0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Bladella JO11-5
Teamleden
Spelers | |||||||
Mathijs Vennix | Keeper | ||||||
Guusje Pijnenburg | |||||||
Raf van de Put | |||||||
Niek van de Ven | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Ruud Pijnenburg | Leider / Trainer | ||||||
Rob van de Put | Leider / Trainer | ||||||
Jurein Groenland | Coördinator |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 02-06-2018 11:15 | ST HMVV/Hulsel JO11-3 | ST Knegselse Boys/Steensel JO11-3 | 120126 | 7-4 | ||
C | 02-06-2018 11:00 | Bladella JO11-5 | ST Casteren / Netersel JO11-1 | 119081 | 0-1 | ||
C | 02-06-2018 10:30 | EFC JO11-5 | DOSKO'32 JO11-2G | 120573 | 2-2 | ||
C | 31-05-2018 18:30 | Riethoven JO11-3G | Hoogeloon JO11-2 | 117974 | 1-2 | ||
C | 26-05-2018 10:00 | ST Casteren / Netersel JO11-1 | Hoogeloon JO11-2 | 119778 | 5-8 | ||
C | 26-05-2018 10:30 | DOSKO'32 JO11-2G | ST HMVV/Hulsel JO11-3 | 117204 | 8-3 | ||
C | 26-05-2018 11:00 | ST Knegselse Boys/Steensel JO11-3 | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | 121579 | 3-6 | ||
C | 26-05-2018 11:15 | ZSC JO11-3 | Riethoven JO11-3G | 120862 | 6-3 | ||
C | 26-05-2018 11:00 | DEES JO11-1 | EFC JO11-5 | 118848 | 6-0 | ||
C | 26-05-2018 09:30 | Bladella JO11-5 | Hapert JO11-3G | 117900 | 5-2 | ||
C | 19-05-2018 11:00 | Riethoven JO11-3G | DEES JO11-1 | 118852 | 1-14 | ||
C | 19-05-2018 10:30 | EFC JO11-5 | ZSC JO11-3 | 117647 | 0-1 | ||
C | 19-05-2018 11:15 | ST HMVV/Hulsel JO11-3 | Bladella JO11-5 | 120507 | 6-1 | ||
C | 19-05-2018 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | ST Casteren / Netersel JO11-1 | 118498 | 2-6 | ||
C | 15-05-2018 19:00 | ST Knegselse Boys/Steensel JO11-3 | ST Casteren / Netersel JO11-1 | 119763 | 7-9 | ||
C | 14-05-2018 19:00 | Hoogeloon JO11-2 | DOSKO'32 JO11-2G | 117462 | 8-3 | ||
C | 12-05-2018 11:00 | ST Knegselse Boys/Steensel JO11-3 | Riethoven JO11-3G | 117063 | 13-2 | ||
C | 12-05-2018 10:00 | ST Casteren / Netersel JO11-1 | Hapert JO11-3G | 122251 | 11-3 | ||
C | 10-05-2018 10:00 | Hoogeloon JO11-2 | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | 122134 | 6-1 | ||
C | 10-05-2018 11:00 | DEES JO11-1 | ST Casteren / Netersel JO11-1 | 121215 | 2-6 | ||
C | 05-05-2018 10:15 | Hapert JO11-3G | Hoogeloon JO11-2 | 122080 | 5-2 | ||
C | 05-05-2018 10:30 | EFC JO11-5 | Riethoven JO11-3G | 117539 | 4-7 | ||
C | 05-05-2018 11:15 | ST HMVV/Hulsel JO11-3 | ZSC JO11-3 | 119198 | 9-0 | ||
C | 05-05-2018 09:30 | Bladella JO11-5 | DEES JO11-1 | 117363 | 3-2 | ||
C | 28-04-2018 10:00 | ST Casteren / Netersel JO11-1 | ST HMVV/Hulsel JO11-3 | 117741 | 2-7 | ||
C | 28-04-2018 11:15 | ZSC JO11-3 | Bladella JO11-5 | 122462 | 2-2 | ||
C | 28-04-2018 10:00 | Hoogeloon JO11-2 | EFC JO11-5 | 118060 | 3-2 | ||
C | 28-04-2018 10:00 | DOSKO'32 JO11-2G | Hapert JO11-3G | 117339 | 5-4 | ||
