E-Pupillen (voorjaar), 1e klasse 1.17
Bladella E1
Teamleden
Spelers | |||||||
Kay van Erkel | |||||||
Jelle de Kort | |||||||
Teun de Kort | |||||||
Sjoerd Meijer | |||||||
Tijn van de Sande | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Huib Liebregts | Trainer | ||||||
Tom Meijer | Trainer |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-04-2016 11:15 | DOSL E1 | Hoogeloon E1 | 116312 | 2-11 | ||
C | 23-04-2016 11:00 | Marvilde E1 | Bladella E1 | 116264 | 7-5 | ||
C | 23-04-2016 09:30 | DVS E1 | RPC E1 | Roo, Thymen de | 116303 | 1-3 | |
C | 16-04-2016 11:00 | Hoogeloon E1 | Marvilde E1 | 116500 | 3-3 | ||
C | 16-04-2016 10:15 | RPC E1 | DOSL E1 | 116562 | 10-0 | ||
C | 16-04-2016 10:00 | Bladella E1 | DVS E1 | 116070 | 3-5 | ||
C | 09-04-2016 10:15 | RPC E1 | Bladella E1 | 116559 | 4-1 | ||
C | 09-04-2016 10:30 | DVS E1 | Hoogeloon E1 | Willems, Michiel | 116302 | 3-0 | |
C | 09-04-2016 11:00 | Marvilde E1 | DOSL E1 | 116266 | 6-4 | ||
C | 02-04-2016 11:15 | DOSL E1 | DVS E1 | 116311 | 0-6 | ||
C | 02-04-2016 11:00 | Hoogeloon E1 | Bladella E1 | 116499 | 6-3 | ||
C | 02-04-2016 11:00 | Marvilde E1 | RPC E1 | 116268 | 1-6 | ||
C | 26-03-2016 11:15 | DOSL E1 | RPC E1 | 116313 | 0-8 | ||
C | 26-03-2016 11:15 | Bladella E1 | Marvilde E1 | 116069 | 2-3 | ||
C | 19-03-2016 10:30 | DVS E1 | Marvilde E1 | Willems, M. | 116300 | 1-2 | |
C | 19-03-2016 10:15 | RPC E1 | Hoogeloon E1 | 116563 | 0-3 | ||
C | 19-03-2016 10:00 | Bladella E1 | DOSL E1 | 116071 | 5-2 | ||
C | 12-03-2016 11:00 | Hoogeloon E1 | DOSL E1 | 116502 | 9-0 | ||
C | 12-03-2016 10:15 | RPC E1 | DVS E1 | 116561 | 4-2 | ||
C | 05-03-2016 11:00 | Marvilde E1 | Hoogeloon E1 | 116267 | 2-6 | ||
C | 05-03-2016 10:30 | DVS E1 | Bladella E1 | Roo, Thymen de | 116299 | 11-3 | |
C | 27-02-2016 11:15 | DOSL E1 | Bladella E1 | 116309 | 1-10 | ||
C | 20-02-2016 10:00 | Bladella E1 | RPC E1 | 116073 | 3-3 | ||
C | 20-02-2016 11:00 | Hoogeloon E1 | DVS E1 | 116501 | 3-3 | ||
C | 20-02-2016 11:15 | DOSL E1 | Marvilde E1 | 116310 | 2-1 | ||
C | 13-02-2016 11:00 | Hoogeloon E1 | RPC E1 | 116503 | 5-3 | ||
C | 30-01-2016 10:30 | DVS E1 | DOSL E1 | Senders, Sam | 116301 | 10-4 | |
C | 30-01-2016 10:15 | RPC E1 | Marvilde E1 | 116560 | 0-0 | ||
C | 30-01-2016 10:00 | Bladella E1 | Hoogeloon E1 | 116072 | 1-6 | ||
C | 23-01-2016 11:00 | Marvilde E1 | DVS E1 | 116265 | 2-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 05-12-2015 09:45 | ODC E1 ZA | Bladella E1 ZA | 104382 | 6-5 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 31-10-2015 10:30 | Oirschot V. E2 ZA | Marvilde E1 ZA | 11954 | 3-8 | ||
B | 24-10-2015 10:00 | Bladella E1 ZA | RPC E1 ZA | 11789 | 3-4 | ||
B | 05-09-2015 10:00 | Oirschot V. E2 ZA | Bladella E1 ZA | 11035 | 1-14 | ||
B | 05-09-2015 11:00 | Marvilde E1 ZA | RPC E1 ZA | 11408 | 1-5 | ||
B | 01-09-2015 18:30 | RPC E1 ZA | Oirschot V. E2 ZA | 10658 | 10-0 | ||
