314 MO20 (3e fase)
Bladella MO20-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Serinda Baas | |||||||
Lieke Boertien | |||||||
Britt de Bruijn | |||||||
Merel Coppens | |||||||
Femm van Empel | |||||||
Hanna Fiers | |||||||
Silke Fiers | |||||||
Tess Hakkens | |||||||
Ise van der Heijden | |||||||
Jessie Heuveling | |||||||
Amber Hoeks | |||||||
Djo Jansen | |||||||
Nina Kraaijvanger | |||||||
Julie Mollen | |||||||
Lieke Oostdijk | |||||||
Guusje Pijnenburg | |||||||
Monique van Steensel | |||||||
Carly van Steensel | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Harold van Empel | Leider / Trainer | ||||||
Jos Heuveling | Leider / Trainer | ||||||
Ruud Pijnenburg | Leider / Trainer |
Programma
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Accommodatie | Vertrektijd | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-05-2024 14:45 | Bergeijk MO20-1 | Bladella MO20-1 | 159488 | Sportpark De Bergerheide | 13:55 | ||
C | 25-05-2024 15:00 | Bladella MO20-1 | Sparta'25 MO20-1 | B. (Bram) van de Ven | 159517 | Sportpark De Smagtenbocht | 14:30 | |
C | 30-05-2024 19:30 | Bladella MO20-1 | SBC MO20-1 | 159286 | Sportpark De Smagtenbocht | 19:00 |
Uitslagen
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 13:00 | SV Someren MO20-1 | Sparta'25 MO20-1 | 159672 | 9-2 | ||
C | 11-05-2024 13:00 | Nieuw Woensel MO20-1 | RKHSV MO20-1 | 159729 | 2-0 | ||
C | 04-05-2024 14:30 | SV Someren MO20-1 | Bergeijk MO20-1 | 159758 | 5-0 | ||
C | 04-05-2024 15:15 | SBC MO20-1 | Bladella MO20-1 | 159698 | 5-4 | ||
C | 23-04-2024 20:00 | SV Someren MO20-1 | SBC MO20-1 | 159641 | 4-0 | ||
C | 20-04-2024 13:30 | RKHSV MO20-1 | Bergeijk MO20-1 | 159451 | 4-0 | ||
C | 20-04-2024 13:00 | Nieuw Woensel MO20-1 | Sparta'25 MO20-1 | 159609 | 1-1 | ||
C | 16-04-2024 20:00 | Bergeijk MO20-1 | SV Someren MO20-1 | 159368 | 0-7 | ||
C | 13-04-2024 13:00 | Bladella MO20-1 | Nieuw Woensel MO20-1 | 159773 | 2-1 | ||
C | 13-04-2024 13:15 | Sparta'25 MO20-1 | RKHSV MO20-1 | 159313 | 2-2 | ||
C | 11-04-2024 19:30 | Bergeijk MO20-1 | Sparta'25 MO20-1 | 159830 | 1-2 | ||
C | 09-04-2024 20:30 | RKHSV MO20-1 | Bladella MO20-1 | 159632 | 4-2 | ||
C | 06-04-2024 13:00 | Nieuw Woensel MO20-1 | Bergeijk MO20-1 | 159794 | 1-0 | ||
C | 06-04-2024 13:15 | Sparta'25 MO20-1 | SBC MO20-1 | 159748 | 3-3 | ||
C | 30-03-2024 15:15 | SBC MO20-1 | Nieuw Woensel MO20-1 | 159326 | 2-1 | ||
C | 30-03-2024 15:00 | SV Someren MO20-1 | RKHSV MO20-1 | 159735 | 1-0 | ||
C | 28-03-2024 19:30 | Sparta'25 MO20-1 | Bergeijk MO20-1 | 159685 | 3-1 | ||
C | 23-03-2024 13:15 | SBC MO20-1 | RKHSV MO20-1 | 159596 | 3-3 | ||
C | 23-03-2024 15:00 | Bladella MO20-1 | SV Someren MO20-1 | 159671 | 1-15 | ||
C | 16-03-2024 15:00 | RKHSV MO20-1 | Sparta'25 MO20-1 | 159474 | 3-1 | ||
C | 16-03-2024 13:00 | Nieuw Woensel MO20-1 | Bladella MO20-1 | 159364 | 4-4 | ||
C | 09-03-2024 15:15 | SBC MO20-1 | SV Someren MO20-1 | 159323 | 3-1 | ||
C | 09-03-2024 14:45 | Bergeijk MO20-1 | RKHSV MO20-1 | 159447 | 2-1 | ||
C | 09-03-2024 13:15 | Sparta'25 MO20-1 | Nieuw Woensel MO20-1 | 159296 | 1-1 | ||
C | 05-03-2024 20:00 | SV Someren MO20-1 | Bladella MO20-1 | 159764 | 5-3 | ||
C | 24-02-2024 14:45 | Bergeijk MO20-1 | Nieuw Woensel MO20-1 | 159415 | 3-2 | ||
C | 24-02-2024 15:00 | Bladella MO20-1 | RKHSV MO20-1 | 159750 | 2-9 | ||
C | 24-02-2024 15:15 | SBC MO20-1 | Sparta'25 MO20-1 | 159565 | 3-3 | ||
C | 17-02-2024 11:45 | RKHSV MO20-1 | Nieuw Woensel MO20-1 | 159551 | 1-0 | ||
