1920
1951
Nog geen artikelen
in uw mandje
Hoofdsponsor
Kalender
vrijdag 12 april 2024
t/m vrijdag 21 juni 2024
Activiteit
Voetbalacademy 2023-'24
18:15 - 19:30
Sportpark
vrijdag 3 mei 2024
Agenda
Kaartavond
20.00 uur
kantine
woensdag 8 mei 2024
Activiteit
Automobielbedrijf P. van de Ven Penaltytoernooi 2024
18:00 - 20:00
Sportpark Smagtenbocht
zondag 12 mei 2024
Activiteit
Afsluiting senioren
vrijdag 17 mei 2024
Activiteit
voetbalquiz
kantine
Nieuws
Senioren: competities & beker
01 augustus 2016Voor alle seniorenteams staan hieronder de competitie- en bekerindelingen voor het komende seizoen 2016/2017.
Start | beker | competitie |
Bladella 1 + 2 (A cat.) | 21 augustus | 4 september |
Overige senioren (B cat.) | 27/28 aug. (kermis) | 17/18 september |
Klasse-indelingen senioren
klasse 3D | res. 2e kl. D | res. 4e kl - 415 | res. 4e kl - 416 | ||||||||
1 | V'waard | 14:30 | V'waard 2 | 12:00 | EFC 4 | 12:00 | UNA 5 | 12:00 | |||
2 | Bladella | 14:30 | Braakh. 2 | 11:00 | EMK 3 | 11:00 | Reusel Sp 4 | 10:00 | |||
3 | E'hoven AV | 14:30 | SBC 2 | 12:00 | DBS 3 | 10:30 | WODAN 5 | 9:45 | |||
4 | Nijnsel | 14:30 | Marvilde 2 | 12:00 | Marvilde 4 | 11:00 | Brabantia 5 | 12:00 | |||
5 | Braakh. | 14:30 | Beerse B. 3 | 11:00 | Brabantia 3 | 12:00 | NwWoensel 4 | 12:00 | |||
6 | Bergeijk | 14:30 | Acht 2 | 12:00 | UNA 4 | 12:00 | RKDSV 3 | 11:00 | |||
7 | SBC | 14:30 | De Valk 2 | 12:00 | De Valk 3 | 12:00 | Bladella 4 | 12:00 | |||
8 | PSV | 14:30 | Nuenen 3 | 12:15 | Reusel Sp 5 | 10:00 | Dommelen 3 | 12:00 | |||
9 | Sparta'25 | 14:30 | Oirschot V 2 | 11:30 | WODAN 4 | 12:00 | Marvilde 3 | 11:00 | |||
10 | Wodan | 14:30 | OJC R'malen 3 | 14:30 | Rood WV 5 | 10:00 | DVS 3 | 12:00 | |||
11 | Wilh.Boys. | 14:30 | Bladella 2 | 12:00 | V'waard 3 | 10:00 | Rood WV 4 | 12:00 | |||
12 | Dommelen | 14:30 | Reusel Sp 2 | 12:00 | Bladella 3 | 12:00 | Gestel 3 | 12:00 | |||
13 | EMK | 14:30 | gr. 4 - 13 | gr 14 - 13 | gr 14 - 05 | ||||||
14 | Reusel Sp | 14:30 | Beerse B 2 | 12:00 | UNA 6 | 12:00 | Beerse Boys 5 | 11:00 | |||
gr. 2 - 69 | Hapert 2 | 11:30 | Bladella 3 | 12:00 | EFC 4 | 12:00 | |||||
1 | Dosko'32 1 | 14:30 | Bladella 2 | 12:00 | Hoogeloon 2 | 12:00 | HMVV 2 | 12:00 | |||
2 | EDN'56 1 | 14:30 | EFC 2 | 11:30 | Rood Wit V 4 | 12:00 | Bladella 4 | 12:00 | |||
3 | Hapert 1 | 14:30 | |||||||||
4 | Bladella 1 | 14:30 | |||||||||
