0230 Onder 17 competitie (district A-cat)
Bladella JO17-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Jesse Duijvelaar | Keeper | ||||||
Lars van de Put | Keeper | ||||||
Xam Cales | |||||||
Jorn van Erkel | |||||||
Broos Hendriks | |||||||
Giel van Hoof | |||||||
Tijn Klessens | |||||||
Jan Lavrijsen | |||||||
Roel Lavrijsen | |||||||
Tim Verhagen | |||||||
Douwe de Vries | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Zine El Abidine El Haddad | Leider / Trainer | ||||||
Alexander Fransen | Leider / Trainer | ||||||
Adrie Hoskens | Leider / Trainer |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 16:00 | SHH JO17-1 | Best Vooruit JO17-1 | 31632 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 15:00 | SV Venray JO17-1 | Dommelen JO17-1 | 31621 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 15:00 | S.V. Brandevoort JO17-1 | Brabantia JO17-1 | 31610 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 14:45 | NWC JO17-1 | Schijndel/DE WIT JO17-1 | 31643 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 13:30 | SJO Weltania Bekkerveld JO17-1 | Geldrop JO17-1 | 31665 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 13:00 | Bladella JO17-1 | Venlosche Boys JO17-1 | 31544 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 15:00 | Geldrop JO17-1 | Bladella JO17-1 | 31577 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 13:00 | Brabantia JO17-1 | NWC JO17-1 | 31599 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 13:00 | Venlosche Boys JO17-1 | SJO Weltania Bekkerveld JO17-1 | 31588 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 14:45 | Best Vooruit JO17-1 | SV Venray JO17-1 | 31555 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 15:00 | Dommelen JO17-1 | SHH JO17-1 | 31654 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 15:00 | Schijndel/DE WIT JO17-1 | S.V. Brandevoort JO17-1 | 31566 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 13:00 | Venlosche Boys JO17-1 | Brabantia JO17-1 | 31587 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 13:00 | Bladella JO17-1 | Best Vooruit JO17-1 | 31543 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 13:30 | SJO Weltania Bekkerveld JO17-1 | S.V. Brandevoort JO17-1 | 31664 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 15:00 | Dommelen JO17-1 | Geldrop JO17-1 | 31653 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 15:00 | SV Venray JO17-1 | NWC JO17-1 | 31620 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 16:00 | SHH JO17-1 | Schijndel/DE WIT JO17-1 | 31631 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 13:00 | Bladella JO17-1 | Dommelen JO17-1 | 31542 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:45 | NWC JO17-1 | Best Vooruit JO17-1 | 31642 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 15:00 | S.V. Brandevoort JO17-1 | SV Venray JO17-1 | 31609 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 15:00 | Geldrop JO17-1 | Venlosche Boys JO17-1 | 31576 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 15:00 | Schijndel/DE WIT JO17-1 | Brabantia JO17-1 | 31565 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 16:00 | SHH JO17-1 | SJO Weltania Bekkerveld JO17-1 | 31630 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 13:00 | Venlosche Boys JO17-1 | NWC JO17-1 | 31586 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 13:00 | Brabantia JO17-1 | SV Venray JO17-1 | 31598 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:45 | Best Vooruit JO17-1 | SJO Weltania Bekkerveld JO17-1 | 31554 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 15:00 | Schijndel/DE WIT JO17-1 | Bladella JO17-1 | 31564 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 15:00 | Geldrop JO17-1 | SHH JO17-1 | 31575 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 15:00 | Dommelen JO17-1 | S.V. Brandevoort JO17-1 | 31652 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:30 | SJO Weltania Bekkerveld JO17-1 | Dommelen JO17-1 | 31663 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 14:45 | NWC JO17-1 | Geldrop JO17-1 | 31641 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:00 | Bladella JO17-1 | Brabantia JO17-1 | 31541 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 15:30 | S.V. Brandevoort JO17-1 | Best Vooruit JO17-1 | 31608 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 16:00 | SHH JO17-1 | Venlosche Boys JO17-1 | 31629 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 15:00 | SV Venray JO17-1 | Schijndel/DE WIT JO17-1 | 31619 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 13:00 | Brabantia JO17-1 | SHH JO17-1 | 31597 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:45 | Best Vooruit JO17-1 | Geldrop JO17-1 | 31553 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:45 | NWC JO17-1 | S.V. Brandevoort JO17-1 | 31640 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 15:00 | Dommelen JO17-1 | Venlosche Boys JO17-1 | 31651 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 15:00 | Schijndel/DE WIT JO17-1 | SJO Weltania Bekkerveld JO17-1 | 31563 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 15:00 | SV Venray JO17-1 | Bladella JO17-1 | 31618 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 13:00 | Bladella JO17-1 | S.V. Brandevoort JO17-1 | 31540 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 13:00 | Venlosche Boys JO17-1 | Best Vooruit JO17-1 | 31585 | 4-0 | ||
C | 07-03-2020 13:30 | SJO Weltania Bekkerveld JO17-1 | Brabantia JO17-1 | 31662 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 15:00 | Geldrop JO17-1 | SV Venray JO17-1 | 31574 | 3-0 | ||
C | 07-03-2020 15:00 | Dommelen JO17-1 | Schijndel/DE WIT JO17-1 | 31650 | 0-3 | ||
C | 07-03-2020 16:00 | SHH JO17-1 | NWC JO17-1 | 31628 | 3-0 | ||
C | 29-02-2020 15:00 | SV Venray JO17-1 | Venlosche Boys JO17-1 | 31616 | 1-3 | ||
C | 15-02-2020 13:00 | Brabantia JO17-1 | Geldrop JO17-1 | 31596 | 1-1 | ||
C | 15-02-2020 14:45 | NWC JO17-1 | Bladella JO17-1 | 31639 | 0-1 | ||
C | 15-02-2020 14:45 | Best Vooruit JO17-1 | Dommelen JO17-1 | 31552 | 3-1 | ||
C | 15-02-2020 14:15 | S.V. Brandevoort JO17-1 | SHH JO17-1 | 31607 | 1-3 | ||
C | 15-02-2020 15:00 | SV Venray JO17-1 | SJO Weltania Bekkerveld JO17-1 | 31617 | 0-2 | ||
C | 15-02-2020 15:00 | Schijndel/DE WIT JO17-1 | Venlosche Boys JO17-1 | 31562 | 2-2 | ||
C | 08-02-2020 13:00 | Venlosche Boys JO17-1 | S.V. Brandevoort JO17-1 | 31584 | 4-1 | ||
C | 08-02-2020 13:30 | SJO Weltania Bekkerveld JO17-1 | Bladella JO17-1 | 31661 | 4-3 | ||
C | 08-02-2020 14:45 | Best Vooruit JO17-1 | Brabantia JO17-1 | 31551 | 0-1 | ||
C | 08-02-2020 15:00 | Dommelen JO17-1 | NWC JO17-1 | 31649 | 2-4 | ||
C | 08-02-2020 15:00 | Geldrop JO17-1 | Schijndel/DE WIT JO17-1 | 31573 | 3-1 | ||
C | 08-02-2020 16:00 | SHH JO17-1 | SV Venray JO17-1 | 31627 | 2-0 | ||
C | 01-02-2020 14:45 | S.V. Brandevoort JO17-1 | Geldrop JO17-1 | 31606 | 4-2 | ||
C | 01-02-2020 15:00 | Schijndel/DE WIT JO17-1 | Best Vooruit JO17-1 | 31561 | 3-0 | ||
