225 Meiden Onder 19 competitie (voorjaar)
Bladella MO19-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Femke Willems | Keeper | ||||||
Bo Antonis | |||||||
Nowi van Breda | |||||||
Sterre Daniƫls | |||||||
Britt Deeben | |||||||
Jinte van der Heijden | |||||||
Isabelle Jansen | |||||||
Lieke van de Ven | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Jan Fiers | Leider | ||||||
Mark Hakkens | Leider / Trainer |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 14:30 | SC 't Zand MO19-3 | Bladella MO19-1 | 148880 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 14:30 | Uno Animo MO19-1 | Oirschot Vooruit MO19-1 | 148850 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 14:30 | Baardwijk MO19-1 | Audacia MO19-1 | 148730 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 13:15 | Gilze MO19-1 | VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 | 148809 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 13:00 | Nemelaer MO19-1 | Jong Brabant MO19-1 | 148764 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 12:45 | Sarto MO19-1 | Beerse Boys MO19-1 | 148669 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 12:30 | Audacia MO19-1 | Nemelaer MO19-1 | 148678 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 13:00 | Jong Brabant MO19-1 | Baardwijk MO19-1 | 148691 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 13:30 | VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 | Uno Animo MO19-1 | 148629 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 14:30 | Beerse Boys MO19-1 | SC 't Zand MO19-3 | 148648 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 15:00 | Bladella MO19-1 | Sarto MO19-1 | 148757 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 15:15 | Oirschot Vooruit MO19-1 | Gilze MO19-1 | 148737 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 14:30 | Beerse Boys MO19-1 | Oirschot Vooruit MO19-1 | 148537 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 14:30 | Uno Animo MO19-1 | Nemelaer MO19-1 | 148706 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 14:30 | SC 't Zand MO19-3 | Audacia MO19-1 | 148570 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 | Jong Brabant MO19-1 | 148724 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 14:45 | Sarto MO19-1 | Baardwijk MO19-1 | 148731 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 14:45 | Gilze MO19-1 | Bladella MO19-1 | 148940 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 12:30 | Audacia MO19-1 | Jong Brabant MO19-1 | 148517 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 13:00 | Nemelaer MO19-1 | Sarto MO19-1 | 148707 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:30 | Baardwijk MO19-1 | Bladella MO19-1 | 148794 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:30 | SC 't Zand MO19-3 | Uno Animo MO19-1 | 148540 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 15:15 | Oirschot Vooruit MO19-1 | VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 | 148728 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 13:15 | Gilze MO19-1 | Beerse Boys MO19-1 | 148870 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 12:30 | Audacia MO19-1 | Gilze MO19-1 | 148887 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 13:00 | Jong Brabant MO19-1 | Sarto MO19-1 | 148709 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:30 | Beerse Boys MO19-1 | Nemelaer MO19-1 | 149005 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 15:00 | Bladella MO19-1 | Uno Animo MO19-1 | 148746 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 | Baardwijk MO19-1 | 148883 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 15:15 | Oirschot Vooruit MO19-1 | SC 't Zand MO19-3 | 148674 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 14:45 | Sarto MO19-1 | Audacia MO19-1 | 149008 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 14:30 | SC 't Zand MO19-3 | VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 | 148739 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 14:30 | Uno Animo MO19-1 | Beerse Boys MO19-1 | 148931 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 14:30 | Baardwijk MO19-1 | Oirschot Vooruit MO19-1 | 148752 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:15 | Gilze MO19-1 | Jong Brabant MO19-1 | 148981 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:00 | Nemelaer MO19-1 | Bladella MO19-1 | 148659 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 13:00 | Jong Brabant MO19-1 | Beerse Boys MO19-1 | 148535 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 14:30 | Baardwijk MO19-1 | Uno Animo MO19-1 | 148601 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 13:00 | Bladella MO19-1 | Oirschot Vooruit MO19-1 | 148756 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 12:30 | Audacia MO19-1 | Uno Animo MO19-1 | 148615 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 13:00 | Jong Brabant MO19-1 | SC 't Zand MO19-3 | 148608 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:30 | Baardwijk MO19-1 | Nemelaer MO19-1 | 148651 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 15:00 | Beerse Boys MO19-1 | VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 | 148567 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:45 | Sarto MO19-1 | Gilze MO19-1 | 148830 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 12:30 | VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 | Bladella MO19-1 | 148569 | 3-2 | ||
C | 07-03-2020 14:30 | Beerse Boys MO19-1 | Audacia MO19-1 | 148897 | 14-0 | ||
C | 07-03-2020 14:30 | Uno Animo MO19-1 | Jong Brabant MO19-1 | 148796 | 1-9 | ||
C | 07-03-2020 14:30 | Gilze MO19-1 | Nemelaer MO19-1 | 149040 | 10-0 | ||
C | 07-03-2020 14:30 | SC 't Zand MO19-3 | Baardwijk MO19-1 | 148784 | 0-11 | ||
C | 07-03-2020 15:15 | Oirschot Vooruit MO19-1 | Sarto MO19-1 | 148975 | 1-4 | ||
C | 15-02-2020 12:30 | Audacia MO19-1 | VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 | 148941 | 0-1 | ||
C | 15-02-2020 13:00 | Nemelaer MO19-1 | SC 't Zand MO19-3 | 148877 | 1-6 | ||
C | 15-02-2020 14:30 | Baardwijk MO19-1 | Gilze MO19-1 | 148685 | 3-3 | ||
C | 15-02-2020 15:00 | Bladella MO19-1 | Beerse Boys MO19-1 | 148829 | 0-6 | ||
C | 15-02-2020 11:30 | Jong Brabant MO19-1 | Oirschot Vooruit MO19-1 | 148882 | 4-6 | ||
C | 15-02-2020 14:45 | Sarto MO19-1 | Uno Animo MO19-1 | 148751 | 4-0 | ||
C | 08-02-2020 15:00 | Bladella MO19-1 | Jong Brabant MO19-1 | 148797 | 0-3 | ||
C | 08-02-2020 14:30 | Beerse Boys MO19-1 | Baardwijk MO19-1 | 148844 | 1-3 | ||
C | 08-02-2020 15:15 | Oirschot Vooruit MO19-1 | Audacia MO19-1 | 148637 | 1-2 | ||
C | 08-02-2020 14:30 | Uno Animo MO19-1 | Gilze MO19-1 | 148704 | 1-4 | ||
