MO13 Final League (4e fase)
Bladella MO13-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Jaylee Baas | |||||||
Benthe van den Boomen | |||||||
Quinty Dirkx | |||||||
Ize van Egmond | |||||||
Silke van Gisbergen | |||||||
Sanne van de Huijgevoort | |||||||
Milou Merkx | |||||||
Kim Panken | |||||||
Loïs Peters | |||||||
Chelsea van Raak | |||||||
Elize Smetsers | |||||||
Nina Smulders | |||||||
Kaylee Soeng | |||||||
Candice Tjon-Fo | |||||||
Lonneke Vollebregt | |||||||
Hanna de Vries | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Jan Merkx | Leider | ||||||
Rene Smulders | Leider | ||||||
John Soeng | Leider / Trainer |
Programma
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Accommodatie | Vertrektijd | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 11:00 | Bladella MO13-1 | FC Tilburg MO13-1 | M.F.J.N. (Max) van Rooij | 155854 | Sportpark De Smagtenbocht | 10:30 | |
C | 18-05-2024 10:00 | Gilze MO13-1 | Bladella MO13-1 | GG (Giesbert) Wirken | 155891 | Sportpark Verhoven | 08:50 |
Uitslagen
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 10:00 | VOAB MO13-1 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 | 155502 | 2-0 | ||
C | 11-05-2024 11:00 | Bladella MO13-1 | FC Tilburg MO13-1 | 155854 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 10:00 | Marvilde MO13-1 | Zwaluw VFC MO13-1 | 155225 | 0-2 | ||
C | 04-05-2024 11:45 | VOAB MO13-1 | Bladella MO13-1 | 156121 | 1-0 | ||
C | 20-04-2024 10:00 | Marvilde MO13-1 | VOAB MO13-1 | 155331 | 0-1 | ||
C | 20-04-2024 10:00 | Gilze MO13-1 | Zwaluw VFC MO13-1 | 155352 | 6-3 | ||
C | 20-04-2024 11:00 | Bladella MO13-1 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 | 155320 | 3-0 | ||
C | 13-04-2024 10:30 | FC Tilburg MO13-1 | Gilze MO13-1 | 155738 | 6-1 | ||
C | 13-04-2024 10:00 | Zwaluw VFC MO13-1 | Bladella MO13-1 | 155427 | 1-2 | ||
C | 13-04-2024 09:30 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 | Marvilde MO13-1 | 155485 | 3-1 | ||
C | 09-04-2024 18:45 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 | Gilze MO13-1 | 155654 | 6-0 | ||
C | 06-04-2024 08:30 | Gilze MO13-1 | VOAB MO13-1 | 155202 | 1-4 | ||
C | 06-04-2024 11:15 | FC Tilburg MO13-1 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 | 156050 | 2-1 | ||
C | 06-04-2024 11:00 | Bladella MO13-1 | Marvilde MO13-1 | 155796 | 3-0 | ||
C | 03-04-2024 18:30 | Zwaluw VFC MO13-1 | Marvilde MO13-1 | 155964 | 3-3 | ||
C | 30-03-2024 10:00 | VOAB MO13-1 | Gilze MO13-1 | 155651 | 3-2 | ||
C | 23-03-2024 10:00 | Zwaluw VFC MO13-1 | FC Tilburg MO13-1 | 155296 | 3-4 | ||
C | 16-03-2024 11:00 | Bladella MO13-1 | Zwaluw VFC MO13-1 | 155185 | 2-0 | ||
C | 16-03-2024 10:00 | Gilze MO13-1 | FC Tilburg MO13-1 | 155011 | 6-2 | ||
C | 16-03-2024 10:00 | Marvilde MO13-1 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 | 155237 | 1-1 | ||
C | 09-03-2024 11:30 | VOAB MO13-1 | Marvilde MO13-1 | 156086 | 2-0 | ||
C | 09-03-2024 09:45 | Zwaluw VFC MO13-1 | Gilze MO13-1 | 156126 | 1-2 | ||
C | 09-03-2024 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 | Bladella MO13-1 | 156197 | 4-1 | ||
