C-Junioren (voorjaar), 4e klasse 4.20
Bladella C3
Teamleden
Spelers | |||||||
Daan Couwenberg | |||||||
Jari Duijvelaar | |||||||
Thijs van Hall | |||||||
Jinte van der Heijden | |||||||
Menno Ploeg | |||||||
Colin Tielemans | |||||||
Daryll Vialle | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Will Vialle | Leider | ||||||
Kees Duijvelaar | Leider / Trainer |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-05-2016 11:30 | Hapert C2 | SBC C6G | Minkels, J. | 109280 | 5-0 | |
C | 14-05-2016 10:30 | Bladella C3 | Nuenen C7 | Mill, J.H.M. van | 138818 | 8-0 | |
C | 12-05-2016 19:00 | RPC C4 | Nuenen C7 | Couwelaers, AAA | 109310 | 1-1 | |
C | 11-05-2016 19:00 | FC Eindhoven AV C3 | UNA C7G | Kasteren, R. van | 109499 | 6-1 | |
C | 07-05-2016 13:00 | Bladella C3 | Nuenen C7 | Hooijen, J.C.M. | 108414 | 0-0 | |
C | 07-05-2016 13:00 | FC Eindhoven AV C3 | SBC C6G | Kasteren, R. van | 137265 | 5-1 | |
C | 23-04-2016 12:15 | UNA C7G | Zwaluw VFC C5 | Gerwen, R.P. van | 109755 | 3-1 | |
C | 23-04-2016 13:00 | Brabantia C4 | SV Valkenswaard C4 | Engeland, P. van | 108680 | 4-4 | |
C | 23-04-2016 13:00 | SBC C6G | RPC C4 | Gulik, F. van | 109314 | 2-2 | |
C | 23-04-2016 16:30 | UNA C5G | Bladella C3 | Gerwen, E.M. van | 108936 | 1-2 | |
C | 18-04-2016 19:00 | Nuenen C7 | FC Eindhoven AV C3 | Soethout, M.W.A. | 109538 | 2-7 | |
C | 16-04-2016 12:15 | Nuenen C7 | UNA C7G | Wit, R. de | 109539 | 8-4 | |
C | 16-04-2016 13:00 | Bladella C3 | SBC C6G | Mariën, J.H. | 108413 | 2-1 | |
C | 16-04-2016 13:00 | Zwaluw VFC C5 | UNA C5G | Nijland, P. | 109175 | 2-0 | |
C | 16-04-2016 13:00 | RPC C4 | Hapert C2 | Eigenberg, M | 109308 | 2-7 | |
C | 16-04-2016 15:00 | SV Valkenswaard C4 | FC Eindhoven AV C3 | Weijers, J.J.G. | 109708 | 1-0 | |
C | 09-04-2016 14:00 | UNA C5G | UNA C7G | Verleun, C.M.W. | 108939 | 2-3 | |
C | 09-04-2016 11:30 | Hapert C2 | Bladella C3 | Minkels, J. | 109279 | 3-2 | |
C | 09-04-2016 13:00 | Brabantia C4 | RPC C4 | Peels, J. | 108679 | 2-5 | |
C | 09-04-2016 13:00 | SBC C6G | Zwaluw VFC C5 | Gulik, F. van | 109313 | 0-1 | |
C | 09-04-2016 15:00 | SV Valkenswaard C4 | Nuenen C7 | Valkhof, J. | 109709 | 2-1 | |
C | 02-04-2016 13:00 | RPC C4 | FC Eindhoven AV C3 | Ven, P vd | 109309 | 1-2 | |
C | 02-04-2016 13:00 | Zwaluw VFC C5 | Hapert C2 | Hulsman, R. | 109176 | 3-1 | |
C | 02-04-2016 13:00 | Bladella C3 | Brabantia C4 | Kraaijvanger, C. | 108411 | 10-0 | |
C | 02-04-2016 12:15 | Nuenen C7 | UNA C5G | Nieuwlaat, M.J. | 109535 | 0-5 | |
C | 02-04-2016 12:30 | UNA C7G | SBC C6G | Verleun, C.M.W. | 109757 | 0-5 | |
C | 26-03-2016 11:30 | Hapert C2 | FC Eindhoven AV C3 | Ven, S. van de | 109281 | 3-1 | |
