1920
1951
Hoofdsponsor
Kalender
vrijdag 5 april 2024
Activiteit
The Schippers Group dag
vrijdag 12 april 2024
t/m vrijdag 21 juni 2024
Activiteit
Voetbalacademy seizoen 2023-2024 (na winterstop)
18:15 - 19:30
Sportpark
Agenda
Kaartavond
20.00 uur
kantine
vrijdag 3 mei 2024
Agenda
Kaartavond
20.00 uur
kantine
woensdag 8 mei 2024
Activiteit
Automobielbedrijf P. van de Ven Penaltytoernooi 2024
18:00 - 20:00
Sportpark Smagtenbocht
Uitslagen
Seizoen:
- Type:
- Alle wedstrijden
- C
- B
- V
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
V | 24-06-2019 19:30 | Bladella JO13-1 | SV Brandevoort JO13-1 | Loek van den Berg (Scheidsrechter) | 1 - 3 | ||
V | 20-06-2019 20:00 | Bladella JO17-1 | EFC JO17-1 | Pieter van Heeswijk (Scheidsrechter) | 4 - 4 | ||
V | 18-06-2019 20:00 | Bladella JO19-1 | De Valk JO19-1 | Stijn van Zuilichem (Scheidsrechter) | 11 - 1 | ||
V | 18-06-2019 19:30 | Bladella JO15-1 | Wilhelmina Boys JO15-1 | Jan Hooijen (Scheidsrechter) | 3 - 1 | ||
V | 13-06-2019 19:00 | Bladella JO13-1 | EFC JO13-1 | Loek van den Berg (Scheidsrechter) | 4 - 0 | ||
- | 08-06-2019 14:30 | Bladella JO19-1 | Oirschot Vooruit JO19-1 | P.T.A. (Paul) van Summeren | 2 - 4 | ||
- | 08-06-2019 14:30 | Bladella JO19-1 | Oirschot Vooruit JO19-1 | P.T.A. (Paul) van Summeren | 2 - 4 | ||
C | 08-06-2019 13:00 | Haarsteeg G1G | Bladella G1 | Afgeschermd | 2 - 2 | ||
C | 08-06-2019 13:00 | Haarsteeg G1G | Bladella G1 | Afgeschermd… (+1) | 2 - 2 | ||
V | 05-06-2019 18:30 | Bladella JO9-1 | RPC JO9-1 | ||||
- | 02-06-2019 14:30 | Bladella 1 | Nieuwkuijk 1 | L.A. (Roy) Schuurmans | 2 - 3 | ||
C | 02-06-2019 14:30 | Bladella 1 | Nieuwkuijk 1 | L.A. (Roy) Schuurmans | 2-3 degradatie | ||
- | 02-06-2019 12:00 | Emplina 2 | Bladella 2 | E. (Eric) Warners | 4 - 1 | ||
C | 02-06-2019 12:00 | Emplina 2 | Bladella 2 | E. (Eric) Warners | 4 - 1 | ||
C | 02-06-2019 09:45 | Bladella 5 | FC Cranendonck 3 | P (Peter) Daniels | 5 - 0 | ||
C | 02-06-2019 09:45 | Bladella 5 | FC Cranendonck 3 | P (Peter) Daniels | 5 - 0 | ||
- | 01-06-2019 14:30 | Bladella JO19-1 | Merefeldia JO19-1 | H.J. (Herm-Jan) van Boxtel | 6 - 3 | ||
- | 01-06-2019 14:30 | Bladella JO19-1 | Merefeldia JO19-1 | H.J. (Herm-Jan) van Boxtel | 6 - 3 | ||
C | 01-06-2019 10:00 | Acht JO11-4 | Bladella JO11-4 | S. (Sean) Gielen | 2 - 16 | ||
C | 01-06-2019 09:30 | Bladella G1 | RKDVC G1G | J.C.M. (Jan) Hooijen | 1 - 3 | ||
C | 01-06-2019 09:30 | Bladella G1 | RKDVC G1G | J.C.M. (Jan) Hooijen | 1 - 3 | ||
V | 01-06-2019 10:00 | ZSC JO7-1 | Bladella JO7-3 | ||||
V | 01-06-2019 09:30 | Bladella JO7-4 | HMVV JO7-1 | ||||
V | 31-05-2019 19:00 | Bladella JO11-1 | Pelican FC (GB) | ||||
V | 31-05-2019 19:00 | Bladella JO9-1 | Hedon Rangers (GB) | ||||
C | 27-05-2019 18:45 | Bladella JO8-3 | Beerse Boys JO8-1G | ||||
C | 26-05-2019 14:30 | Gestel 1 | Bladella 1 | R.B.J. (Roy) Stroot | 1 - 5 | ||
C | 26-05-2019 14:30 | Gestel 1 | Bladella 1 | R.B.J. (Roy) Stroot | 1 - 5 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | Gestel 2 | Bladella 2 | M. (Mohammad) Sheikhi | 0 - 1 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | Gestel 2 | Bladella 2 | M. (Mohammad) Sheikhi | 0 - 1 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | RKVVO 4 | Bladella 3 | B.T.J.M. (Bart) Panjoel | 7 - 4 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | RKVVO 4 | Bladella 3 | B.T.J.M. (Bart) Panjoel | 7 - 4 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | Bladella 4 | RKSV Heeze 4 | J.H. (Jan) Mariën | 6 - 3 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | Bladella 4 | RKSV Heeze 4 | J.H. (Jan) Mariën | 6 - 3 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | Bladella 5 | FC Cranendonck 3 | P (Peter) Daniels | |||
C | 26-05-2019 12:00 | Bladella 5 | FC Cranendonck 3 | P (Peter) Daniels | |||
C | 26-05-2019 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 5 | Bladella 6 | H.H. (Herman) Dirkx | 1 - 1 | ||
C | 26-05-2019 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 5 | Bladella 6 | H.H. (Herman) Dirkx | 1 - 1 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | Bladella 7 | ZSC 4 | F.A. (Frans) van Ansem | 5 - 2 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | Bladella 7 | ZSC 4 | F.A. (Frans) van Ansem | 5 - 2 | ||
C | 26-05-2019 09:45 | Bladella 8 | Reusel Sport/CoTrans 10 | F. (Frank) Krekels | 2 - 0 | ||
