0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Bladella JO15-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Lars van de Put | Keeper | ||||||
Thijs van der Eijk | |||||||
Roel Lavrijsen | |||||||
Wouter Ploeg | |||||||
Jorn van de Put | |||||||
Niels Schotgerrits | |||||||
Tim Verhagen | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Mart Wouters | Leider | ||||||
Rob van de Put | Trainer |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 02-06-2018 13:00 | Bladella JO15-2 | Sarto JO15-2 | 105129 | 5-0 | ||
C | 02-06-2018 13:00 | Beerse Boys JO15-1 | Bergeijk JO15-1 | 102821 | 0-2 | ||
C | 28-05-2018 18:45 | JEKA JO15-2 | Beerse Boys JO15-1 | 139889 | 1-2 | ||
C | 26-05-2018 13:00 | JEKA JO15-2 | OVC'26 JO15-1 | 139899 | 1-2 | ||
C | 26-05-2018 11:30 | Hapert JO15-1G | Beerse Boys JO15-1 | 103038 | 3-3 | ||
C | 26-05-2018 12:00 | Riel JO15-1 | ST RKDSV / EDN'56 JO15-1 | 104993 | 0-1 | ||
C | 26-05-2018 13:00 | De Raven JO15-1 | Bladella JO15-2 | 104084 | 2-2 | ||
C | 26-05-2018 13:15 | Bergeijk JO15-1 | Hoogeloon JO15-1 | 103471 | 1-5 | ||
C | 24-05-2018 18:45 | Gilze JO15-1 | Sarto JO15-2 | 101867 | 3-2 | ||
C | 24-05-2018 19:00 | ST RKDSV / EDN'56 JO15-1 | De Raven JO15-1 | 104220 | 2-0 | ||
C | 19-05-2018 08:45 | Sarto JO15-2 | JEKA JO15-2 | 139898 | 3-5 | ||
C | 19-05-2018 11:00 | Bladella JO15-2 | Bergeijk JO15-1 | 102344 | 0-2 | ||
C | 19-05-2018 12:30 | ST RKDSV / EDN'56 JO15-1 | Gilze JO15-1 | 101895 | 6-0 | ||
C | 19-05-2018 13:00 | Beerse Boys JO15-1 | Riel JO15-1 | 103684 | 4-1 | ||
C | 19-05-2018 13:00 | Hoogeloon JO15-1 | De Raven JO15-1 | 102251 | 13-1 | ||
C | 19-05-2018 12:30 | OVC'26 JO15-1 | Hapert JO15-1G | 104778 | 9-0 | ||
C | 16-05-2018 19:00 | Hapert JO15-1G | Bergeijk JO15-1 | 101518 | 0-5 | ||
C | 16-05-2018 19:00 | Hoogeloon JO15-1 | JEKA JO15-2 | 139892 | 5-0 | ||
C | 15-05-2018 18:45 | OVC'26 JO15-1 | De Raven JO15-1 | 105359 | 5-2 | ||
C | 12-05-2018 13:00 | De Raven JO15-1 | Bergeijk JO15-1 | 103741 | 3-5 | ||
C | 12-05-2018 13:00 | Hoogeloon JO15-1 | ST RKDSV / EDN'56 JO15-1 | 103098 | 3-0 | ||
C | 12-05-2018 13:00 | Gilze JO15-1 | Beerse Boys JO15-1 | 103150 | 0-10 | ||
C | 12-05-2018 12:30 | OVC'26 JO15-1 | Sarto JO15-2 | 102051 | 10-1 | ||
C | 12-05-2018 11:30 | Hapert JO15-1G | JEKA JO15-2 | 139897 | 2-5 | ||
C | 12-05-2018 13:00 | Riel JO15-1 | Bladella JO15-2 | 101939 | 2-2 | ||
C | 05-05-2018 13:00 | Beerse Boys JO15-1 | Sarto JO15-2 | 103139 | 2-4 | ||
C | 05-05-2018 13:00 | Riel JO15-1 | Gilze JO15-1 | 104458 | 2-1 | ||
