Wedstrijden

De volgende wedstrijden zijn afgelast:
  • 04-04-2020 afgelast     Bladella JO9-4 - De Raven JO9-2
  • 04-04-2020 afgelast     Bladella JO9-1 - Brabantia JO9-2
  • 04-04-2020 afgelast     Bladella JO9-2 - EFC JO9-3G
  • 04-04-2020 afgelast     Bladella JO8-4 - EFC JO8-4G
  • 04-04-2020 afgelast     RKVVO JO8-2 - Bladella JO8-2
  • 04-04-2020 afgelast     Oirschot Vooruit JO8-2 - Bladella JO8-3
  • 04-04-2020 afgelast     NEO'25 MO15-1 - Bladella MO15-1
  • 04-04-2020 afgelast     Were Di JO8-2 - Bladella JO8-1
  • 04-04-2020 afgelast     RPC JO11-4 - Bladella JO11-2
  • 04-04-2020 afgelast     Bladella JO11-1 - Wilhelmina Boys JO11-2G
  • 04-04-2020 afgelast     Bladella G1 - Virtus G1G
  • 04-04-2020 afgelast     Bladella JO13-4 - Dommelen JO13-3
  • 04-04-2020 afgelast     Bladella JO10-2 - Wilhelmina Boys JO10-2
  • 04-04-2020 afgelast     ST DEES/Vessem JO9-2 - Bladella JO9-3
  • 04-04-2020 afgelast     ST Casteren / Netersel JO10-1 - Bladella JO10-3
  • 04-04-2020 afgelast     Bladella JO15-3 - ZSC JO15-1
  • 04-04-2020 afgelast     Bladella JO13-1 - Jong Brabant JO13-1
  • 04-04-2020 afgelast     Bladella JO15-4 - Woenselse Boys JO15-2
  • 04-04-2020 afgelast     Terlo MO11-1 - Bladella MO11-1
  • 04-04-2020 afgelast     RKSV Heeze JO10-2 - Bladella JO10-1
  • 04-04-2020 afgelast     Reusel Sport/CoTrans JO13-2 - Bladella JO13-3
  • 04-04-2020 afgelast     Maarheeze JO13-1 - Bladella JO13-2
  • 04-04-2020 afgelast     FC Tilburg MO17-2 - Bladella MO17-1
  • 04-04-2020 afgelast     RKVVO JO15-3 - Bladella JO15-5
  • 04-04-2020 afgelast     Bladella JO19-3 - Dommelen JO19-2
  • 04-04-2020 afgelast     De Raven JO15-1 - Bladella JO15-2
  • 04-04-2020 afgelast     Bladella JO15-1 - Rood Wit V JO15-1
  • 04-04-2020 afgelast     Bladella JO17-3 - SBC JO17-5G
  • 04-04-2020 afgelast     Brabantia JO17-2 - Bladella JO17-2
  • 04-04-2020 afgelast     Hapert JO17-2 - Bladella JO17-4
  • 04-04-2020 afgelast     SV Budel JO19-1 - Bladella JO19-1
  • 04-04-2020 afgelast     Bladella MO19-1 - Uno Animo MO19-1
  • 04-04-2020 afgelast     Schijndel/DE WIT JO17-1 - Bladella JO17-1
  • 04-04-2020 afgelast     Bladella Za2 - SV Reeshof 3
  • 04-04-2020 afgelast     Bladella JO19-2 - Marvilde JO19-1
  • 05-04-2020 afgelast     Bladella 10 - SV Unitas'59 12
  • 05-04-2020 afgelast     Bladella 6 - Gestel 3
  • 05-04-2020 afgelast     Hapert 3 - Bladella 4
  • 05-04-2020 afgelast     Viola 3 - Bladella 3
  • 05-04-2020 afgelast     De Valk 6 - Bladella 9
  • 05-04-2020 afgelast     BES 1 - Bladella 5
  • 05-04-2020 afgelast     Bladella 7 - Knegselse Boys 2
  • 05-04-2020 afgelast     Bladella 8 - Reusel Sport/CoTrans 9
  • 05-04-2020 afgelast     Bladella 2 - Acht 2
  • 05-04-2020 afgelast     Bladella 1 - PSV 1

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
V 01-04-2020 20:00 Casteren VR1 Bladella VR1 - -
C 04-04-2020 afgelast Bladella Za2 SV Reeshof 3 68585 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 04-04-2020 afgelast Bladella MO19-1 Uno Animo MO19-1 148746 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 04-04-2020 afgelast FC Tilburg MO17-2 Bladella MO17-1 150030 Sportpark Spoordijk - -
C 04-04-2020 afgelast NEO'25 MO15-1 Bladella MO15-1 150805 Sportpark De Gaard - -