C | 26-05-2019 09:45 | Bladella 8 | Reusel Sport/CoTrans 10 | F. (Frank) Krekels | 2 - 0 | ||
C | 26-05-2019 09:45 | Bladella 9 | HMVV 4 | Afgeschermd | 0 - 3 | ||
C | 26-05-2019 09:45 | Bladella 9 | HMVV 4 | Afgeschermd | 0 - 3 | ||
C | 25-05-2019 15:00 | Bladella Za2 | SV BLC 3 | C.A.A.M. (Karel) Krekels | 8 - 1 | ||
C | 25-05-2019 15:00 | Bladella Za2 | SV BLC 3 | C.A.A.M. (Karel) Krekels | 8 - 1 | ||
C | 25-05-2019 15:30 | SBC JO19-1 | Bladella JO19-1 | S.F. (Sterre) Bijlsma | 2-2 PK3 | ||
C | 25-05-2019 15:30 | SBC JO19-1 | Bladella JO19-1 | S.F. (Sterre) Bijlsma | 2 - 2 | ||
C | 25-05-2019 15:00 | Bladella JO19-2 | DOSKO'32 JO19-1 | Afgeschermd | 9 - 2 | ||
C | 25-05-2019 15:00 | Bladella JO19-2 | DOSKO'32 JO19-1 | Afgeschermd | 9 - 2 | ||
C | 25-05-2019 15:00 | Bladella JO19-3 | Riethoven JO19-1 | Afgeschermd | 1 - 3 | ||
C | 25-05-2019 15:00 | Bladella JO19-3 | Riethoven JO19-1 | Afgeschermd | 1 - 3 | ||
C | 25-05-2019 14:45 | WODAN JO17-1 | Bladella JO17-1 | Afgeschermd | 1 - 3 | ||
C | 25-05-2019 14:45 | WODAN JO17-1 | Bladella JO17-1 | Afgeschermd | 1 - 3 | ||
C | 25-05-2019 14:30 | Hoogeloon JO17-1 | Bladella JO17-2 | W.T. (Willem) van Rooij | 1 - 1 | ||
C | 25-05-2019 14:30 | Hoogeloon JO17-1 | Bladella JO17-2 | W.T. (Willem) van Rooij | 1 - 1 | ||
C | 25-05-2019 13:00 | ST Knegselse Boys / vv Steensel JO17-1G | Bladella JO17-3 | Afgeschermd | 4 - 2 | ||
C | 25-05-2019 13:00 | ST Knegselse Boys / vv Steensel JO17-1G | Bladella JO17-3 | Afgeschermd | 4 - 2 | ||
C | 25-05-2019 15:00 | Geldrop JO17-5 | Bladella JO17-4 | E.J.H. (Ed) van Moorsel | 1 - 4 | ||
C | 25-05-2019 15:00 | Geldrop JO17-5 | Bladella JO17-4 | E.J.H. (Ed) van Moorsel | 1 - 4 | ||
C | 25-05-2019 13:00 | Bladella JO15-1 | Zwaluw VFC JO15-1 | J.C.J. (Jesse) Vorstenbosch | 1 - 3 | ||
C | 25-05-2019 13:00 | Bladella JO15-1 | Zwaluw VFC JO15-1 | J.C.J. (Jesse) Vorstenbosch | 1 - 3 | ||
C | 25-05-2019 12:45 | SV Budel JO15-2 | Bladella JO15-2 | Afgeschermd | 3 - 1 | ||
C | 25-05-2019 12:45 | SV Budel JO15-2 | Bladella JO15-2 | Afgeschermd | 3 - 1 | ||
C | 25-05-2019 11:00 | ST DEES/Vessem JO15-2 | Bladella JO15-4 | H.H.C. (Harold) Swaanen | 0 - 6 | ||
C | 25-05-2019 11:00 | ST DEES/Vessem JO15-2 | Bladella JO15-4 | H.H.C. (Harold) Swaanen | 0 - 6 | ||
C | 25-05-2019 12:30 | Riethoven JO15-1G | Bladella JO15-5 | Afgeschermd | 2 - 0 | ||
C | 25-05-2019 12:30 | Riethoven JO15-1G | Bladella JO15-5 | Afgeschermd | 2 - 0 | ||
C | 25-05-2019 11:00 | Bladella JO13-1 | FC Engelen JO13-1 | C. (Chris) Kraaijvanger | 1 - 7 | ||
C | 25-05-2019 11:00 | Bladella JO13-1 | FC Engelen JO13-1 | C. (Chris) Kraaijvanger | 1 - 7 | ||
C | 25-05-2019 13:00 | Bladella JO13-2 | Beerse Boys JO13-1 | Afgeschermd | 1 - 4 | ||
C | 25-05-2019 13:00 | Bladella JO13-2 | Beerse Boys JO13-1 | Afgeschermd | 1 - 4 | ||
C | 25-05-2019 11:00 | Bladella JO13-3 | ZIGO JO13-6 | Afgeschermd | 3 - 3 | ||
C | 25-05-2019 11:00 | Bladella JO13-3 | ZIGO JO13-6 | Afgeschermd | 3 - 3 | ||
C | 25-05-2019 12:00 | Bergeijk JO13-2 | Bladella JO13-4 | J. (Jorg) Baselmans | 3 - 0 | ||
C | 25-05-2019 12:00 | Bergeijk JO13-2 | Bladella JO13-4 | J. (Jorg) Baselmans | 3 - 0 | ||
C | 25-05-2019 10:30 | De Valk JO11-1 | Bladella JO11-1 | 6 - 4 | |||
C | 25-05-2019 10:30 | De Valk JO11-1 | Bladella JO11-1 | 6 - 4 | |||
C | 25-05-2019 09:30 | Bladella JO11-2 | Bergeijk JO11-2 | Afgeschermd | 3 - 3 | ||
C | 25-05-2019 09:30 | Bladella JO11-2 | Bergeijk JO11-2 | Afgeschermd | 3 - 3 | ||
C | 25-05-2019 12:30 | ST EDN'56 / RKDSV JO11-1 | Bladella JO11-3 | R.C.J. (Rob) Hesselmans | 5 - 3 | ||
C | 25-05-2019 09:30 | Bladella JO11-4 | SJO Juventud JO11-2 | S.W.J. (Sten) Groenland | 3 - 3 | ||
C | 25-05-2019 11:00 | ST DEES/Vessem JO11-2 | Bladella JO11-5 | C. (Cor) Tholen | 3 - 2 | ||
C | 25-05-2019 09:30 | Bladella JO10-1 | SBC JO10-2G | ||||
C | 25-05-2019 09:30 | Bladella JO9-1 | Spoord. Boys JO9-2G | ||||
C | 25-05-2019 vervallen | ST Steensel/Knegselse Boys JO9-1 | Bladella JO9-3 | ||||
C | 25-05-2019 08:30 | Bladella JO8-1 | De Raven JO8-1G | ||||
C | 25-05-2019 vervallen | SC 't Zand JO8-8 | Bladella JO8-2 | ||||
C | 25-05-2019 08:30 | Bladella JO8-4 | Spoordonkse Boys JO8-2 | ||||
V | 25-05-2019 09:30 | Bladella JO7-2 | Bladella JO7-1 | ||||
V | 25-05-2019 09:30 | Bladella JO7-2 | Bladella JO7-1 | ||||