C | 17-02-2024 13:15 | Sparta'25 MO20-1 | SV Someren MO20-1 | 159385 | 1-2 | ||
C | 03-02-2024 14:45 | Bergeijk MO20-1 | SBC MO20-1 | 159357 | 0-3 | ||
C | 03-02-2024 13:15 | Sparta'25 MO20-1 | Bladella MO20-1 | 159458 | 4-2 | ||
C | 03-02-2024 13:00 | Nieuw Woensel MO20-1 | SV Someren MO20-1 | 159810 | 0-2 | ||
C | 27-01-2024 15:00 | Bladella MO20-1 | Bergeijk MO20-1 | 159646 | 3-4 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 13:30 | Rhode/VSB MO20-1 | Wilhelmina Boys MO20-1 | 103136 | 0-1 | ||
C | 16-12-2023 15:00 | Bladella MO20-1 | VOW MO20-1 | 103208 | 8-2 | ||
C | 16-12-2023 13:30 | Irene MO20-1 | SVO RDM MO20-1 | 103197 | 2-1 | ||
C | 09-12-2023 13:30 | Irene MO20-1 | Rhode/VSB MO20-1 | 103333 | 2-1 | ||
C | 09-12-2023 13:15 | Sparta'25 MO20-1 | Bergeijk MO20-1 | 103359 | 1-2 | ||
C | 09-12-2023 12:00 | SVO RDM MO20-1 | VOW MO20-1 | 103339 | 7-2 | ||
C | 09-12-2023 14:45 | Wilhelmina Boys MO20-1 | Bladella MO20-1 | 103350 | 0-8 | ||
C | 02-12-2023 11:45 | Rhode/VSB MO20-1 | Sparta'25 MO20-1 | 103297 | 2-7 | ||
C | 02-12-2023 15:00 | Bladella MO20-1 | Irene MO20-1 | 103299 | 9-0 | ||
C | 02-12-2023 14:45 | Bergeijk MO20-1 | SVO RDM MO20-1 | 103317 | 5-1 | ||
C | 02-12-2023 14:30 | VOW MO20-1 | Wilhelmina Boys MO20-1 | 103312 | 0-0 | ||
C | 28-11-2023 19:00 | Irene MO20-1 | Sparta '25 MO20-1 (9-tal) | 103128 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 14:45 | Wilhelmina Boys MO20-1 | Bergeijk MO20-1 | 103289 | 2-3 | ||
C | 25-11-2023 15:30 | Rhode/VSB MO20-1 | Bladella MO20-1 | 103274 | 4-6 | ||
C | 25-11-2023 13:30 | Irene MO20-1 | VOW MO20-1 | 103265 | 3-1 | ||
C | 25-11-2023 12:00 | SVO RDM MO20-1 | Sparta '25 MO20-1 (9-tal) | 103279 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 14:45 | Bergeijk MO20-1 | Irene MO20-1 | 103233 | 2-0 | ||
C | 18-11-2023 13:15 | Sparta '25 MO20-1 (9-tal) | Bladella MO20-1 | 103257 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 14:30 | VOW MO20-1 | Rhode/VSB MO20-1 | 103228 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 12:00 | SVO RDM MO20-1 | Wilhelmina Boys MO20-1 | 103246 | 2-1 | ||
C | 13-11-2023 19:30 | Rhode/VSB MO20-1 | Bergeijk MO20-1 | 103206 | 0-9 | ||
C | 11-11-2023 14:45 | Wilhelmina Boys MO20-1 | Sparta '25 MO20-1 (9-tal) | 103222 | 3-2 | ||
C | 04-11-2023 14:45 | Wilhelmina Boys MO20-1 | Irene MO20-1 | 103180 | 2-2 | ||
C | 04-11-2023 14:45 | Bergeijk MO20-1 | Bladella MO20-1 | 103156 | 1-3 | ||
C | 04-11-2023 12:00 | SVO RDM MO20-1 | Rhode/VSB MO20-1 | 103169 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 15:00 | Sparta '25 MO20-1 (9-tal) | VOW MO20-1 | 103189 | 4-1 | ||
C | 28-10-2023 15:00 | Bladella MO20-1 | SVO RDM MO20-1 | 103138 | 3-1 | ||
C | 28-10-2023 14:30 | VOW MO20-1 | Bergeijk MO20-1 | 103151 | 2-5 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-10-2023 14:45 | Bergeijk MO20-1 | Rhode/VSB MO20-1 | 24855 | 0-0 | ||
C | 10-10-2023 19:30 | Bruheze MO20-1 | Bergeijk MO20-1 | 24920 | 2-1 | ||
C | 07-10-2023 15:30 | Rhode/VSB MO20-1 | FC Eindhoven AV MO20-1 | 24988 | 1-7 | ||
C | 07-10-2023 15:00 | Bladella MO20-1 | Bruheze MO20-1 | 24990 | 4-3 | ||
C | 07-10-2023 13:00 | Nieuw Woensel MO20-1 | Wilhelmina Boys MO20-1 | 25019 | 11-0 | ||
C | 07-10-2023 12:00 | SVO RDM MO20-1 | Bergeijk MO20-1 | 25008 | 1-5 | ||
C | 04-10-2023 20:00 | Wilhelmina Boys MO20-1 | SVO RDM MO20-1 | 24835 | 1-3 | ||
C | 30-09-2023 13:00 | Nieuw Woensel MO20-1 | Bladella MO20-1 | 24844 | 6-1 | ||