C | 26-03-2016 13:00 | Zwaluw VFC C5 | Nuenen C7 | Hulsman, R. | 109178 | 18-1 | |
C | 26-03-2016 13:00 | SBC C6G | Brabantia C4 | Dirkson, S. | 109311 | 1-2 | |
C | 19-03-2016 11:30 | Hapert C2 | UNA C7G | Spooren, P. | 109282 | 9-2 | |
C | 19-03-2016 13:00 | Brabantia C4 | Zwaluw VFC C5 | Vorst, W.H.H. v.d. | 108677 | 2-3 | |
C | 19-03-2016 13:00 | SBC C6G | UNA C5G | Teunissen, K. | 109312 | 1-3 | |
C | 19-03-2016 13:00 | FC Eindhoven AV C3 | Bladella C3 | Isimah, S. | 109496 | 2-6 | |
C | 19-03-2016 15:00 | SV Valkenswaard C4 | RPC C4 | Rijkers, A.H.C. | 109707 | 2-3 | |
C | 12-03-2016 12:15 | Nuenen C7 | SBC C6G | Gieles, D. | 109537 | 3-9 | |
C | 12-03-2016 13:00 | Zwaluw VFC C5 | FC Eindhoven AV C3 | Hulsman, R. | 109177 | 1-1 | |
C | 12-03-2016 12:00 | UNA C5G | Hapert C2 | Verleun, C.M.W. | 108937 | 0-1 | |
C | 12-03-2016 15:00 | Bladella C3 | SV Valkenswaard C4 | Kanen, B. | 108415 | 4-1 | |
C | 12-03-2016 10:30 | UNA C7G | Brabantia C4 | Joode, J. de | 109754 | 2-8 | |
C | 05-03-2016 15:00 | SV Valkenswaard C4 | Zwaluw VFC C5 | Valkhof, J. | 109705 | 1-2 | |
C | 05-03-2016 14:45 | Brabantia C4 | UNA C5G | Peels, J. | 108676 | 2-5 | |
C | 27-02-2016 13:00 | FC Eindhoven AV C3 | Brabantia C4 | Kasteren, R. van | 109497 | 5-6 | |
C | 27-02-2016 13:00 | Zwaluw VFC C5 | Bladella C3 | Hulsman, R. | 109174 | 0-2 | |
C | 27-02-2016 13:15 | SV Valkenswaard C4 | Hapert C2 | Verbunt, W.A.E. | 109706 | 1-5 | |
C | 25-02-2016 19:00 | FC Eindhoven AV C3 | SBC C6G | 109498 | 0-0 | ||
C | 20-02-2016 11:15 | Bladella C3 | RPC C4 | Lauwers, T.J.P.J. | 108412 | 2-1 | |
C | 20-02-2016 12:45 | UNA C5G | FC Eindhoven AV C3 | Verleun, C.M.W. | 108938 | 1-1 | |
C | 20-02-2016 13:45 | Nuenen C7 | Hapert C2 | Bokhoven, P.E.A.M. van | 109536 | 0-11 | |
C | 20-02-2016 11:15 | UNA C7G | SV Valkenswaard C4 | Buytels, L.C.A.E. | 109758 | 1-4 | |
C | 13-02-2016 13:00 | RPC C4 | Zwaluw VFC C5 | Vos, E. de | 109307 | 6-0 | |
C | 13-02-2016 13:15 | SV Valkenswaard C4 | UNA C5G | Herps, J.G. | 109704 | 2-1 | |
C | 13-02-2016 13:00 | Brabantia C4 | Hapert C2 | Vorst, W.H.H. v.d. | 108678 | 6-6 | |
C | 30-01-2016 13:00 | Bladella C3 | UNA C7G | Kanen, B. | 108416 | 5-2 | |
C | 30-01-2016 13:00 | RPC C4 | UNA C5G | 109306 | 0-0 | ||
C | 23-01-2016 13:00 | SBC C6G | SV Valkenswaard C4 | Gulik, F. van | 109315 | 2-3 | |
C | 23-01-2016 12:15 | UNA C7G | RPC C4 | Lommers, F.P.J. | 109756 | 0-6 | |
C | 23-01-2016 13:45 | Nuenen C7 | Brabantia C4 | Stipdonk, L. van | 109534 | 3-7 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 19-12-2015 13:00 | EDN'56 C1 | DBS C3 | Hest, G.J.A.M. van | 102074 | 7-1 | |
C | 17-12-2015 19:15 | Terlo C1 | SDO'39 C1 | Montfort, H van | 43424 | 3-1 | |
