B-Junioren (A-cat), 1e klasse 16
Bladella B1
Teamleden
Spelers | |||||||
Lorenzo de Beijer | |||||||
Emar Daniƫls | |||||||
Joost Gubbels | |||||||
Niels Krekels | |||||||
Lars de Laat | |||||||
They Lauwers | |||||||
Bob Michiels | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Max Jansen | Leider | ||||||
Frank Schinkel | Trainer | ||||||
Tinus Veron | Ass. scheidsrechter | ||||||
Mart Wouters | Leider / Trainer |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 02-05-2015 15:00 | Dommelen B1 | Woenselse Boys B1 | 43957 | 2-5 | ||
C | 02-05-2015 15:00 | SBC B1 | Wilhelmina Boys B1 | 43955 | 2-1 | ||
C | 02-05-2015 15:00 | Bladella B1 | Nuenen B2 | 43948 | 3-1 | ||
C | 02-05-2015 13:30 | DBS B1 | RKSV Heeze B1 | 43934 | 1-5 | ||
C | 02-05-2015 14:30 | DOSL B1 | DVS B1 | 43929 | 0-2 | ||
C | 02-05-2015 13:00 | Rood Wit V B1 | UNA B2 | 43924 | 3-2 | ||
C | 25-04-2015 13:45 | UNA B2 | Bladella B1 | 43872 | 3-0 | ||
C | 25-04-2015 15:00 | DVS B1 | SBC B1 | 43882 | 3-1 | ||
C | 25-04-2015 13:45 | Nuenen B2 | Dommelen B1 | 43887 | 3-2 | ||
C | 25-04-2015 14:45 | Wilhelmina Boys B1 | DBS B1 | 43898 | 1-1 | ||
C | 25-04-2015 15:00 | RKSV Heeze B1 | Rood Wit V B1 | 43910 | 3-1 | ||
C | 25-04-2015 14:30 | Woenselse Boys B1 | DOSL B1 | 43902 | 4-3 | ||
C | 22-04-2015 20:15 | Wilhelmina Boys B1 | DOSL B1 | 43802 | 8-2 | ||
C | 18-04-2015 14:30 | DOSL B1 | Nuenen B2 | 43825 | 3-3 | ||
C | 18-04-2015 15:15 | DBS B1 | Rood Wit V B1 | 43830 | 1-0 | ||
C | 18-04-2015 15:00 | SBC B1 | UNA B2 | 43851 | 5-3 | ||
C | 18-04-2015 15:00 | Dommelen B1 | RKSV Heeze B1 | 43861 | 1-3 | ||
C | 18-04-2015 15:00 | Bladella B1 | Woenselse Boys B1 | 43844 | 0-0 | ||
C | 16-04-2015 20:30 | DVS B1 | Wilhelmina Boys B1 | 43858 | 1-2 | ||
C | 11-04-2015 15:00 | RKSV Heeze B1 | Bladella B1 | 43814 | 2-0 | ||
C | 11-04-2015 14:30 | Woenselse Boys B1 | SBC B1 | 43806 | 1-0 | ||
C | 11-04-2015 13:45 | Nuenen B2 | DBS B1 | 43791 | 1-4 | ||
C | 09-04-2015 19:00 | UNA B2 | DVS B1 | 43784 | 0-0 | ||
C | 08-04-2015 20:00 | Rood Wit V B1 | Dommelen B1 | 43780 | 0-5 | ||
C | 04-04-2015 13:45 | UNA B2 | Dommelen B1 | 43536 | 1-0 | ||
C | 28-03-2015 15:00 | SBC B1 | Nuenen B2 | 43763 | 2-1 | ||
C | 28-03-2015 15:00 | Bladella B1 | Rood Wit V B1 | 43756 | 6-2 | ||
C | 28-03-2015 15:15 | DBS B1 | Dommelen B1 | 43742 | 0-4 | ||
C | 28-03-2015 14:30 | DOSL B1 | RKSV Heeze B1 | 43737 | 1-10 | ||
C | 28-03-2015 13:45 | UNA B2 | Wilhelmina Boys B1 | 43728 | 2-3 | ||
C | 26-03-2015 20:15 | DVS B1 | Woenselse Boys B1 | 43770 | 5-2 | ||
C | 21-03-2015 15:00 | Dommelen B1 | Bladella B1 | 43717 | 2-3 | ||
C | 21-03-2015 15:15 | DBS B1 | DVS B1 | 43686 | 0-0 | ||
C | 21-03-2015 13:45 | Nuenen B2 | Wilhelmina Boys B1 | 43695 | 2-3 | ||