C | 22-05-2019 19:00 | Bladella JO19-2 | SV Budel JO19-2 | Afgeschermd | 5 - 0 | ||
C | 22-05-2019 19:00 | Bladella JO19-2 | SV Budel JO19-2 | Afgeschermd | 5 - 0 | ||
C | 22-05-2019 19:00 | RPC JO15-4 | Bladella JO15-3 | G. (Gijs) Franssen | 2 - 2 | ||
C | 22-05-2019 19:00 | RPC JO15-4 | Bladella JO15-3 | G. (Gijs) Franssen | 2 - 2 | ||
C | 22-05-2019 18:45 | Hapert JO8-2G | Bladella JO8-5 | ||||
C | 19-05-2019 14:30 | Bladella 1 | Mierlo Hout 1 | S.W.A.J. (Stefan) van Westing | 3 - 1 | ||
C | 19-05-2019 12:00 | Bladella 2 | Jong Brabant 2 | J.P.A.G. (Jeroen) Swaanen | 3 - 3 | ||
C | 19-05-2019 12:00 | Bladella 3 | Marvilde 3 | J.H. (Jan) Mariën | 0 - 4 | ||
C | 19-05-2019 10:00 | De Valk 4 | Bladella 5 | P (Peter) Daniels | 1 - 3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 08-06-2019 13:00 | Haarsteeg G1G | Bladella G1 | Afgeschermd | 2 - 2 | ||
C | 08-06-2019 13:00 | Haarsteeg G1G | Bladella G1 | Afgeschermd… (+1) | 2 - 2 | ||
C | 02-06-2019 14:30 | Bladella 1 | Nieuwkuijk 1 | L.A. (Roy) Schuurmans | 2-3 degradatie | ||
C | 02-06-2019 12:00 | Emplina 2 | Bladella 2 | E. (Eric) Warners | 4 - 1 | ||
C | 02-06-2019 09:45 | Bladella 5 | FC Cranendonck 3 | P (Peter) Daniels | 5 - 0 | ||
C | 02-06-2019 09:45 | Bladella 5 | FC Cranendonck 3 | P (Peter) Daniels | 5 - 0 | ||
C | 01-06-2019 10:00 | Acht JO11-4 | Bladella JO11-4 | S. (Sean) Gielen | 2 - 16 | ||
C | 01-06-2019 09:30 | Bladella G1 | RKDVC G1G | J.C.M. (Jan) Hooijen | 1 - 3 | ||
C | 01-06-2019 09:30 | Bladella G1 | RKDVC G1G | J.C.M. (Jan) Hooijen | 1 - 3 | ||
C | 27-05-2019 18:45 | Bladella JO8-3 | Beerse Boys JO8-1G | ||||
C | 26-05-2019 14:30 | Gestel 1 | Bladella 1 | R.B.J. (Roy) Stroot | 1 - 5 | ||
C | 26-05-2019 14:30 | Gestel 1 | Bladella 1 | R.B.J. (Roy) Stroot | 1 - 5 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | Gestel 2 | Bladella 2 | M. (Mohammad) Sheikhi | 0 - 1 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | Gestel 2 | Bladella 2 | M. (Mohammad) Sheikhi | 0 - 1 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | RKVVO 4 | Bladella 3 | B.T.J.M. (Bart) Panjoel | 7 - 4 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | RKVVO 4 | Bladella 3 | B.T.J.M. (Bart) Panjoel | 7 - 4 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | Bladella 4 | RKSV Heeze 4 | J.H. (Jan) Mariën | 6 - 3 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | Bladella 4 | RKSV Heeze 4 | J.H. (Jan) Mariën | 6 - 3 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | Bladella 5 | FC Cranendonck 3 | P (Peter) Daniels | |||
C | 26-05-2019 12:00 | Bladella 5 | FC Cranendonck 3 | P (Peter) Daniels | |||
C | 26-05-2019 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 5 | Bladella 6 | H.H. (Herman) Dirkx | 1 - 1 | ||
C | 26-05-2019 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 5 | Bladella 6 | H.H. (Herman) Dirkx | 1 - 1 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | Bladella 7 | ZSC 4 | F.A. (Frans) van Ansem | 5 - 2 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | Bladella 7 | ZSC 4 | F.A. (Frans) van Ansem | 5 - 2 | ||
C | 26-05-2019 09:45 | Bladella 8 | Reusel Sport/CoTrans 10 | F. (Frank) Krekels | 2 - 0 | ||
C | 26-05-2019 09:45 | Bladella 8 | Reusel Sport/CoTrans 10 | F. (Frank) Krekels | 2 - 0 | ||
C | 26-05-2019 09:45 | Bladella 9 | HMVV 4 | Afgeschermd | 0 - 3 | ||
C | 26-05-2019 09:45 | Bladella 9 | HMVV 4 | Afgeschermd | 0 - 3 | ||
C | 25-05-2019 15:00 | Bladella Za2 | SV BLC 3 | C.A.A.M. (Karel) Krekels | 8 - 1 | ||
C | 25-05-2019 15:00 | Bladella Za2 | SV BLC 3 | C.A.A.M. (Karel) Krekels | 8 - 1 | ||
C | 25-05-2019 15:30 | SBC JO19-1 | Bladella JO19-1 | S.F. (Sterre) Bijlsma | 2-2 PK3 | ||
C | 25-05-2019 15:30 | SBC JO19-1 | Bladella JO19-1 | S.F. (Sterre) Bijlsma | 2 - 2 | ||
C | 25-05-2019 15:00 | Bladella JO19-2 | DOSKO'32 JO19-1 | Afgeschermd | 9 - 2 | ||
C | 25-05-2019 15:00 | Bladella JO19-2 | DOSKO'32 JO19-1 | Afgeschermd | 9 - 2 | ||
C | 25-05-2019 15:00 | Bladella JO19-3 | Riethoven JO19-1 | Afgeschermd | 1 - 3 | ||
C | 25-05-2019 15:00 | Bladella JO19-3 | Riethoven JO19-1 | Afgeschermd | 1 - 3 | ||
C | 25-05-2019 14:45 | WODAN JO17-1 | Bladella JO17-1 | Afgeschermd | 1 - 3 | ||
C | 25-05-2019 14:45 | WODAN JO17-1 | Bladella JO17-1 | Afgeschermd | 1 - 3 | ||
C | 25-05-2019 14:30 | Hoogeloon JO17-1 | Bladella JO17-2 | W.T. (Willem) van Rooij | 1 - 1 | ||
