0519 Mannen Zondag reserve
Bladella 10
Teamleden
Spelers | |||||||
Han Hendriksen | Keeper | ||||||
Jeroen Bax | |||||||
Maarten van den Borne | |||||||
Pawel Burchacki | |||||||
Thomas Duijve | |||||||
Zine El Abidine El Haddad | |||||||
Tim Frijters | |||||||
Marc Hoeks | |||||||
Jens Mariën | |||||||
Maurice van Rooij | |||||||
Maurice Schoenmakers | |||||||
Erik Tenbült | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Jos Cosijns | Leider | ||||||
Jo Kraaijvanger | Ass. scheidsrechter |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 24-05-2020 10:00 | SV Unitas'59 12 | DOSKO'32 4 | 86169 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 10:00 | Hulsel 4 | Brabantia 14 | 82183 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 10:00 | Rood Wit V 6 | Bergeijk 8 | 80253 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 09:45 | Steensel 4 | Bladella 10 | 81003 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 09:45 | Marvilde 7 | Dommelen 6 | 81780 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 10:00 | SV Budel 9 | Hapert 5 | 86277 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 10:00 | Bergeijk 8 | SV Unitas'59 12 | 80655 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 09:45 | Bladella 10 | Marvilde 7 | 80362 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 10:00 | Brabantia 14 | SV Budel 9 | 86434 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 10:00 | Hapert 5 | Hulsel 4 | 83978 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 10:00 | DOSKO'32 4 | Rood Wit V 6 | 82510 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 10:00 | Dommelen 6 | Steensel 4 | 83631 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 09:45 | Bladella 10 | Bergeijk 8 | 80361 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 10:00 | Brabantia 14 | Dommelen 6 | 86433 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 10:00 | Hulsel 4 | SV Unitas'59 12 | 82182 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 10:00 | Steensel 4 | Hapert 5 | 81002 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 09:45 | Marvilde 7 | Rood Wit V 6 | 81779 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 10:00 | SV Budel 9 | DOSKO'32 4 | 86276 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 09:45 | Steensel 4 | Brabantia 14 | 81001 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 10:00 | Rood Wit V 6 | Hulsel 4 | 80252 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 10:00 | DOSKO'32 4 | Bergeijk 8 | 82509 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 10:00 | Dommelen 6 | Bladella 10 | 83630 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 10:00 | SV Unitas'59 12 | Hapert 5 | 86168 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 10:00 | SV Budel 9 | Marvilde 7 | 86275 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 09:45 | Bladella 10 | SV Unitas'59 12 | 80360 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 10:00 | DOSKO'32 4 | Steensel 4 | 82508 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 10:00 | Brabantia 14 | Rood Wit V 6 | 86432 