C | 28-04-2018 13:15 | Sarto JO15-2 | Hoogeloon JO15-1 | 102057 | 3-1 | ||
C | 28-04-2018 13:00 | Bladella JO15-2 | ST RKDSV / EDN'56 JO15-1 | 101903 | 6-2 | ||
C | 28-04-2018 11:30 | Gilze JO15-1 | OVC'26 JO15-1 | 105150 | 1-3 | ||
C | 28-04-2018 13:15 | Bergeijk JO15-1 | Riel JO15-1 | 104321 | 4-2 | ||
C | 21-04-2018 13:00 | Beerse Boys JO15-1 | Hoogeloon JO15-1 | 104335 | 1-5 | ||
C | 21-04-2018 14:15 | JEKA JO15-2 | Riel JO15-1 | 139896 | 2-0 | ||
C | 21-04-2018 12:30 | ST RKDSV / EDN'56 JO15-1 | OVC'26 JO15-1 | 101852 | 1-5 | ||
C | 21-04-2018 08:45 | Sarto JO15-2 | De Raven JO15-1 | 101668 | 6-2 | ||
C | 21-04-2018 13:00 | Bladella JO15-2 | Hapert JO15-1G | 101807 | 0-2 | ||
C | 21-04-2018 13:15 | Bergeijk JO15-1 | Gilze JO15-1 | 103242 | 8-1 | ||
C | 14-04-2018 13:15 | Bergeijk JO15-1 | JEKA JO15-2 | 139895 | 3-0 | ||
C | 14-04-2018 15:00 | Gilze JO15-1 | De Raven JO15-1 | 104176 | 2-0 | ||
C | 14-04-2018 13:00 | Beerse Boys JO15-1 | ST RKDSV / EDN'56 JO15-1 | 104923 | 4-2 | ||
C | 14-04-2018 12:30 | OVC'26 JO15-1 | Bladella JO15-2 | 102982 | 3-0 | ||
C | 14-04-2018 11:30 | Hapert JO15-1G | Hoogeloon JO15-1 | 104488 | 0-5 | ||
C | 14-04-2018 13:00 | Riel JO15-1 | Sarto JO15-2 | 102726 | 1-4 | ||
C | 11-04-2018 18:30 | Hoogeloon JO15-1 | Bladella JO15-2 | 102491 | 5-2 | ||
C | 11-04-2018 18:30 | Hapert JO15-1G | Gilze JO15-1 | 101715 | 2-3 | ||
C | 07-04-2018 12:30 | JEKA JO15-2 | Gilze JO15-1 | 139894 | 5-3 | ||
C | 07-04-2018 11:00 | Bladella JO15-2 | Beerse Boys JO15-1 | 103186 | 2-1 | ||
C | 07-04-2018 13:00 | De Raven JO15-1 | Riel JO15-1 | 101967 | 4-0 | ||
C | 07-04-2018 11:00 | Sarto JO15-2 | Hapert JO15-1G | 103277 | 3-1 | ||
C | 07-04-2018 12:30 | ST RKDSV / EDN'56 JO15-1 | Bergeijk JO15-1 | 104737 | 0-3 | ||
C | 07-04-2018 13:00 | Hoogeloon JO15-1 | OVC'26 JO15-1 | 104913 | 4-1 | ||
C | 31-03-2018 13:00 | OVC'26 JO15-1 | Riel JO15-1 | 101942 | 7-0 | ||
C | 31-03-2018 13:00 | De Raven JO15-1 | Hapert JO15-1G | 103384 | 2-2 | ||
C | 31-03-2018 12:30 | ST RKDSV / EDN'56 JO15-1 | JEKA JO15-2 | 139890 | 1-4 | ||
C | 24-03-2018 13:00 | De Raven JO15-1 | JEKA JO15-2 | 139893 | 1-2 | ||
C | 24-03-2018 13:00 | Riel JO15-1 | Hoogeloon JO15-1 | 101717 | 0-3 | ||
C | 24-03-2018 12:30 | OVC'26 JO15-1 | Beerse Boys JO15-1 | 105175 | 4-2 | ||
C | 24-03-2018 11:30 | Hapert JO15-1G | ST RKDSV / EDN'56 JO15-1 | 104827 | 4-2 | ||
C | 24-03-2018 11:30 | Gilze JO15-1 | Bladella JO15-2 | 103398 | 1-2 | ||