C | 01-02-2020 14:45 | NWC JO17-1 | SJO Weltania Bekkerveld JO17-1 | 31638 | 1-6 | ||
C | 01-02-2020 13:00 | Brabantia JO17-1 | Dommelen JO17-1 | 31595 | 2-0 | ||
C | 01-02-2020 13:00 | Bladella JO17-1 | SHH JO17-1 | 31539 | 2-1 | ||
C | 07-12-2019 15:00 | Dommelen JO17-1 | SV Venray JO17-1 | 31648 | 4-3 | ||
C | 07-12-2019 15:00 | Geldrop JO17-1 | NWC JO17-1 | 31572 | 10-0 | ||
C | 07-12-2019 14:45 | Best Vooruit JO17-1 | S.V. Brandevoort JO17-1 | 31550 | 0-6 | ||
C | 07-12-2019 13:45 | SJO Weltania Bekkerveld JO17-1 | SHH JO17-1 | 31660 | 2-1 | ||
C | 07-12-2019 12:30 | Venlosche Boys JO17-1 | Bladella JO17-1 | 31583 | 2-0 | ||
C | 07-12-2019 13:00 | Brabantia JO17-1 | Schijndel/DE WIT JO17-1 | 31594 | 1-1 | ||
C | 30-11-2019 12:30 | Bladella JO17-1 | Schijndel/DE WIT JO17-1 | 31538 | 4-2 | ||
C | 30-11-2019 13:00 | SJO Weltania Bekkerveld JO17-1 | Best Vooruit JO17-1 | 31659 | 4-2 | ||
C | 30-11-2019 14:45 | NWC JO17-1 | Venlosche Boys JO17-1 | 31637 | 1-4 | ||
C | 30-11-2019 15:00 | S.V. Brandevoort JO17-1 | Dommelen JO17-1 | 31605 | 2-2 | ||
C | 30-11-2019 15:00 | SV Venray JO17-1 | Brabantia JO17-1 | 31615 | 2-1 | ||
C | 30-11-2019 16:00 | SHH JO17-1 | Geldrop JO17-1 | 31626 | 0-4 | ||
C | 23-11-2019 13:00 | Brabantia JO17-1 | Bladella JO17-1 | 31593 | 2-1 | ||
C | 23-11-2019 14:45 | Best Vooruit JO17-1 | SHH JO17-1 | 31549 | 0-7 | ||
C | 23-11-2019 13:00 | Venlosche Boys JO17-1 | Dommelen JO17-1 | 31582 | 1-0 | ||
C | 23-11-2019 15:00 | S.V. Brandevoort JO17-1 | NWC JO17-1 | 31604 | 5-1 | ||
C | 23-11-2019 15:00 | Geldrop JO17-1 | SJO Weltania Bekkerveld JO17-1 | 31571 | 2-3 | ||
C | 23-11-2019 15:00 | Schijndel/DE WIT JO17-1 | SV Venray JO17-1 | 31560 | 1-1 | ||
C | 16-11-2019 13:00 | Venlosche Boys JO17-1 | Schijndel/DE WIT JO17-1 | 31581 | 3-2 | ||
C | 16-11-2019 13:30 | SJO Weltania Bekkerveld JO17-1 | SV Venray JO17-1 | 31658 | 2-0 | ||
C | 16-11-2019 14:45 | Best Vooruit JO17-1 | NWC JO17-1 | 31548 | 0-1 | ||
C | 16-11-2019 15:00 | Geldrop JO17-1 | Brabantia JO17-1 | 31570 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 15:00 | Dommelen JO17-1 | Bladella JO17-1 | 31647 | 1-2 | ||
C | 16-11-2019 16:00 | SHH JO17-1 | S.V. Brandevoort JO17-1 | 31625 | 2-2 | ||
C | 09-11-2019 13:00 | Bladella JO17-1 | SJO Weltania Bekkerveld JO17-1 | 31537 | 1-3 | ||
C | 09-11-2019 13:00 | Brabantia JO17-1 | Best Vooruit JO17-1 | 31592 | 1-2 | ||
C | 09-11-2019 14:45 | NWC JO17-1 | Dommelen JO17-1 | 31636 | 5-2 | ||
C | 09-11-2019 15:00 | S.V. Brandevoort JO17-1 | Venlosche Boys JO17-1 | 31603 | 3-4 | ||
C | 09-11-2019 15:00 | SV Venray JO17-1 | SHH JO17-1 | 31614 | 0-4 | ||
C | 09-11-2019 15:00 | Schijndel/DE WIT JO17-1 | Geldrop JO17-1 | 31559 | 3-0 | ||
C | 02-11-2019 13:00 | Brabantia JO17-1 | S.V. Brandevoort JO17-1 | 31591 | 3-2 | ||
C | 02-11-2019 15:00 | Bladella JO17-1 | SV Venray JO17-1 | 31536 | 2-2 | ||
C | 02-11-2019 13:00 | Venlosche Boys JO17-1 | SHH JO17-1 | 31580 | 2-4 | ||
C | 02-11-2019 15:00 | Geldrop JO17-1 | Best Vooruit JO17-1 | 31569 | 6-2 | ||
C | 02-11-2019 15:00 | Dommelen JO17-1 | SJO Weltania Bekkerveld JO17-1 | 31646 | 2-3 | ||
C | 02-11-2019 15:00 | Schijndel/DE WIT JO17-1 | NWC JO17-1 | 31558 | 2-2 | ||
C | 26-10-2019 14:45 | Best Vooruit JO17-1 | Bladella JO17-1 | 31547 | 0-1 | ||
C | 26-10-2019 14:45 | NWC JO17-1 | Brabantia JO17-1 | 31635 | 3-0 | ||
C | 26-10-2019 15:00 | SV Venray JO17-1 | Geldrop JO17-1 | 31613 | 2-5 | ||
C | 26-10-2019 15:30 | S.V. Brandevoort JO17-1 | Schijndel/DE WIT JO17-1 | 31602 | 0-3 | ||
