0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Bladella JO10-3
Teamleden
Spelers | |||||||
Timo Bierens | |||||||
Wout Lavrijsen | |||||||
Job Schilders | |||||||
Tijn Simons | |||||||
Daan Smeets | |||||||
Willem Wouters | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Ron Schilders | Leider | ||||||
Harm Wouters | Leider / Trainer | ||||||
Frans Wouters | Leider / Trainer |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 10:30 | Bergeijk JO10-1M | EFC JO10-3 | 131662 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO10-2G | ST Casteren / Netersel JO10-1 | 125840 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:00 | De Weebosch JO10-1 | ST Knegselse Boys / Steensel JO10-1G | 130382 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:30 | DOSKO'32 JO10-1 | RKVVO JO10-7 | 125996 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:30 | Bladella JO10-3 | ST Vessem/DEES JO10-2 | 130668 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 08:45 | RKVVO JO10-7 | Reusel Sport/CoTrans JO10-2G | 131067 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:00 | EFC JO10-3 | De Weebosch JO10-1 | 130450 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:00 | ST Vessem/DEES JO10-2 | Hapert JO10-2G | 127755 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:00 | ST Knegselse Boys / Steensel JO10-1G | Bergeijk JO10-1M | 126777 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:30 | ST Casteren / Netersel JO10-1 | DOSKO'32 JO10-1 | 127939 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:00 | De Weebosch JO10-1 | RKVVO JO10-7 | 129596 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO10-2G | Hapert JO10-2G | 127340 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:30 | Bergeijk JO10-1M | Bladella JO10-3 | 127185 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:30 | ST Casteren / Netersel JO10-1 | EFC JO10-3 | 129645 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 11:00 | ST Knegselse Boys / Steensel JO10-1G | ST Vessem/DEES JO10-2 | 126088 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | EFC JO10-3 | ST Knegselse Boys / Steensel JO10-1G | 128265 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:30 | Bladella JO10-3 | Reusel Sport/CoTrans JO10-2G | 128124 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:30 | DOSKO'32 JO10-1 | Bergeijk JO10-1M | 128460 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:30 | Hapert JO10-2G | RKVVO JO10-7 | 131574 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:00 | De Weebosch JO10-1 | ST Casteren / Netersel JO10-1 | 131477 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 10:00 | ST Vessem/DEES JO10-2 | ST Casteren / Netersel JO10-1 | 128145 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 08:45 | RKVVO JO10-7 | Bergeijk JO10-1M | 128523 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | EFC JO10-3 | DOSKO'32 JO10-1 | 128206 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:00 | ST Vessem/DEES JO10-2 | Reusel Sport/CoTrans JO10-2G | 129874 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:00 | ST Knegselse Boys / Steensel JO10-1G | Hapert JO10-2G | 130447 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:30 | ST Casteren / Netersel JO10-1 | Bladella JO10-3 | 130498 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:30 | Bergeijk JO10-1M | ST Casteren / Netersel JO10-1 | 128039 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:00 | De Weebosch JO10-1 | ST Vessem/DEES JO10-2 | 131681 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:30 | Hapert JO10-2G | EFC JO10-3 | 127039 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:30 | DOSKO'32 JO10-1 | ST Knegselse Boys / Steensel JO10-1G | 127147 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 08:30 | Bladella JO10-3 | RKVVO JO10-7 | 130192 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO10-2G | ST Knegselse Boys / Steensel JO10-1G | 128622 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 08:45 | RKVVO JO10-7 | EFC JO10-3 | 125726 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:00 | ST Vessem/DEES JO10-2 | DOSKO'32 JO10-1 | 131299 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:30 | Hapert JO10-2G | Bladella JO10-3 | 126549 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO10-2G | De Weebosch JO10-1 | 126931 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:30 | ST Casteren / Netersel JO10-1 | ST Knegselse Boys / Steensel JO10-1G | 128355 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | EFC JO10-3 | Reusel Sport/CoTrans JO10-2G | 130211 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:30 | DOSKO'32 JO10-1 | Hapert JO10-2G | 130553 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:00 | De Weebosch JO10-1 | Bladella JO10-3 | 128625 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:30 | Bergeijk JO10-1M | ST Vessem/DEES JO10-2 | 126626 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 11:00 | ST Knegselse Boys / Steensel JO10-1G | RKVVO JO10-7 | 131600 | 0-0 | ||