C | 28-04-2018 11:00 | Riethoven JO11-3G | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | 121663 | 2-8 | ||
C | 25-04-2018 19:00 | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | DOSKO'32 JO11-2G | 119859 | 3-2 | ||
C | 25-04-2018 18:30 | ZSC JO11-3 | DEES JO11-1 | 142692 | 2-4 | ||
C | 21-04-2018 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | ST HMVV/Hulsel JO11-3 | 122414 | 5-1 | ||
C | 21-04-2018 11:00 | Riethoven JO11-3G | Bladella JO11-5 | 118215 | 0-8 | ||
C | 21-04-2018 10:00 | Hoogeloon JO11-2 | ZSC JO11-3 | 119424 | 7-3 | ||
C | 21-04-2018 10:30 | Hapert JO11-3G | EFC JO11-5 | 117718 | 6-3 | ||
C | 21-04-2018 10:30 | DOSKO'32 JO11-2G | ST Knegselse Boys/Steensel JO11-3 | 120459 | 3-6 | ||
C | 18-04-2018 18:30 | Hapert JO11-3G | DEES JO11-1 | 122204 | 1-2 | ||
C | 16-04-2018 18:30 | ZSC JO11-3 | DEES JO11-1 | 120286 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 10:00 | ST Casteren / Netersel JO11-1 | ZSC JO11-3 | 120651 | 14-1 | ||
C | 14-04-2018 11:15 | ST HMVV/Hulsel JO11-3 | Riethoven JO11-3G | 122596 | 6-4 | ||
C | 14-04-2018 09:30 | Bladella JO11-5 | EFC JO11-5 | 118207 | 5-0 | ||
C | 14-04-2018 11:00 | ST Knegselse Boys/Steensel JO11-3 | Hoogeloon JO11-2 | 120504 | 2-3 | ||
C | 14-04-2018 10:30 | Hapert JO11-3G | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | 121891 | 3-3 | ||
C | 14-04-2018 11:00 | DEES JO11-1 | DOSKO'32 JO11-2G | 119377 | 6-3 | ||
C | 11-04-2018 18:30 | DEES JO11-1 | ST Knegselse Boys/Steensel JO11-3 | 118739 | 3-4 | ||
C | 11-04-2018 18:30 | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | ZSC JO11-3 | 119995 | 7-0 | ||
C | 07-04-2018 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | DEES JO11-1 | 118689 | 2-1 | ||
C | 07-04-2018 09:30 | DOSKO'32 JO11-2G | ST Casteren / Netersel JO11-1 | 117534 | 2-3 | ||
C | 07-04-2018 11:15 | ZSC JO11-3 | ST Knegselse Boys/Steensel JO11-3 | 122169 | 2-6 | ||
C | 07-04-2018 11:00 | Riethoven JO11-3G | Hapert JO11-3G | 121666 | 8-3 | ||
C | 07-04-2018 10:00 | Hoogeloon JO11-2 | Bladella JO11-5 | 120749 | 2-1 | ||
C | 07-04-2018 10:30 | EFC JO11-5 | ST HMVV/Hulsel JO11-3 | 121827 | 1-6 | ||
C | 31-03-2018 09:30 | Bladella JO11-5 | DOSKO'32 JO11-2G | 121606 | 3-1 | ||
C | 31-03-2018 10:30 | EFC JO11-5 | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | 121030 | 1-10 | ||
C | 31-03-2018 11:15 | ST HMVV/Hulsel JO11-3 | Hoogeloon JO11-2 | 119135 | 4-6 | ||
C | 24-03-2018 11:00 | DEES JO11-1 | Hoogeloon JO11-2 | 121635 | 4-2 | ||
C | 24-03-2018 11:15 | ZSC JO11-3 | DOSKO'32 JO11-2G | 119483 | 5-4 | ||
C | 24-03-2018 11:00 | ST Knegselse Boys/Steensel JO11-3 | EFC JO11-5 | 122252 | 6-1 | ||
C | 24-03-2018 10:00 | ST Casteren / Netersel JO11-1 | Riethoven JO11-3G | 120449 | 13-3 | ||
C | 24-03-2018 09:30 | Bladella JO11-5 | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | 121303 | 1-4 | ||
