F-Pupillen (voorjaar), 4e klasse 4.59
Bladella F4
Teamleden
Spelers | |||||||
Ward Bierens | |||||||
Axel Jansen | |||||||
Stef Maas | |||||||
Bram van de Ven | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Geert Maas | Leider / Trainer |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-05-2016 09:15 | Hilvaria F3 | ST Casteren/Netersel F1 | 127112 | 3-11 | ||
C | 23-04-2016 10:00 | ZSC F2 | DOSKO'32 F2 | 127231 | 4-4 | ||
C | 23-04-2016 10:00 | Hilvaria F3 | Bladella F4 | 127110 | 1-5 | ||
C | 23-04-2016 09:30 | EFC F3 | ST Casteren/Netersel F1 | 127058 | 2-1 | ||
C | 16-04-2016 10:30 | ST Casteren/Netersel F1 | Hilvaria F3 | 127019 | 3-2 | ||
C | 16-04-2016 09:30 | DOSKO'32 F2 | EFC F3 | 126677 | 0-7 | ||
C | 16-04-2016 09:00 | Bladella F4 | ZSC F2 | 125857 | 3-4 | ||
C | 09-04-2016 09:30 | EFC F3 | Bladella F4 | 127056 | 2-5 | ||
C | 09-04-2016 10:00 | ZSC F2 | Hilvaria F3 | 127234 | 3-2 | ||
C | 09-04-2016 10:30 | ST Casteren/Netersel F1 | DOSKO'32 F2 | 127017 | 4-3 | ||
C | 02-04-2016 10:00 | ZSC F2 | ST Casteren/Netersel F1 | 127232 | 2-1 | ||
C | 02-04-2016 09:15 | Hilvaria F3 | EFC F3 | 127113 | 2-4 | ||
C | 02-04-2016 09:00 | Bladella F4 | DOSKO'32 F2 | 125853 | 3-2 | ||
C | 26-03-2016 10:30 | EFC F3 | DOSKO'32 F2 | 127057 | 2-9 | ||
C | 19-03-2016 10:30 | ST Casteren/Netersel F1 | Bladella F4 | 127016 | 2-2 | ||
C | 19-03-2016 09:30 | EFC F3 | ZSC F2 | 127060 | 3-3 | ||
C | 19-03-2016 09:30 | DOSKO'32 F2 | Hilvaria F3 | 126678 | 5-0 | ||
C | 12-03-2016 10:30 | ST Casteren/Netersel F1 | EFC F3 | 127018 | 2-2 | ||
C | 12-03-2016 09:30 | DOSKO'32 F2 | ZSC F2 | 126679 | 1-5 | ||
C | 12-03-2016 09:00 | Bladella F4 | Hilvaria F3 | 125856 | 4-3 | ||
C | 05-03-2016 10:00 | ZSC F2 | Bladella F4 | 127230 | 6-2 | ||
C | 27-02-2016 09:30 | Hilvaria F3 | DOSKO'32 F2 | 127111 | 6-4 | ||
C | 27-02-2016 10:30 | ST Casteren/Netersel F1 | ZSC F2 | 127020 | 7-4 | ||
C | 20-02-2016 09:00 | Bladella F4 | EFC F3 | 125855 | 6-2 | ||
C | 20-02-2016 09:15 | Hilvaria F3 | ZSC F2 | 127114 | 2-6 | ||
C | 20-02-2016 09:30 | DOSKO'32 F2 | ST Casteren/Netersel F1 | 126676 | 7-2 | ||
C | 13-02-2016 11:30 | EFC F3 | Hilvaria F3 | 127059 | 9-5 | ||
C | 13-02-2016 09:30 | DOSKO'32 F2 | Bladella F4 | 126675 | 7-3 | ||
C | 23-01-2016 10:00 | ZSC F2 | EFC F3 | 127233 | 8-2 | ||
C | 23-01-2016 09:00 | Bladella F4 | ST Casteren/Netersel F1 | 125854 | 5-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-05-2016 10:00 | Bladella F4 ZA | SV Valkenswaard F4 ZA | 138312 | 3-4 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 28-03-2016 10:30 | OSC'45 F3 ZA | Bladella F4 ZA | 137966 | 2-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 09-03-2016 18:30 | DBS F7 ZA | Bladella F4 ZA | 137418 | 1-4 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 05-12-2015 10:00 | Acht F4G ZA | Bladella F4 ZA | 104480 | 0-5 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 24-10-2015 09:00 | Bladella F4 ZA | EFC F6 ZA | 13504 | 9-0 | ||
B | 24-10-2015 09:30 | Terlo F3M ZA | Bergeijk F4 ZA | 13523 | 0-13 | ||
B | 05-09-2015 09:30 | Bergeijk F4 ZA | EFC F6 ZA | 13206 | 8-0 | ||
B | 05-09-2015 09:30 | Terlo F3M ZA | Bladella F4 ZA | 12670 | 0-19 | ||
B | 29-08-2015 09:00 | Bladella F4 ZA | Bergeijk F4 ZA | 12363 | 8-2 | ||
B | 29-08-2015 09:30 | EFC F6 ZA | Terlo F3M ZA | 12475 | 11-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 28-11-2015 10:30 | ST Casteren/Netersel F1 | Hoogeloon F2 | 63520 | 3-2 | ||