C | 12-12-2015 13:00 | Terlo C1 | Knegselse Boys C1G | Montfort, H van | 43427 | 1-2 | |
C | 12-12-2015 12:20 | DBS C3 | Steensel C1 | Wuijts, J.H.T. | 102075 | 3-2 | |
C | 05-12-2015 13:00 | Terlo C1 | Steensel C1 | Beukelman, H. | 43428 | 3-2 | |
C | 05-12-2015 12:20 | DBS C3 | Knegselse Boys C1G | Tielemans, M.E.T. | 102073 | 0-8 | |
C | 28-11-2015 11:00 | Steensel C1 | Bergeijk C2 | Gestel, A.C. van | 42664 | 1-5 | |
C | 28-11-2015 12:20 | DBS C3 | Terlo C1 | Aarts, B. | 102083 | 1-3 | |
C | 28-11-2015 13:00 | Bladella C3 | Reusel Sport/Faes Gr C3 | Kraaijvanger, C. | 42563 | 3-3 | |
C | 28-11-2015 13:00 | EDN'56 C1 | Knegselse Boys C1G | Klaassen, M.J.A. | 43216 | 2-1 | |
C | 28-11-2015 13:15 | SDO'39 C1 | ST Casteren/Netersel C1 | Maas, M. | 42675 | 5-1 | |
C | 28-11-2015 11:30 | Hapert C2 | ST HMVV/Hulsel C1 | Spooren, W. | 43471 | 1-3 | |
C | 21-11-2015 13:00 | ST Casteren/Netersel C1 | Hapert C2 | Sterken, B. | 43189 | 5-2 | |
C | 21-11-2015 13:00 | EDN'56 C1 | Bladella C3 | Slegtenhorst, MJH | 43211 | 4-0 | |
C | 21-11-2015 13:00 | ST HMVV/Hulsel C1 | Reusel Sport/Faes Gr C3 | Dommelen, L. van | 43839 | 9-3 | |
C | 21-11-2015 13:15 | Bergeijk C2 | DBS C3 | Smits, A.J.M. | 102082 | 10-0 | |
C | 21-11-2015 12:15 | Knegselse Boys C1G | Steensel C1 | Broek, R. v.d. | 43052 | 5-1 | |
C | 14-11-2015 12:15 | Knegselse Boys C1G | Bladella C3 | Teunissen, W.M. | 43057 | 5-1 | |
C | 14-11-2015 13:00 | ST HMVV/Hulsel C1 | SDO'39 C1 | Heijden, M van der | 43843 | 1-4 | |
C | 14-11-2015 13:00 | ST Casteren/Netersel C1 | DBS C3 | Hessels, L.W.M. | 102081 | 2-2 | |
C | 14-11-2015 13:15 | Reusel Sport/Faes Gr C3 | Hapert C2 | Kemenade, D van | 42574 | 1-4 | |
C | 14-11-2015 13:15 | Bergeijk C2 | EDN'56 C1 | Smits, A.J.M. | 42601 | 0-0 | |
C | 07-11-2015 11:00 | Steensel C1 | ST Casteren/Netersel C1 | Hout, H. van | 42663 | 4-1 | |
C | 07-11-2015 11:30 | Hapert C2 | Bladella C3 | Spooren, W. | 43470 | 2-5 | |
C | 07-11-2015 12:15 | Knegselse Boys C1G | Bergeijk C2 | Teunissen, W.M. | 43056 | 3-0 | |
C | 07-11-2015 12:20 | DBS C3 | ST HMVV/Hulsel C1 | Thijssen, K. | 102080 | 1-5 | |
C | 07-11-2015 12:45 | SDO'39 C1 | Reusel Sport/Faes Gr C3 | Dongen, C. van | 42674 | 7-1 | |
C | 07-11-2015 13:00 | EDN'56 C1 | Terlo C1 | Hesselmans, R.C.J. | 43215 | 4-1 | |
C | 31-10-2015 13:15 | Reusel Sport/Faes Gr C3 | DBS C3 | Bruininx, J. | 102079 | 2-3 | |
C | 31-10-2015 13:00 | ST HMVV/Hulsel C1 | Steensel C1 | Heijden, B van der | 43842 | 5-1 | |
C | 31-10-2015 13:00 | ST Casteren/Netersel C1 | EDN'56 C1 | Waalen, D. | 43192 | 0-10 | |
C | 31-10-2015 13:00 | Bladella C3 | Bergeijk C2 | Mill, J.H.M. van | 42562 | 0-3 | |