C | 08-02-2020 14:30 | SC 't Zand MO19-3 | Sarto MO19-1 | 148521 | 0-6 | ||
C | 08-02-2020 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 | Nemelaer MO19-1 | 148783 | 3-0 | ||
C | 05-02-2020 19:00 | Nemelaer MO19-1 | Oirschot Vooruit MO19-1 | 148874 | 0-5 | ||
C | 01-02-2020 12:30 | Audacia MO19-1 | Bladella MO19-1 | 149050 | 3-1 | ||
C | 01-02-2020 13:15 | Gilze MO19-1 | SC 't Zand MO19-3 | 148584 | 5-0 | ||
C | 01-02-2020 14:45 | Sarto MO19-1 | VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 | 148849 | 1-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-01-2020 14:00 | Rood Wit'67/Plus MO19-1 | Jong Brabant MO19-1 | 62366 | 4-1 | ||
C | 18-01-2020 13:00 | Jong Brabant MO19-1 | VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 | 62292 | 0-0 | ||
C | 21-12-2019 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 | Best Vooruit MO19-1 | 62432 | 1-4 | ||
C | 14-12-2019 14:30 | Beerse Boys MO19-1 | Audacia MO19-1 | 62499 | 15-0 | ||
C | 14-12-2019 13:00 | Best Vooruit MO19-1 | Jong Brabant MO19-1 | 62521 | 2-1 | ||
C | 14-12-2019 13:00 | Nemelaer MO19-1 | SC 't Zand MO19-3 | 62386 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 13:30 | Nieuw Woensel MO19-1 | VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 | 62338 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 14:00 | Rood Wit'67/Plus MO19-1 | Oirschot Vooruit MO19-1 | 62170 | 6-3 | ||
C | 14-12-2019 14:30 | Bladella MO19-1 | RKSV Nuenen MO19-1 | 62149 | 0-0 | ||
C | 11-12-2019 19:30 | Nieuw Woensel MO19-1 | Nemelaer MO19-1 | 62370 | 2-1 | ||
C | 11-12-2019 19:30 | Best Vooruit MO19-1 | Oirschot Vooruit MO19-1 | 62163 | 5-1 | ||
C | 07-12-2019 13:00 | VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 | Rood Wit'67/Plus MO19-1 | 62515 | 1-4 | ||
C | 07-12-2019 12:30 | Audacia MO19-1 | Nieuw Woensel MO19-1 | 62502 | 1-3 | ||
C | 07-12-2019 14:30 | Beerse Boys MO19-1 | Nemelaer MO19-1 | 62182 | 18-0 | ||
C | 07-12-2019 15:15 | Oirschot Vooruit MO19-1 | Jong Brabant MO19-1 | 62133 | 1-3 | ||
C | 07-12-2019 15:30 | RKSV Nuenen MO19-1 | Best Vooruit MO19-1 | 62486 | 0-8 | ||
C | 07-12-2019 14:30 | SC 't Zand MO19-3 | Bladella MO19-1 | 62296 | 0-2 | ||
C | 30-11-2019 13:00 | Nemelaer MO19-1 | Audacia MO19-1 | 62508 | 1-3 | ||
C | 30-11-2019 13:35 | Nieuw Woensel MO19-1 | Beerse Boys MO19-1 | 62166 | 0-5 | ||
C | 30-11-2019 13:00 | Jong Brabant MO19-1 | RKSV Nuenen MO19-1 | 62225 | 3-1 | ||
C | 30-11-2019 14:00 | Rood Wit'67/Plus MO19-1 | Bladella MO19-1 | 62236 | 9-0 | ||
C | 30-11-2019 16:15 | SC 't Zand MO19-3 | VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 | 62202 | 1-8 | ||
C | 27-11-2019 19:00 | RKSV Nuenen MO19-1 | SC 't Zand MO19-3 | 62468 | 5-1 | ||
C | 23-11-2019 14:30 | Bladella MO19-1 | Oirschot Vooruit MO19-1 | 62303 | 0-3 | ||
C | 23-11-2019 12:30 | Audacia MO19-1 | SC 't Zand MO19-3 | 62478 | 7-1 | ||
C | 23-11-2019 13:00 | Nemelaer MO19-1 | VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 | 62199 | 1-7 | ||
C | 23-11-2019 13:30 | Nieuw Woensel MO19-1 | Best Vooruit MO19-1 | 62487 | 2-1 | ||
C | 23-11-2019 14:30 | Beerse Boys MO19-1 | RKSV Nuenen MO19-1 | 62449 | 12-1 | ||
C | 16-11-2019 13:00 | Jong Brabant MO19-1 | Nieuw Woensel MO19-1 | 62434 | 2-2 | ||
C | 16-11-2019 13:00 | Best Vooruit MO19-1 | Nemelaer MO19-1 | 62135 | 7-0 | ||
