0519 Mannen Zondag reserve
Bladella 8
Teamleden
Spelers | |||||||
Jimmy Roubos | Keeper | ||||||
Joery Adams | |||||||
Leon Ansems | |||||||
Harm van Beers | |||||||
Paul Blankers | |||||||
Pako van Gompel | |||||||
Thijs van Ham | |||||||
Bart Hoeks | |||||||
Erik Holleman | |||||||
Arie Lavrijsen | |||||||
Bram Louwers | |||||||
Mostafa Masri | |||||||
Michel Rovers | |||||||
John Seuntiens | |||||||
Yun Kong Soeng | |||||||
Mark Stoeldraaijers | |||||||
Geert Stoeldraaijers | |||||||
Jan Verhoeven | |||||||
Luuk Vosters | |||||||
Jorg Vroomen | |||||||
Roel Wijnen | |||||||
Willem Wijnen | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Daan Brands | Leider | ||||||
Arie Lavrijsen | Leider |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 29-11-2020 12:00 | UNA 9 | Woenselse Boys 10 | 95280 | 0-0 | ||
C | 29-11-2020 12:00 | Bladella 8 | Bergeijk 7 | 93954 | 0-0 | ||
C | 29-11-2020 10:30 | DBS 5 | Wilhelmina Boys 7 | 96605 | 0-0 | ||
C | 29-11-2020 10:00 | RKSV Heeze 11 | EFC 9 | 93328 | 0-0 | ||
C | 29-11-2020 10:00 | Hapert 4 | Rood Wit V 5 | 95815 | 0-0 | ||
C | 29-11-2020 10:00 | Hulsel 4 | DOSKO'32 4 | 94682 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 10:00 | Bergeijk 7 | RKSV Heeze 11 | 89528 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 10:00 | Rood Wit V 5 | Bladella 8 | 89583 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 10:00 | DOSKO'32 4 | UNA 9 | 94029 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 10:00 | Woenselse Boys 10 | Hapert 4 | 92461 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 11:00 | Wilhelmina Boys 7 | Hulsel 4 | 91434 | 0-0 | ||
C | 22-11-2020 10:00 | EFC 9 | DBS 5 | 87324 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 10:00 | Hulsel 4 | Bergeijk 7 | 88679 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 12:00 | Bladella 8 | DOSKO'32 4 | 96612 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 10:00 | EFC 9 | Wilhelmina Boys 7 | 95557 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 10:00 | Hapert 4 | UNA 9 | 92806 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 10:00 | RKSV Heeze 11 | Rood Wit V 5 | 96206 | 0-0 | ||
C | 08-11-2020 10:30 | DBS 5 | Woenselse Boys 10 | 93598 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 09:45 | Bladella 8 | UNA 9 | 97598 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 10:00 | Bergeijk 7 | DBS 5 | 95328 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 10:00 | DOSKO'32 4 | Hapert 4 | 95337 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 10:00 | Rood Wit V 5 | EFC 9 | 88826 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 10:00 | Woenselse Boys 10 | Hulsel 4 | 94537 | 0-0 | ||
C | 01-11-2020 11:00 | Wilhelmina Boys 7 | RKSV Heeze 11 | 96249 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 14:15 | UNA 9 | Bergeijk 7 | 96373 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 12:00 | Bladella 8 | Woenselse Boys 10 | 91846 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 10:30 | DBS 5 | Rood Wit V 5 | 91939 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 10:00 | RKSV Heeze 11 | DOSKO'32 4 | 96845 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 10:00 | Hapert 4 | Wilhelmina Boys 7 | 87078 | 0-0 | ||
C | 25-10-2020 10:00 | Hulsel 4 | EFC 9 | 95264 | 0-0 | ||
C | 18-10-2020 10:00 | Hapert 4 | EFC 9 | 92965 | 0-0 | ||
C | 11-10-2020 10:00 | EFC 9 | Bladella 8 | 93405 | 1-2 | ||
C | 11-10-2020 10:30 | DBS 5 | Hapert 4 | 91325 | 2-3 | ||