C | 26-10-2019 16:00 | SHH JO17-1 | Dommelen JO17-1 | 31624 | 3-2 | ||
C | 26-10-2019 13:30 | SJO Weltania Bekkerveld JO17-1 | Venlosche Boys JO17-1 | 31657 | 0-5 | ||
C | 12-10-2019 13:00 | Bladella JO17-1 | NWC JO17-1 | 31535 | 1-2 | ||
C | 12-10-2019 13:00 | Brabantia JO17-1 | SJO Weltania Bekkerveld JO17-1 | 31590 | 0-2 | ||
C | 12-10-2019 13:00 | Venlosche Boys JO17-1 | Geldrop JO17-1 | 31579 | 2-0 | ||
C | 12-10-2019 15:00 | SV Venray JO17-1 | S.V. Brandevoort JO17-1 | 31612 | 5-0 | ||
C | 12-10-2019 15:00 | Dommelen JO17-1 | Best Vooruit JO17-1 | 31645 | 1-0 | ||
C | 12-10-2019 15:00 | Schijndel/DE WIT JO17-1 | SHH JO17-1 | 31557 | 2-1 | ||
C | 05-10-2019 13:30 | SJO Weltania Bekkerveld JO17-1 | Schijndel/DE WIT JO17-1 | 31656 | 4-1 | ||
C | 05-10-2019 15:00 | S.V. Brandevoort JO17-1 | Bladella JO17-1 | 31601 | 3-2 | ||
C | 05-10-2019 14:45 | Best Vooruit JO17-1 | Venlosche Boys JO17-1 | 31546 | 1-2 | ||
C | 05-10-2019 14:45 | NWC JO17-1 | SV Venray JO17-1 | 31634 | 2-2 | ||
C | 05-10-2019 15:00 | Geldrop JO17-1 | Dommelen JO17-1 | 31568 | 7-1 | ||
C | 05-10-2019 16:00 | SHH JO17-1 | Brabantia JO17-1 | 31623 | 5-0 | ||
C | 28-09-2019 13:00 | Bladella JO17-1 | Geldrop JO17-1 | 31534 | 1-5 | ||
C | 28-09-2019 13:00 | Brabantia JO17-1 | Venlosche Boys JO17-1 | 31589 | 0-2 | ||
C | 28-09-2019 15:00 | SV Venray JO17-1 | Best Vooruit JO17-1 | 31611 | 2-1 | ||
C | 28-09-2019 15:30 | S.V. Brandevoort JO17-1 | SJO Weltania Bekkerveld JO17-1 | 31600 | 0-2 | ||
C | 28-09-2019 15:00 | Schijndel/DE WIT JO17-1 | Dommelen JO17-1 | 31556 | 2-2 | ||
C | 28-09-2019 14:45 | NWC JO17-1 | SHH JO17-1 | 31633 | 4-0 | ||
C | 21-09-2019 13:00 | Venlosche Boys JO17-1 | SV Venray JO17-1 | 31578 | 1-0 | ||
C | 21-09-2019 16:00 | SHH JO17-1 | Bladella JO17-1 | 31622 | 4-0 | ||
C | 21-09-2019 15:00 | Dommelen JO17-1 | Brabantia JO17-1 | 31644 | 2-1 | ||
C | 21-09-2019 15:00 | Geldrop JO17-1 | S.V. Brandevoort JO17-1 | 31567 | 4-1 | ||
C | 21-09-2019 14:45 | Best Vooruit JO17-1 | Schijndel/DE WIT JO17-1 | 31545 | 2-0 | ||
C | 21-09-2019 13:30 | SJO Weltania Bekkerveld JO17-1 | NWC JO17-1 | 31655 | 3-4 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Venlosche Boys JO17-1 | 15 | 13 | 1 | 1 | 40 | 41 | 15 | 26 | 0 |
2 | SJO Weltania Bekkerveld JO17-1 | 15 | 12 | 1 | 2 | 37 | 40 | 22 | 18 | 0 |
3 | Geldrop JO17-1 | 15 | 9 | 2 | 4 | 29 | 52 | 21 | 31 | 0 |
4 | SHH JO17-1 | 15 | 9 | 1 | 5 | 28 | 40 | 21 | 19 | 0 |
5 | NWC JO17-1 | 15 | 7 | 2 | 6 | 23 | 30 | 41 | -11 | 0 |
6 | Schijndel/DE WIT JO17-1 | 15 | 5 | 5 | 5 | 20 | 28 | 25 | 3 | 0 |
7 | Bladella JO17-1 | 15 | 5 | 2 | 8 | 17 | 21 | 31 | -10 | 0 |
8 | Brabantia JO17-1 | 15 | 4 | 4 | 7 | 16 | 13 | 23 | -10 | 0 |
9 | S.V. Brandevoort JO17-1 | 15 | 4 | 3 | 8 | 15 | 30 | 37 | -7 | 0 |
10 | SV Venray JO17-1 | 15 | 3 | 3 | 9 | 12 | 20 | 33 | -13 | 0 |
11 | Dommelen JO17-1 | 15 | 3 | 2 | 10 | 11 | 22 | 41 | -19 | 0 |
12 | Best Vooruit JO17-1 | 15 | 3 | 0 | 12 | 9 | 13 | 40 | -27 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UNA JO17-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | 6 | 0 |
2 | Bladella JO17-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | -6 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 19:15 - 20:45 | 4A | 8 | Team training | vanaf maandag 19 augustus 2019 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:00 - 20:30 | 2A | 8 | Team training | vanaf maandag 19 augustus 2019 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|