C | 29-02-2020 09:30 | Hapert JO10-2G | Bergeijk JO10-1M | 131013 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 08:45 | RKVVO JO10-7 | ST Casteren / Netersel JO10-1 | 130482 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:30 | Bladella JO10-3 | DOSKO'32 JO10-1 | 131318 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:30 | Hapert JO10-2G | De Weebosch JO10-1 | 127257 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 10:30 | ST Vessem/DEES JO10-2 | EFC JO10-3 | 127001 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO10-2G | Bergeijk JO10-1M | 126350 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 08:45 | RKVVO JO10-7 | ST DEES/Vessem JO10-2 | 126819 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 10:30 | Bergeijk JO10-1M | De Weebosch JO10-1 | 126016 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:30 | DOSKO'32 JO10-1 | Reusel Sport/CoTrans JO10-2G | 129189 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 10:30 | ST Casteren / Netersel JO10-1 | Hapert JO10-2G | 126285 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 11:00 | ST Knegselse Boys / Steensel JO10-1G | Bladella JO10-3 | 129472 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 10:00 | De Weebosch JO10-1 | DOSKO'32 JO10-1 | 127047 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:30 | Bladella JO10-3 | EFC JO10-3 | 127534 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-12-2019 10:30 | DBS JO10-5 | Brabantia JO10-5 | 52698 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 09:30 | DOSL JO10-3 | Bladella JO10-3 | 49822 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 10:00 | EMK JO10-2 | Geldrop JO10-5 | 52642 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 10:00 | Braakhuizen JO10-2 | SBC JO10-5G | 50875 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 08:45 | RKVVO JO10-4G | SV Unitas'59 JO10-5 | 49616 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 08:45 | FC Eindhoven AV JO10-5 | Tongelre JO10-1G | 50207 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:45 | Bladella JO10-3 | EMK JO10-2 | 49719 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 10:00 | Geldrop JO10-5 | SV Unitas'59 JO10-5 | 50776 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 10:00 | Braakhuizen JO10-2 | FC Eindhoven AV JO10-5 | 49595 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 10:15 | Brabantia JO10-5 | RKVVO JO10-4G | 50210 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 10:15 | SBC JO10-5G | DOSL JO10-3 | 49722 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 10:30 | Tongelre JO10-1G | DBS JO10-5 | 52601 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 08:45 | FC Eindhoven AV JO10-5 | SBC JO10-5G | 50351 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 08:45 | RKVVO JO10-4G | Geldrop JO10-5 | 50073 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 11:00 | DOSL JO10-3 | Braakhuizen JO10-2 | 50956 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 10:00 | SV Unitas'59 JO10-5 | Brabantia JO10-5 | 49767 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 10:00 | EMK JO10-2 | DBS JO10-5 | 50589 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 10:30 | Tongelre JO10-1G | Bladella JO10-3 | 49484 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 08:45 | FC Eindhoven AV JO10-5 | Bladella JO10-3 | 52684 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 10:00 | Braakhuizen JO10-2 | Brabantia JO10-5 | 50588 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 10:00 | EMK JO10-2 | SV Unitas'59 JO10-5 | 52371 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 10:15 | SBC JO10-5G | Tongelre JO10-1G | 52842 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 10:30 | DBS JO10-5 | Geldrop JO10-5 | 50674 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 11:00 | DOSL JO10-3 | RKVVO JO10-4G | 49702 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 09:45 | RKVVO JO10-4G | FC Eindhoven AV JO10-5 | 50172 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 09:30 | Bladella JO10-3 | DBS JO10-5 | 49552 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 10:00 | SV Unitas'59 JO10-5 | DOSL JO10-3 | 50382 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 10:00 | Geldrop JO10-5 | Braakhuizen JO10-2 | 49121 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 10:15 | Brabantia JO10-5 | SBC JO10-5G | 49323 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 10:30 | Tongelre JO10-1G | EMK JO10-2 | 49641 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 11:00 | DOSL JO10-3 | FC Eindhoven AV JO10-5 | 52213 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:30 | DBS JO10-5 | Braakhuizen JO10-2 | 50683 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:00 | SV Unitas'59 JO10-5 | Bladella JO10-3 | 50480 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:00 | Geldrop JO10-5 | Brabantia JO10-5 | 52863 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:00 | EMK JO10-2 | SBC JO10-5G | 51637 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 08:45 | RKVVO JO10-4G | Tongelre JO10-1G | 50060 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 08:30 | Bladella JO10-3 | RKVVO JO10-4G | 51122 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 08:45 | FC Eindhoven AV JO10-5 | Geldrop JO10-5 | 50285 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 10:00 | Braakhuizen JO10-2 | EMK JO10-2 | 50559 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 10:15 | Brabantia JO10-5 | DOSL JO10-3 | 50571 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 10:15 | SBC JO10-5G | DBS JO10-5 | 51134 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 10:30 | Tongelre JO10-1G | SV Unitas'59 JO10-5 | 49353 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 08:45 | RKVVO JO10-4G | Braakhuizen JO10-2 | 50523 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | SV Unitas'59 JO10-5 | SBC JO10-5G | 50261 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | EMK JO10-2 | DOSL JO10-3 | 49737 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | Geldrop JO10-5 | Bladella JO10-3 | 50024 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 10:15 | Brabantia JO10-5 | Tongelre JO10-1G | 50235 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 10:30 | DBS JO10-5 | FC Eindhoven AV JO10-5 | 51890 | 0-0 | ||