C | 24-03-2018 11:15 | ST HMVV/Hulsel JO11-3 | Hapert JO11-3G | 118015 | 3-3 | ||
C | 10-03-2018 10:00 | ST Casteren / Netersel JO11-1 | EFC JO11-5 | 119488 | 11-0 | ||
C | 10-03-2018 11:00 | DEES JO11-1 | ST HMVV/Hulsel JO11-3 | 121681 | 7-3 | ||
C | 10-03-2018 11:00 | ST Knegselse Boys/Steensel JO11-3 | Bladella JO11-5 | 119736 | 1-3 | ||
C | 10-03-2018 11:15 | ZSC JO11-3 | Hapert JO11-3 | 121224 | 2-4 | ||
C | 10-03-2018 09:30 | DOSKO'32 JO11-2G | Riethoven JO11-3G | 117366 | 7-4 | ||
C | 03-02-2018 10:15 | Hapert JO11-3 | ST Knegselse Boys/Steensel JO11-3 | 119438 | 3-4 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2017 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO11-4 | Bladella JO11-5 | 71752 | 1-0 | ||
C | 16-12-2017 10:00 | ST Casteren / Netersel JO11-1 | ST HMVV/Hulsel JO11-2 | 71656 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 11:00 | ST Knegselse Boys/Steensel JO11-1 | ST HMVV/Hulsel JO11-2 | 71737 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 11:00 | DEES JO11-1 | DOSKO'32 JO11-2G | 73925 | 5-1 | ||
C | 09-12-2017 10:15 | Hapert JO11-3 | Bladella JO11-5 | 70312 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO11-4 | DBS JO11-9 | 70985 | 9-4 | ||
C | 09-12-2017 10:00 | ST Casteren / Netersel JO11-1 | EFC JO11-4 | 73647 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 12:15 | De Weebosch JO11-1 | Hoogeloon JO11-2 | 73709 | 0-0 | ||
C | 02-12-2017 09:00 | DBS JO11-9 | Hapert JO11-3 | 74430 | 2-5 | ||
C | 02-12-2017 11:15 | ST HMVV/Hulsel JO11-2 | De Weebosch JO11-1 | 74410 | 3-22 | ||
C | 02-12-2017 10:30 | DOSKO'32 JO11-2G | ST Casteren / Netersel JO11-1 | 75059 | 2-6 | ||
C | 02-12-2017 10:30 | EFC JO11-4 | DEES JO11-1 | 72639 | 2-5 | ||
C | 02-12-2017 09:45 | Bladella JO11-5 | ST Knegselse Boys/Steensel JO11-1 | 74948 | 3-2 | ||
C | 02-12-2017 10:00 | Hoogeloon JO11-2 | Reusel Sport/CoTrans JO11-4 | 72381 | 4-5 | ||
C | 25-11-2017 09:45 | Bladella JO11-5 | EFC JO11-4 | 71551 | 6-1 | ||
C | 25-11-2017 12:15 | De Weebosch JO11-1 | DBS JO11-9 | 73360 | 17-6 | ||
C | 25-11-2017 11:00 | ST Knegselse Boys/Steensel JO11-1 | DOSKO'32 JO11-2G | 70521 | 6-1 | ||
C | 25-11-2017 11:00 | DEES JO11-1 | Hoogeloon JO11-2 | 73667 | 2-2 | ||
C | 18-11-2017 09:00 | DBS JO11-9 | ST Casteren / Netersel JO11-1 | 72007 | 2-8 | ||
C | 18-11-2017 10:00 | Hoogeloon JO11-2 | Bladella JO11-5 | 70850 | 2-0 | ||
C | 18-11-2017 10:15 | Hapert JO11-3 | De Weebosch JO11-1 | 71867 | 0-6 | ||
C | 18-11-2017 10:30 | EFC JO11-4 | ST Knegselse Boys/Steensel JO11-1 | 71615 | 1-9 | ||
C | 18-11-2017 11:00 | DEES JO11-1 | Reusel Sport/CoTrans JO11-4 | 73281 | 10-4 | ||
C | 18-11-2017 11:15 | ST HMVV/Hulsel JO11-2 | DOSKO'32 JO11-2G | 74803 | 5-7 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST Casteren / Netersel JO11-1 | 11 | 9 | 0 | 2 | 27 | 81 | 35 | 46 | 0 |