res. 4e kl - 414 | res. 5e kl - 523 | res. 5e kl. - 522 | res. 5e kl - 524 | ||||||||
1 | UNA 7 | 12:00 | EFC 6 | 12:00 | RPC 4 | 12:00 | WODAN 9 | 9:45 | |||
2 | Nevelo 4 | 10:00 | Bladella 6 | 9:45 | Bladella 7 | 12:00 | Hapert 3 | 10:00 | |||
3 | EMK 4 | 11:00 | BES 3 | 10:30 | NwWoensel 5 | 10:00 | Dosko'32 3 | 12:00 | |||
4 | Wilh.Boys 3 | 12:00 | V'waard 5 | 10:00 | DEES 2 | 12:15 | Oirschot V 5 | 12:00 | |||
5 | Braakh. 3 | 11:00 | Woensel.B 3 | 10:00 | Beerse B 6 | 13:00 | Tongelre 3 | 12:00 | |||
6 | Bladella 5 | 9:45 | Rood WV 6 | 12:00 | V'waard 4 | 12:00 | HMVV 3 | 12:15 | |||
7 | Geldrop 4 | 10:30 | De Raven 3 | 12:15 | HMVV 4 | 10:00 | Woensel.B 4 | 10:00 | |||
8 | Nuenen 5 | 12:15 | Dommelen 5 | 12:00 | RKVVO 4 | 9:30 | Reusel Sp 6 | 10:00 | |||
9 | Oirschot V 3 | 11:30 | ZSC 3 | 12:00 | Spoord. B 4 | 12:00 | Rood WV 7 | 10:00 | |||
10 | StMichielsg 3 | 10:00 | Bergeijk 4 | 12:00 | SBC 5 | 10:00 | DVS 4 | 12:00 | |||
11 | Best V. 3 | 12:00 | WODAN 8 | 11:00 | Unitas'59 6 | 12:00 | De Valk 4 | 10:00 | |||
12 | Beerse B 5 | 11:00 | Unitas'59 5 | 10:00 | SDO'39 3 | 10:00 | Bladella 8 | 9:45 | |||
gr 14 - 18 | gr 15 - 18 | gr 15 - 07 | gr 15 - 09 | ||||||||
1 | Bladella 5 | 9:45 | Bladella 6 | 9:45 | Vessem 2 | 11:30 | EFC 5 | 12:00 | |||
2 | Rood Wit V 5 | 10:00 | HMVV 3 | 12:15 | Bladella 7 | 12:00 | Bergeijk 4 | 12:00 | |||
3 | Marvilde 3 | 11:00 | Hulsel 2 | 12:00 | Hapert 3 | 10:00 | Terlo 2 | 12:00 | |||
4 | SDO'39 2 | 12:00 | Beerse Boys 6 | 13:00 | Bergeijk 3 | 12:00 | Bladella 8 | 9:45 | |||
res. 6e kl - 648 | res. 6e kl - 644 | 4e klasse 845 | |||||||||
1 | Casteren 3 | 10:30 | HMVV 6 | 10:00 | Pusphaira VR1 | 10:00 | |||||
2 | SVSOS 3 | 10:00 | SDO'39 5 | 10:00 | Reusel Sp VR1 | 12:00 | |||||
3 | Hapert 5 | 10:00 | Netersel 3 | 10:30 | Heeze VR1 | 12:00 | |||||
4 | Oirschot V 8 | 11:00 | Hulsel 5 | 10:00 | Nederwet. VR1 | 12:15 | |||||
5 | De Bocht'80 4 | 10:00 | Bladella 10 | 9:45 | Nuenen VR3 | 10:00 | |||||
6 | Reusel Sp 12 | 10:00 | Reusel Sp 7 | 10:00 | Hapert VR1 | 10:00 | |||||
7 | RKDSV 5 | 11:00 | Terlo 4 | 10:30 | EFC VR1 | 12:00 | |||||
8 | Zuiderburen 4 | 10:00 | Bergeijk 5 | 10:00 | De Valk VR1 | 10:00 | |||||
9 | DBS 7 | 10:30 | Hilvaria 8 | 10:00 | RPC VR1 | 12:00 | |||||
10 | Bladella 9 | 9:45 | Beerse B. 9 | 11:00 | ZSC VR1 | 10:00 | |||||
11 | SDO'39 4 | 12:00 | Hapert 4 | 10:00 | DOSL VR1 | 10:00 | |||||
12 | Beerse B. 10 | 10:00 | Hoogeloon 5 | 10:00 | Bladella VR1 | 9:45 | |||||