C 04-04-2020 afgelast Terlo MO11-1 Bladella MO11-1 152702 Sportpark Terlo - -
C 04-04-2020 afgelast SV Budel JO19-1 Bladella JO19-1 G.H.A. (Gijs) Stevens 94584 Sportpark Budel - -
C 04-04-2020 afgelast Bladella JO19-2 Marvilde JO19-1 Afgeschermd 97929 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 04-04-2020 afgelast Bladella JO19-3 Dommelen JO19-2 98110 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 04-04-2020 afgelast Schijndel/DE WIT JO17-1 Bladella JO17-1 31564 Sportpark Zuideinderpark - -
C 04-04-2020 afgelast Brabantia JO17-2 Bladella JO17-2 A. (Angel) Riestra Quintana 98401 Sportpark Strijp - -
C 04-04-2020 afgelast Bladella JO17-3 SBC JO17-5G 102631 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 04-04-2020 afgelast Hapert JO17-2 Bladella JO17-4 H.H.C. (Harold) Swaanen 101241 Sportpark De Lemelvelden - -
C 04-04-2020 afgelast Bladella JO15-1 Rood Wit V JO15-1 F. (Frank) Krekels 103707 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 04-04-2020 afgelast De Raven JO15-1 Bladella JO15-2 Afgeschermd 105805 Sportpark v.v De Raven - -
C 04-04-2020 afgelast Bladella JO15-3 ZSC JO15-1 Afgeschermd 107046 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 04-04-2020 afgelast Bladella JO15-4 Woenselse Boys JO15-2 105467 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 04-04-2020 afgelast RKVVO JO15-3 Bladella JO15-5 107196 Sportpark Heikant - -
C 04-04-2020 afgelast Bladella JO13-1 Jong Brabant JO13-1 110644 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 04-04-2020 afgelast Maarheeze JO13-1 Bladella JO13-2 111282 Sportpark De Romrijten - -
C 04-04-2020 afgelast Reusel Sport/CoTrans JO13-2 Bladella JO13-3 E. (Edwin) de Laat 114999 Sportpark Den Hoek - -
C 04-04-2020 afgelast Bladella JO13-4 Dommelen JO13-3 114603 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 04-04-2020 afgelast Bladella JO11-1 Wilhelmina Boys JO11-2G 124734 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 04-04-2020 afgelast RPC JO11-4 Bladella JO11-2 123658 Sportpark De Heihoef - -
C 04-04-2020 afgelast RKSV Heeze JO10-2 Bladella JO10-1 126408 Sportpark Het Lambrek - -
C 04-04-2020 afgelast Bladella JO10-2 Wilhelmina Boys JO10-2 126338 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 04-04-2020 afgelast ST Casteren / Netersel JO10-1 Bladella JO10-3 130498 Sportpark De Smeel - -
C 04-04-2020 afgelast Bladella JO9-1 Brabantia JO9-2 134406 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 04-04-2020 afgelast Bladella JO9-2 EFC JO9-3G 132962 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 04-04-2020 afgelast ST DEES/Vessem JO9-2 Bladella JO9-3 134241 Sportpark De Meren - -
C 04-04-2020 afgelast Bladella JO9-4 De Raven JO9-2 138083 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 04-04-2020 afgelast Were Di JO8-2 Bladella JO8-1 144640 Sportpark Moerenburg - -
C 04-04-2020 afgelast RKVVO JO8-2 Bladella JO8-2 143529 Sportpark Heikant - -
C 04-04-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO8-2 Bladella JO8-3 144072 Sportpark Moorland - -
C 04-04-2020 vervallen ST Casteren / Netersel JO08-1 Bladella JO8-3 141407 Sportpark De Smeel - -
