Wedstrijden


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
B 28-01-2020 20:15 Bladella 2 VOAB 2 W.A.P.M. (Willie) Timmers 94362 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 01-02-2020 15:00 Dommelen 2 Bladella Za2 69864 Sportpark 't Heike - -
C 01-02-2020 12:30 Audacia MO19-1 Bladella MO19-1 149050 Sportpark Audacia - -
C 01-02-2020 13:15 Hilvaria MO17-1 Bladella MO17-1 149696 Sportpark de Roodloop - -
C 01-02-2020 09:30 WSC MO15-2 Bladella MO15-1 150562 Sportpark Eikendonk - -
C 01-02-2020 09:45 SV Budel MO11-1 Bladella MO11-1 152429 Sportpark Budel - -
C 01-02-2020 15:00 Bladella JO19-1 ODC JO19-1 A.L.M. (Rian) Voesenek 94438 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 01-02-2020 14:30 De Raven JO19-1 Bladella JO19-2 95627 Sportpark v.v De Raven - -
C 01-02-2020 14:30 EFC JO19-2 Bladella JO19-3 95970 Sportpark de Dieprijt - -
C 01-02-2020 13:00 Bladella JO17-1 SHH JO17-1 B.F.P. (Bernard) Schenk 31539 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 01-02-2020 15:00 Bladella JO17-2 Mifano JO17-1 101441 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 01-02-2020 14:30 Beerse Boys JO17-2 Bladella JO17-3 102031 Sportpark De Klep - -
C 01-02-2020 15:00 Bladella JO17-4 Brabantia JO17-3 100002 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 01-02-2020 13:00 Bladella JO15-1 Dommelen JO15-1G R. (Rudi) Neijenhuis 103709 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 01-02-2020 13:00 Bladella JO15-2 SV Someren JO15-2 107247 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 01-02-2020 11:00 Bladella JO15-3 ST Casteren / Netersel JO15-2G 105740 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 01-02-2020 11:00 Bladella JO15-4 SV Valkenswaard JO15-5 103983 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 01-02-2020 13:00 Best Vooruit JO15-5 Bladella JO15-5 108366 Sportpark De Leemkuilen - -
C 01-02-2020 11:15 TSV Gudok JO13-1 Bladella JO13-1 B.H.C.J (Bram) Snoeren 110471 Sportpark Dalem Zuid - -
C 01-02-2020 11:00 Bladella JO13-2 Hapert JO13-1 111003 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 01-02-2020 09:30 Bladella JO13-3 Beerse Boys JO13-2G 111768 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 01-02-2020 13:00 RKVVO JO13-3G Bladella JO13-4 113869 Sportpark Heikant - -
C 01-02-2020 10:15 Brabantia JO11-1 Bladella JO11-1 Afgeschermd 125206 Sportpark Strijp - -
C 01-02-2020 09:30 Bladella JO11-2 Reusel Sport/CoTrans JO11-2G 123028 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 01-02-2020 09:30 Bladella JO10-1 Hapert JO10-1 129345 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 01-02-2020 10:00 SV Unitas'59 JO10-5 Bladella JO10-2 131203 Sportpark Bokt - -
C 01-02-2020 09:30 Bladella JO10-3 EFC JO10-3 127534 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 01-02-2020 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 Bladella JO9-1 133838 Sportpark Den Hoek - -
C 01-02-2020 08:45 SV Valkenswaard JO9-2 Bladella JO9-2 135180 Sportpark Den Dries - -
C 01-02-2020 08:30 Bladella JO9-3 Hilvaria JO9-3 136972 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 01-02-2020 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO9-4G Bladella JO9-4 137151 Sportpark Den Hoek - -
C 01-02-2020 08:30 Bladella JO8-1 Willem II JO8-1 143656 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 01-02-2020 09:45 Hapert JO8-1G Bladella JO8-2 142781 Sportpark De Lemelvelden - -