C | 02-03-2024 11:00 | Bladella MO13-1 | VOAB MO13-1 | 155680 | 5-3 | ||
C | 02-03-2024 10:00 | Gilze MO13-1 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 | 155672 | 1-2 | ||
C | 02-03-2024 10:00 | FC Tilburg MO13-1 | Zwaluw VFC MO13-1 | 155498 | 6-0 | ||
C | 24-02-2024 10:00 | Marvilde MO13-1 | Bladella MO13-1 | 156094 | 1-1 | ||
C | 24-02-2024 09:15 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 | FC Tilburg MO13-1 | 155246 | 0-3 | ||
C | 17-02-2024 11:00 | FC Tilburg MO13-1 | Bladella MO13-1 | 155793 | 8-1 | ||
C | 17-02-2024 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 | VOAB MO13-1 | 155312 | 2-3 | ||
C | 03-02-2024 11:15 | FC Tilburg MO13-1 | VOAB MO13-1 | 155424 | 4-6 | ||
C | 03-02-2024 10:00 | Gilze MO13-1 | Marvilde MO13-1 | 155414 | 1-3 | ||
C | 03-02-2024 10:00 | Zwaluw VFC MO13-1 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 | 155996 | 1-1 | ||
C | 03-02-2024 09:30 | FC Tilburg MO13-3 | Bladella MO13-1 | 201313 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 09:30 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 | FC Tilburg MO13-3 | 201312 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 11:30 | VOAB MO13-1 | Zwaluw VFC MO13-1 | 154950 | 4-0 | ||
C | 27-01-2024 11:00 | Bladella MO13-1 | Gilze MO13-1 | 155099 | 9-3 | ||
C | 27-01-2024 10:00 | Marvilde MO13-1 | FC Tilburg MO13-1 | 155367 | 1-4 | ||
C | 20-01-2024 10:00 | Gilze MO13-1 | FC Tilburg MO13-3 | 201311 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 10:00 | VOAB MO13-1 | Nieuw Woensel MO13-1 | 104941 | 2-1 | ||
C | 09-12-2023 12:15 | FC Tilburg MO13-1 | VOAB MO13-1 | 105021 | 1-3 | ||
C | 09-12-2023 11:00 | Bladella MO13-1 | Zwaluw VFC MO13-1 | 105031 | 2-2 | ||
C | 09-12-2023 11:30 | SCG'18 MO13-1 | Marvilde MO13-1 | 105030 | 1-0 | ||
C | 02-12-2023 09:45 | Zwaluw VFC MO13-1 | FC Tilburg MO13-1 | 105002 | 1-1 | ||
C | 02-12-2023 10:00 | Marvilde MO13-1 | Bladella MO13-1 | 105009 | 0-2 | ||
C | 02-12-2023 10:00 | Nieuw Woensel MO13-1 | SCG'18 MO13-1 | 105013 | 0-1 | ||
C | 25-11-2023 11:30 | VOAB MO13-1 | Zwaluw VFC MO13-1 | 104983 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 11:15 | FC Tilburg MO13-1 | Marvilde MO13-1 | 104979 | 3-2 | ||
C | 25-11-2023 11:00 | Bladella MO13-1 | Nieuw Woensel MO13-1 | 104992 | 1-0 | ||
C | 18-11-2023 10:00 | Nieuw Woensel MO13-1 | FC Tilburg MO13-1 | 104962 | 0-7 | ||
C | 18-11-2023 10:00 | SCG'18 MO13-1 | Bladella MO13-1 | 104973 | 1-3 | ||
C | 18-11-2023 10:00 | Marvilde MO13-1 | VOAB MO13-1 | 104958 | 0-3 | ||
C | 11-11-2023 11:15 | FC Tilburg MO13-1 | SCG'18 MO13-1 | 104937 | 1-3 | ||
C | 11-11-2023 09:45 | Zwaluw VFC MO13-1 | Marvilde MO13-1 | 104948 | 2-4 | ||
C | 04-11-2023 10:00 | SCG'18 MO13-1 | VOAB MO13-1 | 104925 | 2-4 | ||
C | 04-11-2023 10:00 | Nieuw Woensel MO13-1 | Zwaluw VFC MO13-1 | 104914 | 3-2 | ||
C | 04-11-2023 11:00 | Bladella MO13-1 | FC Tilburg MO13-1 | 104926 | 3-2 | ||
C | 28-10-2023 11:30 | VOAB MO13-1 | Bladella MO13-1 | 104896 | 4-0 | ||
