0214 Mannen Zaterdag reserve
Bladella Za2
Teamleden
Spelers | |||||||
Coen Ansems | |||||||
Guus van Avendonk | |||||||
Emar Daniƫls | |||||||
Siebe van Gompel | |||||||
Siebe van Gompel | |||||||
Joost Gubbels | |||||||
Ties Jansen | |||||||
Pim Meulenbroeks | |||||||
Nick Michiels | |||||||
Jens Roijmans | |||||||
Bart Vromans | |||||||
Koen Wijnen | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Bart Vromans | Leider | ||||||
Koen Wijnen | Leider |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-05-2019 15:00 | Bladella 2 | SV BLC 3 | 30403 | 8-1 | ||
C | 25-05-2019 14:30 | Willem II 4 | SCO 5 | 27885 | 3-2 | ||
C | 25-05-2019 13:00 | TGG 2 | Rust Roest 1 | 30534 | 1-7 | ||
C | 25-05-2019 12:00 | TSVV Merlijn 2 | SVSSS 2 | 26378 | 8-6 | ||
C | 21-05-2019 19:30 | SVSSS 2 | TGG 2 | 152693 | 16-0 | ||
C | 18-05-2019 14:30 | Rust Roest 1 | SV Reeshof 2 | 26252 | 2-1 | ||
C | 18-05-2019 14:30 | WSC 5 | TSVV Merlijn 2 | 28983 | 0-3 | ||
C | 18-05-2019 15:00 | SCO 5 | Bladella 2 | 26646 | 2-0 | ||
C | 18-05-2019 15:00 | SV BLC 3 | Willem II 4 | 30494 | 0-4 | ||
C | 18-05-2019 16:45 | SVSSS 2 | TGG 2 | 28965 | 0-0 | ||
C | 15-05-2019 20:30 | TSVV Merlijn 2 | TGG 2 | 152567 | 4-0 | ||
C | 11-05-2019 13:00 | TGG 2 | WSC 5 | 31290 | 6-3 | ||
C | 11-05-2019 14:30 | SVG 2 | SCO 5 | 26819 | 4-1 | ||
C | 11-05-2019 14:30 | Willem II 4 | SVSSS 2 | 29145 | 3-4 | ||
C | 11-05-2019 16:00 | SV Reeshof 2 | TSVV Merlijn 2 | 30271 | 5-3 | ||
C | 11-05-2019 13:00 | Bladella 2 | Rust Roest 1 | 30707 | 1-2 | ||
C | 04-05-2019 16:45 | SVSSS 2 | SV Reeshof 2 | 29993 | 1-0 | ||
C | 04-05-2019 14:30 | SCO 5 | SV BLC 3 | 28738 | 3-0 | ||
C | 04-05-2019 14:30 | Rust Roest 1 | SVG 2 | 30902 | 1-1 | ||
C | 04-05-2019 12:00 | TSVV Merlijn 2 | TGG 2 | 28339 | 0-0 | ||
C | 25-04-2019 19:30 | WSC 5 | SVSSS 2 | 30830 | 2-6 | ||
C | 20-04-2019 12:00 | SV Reeshof 2 | Bladella 2 | 29727 | 0-2 | ||
C | 13-04-2019 16:00 | SV Reeshof 2 | TGG 2 | 29988 | 7-2 | ||
C | 13-04-2019 14:30 | SVG 2 | TSVV Merlijn 2 | 28862 | 1-2 | ||
C | 13-04-2019 14:45 | SCO 5 | SVSSS 2 | 30127 | 5-5 | ||
C | 13-04-2019 15:00 | Bladella 2 | WSC 5 | 28771 | 5-3 | ||
C | 13-04-2019 15:00 | SV BLC 3 | Rust Roest 1 | 30302 | 2-2 | ||
C | 06-04-2019 13:00 | TGG 2 | SVG 2 | 27655 | 2-2 | ||
