B-Junioren (voorjaar), 5e klasse B79
Bladella B4
Teamleden
Spelers | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Ko Boullart | Leider / Ass.scheidsrechter |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-05-2015 14:30 | RPC B4 | Brabantia B5 | Eigenberg, M | 105675 | 4-3 | |
C | 16-05-2015 12:45 | Acht B4G | Bladella B4 | Elzakker, P. van | 106626 | 3-4 | |
C | 13-05-2015 19:00 | RKSV Heeze B4 | Oirschot V. B4 | Breda, A. van | 106556 | 3-0 | |
C | 09-05-2015 15:30 | RPC B4 | Reusel Sport/Faes Gr B3 | Bax, F | 105672 | 3-1 | |
C | 06-05-2015 19:00 | Bergeijk B3 | Acht B4G | Daams, G. | 105968 | 4-1 | |
C | 02-05-2015 14:45 | Reusel Sport/Faes Gr B3 | GSBW B2 | Kemenade, D van | 133471 | 0-4 | |
C | 02-05-2015 14:00 | RKSV Heeze B4 | Bergeijk B3 | Schenkels, M. | 106555 | 2-0 | |
C | 02-05-2015 14:30 | Oirschot V. B4 | Brabantia B5 | Kort, P. de | 106198 | 1-3 | |
C | 30-04-2015 19:30 | Brabantia B5 | ZSC B2 | Peels, J. | 105975 | 3-9 | |
C | 25-04-2015 14:30 | Beerse Boys B3 | ZSC B2 | Heuvelmans, A.J.M. | 105246 | 7-3 | |
C | 25-04-2015 14:45 | GSBW B2 | RKSV Heeze B4 | Lips, J.C.B. | 133479 | 2-1 | |
C | 25-04-2015 13:00 | Bladella B4 | Oirschot V. B4 | Sande, T. v.d. | 106176 | 10-3 | |
C | 23-04-2015 19:00 | ZSC B2 | RPC B4 | Woerkum, B.T. van | 106133 | 10-1 | |
C | 18-04-2015 14:45 | Brabantia B5 | Bergeijk B3 | Baars, L.J.P. | 105979 | 2-4 | |
C | 18-04-2015 14:30 | ZSC B2 | Bladella B4 | Kramer, A. | 106138 | 6-2 | |
C | 18-04-2015 15:00 | RKSV Heeze B4 | RPC B4 | Janssens, D.L. | 106560 | 5-3 | |
C | 18-04-2015 14:30 | Oirschot V. B4 | GSBW B2 | Nunen, H. van | 133478 | 0-3 | |
C | 18-04-2015 14:45 | Reusel Sport/Faes Gr B3 | Beerse Boys B3 | Dommelen, J.C.F.M. van | 106572 | 2-3 | |
C | 15-04-2015 19:00 | Brabantia B5 | GSBW B2 | Vorst, W.H.H. v.d. | 133470 | 0-7 | |
C | 13-04-2015 18:45 | Reusel Sport/Faes Gr B3 | Bergeijk B3 | Kemenade, D van | 106570 | 4-2 | |
C | 11-04-2015 14:45 | GSBW B2 | RPC B4 | Hesselberth, K. | 133477 | 3-0 | |
C | 11-04-2015 12:45 | Acht B4G | ZSC B2 | Elzakker, L.M. van | 106629 | 2-13 | |
C | 11-04-2015 15:00 | Bladella B4 | Brabantia B5 | Mariën, J.H. | 106175 | 8-1 | |
C | 11-04-2015 14:30 | Beerse Boys B3 | RKSV Heeze B4 | Woensel, T.C. van | 105245 | 9-1 | |
C | 04-04-2015 14:45 | Bergeijk B3 | RPC B4 | Gompel, S v | 105967 | 5-0 | |
C | 04-04-2015 14:30 | Oirschot V. B4 | Beerse Boys B3 | Kort, P. de | 106202 | 0-3 | |
C | 04-04-2015 12:15 | RKSV Heeze B4 | Bladella B4 | Maasakkers, J.J.I. van | 106559 | 2-4 | |
C | 04-04-2015 14:45 | Reusel Sport/Faes Gr B3 | Acht B4G | Bruininx, J. | 106571 | 5-0 | |
C | 28-03-2015 14:30 | Oirschot V. B4 | Acht B4G | Beers, J van | 106201 | 4-2 | |
C | 28-03-2015 14:45 | Bergeijk B3 | GSBW B2 | Aarts, E. | 133476 | 0-10 | |
C | 28-03-2015 14:30 | ZSC B2 | Reusel Sport/Faes Gr B3 | Claes, S | 106136 | 3-1 | |
C | 28-03-2015 15:15 | Brabantia B5 | Beerse Boys B3 | Hovestad, M. | 105977 | 1-11 | |
C | 28-03-2015 14:30 | RPC B4 | Bladella B4 | Haase, R. | 105674 | 1-5 | |
C | 21-03-2015 13:00 | Bladella B4 | GSBW B2 | Meijer, T. | 133475 | 5-0 | |
C | 21-03-2015 12:45 | Acht B4G | RKSV Heeze B4 | Ruijter, M.J. de | 106628 | 1-0 | |
C | 21-03-2015 14:45 | Reusel Sport/Faes Gr B3 | Oirschot V. B4 | Dommelen, J.C.F.M. van | 106569 | 1-2 | |
