Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde
Bladella 1
Vormt selectie met: Bladella 2
Teamleden
Spelers | |||||||
Jesse Duijvelaar | Keeper | ||||||
Lars van de Put | Keeper | ||||||
Robin Brekelmans | |||||||
Xam Cales | |||||||
Lars Cosijns | |||||||
Luc Dierckx | |||||||
Jesper van Erkel | |||||||
Jorn van Erkel | |||||||
Pim van Erp | |||||||
Broos Hendriks | |||||||
Joris Hermans | |||||||
Tom Hermans | |||||||
Giel van Hoof | |||||||
Niek Janssen | |||||||
Jorn Kox | |||||||
They Lauwers | |||||||
Roel Lavrijsen | |||||||
Huib Liebregts | |||||||
Kelvin van Lierop | |||||||
Jens Maas | |||||||
Rick Meijer | |||||||
Noud Oostdijk | |||||||
Joep van Sambeeck | |||||||
Zem van Sambeeck | |||||||
Rob Schilders | |||||||
Yoran Schinkel | |||||||
Stan Vinken | |||||||
Cas Vosters | |||||||
Douwe de Vries | |||||||
Stijn Wouters | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
John Daniels | Leider | ||||||
Eric Viscaal | Trainer | ||||||
Robert Van Oosterwijk | Keeperstrainer | ||||||
Rob van Brakel | Fysiotherapeut | ||||||
Kees Koolen | Ass. scheidsrechter | ||||||
Peter Cosijns | Assistent-trainer |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 23-10-2022 14:30 | Best Vooruit 1 | Bladella 1 | 84653 | 2-1 | ||
B | 18-09-2022 14:30 | Bladella 1 | Netersel 1 | 810 | 9-0 | ||
B | 18-09-2022 14:30 | SDO'39 1 | Viola 1 | 815 | 0-2 | ||
B | 11-09-2022 14:30 | Viola 1 | Netersel 1 | 762 | 3-0 | ||
B | 10-09-2022 17:00 | SDO'39 1 | Bladella 1 | 830 | 0-8 | ||
B | 04-09-2022 14:30 | Bladella 1 | Viola 1 | 621 | 5-0 | ||
B | 04-09-2022 14:30 | Netersel 1 | SDO'39 1 | 837 | 0-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 29-05-2023 14:30 | Beerse Boys 1 | DBS 1 | 11769 | 3-1 | ||
C | 29-05-2023 14:30 | Gestel 1 | Bladella 1 | 12165 | 2-0 | ||
C | 29-05-2023 14:30 | Dommelen 1 | PSV 1 | 12140 | 3-2 | ||
C | 29-05-2023 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | SV Unitas'59 1 | 11985 | 3-1 | ||
C | 29-05-2023 14:30 | Braakhuizen 1 | RKVVO 1 | 11743 | 1-1 | ||
C | 29-05-2023 14:30 | Hapert 1 | Acht 1 | 12189 | 1-4 | ||
C | 29-05-2023 14:30 | Reusel Sport/CoTrans 1 | Bergeijk 1 | 11756 | 5-2 | ||
C | 21-05-2023 14:30 | RKVVO 1 | Wilhelmina Boys 1 | 11832 | 2-1 | ||
C | 21-05-2023 14:30 | Acht 1 | Beerse Boys 1 | 11794 | 0-1 | ||
C | 21-05-2023 14:30 | Bladella 1 | Braakhuizen 1 | 11719 | 3-0 | ||
C | 21-05-2023 14:30 | SV Unitas'59 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 12010 | 1-1 | ||
C | 21-05-2023 14:30 | PSV 1 | Hapert 1 | 12202 | 2-0 | ||
C | 21-05-2023 14:30 | DBS 1 | Gestel 1 | 11867 | 6-5 | ||
C | 21-05-2023 14:30 | Bergeijk 1 | Dommelen 1 | 11819 | 1-1 | ||