C | 21-03-2015 14:30 | Woenselse Boys B1 | UNA B2 | 43702 | 1-4 | ||
C | 21-03-2015 15:00 | RKSV Heeze B1 | SBC B1 | 43710 | 4-1 | ||
C | 18-03-2015 20:00 | Rood Wit V B1 | DOSL B1 | 43684 | 3-1 | ||
C | 14-03-2015 15:00 | RKSV Heeze B1 | Nuenen B2 | 43518 | 4-0 | ||
C | 14-03-2015 14:30 | DOSL B1 | UNA B2 | 43497 | 2-5 | ||
C | 07-03-2015 13:45 | UNA B2 | Nuenen B2 | 43632 | 6-1 | ||
C | 07-03-2015 14:30 | DOSL B1 | Dommelen B1 | 43641 | 0-3 | ||
C | 07-03-2015 15:00 | Bladella B1 | DBS B1 | 43652 | 0-1 | ||
C | 07-03-2015 15:00 | SBC B1 | Rood Wit V B1 | 43659 | 2-0 | ||
C | 07-03-2015 13:15 | DVS B1 | RKSV Heeze B1 | 43666 | 3-2 | ||
C | 07-03-2015 14:45 | Wilhelmina Boys B1 | Woenselse Boys B1 | 43674 | 3-1 | ||
C | 04-03-2015 19:30 | DOSL B1 | DBS B1 | 43545 | 1-3 | ||
C | 28-02-2015 15:00 | Bladella B1 | DOSL B1 | 43604 | 5-1 | ||
C | 28-02-2015 15:00 | Rood Wit V B1 | Woenselse Boys B1 | 43588 | 3-1 | ||
C | 28-02-2015 15:15 | DBS B1 | SBC B1 | 43590 | 2-2 | ||
C | 28-02-2015 13:45 | Nuenen B2 | DVS B1 | 43607 | 2-1 | ||
C | 28-02-2015 15:00 | Dommelen B1 | Wilhelmina Boys B1 | Smets, T.F.C. | 43621 | 2-1 | |
C | 28-02-2015 15:00 | RKSV Heeze B1 | UNA B2 | 43614 | 0-0 | ||
C | 26-02-2015 20:15 | DVS B1 | Rood Wit V B1 | 43562 | 3-1 | ||
C | 21-02-2015 14:30 | Woenselse Boys B1 | Nuenen B2 | Bahceci, O | 43574 | 2-0 | |
C | 21-02-2015 15:00 | SBC B1 | Bladella B1 | 43555 | 2-0 | ||
C | 11-02-2015 20:15 | Wilhelmina Boys B1 | RKSV Heeze B1 | 43570 | 4-4 | ||
C | 07-02-2015 15:15 | DBS B1 | Woenselse Boys B1 | 43502 | 1-0 | ||
C | 07-02-2015 15:00 | Bladella B1 | DVS B1 | 43516 | 1-1 | ||
C | 07-02-2015 15:00 | Dommelen B1 | SBC B1 | 43525 | 3-2 | ||
C | 07-02-2015 15:00 | Rood Wit V B1 | Wilhelmina Boys B1 | 43492 | 1-6 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKSV Heeze B1 | 22 | 16 | 3 | 3 | 51 | 77 | 29 | 48 | 0 |
2 | Dommelen B1 | 22 | 13 | 3 | 6 | 42 | 62 | 34 | 28 | 0 |
3 | UNA B2 | 22 | 11 | 5 | 6 | 38 | 61 | 40 | 21 | 0 |
4 | DVS B1 | 22 | 11 | 5 | 6 | 38 | 40 | 27 | 13 | 0 |
5 | Wilhelmina Boys B1 | 22 | 11 | 3 | 8 | 36 | 56 | 43 | 13 | 0 |
6 | Nuenen B2 | 22 | 10 | 2 | 10 | 32 | 44 | 52 | -8 | 0 |
7 | SBC B1 | 22 | 9 | 3 | 10 | 30 | 45 | 46 | -1 | 0 |
8 | Bladella B1 | 22 | 8 | 4 | 10 | 28 | 34 | 37 | -3 | 0 |
9 | DBS B1 | 22 | 7 | 5 | 10 | 26 | 30 | 54 | -24 | 0 |
10 | Woenselse Boys B1 | 22 | 7 | 1 | 14 | 22 | 32 | 51 | -19 | 0 |
11 | Rood Wit V B1 | 22 | 6 | 3 | 13 | 21 | 37 | 60 | -23 | 0 |
12 | DOSL B1 | 22 | 3 | 3 | 16 | 12 | 36 | 81 | -45 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:15 - 19:45 | 2B | 5 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:45 | 4B | 5 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:00 - 20:00 | 3 | 5 | Keepers training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|