-2024 15:00 | Geldrop JO19-1 | FC Eindhoven AV JO19-1 | 197687 | 3-2 | ||
C | 11-05-2024 14:30 | Woenselse Boys JO19-1 | Rood Wit V JO19-1 | 197524 | 4-5 | ||
C | 02-05-2024 20:15 | Dommelen JO19-1 | RKVVO JO19-1 | 197628 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 13:45 | FC Eindhoven AV JO19-1 | Bladella JO19-1 | 197547 | 5-1 | ||
C | 20-04-2024 15:00 | Geldrop JO19-1 | RKVVO JO19-1 | 197597 | 2-0 | ||
C | 20-04-2024 15:00 | Dommelen JO19-1 | Deurne JO19-1 | 197488 | 7-2 | ||
C | 20-04-2024 14:00 | RKSV Heeze JO19-1 | Rood Wit V JO19-1 | 197683 | 3-2 | ||
C | 20-04-2024 14:00 | S.V. Brandevoort JO19-1 | Mierlo Hout JO19-1 | 197693 | 1-2 | ||
C | 13-04-2024 13:15 | Woenselse Boys JO19-1 | RKSV Heeze JO19-1 | 197514 | 1-5 | ||
C | 13-04-2024 15:00 | RKVVO JO19-1 | Bladella JO19-1 | 197805 | 3-3 | ||
C | 13-04-2024 15:00 | Rood Wit V JO19-1 | Dommelen JO19-1 | 197601 | 2-4 | ||
C | 13-04-2024 15:00 | Mierlo Hout JO19-1 | Geldrop JO19-1 | 197749 | 0-6 | ||
C | 13-04-2024 15:00 | Deurne JO19-1 | S.V. Brandevoort JO19-1 | 197565 | 1-5 | ||
C | 06-04-2024 15:00 | Bladella JO19-1 | Mierlo Hout JO19-1 | 197659 | 5-0 | ||
C | 06-04-2024 13:45 | FC Eindhoven AV JO19-1 | RKVVO JO19-1 | 197685 | 5-2 | ||
C | 06-04-2024 15:00 | Geldrop JO19-1 | Deurne JO19-1 | 197563 | 17-2 | ||
C | 06-04-2024 15:00 | Dommelen JO19-1 | Woenselse Boys JO19-1 | 197588 | 5-1 | ||
C | 06-04-2024 16:45 | S.V. Brandevoort JO19-1 | Rood Wit V JO19-1 | 197799 | 1-1 | ||
C | 04-04-2024 20:15 | Dommelen JO19-1 | RKSV Heeze JO19-1 | 197545 | 0-3 | ||
C | 02-04-2024 19:30 | Geldrop JO19-1 | Woenselse Boys JO19-1 | 197501 | 13-0 | ||
C | 30-03-2024 14:00 | S.V. Brandevoort JO19-1 | Bladella JO19-1 | 197796 | 1-3 | ||
C | 23-03-2024 15:00 | RKSV Heeze JO19-1 | FC Eindhoven AV JO19-1 | 197713 | 1-1 | ||
C | 23-03-2024 15:00 | Deurne JO19-1 | Bladella JO19-1 | 197798 | 4-2 | ||
C | 23-03-2024 15:00 | Mierlo Hout JO19-1 | RKVVO JO19-1 | 197596 | 2-1 | ||
C | 23-03-2024 15:00 | Rood Wit V JO19-1 | Geldrop JO19-1 | 197711 | 4-2 | ||
C | 23-03-2024 14:45 | Woenselse Boys JO19-1 | S.V. Brandevoort JO19-1 | 197678 | 0-4 | ||
C | 16-03-2024 15:00 | Bladella JO19-1 | Rood Wit V JO19-1 | 197631 | 0-5 | ||
C | 16-03-2024 15:00 | RKVVO JO19-1 | Deurne JO19-1 | 197523 | 4-3 | ||
C | 16-03-2024 13:45 | FC Eindhoven AV JO19-1 | Mierlo Hout JO19-1 | 197616 | 8-3 | ||
C | 09-03-2024 15:00 | RKVVO JO19-1 | Woenselse Boys JO19-1 | 197705 | 4-0 | ||
C | 02-03-2024 11:45 | FC Eindhoven AV JO19-1 | Deurne JO19-1 | 197619 | 7-3 | ||
C | 02-03-2024 15:00 | Mierlo Hout JO19-1 | Rood Wit V JO19-1 | 197584 | 2-4 | ||