C | 14-05-2023 14:30 | Reusel Sport/CoTrans 1 | Wilhelmina Boys 1 | 11755 | 2-1 | ||
C | 14-05-2023 14:30 | RKVVO 1 | Bladella 1 | 11831 | 0-3 | ||
C | 14-05-2023 14:30 | Beerse Boys 1 | PSV 1 | 11768 | 2-5 | ||
C | 14-05-2023 14:30 | Braakhuizen 1 | DBS 1 | 11742 | 0-3 | ||
C | 14-05-2023 14:30 | Gestel 1 | Acht 1 | 12164 | 1-1 | ||
C | 14-05-2023 14:30 | Dommelen 1 | SV Unitas'59 1 | 12139 | 0-1 | ||
C | 14-05-2023 14:30 | Hapert 1 | Bergeijk 1 | 12188 | 1-4 | ||
C | 30-04-2023 14:30 | Acht 1 | Braakhuizen 1 | 11793 | 2-4 | ||
C | 30-04-2023 14:30 | Bergeijk 1 | Beerse Boys 1 | 11818 | 2-3 | ||
C | 30-04-2023 14:30 | Reusel Sport/CoTrans 1 | RKVVO 1 | 11754 | 3-0 | ||
C | 30-04-2023 14:30 | SV Unitas'59 1 | Hapert 1 | 12009 | 3-0 | ||
C | 30-04-2023 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | Dommelen 1 | 11984 | 4-2 | ||
C | 30-04-2023 14:30 | DBS 1 | Bladella 1 | 11866 | 1-1 | ||
C | 25-04-2023 20:00 | PSV 1 | Gestel 1 | 12201 | 1-2 | ||
C | 23-04-2023 14:30 | Beerse Boys 1 | SV Unitas'59 1 | 11767 | 2-2 | ||
C | 23-04-2023 14:30 | Bladella 1 | Acht 1 | 11718 | 0-0 | ||
C | 23-04-2023 14:30 | Gestel 1 | Bergeijk 1 | 12163 | 5-4 | ||
C | 23-04-2023 14:30 | Hapert 1 | Wilhelmina Boys 1 | 12187 | 3-1 | ||
C | 23-04-2023 14:30 | Dommelen 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 12138 | 1-3 | ||
C | 22-04-2023 20:00 | RKVVO 1 | DBS 1 | 11830 | 1-0 | ||
C | 20-04-2023 20:00 | Braakhuizen 1 | PSV 1 | 11741 | 0-1 | ||
C | 16-04-2023 14:30 | Reusel Sport/CoTrans 1 | Hapert 1 | 11753 | 1-2 | ||
C | 16-04-2023 14:30 | Acht 1 | DBS 1 | 11792 | 3-3 | ||
C | 16-04-2023 14:30 | Bergeijk 1 | Braakhuizen 1 | 11817 | 1-1 | ||
C | 16-04-2023 14:30 | SV Unitas'59 1 | Gestel 1 | 12008 | 5-2 | ||
C | 16-04-2023 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | Beerse Boys 1 | 11983 | 0-0 | ||
C | 16-04-2023 14:30 | PSV 1 | Bladella 1 | 12200 | 4-2 | ||
C | 16-04-2023 14:30 | Dommelen 1 | RKVVO 1 | 12137 | 0-2 | ||
C | 10-04-2023 14:30 | Reusel Sport/CoTrans 1 | Gestel 1 | 11752 | 5-2 | ||
C | 02-04-2023 14:30 | Beerse Boys 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 11766 | 0-1 | ||
C | 02-04-2023 14:30 | RKVVO 1 | Acht 1 | 11829 | 1-1 | ||
C | 02-04-2023 14:30 | Bladella 1 | Bergeijk 1 | 11717 | 5-1 | ||
C | 02-04-2023 14:30 | Gestel 1 | Wilhelmina Boys 1 | 12162 | 0-1 | ||
C | 02-04-2023 14:30 | Braakhuizen 1 | SV Unitas'59 1 | 11740 | 4-1 | ||
C | 02-04-2023 14:30 | Hapert 1 | Dommelen 1 | 12186 | 1-4 | ||
C | 02-04-2023 12:00 | DBS 1 | PSV 1 | 11865 | 4-1 | ||
C | 26-03-2023 14:30 | Bergeijk 1 | DBS 1 | 11816 | 5-2 | ||
C | 26-03-2023 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | Braakhuizen 1 | 11982 | 3-1 | ||