2 | Hoogeloon JO11-2 | 11 | 9 | 0 | 2 | 27 | 49 | 31 | 18 | 0 |
3 | Reusel Sport/CoTrans JO11-3 | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 | 51 | 26 | 25 | 0 |
4 | DEES JO11-1 | 11 | 7 | 0 | 4 | 21 | 51 | 27 | 24 | 0 |
5 | ST HMVV/Hulsel JO11-3 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 55 | 41 | 14 | 0 |
6 | Bladella JO11-5 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 32 | 21 | 11 | 0 |
7 | ST Knegselse Boys/Steensel JO11-3 | 11 | 6 | 0 | 5 | 18 | 56 | 42 | 14 | 0 |
8 | Hapert JO11-3G | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 37 | 48 | -11 | 0 |
9 | DOSKO'32 JO11-2G | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 40 | 47 | -7 | 0 |
10 | ZSC JO11-3 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 24 | 60 | -36 | 0 |
11 | Riethoven JO11-3G | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 | 35 | 84 | -49 | 0 |
12 | EFC JO11-5 | 11 | 0 | 1 | 10 | 1 | 14 | 63 | -49 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | De Weebosch JO11-1 | 10 | 10 | 0 | 0 | 30 | 114 | 15 | 99 | 0 |
2 | ST Casteren / Netersel JO11-1 | 9 | 7 | 1 | 1 | 22 | 57 | 35 | 22 | 0 |
3 | Reusel Sport/CoTrans JO11-4 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 55 | 42 | 13 | 0 |
4 | DEES JO11-1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 21 | 57 | 34 | 23 | 0 |
5 | ST Knegselse Boys/Steensel JO11-1 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 47 | 34 | 13 | 0 |
6 | Hoogeloon JO11-2 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 42 | 40 | 2 | 0 |
7 | Bladella JO11-5 | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 24 | 32 | -8 | 0 |
8 | DOSKO'32 JO11-2G | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 40 | 51 | -11 | 0 |
9 | Hapert JO11-3G | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | 32 | 44 | -12 | 0 |
10 | ST HMVV/Hulsel JO11-2 | 9 | 2 | 0 | 7 | 6 | 39 | 72 | -33 | 0 |
11 | DBS JO11-9 | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 | 43 | 84 | -41 | 0 |
12 | EFC JO11-4 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 22 | 89 | -67 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DBS JO11-8 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 20 | 3 | 17 | 0 |
2 | Bladella JO11-5 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 14 | 8 | 6 | 0 |
3 | Brabantia JO11-3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 12 | 6 | 6 | 0 |
4 | EFC JO11-4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | 36 | -29 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 18:15 - 19:00 | 3 | 1 | Keepers training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
maandag | 18:15 - 19:30 | 4 | 9 | Team training | vanaf maandag 19 augustus 2019 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:15 - 19:30 | 1 | 9 | Circuit training | vanaf maandag 19 augustus 2019 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|