C | 16-11-2019 14:00 | Oirschot Vooruit MO19-1 | Beerse Boys MO19-1 | 62391 | 2-10 | ||
C | 16-11-2019 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 | Bladella MO19-1 | 62208 | 3-2 | ||
C | 16-11-2019 14:30 | SC 't Zand MO19-3 | Rood Wit'67/Plus MO19-1 | 62413 | 0-4 | ||
C | 16-11-2019 15:30 | RKSV Nuenen MO19-1 | Audacia MO19-1 | 62527 | 7-1 | ||
C | 09-11-2019 15:15 | Oirschot Vooruit MO19-1 | RKSV Nuenen MO19-1 | 62412 | 12-0 | ||
C | 09-11-2019 15:00 | Bladella MO19-1 | Beerse Boys MO19-1 | 62362 | 1-11 | ||
C | 09-11-2019 14:00 | Rood Wit'67/Plus MO19-1 | Audacia MO19-1 | 62298 | 3-1 | ||
C | 09-11-2019 13:00 | Best Vooruit MO19-1 | SC 't Zand MO19-3 | 62269 | 5-0 | ||
C | 02-11-2019 12:30 | Audacia MO19-1 | Bladella MO19-1 | 62216 | 2-2 | ||
C | 02-11-2019 13:00 | Nemelaer MO19-1 | Oirschot Vooruit MO19-1 | 62484 | 1-15 | ||
C | 02-11-2019 14:30 | Beerse Boys MO19-1 | Rood Wit'67/Plus MO19-1 | 62145 | 1-3 | ||
C | 02-11-2019 14:30 | SC 't Zand MO19-3 | Jong Brabant MO19-1 | 62405 | 0-6 | ||
C | 02-11-2019 15:30 | RKSV Nuenen MO19-1 | Nieuw Woensel MO19-1 | 62512 | 1-2 | ||
C | 26-10-2019 15:15 | Oirschot Vooruit MO19-1 | VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 | 62324 | 2-1 | ||
C | 26-10-2019 13:00 | Bladella MO19-1 | Nemelaer MO19-1 | 62214 | 10-4 | ||
C | 26-10-2019 14:00 | Rood Wit'67/Plus MO19-1 | Nieuw Woensel MO19-1 | 62244 | 7-0 | ||
C | 26-10-2019 13:00 | Jong Brabant MO19-1 | Audacia MO19-1 | 62454 | 6-0 | ||
C | 26-10-2019 13:00 | Best Vooruit MO19-1 | Beerse Boys MO19-1 | 62507 | 4-3 | ||
C | 19-10-2019 15:30 | RKSV Nuenen MO19-1 | Nemelaer MO19-1 | 62367 | 1-0 | ||
C | 12-10-2019 13:30 | Nieuw Woensel MO19-1 | Bladella MO19-1 | 62276 | 7-1 | ||
C | 05-10-2019 14:30 | Beerse Boys MO19-1 | Jong Brabant MO19-1 | 62382 | 1-2 | ||
C | 05-10-2019 13:00 | Nemelaer MO19-1 | Rood Wit'67/Plus MO19-1 | 62443 | 2-9 | ||
C | 05-10-2019 12:30 | Audacia MO19-1 | Best Vooruit MO19-1 | 62316 | 0-7 | ||
C | 05-10-2019 13:30 | VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 | RKSV Nuenen MO19-1 | 62251 | 6-1 | ||
C | 05-10-2019 14:30 | SC 't Zand MO19-3 | Oirschot Vooruit MO19-1 | 62301 | 1-8 | ||
C | 28-09-2019 13:00 | Best Vooruit MO19-1 | Rood Wit'67/Plus MO19-1 | 62403 | 5-0 | ||
C | 28-09-2019 13:00 | Jong Brabant MO19-1 | Bladella MO19-1 | 62138 | 7-1 | ||
C | 28-09-2019 14:30 | SC 't Zand MO19-3 | Beerse Boys MO19-1 | 62496 | 0-20 | ||
C | 28-09-2019 15:15 | Oirschot Vooruit MO19-1 | Nieuw Woensel MO19-1 | 62143 | 1-2 | ||
C | 28-09-2019 12:30 | VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 | Audacia MO19-1 | 62470 | 7-0 | ||
C | 21-09-2019 15:00 | Bladella MO19-1 | Best Vooruit MO19-1 | 62423 | 0-5 | ||
C | 21-09-2019 14:30 | Beerse Boys MO19-1 | VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 | 62291 | 8-1 | ||
C | 21-09-2019 14:00 | Rood Wit'67/Plus MO19-1 | RKSV Nuenen MO19-1 | 62516 | 3-1 | ||
C | 21-09-2019 13:35 | Nieuw Woensel MO19-1 | SC 't Zand MO19-3 | 62228 | 8-1 | ||
C | 21-09-2019 13:00 | Nemelaer MO19-1 | Jong Brabant MO19-1 | 62330 | 0-15 | ||
C | 21-09-2019 12:30 | Audacia MO19-1 | Oirschot Vooruit MO19-1 | 62277 | 0-8 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 13:00 | Best Vooruit MO19-1 | Bladella MO19-1 | 15036 | 12-0 | ||
B | 14-09-2019 14:30 | Beerse Boys MO19-1 | Oirschot Vooruit MO19-1 | 15059 | 1-1 | ||
