Bladella
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Bladella JO11-7

Teamleden

Spelers
Sven Willems keeper      
Ivo Bles        
Jens Heuveling        
Rahmatullah Husseini        
Tieme Lavrijsen        
Nick van der Plas        
Marjolein Raijmakers        
Femke van der Veen        
Bram Verhoeven        
 
Overige leden in dit team
Jos van Gemert leider/Trainer
Gerie van Leeuwen leider/Trainer
Jurein Groenland coördinator

Programma

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Vertrektijd
C 26-05-2018 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO11-6 Bladella JO11-7 K (Kevin) Gijbels 118071 Sportpark Den Hoek 09:35
C 02-06-2018 11:00 Bladella JO11-7 Beerse Boys JO11-3 118773 Sportpark De Smagtenbocht 10:30
V 09-06-2018 n.n.b. Bladella JO11-7 Toernooi Audacia
V 23-06-2018 n.n.b. Bladella JO11-7 Toernooi DVS
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 26-05-2018 11:30 Beerse Boys JO11-3 DBS JO11-14
C 26-05-2018 11:15 ST HMVV/Hulsel JO11-2 RKVVO JO11-4
C 26-05-2018 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO11-6 Bladella JO11-7
C 26-05-2018 10:00 Vessem JO11-3 Bergeijk JO11-4
C 26-05-2018 09:30 Hapert JO11-4 Marvilde JO11-3
C 26-05-2018 09:30 Beerse Boys JO11-4 EFC JO11-4
C 02-06-2018 10:30 EFC JO11-4 Hapert JO11-4
C 02-06-2018 10:30 Beerse Boys JO11-4 ST HMVV/Hulsel JO11-2
C 02-06-2018 09:00 DBS JO11-14 RKVVO JO11-4
C 02-06-2018 11:00 Bladella JO11-7 Beerse Boys JO11-3