C | 26-03-2023 14:30 | SV Unitas'59 1 | Bladella 1 | 12007 | 0-7 | ||
C | 26-03-2023 14:30 | Dommelen 1 | Beerse Boys 1 | 12136 | 2-4 | ||
C | 26-03-2023 14:30 | Hapert 1 | RKVVO 1 | 12185 | 4-2 | ||
C | 26-03-2023 14:30 | PSV 1 | Acht 1 | 12199 | 0-1 | ||
C | 23-03-2023 20:00 | SV Unitas'59 1 | Acht 1 | 237899 | 4-2 | ||
C | 19-03-2023 14:30 | Acht 1 | Bergeijk 1 | 11791 | 1-1 | ||
C | 19-03-2023 14:30 | RKVVO 1 | PSV 1 | 11828 | 3-3 | ||
C | 19-03-2023 14:30 | Bladella 1 | Wilhelmina Boys 1 | 11716 | 1-2 | ||
C | 19-03-2023 14:30 | Beerse Boys 1 | Hapert 1 | 11765 | 5-1 | ||
C | 19-03-2023 14:30 | Gestel 1 | Dommelen 1 | 12161 | 4-4 | ||
C | 19-03-2023 14:30 | Braakhuizen 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 11739 | 0-2 | ||
C | 19-03-2023 14:30 | DBS 1 | SV Unitas'59 1 | 11864 | 3-1 | ||
C | 12-03-2023 14:30 | Beerse Boys 1 | RKVVO 1 | 11764 | 3-2 | ||
C | 12-03-2023 14:30 | Reusel Sport/CoTrans 1 | Bladella 1 | 11751 | 0-1 | ||
C | 12-03-2023 14:00 | Bergeijk 1 | PSV 1 | 11815 | 4-2 | ||
C | 12-03-2023 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | DBS 1 | 11981 | 2-1 | ||
C | 12-03-2023 14:30 | SV Unitas'59 1 | Acht 1 | 12006 | 0-0 | ||
C | 12-03-2023 14:30 | Hapert 1 | Gestel 1 | 12184 | 0-2 | ||
C | 12-03-2023 14:30 | Dommelen 1 | Braakhuizen 1 | 12135 | 0-2 | ||
C | 05-03-2023 12:30 | PSV 1 | SV Unitas'59 1 | 12198 | 4-0 | ||
C | 05-03-2023 14:30 | Acht 1 | Wilhelmina Boys 1 | 11790 | 2-2 | ||
C | 05-03-2023 14:30 | RKVVO 1 | Bergeijk 1 | 11827 | 3-4 | ||
C | 05-03-2023 14:30 | Bladella 1 | Dommelen 1 | 11715 | 4-0 | ||
C | 05-03-2023 14:30 | Gestel 1 | Beerse Boys 1 | 12160 | 2-1 | ||
C | 05-03-2023 14:30 | Braakhuizen 1 | Hapert 1 | 11738 | 4-0 | ||
C | 05-03-2023 14:30 | DBS 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 11863 | 1-2 | ||
C | 26-02-2023 14:30 | DBS 1 | Beerse Boys 1 | 11861 | 2-0 | ||
C | 26-02-2023 14:00 | PSV 1 | Dommelen 1 | 12196 | 5-1 | ||
C | 26-02-2023 14:30 | SV Unitas'59 1 | Wilhelmina Boys 1 | 12004 | 2-3 | ||
C | 26-02-2023 14:30 | Bladella 1 | Gestel 1 | 11713 | 1-1 | ||
C | 26-02-2023 14:30 | Bergeijk 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 11813 | 2-6 | ||
C | 26-02-2023 14:30 | RKVVO 1 | Braakhuizen 1 | 11825 | 2-3 | ||
C | 26-02-2023 14:30 | Acht 1 | Hapert 1 | 11788 | 1-1 | ||
C | 12-02-2023 14:30 | Beerse Boys 1 | Braakhuizen 1 | 11763 | 1-3 | ||
C | 12-02-2023 14:30 | Reusel Sport/CoTrans 1 | Acht 1 | 11750 | 3-0 | ||
C | 12-02-2023 14:30 | SV Unitas'59 1 | Bergeijk 1 | 12005 | 5-4 | ||
C | 12-02-2023 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | PSV 1 | 11980 | 3-0 | ||