C | 28-10-2023 10:00 | Marvilde MO13-1 | Nieuw Woensel MO13-1 | 104910 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 11:30 | Zwaluw VFC MO13-1 | SCG'18 MO13-1 | 104903 | 1-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 07-10-2023 11:15 | Baardwijk MO13-1 | SVO RDM MO13-2 | 22851 | 8-0 | ||
C | 07-10-2023 11:00 | Bladella MO13-1 | WSC MO13-1 (9-tal) | 76536 | 6-0 | ||
C | 07-10-2023 09:30 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 (9-tal) | FC Tilburg MO13-2 | 22835 | 5-0 | ||
C | 07-10-2023 08:45 | VOAB MO13-2 | Nieuwkuijk MO13-1 | 85504 | 5-0 | ||
C | 30-09-2023 10:00 | WSC MO13-1 (9-tal) | Baardwijk MO13-1 | 22566 | 1-4 | ||
C | 30-09-2023 11:00 | Bladella MO13-1 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 (9-tal) | 76535 | 2-1 | ||
C | 30-09-2023 12:00 | SVO RDM MO13-2 | VOAB MO13-2 | 22613 | 1-2 | ||
C | 30-09-2023 13:15 | Nieuwkuijk MO13-1 | FC Tilburg MO13-2 | 85503 | 1-4 | ||
C | 23-09-2023 08:45 | VOAB MO13-2 | Bladella MO13-1 | 76534 | 0-8 | ||
C | 23-09-2023 09:30 | FC Tilburg MO13-2 | SVO RDM MO13-2 | 22698 | 2-1 | ||
C | 23-09-2023 09:30 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 (9-tal) | WSC MO13-1 (9-tal) | 22652 | 6-1 | ||
C | 23-09-2023 11:15 | Baardwijk MO13-1 | Helvoirt MO13-1 | 22668 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 11:15 | Baardwijk MO13-1 | Nieuwkuijk MO13-1 | 85502 | 1-0 | ||
C | 16-09-2023 10:00 | Nieuwkuijk MO13-1 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 (9-tal) | 85501 | 2-8 | ||
C | 16-09-2023 12:00 | SVO RDM MO13-2 | Bladella MO13-1 | 76533 | 0-4 | ||
C | 16-09-2023 11:30 | Helvoirt MO13-1 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 (9-tal) | 22739 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 09:30 | WSC MO13-1 (9-tal) | VOAB MO13-2 | 22772 | 3-0 | ||
C | 16-09-2023 09:30 | FC Tilburg MO13-2 | Baardwijk MO13-1 | 22720 | 0-2 | ||
C | 09-09-2023 11:00 | ELI MO13-1 (9-tal) | Rhode/VSB MO13-2 (9-tal) | 23040 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 10:15 | RPC MO13-1 (9-tal) | FC Eindhoven AV MO13-1 (9-tal) | 23025 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 10:00 | Wilhelmina Boys MO13-1 (9-tal) | SV De Braak MO13-2 (9-tal) | 23050 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 08:30 | WSC MO13-1 (9-tal) | Nieuwkuijk MO13-1 | 85500 | 0-3 | ||
C | 09-09-2023 10:30 | ASV '33 MO13-1 (9-tal) | Bladella MO13-1 (9-tal) | 23001 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 08:45 | VOAB MO13-2 | Baardwijk MO13-1 | 22992 | 2-2 | ||
C | 09-09-2023 10:00 | WSC MO13-1 | Helvoirt MO13-1 | 23021 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 12:00 | SVO RDM MO13-2 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 (9-tal) | 23068 | 3-12 | ||
C | 09-09-2023 11:00 | Bladella MO13-1 | FC Tilburg MO13-2 | 76532 | 6-0 | ||
C | 02-09-2023 10:15 | FC Eindhoven AV MO13-1 (9-tal) | Wilhelmina Boys MO13-1 (9-tal) | 23147 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 11:00 | Bladella MO13-1 (9-tal) | ELI MO13-1 (9-tal) | 23096 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 10:30 | Rhode/VSB MO13-2 (9-tal) | RPC MO13-1 (9-tal) | 23128 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:30 | FC Tilburg MO13-2 | WSC MO13-1 | 23131 | 0-11 | ||