C | 25-05-2019 14:30 | Hoogeloon JO17-1 | Bladella JO17-2 | W.T. (Willem) van Rooij | 1 - 1 | ||
C | 25-05-2019 13:00 | ST Knegselse Boys / vv Steensel JO17-1G | Bladella JO17-3 | Afgeschermd | 4 - 2 | ||
C | 25-05-2019 13:00 | ST Knegselse Boys / vv Steensel JO17-1G | Bladella JO17-3 | Afgeschermd | 4 - 2 | ||
C | 25-05-2019 15:00 | Geldrop JO17-5 | Bladella JO17-4 | E.J.H. (Ed) van Moorsel | 1 - 4 | ||
C | 25-05-2019 15:00 | Geldrop JO17-5 | Bladella JO17-4 | E.J.H. (Ed) van Moorsel | 1 - 4 | ||
C | 25-05-2019 13:00 | Bladella JO15-1 | Zwaluw VFC JO15-1 | J.C.J. (Jesse) Vorstenbosch | 1 - 3 | ||
C | 25-05-2019 13:00 | Bladella JO15-1 | Zwaluw VFC JO15-1 | J.C.J. (Jesse) Vorstenbosch | 1 - 3 | ||
C | 25-05-2019 12:45 | SV Budel JO15-2 | Bladella JO15-2 | Afgeschermd | 3 - 1 | ||
C | 25-05-2019 12:45 | SV Budel JO15-2 | Bladella JO15-2 | Afgeschermd | 3 - 1 | ||
C | 25-05-2019 11:00 | ST DEES/Vessem JO15-2 | Bladella JO15-4 | H.H.C. (Harold) Swaanen | 0 - 6 | ||
C | 25-05-2019 11:00 | ST DEES/Vessem JO15-2 | Bladella JO15-4 | H.H.C. (Harold) Swaanen | 0 - 6 | ||
C | 25-05-2019 12:30 | Riethoven JO15-1G | Bladella JO15-5 | Afgeschermd | 2 - 0 | ||
C | 25-05-2019 12:30 | Riethoven JO15-1G | Bladella JO15-5 | Afgeschermd | 2 - 0 | ||
C | 25-05-2019 11:00 | Bladella JO13-1 | FC Engelen JO13-1 | C. (Chris) Kraaijvanger | 1 - 7 | ||
C | 25-05-2019 11:00 | Bladella JO13-1 | FC Engelen JO13-1 | C. (Chris) Kraaijvanger | 1 - 7 | ||
C | 25-05-2019 13:00 | Bladella JO13-2 | Beerse Boys JO13-1 | Afgeschermd | 1 - 4 | ||
C | 25-05-2019 13:00 | Bladella JO13-2 | Beerse Boys JO13-1 | Afgeschermd | 1 - 4 | ||
C | 25-05-2019 11:00 | Bladella JO13-3 | ZIGO JO13-6 | Afgeschermd | 3 - 3 | ||
C | 25-05-2019 11:00 | Bladella JO13-3 | ZIGO JO13-6 | Afgeschermd | 3 - 3 | ||
C | 25-05-2019 12:00 | Bergeijk JO13-2 | Bladella JO13-4 | J. (Jorg) Baselmans | 3 - 0 | ||
C | 25-05-2019 12:00 | Bergeijk JO13-2 | Bladella JO13-4 | J. (Jorg) Baselmans | 3 - 0 | ||
C | 25-05-2019 10:30 | De Valk JO11-1 | Bladella JO11-1 | 6 - 4 | |||
C | 25-05-2019 10:30 | De Valk JO11-1 | Bladella JO11-1 | 6 - 4 | |||
C | 25-05-2019 09:30 | Bladella JO11-2 | Bergeijk JO11-2 | Afgeschermd | 3 - 3 | ||
C | 25-05-2019 09:30 | Bladella JO11-2 | Bergeijk JO11-2 | Afgeschermd | 3 - 3 | ||
C | 25-05-2019 12:30 | ST EDN'56 / RKDSV JO11-1 | Bladella JO11-3 | R.C.J. (Rob) Hesselmans | 5 - 3 | ||
C | 25-05-2019 09:30 | Bladella JO11-4 | SJO Juventud JO11-2 | S.W.J. (Sten) Groenland | 3 - 3 | ||
C | 25-05-2019 11:00 | ST DEES/Vessem JO11-2 | Bladella JO11-5 | C. (Cor) Tholen | 3 - 2 | ||
C | 25-05-2019 09:30 | Bladella JO10-1 | SBC JO10-2G | ||||
C | 25-05-2019 09:30 | Bladella JO9-1 | Spoord. Boys JO9-2G | ||||
C | 25-05-2019 vervallen | ST Steensel/Knegselse Boys JO9-1 | Bladella JO9-3 | ||||
C | 25-05-2019 08:30 | Bladella JO8-1 | De Raven JO8-1G | ||||
C | 25-05-2019 vervallen | SC 't Zand JO8-8 | Bladella JO8-2 | ||||
C | 25-05-2019 08:30 | Bladella JO8-4 | Spoordonkse Boys JO8-2 | ||||
C | 22-05-2019 19:00 | Bladella JO19-2 | SV Budel JO19-2 | Afgeschermd | 5 - 0 | ||
C | 22-05-2019 19:00 | Bladella JO19-2 | SV Budel JO19-2 | Afgeschermd | 5 - 0 | ||
C | 22-05-2019 19:00 | RPC JO15-4 | Bladella JO15-3 | G. (Gijs) Franssen | 2 - 2 | ||
C | 22-05-2019 19:00 | RPC JO15-4 | Bladella JO15-3 | G. (Gijs) Franssen | 2 - 2 | ||
C | 22-05-2019 18:45 | Hapert JO8-2G | Bladella JO8-5 | ||||
C | 19-05-2019 14:30 | Bladella 1 | Mierlo Hout 1 | S.W.A.J. (Stefan) van Westing | 3 - 1 | ||
C | 19-05-2019 12:00 | Bladella 2 | Jong Brabant 2 | J.P.A.G. (Jeroen) Swaanen | 3 - 3 | ||
C | 19-05-2019 12:00 | Bladella 3 | Marvilde 3 | J.H. (Jan) Mariën | 0 - 4 | ||
C | 19-05-2019 10:00 | De Valk 4 | Bladella 5 | P (Peter) Daniels | 1 - 3 | ||
C | 19-05-2019 09:45 | Bladella 6 | Oirschot Vooruit 7 | P.M.C. (Pieter) van Heeswijk | 1 - 3 | ||
C | 19-05-2019 10:00 | De Zuiderburen 2 | Bladella 7 | Afgeschermd | 1 - 1 | ||
C | 19-05-2019 11:00 | SDO'39 3 | Bladella 8 | F. (Frank) Krekels | 2 - 4 | ||
C | 19-05-2019 10:00 | Bergeijk 6 | Bladella 9 | D (Dirk) van Empel | 1 - 6 | ||
C | 18-05-2019 15:00 | SCO 5 | Bladella Za2 | Afgeschermd | 2 - 0 | ||
C | 18-05-2019 15:00 | Bladella JO19-1 | WODAN JO19-1 | E. (Erik) Blotevogel | 3 - 1 | ||
C | 18-05-2019 13:30 | Nieuw Woensel JO19-2 | Bladella JO19-2 | Afgeschermd | 1 - 0 | ||