C | 06-04-2019 12:00 | TSVV Merlijn 2 | SV BLC 3 | 28371 | 5-1 | ||
C | 06-04-2019 14:30 | Rust Roest 1 | Willem II 4 | 29102 | 2-2 | ||
C | 06-04-2019 14:30 | WSC 5 | SV Reeshof 2 | 28761 | 3-6 | ||
C | 06-04-2019 16:45 | SVSSS 2 | Bladella 2 | 26196 | 3-2 | ||
C | 30-03-2019 14:30 | SCO 5 | WSC 5 | 27611 | 2-4 | ||
C | 30-03-2019 14:30 | Willem II 4 | SVG 2 | 27666 | 6-3 | ||
C | 23-03-2019 14:30 | SVG 2 | SVSSS 2 | 30596 | 2-3 | ||
C | 23-03-2019 14:30 | Willem II 4 | SV Reeshof 2 | 31391 | 4-2 | ||
C | 23-03-2019 15:00 | SV BLC 3 | WSC 5 | 30967 | 2-1 | ||
C | 23-03-2019 15:00 | Bladella 2 | TGG 2 | 26896 | 2-0 | ||
C | 23-03-2019 14:15 | SCO 5 | TSVV Merlijn 2 | 26691 | 2-4 | ||
C | 16-03-2019 14:00 | SV Reeshof 2 | SV BLC 3 | 28724 | 2-0 | ||
C | 16-03-2019 14:30 | Rust Roest 1 | SCO 5 | 27433 | 0-2 | ||
C | 16-03-2019 12:00 | TSVV Merlijn 2 | Bladella 2 | 28751 | 6-1 | ||
C | 09-03-2019 14:30 | SVG 2 | SV Reeshof 2 | 30201 | 2-0 | ||
C | 09-03-2019 15:00 | Bladella 2 | Willem II 4 | 28785 | 1-5 | ||
C | 09-03-2019 15:00 | SV BLC 3 | TGG 2 | 31442 | 3-0 | ||
C | 09-03-2019 16:45 | SVSSS 2 | Rust Roest 1 | 27381 | 2-1 | ||
C | 23-02-2019 14:30 | WSC 5 | Willem II 4 | 27767 | 3-7 | ||
C | 23-02-2019 14:30 | SVG 2 | TGG 2 | 106589 | 4-1 | ||
C | 23-02-2019 14:30 | SVSSS 2 | SCO 5 | 27021 | 2-2 | ||
C | 23-02-2019 15:00 | Bladella 2 | SV Reeshof 2 | 26637 | 1-2 | ||
C | 16-02-2019 13:00 | TGG 2 | SCO 5 | 27445 | 2-1 | ||
C | 16-02-2019 12:00 | TSVV Merlijn 2 | Willem II 4 | 26421 | 3-1 | ||
C | 16-02-2019 14:30 | WSC 5 | Rust Roest 1 | 28980 | 1-3 | ||
C | 16-02-2019 14:30 | SVG 2 | SV BLC 3 | 27129 | 4-1 | ||
C | 09-02-2019 15:00 | Bladella 2 | SVG 2 | 26415 | 1-2 | ||
C | 09-02-2019 14:15 | SCO 5 | SV Reeshof 2 | 29890 | 0-4 | ||
C | 09-02-2019 14:30 | Willem II 4 | TGG 2 | 29088 | 5-3 | ||
C | 09-02-2019 14:30 | Rust Roest 1 | TSVV Merlijn 2 | 28874 | 1-4 | ||
C | 09-02-2019 14:45 | SV BLC 3 | SVSSS 2 | 29889 | 2-2 | ||
C | 02-02-2019 14:30 | SVG 2 | WSC 5 | 28379 | 3-2 | ||
C | 02-02-2019 13:00 | TGG 2 | SV Reeshof 2 | 27837 | 0-4 | ||
C | 19-01-2019 15:00 | SCO 5 | TGG 2 | 27259 | 6-0 | ||
C | 15-12-2018 12:15 | SV Reeshof 2 | SVSSS 2 | 28232 | 1-2 | ||
C | 08-12-2018 12:00 | TSVV Merlijn 2 | SVG 2 | 28578 | 4-1 | ||
C | 08-12-2018 15:05 | WSC 5 | Bladella 2 | 28936 | 2-3 | ||