C | 02-09-2023 09:30 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 (9-tal) | VOAB MO13-2 | 23084 | 4-0 | ||
C | 02-09-2023 11:30 | Nieuwkuijk MO13-1 | SVO RDM MO13-2 | 85499 | 5-3 | ||
C | 02-09-2023 11:15 | Baardwijk MO13-1 | Bladella MO13-1 | 76531 | 0-1 | ||
C | 02-09-2023 11:30 | Helvoirt MO13-1 | SVO RDM MO13-2 | 23149 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 10:00 | SV De Braak MO13-2 (9-tal) | ASV '33 MO13-1 (9-tal) | 23091 | 0-0 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella MO13-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Blauw Geel'38/JUMBO MO13-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | SV De Braak MO13-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | ELI MO13-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | ST FC Maasgouw/MBC'13 MO13-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VOAB MO13-1 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 29 | 14 | 15 | 0 |
2 | FC Tilburg MO13-1 | 9 | 7 | 0 | 2 | 21 | 39 | 19 | 20 | 0 |
3 | Bladella MO13-1 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 27 | 21 | 6 | 0 |
4 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 20 | 18 | 2 | 0 |
5 | Gilze MO13-1 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 23 | 39 | -16 | 0 |
6 | Marvilde MO13-1 | 10 | 1 | 3 | 6 | 6 | 10 | 21 | -11 | 0 |
7 | Zwaluw VFC MO13-1 | 10 | 1 | 2 | 7 | 5 | 14 | 30 | -16 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VOAB MO13-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 15 | 16 | 4 | 12 | 0 |
2 | Bladella MO13-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 11 | 9 | 2 | 0 |
3 | SCG'18 MO13-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 11 | 9 | 2 | 0 |
4 | FC Tilburg MO13-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 15 | 12 | 3 | 0 |
5 | Marvilde MO13-1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 6 | 11 | -5 | 0 |
6 | Nieuw Woensel MO13-1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 4 | 13 | -9 | 0 |
7 | Zwaluw VFC MO13-1 | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | 8 | 13 | -5 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella MO13-1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 27 | 1 | 26 | 0 |
2 | VV Trinitas Oisterwijk MO13-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 36 | 8 | 28 | 0 |
3 | Baardwijk MO13-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 17 | 4 | 13 | 0 |
4 | VOAB MO13-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 9 | 18 | -9 | 0 |
5 | WSC MO13-1 (9-tal) | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 16 | 19 | -3 | 0 |
6 | Nieuwkuijk MO13-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 11 | 21 | -10 | 0 |
7 | FC Tilburg MO13-2 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 6 | 26 | -20 | 0 |
8 | SVO RDM MO13-2 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 8 | 33 | -25 | 0 |