C | 18-05-2019 14:30 | EFC JO19-2 | Bladella JO19-3 | J. (Jos) van den Hoven | 5 - 1 | ||
C | 18-05-2019 13:00 | Bladella JO17-1 | Venlosche Boys JO17-1 | W. (Wouter) Velings | 5 - 1 | ||
C | 18-05-2019 15:00 | Bladella JO17-2 | DOSL JO17-1 | Afgeschermd | 1 - 1 | ||
C | 18-05-2019 13:00 | Bladella JO17-3 | ST EDN'56 / RKDSV JO17-2 | P.M.C. (Pieter) van Heeswijk | 3 - 4 | ||
C | 18-05-2019 15:00 | Bladella JO17-4 | EFC JO17-3G | Afgeschermd | 0 - 0 | ||
C | 18-05-2019 13:00 | RPC JO15-1 | Bladella JO15-1 | M.A.A. (Rick) Pijnenburg | 2 - 0 | ||
C | 18-05-2019 13:00 | Bladella JO15-2 | SV Unitas'59 JO15-4 | Afgeschermd | 3 - 1 | ||
C | 18-05-2019 11:00 | Bladella JO15-3 | Geldrop JO15-4 | T. (Tom) Meijer | 3 - 0 | ||
C | 18-05-2019 11:00 | Bladella JO15-4 | EFC JO15-2 | H.H.C. (Harold) Swaanen | 0 - 10 | ||
C | 18-05-2019 09:30 | Bladella JO15-5 | Terlo JO15-1 | S.J.W.M. (Stan) van den Berg | 5 - 3 | ||
C | 18-05-2019 11:30 | Geldrop JO13-1 | Bladella JO13-1 | J.J.L. (Jorg) Spoelstra | 7 - 0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 30-03-2019 09:30 | Bladella JO8-1 | DBS JO8-2 | P.A.J. (Pako) van Gompel | 4 - 7 | ||
B | 24-02-2019 12:00 | Bladella 5 | DBS 3 | P (Peter) Daniels | 1 - 4 | ||
B | 23-02-2019 14:30 | Hoogeloon JO17-1 | Bladella JO17-2 | Afgeschermd | 3 - 0 | ||
B | 20-01-2019 10:00 | Woenselse Boys 3 | Bladella 5 | W. (Werner) Krooswijk | 0 - 2 | ||
B | 21-10-2018 09:45 | Bladella 5 | Vessem 2 | P (Peter) Daniels | 4 - 2 | ||
B | 20-10-2018 15:00 | Bladella JO17-2 | Were Di JO17-1 | A. (Adrie) Hoskens… (+1) | 2 - 0 | ||
B | 20-10-2018 13:00 | FC Eindhoven JO15-1 | Bladella JO15-1 | Afgeschermd | 6 - 0 | ||
B | 20-10-2018 10:00 | ST HMVV/Hulsel JO8-2 | Bladella JO8-1 | Afgeschermd | 0 - 15 | ||
B | 20-10-2018 09:30 | Bladella JO8-2 | ST HMVV/Hulsel JO8-1G | P (Patrick) Bouman | 3 - 5 | ||
B | 11-10-2018 20:00 | Bladella 3 | PSV 2 | Afgeschermd | 2 - 1 | ||
B | 16-09-2018 14:30 | Scharn 1 | Bladella 1 | Afgeschermd | 3 - 1 | ||
B | 16-09-2018 12:00 | Bladella 2 | Oirschot Vooruit 2 | Afgeschermd | 3 - 1 | ||
B | 16-09-2018 10:00 | Dommelen 4 | Bladella 3 | T.J.J.L. (Timo) vanLieshout | 5 - 2 | ||
B | 16-09-2018 12:00 | Bladella 4 | Essche Boys 2 | J.H.M. (Hans) vanMill | 2 - 0 | ||
B | 16-09-2018 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 5 | Bladella 5 | P (Peter) Daniels | 0 - 3 | ||
B | 16-09-2018 09:45 | Bladella 6 | DOSKO'32 2 | P.M.C. (Pieter) vanHeeswijk | 2 - 3 | ||
B | 16-09-2018 11:00 | DEES 3 | Bladella 7 | Afgeschermd | 2 - 2 | ||
B | 16-09-2018 12:00 | Hapert 6 | Bladella 8 | W. (Willem) Spooren | 5 - 2 | ||
B | 16-09-2018 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 6 | Bladella 9 | H.H. (Herman) Dirkx | 5 - 4 | ||
B | 15-09-2018 15:00 | Bladella Za2 | Rijen 2 | J.C.M. (Jan) Hooijen | 0 - 2 | ||
B | 15-09-2018 14:30 | EFC JO19-1 | Bladella JO19-1 | R.J.A.M (Ruud) vanMeijl | 3 - 0 | ||
B | 15-09-2018 14:30 | ST RKDSV / EDN'56 JO19-2 | Bladella JO19-2 | Afgeschermd | 0 - 5 | ||
B | 15-09-2018 15:00 | Bladella JO19-3 | ST SDO’39/HMVV/Hulsel JO19-1 | W.R.J.H. (Wim) Ploeg | 2 - 3 | ||
B | 15-09-2018 15:00 | Bladella JO17-1 | Reusel Sport/CoTrans JO17-1 | M (Marco) vanHerk | 5 - 1 | ||
B | 15-09-2018 14:30 | ZSC JO17-1 | Bladella JO17-2 | J (Jan) Kwinten | 1 - 9 | ||
B | 15-09-2018 13:00 | Bladella JO17-3 | Reusel Sport/CoTrans JO17-3 | P.M.C. (Pieter) vanHeeswijk | 3 - 1 | ||
B | 15-09-2018 14:45 | Hapert JO17-2 | Bladella JO17-4 | Afgeschermd | 1 - 4 | ||
B | 15-09-2018 13:00 | Reusel Sport/CoTrans JO15-1 | Bladella JO15-1 | J. (Johnny) Bruininx | 0 - 0 | ||
B | 15-09-2018 13:00 | GSBW JO15-1 | Bladella JO15-2 | B.G.J.F (Bram) Kools | 1 - 0 | ||
B | 15-09-2018 12:30 | ST RKDSV / EDN'56 JO15-2 | Bladella JO15-3 | M. (Mark) vanRiel | 0 - 9 | ||
B | 15-09-2018 11:45 | Hilvaria JO15-3 | Bladella JO15-4 | H.H.C. (Harold) Swaanen | 2 - 0 | ||
B | 15-09-2018 13:00 | Bladella JO15-5 | ST Vessem/DEES JO15-2G | Afgeschermd | 7 - 0 | ||
B | 15-09-2018 vervallen | SV Reeshof JO13-1 | Bladella JO13-1 | ||||
B | 15-09-2018 11:30 | Dommelen JO13-1 | Bladella JO13-2 | W.R.J.H. (Wim) Ploeg | 6 - 0 | ||
B | 15-09-2018 11:00 | Bladella JO13-3 | VOAB JO13-4 | Afgeschermd | 1 - 6 | ||
B | 15-09-2018 13:00 | Bladella JO13-4 | Oirschot Vooruit JO13-2 | T. (Tom) Meijer | 0 - 7 | ||
B | 15-09-2018 09:30 | Bladella JO11-1 | SV Valkenswaard JO11-1 | Afgeschermd | 2 - 6 | ||