B | 07-09-2019 14:30 | Beerse Boys MO19-1 | Best Vooruit MO19-1 | 15004 | 2-3 | ||
B | 07-09-2019 13:00 | Oirschot Vooruit MO19-1 | Bladella MO19-1 | 15010 | 7-1 | ||
B | 31-08-2019 13:00 | Best Vooruit MO19-1 | Oirschot Vooruit MO19-1 | 14958 | 3-2 | ||
B | 31-08-2019 15:00 | Bladella MO19-1 | Beerse Boys MO19-1 | 14973 | 0-7 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 10 | 3 | 7 | 0 |
2 | Gilze MO19-1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 22 | 4 | 18 | 0 |
3 | Sarto MO19-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 15 | 4 | 11 | 0 |
4 | Baardwijk MO19-1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 17 | 4 | 13 | 0 |
5 | Beerse Boys MO19-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 21 | 3 | 18 | 0 |
6 | Jong Brabant MO19-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 16 | 7 | 9 | 0 |
7 | Oirschot Vooruit MO19-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 13 | 10 | 3 | 0 |
8 | Audacia MO19-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 5 | 17 | -12 | 0 |
9 | SC 't Zand MO19-3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 6 | 23 | -17 | 0 |
10 | Uno Animo MO19-1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 17 | -15 | 0 |
11 | Bladella MO19-1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 3 | 15 | -12 | 0 |
12 | Nemelaer MO19-1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | 24 | -23 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Best Vooruit MO19-1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 30 | 53 | 8 | 45 | 0 |
2 | Rood Wit'67/Plus MO19-1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 30 | 52 | 15 | 37 | 0 |
3 | Jong Brabant MO19-1 | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 | 50 | 14 | 36 | 0 |
4 | Beerse Boys MO19-1 | 11 | 8 | 0 | 3 | 24 | 104 | 14 | 90 | 0 |
5 | Nieuw Woensel MO19-1 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 28 | 21 | 7 | 0 |
6 | Oirschot Vooruit MO19-1 | 11 | 6 | 0 | 5 | 18 | 56 | 29 | 27 | 0 |
7 | VV Trinitas Oisterwijk MO19-1 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 37 | 27 | 10 | 0 |
8 | RKSV Nuenen MO19-1 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 18 | 48 | -30 | 0 |
9 | Bladella MO19-1 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 19 | 51 | -32 | 0 |
10 | Audacia MO19-1 | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 15 | 60 | -45 | 0 |
11 | SC 't Zand MO19-3 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 5 | 73 | -68 | 0 |
12 | Nemelaer MO19-1 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 10 | 87 | -77 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Best Vooruit MO19-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 18 | 4 | 14 | 0 |
2 | Beerse Boys MO19-1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 10 | 4 | 6 | 0 |
3 | Oirschot Vooruit MO19-1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 10 | 5 | 5 | 0 |
4 | Bladella MO19-1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 26 | -25 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:45 - 21:15 | 2B | 3 | Team training | vanaf maandag 19 augustus 2019 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:30 - 21:00 | 4B | 3 | Team training | vanaf maandag 19 augustus 2019 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|