C | 08-12-2018 14:30 | Rust Roest 1 | SV BLC 3 | 27633 | 2-1 | ||
C | 01-12-2018 15:00 | Bladella 2 | SVSSS 2 | 31273 | 2-2 | ||
C | 01-12-2018 14:30 | Willem II 4 | Rust Roest 1 | 29432 | 3-2 | ||
C | 01-12-2018 14:30 | SVG 2 | TGG 2 | 26785 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 14:00 | SV Reeshof 2 | WSC 5 | 30717 | 5-1 | ||
C | 01-12-2018 15:00 | SV BLC 3 | TSVV Merlijn 2 | 26449 | 1-9 | ||
C | 28-11-2018 20:00 | SVSSS 2 | SVG 2 | 30020 | 5-0 | ||
C | 24-11-2018 12:00 | TSVV Merlijn 2 | SCO 5 | 26912 | 6-0 | ||
C | 24-11-2018 13:00 | TGG 2 | Bladella 2 | 31082 | 1-4 | ||
C | 24-11-2018 14:00 | WSC 5 | SV BLC 3 | 29115 | 5-0 | ||
C | 24-11-2018 14:00 | SV Reeshof 2 | Willem II 4 | 29062 | 3-2 | ||
C | 17-11-2018 14:30 | SVG 2 | Willem II 4 | 28231 | 4-1 | ||
C | 17-11-2018 15:00 | Bladella 2 | TSVV Merlijn 2 | 26375 | 0-7 | ||
C | 17-11-2018 15:00 | SCO 5 | Rust Roest 1 | 30912 | 3-0 | ||
C | 17-11-2018 15:00 | SV BLC 3 | SV Reeshof 2 | 29513 | 3-2 | ||
C | 17-11-2018 16:45 | SVSSS 2 | WSC 5 | 27942 | 3-3 | ||
C | 10-11-2018 13:00 | TGG 2 | SV BLC 3 | 28891 | 2-2 | ||
C | 10-11-2018 14:30 | Rust Roest 1 | SVSSS 2 | 29261 | 2-5 | ||
C | 10-11-2018 15:45 | SV Reeshof 2 | SVG 2 | 27601 | 4-1 | ||
C | 10-11-2018 14:30 | WSC 5 | SCO 5 | 31238 | 0-5 | ||
C | 10-11-2018 14:30 | Willem II 4 | Bladella 2 | 28628 | 3-2 | ||
C | 03-11-2018 16:45 | SVSSS 2 | Willem II 4 | 28276 | 2-0 | ||
C | 03-11-2018 14:30 | Rust Roest 1 | Bladella 2 | 29791 | 1-1 | ||
C | 03-11-2018 12:00 | TSVV Merlijn 2 | SV Reeshof 2 | 27577 | 6-2 | ||
C | 03-11-2018 15:00 | SCO 5 | SVG 2 | 27777 | 3-1 | ||
C | 03-11-2018 14:00 | WSC 5 | TGG 2 | 26866 | 3-1 | ||
C | 27-10-2018 13:00 | TGG 2 | TSVV Merlijn 2 | 27758 | 0-3 | ||
C | 27-10-2018 14:30 | SVG 2 | Rust Roest 1 | 29495 | 1-0 | ||
C | 27-10-2018 14:30 | Willem II 4 | WSC 5 | 27132 | 4-4 | ||
C | 27-10-2018 15:00 | SV BLC 3 | SCO 5 | 31086 | 2-2 | ||
C | 20-10-2018 13:00 | TGG 2 | SVSSS 2 | 104126 | 3-11 | ||
C | 13-10-2018 14:30 | WSC 5 | SVG 2 | 28893 | 3-2 | ||
C | 13-10-2018 14:30 | Rust Roest 1 | TGG 2 | 27984 | 3-0 | ||
C | 13-10-2018 15:00 | SV BLC 3 | Bladella 2 | 26512 | 3-1 | ||
C | 13-10-2018 15:00 | SCO 5 | Willem II 4 | 31187 | 4-4 | ||
C | 13-10-2018 16:30 | SVSSS 2 | TSVV Merlijn 2 | 30187 | 3-1 | ||