B | 15-09-2018 10:45 | Bergeijk JO11-1G | Bladella JO11-2 | 8 - 1 | |||
B | 15-09-2018 09:30 | Bladella JO11-3 | VOAB JO11-4 | Afgeschermd | 2 - 9 | ||
B | 15-09-2018 11:15 | DOSL JO11-2G | Bladella JO11-4 | J. (Jacco) Doorn | 15 - 0 | ||
B | 15-09-2018 10:00 | Oirschot Vooruit JO11-2 | Bladella JO11-5 | Afgeschermd | 11 - 1 | ||
B | 15-09-2018 09:45 | Marvilde JO10-1 | Bladella JO10-1 | D. (Dante) Sabel | 14 - 3 | ||
B | 15-09-2018 09:30 | Bladella JO9-1 | Bergeijk JO9-1 | 3 - 3 | |||
B | 15-09-2018 09:00 | SBC JO9-2G | Bladella JO9-2 | P (Paul) Neggers | 10 - 2 | ||
B | 15-09-2018 09:30 | Bladella JO9-3 | Dommelen JO9-2G | F. (Frans) Wouters | 2 - 8 | ||
B | 15-09-2018 09:30 | Hapert JO8-1G | Bladella JO8-1 | EHA (Eric) Verdonschot | 2 - 2 | ||
B | 15-09-2018 09:30 | EFC JO8-3G | Bladella JO8-2 | D.C.H (Daan) Bartholomeus | 3 - 5 | ||
B | 15-09-2018 09:30 | Bladella JO8-3 | EFC JO8-4G | 2 - 7 | |||
B | 15-09-2018 09:30 | Bladella JO8-4 | SDO'39 JO8-2G | Afgeschermd | 3 - 12 | ||
B | 15-09-2018 11:00 | Bladella G1 | SVG G2 | J. (Joris) Heusschen | 2 - 5 | ||
B | 11-09-2018 18:30 | FC Eindhoven JO13-1 | Bladella JO13-1 | Afgeschermd | 8 - 0 | ||
B | 09-09-2018 14:30 | De Valk 1 | Bladella 1 | B.J.J. (Bram) vanDongen | 5 - 2 | ||
B | 09-09-2018 11:45 | Brabantia 2 | Bladella 2 | Afgeschermd | 0 - 0 | ||
B | 09-09-2018 12:00 | Bladella 4 | HMVV 2 | Afgeschermd | 3 - 6 | ||
B | 09-09-2018 12:15 | HMVV 3 | Bladella 5 | Afgeschermd | 1 - 4 | ||
B | 09-09-2018 12:00 | EFC 7 | Bladella 6 | P (Piet) Noten | 2 - 2 | ||
B | 09-09-2018 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 11 | Bladella 7 | J.P.M. (Jan) vanHerk | 3 - 3 | ||
B | 09-09-2018 09:45 | Bladella 8 | Reusel Sport/CoTrans 9 | B. (Bart) Kanen | 2 - 3 | ||
B | 09-09-2018 09:45 | Bladella 9 | Hapert 5 | Afgeschermd | 1 - 5 | ||
B | 08-09-2018 18:15 | Bavel 4 | Bladella Za2 | B. (Bas) Schepens | 2 - 6 | ||
B | 08-09-2018 15:00 | Bladella JO19-1 | UNA JO19-2 | A.W.A.M. (Ad) Scholten | 8 - 2 | ||
B | 08-09-2018 15:00 | Bladella JO19-2 | ST Vessem/DEES JO19-2 | J.H. (Jan) Mariën | 1 - 1 | ||
B | 08-09-2018 14:30 | ST Netersel / Casteren JO19-1 | Bladella JO19-3 | J. (Johan) Couwenberg | 4 - 0 | ||
B | 08-09-2018 15:00 | Rood Wit V JO17-1 | Bladella JO17-1 | Afgeschermd | 2 - 1 | ||
B | 08-09-2018 15:00 | Bladella JO17-2 | ST HMVV/SDO’39/Hulsel JO17-2 | T. (Tom) Meijer | 10 - 1 | ||
B | 08-09-2018 14:30 | De Weebosch JO17-1 | Bladella JO17-3 | J.R.M. (Jorg) vanMeurs | 2 - 5 | ||
B | 08-09-2018 13:00 | Bladella JO17-4 | ST RKDSV / EDN'56 JO17-2 | B. (Barry) Biessen | 3 - 2 | ||
B | 08-09-2018 13:00 | Bladella JO15-1 | OJC ROSMALEN JO15-2 | W.R.J.H. (Wim) Ploeg | 3 - 1 | ||
B | 08-09-2018 13:00 | Bladella JO15-2 | Reusel Sport/CoTrans JO15-2 | Afgeschermd | 9 - 2 | ||
B | 08-09-2018 12:45 | Hapert JO15-2 | Bladella JO15-3 | J (Joris) vanBuul | 2 - 9 | ||
B | 08-09-2018 11:00 | Bladella JO15-4 | VOAB JO15-4 | H.H.C. (Harold) Swaanen | 1 - 8 | ||
B | 08-09-2018 11:00 | Bladella JO15-5 | ST Casteren / Netersel JO15-1 | P.M.C. (Pieter) vanHeeswijk | 0 - 16 | ||
B | 08-09-2018 11:00 | UNA JO13-1G | Bladella JO13-1 | Afgeschermd | 5 - 0 | ||
B | 08-09-2018 10:00 | Hapert JO13-1 | Bladella JO13-2 | M (Marco) van denHeuvel | 10 - 1 | ||
B | 08-09-2018 12:00 | Reusel Sport/CoTrans JO13-3 | Bladella JO13-3 | R.J.A. (Rob) van dePut | 3 - 1 | ||
B | 08-09-2018 09:30 | Bladella JO13-4 | OVC'26 JO13-2 | J.F. (Jan) Lavrijsen | 0 - 13 | ||
B | 08-09-2018 10:00 | Geldrop JO11-1 | Bladella JO11-1 | 6 - 2 | |||
B | 08-09-2018 09:30 | Bladella JO11-2 | DOSL JO11-1 | S.W.J. (Sten) Groenland… (+1) | 0 - 3 | ||
B | 08-09-2018 09:30 | Bladella JO11-3 | Brabantia JO11-2 | Afgeschermd… (+1) | 1 - 13 | ||
B | 08-09-2018 09:30 | Bladella JO11-4 | Hapert JO11-2 | Afgeschermd… (+1) | 3 - 11 | ||
B | 08-09-2018 09:00 | RPC JO11-5 | Bladella JO11-5 | 29 - 1 | |||
B | 08-09-2018 10:00 | SV Valkenswaard JO10-1 | Bladella JO10-1 | Afgeschermd | 15 - 4 | ||
B | 08-09-2018 09:30 | EFC JO9-1G | Bladella JO9-1 | Afgeschermd | 4 - 1 | ||
B | 08-09-2018 08:30 | Bladella JO9-2 | Beerse Boys JO9-1 | B. (Barry) Vos | 0 - 11 | ||
B | 08-09-2018 08:30 | Bladella JO9-3 | Hoogeloon JO9-1 | F. (Frans) Wouters | 6 - 7 | ||
B | 08-09-2018 10:30 | Beerse Boys JO8-1G | Bladella JO8-1 | Afgeschermd | 0 - 19 | ||