C | 24-03-2018 13:15 | Bergeijk JO15-1 | Sarto JO15-2 | 102564 | 2-0 | ||
C | 10-03-2018 13:00 | De Raven JO15-1 | Beerse Boys JO15-1 | 105249 | 1-2 | ||
C | 10-03-2018 08:45 | Sarto JO15-2 | ST RKDSV / EDN'56 JO15-1 | 102705 | 2-4 | ||
C | 10-03-2018 13:00 | Riel JO15-1 | Hapert JO15-1G | 102434 | 1-4 | ||
C | 10-03-2018 13:00 | Gilze JO15-1 | Hoogeloon JO15-1 | 104127 | 1-9 | ||
C | 10-03-2018 13:15 | Bergeijk JO15-1 | OVC'26 JO15-1 | 103738 | 0-3 | ||
C | 10-03-2018 15:00 | Gloria UC JO15-1 | Bladella JO15-2 | 102582 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 12:45 | JEKA JO15-2 | Bladella JO15-2 | 139891 | 1-3 | ||
C | 03-03-2018 12:30 | ST RKDSV / EDN'56 JO15-1 | Gloria UC JO15-1 | 104768 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 15:00 | Gloria UC JO15-1 | Beerse Boys JO15-1 | 103755 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 21-10-2017 12:00 | Hoogeloon JO15-1 | Bladella JO15-2 | 98507 | 6-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 17-02-2018 11:30 | Were Di JO15-2 | FC Tilburg JO15-2 | 61460 | 2-7 | ||
C | 27-01-2018 13:00 | Were Di JO15-2 | Best Vooruit JO15-3 | 96293 | 0-3 | ||
C | 16-12-2017 13:00 | Wilhelmina Boys JO15-2G | ZIGO JO15-2 | 96275 | 5-3 | ||
C | 16-12-2017 12:00 | Were Di JO15-2 | Bladella JO15-2 | 96327 | 0-9 | ||
C | 16-12-2017 13:00 | VOAB JO15-3 | Reusel Sport/CoTrans JO15-2 | 96317 | 4-4 | ||
C | 16-12-2017 13:00 | RWB JO15-2 | FC Tilburg JO15-2 | 60730 | 0-0 | ||
C | 16-12-2017 13:00 | Best Vooruit JO15-3 | Hilvaria JO15-2 | 96294 | 1-2 | ||
C | 13-12-2017 19:00 | FC Tilburg JO15-2 | Bladella JO15-2 | 96329 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 12:00 | ZIGO JO15-2 | Sarto JO15-3 | 61039 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 09:00 | Hilvaria JO15-2 | Bladella JO15-2 | 96337 | 1-3 | ||
C | 09-12-2017 14:00 | TSV Gudok JO15-2 | Best Vooruit JO15-3 | 96295 | 3-0 | ||
C | 09-12-2017 11:00 | Wilhelmina Boys JO15-2G | VOAB JO15-3 | 96284 | 0-2 | ||
C | 09-12-2017 13:00 | SVSSS JO15-2 | Reusel Sport/CoTrans JO15-2 | 96326 | 6-0 | ||
C | 02-12-2017 12:30 | FC Tilburg JO15-2 | Wilhelmina Boys JO15-2G | 96283 | 4-2 | ||
C | 02-12-2017 13:00 | Sarto JO15-3 | SVSSS JO15-2 | 60833 | 2-6 | ||
C | 02-12-2017 13:00 | VOAB JO15-3 | Were Di JO15-2 | 61401 | 9-1 | ||
C | 02-12-2017 12:30 | Bladella JO15-2 | ZIGO JO15-2 | 96336 | 1-0 | ||
C | 02-12-2017 13:15 | Reusel Sport/CoTrans JO15-2 | TSV Gudok JO15-2 | 96325 | 1-4 | ||
C | 25-11-2017 11:00 | Wilhelmina Boys JO15-2G | Reusel Sport/CoTrans JO15-2 | 96324 | 2-3 | ||