C 01-02-2020 vervallen Bladella JO8-3 Hapert JO8-2G 139147 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 01-02-2020 09:30 DOSKO'32 JO8-1G Bladella JO8-3 154486 Sportpark De Meer - -
C 01-02-2020 08:30 Bladella JO8-4 Casteren JO8-2 139276 Sportpark De Smagtenbocht - -
V 01-02-2020 10:00 Marvilde JO7-2 Bladella JO7-3 - -
V 01-02-2020 10:00 RKVVO JO7-4 Bladella JO7-4 - -
C 02-02-2020 14:30 Reusel Sport/CoTrans 1 Bladella 1 D.R.H. (Daniël) Drost 21168 Sportpark Den Hoek - -
C 02-02-2020 13:00 FC Tilburg 3 Bladella 2 A.A. (Anne) Heijboer 24397 Sportpark Spoordijk - -
C 02-02-2020 12:00 Bladella 3 Reusel Sport/CoTrans 4 C.A.A.M. (Karel) Krekels 75240 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 02-02-2020 12:00 Bladella 4 RKVVO 4 J.C.M. (Jan) Hooijen 75250 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 02-02-2020 09:45 Bladella 5 SV Unitas'59 5 P.M.C. (Pieter) van Heeswijk 77182 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 02-02-2020 10:00 Woenselse Boys 3 Bladella 6 S.L.H. (Pascal) Woensdregt 78732 Sportpark de Hondsheuvels - -
C 02-02-2020 12:00 Bladella 7 RPC 9 T.B.J. (Tom) Maas 80324 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 02-02-2020 10:00 Oirschot Vooruit 12 Bladella 8 83326 Sportpark Moorland - -
C 02-02-2020 09:45 Bladella 9 DBS 8 Afgeschermd 80346 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 02-02-2020 10:00 Hulsel 4 Bladella 10 82178 Sportpark 't Kantje - -
V 02-02-2020 13:30 Reusel Sport JO11 Bladella JO11 comb. - -
V 04-02-2020 18:30 Dommelen JO13-1 Bladella JO13-1 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 01-02-2020 15:00 Dommelen 2 Bladella Za2 69864 Sportpark 't Heike - -
C 01-02-2020 12:30 Audacia MO19-1 Bladella MO19-1 149050 Sportpark Audacia - -
C 01-02-2020 13:15 Hilvaria MO17-1 Bladella MO17-1 149696 Sportpark de Roodloop - -
C 01-02-2020 09:30 WSC MO15-2 Bladella MO15-1 150562 Sportpark Eikendonk - -
C 01-02-2020 09:45 SV Budel MO11-1 Bladella MO11-1 152429 Sportpark Budel - -
C 01-02-2020 15:00 Bladella JO19-1 ODC JO19-1 A.L.M. (Rian) Voesenek 94438 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 01-02-2020 14:30 De Raven JO19-1 Bladella JO19-2 95627 Sportpark v.v De Raven - -
C 01-02-2020 14:30 EFC JO19-2 Bladella JO19-3 95970 Sportpark de Dieprijt - -
C 01-02-2020 13:00 Bladella JO17-1 SHH JO17-1 B.F.P. (Bernard) Schenk 31539 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 01-02-2020 15:00 Bladella JO17-2 Mifano JO17-1 101441 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 01-02-2020 14:30 Beerse Boys JO17-2 Bladella JO17-3 102031 Sportpark De Klep - -
C 01-02-2020 15:00 Bladella JO17-4 Brabantia JO17-3 100002 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 01-02-2020 13:00 Bladella JO15-1 Dommelen JO15-1G R. (Rudi) Neijenhuis 103709 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 01-02-2020 13:00 Bladella JO15-2 SV Someren JO15-2 107247 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 01-02-2020 11:00 Bladella JO15-3 ST Casteren / Netersel JO15-2G 105740 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 01-02-2020 11:00 Bladella JO15-4 SV Valkenswaard JO15-5 103983 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 01-02-2020 13:00 Best Vooruit JO15-5 Bladella JO15-5 108366 Sportpark De Leemkuilen - -
C 01-02-2020 11:15 TSV Gudok JO13-1 Bladella JO13-1 B.H.C.J (Bram) Snoeren 110471 Sportpark Dalem Zuid - -