C | 11-10-2020 10:30 | Hulsel 4 | RKSV Heeze 11 | 93803 | 4-2 | ||
C | 11-10-2020 10:00 | Woenselse Boys 10 | Bergeijk 7 | 87557 | 4-5 | ||
C | 11-10-2020 10:00 | Rood Wit V 5 | UNA 9 | 91172 | 1-4 | ||
C | 11-10-2020 10:00 | Wilhelmina Boys 7 | DOSKO'32 4 | 90281 | 1-1 | ||
C | 04-10-2020 10:00 | DOSKO'32 4 | Woenselse Boys 10 | 93017 | 5-2 | ||
C | 04-10-2020 10:00 | RKSV Heeze 11 | DBS 5 | 96880 | 0-8 | ||
C | 04-10-2020 12:00 | Bladella 8 | Hulsel 4 | 96799 | 6-2 | ||
C | 04-10-2020 10:00 | Bergeijk 7 | Rood Wit V 5 | 92144 | 4-3 | ||
C | 04-10-2020 12:00 | UNA 9 | Wilhelmina Boys 7 | 94208 | 3-3 | ||
C | 27-09-2020 10:00 | Hulsel 4 | UNA 9 | 89832 | 2-5 | ||
C | 27-09-2020 10:00 | Rood Wit V 5 | DOSKO'32 4 | 91564 | 4-3 | ||
C | 27-09-2020 10:00 | EFC 9 | Bergeijk 7 | 90720 | 4-3 | ||
C | 27-09-2020 10:00 | RKSV Heeze 11 | Hapert 4 | 94036 | 1-5 | ||
C | 27-09-2020 10:30 | DBS 5 | Bladella 8 | 90879 | 1-5 | ||
C | 27-09-2020 11:00 | Wilhelmina Boys 7 | Woenselse Boys 10 | 88759 | 6-2 | ||
C | 20-09-2020 09:45 | Bladella 8 | RKSV Heeze 11 | 90802 | 8-1 | ||
C | 20-09-2020 10:00 | Hapert 4 | Hulsel 4 | 89703 | 3-0 | ||
C | 20-09-2020 10:00 | Woenselse Boys 10 | Rood Wit V 5 | 91976 | 6-2 | ||
C | 20-09-2020 10:00 | DOSKO'32 4 | EFC 9 | 88884 | 4-2 | ||
C | 20-09-2020 10:00 | Bergeijk 7 | Wilhelmina Boys 7 | 88693 | 2-2 | ||
C | 19-09-2020 18:00 | UNA 9 | DBS 5 | 94620 | 2-4 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 18-10-2020 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 6 | Bladella 8 | 109885 | 0-0 | ||
B | 13-09-2020 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 7 | Bladella 8 | 3801 | 1-4 | ||
B | 13-09-2020 12:00 | EFC 10 | Hapert 5 | 4179 | 2-2 | ||
B | 06-09-2020 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 7 | EFC 10 | 2995 | 4-1 | ||
B | 06-09-2020 12:00 | Bladella 8 | Hapert 5 | 3695 | 6-1 | ||
B | 30-08-2020 12:00 | EFC 10 | Bladella 8 | 3657 | 1-3 | ||
B | 30-08-2020 12:00 | Hapert 5 | Reusel Sport/CoTrans 7 | 3768 | 0-7 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella 8 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 21 | 5 | 16 | 0 |
2 | Hapert 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 11 | 3 | 8 | 0 |
3 | UNA 9 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 14 | 10 | 4 | 0 |
4 | DOSKO'32 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 13 | 9 | 4 | 0 |
5 | Bergeijk 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 14 | 13 | 1 | 0 |
6 | DBS 5 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 15 | 10 | 5 | 0 |
7 | Wilhelmina Boys 7 | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 12 | 8 | 4 | 0 |
8 | EFC 9 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | 9 | -2 | 0 |
9 | Woenselse Boys 10 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 14 | 18 | -4 | 0 |
10 | Rood Wit V 5 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 10 | 17 | -7 | 0 |
11 | Hulsel 4 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 8 | 16 | -8 | 0 |
12 | RKSV Heeze 11 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 25 | -21 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Reusel Sport/CoTrans 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 19:45 - 20:30 | Panna kooi | 12 | Keepers training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 20:45 | 1A | 6 | Team training | vanaf maandag 19 augustus 2019 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|