Uitslagen

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 19-05-2018 09:30 Bladella JO11-7 ST HMVV/Hulsel JO11-2 Afgeschermd 122248 4 - 10
C 12-05-2018 11:00 Marvilde JO11-3 Bladella JO11-7 X. (Xander) Dirks 121254 5 - 0
C 05-05-2018 09:30 Bladella JO11-7 Vessem O11 J.C.M. (Jan) Hooijen 118894 0 - 5
C 21-04-2018 11:00 Bladella JO11-7 Bergeijk O11 Beerens, T.P.J.G. (Tim) 117515 1 - 8
C 14-04-2018 10:30 EFC JO11-4 Bladella JO11-7 Afgeschermd 120094 7 - 1
C 07-04-2018 08:30 Bladella JO11-7 Hapert JO11-4 F. (Felix) Fransen 121406 1 - 3
C 31-03-2018 10:00 DBS O11-14 Bladella JO11-7 119338 2 - 3
C 24-03-2018 09:30 B.B. O11-4 Bladella JO11-7 Vrij, Giovanni de 120753 6 - 0
C 10-03-2018 10:30 RKVVO JO11-4 Bladella JO11-7 121169 1 - 1
C 16-12-2017 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO11-6 Bladella JO11-7 S.P.C. Limpt 70534 7 - 2
C 09-12-2017 09:45 Bladella JO11-7 Unitas'59 JO11-11 L. Put 74887 2 - 14
C 02-12-2017 10:00 Vessem JO11-3 Bladella JO11-7 72588 0 - 5
C 18-11-2017 09:45 Bladella JO11-7 EFC JO11-7G W. Net 73477 0 - 4
C 11-11-2017 vervallen ST Knegselse Boys/Steensel JO11-3 Bladella JO11-7 74230
C 04-11-2017 09:30 Bladella JO11-7 Dommelen JO11-3G L. Put 72542 7 - 5
C 28-10-2017 09:00 DBS JO11-13 Bladella JO11-7 72901 4 - 0
C 14-10-2017 09:30 Bladella JO11-7 Beerse Boys JO11-3 W. Net 74206 5 - 2
C 07-10-2017 09:30 Hapert JO11-4 Bladella JO11-7 T. Sambeeck 71539 6 - 1
C 30-09-2017 08:30 Bladella JO11-7 RKVVO JO11-5 W. (Wessel) van der Net 73801 2 - 8
C 23-09-2017 10:45 Bergeijk JO11-5 Bladella JO11-7 74665 7 - 5
B 16-09-2017 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO11-5 Bladella JO11-7 11667 1 - 3
B 13-09-2017 18:30 VOAB JO11-11 Bladella JO11-7 11291
B 02-09-2017 09:30 Bladella JO11-7 GSBW JO11-3 10968 1 - 5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2018 18:30 Reusel Sport/CoTrans JO11-6 ST HMVV/Hulsel JO11-2 117798 3-11
C 19-05-2018 09:30 Bladella JO11-7 ST HMVV/Hulsel JO11-2 122248 4-10
C 19-05-2018 10:30 RKVVO JO11-4 Vessem JO11-3 122156 7-4
C 19-05-2018 09:00 DBS JO11-14 Hapert JO11-4 120796 0-13
C 19-05-2018 10:30 EFC JO11-4 Reusel Sport/CoTrans JO11-6 120132 9-4
C 19-05-2018 10:45 Bergeijk JO11-4 Beerse Boys JO11-4 120339 5-1
C 16-05-2018 18:30 Reusel Sport/CoTrans JO11-6 Beerse Boys JO11-4 121961 2-2
C 14-05-2018 18:30 Bergeijk JO11-4 RKVVO JO11-4 120130 9-5
C 12-05-2018 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO11-6 DBS JO11-14 121693 3-4
C 12-05-2018 09:30 Beerse Boys JO11-4 Vessem JO11-3 121906 4-2
C 12-05-2018 11:00 Marvilde JO11-3 Bladella JO11-7 121254 5-0
C 05-05-2018 09:30 Bladella JO11-7 Vessem JO11-3 118894 0-5
C 05-05-2018 11:00 Marvilde JO11-3 DBS JO11-14 122572 13-1
C 05-05-2018 10:30 EFC JO11-4 RKVVO JO11-4 120952 5-6
C 28-04-2018 10:30 RKVVO JO11-4 Marvilde JO11-3 119534 8-1
C 28-04-2018 11:15 ST HMVV/Hulsel JO11-2 Bergeijk JO11-4 120987 5-8
C 28-04-2018 09:30 Hapert JO11-4 Reusel Sport/CoTrans JO11-6 119828 2-3
C 28-04-2018 10:00 Vessem JO11-3 EFC JO11-4 122520 6-6
C 25-04-2018 18:30 Bergeijk JO11-4 Beerse Boys JO11-3 121156 3-3
C 21-04-2018 09:30 Hapert JO11-4 ST HMVV/Hulsel JO11-2 118184 5-5
