0289 Onder 11 (4e fase)
Bladella JO11-1 (J/M)
Teamleden
Spelers | |||||||
Tijn van den Ackerveken | |||||||
Henry Andreas Bottram | |||||||
Vic van Empel | |||||||
Dyon Faes | |||||||
Mats van der Heijden | |||||||
Matthijs Merkx | |||||||
Imke Paridaans | |||||||
Niek van de Put | |||||||
Sem de Ruijter | |||||||
Nils van der Zande | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Erik van den Ackerveken | Leider / Trainer | ||||||
Geert van der Heijden | Leider / Trainer | ||||||
John Paridaans | Leider / Trainer | ||||||
Lian van de Put | Leider / Trainer | ||||||
Jordi de Ruijter | Leider / Trainer |
Programma
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Accommodatie | Vertrektijd | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-05-2024 09:30 | Dommelen JO11-1JM | Bladella JO11-1 (J/M) | 223459 | Sportpark 't Heike | 08:35 | ||
C | 22-05-2024 18:45 | Bladella JO11-1 (J/M) | De Raven JO11-1JM | 224632 | Sportpark De Smagtenbocht | 18:15 |
Uitslagen
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 13-05-2024 18:30 | EFC JO11-1 | Reusel Sport/CoTrans JO11-1 | 224440 | 0-0 | ||
C | 13-05-2024 18:45 | De Raven JO11-1JM | Dommelen JO11-1JM | 224258 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 10:15 | EFC JO11-1 | Dommelen JO11-1JM | 223091 | 13-0 | ||
C | 11-05-2024 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO11-1 | Hapert JO11-1 | 225193 | 6-2 | ||
C | 20-04-2024 09:00 | Bladella JO11-1JM | Hapert JO11-1 | 225270 | 2-6 | ||
C | 13-04-2024 10:45 | Hapert JO11-1 | Dommelen JO11-1JM | 223874 | 8-4 | ||
C | 13-04-2024 10:00 | EFC JO11-1 | De Raven JO11-1JM | 223350 | 5-3 | ||
C | 13-04-2024 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO11-1 | Bladella JO11-1JM | 224945 | 4-0 | ||
C | 06-04-2024 10:00 | Dommelen JO11-1JM | Reusel Sport/CoTrans JO11-1 | 224300 | 2-7 | ||
C | 06-04-2024 09:30 | De Raven JO11-1JM | Hapert JO11-1 | 225256 | 2-5 | ||
C | 06-04-2024 09:30 | Bladella JO11-1JM | EFC JO11-1 | 224193 | 1-6 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 30-03-2024 11:00 | Terlo JO11-1 | Bergeijk JO11-2 | 174299 | 9-2 | ||
C | 23-03-2024 11:15 | ST HMVV/Hulsel JO11-2 | SJO DEES/Vessem JO11-2 | 173933 | 16-0 | ||
C | 23-03-2024 11:00 | Terlo JO11-1 | Riethoven JO11-1JM | 177752 | 0-5 | ||
C | 23-03-2024 10:15 | EFC JO11-2 | Bladella JO11-1JM | 177723 | 3-12 | ||
C | 23-03-2024 09:30 | De Raven JO11-1JM | Bergeijk JO11-2 | 176649 | 10-3 | ||
C | 16-03-2024 09:30 | Bladella JO11-1JM | ST HMVV/Hulsel JO11-2 | 176793 | 11-0 | ||
C | 16-03-2024 09:00 | De Raven JO11-1JM | EFC JO11-2 | 174380 | 12-0 | ||
C | 16-03-2024 10:30 | Bergeijk JO11-2 | Riethoven JO11-1JM | 174478 | 0-12 | ||
C | 16-03-2024 11:00 | SJO DEES/Vessem JO11-2 | Terlo JO11-1 | 177254 | 1-6 | ||
C | 09-03-2024 11:15 | ST HMVV/Hulsel JO11-2 | De Raven JO11-1JM | 176819 | 0-10 | ||