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 10:00 | Hapert 5 | Marvilde 7 | 83977 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 10:00 | Bergeijk 8 | Hulsel 4 | 80654 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 10:00 | Dommelen 6 | SV Budel 9 | 83629 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 09:45 | Marvilde 7 | Brabantia 14 | 81778 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 10:00 | Rood Wit V 6 | Hapert 5 | 80251 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 10:00 | Hulsel 4 | DOSKO'32 4 | 82181 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 10:00 | SV Unitas'59 12 | Dommelen 6 | 86167 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 10:00 | Steensel 4 | Bergeijk 8 | 81000 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 10:00 | SV Budel 9 | Bladella 10 | 86274 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 09:45 | Bladella 10 | Rood Wit V 6 | 80358 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 10:00 | Hapert 5 | Bergeijk 8 | 83974 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 10:00 | SV Budel 9 | Hulsel 4 | 86272 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 09:45 | Marvilde 7 | Steensel 4 | 81776 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 10:00 | Dommelen 6 | DOSKO'32 4 | 83627 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 10:00 | Brabantia 14 | SV Unitas'59 12 | 86429 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 10:00 | Brabantia 14 | Bladella 10 | 86431 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 10:00 | Hulsel 4 | Steensel 4 | 82180 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 10:00 | Hapert 5 | Dommelen 6 | 83976 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 10:00 | Bergeijk 8 | SV Budel 9 | 80653 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 10:00 | DOSKO'32 4 | Marvilde 7 | 82507 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 10:00 | SV Unitas'59 12 | Rood Wit V 6 | 86166 | 0-0 | ||
C | 08-03-2020 09:45 | Bladella 10 | Hapert 5 | 80359 | 3-2 | ||
C | 08-03-2020 09:45 | Marvilde 7 | Bergeijk 8 | 81777 | 2-0 | ||
C | 08-03-2020 09:45 | Steensel 4 | Rood Wit V 6 | 80999 | 0-4 | ||
C | 08-03-2020 10:00 | SV Budel 9 | SV Unitas'59 12 | 86273 | 3-2 | ||
C | 08-03-2020 10:00 | Dommelen 6 | Hulsel 4 | 83628 | 3-3 | ||
C | 08-03-2020 10:00 | Brabantia 14 | DOSKO'32 4 | 86430 | 0-0 | ||
C | 01-03-2020 10:00 | Hapert 5 | Steensel 4 | 83970 | 2-3 | ||
C | 01-03-2020 10:00 | DOSKO'32 4 | Dommelen 6 | 82503 | 0-0 | ||
C | 16-02-2020 10:00 | DOSKO'32 4 | Bladella 10 | 82506 | 0-0 | ||
C | 16-02-2020 10:00 | Rood Wit V 6 | SV Budel 9 | 80250 | 2-2 | ||
C | 16-02-2020 10:00 | Hulsel 4 | Marvilde 7 | 82179 | 3-1 | ||
C | 16-02-2020 10:00 | Hapert 5 | Brabantia 14 | 83975 | 0-0 | ||
C | 16-02-2020 10:00 | Bergeijk 8 | Dommelen 6 | 80652 | 0-0 | ||
C | 16-02-2020 10:00 | SV Unitas'59 12 | Steensel 4 | 86165 | 3-1 | ||
C | 02-02-2020 10:00 | Bergeijk 8 | Brabantia 14 | 80651 | 1-0 | ||
C | 02-02-2020 10:00 | DOSKO'32 4 | Hapert 5 | 82505 | 0-0 | ||
C | 02-02-2020 10:00 | SV Unitas'59 12 | Marvilde 7 | 86164 | 4-1 | ||