C | 19-10-2019 09:30 | Bladella JO10-3 | Brabantia JO10-5 | 93603 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 08:45 | FC Eindhoven AV JO10-5 | EMK JO10-2 | 49282 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:30 | Bladella JO10-3 | Brabantia JO10-5 | 50532 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 10:00 | Braakhuizen JO10-2 | SV Unitas'59 JO10-5 | 49871 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 10:15 | SBC JO10-5G | RKVVO JO10-4G | 50889 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 10:30 | Tongelre JO10-1G | Geldrop JO10-5 | 49856 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 11:00 | DOSL JO10-3 | DBS JO10-5 | 50408 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 08:45 | RKVVO JO10-4G | EMK JO10-2 | 52497 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:30 | Bladella JO10-3 | SBC JO10-5G | 50608 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 10:00 | SV Unitas'59 JO10-5 | DBS JO10-5 | 52173 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 10:00 | Geldrop JO10-5 | DOSL JO10-3 | 49317 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 10:15 | Brabantia JO10-5 | FC Eindhoven AV JO10-5 | 52829 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 10:30 | Tongelre JO10-1G | Braakhuizen JO10-2 | 50636 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 11:00 | DOSL JO10-3 | Tongelre JO10-1G | 50362 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 10:30 | DBS JO10-5 | RKVVO JO10-4G | 50520 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 10:15 | SBC JO10-5G | Geldrop JO10-5 | 50628 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 10:00 | EMK JO10-2 | Brabantia JO10-5 | 51920 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 10:00 | Braakhuizen JO10-2 | Bladella JO10-3 | 52787 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 08:45 | FC Eindhoven AV JO10-5 | SV Unitas'59 JO10-5 | 52673 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO10-3G | Hapert JO10-2G | 12689 | 0-0 | ||
B | 14-09-2019 10:30 | ST Casteren / Netersel JO10-1 | Bladella JO10-3 | 12825 | 0-0 | ||
B | 07-09-2019 09:30 | Bladella JO10-3 | Hapert JO10-2G | 12513 | 0-0 | ||
B | 07-09-2019 10:30 | ST Casteren / Netersel JO10-1 | Reusel Sport/CoTrans JO10-3G | 12326 | 0-0 | ||
B | 31-08-2019 09:30 | Hapert JO10-2G | ST Casteren / Netersel JO10-1 | 12216 | 0-0 | ||
B | 31-08-2019 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO10-3G | Bladella JO10-3 | 12027 | 0-0 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKVVO JO10-7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | EFC JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | ST Casteren / Netersel JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | ST Knegselse Boys / Steensel JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | DOSKO'32 JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Bergeijk JO10-1M | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | De Weebosch JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Bladella JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Hapert JO10-2G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | ST Vessem/DEES JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Reusel Sport/CoTrans JO10-2G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Eindhoven AV JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | DOSL JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | DBS JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | EMK JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | SBC JO10-5G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Braakhuizen JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Geldrop JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Tongelre JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Bladella JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | RKVVO JO10-4G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | SV Unitas'59 JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Brabantia JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reusel Sport/CoTrans JO10-3G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Hapert JO10-2G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | ST Casteren / Netersel JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Bladella JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:15 - 19:30 | 4A | 11 | Team training | vanaf maandag 19 augustus 2019 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:15 - 19:30 | 1B | 11 | Team training | vanaf maandag 19 augustus 2019 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|