C | 31-10-2015 11:30 | Hapert C2 | SDO'39 C1 | Ven, S. van de | 43469 | 0-7 | |
C | 17-10-2015 13:15 | SDO'39 C1 | Bladella C3 | Dongen, C. van | 42673 | 7-0 | |
C | 17-10-2015 13:15 | Bergeijk C2 | Terlo C1 | Smits, A.J.M. | 42600 | 4-6 | |
C | 17-10-2015 13:00 | EDN'56 C1 | ST HMVV/Hulsel C1 | Slegtenhorst, MJH | 43214 | 4-1 | |
C | 17-10-2015 12:20 | DBS C3 | Hapert C2 | Aarts, B. | 102078 | 0-2 | |
C | 17-10-2015 12:15 | Knegselse Boys C1G | ST Casteren/Netersel C1 | Neutkens, D. | 43055 | 7-0 | |
C | 17-10-2015 11:00 | Steensel C1 | Reusel Sport/Faes Gr C3 | Hout, H. van | 42662 | 1-1 | |
C | 12-10-2015 18:30 | EDN'56 C1 | Hapert C2 | Leijten, F. | 43213 | 2-0 | |
C | 10-10-2015 11:30 | Hapert C2 | Steensel C1 | Somers, F. | 43468 | 1-3 | |
C | 10-10-2015 13:00 | ST Casteren/Netersel C1 | Bergeijk C2 | Sterken, L. | 43191 | 0-8 | |
C | 10-10-2015 13:00 | ST HMVV/Hulsel C1 | Knegselse Boys C1G | Heijden, B van der | 43841 | 3-5 | |
C | 10-10-2015 13:00 | Bladella C3 | Terlo C1 | Heeswijk, P.M.C. van | 42561 | 1-6 | |
C | 10-10-2015 13:15 | Reusel Sport/Faes Gr C3 | EDN'56 C1 | Herk, J.P.M. van | 42572 | 0-5 | |
C | 10-10-2015 13:15 | SDO'39 C1 | DBS C3 | Dongen, C. van | 102077 | 4-1 | |
C | 03-10-2015 12:20 | DBS C3 | Bladella C3 | Tielemans, M.E.T. | 102076 | 2-4 | |
C | 03-10-2015 13:15 | Bergeijk C2 | ST HMVV/Hulsel C1 | Aarts, E. | 42599 | 8-0 | |
C | 03-10-2015 13:00 | Terlo C1 | ST Casteren/Netersel C1 | Kuijken, M. | 43426 | 7-0 | |
C | 03-10-2015 12:15 | Knegselse Boys C1G | Reusel Sport/Faes Gr C3 | Broek, R. v.d. | 43054 | 7-0 | |
C | 03-10-2015 11:00 | Steensel C1 | SDO'39 C1 | Hout, H. van | 42661 | 1-6 | |
C | 26-09-2015 11:30 | Hapert C2 | Knegselse Boys C1G | Ven, S. van de | 43467 | 1-6 | |
C | 26-09-2015 13:00 | ST HMVV/Hulsel C1 | Terlo C1 | Dommelen, L. van | 43840 | 2-1 | |
C | 26-09-2015 13:00 | Bladella C3 | ST Casteren/Netersel C1 | Heeswijk, P.M.C. van | 42560 | 3-5 | |
C | 26-09-2015 13:00 | Beerse Boys C2 | Steensel C1 | 42581 | 0-0 | ||
C | 26-09-2015 13:15 | Reusel Sport/Faes Gr C3 | Bergeijk C2 | Panjoel, H.S.A. | 42571 | 2-6 | |
C | 26-09-2015 13:15 | SDO'39 C1 | EDN'56 C1 | Kapteijns, B. | 42671 | 1-1 | |
C | 19-09-2015 11:00 | Steensel C1 | Bladella C3 | Haas, P.G.C. de | 42660 | 2-2 | |
C | 19-09-2015 12:15 | Knegselse Boys C1G | SDO'39 C1 | Teunissen, W.M. | 43053 | 2-4 | |
C | 19-09-2015 13:00 | ST Casteren/Netersel C1 | ST HMVV/Hulsel C1 | Sterken, B. | 43190 | 1-5 | |
C | 19-09-2015 13:00 | EDN'56 C1 | Beerse Boys C2 | Slegtenhorst, MJH | 43212 | 3-0 | |
C | 19-09-2015 13:00 | Terlo C1 | Reusel Sport/Faes Gr C3 | Beukelman, H. | 43425 | 7-0 | |
C | 19-09-2015 13:15 | Bergeijk C2 | Hapert C2 | Dungen, P vd | 42598 | 7-1 | |