C | 12-02-2023 14:30 | Gestel 1 | RKVVO 1 | 12159 | 5-3 | ||
C | 12-02-2023 14:30 | Dommelen 1 | DBS 1 | 12134 | 1-2 | ||
C | 12-02-2023 14:30 | Hapert 1 | Bladella 1 | 12183 | 0-0 | ||
C | 05-02-2023 14:30 | Braakhuizen 1 | Gestel 1 | 11737 | 1-1 | ||
C | 05-02-2023 14:30 | DBS 1 | Hapert 1 | 11862 | 4-0 | ||
C | 05-02-2023 14:30 | PSV 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 12197 | 2-2 | ||
C | 05-02-2023 14:30 | Bladella 1 | Beerse Boys 1 | 11714 | 2-1 | ||
C | 05-02-2023 14:30 | RKVVO 1 | SV Unitas'59 1 | 11826 | 6-1 | ||
C | 05-02-2023 14:30 | Bergeijk 1 | Wilhelmina Boys 1 | 11814 | 1-1 | ||
C | 05-02-2023 14:30 | Acht 1 | Dommelen 1 | 11789 | 4-3 | ||
C | 29-01-2023 14:30 | Reusel Sport/CoTrans 1 | SV Unitas'59 1 | 11749 | 2-0 | ||
C | 29-01-2023 14:30 | Beerse Boys 1 | Acht 1 | 11762 | 1-1 | ||
C | 29-01-2023 14:30 | Braakhuizen 1 | Bladella 1 | 11736 | 1-5 | ||
C | 29-01-2023 14:30 | Gestel 1 | DBS 1 | 12158 | 2-2 | ||
C | 29-01-2023 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | RKVVO 1 | 11979 | 1-2 | ||
C | 29-01-2023 14:30 | Dommelen 1 | Bergeijk 1 | 12133 | 4-1 | ||
C | 29-01-2023 14:30 | Hapert 1 | PSV 1 | 12182 | 2-3 | ||
C | 11-12-2022 14:00 | Acht 1 | Gestel 1 | 11787 | 2-1 | ||
C | 11-12-2022 14:00 | Bergeijk 1 | Hapert 1 | 11812 | 4-2 | ||
C | 11-12-2022 14:00 | Bladella 1 | RKVVO 1 | 11712 | 2-0 | ||
C | 11-12-2022 14:00 | SV Unitas'59 1 | Dommelen 1 | 12003 | 4-0 | ||
C | 11-12-2022 14:00 | Wilhelmina Boys 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 11978 | 2-2 | ||
C | 11-12-2022 14:00 | PSV 1 | Beerse Boys 1 | 12195 | 1-3 | ||
C | 11-12-2022 14:00 | DBS 1 | Braakhuizen 1 | 11860 | 2-4 | ||
C | 04-12-2022 14:00 | Beerse Boys 1 | Bergeijk 1 | 11761 | 4-0 | ||
C | 04-12-2022 14:00 | RKVVO 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 11824 | 1-0 | ||
C | 04-12-2022 14:00 | Bladella 1 | DBS 1 | 11711 | 5-2 | ||
C | 04-12-2022 14:00 | Braakhuizen 1 | Acht 1 | 11735 | 1-3 | ||
C | 04-12-2022 14:00 | Gestel 1 | PSV 1 | 12157 | 3-2 | ||
C | 04-12-2022 14:30 | Dommelen 1 | Wilhelmina Boys 1 | 12132 | 0-5 | ||
C | 04-12-2022 14:00 | Hapert 1 | SV Unitas'59 1 | 12181 | 1-3 | ||
C | 27-11-2022 14:30 | Reusel Sport/CoTrans 1 | Dommelen 1 | 11748 | 4-0 | ||
C | 27-11-2022 14:30 | Bergeijk 1 | Gestel 1 | 11811 | 4-1 | ||
C | 27-11-2022 14:30 | Acht 1 | Bladella 1 | 11786 | 2-1 | ||
C | 27-11-2022 14:30 | SV Unitas'59 1 | Beerse Boys 1 | 12002 | 3-3 | ||
C | 27-11-2022 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | Hapert 1 | 11977 | 0-0 | ||
C | 27-11-2022 14:30 | PSV 1 | Braakhuizen 1 | 12194 | 2-7 | ||
C | 26-11-2022 20:00 | DBS 1 | RKVVO 1 | 11859 | 2-6 | ||