B | 29-08-2015 10:00 | Bladella E1 ZA | Marvilde E1 ZA | 10547 | 2-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 28-11-2015 10:45 | Bergeijk E1 | Dommelen E1 | 52919 | 6-2 | ||
C | 28-11-2015 09:30 | Hapert E1 | De Valk E1 | 53320 | 1-2 | ||
C | 21-11-2015 10:30 | De Valk E1 | Bergeijk E1 | 53208 | 3-6 | ||
C | 21-11-2015 10:00 | Bladella E1 | Hapert E1 | 52866 | 6-1 | ||
C | 14-11-2015 09:30 | Hapert E1 | Bergeijk E1 | 53321 | 3-1 | ||
C | 07-11-2015 10:15 | Dommelen E1 | Hapert E1 | 53297 | 3-3 | ||
C | 07-11-2015 10:30 | De Valk E1 | Bladella E1 | 53212 | 3-5 | ||
C | 31-10-2015 11:15 | Bladella E1 | Dommelen E1 | 52870 | 2-4 | ||
C | 17-10-2015 10:30 | De Valk E1 | Dommelen E1 | 53211 | 4-3 | ||
C | 17-10-2015 10:00 | Bladella E1 | Bergeijk E1 | 52868 | 2-4 | ||
C | 10-10-2015 10:45 | Bergeijk E1 | De Valk E1 | 52918 | 6-6 | ||
C | 10-10-2015 09:30 | Hapert E1 | Bladella E1 | 53319 | 3-5 | ||
C | 03-10-2015 10:45 | Bergeijk E1 | Hapert E1 | 52917 | 2-2 | ||
C | 03-10-2015 10:30 | De Valk E1 | DBS E2 | 53210 | 0-0 | ||
C | 03-10-2015 10:15 | Dommelen E1 | Bladella E1 | 53295 | 3-2 | ||
C | 26-09-2015 10:00 | DBS E2 | Bergeijk E1 | 52983 | 1-9 | ||
C | 26-09-2015 10:00 | Bladella E1 | De Valk E1 | 52867 | 3-2 | ||
C | 26-09-2015 09:30 | Hapert E1 | Dommelen E1 | 53318 | 3-3 | ||
C | 19-09-2015 10:00 | DBS E2 | Bladella E1 | 52982 | 3-10 | ||
C | 19-09-2015 10:15 | Dommelen E1 | Bergeijk E1 | 53294 | 5-4 | ||
C | 19-09-2015 10:30 | De Valk E1 | Hapert E1 | 53209 | 3-4 | ||
C | 12-09-2015 10:45 | Bergeijk E1 | Bladella E1 | 52916 | 1-4 | ||
C | 12-09-2015 10:15 | Dommelen E1 | De Valk E1 | 53293 | 7-5 | ||
C | 12-09-2015 09:30 | Hapert E1 | DBS E2 | 53317 | 12-1 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hoogeloon E1 | 10 | 7 | 2 | 1 | 23 | 52 | 20 | 32 | 0 |
2 | RPC E1 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 46 | 17 | 29 | 0 |
3 | DVS E1 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 45 | 24 | 21 | 0 |
4 | Marvilde E1 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 28 | 37 | -9 | 0 |
5 | Bladella E1 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 36 | 48 | -12 | 0 |
6 | DOSL E1 | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 15 | 76 | -61 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella E1 | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 | 29 | 21 | 8 | 0 |
2 | Dommelen E1 | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | 30 | 29 | 1 | 0 |
3 | Bergeijk E1 | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 30 | 27 | 3 | 0 |
4 | Hapert E1 | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | 20 | 25 | -5 | 0 |
5 | De Valk E1 | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | 28 | 35 | -7 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:15 - 19:15 | 3 | 4 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:15 - 19:15 | 1 | 4 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:00 | 3 | 1 | Keepers training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|