0519 Mannen Zondag reserve

Bladella 9

Teamleden

Spelers
Martijn Timmermans keeper      
Joeri Borgmans        
Koen Castelijns        
Jordy Frijters        
Hein Hermans        
Rick Hooijen        
Adrie Hoskens        
Frank Kaptheijns        
Ben Kraaijvanger        
Martijn van der Kroon        
John Lavrijsen        
Twan Lavrijsen        
Job Minten        
Sander Nijhof        
Rob van de Put        
Jeroen Roijmans        
Luuk Schepens        
Pim Spooren        
Remco Tenb├╝lt        
 
Overige leden in dit team
Adrie Hoskens leider
Paullino Verschuuren leider
Frank Krekels ass. scheidsrechter

Programma

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 22-09-2019 10:00 Pusphaira 4 Marvilde 8
C 22-09-2019 10:30 DBS 8 Bladella 9
C 22-09-2019 10:00 Wilhelmina Boys 7 DVS 5
C 22-09-2019 12:00 SV Valkenswaard 10 Knegselse Boys 3
C 22-09-2019 13:00 SBC 9 Woenselse Boys 7
C 22-09-2019 14:00 UNA 11 De Valk 6
C 29-09-2019 10:00 Knegselse Boys 3 Wilhelmina Boys 7
C 29-09-2019 10:00 De Valk 6 DBS 8
C 29-09-2019 10:00 Woenselse Boys 7 SV Valkenswaard 10
C 29-09-2019 10:00 DVS 5 SBC 9
C 29-09-2019 10:00 Marvilde 8 UNA 11
C 29-09-2019 09:45 Bladella 9 Pusphaira 4
C 06-10-2019 13:00 SBC 9 Marvilde 8
C 06-10-2019 10:00 Pusphaira 4 DBS 8
C 06-10-2019 10:00 Woenselse Boys 7 Bladella 9
C 06-10-2019 10:00 DVS 5 Knegselse Boys 3
C 06-10-2019 10:00 SV Valkenswaard 10 De Valk 6
C 13-10-2019 09:45 Bladella 9 DVS 5
C 13-10-2019 10:00 Marvilde 8 SV Valkenswaard 10
C 13-10-2019 10:00 UNA 11 Pusphaira 4
C 13-10-2019 10:00 De Valk 6 SBC 9
C 13-10-2019 10:00 Knegselse Boys 3 Woenselse Boys 7
C 13-10-2019 10:30 DBS 8 Wilhelmina Boys 7

Uitslagen

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
B 15-09-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 6 Bladella 9 F. (Frank) Krekels 17402 2 - 3
B 08-09-2019 09:45 Bladella 9 SDO'39 3 P.M.C. (Pieter) van Heeswijk 16886 1 - 1
B 05-09-2019 18:30 HMVV 3 Bladella 9 Afgeschermd 15941
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 6 Bladella 9 17402 2-3
B 15-09-2019 10:00 HMVV 3 SDO'39 3 16982 7-2
B 08-09-2019 09:45 Bladella 9 SDO'39 3 16886 1-1
B 08-09-2019 10:00 Reusel Sport/CoTrans 6 HMVV 3 16633 4-2
B 05-09-2019 18:30 HMVV 3 Bladella 9 15941 0-3
B 01-09-2019 11:00 SDO'39 3 Reusel Sport/CoTrans 6 16328 0-3

Stand

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella 9 3 2 1 0 7 7 3 4 0
2 Reusel Sport/CoTrans 6 3 2 0 1 6 9 5 4 0
3 HMVV 3 3 1 0 2 3 9 9 0 0
4 SDO'39 3 3 0 1 2 1 3 11 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bladella 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DBS 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DVS 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Knegselse Boys 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Marvilde 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Pusphaira 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SBC 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 UNA 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SV Valkenswaard 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 De Valk 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wilhelmina Boys 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Woenselse Boys 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 22-08-19 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 29-08-19 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 05-09-19 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 12-09-19 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 19-09-19 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 26-09-19 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 03-10-19 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 10-10-19 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 17-10-19 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 24-10-19 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 31-10-19 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 07-11-19 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 14-11-19 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 21-11-19 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 28-11-19 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 05-12-19 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 12-12-19 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 19-12-19 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 26-12-19 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 02-01-20 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 09-01-20 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 16-01-20 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 23-01-20 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 30-01-20 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 06-02-20 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 13-02-20 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 20-02-20 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 27-02-20 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 05-03-20 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 12-03-20 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 19-03-20 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 26-03-20 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 02-04-20 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 09-04-20 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 16-04-20 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 23-04-20 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 30-04-20 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 07-05-20 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 14-05-20 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 21-05-20 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 28-05-20 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 04-06-20 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 11-06-20 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
do 18-06-20 20:30 - 22:00 2 11 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door

Berichten



VV Bladella
Sportpark De Smagtenbocht
Bossingel 7
5531 NH Bladel
 0497 38 19 24

Banknummer NL83RABO0107588439
KVKnummer 40235434
BTWnummer NL2651786B01
Terug naar boven