C | 02-03-2024 16:15 | S.V. Brandevoort JO19-1 | Dommelen JO19-1 | 197512 | 2-1 | ||
C | 02-03-2024 15:00 | Geldrop JO19-1 | RKSV Heeze JO19-1 | 197518 | 4-0 | ||
C | 24-02-2024 14:45 | Woenselse Boys JO19-1 | Mierlo Hout JO19-1 | 197789 | 2-2 | ||
C | 24-02-2024 15:00 | Rood Wit V JO19-1 | Deurne JO19-1 | 197541 | 4-3 | ||
C | 24-02-2024 15:00 | Dommelen JO19-1 | Geldrop JO19-1 | 197719 | 0-2 | ||
C | 24-02-2024 15:00 | RKSV Heeze JO19-1 | Bladella JO19-1 | 197729 | 4-2 | ||
C | 24-02-2024 16:00 | S.V. Brandevoort JO19-1 | FC Eindhoven AV JO19-1 | 197478 | 1-1 | ||
C | 17-02-2024 15:00 | Deurne JO19-1 | Woenselse Boys JO19-1 | 197714 | 3-3 | ||
C | 03-02-2024 13:45 | FC Eindhoven AV JO19-1 | Rood Wit V JO19-1 | 197752 | 4-2 | ||
C | 03-02-2024 15:00 | RKVVO JO19-1 | RKSV Heeze JO19-1 | 197497 | 1-2 | ||
C | 03-02-2024 15:00 | Bladella JO19-1 | Dommelen JO19-1 | 197552 | 0-2 | ||
C | 03-02-2024 15:00 | Geldrop JO19-1 | S.V. Brandevoort JO19-1 | 197672 | 5-0 | ||
C | 27-01-2024 15:00 | RKSV Heeze JO19-1 | S.V. Brandevoort JO19-1 | 197697 | 1-0 | ||
C | 27-01-2024 15:00 | Dommelen JO19-1 | FC Eindhoven AV JO19-1 | 197620 | 1-3 | ||
C | 27-01-2024 15:00 | Deurne JO19-1 | Mierlo Hout JO19-1 | 197575 | 3-3 | ||
C | 27-01-2024 15:00 | Rood Wit V JO19-1 | RKVVO JO19-1 | 197694 | 2-3 | ||
C | 27-01-2024 13:00 | Woenselse Boys JO19-1 | Bladella JO19-1 | 197643 | 2-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 13:45 | FC Eindhoven AV JO19-1 | RKSV Heeze JO19-1 | 136763 | 4-3 | ||
C | 16-12-2023 14:00 | Reusel Sport/CoTrans JO19-1 | RKVVO JO19-1 | 136838 | 7-0 | ||
C | 12-12-2023 20:00 | Reusel Sport/CoTrans JO19-1 | FC Eindhoven AV JO19-1 | 136915 | 2-1 | ||
C | 09-12-2023 15:00 | Bladella JO19-1 | Rood Wit V JO19-1 | 136908 | 5-1 | ||
C | 09-12-2023 15:00 | RKVVO JO19-1 | SV Budel JO19-1 | 136924 | 1-1 | ||
C | 09-12-2023 15:00 | Geldrop JO19-1 | RKSV Heeze JO19-1 | 136932 | 8-1 | ||
C | 02-12-2023 15:00 | RKSV Heeze JO19-1 | Reusel Sport/CoTrans JO19-1 | 136905 | 2-1 | ||
C | 02-12-2023 15:00 | Rood Wit V JO19-1 | Geldrop JO19-1 | 136880 | 1-6 | ||
C | 02-12-2023 14:30 | SV Budel JO19-1 | Bladella JO19-1 | 136887 | 2-4 | ||
C | 02-12-2023 12:45 | FC Eindhoven AV JO19-1 | RKVVO JO19-1 | 136896 | 6-2 | ||
C | 25-11-2023 15:00 | RKVVO JO19-1 | RKSV Heeze JO19-1 | 136875 | 0-3 | ||
C | 25-11-2023 15:00 | Rood Wit V JO19-1 | SV Budel JO19-1 | 136859 | 3-2 | ||
C | 25-11-2023 15:00 | Bladella JO19-1 | FC Eindhoven AV JO19-1 | 136852 | 4-6 | ||
C | 25-11-2023 14:30 | Reusel Sport/CoTrans JO19-1 | Geldrop JO19-1 | 136866 | 1-5 | ||
C | 22-11-2023 20:00 | FC Eindhoven AV JO19-1 | Rood Wit V JO19-1 | 136826 | 1-2 | ||