C 04-04-2020 afgelast Bladella JO8-4 EFC JO8-4G 139833 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 04-04-2020 afgelast Bladella G1 Virtus G1G 153301 Sportpark De Smagtenbocht - -
V 04-04-2020 09:30 Bladella JO7-4 Reusel Sport/Co Trans JO7-2 - -
V 04-04-2020 10:00 RKDSV JO7-1 Bladella JO7-4 - -
C 05-04-2020 afgelast Bladella 1 PSV 1 C.A. (Kees) Koolen 21971 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 05-04-2020 afgelast Bladella 2 Acht 2 H (Harrie) Coolen 24801 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 05-04-2020 afgelast Viola 3 Bladella 3 76240 Sportpark Alpheim - -
C 05-04-2020 afgelast Hapert 3 Bladella 4 Afgeschermd 76556 Sportpark De Lemelvelden - -
C 05-04-2020 afgelast BES 1 Bladella 5 P (Peter) Daniels 77587 Sportpark De Brug - -
C 05-04-2020 afgelast Bladella 6 Gestel 3 H (Maan) vd Sande 77196 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 05-04-2020 afgelast Bladella 7 Knegselse Boys 2 S. (Sjack) Wouters 80327 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 05-04-2020 afgelast Bladella 8 Reusel Sport/CoTrans 9 Afgeschermd 80338 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 05-04-2020 afgelast De Valk 6 Bladella 9 F. (Frank) Krekels 82916 Sportpark Het Valkennest - -
C 05-04-2020 afgelast Bladella 10 SV Unitas'59 12 Afgeschermd 80360 Sportpark De Smagtenbocht - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 04-04-2020 afgelast Bladella Za2 SV Reeshof 3 68585 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 04-04-2020 afgelast Bladella MO19-1 Uno Animo MO19-1 148746 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 04-04-2020 afgelast FC Tilburg MO17-2 Bladella MO17-1 150030 Sportpark Spoordijk - -
C 04-04-2020 afgelast NEO'25 MO15-1 Bladella MO15-1 150805 Sportpark De Gaard - -
C 04-04-2020 afgelast Terlo MO11-1 Bladella MO11-1 152702 Sportpark Terlo - -
C 04-04-2020 afgelast SV Budel JO19-1 Bladella JO19-1 G.H.A. (Gijs) Stevens 94584 Sportpark Budel - -
C 04-04-2020 afgelast Bladella JO19-2 Marvilde JO19-1 Afgeschermd 97929 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 04-04-2020 afgelast Bladella JO19-3 Dommelen JO19-2 98110 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 04-04-2020 afgelast Schijndel/DE WIT JO17-1 Bladella JO17-1 31564 Sportpark Zuideinderpark - -
C 04-04-2020 afgelast Brabantia JO17-2 Bladella JO17-2 A. (Angel) Riestra Quintana 98401 Sportpark Strijp - -
C 04-04-2020 afgelast Bladella JO17-3 SBC JO17-5G 102631 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 04-04-2020 afgelast Hapert JO17-2 Bladella JO17-4 H.H.C. (Harold) Swaanen 101241 Sportpark De Lemelvelden - -
C 04-04-2020 afgelast Bladella JO15-1 Rood Wit V JO15-1 F. (Frank) Krekels 103707 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 04-04-2020 afgelast De Raven JO15-1 Bladella JO15-2 Afgeschermd 105805 Sportpark v.v De Raven - -
C 04-04-2020 afgelast Bladella JO15-3 ZSC JO15-1 Afgeschermd 107046 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 04-04-2020 afgelast Bladella JO15-4 Woenselse Boys JO15-2 105467 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 04-04-2020 afgelast RKVVO JO15-3 Bladella JO15-5 107196 Sportpark Heikant - -
C 04-04-2020 afgelast Bladella JO13-1 Jong Brabant JO13-1 110644 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 04-04-2020 afgelast Maarheeze JO13-1 Bladella JO13-2 111282 Sportpark De Romrijten - -