gr 16 - 12 | gr 16 - 05 | gr 3 - 33 | |||||||||
1 | Bladella 9 | 9:45 | EFC 8 | 12:00 | Gloria UC VR1 | 10:00 | |||||
2 | Hapert 4 | 10:00 | Beerse Boys 10 | 10:00 | GSBW VR1 | 10:00 | |||||
3 | Beerse Boys 12 | 10:00 | Bladella 10 | 9:45 | Bladella VR1 | 9:45 | |||||
4 | EFC 9 | 10:00 | Riel VR2 | 12:00 | |||||||
res. 5e kl - 26 | res. 5e kl - 27 | ||||||||||
1 | OVC'26 Za3 | 14:30 | Bladella Za3 | 15:00 | |||||||
2 | Willem II Za5 | 14:30 | OSC'45 Za3 | 14:30 | |||||||
3 | St Michielsg Za3 | 17:00 | StMichielsg Za2 | 17:00 | |||||||
4 | Rhode Za2 | 16:30 | SV BLC Za4 | 12:45 | |||||||
5 | Zwaluw Za4 | 15:00 | Merlijn Za3 | 16:45 | |||||||
6 | NEO'25 Za4 | 13:00 | Wilh.Boys Za2 | 14:45 | |||||||
7 | Bladella Za2 | 15:00 | Best V. Za2 | 16:45 | |||||||
8 | TGG Za3 | 14:30 | SVSSS Za2 | 16:15 | |||||||
9 | Nevelo Za2 | 14:30 | TGG Za2 | 12:30 | |||||||
10 | Blauw Geel Za3 | 17:00 | Zwaluw Za3 | 15:00 | |||||||
11 | SV BLC 6 | 15:00 | ZIGO Za2 | 15:30 | |||||||
Rust Roest Za3 | 14:30 | ||||||||||
gr 15 - 04 | gr 15 - 02 | ||||||||||
1 | St Michielsg Za2 | 17:00 | StMichielsg Za3 | 17:00 | |||||||
2 | Bladella Za2 | 15:00 | Zwaluw Za3 | 15:00 | |||||||
3 | Best V. Za2 | 16:45 | Bladella Za3 | 15:00 | |||||||
Te downloaden:
- speeldagenkalender senioren
- schema competitie (nw) 2016/2017 Zuid1
- competitieprogramma per team
- concept weekprogramma’s 2016/’17 senioren
let op: Wijzigingen zijn altijd mogelijk!
In Memoriam Theo Kaptheijns
24 april 2024
Het was schrikken zondag morgen toen langs de velden bij Bladella bekend werd dat Theo in slaap was en niet meer wakker zou worden. Hij…
Lees verder »
Nieuw: Bladella trainingspakketten (met korting!)
24 april 2024
In samenspraak met kledingsponsor Brandsfit heeft de kledingcommissie vier Bladella trainingspakketten samengesteld. Alle pakketten…
Lees verder »
Brabantia neemt verdiend 3 punten mee
22 april 2024
Voor de tweede keer op rij gaf Bladella een 2 – 0 voorsprong uit handen. De gasten uit Eindhoven wisten met een enorme strijdlust, de…
Lees verder »
Blaalse Spelen 2024
20 april 2024
Dit jaar bestaan onze buren van de korfbalvereniging KV Bladella alweer 60 jaar. Daarom organiseren zij dit jaar de Blaalse Spelen.
Lees verder »
VV Bladella - Sportpark De Smagtenbocht, Bossingel 7, 5531 NH Bladel - Tel. 0497 38 19 24 - Banknummer NL83RABO0107588439 - KVKnummer 40235434 - BTWnummer NL2651786B01