C 21-04-2018 09:00 DBS JO11-14 Beerse Boys JO11-4 118890 4-4
C 21-04-2018 10:00 Vessem JO11-3 Reusel Sport/CoTrans JO11-6 120668 10-7
C 21-04-2018 10:30 RKVVO JO11-4 Beerse Boys JO11-3 118163 6-4
C 21-04-2018 10:30 EFC JO11-4 Marvilde JO11-3 121877 1-4
C 21-04-2018 11:00 Bladella JO11-7 Bergeijk JO11-4 117515 1-8
C 14-04-2018 09:30 Beerse Boys JO11-4 Marvilde JO11-3 119201 5-1
C 14-04-2018 09:30 Hapert JO11-4 Vessem JO11-3 121336 4-2
C 14-04-2018 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO11-6 RKVVO JO11-4 118772 2-7
C 14-04-2018 10:30 EFC JO11-4 Bladella JO11-7 120094 7-1
C 14-04-2018 10:45 Bergeijk JO11-4 DBS JO11-14 120377 11-2
C 14-04-2018 11:15 ST HMVV/Hulsel JO11-2 Beerse Boys JO11-3 118670 4-3
C 11-04-2018 18:30 Bergeijk JO11-4 Reusel Sport/CoTrans JO11-6 122006 4-1
C 07-04-2018 11:00 Marvilde JO11-3 Bergeijk JO11-4 120033 3-12
C 07-04-2018 10:30 RKVVO JO11-4 Beerse Boys JO11-4 122536 4-5
C 07-04-2018 10:00 Vessem JO11-3 ST HMVV/Hulsel JO11-2 122559 2-7
C 07-04-2018 09:00 DBS JO11-14 EFC JO11-4 119062 2-7
C 07-04-2018 08:30 Bladella JO11-7 Hapert JO11-4 121406 1-3
C 07-04-2018 11:30 Beerse Boys JO11-3 Reusel Sport/CoTrans JO11-6 121546 1-5
C 31-03-2018 09:30 Beerse Boys JO11-4 Hapert JO11-4 118301 1-5
C 31-03-2018 10:00 DBS JO11-14 Bladella JO11-7 119338 2-3
C 31-03-2018 11:00 Marvilde JO11-3 Vessem JO11-3 121817 2-1
C 31-03-2018 11:15 ST HMVV/Hulsel JO11-2 EFC JO11-4 122296 8-5
C 24-03-2018 11:30 Beerse Boys JO11-3 Vessem JO11-3 119451 2-3
C 24-03-2018 10:45 Bergeijk JO11-4 EFC JO11-4 119834 4-3
C 24-03-2018 11:15 ST HMVV/Hulsel JO11-2 DBS JO11-14 121921 12-1
C 24-03-2018 09:30 Hapert JO11-4 RKVVO JO11-4 118916 5-5
C 24-03-2018 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO11-6 Marvilde JO11-3 118333 7-0
C 24-03-2018 09:30 Beerse Boys JO11-4 Bladella JO11-7 120753 6-0
C 14-03-2018 18:30 Beerse Boys JO11-3 Beerse Boys JO11-4 119024 1-2
C 10-03-2018 10:30 RKVVO JO11-4 Bladella JO11-7 121169 1-1
C 10-03-2018 11:15 ST HMVV/Hulsel JO11-2 Marvilde JO11-3 120677 7-1
C 10-03-2018 09:30 Hapert JO11-4 Bergeijk JO11-4 119308 5-3
C 10-03-2018 11:30 Beerse Boys JO11-3 EFC JO11-4 121612 4-1
C 10-03-2018 10:00 Vessem JO11-3 DBS JO11-14 122086 4-2
C 17-02-2018 11:00 Marvilde JO11-3 Beerse Boys JO11-3 118380 0-6
C 03-02-2018 10:30 Beerse Boys JO11-3 Hapert JO11-4 117603 3-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2017 10:30 RKVVO JO11-5 Dommelen JO11-3G 70003 15-1
C 16-12-2017 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO11-6 Bladella JO11-7 70534 7-2
C 16-12-2017 10:30 EFC JO11-7G Vessem JO11-3 69808 6-0
C 16-12-2017 10:45 Bergeijk JO11-5 Hapert JO11-4 70454 1-8
C 09-12-2017 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO11-6 Vessem JO11-3 70974 3-4
C 09-12-2017 09:45 Bladella JO11-7 Unitas'59 JO11-11 74887 2-14
C 09-12-2017 09:30 EFC JO11-7G DBS JO11-13 71877 0-0
C 02-12-2017 10:30 Hapert JO11-4 RKVVO JO11-5 74136 1-6
C 02-12-2017 09:00 DBS JO11-13 Reusel Sport/CoTrans JO11-6 72362 6-3
C 02-12-2017 09:15 Dommelen JO11-3G Bergeijk JO11-5 69893 1-13
C 02-12-2017 10:00 Vessem JO11-3 Bladella JO11-7 72588 0-5
C 02-12-2017 10:30 Beerse Boys JO11-3 EFC JO11-7G 71559 1-3