C | 20-11-2022 14:30 | Beerse Boys 1 | Wilhelmina Boys 1 | 11760 | 3-3 | ||
C | 20-11-2022 14:30 | RKVVO 1 | Dommelen 1 | 11823 | 3-5 | ||
C | 20-11-2022 14:30 | Bladella 1 | PSV 1 | 11710 | 4-1 | ||
C | 20-11-2022 14:30 | Gestel 1 | SV Unitas'59 1 | 12156 | 4-2 | ||
C | 20-11-2022 14:30 | Braakhuizen 1 | Bergeijk 1 | 11734 | 3-2 | ||
C | 20-11-2022 14:30 | Hapert 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 12180 | 0-1 | ||
C | 20-11-2022 14:30 | DBS 1 | Acht 1 | 11858 | 1-1 | ||
C | 13-11-2022 14:30 | Bergeijk 1 | Bladella 1 | 11810 | 3-6 | ||
C | 13-11-2022 14:30 | Reusel Sport/CoTrans 1 | Beerse Boys 1 | 11747 | 3-1 | ||
C | 13-11-2022 14:30 | Acht 1 | RKVVO 1 | 11785 | 2-5 | ||
C | 13-11-2022 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | Gestel 1 | 11976 | 0-0 | ||
C | 13-11-2022 14:30 | PSV 1 | DBS 1 | 12193 | 2-1 | ||
C | 13-11-2022 14:30 | SV Unitas'59 1 | Braakhuizen 1 | 12001 | 3-3 | ||
C | 13-11-2022 14:30 | Dommelen 1 | Hapert 1 | 12131 | 2-1 | ||
C | 06-11-2022 14:30 | Acht 1 | PSV 1 | 11784 | 4-1 | ||
C | 06-11-2022 14:30 | RKVVO 1 | Hapert 1 | 11822 | 5-1 | ||
C | 06-11-2022 14:30 | Beerse Boys 1 | Dommelen 1 | 11759 | 0-2 | ||
C | 06-11-2022 14:30 | Bladella 1 | SV Unitas'59 1 | 11709 | 6-1 | ||
C | 06-11-2022 14:30 | Gestel 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 12155 | 3-0 | ||
C | 06-11-2022 14:00 | Braakhuizen 1 | Wilhelmina Boys 1 | 11733 | 1-2 | ||
C | 06-11-2022 14:30 | DBS 1 | Bergeijk 1 | 11857 | 2-2 | ||
C | 30-10-2022 14:30 | Reusel Sport/CoTrans 1 | Braakhuizen 1 | 11746 | 4-0 | ||
C | 30-10-2022 14:30 | Bergeijk 1 | Acht 1 | 11809 | 2-4 | ||
C | 30-10-2022 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | Bladella 1 | 11975 | 1-3 | ||
C | 30-10-2022 14:30 | SV Unitas'59 1 | DBS 1 | 12000 | 2-2 | ||
C | 30-10-2022 14:30 | Dommelen 1 | Gestel 1 | 12130 | 1-3 | ||
C | 30-10-2022 14:30 | PSV 1 | RKVVO 1 | 12192 | 2-1 | ||
C | 30-10-2022 14:30 | Hapert 1 | Beerse Boys 1 | 12179 | 2-4 | ||
C | 16-10-2022 14:30 | DBS 1 | Wilhelmina Boys 1 | 11856 | 1-2 | ||
C | 16-10-2022 14:30 | Acht 1 | SV Unitas'59 1 | 11783 | 3-2 | ||
C | 16-10-2022 14:30 | RKVVO 1 | Beerse Boys 1 | 11821 | 1-1 | ||
C | 16-10-2022 14:30 | Bladella 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 11708 | 2-1 | ||
C | 16-10-2022 14:30 | Braakhuizen 1 | Dommelen 1 | 11732 | 4-3 | ||
C | 16-10-2022 14:30 | Gestel 1 | Hapert 1 | 12154 | 2-1 | ||
C | 16-10-2022 14:30 | PSV 1 | Bergeijk 1 | 12191 | 2-0 | ||
C | 09-10-2022 14:30 | Reusel Sport/CoTrans 1 | DBS 1 | 11745 | 3-0 | ||
C | 09-10-2022 14:30 | Beerse Boys 1 | Gestel 1 | 11758 | 1-0 | ||
C | 09-10-2022 14:30 | Bergeijk 1 | RKVVO 1 | 11808 | 5-3 | ||