C | 09-03-2024 11:00 | Terlo JO11-1 | Bladella JO11-1JM | 174669 | 0-8 | ||
C | 09-03-2024 11:00 | Riethoven JO11-1JM | SJO DEES/Vessem JO11-2 | 174026 | 11-2 | ||
C | 09-03-2024 10:15 | EFC JO11-2 | Bergeijk JO11-2 | 177385 | 7-0 | ||
C | 02-03-2024 10:30 | Bergeijk JO11-2 | SJO DEES/Vessem JO11-2 | 176214 | 6-6 | ||
C | 02-03-2024 09:30 | De Raven JO11-1JM | Terlo JO11-1 | 175328 | 9-2 | ||
C | 02-03-2024 09:30 | Bladella JO11-1JM | Riethoven JO11-1JM | 174587 | 7-0 | ||
C | 02-03-2024 09:00 | EFC JO11-2 | ST HMVV/Hulsel JO11-2 | 176012 | 4-5 | ||
C | 24-02-2024 11:00 | Riethoven JO11-1JM | De Raven JO11-1JM | 175646 | 1-3 | ||
C | 24-02-2024 11:00 | Terlo JO11-1 | EFC JO11-2 | 176268 | 4-3 | ||
C | 24-02-2024 09:30 | SJO DEES/Vessem JO11-2 | Bladella JO11-1JM | 174508 | 3-18 | ||
C | 24-02-2024 11:15 | ST HMVV/Hulsel JO11-2 | Bergeijk JO11-2 | 177321 | 9-0 | ||
C | 17-02-2024 09:30 | Bladella JO11-1JM | De Raven JO11-1JM | 177503 | 4-2 | ||
C | 03-02-2024 11:15 | ST HMVV/Hulsel JO11-2 | Terlo JO11-1 | 174777 | 7-3 | ||
C | 03-02-2024 10:15 | EFC JO11-2 | Riethoven JO11-1JM | 177096 | 2-9 | ||
C | 03-02-2024 10:30 | Bergeijk JO11-2 | Bladella JO11-1JM | 175339 | 4-8 | ||
C | 03-02-2024 09:30 | De Raven JO11-1JM | SJO DEES/Vessem JO11-2 | 173700 | 9-0 | ||
C | 27-01-2024 10:30 | SJO DEES/Vessem JO11-2 | EFC JO11-2 | 175301 | 3-6 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 09-12-2023 11:30 | RKVVO JO11-2 | ST HMVV/Hulsel JO11-1 | 123002 | 4-1 | ||
C | 09-12-2023 11:00 | Bladella JO11-1JM | Dommelen JO11-1JM | 123223 | 2-6 | ||
C | 09-12-2023 10:45 | Hapert JO11-1 | Marvilde JO11-1 | 122847 | 3-1 | ||
C | 09-12-2023 10:45 | De Raven JO11-1JM | DOSKO'32 JO11-1JM | 123172 | 0-3 | ||
C | 02-12-2023 09:00 | Dommelen JO11-1JM | RKVVO JO11-2 | 122727 | 2-0 | ||
C | 02-12-2023 10:00 | Marvilde JO11-1 | Bladella JO11-1JM | 122292 | 6-0 | ||
C | 02-12-2023 10:00 | DOSKO'32 JO11-1JM | Hapert JO11-1 | 122422 | 2-2 | ||
C | 02-12-2023 11:15 | ST HMVV/Hulsel JO11-1 | De Raven JO11-1JM | 122544 | 5-1 | ||
C | 25-11-2023 11:30 | RKVVO JO11-2 | Bladella JO11-1JM | 122011 | 5-2 | ||
C | 25-11-2023 10:45 | Hapert JO11-1 | ST HMVV/Hulsel JO11-1 | 121716 | 2-7 | ||
C | 25-11-2023 10:00 | Marvilde JO11-1 | DOSKO'32 JO11-1JM | 121877 | 3-4 | ||
C | 25-11-2023 09:30 | De Raven JO11-1JM | Dommelen JO11-1JM | 122173 | 3-3 | ||
C | 18-11-2023 11:30 | RKVVO JO11-2 | De Raven JO11-1JM | 121450 | 3-1 | ||
C | 18-11-2023 11:15 | ST HMVV/Hulsel JO11-1 | Marvilde JO11-1 | 121137 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 10:00 | Dommelen JO11-1JM | Hapert JO11-1 | 121320 | 0-8 | ||
C | 18-11-2023 11:00 | Bladella JO11-1JM | DOSKO'32 JO11-1JM | 121528 | 1-6 | ||
C | 11-11-2023 10:45 | Hapert JO11-1 | RKVVO JO11-2 | 120587 | 4-2 | ||
C | 11-11-2023 10:00 | DOSKO'32 JO11-1JM | ST HMVV/Hulsel JO11-1 | 120883 | 1-4 | ||