C | 02-02-2020 10:00 | Steensel 4 | SV Budel 9 | 80998 | 4-2 | ||
C | 02-02-2020 10:00 | Hulsel 4 | Bladella 10 | 82178 | 3-3 | ||
C | 02-02-2020 10:00 | Rood Wit V 6 | Dommelen 6 | 80249 | 4-0 | ||
C | 26-01-2020 09:45 | Marvilde 7 | Hapert 5 | 81774 | 3-5 | ||
C | 26-01-2020 09:45 | Bladella 10 | Dommelen 6 | 80353 | 6-1 | ||
C | 26-01-2020 10:00 | DOSKO'32 4 | Hulsel 4 | 82504 | 1-3 | ||
C | 19-01-2020 10:00 | Steensel 4 | DOSKO'32 4 | 80997 | 1-1 | ||
C | 15-12-2019 10:00 | Hapert 5 | Bladella 10 | 83969 | 2-1 | ||
C | 08-12-2019 09:45 | Marvilde 7 | SV Budel 9 | 81775 | 3-0 | ||
C | 08-12-2019 10:00 | Brabantia 14 | Hulsel 4 | 86428 | 1-4 | ||
C | 08-12-2019 10:00 | Hapert 5 | Rood Wit V 6 | 83973 | 3-2 | ||
C | 08-12-2019 10:00 | Bergeijk 8 | DOSKO'32 4 | 80650 | 0-0 | ||
C | 08-12-2019 10:00 | Dommelen 6 | SV Unitas'59 12 | 83626 | 1-4 | ||
C | 08-12-2019 09:45 | Bladella 10 | Steensel 4 | 80357 | 0-1 | ||
C | 01-12-2019 10:00 | Rood Wit V 6 | Brabantia 14 | 80248 | 5-3 | ||
C | 01-12-2019 10:00 | Hulsel 4 | Bergeijk 8 | 82177 | 1-2 | ||
C | 01-12-2019 10:00 | SV Unitas'59 12 | Bladella 10 | 86163 | 10-1 | ||
C | 01-12-2019 10:00 | SV Budel 9 | Dommelen 6 | 86271 | 4-4 | ||
C | 24-11-2019 09:45 | Bladella 10 | Brabantia 14 | 80356 | 4-1 | ||
C | 24-11-2019 10:00 | Rood Wit V 6 | SV Unitas'59 12 | 80247 | 1-1 | ||
C | 24-11-2019 10:00 | Bergeijk 8 | Steensel 4 | 80649 | 0-2 | ||
C | 24-11-2019 10:00 | Hapert 5 | SV Budel 9 | 83972 | 1-4 | ||
C | 24-11-2019 10:00 | Dommelen 6 | Marvilde 7 | 83625 | 1-4 | ||
C | 17-11-2019 09:45 | Bladella 10 | DOSKO'32 4 | 80355 | 1-3 | ||
C | 17-11-2019 09:45 | Marvilde 7 | Hulsel 4 | 81773 | 1-0 | ||
C | 17-11-2019 10:00 | Brabantia 14 | Steensel 4 | 86427 | 2-3 | ||
C | 17-11-2019 09:45 | Hapert 5 | SV Unitas'59 12 | 83971 | 4-8 | ||
C | 17-11-2019 10:00 | Dommelen 6 | Bergeijk 8 | 83624 | 1-4 | ||
C | 17-11-2019 10:00 | SV Budel 9 | Rood Wit V 6 | 86270 | 1-2 | ||
C | 10-11-2019 10:00 | Rood Wit V 6 | Bladella 10 | 80246 | 4-2 | ||
C | 10-11-2019 10:00 | Hulsel 4 | SV Budel 9 | 82176 | 2-1 | ||
C | 10-11-2019 10:00 | Bergeijk 8 | Hapert 5 | 80648 | 0-0 | ||
C | 10-11-2019 10:00 | SV Unitas'59 12 | Brabantia 14 | 86162 | 4-1 | ||
C | 10-11-2019 10:00 | Steensel 4 | Marvilde 7 | 80996 | 1-1 | ||
C | 03-11-2019 09:45 | Steensel 4 | Hulsel 4 | 80995 | 1-1 | ||
C | 03-11-2019 09:30 | Brabantia 14 | Marvilde 7 | 86426 | 3-0 | ||
C | 03-11-2019 09:45 | Bladella 10 | SV Budel 9 | 80354 | 4-5 | ||
C | 03-11-2019 10:00 | Dommelen 6 | Hapert 5 | 83623 | 0-5 | ||
C | 03-11-2019 10:00 | DOSKO'32 4 | SV Unitas'59 12 | 82502 | 4-2 | ||
C | 03-11-2019 10:00 | Bergeijk 8 | Rood Wit V 6 | 80647 | 0-7 | ||
C | 27-10-2019 10:00 | Hulsel 4 | Dommelen 6 | 82175 | 3-0 | ||
C | 27-10-2019 10:00 | SV Unitas'59 12 | Bergeijk 8 | 86161 | 3-0 | ||
C | 27-10-2019 10:00 | SV Budel 9 | Brabantia 14 | 86269 | 2-2 | ||
C | 27-10-2019 10:00 | Rood Wit V 6 | DOSKO'32 4 | 80245 | 3-2 | ||
C | 27-10-2019 09:45 | Marvilde 7 | Bladella 10 | 81772 | 4-4 | ||
C | 13-10-2019 10:00 | Bergeijk 8 | Marvilde 7 | 80646 | 3-0 | ||