C | 18-11-2023 15:00 | Geldrop JO19-1 | SV Budel JO19-1 | 136848 | 0-1 | ||
C | 18-11-2023 15:00 | RKSV Heeze JO19-1 | Bladella JO19-1 | 136835 | 1-1 | ||
C | 11-11-2023 15:30 | RKVVO JO19-1 | Geldrop JO19-1 | 136819 | 1-0 | ||
C | 11-11-2023 15:00 | Rood Wit V JO19-1 | RKSV Heeze JO19-1 | 136803 | 1-3 | ||
C | 11-11-2023 15:00 | Bladella JO19-1 | Reusel Sport/CoTrans JO19-1 | 136796 | 0-3 | ||
C | 11-11-2023 14:30 | SV Budel JO19-1 | FC Eindhoven AV JO19-1 | 136810 | 5-0 | ||
C | 04-11-2023 15:00 | RKVVO JO19-1 | Bladella JO19-1 | 136784 | 2-4 | ||
C | 04-11-2023 14:30 | Reusel Sport/CoTrans JO19-1 | Rood Wit V JO19-1 | 136775 | 3-1 | ||
C | 04-11-2023 15:00 | RKSV Heeze JO19-1 | SV Budel JO19-1 | 136772 | 3-3 | ||
C | 04-11-2023 15:00 | Geldrop JO19-1 | FC Eindhoven AV JO19-1 | 136792 | 3-3 | ||
C | 28-10-2023 15:00 | SV Budel JO19-1 | Reusel Sport/CoTrans JO19-1 | 136754 | 1-4 | ||
C | 28-10-2023 13:00 | Bladella JO19-1 | Geldrop JO19-1 | 136740 | 2-1 | ||
C | 28-10-2023 15:00 | Rood Wit V JO19-1 | RKVVO JO19-1 | 136747 | 2-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-10-2023 12:30 | Reusel Sport/CoTrans JO19-1 | RKVVO JO19-1 | 57471 | 5-1 | ||
C | 14-10-2023 13:45 | FC Eindhoven AV JO19-1 | Oirschot Vooruit JO19-1 | 57444 | 4-0 | ||
C | 07-10-2023 15:00 | Oirschot Vooruit JO19-1 | Reusel Sport/CoTrans JO19-1 | 57494 | 3-2 | ||
C | 07-10-2023 15:15 | RKVVO JO19-1 | Bladella JO19-1 | 57505 | 2-2 | ||
C | 07-10-2023 14:30 | EFC JO19-1 | FC Eindhoven AV JO19-1 | 57484 | 0-3 | ||
C | 30-09-2023 14:30 | Reusel Sport/CoTrans JO19-1 | Nieuw Woensel JO19-1 | 57401 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 15:00 | RKVVO JO19-1 | EFC JO19-1 | 57394 | 3-1 | ||
C | 30-09-2023 15:00 | Bladella JO19-1 | Oirschot Vooruit JO19-1 | 57380 | 0-2 | ||
C | 23-09-2023 15:00 | Nieuw Woensel JO19-1 | RKVVO JO19-1 | 57405 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 14:30 | EFC JO19-1 | Bladella JO19-1 | 57414 | 0-4 | ||
C | 23-09-2023 13:45 | FC Eindhoven AV JO19-1 | Reusel Sport/CoTrans JO19-1 | 57435 | 5-2 | ||
C | 16-09-2023 15:00 | Oirschot Vooruit JO19-1 | EFC JO19-1 | 57512 | 3-0 | ||
C | 16-09-2023 14:30 | Reusel Sport/CoTrans JO19-1 | Bladella JO19-1 | 57540 | 2-2 | ||
C | 16-09-2023 13:45 | FC Eindhoven AV JO19-1 | Nieuw Woensel JO19-1 | 57521 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 14:30 | Reusel Sport/CoTrans JO19-1 | EFC JO19-1 | 57577 | 8-0 | ||
C | 09-09-2023 15:00 | RKVVO JO19-1 | FC Eindhoven AV JO19-1 | 57569 | 2-1 | ||
C | 09-09-2023 15:00 | Nieuw Woensel JO19-1 | Oirschot Vooruit JO19-1 | 57545 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 15:00 | Oirschot Vooruit JO19-1 | RKVVO JO19-1 | 57590 | 2-0 | ||