B | 08-09-2018 10:00 | Hoogeloon JO8-1 | Bladella JO8-2 | L. (Lucas) Wind | 2 - 5 | ||
B | 08-09-2018 08:30 | Bladella JO8-4 | Reusel Sport/CoTrans JO8-4 | 6 - 4 | |||
B | 07-09-2018 18:30 | Bladella JO8-3 | Bergeijk JO8-2 | - | |||
B | 02-09-2018 14:30 | Bladella 1 | VOAB 1 | Afgeschermd | 2 - 4 | ||
B | 02-09-2018 12:00 | Bladella 2 | Zwaluw VFC 2 | A. (Toon) Loomans | 1 - 4 | ||
B | 02-09-2018 11:30 | ZSC 2 | Bladella 3 | Afgeschermd | 1 - 4 | ||
B | 02-09-2018 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 4 | Bladella 4 | Afgeschermd | 4 - 3 | ||
B | 02-09-2018 09:45 | Bladella 5 | Hulsel 2 | P (Peter) Daniels | 6 - 3 | ||
B | 02-09-2018 09:45 | Bladella 6 | Hapert 4 | J.W.J. (Joris) Fiers | 1 - 1 | ||
B | 02-09-2018 12:00 | Bladella 7 | Beerse Boys 11 | K.P.M. (Klaas) Valks | 4 - 2 | ||
B | 02-09-2018 12:00 | EFC 10 | Bladella 8 | J.A.H. (Jens) Brekelmans | 3 - 4 | ||
B | 02-09-2018 10:00 | De Zuiderburen 2 | Bladella 9 | J (Jos) Cosijns | 5 - 2 | ||
B | 01-09-2018 15:00 | Bladella Za2 | Berkdijk 2 | H (Maan) vdSande… (+1) | - | ||
B | 01-09-2018 15:00 | RKVVO JO19-1 | Bladella JO19-1 | Afgeschermd | 0 - 3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
V | 24-06-2019 19:30 | Bladella JO13-1 | SV Brandevoort JO13-1 | Loek van den Berg (Scheidsrechter) | 1 - 3 | ||
V | 20-06-2019 20:00 | Bladella JO17-1 | EFC JO17-1 | Pieter van Heeswijk (Scheidsrechter) | 4 - 4 | ||
V | 18-06-2019 20:00 | Bladella JO19-1 | De Valk JO19-1 | Stijn van Zuilichem (Scheidsrechter) | 11 - 1 | ||
V | 18-06-2019 19:30 | Bladella JO15-1 | Wilhelmina Boys JO15-1 | Jan Hooijen (Scheidsrechter) | 3 - 1 | ||
V | 13-06-2019 19:00 | Bladella JO13-1 | EFC JO13-1 | Loek van den Berg (Scheidsrechter) | 4 - 0 | ||
V | 05-06-2019 18:30 | Bladella JO9-1 | RPC JO9-1 | ||||
V | 01-06-2019 10:00 | ZSC JO7-1 | Bladella JO7-3 | ||||
V | 01-06-2019 09:30 | Bladella JO7-4 | HMVV JO7-1 | ||||
V | 31-05-2019 19:00 | Bladella JO11-1 | Pelican FC (GB) | ||||
V | 31-05-2019 19:00 | Bladella JO9-1 | Hedon Rangers (GB) | ||||
V | 25-05-2019 09:30 | Bladella JO7-2 | Bladella JO7-1 | ||||
V | 25-05-2019 09:30 | Bladella JO7-2 | Bladella JO7-1 | ||||
V | 18-05-2019 09:30 | Bladella JO7-3 | Bergeijk JO7-3 | ||||
V | 18-05-2019 10:00 | EFC JO7-3 | Bladella JO7-4 | ||||
V | 11-05-2019 09:30 | Bladella JO7-1 | EFC JO7-1 | ||||
V | 11-05-2019 10:00 | RKVVO JO7-1 | Bladella JO7-2 | ||||
V | 05-05-2019 12:00 | Dommelen 1 | Bladella 1 | 1 - 6 | |||
V | 27-04-2019 vervallen | Bladella JO7-3 | RKVVO JO7-2 | ||||
V | 27-04-2019 vervallen | Bladella JO7-4 | De Raven JO7-1 | ||||
V | 23-04-2019 19:30 | Bladella 2 | Bladella JO19-1 | Jan Hooijen (Scheidsrechter) | 1 - 5 | ||
V | 23-04-2019 19:30 | Bladella 2 | Bladella JO19-1 | 1 - 5 | |||
V | 20-04-2019 09:30 | Bladella JO7-1 | RKVVO JO7-1 | ||||
V | 20-04-2019 10:00 | ZSC JO7-2 | Bladella JO7-2 | ||||
V | 13-04-2019 10:00 | ZSC JO7-3 | Bladella JO7-3 | ||||
V | 13-04-2019 09:30 | Marvilde JO7-1 | Bladella JO7-4 | ||||
V | 06-04-2019 10:00 | Reusel Sport JO7-1 | Bladella JO7-1 | ||||
V | 06-04-2019 09:30 | Bladella JO7-2 | EFC JO7-2 | ||||
V | 30-03-2019 09:30 | Bladella JO7-3 | Reusel Sport JO7-2 | ||||
V | 30-03-2019 09:30 | Bladella JO7-4 | Hapert JO7-1 | ||||
V | 23-03-2019 10:00 | ZSC JO7-2 | Bladella JO7-1 | ||||
V | 23-03-2019 10:00 | Reusel Sport JO7-1 | Bladella JO7-2 | ||||
V | 19-03-2019 20:00 | De Valk 1 | Bladella 1 | 2 - 1 | |||
V | 16-03-2019 afgelast | Bladella JO7-3 | ZSC JO7-1 | ||||
V | 16-03-2019 10:00 | HMVV JO7-1 | Bladella JO7-4 | ||||
V | 09-03-2019 09:30 | Bladella JO7-1 | Bladella JO7-2 | ||||
V | 09-03-2019 09:30 | Bladella JO7-1 | Bladella JO7-2 | ||||
V | 26-02-2019 20:15 | Bladella O23 | Rood Wit V O23 | Karel Krekels (Scheidsrechter) | 4 - 1 | ||
V | 24-02-2019 12:00 | De Valk 2 | Bladella 2 | 2 - 3 | |||
V | 23-02-2019 vervallen | Bladella JO19-1 | Rood Wit V JO19-1 | ||||
V | 23-02-2019 13:00 | Bladella JO17-3 | Bladella JO19-3 | 0 - 5 | |||
V | 23-02-2019 13:00 | Bladella JO17-3 | Bladella JO19-3 | Wim Ploeg (Scheidsrechter) | 0 - 5 | ||
V | 23-02-2019 09:30 | Bladella JO8-3 | Bladella JO8-4 | ||||
V | 23-02-2019 09:30 | Bladella JO8-3 | Bladella JO8-4 | ||||
V | 23-02-2019 10:00 | Bergeijk JO7-3 | Bladella JO7-3 | ||||
V | 23-02-2019 09:30 | Bladella JO7-4 | EFC JO7-3 | ||||
V | 16-02-2019 09:30 | EFC JO7-1 | Bladella JO7-1 | ||||