C 01-02-2020 11:00 Bladella JO13-2 Hapert JO13-1 111003 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 01-02-2020 09:30 Bladella JO13-3 Beerse Boys JO13-2G 111768 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 01-02-2020 13:00 RKVVO JO13-3G Bladella JO13-4 113869 Sportpark Heikant - -
C 01-02-2020 10:15 Brabantia JO11-1 Bladella JO11-1 Afgeschermd 125206 Sportpark Strijp - -
C 01-02-2020 09:30 Bladella JO11-2 Reusel Sport/CoTrans JO11-2G 123028 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 01-02-2020 09:30 Bladella JO10-1 Hapert JO10-1 129345 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 01-02-2020 10:00 SV Unitas'59 JO10-5 Bladella JO10-2 131203 Sportpark Bokt - -
C 01-02-2020 09:30 Bladella JO10-3 EFC JO10-3 127534 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 01-02-2020 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 Bladella JO9-1 133838 Sportpark Den Hoek - -
C 01-02-2020 08:45 SV Valkenswaard JO9-2 Bladella JO9-2 135180 Sportpark Den Dries - -
C 01-02-2020 08:30 Bladella JO9-3 Hilvaria JO9-3 136972 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 01-02-2020 09:00 Reusel Sport/CoTrans JO9-4G Bladella JO9-4 137151 Sportpark Den Hoek - -
C 01-02-2020 08:30 Bladella JO8-1 Willem II JO8-1 143656 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 01-02-2020 09:45 Hapert JO8-1G Bladella JO8-2 142781 Sportpark De Lemelvelden - -
C 01-02-2020 vervallen Bladella JO8-3 Hapert JO8-2G 139147 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 01-02-2020 09:30 DOSKO'32 JO8-1G Bladella JO8-3 154486 Sportpark De Meer - -
C 01-02-2020 08:30 Bladella JO8-4 Casteren JO8-2 139276 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 02-02-2020 14:30 Reusel Sport/CoTrans 1 Bladella 1 D.R.H. (Daniël) Drost 21168 Sportpark Den Hoek - -
C 02-02-2020 13:00 FC Tilburg 3 Bladella 2 A.A. (Anne) Heijboer 24397 Sportpark Spoordijk - -
C 02-02-2020 12:00 Bladella 3 Reusel Sport/CoTrans 4 C.A.A.M. (Karel) Krekels 75240 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 02-02-2020 12:00 Bladella 4 RKVVO 4 J.C.M. (Jan) Hooijen 75250 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 02-02-2020 09:45 Bladella 5 SV Unitas'59 5 P.M.C. (Pieter) van Heeswijk 77182 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 02-02-2020 10:00 Woenselse Boys 3 Bladella 6 S.L.H. (Pascal) Woensdregt 78732 Sportpark de Hondsheuvels - -
C 02-02-2020 12:00 Bladella 7 RPC 9 T.B.J. (Tom) Maas 80324 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 02-02-2020 10:00 Oirschot Vooruit 12 Bladella 8 83326 Sportpark Moorland - -
C 02-02-2020 09:45 Bladella 9 DBS 8 Afgeschermd 80346 Sportpark De Smagtenbocht - -
C 02-02-2020 10:00 Hulsel 4 Bladella 10 82178 Sportpark 't Kantje - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
B 28-01-2020 20:15 Bladella 2 VOAB 2 W.A.P.M. (Willie) Timmers 94362 Sportpark De Smagtenbocht - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
V 01-02-2020 10:00 Marvilde JO7-2 Bladella JO7-3 - -
V 01-02-2020 10:00 RKVVO JO7-4 Bladella JO7-4 - -
V 02-02-2020 13:30 Reusel Sport JO11 Bladella JO11 comb. - -
V 04-02-2020 18:30 Dommelen JO13-1 Bladella JO13-1 - -

VV Bladella
Sportpark De Smagtenbocht
Bossingel 7
5531 NH Bladel
 0497 38 19 24

Banknummer NL83RABO0107588439
KVKnummer 40235434
BTWnummer NL2651786B01
Terug naar boven