C | 28-11-2015 10:00 | HMVV F1G | Hapert F2 | 63642 | 1-10 | ||
C | 28-11-2015 09:15 | Reusel Sport/Faes Gr F3 | Bladella F4 | 62389 | 3-4 | ||
C | 21-11-2015 10:30 | ST Casteren/Netersel F1 | HMVV F1G | 63517 | 9-0 | ||
C | 21-11-2015 10:15 | Hapert F2 | Reusel Sport/Faes Gr F3 | 63649 | 1-4 | ||
C | 21-11-2015 10:00 | Hoogeloon F2 | Bladella F4 | 63664 | 1-10 | ||
C | 14-11-2015 10:00 | HMVV F1G | Reusel Sport/Faes Gr F3 | 63643 | 0-3 | ||
C | 14-11-2015 10:00 | Hoogeloon F2 | Hapert F2 | 63668 | 2-10 | ||
C | 14-11-2015 10:30 | ST Casteren/Netersel F1 | Bladella F4 | 63521 | 1-4 | ||
C | 07-11-2015 10:15 | Hapert F2 | ST Casteren/Netersel F1 | 63653 | 1-5 | ||
C | 07-11-2015 09:15 | Reusel Sport/Faes Gr F3 | Hoogeloon F2 | 62390 | 7-1 | ||
C | 07-11-2015 09:00 | Bladella F4 | HMVV F1G | 62360 | 4-0 | ||
C | 31-10-2015 09:00 | Bladella F4 | Reusel Sport/Faes Gr F3 | 62357 | 9-0 | ||
C | 17-10-2015 10:30 | ST Casteren/Netersel F1 | Reusel Sport/Faes Gr F3 | 63519 | 2-1 | ||
C | 17-10-2015 10:15 | Hapert F2 | Bladella F4 | 63652 | 1-5 | ||
C | 17-10-2015 10:00 | Hoogeloon F2 | HMVV F1G | 63667 | 0-1 | ||
C | 10-10-2015 10:00 | HMVV F1G | ST Casteren/Netersel F1 | 63641 | 0-4 | ||
C | 10-10-2015 09:15 | Reusel Sport/Faes Gr F3 | Hapert F2 | 62388 | 2-1 | ||
C | 10-10-2015 09:00 | Bladella F4 | Hoogeloon F2 | 62359 | 7-0 | ||
C | 03-10-2015 10:15 | Hapert F2 | Hoogeloon F2 | 63651 | 3-1 | ||
C | 03-10-2015 09:15 | Reusel Sport/Faes Gr F3 | HMVV F1G | 62387 | 5-1 | ||
C | 03-10-2015 09:00 | Bladella F4 | ST Casteren/Netersel F1 | 62358 | 3-2 | ||
C | 26-09-2015 10:00 | HMVV F1G | Bladella F4 | 63640 | 2-9 | ||
C | 26-09-2015 10:00 | Hoogeloon F2 | Reusel Sport/Faes Gr F3 | 63666 | 0-6 | ||
C | 26-09-2015 10:30 | ST Casteren/Netersel F1 | Hapert F2 | 63518 | 4-2 | ||
C | 19-09-2015 10:15 | Hapert F2 | HMVV F1G | 63650 | 1-1 | ||
C | 19-09-2015 10:00 | Hoogeloon F2 | ST Casteren/Netersel F1 | 63665 | 1-7 | ||
C | 12-09-2015 10:00 | HMVV F1G | Hoogeloon F2 | 63639 | 8-3 | ||
C | 12-09-2015 09:15 | Reusel Sport/Faes Gr F3 | ST Casteren/Netersel F1 | 62386 | 2-5 | ||
C | 12-09-2015 09:00 | Bladella F4 | Hapert F2 | 62356 | 5-0 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZSC F2 | 10 | 7 | 2 | 1 | 23 | 45 | 27 | 18 | 0 |
2 | Bladella F4 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 38 | 30 | 8 | 0 |
3 | ST Casteren/Netersel F1 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 34 | 32 | 2 | 0 |
4 | EFC F3 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 35 | 41 | -6 | 0 |
5 | DOSKO'32 F2 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 42 | 36 | 6 | 0 |
6 | Hilvaria F3 | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 26 | 54 | -28 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella F4 | 10 | 10 | 0 | 0 | 30 | 60 | 10 | 50 | 0 |
2 | ST Casteren/Netersel F1 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 42 | 16 | 26 | 0 |
3 | Reusel Sport/Faes Gr F3 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 33 | 24 | 9 | 0 |
4 | Hapert F2 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 30 | 30 | 0 | 0 |
5 | HMVV F1G | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 14 | 48 | -34 | 0 |
6 | Hoogeloon F2 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 11 | 62 | -51 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:15 - 19:15 | 3B | 8 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:00 - 19:00 | 1B | 8 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|