Mannen Zondag reserve, 5e klasse 525
Bladella 5
Teamleden
Spelers | |||||||
Jimmy Roubos | Keeper | ||||||
Leon Ansems | |||||||
Paul Blankers | |||||||
Pako van Gompel | |||||||
Thijs van Ham | |||||||
Bart Hoeks | |||||||
Erik Holleman | |||||||
Koen Panjoel | |||||||
Michel Rovers | |||||||
Yun Kong Soeng | |||||||
Jan Verhoeven | |||||||
Jorg Vroomen | |||||||
Willem Wijnen | |||||||
Arie Lavrijsen | Speler / Leider | ||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Daan Brands | Leider |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Eindstand | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 10-12-2023 12:00 | Bladella 4 | Bladella 5 | 75065 | 2 - 0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 07-05-2015 19:00 | Beerse Boys 6 | SDO'39 3 | 137032 | 0-0 | ||
C | 03-05-2015 10:00 | Reusel Sport/Faes Gr 5 | Hoogeloon 3 | Laarhoven, EH van | 42768 | 4-0 | |
C | 03-05-2015 14:00 | Beerse Boys 6 | SDO'39 3 | Woensel, T.C. van | 42666 | 0-0 | |
C | 03-05-2015 10:00 | Hapert 3 | UNA 8 | Beers, P.W.A.M. van | 42510 | 3-2 | |
C | 03-05-2015 10:00 | Rood Wit V 5 | HMVV 3 | Dillen, D.A.H. | 42372 | 3-1 | |
C | 03-05-2015 09:45 | Bladella 5 | DOSKO'32 3 | Kerkhofs, A. | 42275 | 0-5 | |
C | 26-04-2015 12:00 | DOSKO'32 3 | Hapert 3 | Kox, F. | 41637 | 1-3 | |
C | 26-04-2015 10:00 | SDO'39 3 | EFC 5 | Kapteijns, B. | 41961 | 2-0 | |
C | 26-04-2015 12:00 | HMVV 3 | Beerse Boys 6 | Staal, J.J.H. | 41709 | 6-1 | |
C | 26-04-2015 12:00 | Hoogeloon 3 | Rood Wit V 5 | Heijden, L.M.C.J. van der | 42013 | 3-1 | |
C | 26-04-2015 12:00 | UNA 8 | Reusel Sport/Faes Gr 5 | Mierden, M.H. van de | 41827 | 2-3 | |
C | 19-04-2015 10:00 | Reusel Sport/Faes Gr 5 | Bladella 5 | Laarhoven, EH van | 35639 | 5-2 | |
C | 19-04-2015 12:00 | UNA 8 | HMVV 3 | Swinkels, M.P.M.J. | 38365 | 2-1 | |
C | 19-04-2015 10:00 | Hapert 3 | Rood Wit V 5 | Ven, S. van de | 38250 | 1-3 | |
C | 19-04-2015 10:45 | Hoogeloon 3 | SDO'39 3 | Vermeulen, J.H.C. | 33599 | 1-5 | |
C | 16-04-2015 18:45 | Hapert 3 | Bladella 5 | Masman, J.D. | 40133 | 3-2 | |
C | 12-04-2015 12:00 | Bladella 5 | Reusel Sport/Faes Gr 5 | Kanen, B. | 40491 | 1-4 | |
C | 12-04-2015 12:00 | DOSKO'32 3 | HMVV 3 | Kox, F. | 40548 | 2-1 | |
C | 12-04-2015 12:00 | UNA 8 | EFC 5 | Senders, M.C.A. | 40641 | 0-2 | |
C | 12-04-2015 10:00 | SDO'39 3 | Rood Wit V 5 | Paridaans, CF | 40775 | 1-5 | |
C | 12-04-2015 10:45 | Hoogeloon 3 | Beerse Boys 6 | Wijnen, G. | 40826 | 5-1 | |
C | 06-04-2015 12:00 | HMVV 3 | Hoogeloon 3 | Staal, J.J.H. | 40324 | 6-4 | |
C | 06-04-2015 12:00 | Bladella 5 | SDO'39 3 | Maas, T.B.J. | 36929 | 2-5 | |
C | 04-04-2015 18:30 | EFC 5 | Reusel Sport/Faes Gr 5 | Verstappen, H. | 40040 | 1-9 | |
C | 04-04-2015 16:30 | DOSKO'32 3 | SDO'39 3 | Kox, F. | 39855 | 0-1 | |