C | 13-10-2019 10:00 | Brabantia 14 | Hapert 5 | 86425 | 2-8 | ||
C | 13-10-2019 10:00 | Steensel 4 | SV Unitas'59 12 | 80994 | 5-4 | ||
C | 13-10-2019 10:00 | DOSKO'32 4 | SV Budel 9 | 82501 | 8-0 | ||
C | 13-10-2019 10:00 | Hulsel 4 | Rood Wit V 6 | 82174 | 2-1 | ||
C | 06-10-2019 09:45 | Marvilde 7 | DOSKO'32 4 | 81771 | 2-2 | ||
C | 06-10-2019 10:00 | Rood Wit V 6 | Steensel 4 | 80244 | 4-0 | ||
C | 06-10-2019 12:00 | SV Unitas'59 12 | Hulsel 4 | 86160 | 5-3 | ||
C | 06-10-2019 10:00 | SV Budel 9 | Bergeijk 8 | 86268 | 2-3 | ||
C | 06-10-2019 10:00 | Dommelen 6 | Brabantia 14 | 83622 | 2-0 | ||
C | 29-09-2019 10:00 | Bergeijk 8 | Bladella 10 | 80645 | 2-2 | ||
C | 29-09-2019 10:00 | Rood Wit V 6 | Marvilde 7 | 80243 | 3-1 | ||
C | 29-09-2019 10:00 | DOSKO'32 4 | Brabantia 14 | 82500 | 4-1 | ||
C | 29-09-2019 12:00 | SV Unitas'59 12 | SV Budel 9 | 86159 | 3-8 | ||
C | 29-09-2019 10:00 | Hulsel 4 | Hapert 5 | 82173 | 2-5 | ||
C | 29-09-2019 09:45 | Steensel 4 | Dommelen 6 | 80993 | 5-0 | ||
C | 22-09-2019 10:00 | Hapert 5 | DOSKO'32 4 | 83968 | 1-2 | ||
C | 22-09-2019 10:00 | Dommelen 6 | Rood Wit V 6 | 83621 | 1-7 | ||
C | 22-09-2019 10:00 | SV Budel 9 | Steensel 4 | 86267 | 5-2 | ||
C | 22-09-2019 10:00 | Brabantia 14 | Bergeijk 8 | 86424 | 0-1 | ||
C | 22-09-2019 09:45 | Marvilde 7 | SV Unitas'59 12 | 81770 | 0-6 | ||
C | 22-09-2019 09:45 | Bladella 10 | Hulsel 4 | 80352 | 6-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 20-10-2019 10:00 | EFC 8 | Bladella 10 | 91895 | 12-1 | ||
B | 15-09-2019 09:45 | Bladella 10 | Reusel Sport/CoTrans 10 | 17406 | 8-1 | ||
B | 15-09-2019 10:00 | RKDSV 6 | Beerse Boys 10 | 16923 | 2-4 | ||
B | 08-09-2019 09:45 | Bladella 10 | RKDSV 6 | 16638 | 2-2 | ||
B | 08-09-2019 10:00 | Reusel Sport/CoTrans 10 | Beerse Boys 10 | 16690 | 3-3 | ||
B | 01-09-2019 10:00 | Beerse Boys 10 | Bladella 10 | 16153 | 1-2 | ||
B | 01-09-2019 10:00 | RKDSV 6 | Reusel Sport/CoTrans 10 | 15884 | 3-3 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rood Wit V 6 | 14 | 10 | 2 | 2 | 32 | 49 | 18 | 31 | 0 |
2 | SV Unitas'59 12 | 14 | 9 | 1 | 4 | 28 | 59 | 33 | 26 | 0 |
3 | Steensel 4 | 14 | 7 | 3 | 4 | 24 | 29 | 29 | 0 | 0 |
4 | Hulsel 4 | 14 | 6 | 3 | 5 | 21 | 30 | 31 | -1 | 0 |
5 | Bergeijk 8 | 12 | 6 | 2 | 4 | 20 | 16 | 20 | -4 | 0 |
6 | Hapert 5 | 12 | 6 | 1 | 5 | 19 | 38 | 30 | 8 | 0 |
7 | SV Budel 9 | 14 | 5 | 3 | 6 | 18 | 39 | 42 | -3 | 0 |
8 | DOSKO'32 4 | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 | 27 | 14 | 13 | 0 |
9 | Bladella 10 | 13 | 4 | 3 | 6 | 15 | 37 | 38 | -1 | 0 |
10 | Marvilde 7 | 14 | 4 | 3 | 7 | 15 | 23 | 35 | -12 | 0 |
11 | Dommelen 6 | 12 | 1 | 2 | 9 | 5 | 14 | 49 | -35 | 0 |
12 | Brabantia 14 | 12 | 1 | 1 | 10 | 4 | 16 | 38 | -22 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EFC 8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 12 | 1 | 11 | 0 |
2 | Bladella 10 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 12 | -11 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 20:30 - 22:00 | 2 | 11 | Team training | vanaf maandag 19 augustus 2019 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|