C | 25-11-2017 09:00 | Hilvaria JO15-2 | ZIGO JO15-2 | 62445 | 3-4 | ||
C | 25-11-2017 13:00 | SVSSS JO15-2 | FC Tilburg JO15-2 | 61729 | 3-0 | ||
C | 25-11-2017 08:30 | Sarto JO15-3 | VOAB JO15-3 | 61175 | 0-4 | ||
C | 25-11-2017 14:00 | TSV Gudok JO15-2 | Bladella JO15-2 | 96335 | 0-1 | ||
C | 18-11-2017 12:00 | ZIGO JO15-2 | TSV Gudok JO15-2 | 60591 | 3-1 | ||
C | 18-11-2017 13:00 | VOAB JO15-3 | SVSSS JO15-2 | 62077 | 2-4 | ||
C | 18-11-2017 13:00 | Best Vooruit JO15-3 | Sarto JO15-3 | 96292 | 4-0 | ||
C | 18-11-2017 12:30 | Bladella JO15-2 | Wilhelmina Boys JO15-2G | 96334 | 4-0 | ||
C | 18-11-2017 13:15 | Were Di JO15-2 | Hilvaria JO15-2 | 61165 | 1-5 | ||
C | 18-11-2017 13:15 | Reusel Sport/CoTrans JO15-2 | FC Tilburg JO15-2 | 96323 | 2-6 | ||
C | 11-11-2017 11:30 | Hilvaria JO15-2 | Reusel Sport/CoTrans JO15-2 | 96322 | 1-0 | ||
C | 11-11-2017 12:30 | FC Tilburg JO15-2 | VOAB JO15-3 | 61769 | 0-0 | ||
C | 11-11-2017 10:00 | Sarto JO15-3 | Bladella JO15-2 | 96333 | 0-6 | ||
C | 11-11-2017 12:30 | TSV Gudok JO15-2 | Were Di JO15-2 | 63012 | 11-0 | ||
C | 11-11-2017 13:00 | Wilhelmina Boys JO15-2G | Best Vooruit JO15-3 | 96291 | 3-0 | ||
C | 11-11-2017 13:00 | SVSSS JO15-2 | ZIGO JO15-2 | 59896 | 2-7 | ||
C | 04-11-2017 13:00 | Wilhelmina Boys JO15-2G | Sarto JO15-3 | 96280 | 6-0 | ||
C | 04-11-2017 13:00 | Bladella JO15-2 | Best Vooruit JO15-3 | 96332 | 4-0 | ||
C | 04-11-2017 12:00 | ZIGO JO15-2 | FC Tilburg JO15-2 | 61963 | 6-1 | ||
C | 04-11-2017 10:30 | Were Di JO15-2 | Reusel Sport/CoTrans JO15-2 | 96321 | 1-5 | ||
C | 04-11-2017 09:00 | Hilvaria JO15-2 | VOAB JO15-3 | 63201 | 4-3 | ||
C | 04-11-2017 14:00 | TSV Gudok JO15-2 | SVSSS JO15-2 | 60939 | 3-0 | ||
C | 28-10-2017 13:15 | Sarto JO15-3 | Were Di JO15-2 | 63027 | 0-4 | ||
C | 28-10-2017 13:15 | Reusel Sport/CoTrans JO15-2 | Bladella JO15-2 | 96331 | 1-6 | ||
C | 28-10-2017 13:00 | Best Vooruit JO15-3 | ZIGO JO15-2 | 96289 | 2-5 | ||
C | 28-10-2017 13:00 | SVSSS JO15-2 | Wilhelmina Boys JO15-2G | 96279 | 5-3 | ||
C | 28-10-2017 13:00 | VOAB JO15-3 | TSV Gudok JO15-2 | 62553 | 0-6 | ||
C | 28-10-2017 12:30 | FC Tilburg JO15-2 | Hilvaria JO15-2 | 60762 | 0-3 | ||
C | 21-10-2017 13:00 | SVSSS JO15-2 | Best Vooruit JO15-3 | 96285 | 0-3 | ||
C | 14-10-2017 12:00 | ZIGO JO15-2 | Reusel Sport/CoTrans JO15-2 | 96320 | 5-0 | ||
C | 14-10-2017 12:45 | Unitas'59 JO15-5 | Bladella JO15-2 | 60383 | 0-0 | ||
C | 14-10-2017 13:00 | RKVVO JO15-3 | EFC JO15-2 | 62594 | 0-0 | ||