C | 29-03-2015 13:00 | Beerse Boys 6 | UNA 8 | Laat, P.A.F.M. de | 40287 | 1-4 | |
C | 22-03-2015 10:00 | Reusel Sport/Faes Gr 5 | Hapert 3 | Laarhoven, EH van | 39797 | 4-0 | |
C | 22-03-2015 10:00 | Hoogeloon 3 | DOSKO'32 3 | Timmermans, C.F.T. | 39542 | 2-0 | |
C | 22-03-2015 12:00 | UNA 8 | SDO'39 3 | Swinkels, M.P.M.J. | 39455 | 5-3 | |
C | 22-03-2015 10:00 | EFC 5 | HMVV 3 | Verstappen, H. | 39347 | 1-2 | |
C | 22-03-2015 12:00 | Bladella 5 | Rood Wit V 5 | Mariën, J.H. | 39304 | 2-1 | |
C | 15-03-2015 10:00 | Rood Wit V 5 | UNA 8 | Jansen, HA | 41081 | 1-1 | |
C | 15-03-2015 10:00 | EFC 5 | Bladella 5 | Moll, L.H. van | 41126 | 0-2 | |
C | 15-03-2015 13:00 | Beerse Boys 6 | DOSKO'32 3 | Willems, F.J.M.I. | 41377 | 3-2 | |
C | 15-03-2015 12:00 | HMVV 3 | SDO'39 3 | Hendrix, B. | 41413 | 2-0 | |
C | 15-03-2015 10:00 | Hapert 3 | Hoogeloon 3 | Ven, S. van de | 41220 | 4-1 | |
C | 08-03-2015 12:00 | DOSKO'32 3 | UNA 8 | Zanden, F van der | 38667 | 3-0 | |
C | 08-03-2015 10:00 | Hapert 3 | EFC 5 | Luyten, G. | 38841 | 2-1 | |
C | 08-03-2015 13:00 | Beerse Boys 6 | Bladella 5 | Loonen, J.C. | 38998 | 6-0 | |
C | 08-03-2015 10:00 | Rood Wit V 5 | Reusel Sport/Faes Gr 5 | Wijten, J.J.W.M. | 38803 | 1-0 | |
C | 08-03-2015 10:00 | SDO'39 3 | Hoogeloon 3 | Paridaans, CF | 39191 | 4-4 | |
C | 01-03-2015 10:00 | Reusel Sport/Faes Gr 5 | SDO'39 3 | Dirkx, H.H. | 38609 | 4-0 | |
C | 01-03-2015 12:00 | Bladella 5 | Hoogeloon 3 | Kanen, B. | 38117 | 3-2 | |
C | 01-03-2015 10:00 | EFC 5 | Beerse Boys 6 | Coppens, A.P.M. | 38158 | 4-1 | |
C | 22-02-2015 12:00 | Hapert 3 | HMVV 3 | Minkels, J. | 37164 | 1-1 | |
C | 22-02-2015 10:00 | EFC 5 | DOSKO'32 3 | Louwers, G | 31125 | 0-4 | |
C | 08-02-2015 10:00 | Rood Wit V 5 | DOSKO'32 3 | 37026 | 1-3 | ||
C | 08-02-2015 10:00 | Reusel Sport/Faes Gr 5 | Beerse Boys 6 | 37421 | 4-1 | ||
C | 08-02-2015 10:00 | EFC 5 | Hoogeloon 3 | 37071 | 1-2 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reusel Sport/Faes Gr 5 | 20 | 19 | 0 | 1 | 57 | 93 | 14 | 79 | 0 |
2 | Rood Wit V 5 | 20 | 12 | 3 | 5 | 39 | 47 | 30 | 17 | 0 |
3 | Hapert 3 | 20 | 11 | 4 | 5 | 37 | 54 | 33 | 21 | 0 |
4 | DOSKO'32 3 | 20 | 11 | 1 | 8 | 34 | 48 | 33 | 15 | 0 |
5 | HMVV 3 | 20 | 9 | 3 | 8 | 30 | 44 | 47 | -3 | 0 |
6 | Hoogeloon 3 | 20 | 9 | 2 | 9 | 29 | 57 | 51 | 6 | 0 |
7 | UNA 8 | 20 | 9 | 1 | 10 | 28 | 43 | 51 | -8 | 0 |
8 | Bladella 5 | 20 | 5 | 3 | 12 | 18 | 29 | 55 | -26 | 0 |
9 | Beerse Boys 6 | 19 | 4 | 4 | 11 | 16 | 30 | 63 | -33 | 0 |
10 | SDO'39 3 | 19 | 5 | 1 | 13 | 16 | 37 | 74 | -37 | 0 |
11 | EFC 5 | 20 | 3 | 2 | 15 | 11 | 26 | 57 | -31 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 19:00 - 20:30 | 1B | 1 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
donderdag | 20:30 - 21:30 | Panna kooi | 1 | Keepers training | ||||||||||
Trainingsdagen
|