C 25-11-2017 10:45 Bergeijk JO11-5 Beerse Boys JO11-3 71930 8-2
C 25-11-2017 10:30 RKVVO JO11-5 DBS JO11-13 74447 4-4
C 25-11-2017 10:15 Unitas'59 JO11-11 Hapert JO11-4 70933 3-3
C 18-11-2017 09:00 DBS JO11-13 Unitas'59 JO11-11 70099 2-2
C 18-11-2017 09:45 Bladella JO11-7 EFC JO11-7G 73477 0-4
C 18-11-2017 10:00 Vessem JO11-3 Bergeijk JO11-5 69775 1-16
C 18-11-2017 10:30 Beerse Boys JO11-3 Dommelen JO11-3G 70567 5-3
C 18-11-2017 10:30 RKVVO JO11-5 Reusel Sport/CoTrans JO11-6 74016 7-1
C 11-11-2017 09:15 Dommelen JO11-3G Hapert JO11-4 72464 0-5
C 11-11-2017 10:15 Unitas'59 JO11-11 Vessem JO11-3 71463 11-2
C 11-11-2017 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO11-6 Beerse Boys JO11-3 71799 1-3
C 11-11-2017 10:30 EFC JO11-7G RKVVO JO11-5 71363 2-1
C 11-11-2017 10:45 Bergeijk JO11-5 DBS JO11-13 69702 3-3
C 04-11-2017 10:45 Bergeijk JO11-5 Unitas'59 JO11-11 72723 4-3
C 04-11-2017 10:30 RKVVO JO11-5 Beerse Boys JO11-3 73634 11-5
C 04-11-2017 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO11-6 Hapert JO11-4 73355 2-4
C 04-11-2017 10:00 Vessem JO11-3 DBS JO11-13 74077 1-17
C 04-11-2017 09:30 Bladella JO11-7 Dommelen JO11-3G 72542 7-5
C 28-10-2017 11:00 ST Knegselse Boys/Steensel JO11-3 Bergeijk JO11-5 75216 0-0
C 28-10-2017 10:30 Beerse Boys JO11-3 Vessem JO11-3 70935 4-1
C 28-10-2017 10:15 Unitas'59 JO11-11 RKVVO JO11-5 73887 5-3
C 28-10-2017 09:30 Hapert JO11-4 EFC JO11-7G 71543 2-0
C 28-10-2017 09:15 Dommelen JO11-3G Reusel Sport/CoTrans JO11-6 70549 3-5
C 28-10-2017 09:00 DBS JO11-13 Bladella JO11-7 72901 4-0
C 14-10-2017 09:00 DBS JO11-13 Dommelen JO11-3G 70906 10-2
C 14-10-2017 09:30 Bladella JO11-7 Beerse Boys JO11-3 74206 5-2
C 14-10-2017 10:00 Vessem JO11-3 Hapert JO11-4 69651 0-7
C 14-10-2017 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO11-6 Unitas'59 JO11-11 71803 1-5
C 14-10-2017 10:30 RKVVO JO11-5 ST Knegselse Boys/Steensel JO11-3 69916 0-0
C 14-10-2017 10:30 EFC JO11-7G Bergeijk JO11-5 70891 6-4
C 07-10-2017 09:15 Dommelen JO11-3G Vessem JO11-3 70282 11-1
C 07-10-2017 09:30 Hapert JO11-4 Bladella JO11-7 71539 6-1
C 07-10-2017 10:15 Unitas'59 JO11-11 EFC JO11-7G 69981 5-3
C 07-10-2017 10:30 Beerse Boys JO11-3 DBS JO11-13 73615 2-4
C 07-10-2017 10:45 Bergeijk JO11-5 RKVVO JO11-5 75043 2-6
C 07-10-2017 11:00 ST Knegselse Boys/Steensel JO11-3 Reusel Sport/CoTrans JO11-6 71531 0-0
C 30-09-2017 08:30 Bladella JO11-7 RKVVO JO11-5 73801 2-8
C 30-09-2017 09:00 DBS JO11-13 Hapert JO11-4 72510 6-1
C 30-09-2017 09:15 Dommelen JO11-3G EFC JO11-7G 72012 2-6
C 30-09-2017 10:00 Vessem JO11-3 ST Knegselse Boys/Steensel JO11-3 73198 2-18
C 30-09-2017 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO11-6 Bergeijk JO11-5 73168 1-6
C 30-09-2017 10:30 Beerse Boys JO11-3 Unitas'59 JO11-11 75244 6-4
C 23-09-2017 11:00 ST Knegselse Boys/Steensel JO11-3 DBS JO11-13 71754 12-6
C 23-09-2017 10:45 Bergeijk JO11-5 Bladella JO11-7 74665 7-5
C 23-09-2017 10:30 EFC JO11-7G Reusel Sport/CoTrans JO11-6 73968 4-0
C 23-09-2017 10:30 RKVVO JO11-5 Vessem JO11-3 74066 12-1
C 23-09-2017 10:15 Unitas'59 JO11-11 Dommelen JO11-3G 72127 11-3
C 23-09-2017 09:30 Hapert JO11-4 Beerse Boys JO11-3 70435 9-1