C | 21-03-2015 14:30 | ZSC B2 | Bergeijk B3 | Och, P. van | 106135 | 6-1 | |
C | 21-03-2015 14:30 | Beerse Boys B3 | RPC B4 | Laat, P.A.F.M. de | 105244 | 9-0 | |
C | 14-03-2015 14:30 | Beerse Boys B3 | Acht B4G | Woensel, T.C. van | 105242 | 6-2 | |
C | 14-03-2015 16:15 | RPC B4 | Oirschot V. B4 | Haase, R. | 105671 | 3-0 | |
C | 14-03-2015 15:00 | Brabantia B5 | RKSV Heeze B4 | Vorst, W.H.H. v.d. | 105974 | 2-5 | |
C | 14-03-2015 13:00 | Bladella B4 | Reusel Sport/Faes Gr B3 | Berg, S.J.W.M. van den | 106172 | 4-1 | |
C | 14-03-2015 14:45 | GSBW B2 | ZSC B2 | Boers, J.H.M.M. | 133474 | 9-1 | |
C | 07-03-2015 14:30 | RPC B4 | DVS B4 | 105673 | 0-0 | ||
C | 07-03-2015 14:45 | Bergeijk B3 | Bladella B4 | Aarts, E. | 105965 | 1-5 | |
C | 07-03-2015 13:00 | Brabantia B5 | Acht B4G | Baars, L.J.P. | 105976 | 5-4 | |
C | 07-03-2015 14:30 | Oirschot V. B4 | ZSC B2 | Kort, P. de | 106200 | 3-3 | |
C | 07-03-2015 15:00 | RKSV Heeze B4 | Reusel Sport/Faes Gr B3 | Berkers, A. | 106557 | 4-1 | |
C | 07-03-2015 14:45 | GSBW B2 | Beerse Boys B3 | Boers, J.H.M.M. | 133473 | 6-0 | |
C | 28-02-2015 14:30 | ZSC B2 | RKSV Heeze B4 | Woerkum, B.T. van | 106134 | 8-2 | |
C | 28-02-2015 14:30 | Oirschot V. B4 | Bergeijk B3 | Beers, J van | 106199 | 4-1 | |
C | 28-02-2015 13:15 | Reusel Sport/Faes Gr B3 | Brabantia B5 | Panjoel, H.S.A. | 106568 | 5-1 | |
C | 28-02-2015 12:45 | Acht B4G | RPC B4 | Linden, J. van der | 106627 | 3-7 | |
C | 28-02-2015 13:15 | DVS B4 | GSBW B2 | Otten, J.H.A.M. | 133472 | 4-6 | |
C | 28-02-2015 14:30 | Beerse Boys B3 | Bladella B4 | Woensel, T.C. van | 105243 | 5-3 | |
C | 21-02-2015 13:00 | Bladella B4 | DVS B4 | Boullart, J. | 106173 | 2-2 | |
C | 21-02-2015 14:45 | GSBW B2 | Acht B4G | Lips, J.C.B. | 133469 | 6-2 | |
C | 21-02-2015 14:45 | Bergeijk B3 | Beerse Boys B3 | Gompel, S v | 105964 | 1-2 | |
C | 07-02-2015 13:15 | DVS B4 | Beerse Boys B3 | 106459 | 0-0 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GSBW B2 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 50 | 9 | 41 | 0 |
2 | Beerse Boys B3 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 55 | 19 | 36 | 0 |
3 | Bladella B4 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 50 | 23 | 27 | 0 |
4 | ZSC B2 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 62 | 31 | 31 | 0 |
5 | RKSV Heeze B4 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 25 | 30 | -5 | 0 |
6 | RPC B4 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 22 | 44 | -22 | 0 |
7 | Oirschot V. B4 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 17 | 32 | -15 | 0 |
8 | Reusel Sport/Faes Gr B3 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 21 | 26 | -5 | 0 |
9 | Bergeijk B3 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 19 | 36 | -17 | 0 |
10 | Brabantia B5 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 21 | 58 | -37 | 0 |
11 | Acht B4G | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 20 | 54 | -34 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:30 - 21:00 | 2A | 12 | Team training | ||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:30 - 21:00 | 4B | 12 | Team training | ||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:00 - 20:00 | 3 | 9 | Keepers training | ||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|