C | 11-11-2023 10:00 | Marvilde JO11-1 | Dommelen JO11-1JM | 120747 | 2-1 | ||
C | 11-11-2023 09:30 | De Raven JO11-1JM | Bladella JO11-1JM | 121045 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 09:30 | Bladella JO11-1JM | ST HMVV/Hulsel JO11-1 | 120398 | 1-2 | ||
C | 04-11-2023 09:30 | De Raven JO11-1JM | Hapert JO11-1 | 120346 | 2-2 | ||
C | 04-11-2023 11:30 | Dommelen JO11-1JM | DOSKO'32 JO11-1JM | 120045 | 3-7 | ||
C | 04-11-2023 11:30 | RKVVO JO11-2 | Marvilde JO11-1 | 120175 | 2-3 | ||
C | 28-10-2023 11:15 | ST HMVV/Hulsel JO11-1 | Dommelen JO11-1JM | 119864 | 8-5 | ||
C | 28-10-2023 10:45 | Hapert JO11-1 | Bladella JO11-1JM | 119452 | 2-4 | ||
C | 28-10-2023 10:00 | DOSKO'32 JO11-1JM | RKVVO JO11-2 | 119742 | 5-0 | ||
C | 28-10-2023 10:00 | Marvilde JO11-1 | De Raven JO11-1JM | 119606 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-10-2023 18:30 | De Valk JO11-1JM | Bergeijk JO11-1 | 38594 | 2-4 | ||
C | 07-10-2023 10:30 | FC Cranendonck JO11-1 | SV Valkenswaard JO11-1JM | 40655 | 3-7 | ||
C | 07-10-2023 10:15 | EFC JO11-1 | Bergeijk JO11-1 | 40449 | 0-4 | ||
C | 07-10-2023 10:10 | RPC JO11-2 | De Valk JO11-1JM | 40298 | 1-2 | ||
C | 07-10-2023 09:45 | SV Budel JO11-1 | Bladella JO11-1JM | 40710 | 11-5 | ||
C | 04-10-2023 18:15 | Bergeijk JO11-1 | FC Cranendonck JO11-1 | 91475 | 5-4 | ||
C | 30-09-2023 09:30 | Bladella JO11-1JM | FC Cranendonck JO11-1 | 38665 | 4-6 | ||
C | 30-09-2023 09:45 | SV Budel JO11-1 | EFC JO11-1 | 38828 | 3-8 | ||
C | 30-09-2023 10:00 | SV Valkenswaard JO11-1JM | RPC JO11-2 | 39018 | 4-8 | ||
C | 23-09-2023 10:30 | EFC JO11-1 | Bladella JO11-1JM | 39287 | 10-1 | ||
C | 23-09-2023 10:30 | Bergeijk JO11-1 | SV Valkenswaard JO11-1JM | 39645 | 4-4 | ||
C | 23-09-2023 10:30 | FC Cranendonck JO11-1 | De Valk JO11-1JM | 39502 | 1-1 | ||
C | 23-09-2023 10:10 | RPC JO11-2 | SV Budel JO11-1 | 39138 | 8-2 | ||
C | 16-09-2023 11:30 | De Valk JO11-1JM | EFC JO11-1 | 39904 | 2-2 | ||
C | 16-09-2023 10:30 | Bergeijk JO11-1 | FC Cranendonck JO11-1 | 39791 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 10:00 | SV Valkenswaard JO11-1JM | SV Budel JO11-1 | 40180 | 9-0 | ||
C | 16-09-2023 09:30 | Bladella JO11-1JM | RPC JO11-2 | 39974 | 3-4 | ||
C | 09-09-2023 09:30 | Bladella JO11-1JM | De Valk JO11-1JM | 41570 | 4-5 | ||
C | 09-09-2023 09:45 | SV Budel JO11-1 | Bergeijk JO11-1 | 41730 | 2-9 | ||
C | 09-09-2023 10:00 | SV Valkenswaard JO11-1JM | EFC JO11-1 | 41919 | 2-9 | ||
C | 09-09-2023 11:30 | RPC JO11-2 | FC Cranendonck JO11-1 | 41458 | 7-1 | ||
C | 02-09-2023 11:30 | De Valk JO11-1JM | SV Valkenswaard JO11-1JM | 42512 | 4-0 | ||
C | 02-09-2023 10:30 | EFC JO11-1 | RPC JO11-2 | 42041 | 2-4 | ||
C | 02-09-2023 10:30 | Bergeijk JO11-1 | Bladella JO11-1JM | 42404 | 9-1 | ||
C | 02-09-2023 10:30 | FC Cranendonck JO11-1 | SV Budel JO11-1 | 42255 | 4-1 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EFC JO11-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 24 | 4 | 20 | 0 |