Stand

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bergeijk JO11-4 10 8 1 1 25 67 29 38 0
2 ST HMVV/Hulsel JO11-2 9 7 1 1 22 69 32 37 0
3 Hapert JO11-4 9 5 3 1 18 45 23 22 0
4 RKVVO JO11-4 9 5 2 2 17 49 36 13 0
5 Beerse Boys JO11-4 9 5 2 2 17 30 24 6 0
6 Vessem JO11-3 10 4 1 5 13 39 41 -2 0
7 Marvilde JO11-3 10 4 0 6 12 30 48 -18 0
8 EFC JO11-4 9 3 1 5 10 44 39 5 0
9 Reusel Sport/CoTrans JO11-6 10 3 1 6 10 37 50 -13 0
10 Beerse Boys JO11-3 9 2 2 5 8 27 27 0 0
11 Bladella JO11-7 9 1 1 7 4 11 47 -36 0
12 DBS JO11-14 9 1 1 7 4 18 70 -52 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKVVO JO11-5 10 7 1 2 22 73 24 49 0
2 Hapert JO11-4 10 7 1 2 22 46 20 26 0
3 DBS JO11-13 9 6 3 0 21 56 18 38 0
4 EFC JO11-7G 9 7 0 2 21 34 15 19 0
5 Unitas'59 JO11-11 10 6 2 2 20 63 29 34 0
6 Bergeijk JO11-5 10 6 1 3 19 64 36 28 0
7 Beerse Boys JO11-3 10 4 0 6 12 31 49 -18 0
8 Bladella JO11-7 10 3 0 7 9 29 57 -28 0
9 Reusel Sport/CoTrans JO11-6 10 2 0 8 6 24 44 -20 0
10 Dommelen JO11-3G 10 1 0 9 3 31 78 -47 0
11 Vessem JO11-3 10 1 0 9 3 11 92 -81 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
donderdag 18:15 - 19:00 3 1 Keepers training vanaf 31 augustus Bladella JO11-7

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 28-08-17 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 04-09-17 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 11-09-17 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 18-09-17 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 25-09-17 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 02-10-17 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 09-10-17 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 16-10-17 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 23-10-17 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 30-10-17 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 06-11-17 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 13-11-17 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 20-11-17 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 27-11-17 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 04-12-17 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 11-12-17 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 18-12-17 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 25-12-17 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 01-01-18 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 08-01-18 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 15-01-18 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 22-01-18 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 29-01-18 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 05-02-18 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 12-02-18 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 19-02-18 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 26-02-18 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 05-03-18 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 12-03-18 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 19-03-18 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 26-03-18 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 02-04-18 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 09-04-18 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 16-04-18 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 23-04-18 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 30-04-18 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 07-05-18 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 14-05-18 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 21-05-18 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 28-05-18 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 04-06-18 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
ma 11-06-18 18:15 - 19:30 4 9 Team training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
woensdag 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 23-08-17 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 30-08-17 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 06-09-17 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 13-09-17 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 20-09-17 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 27-09-17 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 04-10-17 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 11-10-17 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 18-10-17 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 25-10-17 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 01-11-17 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 08-11-17 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 15-11-17 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 22-11-17 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 29-11-17 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 06-12-17 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 13-12-17 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 20-12-17 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 27-12-17 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 03-01-18 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 10-01-18 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 17-01-18 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 24-01-18 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 31-01-18 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 07-02-18 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 14-02-18 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 21-02-18 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 28-02-18 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 07-03-18 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 14-03-18 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 21-03-18 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 28-03-18 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 04-04-18 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 11-04-18 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 18-04-18 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 25-04-18 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 02-05-18 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 09-05-18 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 16-05-18 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 23-05-18 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 30-05-18 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7
wo 06-06-18 18:15 - 19:30 1 9 Circuit training vanaf 21 augustus Bladella JO11-7

Berichten



VV Bladella
Sportpark De Smagtenbocht
Bossingel 7
5531 NH Bladel
 0497 38 19 24

Banknummer NL83RABO0107588439
KVKnummer 40235434
BTWnummer NL2651786B01
Terug naar boven