C | 12-09-2015 13:15 | SDO'39 C1 | Bergeijk C2 | Dongen, C. van | 42670 | 2-2 | |
C | 12-09-2015 13:15 | Reusel Sport/Faes Gr C3 | ST Casteren/Netersel C1 | Panjoel, H.S.A. | 42570 | 6-2 | |
C | 12-09-2015 13:00 | Beerse Boys C2 | Knegselse Boys C1G | Timmermans, M.W.J. | 42580 | 0-11 | |
C | 12-09-2015 13:00 | Bladella C3 | ST HMVV/Hulsel C1 | Sanden, F. v.d. | 42559 | 1-7 | |
C | 12-09-2015 11:30 | Hapert C2 | Terlo C1 | Ven, S. van de | 43466 | 2-5 | |
C | 12-09-2015 11:00 | Steensel C1 | EDN'56 C1 | Hout, H. van | 42659 | 0-9 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella C3 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 43 | 11 | 32 | 0 |
2 | Hapert C2 | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 51 | 17 | 34 | 0 |
3 | Zwaluw VFC C5 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 31 | 17 | 14 | 0 |
4 | SV Valkenswaard C4 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 21 | 23 | -2 | 0 |
5 | RPC C4 | 10 | 4 | 3 | 3 | 15 | 27 | 18 | 9 | 0 |
6 | FC Eindhoven AV C3 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 30 | 23 | 7 | 0 |
7 | Brabantia C4 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 39 | 44 | -5 | 0 |
8 | UNA C5G | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | 18 | 14 | 4 | 0 |
9 | SBC C6G | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 22 | 26 | -4 | 0 |
10 | UNA C7G | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 18 | 54 | -36 | 0 |
11 | Nuenen C7 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 19 | 72 | -53 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EDN'56 C1 | 11 | 9 | 2 | 0 | 29 | 48 | 5 | 43 | 0 |
2 | Knegselse Boys C1G | 11 | 9 | 0 | 2 | 27 | 51 | 13 | 38 | 0 |
3 | SDO'39 C1 | 11 | 8 | 2 | 1 | 26 | 48 | 13 | 35 | 0 |
4 | Terlo C1 | 11 | 8 | 0 | 3 | 24 | 43 | 19 | 24 | 0 |
5 | Bergeijk C2 | 11 | 7 | 2 | 2 | 23 | 53 | 15 | 38 | 0 |
6 | ST HMVV/Hulsel C1 | 11 | 7 | 0 | 4 | 21 | 41 | 30 | 11 | 0 |
7 | Steensel C1 | 11 | 2 | 2 | 7 | 8 | 18 | 41 | -23 | 0 |
8 | Bladella C3 | 11 | 2 | 2 | 7 | 8 | 20 | 46 | -26 | 0 |
9 | DBS C3 | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 14 | 49 | -35 | 0 |
10 | ST Casteren/Netersel C1 | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 17 | 59 | -42 | 0 |
11 | Hapert C2 | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 | 16 | 44 | -28 | 0 |
12 | Reusel Sport/Faes Gr C3 | 11 | 1 | 2 | 8 | 5 | 19 | 54 | -35 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:15 - 20:45 | 3B | 8 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:15 - 20:45 | 1B | 8 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:00 - 20:00 | 3 | 2 | Keepers training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|