C | 02-09-2023 14:30 | EFC JO19-1 | Nieuw Woensel JO19-1 | 57581 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 13:45 | FC Eindhoven AV JO19-1 | Bladella JO19-1 | 57603 | 3-2 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Geldrop JO19-1 | 9 | 8 | 0 | 1 | 24 | 54 | 8 | 46 | 0 |
2 | RKSV Heeze JO19-1 | 9 | 7 | 1 | 1 | 22 | 24 | 11 | 13 | 0 |
3 | FC Eindhoven AV JO19-1 | 9 | 6 | 2 | 1 | 20 | 36 | 17 | 19 | 0 |
4 | Rood Wit V JO19-1 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 31 | 26 | 5 | 0 |
5 | Dommelen JO19-1 | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 | 20 | 15 | 5 | 0 |
6 | S.V. Brandevoort JO19-1 | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 15 | 15 | 0 | 0 |
7 | RKVVO JO19-1 | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 18 | 19 | -1 | 0 |
8 | Mierlo Hout JO19-1 | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | 14 | 35 | -21 | 0 |
9 | Bladella JO19-1 | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 | 16 | 26 | -10 | 0 |
10 | Deurne JO19-1 | 9 | 1 | 2 | 6 | 5 | 24 | 52 | -28 | 0 |
11 | Woenselse Boys JO19-1 | 9 | 1 | 2 | 6 | 5 | 13 | 41 | -28 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reusel Sport/CoTrans JO19-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 21 | 10 | 11 | 0 |
2 | Bladella JO19-1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 20 | 16 | 4 | 0 |
3 | RKSV Heeze JO19-1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 16 | 18 | -2 | 0 |
4 | Geldrop JO19-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 23 | 10 | 13 | 0 |
5 | FC Eindhoven AV JO19-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 21 | 21 | 0 | 0 |
6 | SV Budel JO19-1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 15 | 15 | 0 | 0 |
7 | Rood Wit V JO19-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 11 | 22 | -11 | 0 |
8 | RKVVO JO19-1 | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | 8 | 23 | -15 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Eindhoven AV JO19-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 16 | 6 | 10 | 0 |
2 | Oirschot Vooruit JO19-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 10 | 6 | 4 | 0 |
3 | Reusel Sport/CoTrans JO19-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 19 | 11 | 8 | 0 |
4 | RKVVO JO19-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 8 | 11 | -3 | 0 |
5 | Bladella JO19-1 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 10 | 9 | 1 | 0 |
6 | EFC JO19-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 | 21 | -20 | 0 |