2 | Reusel Sport/CoTrans JO11-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 17 | 4 | 13 | 0 |
3 | Hapert JO11-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 21 | 14 | 7 | 0 |
4 | De Raven JO11-1JM | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 10 | -5 | 0 |
5 | Bladella JO11-1JM | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 16 | -13 | 0 |
6 | Dommelen JO11-1JM | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | 28 | -22 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella JO11-1JM | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | 68 | 12 | 56 | 0 |
2 | De Raven JO11-1JM | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 55 | 10 | 45 | 0 |
3 | Riethoven JO11-1JM | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 38 | 14 | 24 | 0 |
4 | ST HMVV/Hulsel JO11-2 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 37 | 28 | 9 | 0 |
5 | Terlo JO11-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 24 | 35 | -11 | 0 |
6 | EFC JO11-2 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 25 | 45 | -20 | 0 |
7 | Bergeijk JO11-2 | 7 | 0 | 1 | 6 | 1 | 15 | 61 | -46 | 0 |
8 | SJO DEES/Vessem JO11-2 | 7 | 0 | 1 | 6 | 1 | 15 | 72 | -57 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DOSKO'32 JO11-1JM | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 28 | 13 | 15 | 0 |
2 | ST HMVV/Hulsel JO11-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 27 | 14 | 13 | 0 |
3 | Hapert JO11-1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 23 | 18 | 5 | 0 |
4 | Marvilde JO11-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 15 | 10 | 5 | 0 |
5 | RKVVO JO11-2 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 16 | 18 | -2 | 0 |
6 | Dommelen JO11-1JM | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 20 | 30 | -10 | 0 |
7 | Bladella JO11-1JM | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 10 | 27 | -17 | 0 |
8 | De Raven JO11-1JM | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | 7 | 16 | -9 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bergeijk JO11-1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 35 | 13 | 22 | 0 |
2 | RPC JO11-2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 32 | 14 | 18 | 0 |
3 | De Valk JO11-1JM | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 16 | 12 | 4 | 0 |
4 | EFC JO11-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 31 | 16 | 15 | 0 |
5 | SV Valkenswaard JO11-1JM | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 26 | 28 | -2 | 0 |
6 | FC Cranendonck JO11-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 19 | 25 | -6 | 0 |
7 | SV Budel JO11-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 19 | 43 | -24 | 0 |
8 | Bladella JO11-1JM | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 18 | 45 | -27 | 0 |