C | 09-10-2022 14:30 | SV Unitas'59 1 | PSV 1 | 11999 | 5-2 | ||
C | 09-10-2022 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | Acht 1 | 11974 | 0-0 | ||
C | 09-10-2022 14:30 | Dommelen 1 | Bladella 1 | 12129 | 1-5 | ||
C | 09-10-2022 14:30 | Hapert 1 | Braakhuizen 1 | 12178 | 1-1 | ||
C | 02-10-2022 14:30 | Braakhuizen 1 | Beerse Boys 1 | 11731 | 0-1 | ||
C | 02-10-2022 14:30 | Acht 1 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 11782 | 2-1 | ||
C | 02-10-2022 14:30 | Bergeijk 1 | SV Unitas'59 1 | 11807 | 1-0 | ||
C | 02-10-2022 14:30 | RKVVO 1 | Gestel 1 | 11820 | 2-2 | ||
C | 02-10-2022 14:30 | Bladella 1 | Hapert 1 | 11707 | 1-1 | ||
C | 02-10-2022 14:30 | PSV 1 | Wilhelmina Boys 1 | 12190 | 1-1 | ||
C | 02-10-2022 14:30 | DBS 1 | Dommelen 1 | 11855 | 6-1 | ||
C | 25-09-2022 14:30 | Beerse Boys 1 | Bladella 1 | 11757 | 0-4 | ||
C | 25-09-2022 14:30 | SV Unitas'59 1 | RKVVO 1 | 11998 | 1-3 | ||
C | 25-09-2022 14:30 | Gestel 1 | Braakhuizen 1 | 12153 | 2-1 | ||
C | 25-09-2022 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | Bergeijk 1 | 11973 | 1-1 | ||
C | 25-09-2022 14:30 | Hapert 1 | DBS 1 | 12177 | 2-0 | ||
C | 25-09-2022 14:30 | Reusel Sport/CoTrans 1 | PSV 1 | 11744 | 4-1 | ||
C | 25-09-2022 14:30 | Dommelen 1 | Acht 1 | 12128 | 0-2 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Best Vooruit 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
2 | Bladella 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | -1 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella 1 | 26 | 17 | 5 | 4 | 56 | 74 | 26 | 48 | 0 |
2 | Reusel Sport/CoTrans 1 | 26 | 17 | 3 | 6 | 54 | 61 | 27 | 34 | 0 |
3 | Wilhelmina Boys 1 | 26 | 11 | 10 | 5 | 43 | 45 | 32 | 13 | 0 |
4 | Acht 1 | 26 | 11 | 10 | 5 | 43 | 48 | 41 | 7 | 0 |
5 | Gestel 1 | 26 | 12 | 7 | 7 | 43 | 57 | 51 | 6 | 0 |
6 | Beerse Boys 1 | 26 | 11 | 6 | 9 | 39 | 48 | 45 | 3 | 0 |
7 | RKVVO 1 | 26 | 10 | 5 | 11 | 35 | 60 | 56 | 4 | 0 |
8 | Braakhuizen 1 | 26 | 10 | 5 | 11 | 35 | 50 | 51 | -1 | 0 |
9 | PSV 1 | 26 | 10 | 3 | 13 | 33 | 52 | 62 | -10 | 0 |
10 | DBS 1 | 26 | 8 | 6 | 12 | 30 | 54 | 57 | -3 | 0 |
11 | Bergeijk 1 | 26 | 8 | 6 | 12 | 30 | 61 | 73 | -12 | 0 |
12 | SV Unitas'59 1 | 26 | 8 | 5 | 13 | 29 | 53 | 71 | -18 | 0 |
13 | Dommelen 1 | 26 | 6 | 2 | 18 | 20 | 41 | 77 | -36 | 0 |
14 | Hapert 1 | 26 | 4 | 5 | 17 | 17 | 28 | 63 | -35 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 20:00 - 21:30 | 3 | 4 | Keepers training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
dinsdag | 20:00 - 21:30 | 2 | 4 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 20:00 - 21:30 | 4 | 4 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|