C | 14-10-2017 09:00 | Hilvaria JO15-2 | Sarto JO15-3 | 63239 | 14-0 | ||
C | 14-10-2017 12:00 | Were Di JO15-2 | SVSSS JO15-2 | 61842 | 2-5 | ||
C | 14-10-2017 11:30 | Best Vooruit JO15-3 | FC Tilburg JO15-2 | 96288 | 5-1 | ||
C | 14-10-2017 13:15 | Reusel Sport/CoTrans JO15-2 | De Raven JO15-1 | 61062 | 0-0 | ||
C | 14-10-2017 13:00 | Bladella JO15-2 | VOAB JO15-3 | 96330 | 3-3 | ||
C | 14-10-2017 12:30 | TSV Gudok JO15-2 | Wilhelmina Boys JO15-2G | 96278 | 0-0 | ||
C | 14-10-2017 12:45 | SV Budel JO15-2 | Hilvaria JO15-3 | 62545 | 0-0 | ||
C | 07-10-2017 13:15 | Bergeijk JO15-2 | Unitas'59 JO15-5 | 63162 | 0-0 | ||
C | 07-10-2017 13:00 | Bladella JO15-2 | SV Budel JO15-2 | 63208 | 0-0 | ||
C | 07-10-2017 12:30 | EFC JO15-2 | Reusel Sport/CoTrans JO15-2 | 63093 | 0-0 | ||
C | 07-10-2017 13:00 | Rood Wit V JO15-3 | RKVVO JO15-3 | 63532 | 0-0 | ||
C | 07-10-2017 13:15 | Reusel Sport/CoTrans JO15-2 | Best Vooruit JO15-3 | 96319 | 4-0 | ||
C | 07-10-2017 13:00 | Wilhelmina Boys JO15-2G | Were Di JO15-2 | 96277 | 2-1 | ||
C | 07-10-2017 13:00 | SVSSS JO15-2 | Hilvaria JO15-2 | 60610 | 0-4 | ||
C | 07-10-2017 13:00 | VOAB JO15-3 | ZIGO JO15-2 | 59996 | 5-5 | ||
C | 07-10-2017 10:00 | Sarto JO15-3 | TSV Gudok JO15-2 | 61224 | 0-6 | ||
C | 05-10-2017 19:00 | Sarto JO15-3 | FC Tilburg JO15-2 | 63103 | 0-8 | ||
C | 30-09-2017 13:15 | Reusel Sport/CoTrans JO15-2 | Rood Wit V JO15-3 | 63009 | 0-0 | ||
C | 30-09-2017 13:00 | De Raven JO15-1 | Unitas'59 JO15-5 | 60700 | 0-0 | ||
C | 30-09-2017 13:00 | RKVVO JO15-3 | SV Budel JO15-2 | 61682 | 0-0 | ||
C | 30-09-2017 12:15 | EFC JO15-2 | Bergeijk JO15-2 | 60827 | 0-0 | ||
C | 30-09-2017 12:00 | ZIGO JO15-2 | Were Di JO15-2 | 63097 | 7-2 | ||
C | 30-09-2017 13:00 | Bladella JO15-2 | SVSSS JO15-2 | 96328 | 9-1 | ||
C | 30-09-2017 13:00 | Best Vooruit JO15-3 | VOAB JO15-3 | 96286 | 0-1 | ||
C | 30-09-2017 12:30 | FC Tilburg JO15-2 | TSV Gudok JO15-2 | 62554 | 2-4 | ||
C | 30-09-2017 13:15 | Reusel Sport/CoTrans JO15-2 | Sarto JO15-3 | 96318 | 4-0 | ||
C | 30-09-2017 09:00 | Hilvaria JO15-2 | Wilhelmina Boys JO15-2G | 96276 | 1-0 | ||
C | 23-09-2017 14:00 | TSV Gudok JO15-2 | Hilvaria JO15-2 | 61766 | 5-3 | ||
r | 23-09-2017 13:15 | Bergeijk JO15-2 | De Raven JO15-1 | 60294 | 0-0 | ||
C | 23-09-2017 13:00 | Rood Wit V JO15-3 | EFC JO15-2 | 63511 | 0-8 | ||
C | 23-09-2017 13:00 | Bladella JO15-2 | RKVVO JO15-3 | 61161 | 5-1 | ||