C | 30-09-2023 13:45 | FC Eindhoven AV MO20-1 | Bruheze MO20-1 | 24819 | 2-1 | ||
C | 25-09-2023 19:30 | Bergeijk MO20-1 | Nieuw Woensel MO20-1 | 24962 | 0-5 | ||
C | 23-09-2023 15:30 | Rhode/VSB MO20-1 | Nieuw Woensel MO20-1 | 24880 | 0-7 | ||
C | 23-09-2023 15:00 | Bladella MO20-1 | Wilhelmina Boys MO20-1 | 24882 | 7-0 | ||
C | 23-09-2023 12:00 | SVO RDM MO20-1 | FC Eindhoven AV MO20-1 | 24901 | 2-5 | ||
C | 16-09-2023 15:15 | Bruheze MO20-1 | SVO RDM MO20-1 | 24933 | 0-2 | ||
C | 16-09-2023 14:45 | Wilhelmina Boys MO20-1 | Rhode/VSB MO20-1 | 24956 | 6-1 | ||
C | 16-09-2023 14:00 | FC Eindhoven AV MO20-1 | Bladella MO20-1 | 24941 | 4-1 | ||
C | 09-09-2023 13:00 | Nieuw Woensel MO20-1 | Bruheze MO20-1 | 25114 | 3-1 | ||
C | 09-09-2023 14:45 | Bergeijk MO20-1 | Bladella MO20-1 | 25124 | 2-8 | ||
C | 09-09-2023 14:45 | Wilhelmina Boys MO20-1 | FC Eindhoven AV MO20-1 | 25105 | 2-2 | ||
C | 09-09-2023 15:30 | Rhode/VSB MO20-1 | SVO RDM MO20-1 | 25096 | 1-5 | ||
C | 02-09-2023 15:15 | Bruheze MO20-1 | Wilhelmina Boys MO20-1 | 25176 | 3-1 | ||
C | 02-09-2023 15:00 | Bladella MO20-1 | Rhode/VSB MO20-1 | 25139 | 10-1 | ||
C | 02-09-2023 13:45 | FC Eindhoven AV MO20-1 | Bergeijk MO20-1 | 25184 | 3-2 | ||
C | 02-09-2023 12:00 | SVO RDM MO20-1 | Nieuw Woensel MO20-1 | 25157 | 1-4 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SV Someren MO20-1 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 51 | 10 | 41 | 0 |
2 | RKHSV MO20-1 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 27 | 15 | 12 | 0 |
3 | SBC MO20-1 | 8 | 4 | 3 | 1 | 15 | 22 | 19 | 3 | 0 |
4 | Sparta'25 MO20-1 | 11 | 3 | 5 | 3 | 14 | 23 | 28 | -5 | 0 |
5 | Nieuw Woensel MO20-1 | 10 | 2 | 3 | 5 | 9 | 13 | 16 | -3 | 0 |
6 | Bergeijk MO20-1 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 11 | 31 | -20 | 0 |
7 | Bladella MO20-1 | 9 | 1 | 1 | 7 | 4 | 23 | 51 | -28 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella MO20-1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 37 | 8 | 29 | 0 |
2 | Bergeijk MO20-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 25 | 8 | 17 | 0 |
3 | Irene MO20-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 9 | 16 | -7 | 0 |
4 | Wilhelmina Boys MO20-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 9 | 17 | -8 | 0 |
5 | Sparta'25 MO20-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 13 | 6 | 7 | 0 |
6 | SVO RDM MO20-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 12 | 13 | -1 | 0 |
7 | Rhode/VSB MO20-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 7 | 25 | -18 | 0 |
8 | VOW MO20-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 8 | 27 | -19 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nieuw Woensel MO20-1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 36 | 3 | 33 | 0 |
2 | FC Eindhoven AV MO20-1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 23 | 9 | 14 | 0 |
3 | Bladella MO20-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 31 | 16 | 15 | 0 |
4 | SVO RDM MO20-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 14 | 16 | -2 | 0 |
5 | Bruheze MO20-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 10 | 13 | -3 | 0 |
6 | Wilhelmina Boys MO20-1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 10 | 27 | -17 | 0 |
7 | Bergeijk MO20-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 10 | 19 | -9 | 0 |
8 | Rhode/VSB MO20-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 4 | 35 | -31 | 0 |