C | 06-10-2018 12:00 | TSVV Merlijn 2 | WSC 5 | 26222 | 7-3 | ||
C | 06-10-2018 13:00 | TGG 2 | SVSSS 2 | 30272 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 14:00 | SV Reeshof 2 | Rust Roest 1 | 29338 | 3-3 | ||
C | 06-10-2018 14:30 | Willem II 4 | SV BLC 3 | 26098 | 1-3 | ||
C | 06-10-2018 15:00 | Bladella 2 | SCO 5 | 29755 | 1-8 | ||
C | 29-09-2018 15:05 | SV BLC 3 | SVG 2 | 28666 | 3-1 | ||
C | 29-09-2018 14:30 | Rust Roest 1 | WSC 5 | 27989 | 2-1 | ||
C | 29-09-2018 14:30 | Willem II 4 | TSVV Merlijn 2 | 27679 | 3-2 | ||
C | 22-09-2018 13:00 | TGG 2 | Willem II 4 | 29559 | 2-4 | ||
C | 22-09-2018 14:30 | SVG 2 | Bladella 2 | 30140 | 3-1 | ||
C | 22-09-2018 14:30 | WSC 5 | Real Lunet 2 | 29173 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 15:45 | SV Reeshof 2 | SCO 5 | 30927 | 3-3 | ||
C | 22-09-2018 16:30 | SVSSS 2 | SV BLC 3 | 29611 | 1-1 | ||
C | 22-09-2018 12:00 | TSVV Merlijn 2 | Rust Roest 1 | 27033 | 3-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2018 15:00 | Bladella 2 | Rijen 2 | 3421 | 0-2 | ||
B | 08-09-2018 14:30 | Berkdijk 2 | Rijen 2 | 3155 | 0-0 | ||
B | 08-09-2018 18:15 | Bavel 4 | Bladella 2 | 3492 | 2-6 | ||
B | 04-09-2018 15:00 | Rijen 2 | Bavel 4 | 3201 | 3-1 | ||
B | 01-09-2018 15:00 | Bladella 2 | Berkdijk 2 | 3528 | 0-0 | ||
B | 01-09-2018 15:30 | Bavel 4 | Berkdijk 2 | 3105 | 0-0 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TSVV Merlijn 2 | 20 | 17 | 0 | 3 | 51 | 90 | 32 | 58 | 0 |
2 | SVSSS 2 | 20 | 13 | 6 | 1 | 45 | 84 | 40 | 44 | 0 |
3 | Willem II 4 | 20 | 11 | 3 | 6 | 36 | 65 | 51 | 14 | 0 |
4 | SV Reeshof 2 | 20 | 10 | 2 | 8 | 32 | 56 | 41 | 15 | 0 |
5 | SCO 5 | 20 | 8 | 5 | 7 | 29 | 56 | 45 | 11 | 0 |
6 | SVG 2 | 20 | 9 | 2 | 9 | 29 | 42 | 44 | -2 | 0 |
7 | Rust Roest 1 | 20 | 7 | 5 | 8 | 26 | 37 | 38 | -1 | 0 |
8 | SV BLC 3 | 20 | 6 | 5 | 9 | 23 | 31 | 57 | -26 | 0 |
9 | Bladella 2 | 20 | 6 | 2 | 12 | 20 | 39 | 56 | -17 | 0 |
10 | WSC 5 | 20 | 4 | 2 | 14 | 14 | 47 | 75 | -28 | 0 |
11 | TGG 2 | 20 | 2 | 2 | 16 | 8 | 26 | 94 | -68 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 19:45 - 20:30 | Panna kooi | 11 | Keepers training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 20:30 - 22:00 | 1 | 11 | Team training | vanaf maandag 19 augustus 2019 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|