C | 23-09-2017 11:15 | Hilvaria JO15-3 | Reusel Sport/CoTrans JO15-2 | 61653 | 0-3 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hoogeloon JO15-1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 30 | 58 | 10 | 48 | 0 |
2 | OVC'26 JO15-1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 30 | 52 | 12 | 40 | 0 |
3 | Bergeijk JO15-1 | 11 | 9 | 0 | 2 | 27 | 35 | 14 | 21 | 0 |
4 | JEKA JO15-2 | 11 | 6 | 0 | 5 | 18 | 26 | 25 | 1 | 0 |
5 | Bladella JO15-2 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 24 | 21 | 3 | 0 |
6 | Beerse Boys JO15-1 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 31 | 25 | 6 | 0 |
7 | Sarto JO15-2 | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 28 | 36 | -8 | 0 |
8 | ST RKDSV / EDN'56 JO15-1 | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 21 | 31 | -10 | 0 |
9 | Hapert JO15-1G | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 20 | 38 | -18 | 0 |
10 | Gilze JO15-1 | 11 | 3 | 0 | 8 | 9 | 16 | 49 | -33 | 0 |
11 | De Raven JO15-1 | 11 | 1 | 2 | 8 | 5 | 18 | 41 | -23 | 0 |
12 | Riel JO15-1 | 11 | 1 | 1 | 9 | 4 | 9 | 36 | -27 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hoogeloon JO15-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 1 | 5 | 0 |
2 | Bladella JO15-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 6 | -5 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella JO15-2 | 10 | 9 | 1 | 0 | 28 | 46 | 6 | 40 | 0 |
2 | TSV Gudok JO15-2 | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 | 43 | 10 | 33 | 0 |
3 | Hilvaria JO15-2 | 11 | 8 | 0 | 3 | 24 | 41 | 17 | 24 | 0 |
4 | ZIGO JO15-2 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 45 | 22 | 23 | 0 |
5 | SVSSS JO15-2 | 11 | 6 | 0 | 5 | 18 | 32 | 35 | -3 | 0 |
6 | VOAB JO15-3 | 10 | 4 | 3 | 3 | 15 | 33 | 27 | 6 | 0 |
7 | Wilhelmina Boys JO15-2G | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 23 | 23 | 0 | 0 |
8 | Reusel Sport/CoTrans JO15-2 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 24 | 35 | -11 | 0 |
9 | FC Tilburg JO15-2 | 9 | 4 | 0 | 5 | 12 | 29 | 27 | 2 | 0 |
10 | Best Vooruit JO15-3 | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 18 | 23 | -5 | 0 |
11 | Were Di JO15-2 | 11 | 1 | 0 | 10 | 3 | 14 | 63 | -49 | 0 |
12 | Sarto JO15-3 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 2 | 62 | -60 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:15 - 19:45 | 2 | 5 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
dinsdag | 18:30 - 19:15 | 3B | 8 | Keepers training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:45 | 4 | 5 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|