V | 16-02-2019 09:30 | Bladella JO7-2 | RKVVO JO7-2 | ||||
V | 03-02-2019 vervallen | De Valk 1 | Bladella 1 | ||||
V | 03-02-2019 12:00 | Bladella 2 | Marvilde 2 | 4 - 0 | |||
V | 02-02-2019 15:00 | Bladella JO19-2 | Bladella JO19-3 | Jan Hooijen (Scheidsrechter) | 1 - 1 | ||
V | 02-02-2019 15:00 | Bladella JO19-2 | Bladella JO19-3 | 1 - 1 | |||
V | 02-02-2019 12:00 | SV Valkenswaard JO17-1 | Bladella JO17-1 | 3 - 0 | |||
V | 02-02-2019 afgelast | RKSV Nuenen JO15-2 | Bladella JO15-2 | ||||
V | 02-02-2019 13:00 | Bladella JO15-3 | Reusel Sport/CoTrans JO15-2 | Pieter van Heeswijk (Scheidsrechter) | 1 - 2 | ||
V | 02-02-2019 13:00 | Bladella JO13-1 | RKVVO JO13-1 | Hans van Mill (Scheidsrechter) | 1 -0 | ||
V | 02-02-2019 11:00 | Bladella JO13-2 | Reusel Sport/CoTrans JO13-2 | 2 - 5 | |||
V | 02-02-2019 10:00 | De Valk JO11-1 | Bladella JO11-1 | 6 - 2 | |||
V | 02-02-2019 10:35 | MMC Weert | Bladella JO11-1 | 1 - 1 | |||
V | 27-01-2019 12:00 | Bladella 2 | Hapert | Jan Hooijen (Scheidsrechter) | 0 -1 | ||
V | 26-01-2019 afgelast | Bladella 3 | Dosko'32 2 | ||||
V | 26-01-2019 15:00 | Bladella JO19-1 | SV Brandevoort JO19-1 | Karel Krekels (Scheidsrechter) | 5 - 1 | ||
V | 26-01-2019 afgelast | Bladella JO19-2 | ST Netersel/Casteren JO19-1 | Jan Mariën (Scheidsrechter) | |||
V | 26-01-2019 13:00 | Bladella JO17-1 | SC 't Zand JO17-1 | Jan Mariën (Scheidsrechter) | 3 - 0 | ||
V | 26-01-2019 afgelast | DVG Liempde JO15-1 | Bladella JO15-1 | ||||
V | 26-01-2019 13:00 | Bladella JO15-3 | DVS JO15-3 | Pieter van Heeswijk (Scheidsrechter) | 9 - 1 | ||
V | 26-01-2019 afgelast | Bladella JO13-1 | Hapert JO13-1 | Tom Meijer (Scheidsrechter) | |||
V | 26-01-2019 afgelast | Bladella JO11-1 | EFC JO11-1 | Jan Lavrijsen (Scheidsrechter) | |||
V | 26-01-2019 afgelast | Bladella JO9-1 | ST DEES/Vessem JO9-1 | ||||
V | 20-01-2019 12:00 | Bladella 2 | Hoogeloon 2 | Karel Krekels (Scheidsrechter) | 3 - 0 | ||
V | 19-01-2019 15:00 | Bladella JO19-1 | RKVVO JO19-1 | Jan Mariën (Scheidsrechter) | 6 - 2 | ||
V | 19-01-2019 13:00 | Bladella JO17-3 | Reusel Sport/CoTrans JO17-2 | Pieter van Heeswijk (Scheidsrechter) | 7 - 4 | ||
V | 19-01-2019 13:00 | Bladella JO15-1 | Reusel Sport/CoTrans JO15-1 | Hans van Mill (Scheidsrechter) | 1 - 2 | ||
V | 19-01-2019 afgelast | Nuenen JO15-2 | Bladella JO15-2 | ||||
V | 19-01-2019 afgelast | ODC JO13-1 | Bladella JO13-1 | ||||
V | 19-01-2019 09:30 | Bladella JO11-2 | RKVVO JO11-2 | Tristan Leemans (Scheidsrechter) | 2 - 8 | ||
V | 15-01-2019 20:15 | Bladella 1 | Hoogeloon 1 | Patrick Hoeks (Scheidsrechter) | 2 - 1 | ||
V | 13-01-2019 12:00 | Bladella 1 | Budel 1 | Jochem Masman (Scheidsrechter) | 2 - 4 | ||
V | 13-01-2019 12:00 | Bladella 2 | Beerse Boys 2 | Jan Mariën (Scheidsrechter) | 2 - 1 | ||
V | 12-01-2019 13:00 | Bladella JO13-1 | RKVV Dommelen JO13-1 | Jan Hooijen (Scheidsrechter) | 2 - 2 | ||
V | 22-12-2018 10:00 | Bergeijk JO7-1 | Bladella JO7-1 | ||||
V | 22-12-2018 09:30 | Bladella JO7-3 | De Raven JO7-2 | ||||
V | 18-12-2018 19:00 | FC Eindhoven O19 | Bladella O23 | 4 - 1 | |||
V | 15-12-2018 10:00 | Reusel Sport JO7-3 | Bladella JO7-2 | ||||
V | 15-12-2018 10:00 | HMVV JO7-3 | Bladella JO7-4 | ||||
V | 08-12-2018 afgelast | Bladella JO7-1 | Hapert JO7-1 | ||||
V | 08-12-2018 10:00 | KSC JO7-1 | Bladella JO7-3 | ||||
V | 04-12-2018 20:15 | Bladella 1 | Hulsel 1 | Hans Panjoel (Scheidsrechter) | 4 - 2 | ||
V | 01-12-2018 09:30 | Bladella JO7-2 | SVSOS JO7-1 | ||||
V | 01-12-2018 09:30 | Bladella JO7-4 | Bergeijk JO7-4 | ||||
V | 24-11-2018 09:30 | Bladella JO7-1 | ZSC JO7-2 | ||||
V | 24-11-2018 09:30 | Bladella JO7-3 | Terlo JO7-1 | ||||
V | 17-11-2018 10:00 | Riethoven JO7-1 | Bladella JO7-2 | ||||
V | 17-11-2018 09:30 | Bladella JO7-4 | ZSC JO7-1 | ||||
V | 10-11-2018 10:00 | Reusel Sport JO7-1 | Bladella JO7-1 | ||||
V | 10-11-2018 10:00 | Acht JO7-2 | Bladella JO7-3 | ||||
V | 06-11-2018 19:30 | Hoogeloon O23 | Bladella O23 | 1 - 1 | |||
V | 03-11-2018 09:30 | Bladella JO7-2 | Riethoven JO7-1 | ||||
V | 03-11-2018 10:00 | Hapert JO7-2 | Bladella JO7-2 | ||||
V | 27-10-2018 09:30 | Bladella JO7-1 | RKVVO JO7-1 | ||||
V | 27-10-2018 09:30 | Bladella JO7-3 | Marvilde JO7-2 |
VV Bladella - Sportpark De Smagtenbocht, Bossingel 7, 5531 NH Bladel - Tel. 0497 38 19 24 - Banknummer NL83RABO0107588439 - KVKnummer 40235434 - BTWnummer NL2651786B01