C 04-04-2020 afgelast Reusel Sport/CoTrans JO13-2 Bladella JO13-3 E. (Edwin) de Laat 114999 Sportpark Den Hoek - -
C 04-04-2020 afgelast Bladella JO13-4 Dommelen JO13-3 114603 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 04-04-2020 afgelast Bladella JO11-1 Wilhelmina Boys JO11-2G 124734 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 04-04-2020 afgelast RPC JO11-4 Bladella JO11-2 123658 Sportpark De Heihoef - -
C 04-04-2020 afgelast RKSV Heeze JO10-2 Bladella JO10-1 126408 Sportpark Het Lambrek - -
C 04-04-2020 afgelast Bladella JO10-2 Wilhelmina Boys JO10-2 126338 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 04-04-2020 afgelast ST Casteren / Netersel JO10-1 Bladella JO10-3 130498 Sportpark De Smeel - -
C 04-04-2020 afgelast Bladella JO9-1 Brabantia JO9-2 134406 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 04-04-2020 afgelast Bladella JO9-2 EFC JO9-3G 132962 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 04-04-2020 afgelast ST DEES/Vessem JO9-2 Bladella JO9-3 134241 Sportpark De Meren - -
C 04-04-2020 afgelast Bladella JO9-4 De Raven JO9-2 138083 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 04-04-2020 afgelast Were Di JO8-2 Bladella JO8-1 144640 Sportpark Moerenburg - -
C 04-04-2020 afgelast RKVVO JO8-2 Bladella JO8-2 143529 Sportpark Heikant - -
C 04-04-2020 afgelast Oirschot Vooruit JO8-2 Bladella JO8-3 144072 Sportpark Moorland - -
C 04-04-2020 vervallen ST Casteren / Netersel JO08-1 Bladella JO8-3 141407 Sportpark De Smeel - -
C 04-04-2020 afgelast Bladella JO8-4 EFC JO8-4G 139833 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 04-04-2020 afgelast Bladella G1 Virtus G1G 153301 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 05-04-2020 afgelast Bladella 1 PSV 1 C.A. (Kees) Koolen 21971 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 05-04-2020 afgelast Bladella 2 Acht 2 H (Harrie) Coolen 24801 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 05-04-2020 afgelast Viola 3 Bladella 3 76240 Sportpark Alpheim - -
C 05-04-2020 afgelast Hapert 3 Bladella 4 Afgeschermd 76556 Sportpark De Lemelvelden - -
C 05-04-2020 afgelast BES 1 Bladella 5 P (Peter) Daniels 77587 Sportpark De Brug - -
C 05-04-2020 afgelast Bladella 6 Gestel 3 H (Maan) vd Sande 77196 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 05-04-2020 afgelast Bladella 7 Knegselse Boys 2 S. (Sjack) Wouters 80327 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 05-04-2020 afgelast Bladella 8 Reusel Sport/CoTrans 9 Afgeschermd 80338 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 05-04-2020 afgelast De Valk 6 Bladella 9 F. (Frank) Krekels 82916 Sportpark Het Valkennest - -
C 05-04-2020 afgelast Bladella 10 SV Unitas'59 12 Afgeschermd 80360 Sportpark De Smagtenbocht - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
V 01-04-2020 20:00 Casteren VR1 Bladella VR1 - -
V 04-04-2020 09:30 Bladella JO7-4 Reusel Sport/Co Trans JO7-2 - -
V 04-04-2020 10:00 RKDSV JO7-1 Bladella JO7-4 - -

VV Bladella
Sportpark De Smagtenbocht
Bossingel 7
5531 NH Bladel
 0497 38 19 24

Banknummer NL83RABO0107588439
KVKnummer 40235434
BTWnummer NL2651786B01
Terug naar boven